Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5ÇUBUK SİSTEMİ <>5NACİBABA İMALATIDIR (TM) yani TÜRK malıdır %100 --ÇUBUK S
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Çubuklara Sorulan Komutlar

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 3456>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23/Aralık 2017/2008 Saat 14:29

tüm arkadaşlara selamlar.nacibabanın çubukları ile boşluk nasıl bulunur onu anlatacağım.mesela bir pet şişeyi alalım.şişenin tapası kapalı olduğu halde.çubukları kuralım vesoruyu şöyle soralım.şu gördüğüm şişede boşluk var mı diyelim.çubuk ileri hareket ediyor.yani evet var diyor.şimdi ikinci aşamaya geçelim.şişenin tapasını çıkaralım şişenin ağzı açık vaziyette iken aynı şişeye çubukları elimizde iken yeniden kuralım ve aynı soruyu gene soralım.şu gördüğüm pet şişede boşluk var mı diye.çubuklar bu sefer geri dönüyor yani boşluk yok diyor.mesela çubuk seni bir gömünün üzerine getirdi ve burada var dedi.bu sefer çubukları yeniden kur ve şöylebir soru sor de ki.buradaki gömü sadece altınmı.diyelim hayır dedi.bu gömü sadece gümüşmü.gene hayır dedi.bu sefer soruyu şöyle soralım.bu gömü altın gümüş alaşımımı.çubuk busefer ileri hareket ederek evet dedi.demekki burada saf altın ve gümüş yok altın-gümüş alaşımlı bir gömü var.sonra gömünün olduğu yerde boşluk mutlaka vardır.boşluğu sorgulamayı ihmal etmeyin.birde bu gömü küp içindemi.yada bakır veya tunç kaptamı kaçıncı yüzyıl gömüsü müslüman gömüsümü hıristiyanmı.eşkiyamı.tuzaklımı zehirlimi.bana  alsam iyiye gelirmi gibi vs vs soralım.

Yukarı Dön
albatros Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 01/Eylül 2017/2012
Durum:
Gönderilenler: 6
  Alıntı albatros Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27/Aralık 2017/2008 Saat 19:42
SELAMÜNALEYKÜM SAYGIDEĞER NACİ BABA FORUMA YENİ ÜYE OLDUM İNŞALLAH SİZDEN VE TECRÜBELİ ARKADAŞLARDAN ÇOK ŞEYLER ÖĞRENECEĞİM ŞU AN ÇUBUKLARIN FİYATI NEKADARDIR ONU MERAK ETTİM BİRDE KAN GURUBUYLA ALAKASI VARMIYDI SANKİ SİTEDE OKUMUŞTUM AMA BULAMADIM .TALEBİN TEDARİKİ HEMEN MÜMKÜNMÜ ACABA SAYGILARIMLA

SAYIN ALBATROS///>....................................................................................................O.N.K....

BU KONU İÇİN LÜTFEN BANA TELEFON AÇININIZ  VEYA  AÇIN BİR NO VERİN BEN SİZİ ARAYAYIM  ŞU AN SİTEDESİNİZ VE AÇABİLİRSİNİZ DAHA DETAYLI GÖRÜŞEBİLİRİZ

SAYGILARIMLAN..........................................OSMAN NACİ KANAT............................O.N.K....

TEL>02865669160----------------CEP>05365658055

Düzenleyen nacibaba - 27/Aralık 2017/2008 Saat 20:14
İMAN'Kİ YA RAB NE BÜYÜKTÜR...İMAN'SIZ PASLI YÜREK SİNEDE BİR YÜKTÜR...
Yukarı Dön
albatros Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 01/Eylül 2017/2012
Durum:
Gönderilenler: 6
  Alıntı albatros Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27/Aralık 2017/2008 Saat 20:26
SELAMLAR NACİ BABA SENİ İNŞAALAH YARIN ARAYACAĞIM
İMAN'Kİ YA RAB NE BÜYÜKTÜR...İMAN'SIZ PASLI YÜREK SİNEDE BİR YÜKTÜR...
Yukarı Dön
fakabas Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 18/Ekim 2017/2012
Durum:
Gönderilenler: 176
  Alıntı fakabas Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31/Aralık 2017/2008 Saat 10:26
naci baba inşeallah yeraltı görüntülemede de başarılı olursun ,zaten geldiğiniz nokta bile çook çook başarılı.inşallah hayırlı ve başarılı haberlerini bekliyor madden ve ilmen faydalı olamazsakda duâlarımızla sizlerin hep yanınızda olucaz ki bu hususta şüpheniz olmasın.ustam sizden bir adet çubuk bir adet xlt bir adet compass-100 satın aldım ve bunları kullansamda kullanmasamda asla satmıycam ve sizin mânevi bir emânetiniz olarak  muhafaza edicem ki özellikle compassın arkasına isminizi güzel bir şekilde yerleştirmişsinizki çok hoşuma gitti ve bunu her ele alışımda sizi hatırlıycam.eğer başarılı olursanız bundan da alıcam söz.selamlar ve hürmetler sunarım.
Yukarı Dön
superlover9 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 18/Ekim 2017/2021
Durum:
Gönderilenler: 38
  Alıntı superlover9 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15/ocak 2017/2009 Saat 05:22
sayın osman naci kanat sitenizi baştan aşağı inceledim ve bütün yazılarınızı ve yazılananaları okudum ilk defa mesaj yazıyorum benim sorum şu : çubuk yönteminde allahın yaratmıs oldugu baska bi varlıktan yardım alındıgı bellibuda cin den baska birşey olamaz fakat insan beynininde önemi büyük ben bunu fincan çevirme olayına benzetiyorum ben cok fincan cevirip çagırmısımdır cok soru sormusumdur kimisine dogru kimisine uydurma seyler yazabiliyor ve arastırdıgım kadarıyla bunlar insanlarla dalga gecmesini seviyor bunun neticesinde insanları yanlıs yerlere sürükleyip bos kazı yaptırabilirler gibi geliyor bende yanılıyor olabilirim sizlerden cevap bekliyorum

ARKADAŞ MERHABA SELAMLAR...................OSMAN NACİ KANAT...................................O.N.K...

BAK ARKADAŞIM DEDİĞİNİZ GİBİ HER YERİ TAM OKUMUŞ OLSAYDINIZ SİZİN YAZDIKLARINIZIN TAMAMEN GEÇERSİZ VE BU TEKNİĞİN TAMAMEN BAŞKA BİŞİ OLDUĞUNU DA ANLATILAN İZAHLARDAN ANLARDINIZ
BURDA CİN MİN BAŞKA BİŞİLER YOKTUR  DİNİ MİNİ OKUNMUŞ VS ŞEYLER DE YOKTUR  TAMAMİYLEN İNSAN BEYNİNDE VAR OLAN BİR SİSTEMDEN YARARLANILMAKTADIR  OLAY BU KADAR BASİTTİR   ÖYLE SİZLERİN DEDİĞİNİZ GİBİ TÜRLERDEN OLSA İDİ BENİM 55 SENELİK EMEĞİME  NE LÜZÜM VARDI    VEYA HER KİŞİYE VERDİĞİN ÇUBUKLAN BERABER Bİ DE CİN Mİ HEDİYE EDİYORUZ KİŞİLERE BU NE BOLLUKTUR DEĞİLMİ

YANİ BAKINIZ  BÖYLE ŞEYLERE KİMSE KAFA YORMASIN ÇÜNKÜ BU GİBİ ŞEYLERİN ASLI ASTARI YOKTUR  VE BU SİSTEM ÇALIŞIYOR ARKADAŞ VE BULUYOR YALAN YANLIŞ ŞEYLERE GİTMİYOR  NE DERSEN GİDİP ONU BULUYOR 2X2=4  EDER

SAYGILARIMLAN.......................................................................................................O.N.K...

Düzenleyen nacibaba - 15/ocak 2017/2009 Saat 17:44
sadece gözlerimin baktığı kadarsın...kafayı çevirsem yine yalansın.
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18/ocak 2017/2009 Saat 21:54
KEMAL BABA DENİLEN ŞAHIS HAKKINDAKİ TÜM YAZILANLAR VE YAZIŞMALAR SİTENİN EN BAŞINDAKİ BÖLÜME TAŞINMIŞTIR ORDAN TAKİP EDİNİZ

...............................................................................................................................O.N.K.....
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
Üye
Üye
Simge

Durum:
  Alıntı superlover9 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19/ocak 2017/2009 Saat 06:23
cevabınız için tesekkür ederim sizinle irtibata gecip cubuklara alıp trakyaya belirlediğim yerlere gidicem umarım bi yardımı olur saygılar heralde size telefon açıp sipariş veriyoruz ???
Yukarı Dön
Üye
Üye
Simge

Durum:
  Alıntı superlover9 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19/ocak 2017/2009 Saat 06:27
bu arada benim kan grubum o rh +(pozitif) sizce daha bir verim olabilirmi??

EVET İRTİBAT KURUCAN DOĞRUDUR

VE SANA GELİCEK KARGODA BURDA AÇIKLANMIYAN BİLGİLERİ DİKKATLİCENE OKU VE KENDİNİ İYİCENE YETİŞTİR TAM OLDUKTAN SONRA ARAZİYE ÇIKICAN HEMEN GELDİĞİ GİBİ AL ÇIK ARA BUNLAR YANLIŞ İŞLERDİR   KAN GRUBUN TUTUYOR ÇALIŞIR SENDE

SAYGILARIMLAN....................OSMAN NACİ KANAT........................................................O.N.K....

Düzenleyen nacibaba - 19/ocak 2017/2009 Saat 16:23
Yukarı Dön
derince Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 21/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 27
  Alıntı derince Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19/ocak 2017/2009 Saat 17:08
ark. kolay gelsin bu ara yokmu çubuklarla ilgili yazan  yardımcı olalım bilgi verelim bilgi paylaşalım???yanlızzz çubukları gerçekten benimseyen ve bu işe kendini verenlere  dalga geçenlere cevap yok zaten zamanla gördünüz dalga geçenler alay eden ler sitede yok herkese koılay gelsin.
Yukarı Dön
Üye
Üye
Simge

Durum:
  Alıntı superlover9 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26/ocak 2017/2009 Saat 03:26
naci baba benim kan grubum o rh + (pozitif) ama bende cubuklar calısmadı iki kişi olarak mükemmel calıstırıyoruz evde tek bir şey bulamasken bize iki tanesini buldu birde ewet bazen yanlıs gösterdiği oluyor onuda yakında calısa calısa cözücem insallah ama beni cok umutlandırdı calıstıgım için arazide deneme fırsatım olmucak cünkü cuma aksam işten cıktıgım gibi nasipse köye gidicem bir haftalık cihaz kiralıcam hem gezmek hem eglenmek olsun bişeyler cıkarsada nasip kısmet derim hiç yokken denildiği gibi bir yeri gösterirse makine ile teyit ederim yüz küsür sene önceleri ve daha önceleri cokca eşkiya vakası olmus ve biz hala rum ermeni evlerinde oturuyoruz şansa tesadüfen gömü cıkaran cok oldu umarım bende bi nasip bulurum bizim köy ........... manastırının oldugu yerde bulunuyor eskiya belgelerindeki işaretlerdende sorucam ama yalan dogru heyecan olsun ......... magarasınıda sorucam bi mezar varmıs içinde birkaç küp gömülüymüş ama yeri belli değil onuda sorucam gelişmelerden sizide haberdar ederim aslında bu cubuk işinde senelerin tecrübesi bi arkadas olsa daha iyi olur diyorum düsünenlerden cevap beklerim (dedektörüde olsa iyi olur hiç yokken kiralama parası vermem :)  )olmassa tek gidicem herkeze saygılar sunarımSmile bu arada ben istanbulda ikamet ediyorum
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 3456>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50