Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5METAL DEDEKTÖRLERİ, MARKA, MODEL TEKNİK BİLGİLERİ <>5Minelab <>5Explorer SE Pro
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Explorer SE Pro

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  12>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
fructose Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 20/ocak 2017/2011
Durum:
Gönderilenler: 15
  Alıntı fructose Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Explorer SE Pro
    Gönderim Zamanı: 01/Kasım 2017/2008 Saat 04:55
  Minelab dedektörlerine de bir başlık açarsanız iyi olur. Bununla ilgili başlık olmadığı için buraya açtım. Adminler böyle başlık açıp bu konuyuda oraya taşıyabilirlerse iyi olur.

Minelab Explorer SE dedektörü nasıldır? Bu cihaz hakkında bilgisi olan arkadaşlar bilgilerini ve tecrübelerini paylaşırlarsa iyi olur.

18 inç (45,7 cm) başlık ile ne kadar derine inebilmektedir. Metal ayırımı nasıldır?

Saygılarımla..

Düzenleyen magistratus - 01/Kasım 2017/2008 Saat 05:36
Yukarı Dön
kilit_337 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 27/Aralık 2017/2009
Durum:
Gönderilenler: 6
  Alıntı kilit_337 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07/Şubat 2017/2009 Saat 14:06
evet minelap dedektörleri göz ardı edilmeyecek kalitede bende minelap explorer se almak ,istiyorum     naci babanın bu konuda yorum yapmasını istiyorum
Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı kilit_337 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08/Şubat 2017/2009 Saat 11:58
minelap kullanan yok mu arkadaşlar nasıl makina kullana varsa yardımcı olsun
Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı kilit_337 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14/Şubat 2017/2009 Saat 12:46
bu sitede whites tan başka makinlar konuşul muyo galiba   
Yukarı Dön
fructose Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 20/ocak 2017/2011
Durum:
Gönderilenler: 15
  Alıntı fructose Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17/Şubat 2017/2009 Saat 05:47
 Bende umudu kestim 3 aydır  kimse cevap yazmıyor. Whites ile ilgli herşey var ama Whites harici dedektörlerden Minelab için  konunun açılmasını istedim, kimse ilgilenmedi.
Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı kilit_337 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19/Şubat 2017/2009 Saat 13:41
bu sitede whites tan başka dedektörler konuşulmayacaksa   söylenmesi gerekir  burası özgür herkes istediğini  sorabilir söyleyebilir deniyor amma kimse cevap yazmıyor  minelap hakkında bilgi yoksa bile   bu makinayı tanımıyoruz diye söylenebilir  ama  kimsenin umrunda değil  minelapı değil de   whitesı sorsak herkez  yazar 

ARKADAŞIM MERHABA   SELAMLAR.................................................................................O.N.K..

SİTEDE EN YUKARDA MAKİNELER  DE HANGİ MARKALAR VARSA  BUNLARIN FİRMA VE SATICILARI BANA EN SON MODELLERİNİ YOLLARLAR TESTE SOKTURURLARSA  BEN DE OLUMLU OLUMSUZ YANLARINI BURDA MAKİNELER KISMINDA ONA AİT BİR BAŞLIK AÇILIR VE MODELİ İLEN ORDA ONUN HAKKINDA EN İNCE DEYAYINA KADAR YAZILIR

BURDAKİ MAVZULAR VE KONULAR O BU ŞU MARKALAR DEĞİLDİR  BEN BURDA HAKİKİ İŞ YAPAN TAM PROFESYONEL ALETLERİ ELE ALIP İŞLİYORUM İŞ YAPMIYAN VEYA BOŞUNA PARA VERİLEN CİHAZLARLAN İŞİM YOK   ..................

BEN SADECENE BANA GÖNDERİLEN CİHAZLARIN YAPILAN TEST SONUÇLARINI BURAYA YANSITIRIM   KENDİNE GÜVENEN BİR FİRMA YOLLAR  GÜVENEMİYENLER DE YOLLAMAZ VE BU YÜZDEN DE BURDA YER ALMAZ

HİÇBİR MARKA  VE MODEL BENİM BABAMIN FİRMASI DEĞİLDİR HİÇBİRİNLEN DE  YAKINEN UZAKTAN BİR AKRABALIĞIM YOKTUR  HİÇBİR FİRMA DA AL ŞU KADAR PARAYI DA BENİM MALIMI ORDA METHET DİYEMEZ ALNINI KARIŞLARIM  VE HİÇBİRKİMSENİN MALINI DA TEST ETMEDEN ONUN BUNUN LAFINA BAKARAKTAN NE KÖTÜLERİM NE DE  METHEDERİM BU İŞLERİN HEPSİ BANA UZAKTIR

OLAY BUNDAN İBARETTİR ARKADAŞIM  GELİRSE NE OLDUĞU YAYINLANIR BUNCA SENEDİR DE GELMEDİ   GELMEDİĞİNE GÖRE DE BİŞİ DEMİYE HAKKIMIZ YOKTUR

SAYGILARIMLAN..........................OSMAN NACİ KANAT................................................O.N.K...

WHİTESİN  EN SON ÇIKANI BİLE ÇIKTIĞI ANDA BANA GELİYOR BAKINIZ DİKKAT EDERSENİZ İÇİNE KADAR TÜM PARÇALARININ RESİMLERİ BİLE YAYINLANIYOR  VE EK OLAN AKSESUARLARI  İLEN HEM VİDEO ÇEKİMLERİ HEM DE TARAFIMIZDAN HAZIRLANAN TÜRKÇE KULLANIM KILAVUZLARI  VS VS TÜMÜ YAYINLANMAKTADIR

DEMEKKİ YOLUYORLAR VE KENDİLERİNE GÜVENİYORLAR   BENİM WHİTESE ÖZEL BİR İLGİM DE YOKTUR   KİM YOLLARSA BURDA DETAYLAR YER ALIR

SAYGILARIMLAN.....................................................................................................O.N.K....

Düzenleyen nacibaba - 20/Şubat 2017/2009 Saat 00:57
Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı kilit_337 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23/Şubat 2017/2009 Saat 13:29
bunu başta  soru sorulunca yazabilirdiniz biraz geç oldu size teşekkür edrim  bizi ydınlattığınız için naci bey

ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR SAYGILAR...................................................................O.N.K..

SİZ BAŞKA ARKADAŞLARA SORUNUZU YÖNETMİŞSİNİZ BAŞTAN VE EN SON DA BANA SORUYORSUNUZ   BEN DE DURUMU ÖZETLEDİM ORAYA  BUNDA ALINICAK BİŞİ YOKKİ

ZATEN  BU MARKALAR VE YERLİ ÜRETİMLERİ KİMSE GAALE ALMIYOR  BUNLARIN TÜMÜ PARA TUZAĞIDIR AZICIK DİĞER SİTELERİ DE GEZİP BU KONULARDAKİ YAZILANLARI TAKİP EDİNİZ  VE HAKLI OLDUĞUMU GÖRÜCEKSİNİZDİR   BANA MAKİNESİNİ TESTE FİRMALAR ÇOK ZOR YOLLARLAR HATTA HİÇ YOLLAMAZLAR ÇÜNKÜ NE OLDUĞU MEYDANA ÇIKIP BURDAN DA YAZILACAKTIR İŞLERİNE GELMEZ ...

MAKİNEYE İHTİYACINIZ VARSA BURDA YAZAN MARKALARI TAKİP EDİNİZ HAKLARINDA BİLGİ EDİNİNİZ VE KARARINIZI ONA GÖRE VERİP ALINIZ PARANIZI BOŞ YERLERE YATIRMAYINIZ

VE BAKINIZ KİM NE DERSE DESİN  KİM ELİNDEN GELDİĞİ KADAR DA KÖTÜLESİN  WHİTESİN PROFESYONEL OLAN MAKİNELERİNDEN ŞAŞMAYINIZ DÜNYANIN DEDEKTÖR KONUSUNDA BUGÜN VE BUGÜNDEN DE İLERİYE YÖNELİK  MAKİNELERİNİ BU FİRMA İMAL EDER DİĞERLERİ DE BUNDAN AŞIRDIKLARINLAN YOLUNA DEVAM EDER ........

SAYGILARIMLAN.................OSMAN NACİ KANAT......................................................O.N.K.....

Düzenleyen nacibaba - 12/Mart 2017/2009 Saat 21:38
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22/Haziran 2017/2009 Saat 22:05

SELAM ARKADAŞLAR  .........................................................NACİBABA.........................O.N.K...

BAKINIZ  BİR YERDE MİNELAB HAKKINDA HEM RESMİ VAR HEM DE YER AÇTIM BUNCA SENE SONRA ELİME GELEN İLK BU MODELDE BİR CİHAZDIR

GÖRÜNÜM OLARAKTAN KALİTELİ BİR İŞÇİLİKLEN YAPILMIŞ BAŞTAN SONA KADAR  SAĞLAM DA GÖZÜKMEKTE  BUNLARA DİYECEK TEK KELİME YOK TA  ADAMLAR UFACIK BİR HACME ÇOK MİKTARLARDA GEREKSİZ ŞEYLER KOYMUŞLAR VE BU YÜZDEN DİR DE  ALET BİR TÜRLÜ KENDİNİ TOPLUYAMIYOR  DENGELEYEMİYOR  DEVAMLI SORUN ÇIKARIYOR  .....VEW AYARLAMALARI  KULLANIMI DA SON DERECEDE KARMAŞIK ZOR BİR ALETTİR ÇOK FAZLA GEREKSİZ DETAYLAR KONMUŞ ZATEN İNSANLARI DA BU DETAYLARLAN BU MARKAYA ÇEKİYORLAR GÖSTERİŞ HAD SAFHADA  GARRETT DE AYNI BÖYLE SIRF GÖSTERİŞ

SONRA BATARYA ŞARJÖRÜ ÜZERİ  9.6 VOLT 1500 MA YAZIYOR TAMAM İÇİNDE BU KAPASİTE BİR YÜK VARDIR DA  ŞÖYLE DE BİR DURUM VARDIR BU ÇOK DÜŞÜNDÜRÜCÜDÜR AYNI ZAMANDA  .

1500 MA LIK GÜÇ SADECENE BATARYANIN DİREKT ÇIKIŞINDA MEVCUT  BUNUN ÖNÜNE KESİCİ BİR DEVRE KOYMUŞLAR  VE AKIM AYNI 9 VOLTLUK  PİLLERİN MA SINA DÜŞÜRÜLMÜŞ  YANİ 160--170 MA LIK   BİR AKIMLAN ÇALIŞIYOR CİHAZ  VE BATARYANIN ÇOK UZUN BİR SÜRE DAYANMASI TASARLANMIŞTIR  1500 MA NEREDE  170 MA NEREDE ARADA DÜNYALAR KADAR FARK VARDIR
BU NE DEMEKTİR BU KADAR KÜÇÜK BİR GÜÇLEN TOPRAK İÇİNE FAZLA SİRAYET EDEMİYECEĞİNİZ MANASINA GELİR   YANİ BU ALET TEKTEKÇİLİK İÇİN YAPILMIŞTIR DERİN ARAMALAR YAPILAMAZ HOBİ CİHAZIDIR   RESİMDE GÖRÜLDÜĞÜ ÜZERE EKRAN İÇİNDEKİ MONTAJLI TÜM MAKİNELER HOBİ DEDEKTÖRÜDÜR  BUNA GARETLER DE DAHİLDİR ..

TOPRAK İÇİNE NUFUS EDİCEK DERİNE İNİCEK MAKİNELERDE İLK ÖNCE DIŞ KASANIN ALİMİNYUM VE  TOPRAKLAMA EKRANLI OLMALIDIR  DEVRELERİN TÜMÜ DÜZ BİR PLAKET ÜSTÜNDE DİZİLMELİDİR   KAT KAT OLURSA Kİ YUKARDAKİ MAKİNE DE AYNIDIR KATLIDIR  BU DURUMDA KATLAR ARASI KAÇAKLARI BİRBİRLERİNE OLAN HARMONİK SİNYALLERİ KESEMESİNİZ  ANCAK   GALVANİZ+ALİMİNYUM DA N BU HER KATI BİR MADENİ EKRANLAMALI BİR KUTU İÇİNE ALIRSANIZ DEVAM EDEBİLİRSİNİZ BU HİÇBİRİNDE YOKTUR OLMAMASI DEMEK CİHAZIN DÜŞÜK GÜÇLÜ ÇIKIŞININ OLMASI DEMEKTİR YANİ HERYERDEN BİR İPUCU VERMEKTEDİRLER  DİKKAT EDERSENİZ BATARYA AMPERİNDEN BAŞLADIK NERELERE GELDİK OLMASI GEREKENLER OLMAMASI GEREKENLER  DİYE GİDİYORUZ

TOPRAĞA DERİNLERE İNMEK İÇİN ALETİN BİR BELLİ GÜÇ ÜRETMESİ LAZIMDIR BU DA AMPER GÜCÜNÜN YÜKSEK OLMASI GEREKİR  VE NORMAL PİLLERLEN BU İŞ OLMAZ OLSA DA HEM BU NORMAL PİLLER ÇABUCAK BİTİCEKLERDİR HEM DE İSTENİLEN GÜCÜN YARISINI ÜRETİCEKTİR

NORMAL ŞARJLI PİLLER DE BU GÜCÜN ANCAK YARISINDA KALMAKTADIRLAR  ŞU ANDA BU DİZÜSTÜ LAPTOPLARIN YAKIT HÜCRELİ BATARYALARINI BEN KENDİM DİZAYN EDEREK MAKİNELERE UYGULAMAKTAYIM HEM %100 DÜŞMEYEN BİR GÜÇ VE HER GÜN İSTERSENİZ 24 SAAT ALETİ HİÇ KAPAMADAN ÇALIŞIN ANCAK 1 AY SONRA ŞARJ EDİLMEKTEDİR  FARKI GÖREBİLİYORMUSUNUZ BİR DEDEKTÖRÜN KALBİ HERŞEYİ GÜÇLÜ BİR BATARYADAN GEÇMEKTEDİR   1 VOLTLUK EKSİKLİK BİLE ALETİN TÜM AYARLARINI DÜŞÜRMEKTEDİR  BU DA ARAMAYI ZAYIFLATIR KARAR MAKANİZMALARI TEREDDÜTLER YAŞAR SAĞLIKLI KARARLAR VEREMEZ MAKİNE

ÇOĞU ARKADAŞLAR MİNELAB DİYOR BAŞKA BİŞİ DEMİYOR BİR KISMI GARRETT DİYOR BAŞKA BİŞİ DEMİYOR EE HAYIRLISI OLSUN DİYORUM BEN DE NE YAPAYIM  DİNLEYEN YOKKİ TAA EN SONUNDA ANLIYOR KULLANAN AMA İŞ İŞTEN DE GEÇİYOR TABİİ BU SIKÇA YAŞANAN OLAYDIR

WHİTES NE BENİM BABAMIN FABRİKASIDIR NE DE BEN ONLARIN HERHANGİ BİR ELEMANI YIMDIR  BUNLARI KİM SÖYLERSE YANLIŞ SÖYLER  NE DE BANA AL ŞUKADAR PARAYI DA BENİM MALIMI METHET  DİYEMEZ ONUN ALNINI KARIŞLARIM TÜM ALEMLERE İBRETLİK OLSUN DİYE REZİL EDERİM  HER YERDE YERDEN YERE VURURUM BUNLARIN EN İNCE HESAPLARI BİLE BENDE YOKTUR  BEN DOĞRUYA DOĞRU EĞRİYE EĞRİ NEYSE ONUN SÖYLER ONU YAZARIM

BAKIN YUKARDA ZATEN TEK TEK O ALETİN NE OLDUĞU MEYDANA ÇIKIYOR  ALETİN KENDİ BUNU SÖYLÜYOR  VE HER KİMKİ BUNA RAĞMEN BAŞKA TÜRLÜ İDAALARDA BULUNURSA  O KİŞİ  HERTÜRLÜ BİR KİŞİDİR  BİR SÜRÜ İHTİMAL VARDIR O KİŞİ HAKKINDA SAYMAKLAN DA BİTMEZ  ARKADAŞLAR HER BİRŞEYE  DOĞRU YAKLAŞIM SERGİLEYEREKTEN  ANLATIMLARI YAPALIM ABARTILI ŞEKİLDE BAŞKA TÜRLÜ OLMAZ BU İŞLER ZATEN HER CİHAZ KENDİNİ İFADE EDER KİMSEYE BİŞİ SORMAYA HACET YOKTUR  BAKIN BASİT BİRKAÇTANE İPUCUNDAN YOLA ÇIKARAK ÇOK KISA SÜREDE NETİCE ALINIR

BİR DE ŞU ÖZELLİK HALKIMIZDA SIKÇA RASTLANAN BİR UNSURDUR Kİ  BU DA KİM HAYATINDA  İLK MAKİNESİ NEYSE DEVAMLI ONU ÖVER ARTIK O KİŞİYE BAŞKA MAKİNE ALDIRAMASSINIZ ONDAN BAŞKASINI TANIMAZ VE HERKESCE BİLİNEN BİR MARKA İSE ELİNDEKİ VE DE İŞ YAPMIYAN BİR ALETSE SİZ DE BUNUN HAS ARKADAŞI İSENİZ SÖYLEYİN DEYİN SENİN BU TUTUMUN YANLIŞ BAK ŞÖYLE BÖYLE DERKEN O MAKİNECİ SİZLEN KÜSER BİDAA DA KONUŞMAZ BÖYLESİNE DE BAĞLANMIŞTIR O ALETE  HATTA ALET BOZULURSA BEN BİLİRİM BUNLARIN ÇOĞUNU  YAS TUTARLAR AĞLIYANLARI BİLE VARDIR ÇOCUK SEVER GİBİ MAKİNESİNİ SEVENLER VARDIR  KAT KAT ÜST ÜSTE BEZLERLEN SARANLAR VARDIR  YANİ ÇOK ÇEŞİTLİ İNSAN GRUPLARI VARDIR  O MAKİNE İLEN DOĞUP O MAKİNE İLEN ÖLÜCEKTİR TANIMAZ BAŞKA BİR MAKİNE NE DERSENİZ DEYİN   HATTA BU KİŞLİLERİ KIZDIRMAK İÇİN KAHVELERDE AT LAN ONU O DA MAKİNE Mİ BE BAK MAKİNENİN KIRALI İŞTE ŞU MARKA SENİNKİ NEYMİŞ ONUN YANINDA SAKIN DEMEYİN BEN SİLAH ÇEKENLERİNİ BİLE GÖRDÜM  KOVALAYANLARINI DA GÖRDÜM YANİ ADAM BİR MAKİNE İÇİN CİNAYET BİLE İŞLER BU HASTALIKTIR VE BÖYLE KİŞİLER ÇOKTUR..
ADAMIN ALETİ ARIZALIDIR BURAYA GELİR BAŞINA DİKİLİR  GÖZÜNÜ BİLE KIRPMAZ BAKAR  BOYUNA LAF ÜRETİR YANİ AL MAKİNEYİ GEÇİR KAFASINA O RADDEDE  NEYSE UZUNCANA OLDU GENE BÖYLE ARKADAŞLAR

YUKARDAKİ SÖYLENEN MAKİNE MARKALARINDAN UZAK DURURSANIZ İYİ OLUR BENDEN TAVSİYE BUKADAR 2 ARKADAŞ SORMUŞ  BU MARKALAR İŞ YAPARMI VS VS DİYE ONLAR İÇİN
SÖYLÜYORUM KUSURA DA BAKMAYINIZ  BENİM SON SÖZÜM BU ..............................O.N.K...

SAYGILARIMLAN...............................................................NACİBABA...........................O.N.K..

Düzenleyen nacibaba - 22/Haziran 2017/2009 Saat 22:55
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07/Şubat 2017/2010 Saat 08:45

GELELİM ŞU SİZİN MEŞHUR FREKANS İŞİNE
Arkadaş hiçbişi bilmeden konuşuyorsun niyetin nedir şu anda bilemiyeceğim de ilerki günlerde çıkar tabi bu ayrı konudur  sen nerenlen gülersen gül de eses gülünücek kişi kendinizssiniz  bunu da iyi belle..

her dedektörün  göndermedeki hamal dalga tabirli olan çerçeve frekansı 6.5 khz dir
 her dedektörün gönderme ve almaç frekansı o ilen 100 khz dir
 gelelim khz farklı frekanslara
ya gül de ilk önce kendi söylediklerine ilk önce gül eğlen  belki 100 senedir bu senin dayatığın iş tüm telsizlerde kullanılır ne yapıyor bu
yaptığı iş şu   100 khz zi  n  aralarına girerek bantı genişletiyor bu sayede daha temiz bir işlem oluşuyor
el telsizlerinde bile mesela deniz nbandı   162.500 mhz   khz aralıkları nekadardır
5 khz--10 khz--12.5 khz20 khz--30 khz--ve son 50 khz dir
şimdi sen 5 khz seçersen  bu bant 1-2-3-4-5-6-7-8-9-10 diye 100 e kadar taramasını yaparken  bu sefer   5-10-15 -20 -25 diye atlıyaraktan gider
10 khz verirsen  10 ar 10 ar atlıyarak gider
50 ver 50 şer olarak atlıyarak gider   anlaşıldımı arkadaş  bu iş ses frekansını genişletiyor veya daraltıyor  sebeb de fgazla yoğun sinyal içinde çalışılırken bie sürü istenmiyen harmonikler  oluşur yan kanalların bastırması söz konusudur  bantı temizlemek için genişletiriz  veya yoğunlaştırmak için daraltırız
whites  dfx lerinde   3 khz aralıklan 15 khz aralığı kendine uygun görmüş  yani 3 kerre genişletebiliyorsun veya 15 kerre genişletebiliyorsun  bundaki amaç ta her madenin kendine özel bir duyarlı frekansı vardır bunları daha iyi duymak tespit edebilmek için yapılmıştır
seninkine de direkt 25 khz koymuş tek seferde 25 kerre genişletiyor  komiklikler atmasyonlar sende bilir bilmez sallıyorsun  salla salayabildiğin kadar

bak şimdi bu kısmı da iyi dinle başka yerlerde de böyle komik idaalarda bulunup ta millete kendini güldürme

00 ın altı olan eksi haneleri demir bileşikleridir  whites bunu 96 parçaya bölmüş eksi içini  sende ne var onu söyle
00 ın üstü ++artı 15 e kadar çöplük nesneleri işe yaramaz  bize ayırımda 20 ilen 90 arasındaki kalan kısım lazımdır ++  90 ilen 96 arası da gene ince tenekemsi beyaz maddelere griyor    20--30--40  ve 50 saf 24 ayar altının frekansı ve tam oturur  şaşmaz
50 den geriye düşük ayarlılar karışımlılar girer ya yeşil altın gümüşlen karışımlı ya kızıl bakırlan karışımlı  55 dedinmi++ artıda miladi kurşunlar başlar çıkmaya bu makine taşa bağııyor dersin aynı taşlaşmış şekildedir keseri vur ancak içini görünce anlarsın
60 kızıla griş bakırlara 70 ilen 80 bronzlardır  80 ilen 90 beyazlar gümüşler ve gümüşün safı 999.999 ayarı 89 da çıkar bazı makinelerde 8.9 da olarak ta gösterilir
şimdi ıvır zıvırlarlan uğraşmak istemiyen  khz aralıkları kısmına grip bu 100 khz lık bantı genişletebilir ve duyarlık artacaktır daha iyi neticeler alınacaktır  bunun için yapılmış olan bir sistemdir  senin pişirip pişirip önüme koyduğun mesele  bu ve sen bunu bilmiyorsun şimdi öğrendin  daha da kuşkun varsa git bu işin hühendisine sor  bir en aşağı meslek lisesini bile bitiren bunları bilir ..
sinyali toprak içine yoluyabilmek için de  güçlü bir hamal dalgaya ihtiyaç vardır sinyali bunun üstüne bindiririz  buna mecburuz  her türlü yayında vericide hamal dalga şarttır yoksa mesafe katedemez sinyal sönümlenir kalır kısa bir yerde .. bu hamal dalganın frekansı da  dedektörlerde 6.5 khz dir

gönderme 100 khz--------------------alma toplama da aynı 100 khz de  -------taşıyıcı 6.5 khz de

vhites  spectruma 3 ayrı khz aralığı koymuş  ve bu aralıkları görerekten her birine de renk vermiş ordan ayırıyorsun bunların içine gren nesnenin durumunu inceliyorsun

seninkinde sadece  28 khz aralığını koymuş  28 kerre genişletiyor  yani 100 khz bandı 3 e blüp te inceliyor   tek kerrede elde ediyorlar  ve tek kerrelik bir işleme mahkümsun
bunlar uzar da gider  bu kadarı kafidir   ve kendine eğlence arıyorsan başka kapıya herkesin sabrının da bir sınırı vardır ..

senin bahsetiğin alette 50 tane ayrı vede sonsuz ayar noktaların varmıdır  bunlar kullanıcıya verilmiştir daha da gerisi vardır bunun gene başlıyacan  şamataya  söyleyincede

senin bilgisayarın neylen çalışıyor programlar olmadan bakarsın ekrana o da sana bakar  ve diyorumki whitesin son modelleri aynı bilgisayar teknolojisinlen yapılmıştır ve işlemci barındırıyor üzerinde sizinkiler gibi anolg değildir  burdaki işlemlerin hepsi programlar dahilinde yapılırlar  ama sen yine anlamıyacaksın yine dayatıcaksın kendi felsefeni  olsun ne yapalım  bir cahil daha edindik buraya devam edersen  bişiler öğrenirsin  boş konuşmaktan da vazgeçersin   bi aç da resmini çek elindeki cihazın içinin bi de bak whitesde var komple resimleri bir karşılaştır bakalım o aşağıladığın cihazları bir mukayese et  ben yayınlamıyorum  ayıp olmasın diye  sizin elinizdekilerin içlerini ve siteye bile sokmuyorum  alanlar iyice hüsrana uğramasınlar diye   ya arkadaşım bu ses frekanslı  khz ler 100 seneden beri var ve her alanda da kullanılıyor sein ilgili olduğu her yerde kullanılır al sana en basiti bir oto radyo teybine bağlanan eqolayzer işte sana senin dediğinin aynısı  o nasıl sesleri temizliyor düzgünleştiriyorsa burdaki olay da buna benzeridir
yazlarımı  iyi oku diyon bunu sana söylemeli bana değil biz hepsinden geçmişik sıra sizlerde  benim akıla veya tezkipe ihtiyacım yok  benim işim tamamiyle bilimseldir atmasyon yoktur içinde   ..ve senin cidiyetin şeklin tavrın hareketlerin sözlerin hepsini o aralara koyduğun ikonlar senin ne gibi biri olduğunu açıkça açıklıyor  sonunda çıka çıka minelabın ajanı çıkıcan bu da şimdiden belli oldu zaten  bekliyicem bakalım  milleti bu yazıların bozamaz bunun daniskasın ı yazssan gene de bozamassınız  ben bir başlarsam  tersliğe bi tane bile makine satamaz olurlar  daha düne kadar en büyük firmalar yalvardılar  tamam dediler 1 seneye yakın sulhtu her taraf  anlaşılan yine kaşınanlar var  vede hiç itiraz etme sabun gibi de üste çıkmaya uğraşma ben nelerini gördüm  onun için beri durun
bu söylediklerin  anlatıkların tümü yanlıştır senin  sen düzgün bir ciddi bilgili biri olsan başka şekil olurdu yaklaşımın  ama değilsin  ve bilgin konuda sıfır senin  ilk başlıyan birinlen eşitsin  bunu da bil  bu laflar düzgün bir insanın sarfedeceği şeyler değil  yani tüm dünyanın doğru olarak kabul etiği şeylerelen eğleniyorsun  dalgasnı geçiyorsun  ne diyeyim allah akıl fikir versin sana .

SAYGILAR...................................................................NACİBABA...............................ONK....

Düzenleyen nacibaba - 07/Şubat 2017/2010 Saat 08:55
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
tracker 4 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 01/Mart 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 46
  Alıntı tracker 4 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07/Şubat 2017/2010 Saat 15:18
merhabalar finder arkadaşım dfx kullandım dıyorsunuz da demekkı kullanamamışsınız kı kötülüyorsunuz makinaya hakim olmak gerekir demekki siz explorer se ye hakım olmusunuz gozunuz baska hıc bı sey gormuyor
çubuklarımdan da son derece memnunum ıyıkı almışım ne diyim video yu da koyucam ıns yerden bı kar kalksın ...
saygılarımla
fms
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  12>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50