Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5BAKIM / TAMİR / ONARIM / SERVİS / SATIŞ / TAKAS / <>5NACİ BABA GÜVENCESİNDE KULLANILMAMIŞ / İKİNCİ EL DEDEKTÖRLER
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Satılık Lorenz LPX2 arıyorum...

Cevap Yaz Cevap Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
YUNUS_EMRE Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 16/Nisan 2017/2011
Durum:
Gönderilenler: 6
  Alıntı YUNUS_EMRE Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Satılık Lorenz LPX2 arıyorum...
    Gönderim Zamanı: 04/Aralık 2017/2010 Saat 22:52
İLETİŞİM İÇİN LÜTFEN ÖZELE VEYA BURAYA YAZIN...
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05/Aralık 2017/2010 Saat 01:54

ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR SAYGILAR

BU İSTEDİĞİN MODEL VE GERİSİ DE DAHİL ŞU ANKİ YENİ MODELLERİ DE DAHİL OLMAK ÜZERE  8 AYRI ARKADAŞ BU CİHAZLARDAN BİR HEVES  ALDILAR  FAKAT HİÇBİRİ UMDUĞUNU BULAMADI CİHAZLARDAN YANA  .. BENDEN SİZE BİR HATIRLATMA ..DIR BU SÖYLEDİKLERİM
VE BENDEKİ ARAZİ TEST VERİLERİ DE YUKARDAKİ ŞIKLARI DOĞRULUYOR . VE 8 İ DE SATTI BUNLARI BAŞKA CİHAZLARA YÖNELDİLER 4 TANESİ HALEN ARAYIŞ İÇİNDE BOYUNA ALIP SATIP VEYA DEĞİŞTİRİYOR .. ÖBÜR 4 KİŞİ DE SONUNDA BENİ DİNLEYİP  İNADLARINDAN VAZ GEÇİP  ÖNERİLEN CİHAZLARA YÖNELDİLER ŞİMDİ HİÇBİR ŞİKAYETLERİ YOKTUR İŞLERİNE BAKIYORLAR ...

LORENZ'LER PULSE SİSTEM ÜZERİNE AĞIRLIKLI VE GENELDE TEMİZİMSİ MADENSEL ALANLARIN ÇOK AZ OLDUĞU TOPRAKLARDA  AYIRIMSIZ OLARAK BAZI ARKADAŞLARCANA UZUNCA BİR MÜDDET KULLANILIYORLAR  BUNLAR BU CİHAZLARIN ÜSTÜNE ÇOKÇA DÜŞÜP İLMİNİ ALMIŞ KİŞİLERDİR .. VE SES İÇİNDEKİ DEĞİŞEN SESLERE ADAPTE OLUP NEYİN NE OLDUĞUNU ANLAMAKTADIRLAR  BU HALE GELMEK İÇİN DE UZUN SENELERİN GEÇMESİ GEREKİR  V E ÇOK SIKLIKLAN DEVAMLI ARAZİDE OLMANIZ ŞARTTIR  BU ŞEKLE GELEBİLMEK İÇİN.

AMA DERSENİZKİ BEN LORENZCİYİM DEVAMLI BU MARKAYI KULLANIYORUM MODEL DEĞİŞTİRİCEM ŞEKLİNİZ VARSA Bİ DİYECEĞİM YOKTUR  AMA ONUN BUNUN ÖNERİSİNLEN VEYA GÖREREKTEN BİR BEĞENİNİZ VARSA VE İLK DEFA KULLANICAKSANIZ TAVSİYE ETMEM

HİÇBİR AÇIKLAMADA BULUNMADIĞINIZ İÇİN  BU İHTİMALLERİ GÖZ ÖNÜNE ALARAKTAN SİZE YAZIYORUM   VEYA NİYETİNİZ VE ÇALIŞMA AMACINIZ NE YÖNDE İSE BUNU YAZARSANIZ ELBETTE İŞLER DAHA BAŞKA OLABİLİR ..

SAYGILARIMLAN............................................................................NACİBABA..............ONK...
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05/Aralık 2017/2010 Saat 06:43
Orjinalini yazan: YUNUS_EMRE

İLETİŞİM İÇİN LÜTFEN ÖZELE VEYA BURAYA YAZIN...
sn yunus emre bu bahsettiğiniz lorenzin düşük modellerindendir amcınız derin aramaksa evt puls sistem kullanmak isabetli olucaktır ancak bu gün bu cihaazı illa alayım diye bir kaide kalmadı çünkü çok daha keliteli ve derin hatta bazı artıları lorenz deepmax 3 leri çok geri kalır tarafı olamdığını gördük  buna testler sonucu gördük yani bu gün lorenz bayrağı kalmadı derimmBig%20smileBig%20smileBig%20smile

aynı işi yapan daha güzel puslar mevcutt ama tektek çilik ayrım olayına kesinlikle inanmayınız hangi olursa olsun ama iyi sinyal analizi yapabilirseniz gerçekten pulslar derin cihazlardır saygılar

Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05/Aralık 2017/2010 Saat 09:50

ABDÜLLAH ARKADAŞ MERHABA

ŞİMDİ HİÇBİR MAKİNEDEKİ AYIRIM KONUSUNA İNANMA DİYORSUNUZ AMA BU OLMUYOR  YA MAKİNELERİ İYİ BİLMİYORSUNUZ YA DA VARSAYIM OLARAK KONUŞUYORSUNUZ BUGÜN BİR WHİTES  XLT OLSUN DFX OLSUN DFX 300 OLSUN SPECTRA V3 LERİ HELE HİÇ SOKMUYORUM KONUYA  ONLARLAN DA MÜHENDİSLER MADEN İÇLERİNDE TAM ANALİZ İŞLERİNİ YAPIYORLAR
BU MAKİNELERDE EKRANDA  ALDIĞINIZ SİNYALİN  O MADENİN TAM YAKLAŞIK HAS FREKANSINI GÖRÜYORSUNUZ RESİMLİ İKONLARLAN DA SİZE BUNUN NE GİBİ BİR TÜR OLDUĞUNU SÖYLÜYOR  EKRAN EN ALTI YATAY  OLAN YER DE TOPRAK İÇİNİN BİR NEVİ RADARIDIR  BURDA DA BİR SÜRÜ ŞEYİ SİZE ANLATIYOR VE HATTA BİR ALTININ KAÇ AYAR OLDUĞUNU BİR GÜMÜŞÜN KAÇ AYAR OLDUĞUNU DAHİ SÖYLER SİZE  VEYA KAPLAMA MI YANİ BİR ALINAN SİNYALİN ANALİZİ TAM OLARAK YAPILIR VE KULLANICIYA SÖYLENİR GEREK GÖRSEL GEREK SESLEN SES İÇİNDEKİ SESLERLEN  YANİ BULUNTUYU SİZE KAÇ TÜRLÜ İŞLEMLEN ZATEN ANLATMIYA ÇALIŞIYOR AMA SİZ GÖREMEZSSENİZ BUNLARI  SÖYLEMİNİZDE HERHALDE KENDİNİZCE HAKLI OLABİLİRSİNİZ YANİ BU  HİÇBİR MAKİNEDEKİ AYIRIM OLAYINA İNANMA LAFI SADECE SİZİ BAĞLAR LÜTFEN  DAHA SAĞLIKLI MESELELERE YAKLAŞINIZ ...

VE BÖYLE BİR İMAA VEYA İNANÇ VARSA DA  BEN BU YAŞTA HEPİNİZE YALAN YANLIŞ ŞEYLER ANLATIYORUM DEMEKTİR  VE ÇOĞUNLUK DA BU KONUDA SİZİN GİBİ DÜŞÜNÜYORSA  BEN DE BU SİTEYİ BİRAN ÖNCE KAPATAYIM ..

YENİ PULSELER VARKEN DE DERKEN YERLİLERİ Mİ İMAA EDİYORSUNUZ  VEYA MARKA VERİNİZ BEN DE SİZE ANALİZLERİ YAPILMIŞ GERÇEK DEĞERLERİNİ NE OLDUKLARINI BURADAN YAZAYIM ..

VE AYIRIMLI AYIRIMSIZ BİR BÜNYEYİ ÜSTÜNDE BARINDIRAN HER MAKİNE AYIRIMI KAPADIĞINIZDA SİZE OLUR PULSE SİSTEM  BU KONUDA DA HİÇKİMSE İDAAYA GİRİŞMESİN  OLAY BUKADAR BASİTTİR AYIRIMI DAVRAYA SOKARSANIZ AYIRIMSIZIN YARISINA DÜŞER DERİNLİK
VE DAHA SI  DA GERÇEK ŞÖYLEDİR NİYE AYIRIMLI DERİNLİĞİ AZ DENİLİRSE MAKİNENİN AYIRIM YAPABİLMESİ İÇİN BAŞLIĞIN SAĞA SOLA HIZLAN SALLANMASI ŞARTTIR  VE BAŞLIĞIN TOPRAK ÜSTÜNDE HIZLAN GEÇMESİNDE SİNYALLER AŞAĞILARA NÜFUS EDEMEZLER  VE BU YÜZDEN DE DERİNE İNMEZ AMA AYIRIMSIZ PULSE ŞEKLİNDE BAŞLIĞIN TOPRAK ÜSTÜNDEKİ HAREKETİ GAYET YAVAŞÇA OLMALIDIR Kİ HATTA BEKLEMELİ HAREKETLERLEN ÇOK DERİNE SİNYALLER İNEBİLİR ARADAKİ TEK GERÇEK FARK BUDUR ..

SAYGILARIMLAN.............................................................................NACİBABA.............ONK...
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
YUNUS_EMRE Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 16/Nisan 2017/2011
Durum:
Gönderilenler: 6
  Alıntı YUNUS_EMRE Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05/Aralık 2017/2010 Saat 14:20

YORUMLARINIZ VE ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.

AYNEN HOCAM DEDİĞİNİZ GİBİ LORENZ ARKADAŞTA VAR VE ÇOK KULLANDIM LORENZ DEEPMAXX3.KULLANIMI TATMIN EDİCİ SEVİYEDE.AYRIM BANA ŞART DEĞİL.MADDİ İMKANDA KISITLI OLDUĞU İÇİN.LP2 VEYA DAHA UCUZA GELLİRSE LP5 ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM.
ŞU AN TM 808 KULLANIYORUM DEDİĞİM GİBİ AYRIM ÖNEMLİ DEĞİL BENİM İÇİN.DAHA ÖNCE dfx kullandım ayrım konusunda gayet memnundum.
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09/Aralık 2017/2010 Saat 15:56
Orjinalini yazan: nacibaba

ABDÜLLAH ARKADAŞ MERHABA

ŞİMDİ HİÇBİR MAKİNEDEKİ AYIRIM KONUSUNA İNANMA DİYORSUNUZ AMA BU OLMUYOR  YA MAKİNELERİ İYİ BİLMİYORSUNUZ YA DA VARSAYIM OLARAK KONUŞUYORSUNUZ BUGÜN BİR WHİTES  XLT OLSUN DFX OLSUN DFX 300 OLSUN SPECTRA V3 LERİ HELE HİÇ SOKMUYORUM KONUYA  ONLARLAN DA MÜHENDİSLER MADEN İÇLERİNDE TAM ANALİZ İŞLERİNİ YAPIYORLAR
BU MAKİNELERDE EKRANDA  ALDIĞINIZ SİNYALİN  O MADENİN TAM YAKLAŞIK HAS FREKANSINI GÖRÜYORSUNUZ RESİMLİ İKONLARLAN DA SİZE BUNUN NE GİBİ BİR TÜR OLDUĞUNU SÖYLÜYOR  EKRAN EN ALTI YATAY  OLAN YER DE TOPRAK İÇİNİN BİR NEVİ RADARIDIR  BURDA DA BİR SÜRÜ ŞEYİ SİZE ANLATIYOR VE HATTA BİR ALTININ KAÇ AYAR OLDUĞUNU BİR GÜMÜŞÜN KAÇ AYAR OLDUĞUNU DAHİ SÖYLER SİZE  VEYA KAPLAMA MI YANİ BİR ALINAN SİNYALİN ANALİZİ TAM OLARAK YAPILIR VE KULLANICIYA SÖYLENİR GEREK GÖRSEL GEREK SESLEN SES İÇİNDEKİ SESLERLEN  YANİ BULUNTUYU SİZE KAÇ TÜRLÜ İŞLEMLEN ZATEN ANLATMIYA ÇALIŞIYOR AMA SİZ GÖREMEZSSENİZ BUNLARI  SÖYLEMİNİZDE HERHALDE KENDİNİZCE HAKLI OLABİLİRSİNİZ YANİ BU  HİÇBİR MAKİNEDEKİ AYIRIM OLAYINA İNANMA LAFI SADECE SİZİ BAĞLAR LÜTFEN  DAHA SAĞLIKLI MESELELERE YAKLAŞINIZ ...

VE BÖYLE BİR İMAA VEYA İNANÇ VARSA DA  BEN BU YAŞTA HEPİNİZE YALAN YANLIŞ ŞEYLER ANLATIYORUM DEMEKTİR  VE ÇOĞUNLUK DA BU KONUDA SİZİN GİBİ DÜŞÜNÜYORSA  BEN DE BU SİTEYİ BİRAN ÖNCE KAPATAYIM ..

YENİ PULSELER VARKEN DE DERKEN YERLİLERİ Mİ İMAA EDİYORSUNUZ  VEYA MARKA VERİNİZ BEN DE SİZE ANALİZLERİ YAPILMIŞ GERÇEK DEĞERLERİNİ NE OLDUKLARINI BURADAN YAZAYIM ..

VE AYIRIMLI AYIRIMSIZ BİR BÜNYEYİ ÜSTÜNDE BARINDIRAN HER MAKİNE AYIRIMI KAPADIĞINIZDA SİZE OLUR PULSE SİSTEM  BU KONUDA DA HİÇKİMSE İDAAYA GİRİŞMESİN  OLAY BUKADAR BASİTTİR AYIRIMI DAVRAYA SOKARSANIZ AYIRIMSIZIN YARISINA DÜŞER DERİNLİK
VE DAHA SI  DA GERÇEK ŞÖYLEDİR NİYE AYIRIMLI DERİNLİĞİ AZ DENİLİRSE MAKİNENİN AYIRIM YAPABİLMESİ İÇİN BAŞLIĞIN SAĞA SOLA HIZLAN SALLANMASI ŞARTTIR  VE BAŞLIĞIN TOPRAK ÜSTÜNDE HIZLAN GEÇMESİNDE SİNYALLER AŞAĞILARA NÜFUS EDEMEZLER  VE BU YÜZDEN DE DERİNE İNMEZ AMA AYIRIMSIZ PULSE ŞEKLİNDE BAŞLIĞIN TOPRAK ÜSTÜNDEKİ HAREKETİ GAYET YAVAŞÇA OLMALIDIR Kİ HATTA BEKLEMELİ HAREKETLERLEN ÇOK DERİNE SİNYALLER İNEBİLİR ARADAKİ TEK GERÇEK FARK BUDUR ..

SAYGILARIMLAN.............................................................................NACİBABA.............ONK...
sn hocam ayrım olayına vlf için whites türü dedektörler için demedim .
puls induksiyon dedektörler için demiştim yanii lorenzin son modeli dahi olsun veya bu gün minelabın 5000 modeli olsun yani son modelleridir ayrımlı sözde dikkat ederseniz sözde diyorum çünkü gerçekten sözde kalıyor puls darbe indüklü sistemler tek bobin üzerinde alıcı verici görevi yaptığından dolayı kısacası sisteminden dolayı doğru ayırım yapma olanağı söz konusu değildir tamam bu dedektörlerde ayrım opsiyonu konulmuş ve çokta üzerine kafa yormuşlar ama bu kadar yapılabilmiş sisteminden dolayı daha ötesi olmasıda beklenmemlidir ...

kaldıki whites xlt dfs specra v modelleri veya daha başka seslen ibreylen veya ekran vasıtasıyla  evt ayrıma en doğru sistemlerdir  bunlarda bilirsniz faz kaymasında dolayı doğru ayırım yapılabilnir yanliz derinler için soymetallerde yani paslanmayan metallerde(altın gümüş) derinlikler konusunda puls dedektörlerlen kyaslanılamaz  gönül isterdiki olabilse kendi tarafsız gördüklerimi yazıyorum  çünkü vlfler toprağa nüfüzü belirli bir derinliğe kadar frekasları mevcutturki buda küçük nesneleri görebilsin diye işte pulsların başlık ebatı büyüklüğünden dolayı küçük nesneleri görmez ama derinlerdeki büyük ebattaki metalleri soy metalleri çok iyi görürler ama dediğim gibi ayrım olayı puls dedektörlerde sakattır ancak doğru ayrımı vlf ler yapabiliyor özetlemek istediğim bu saygılar
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50