Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5ÇUBUK SİSTEMİ <>5NACİBABA İMALATIDIR (TM) yani TÜRK malıdır %100 --ÇUBUK S
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Çubuklara Sorulan Komutlar

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <12345 6>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15/Ekim 2017/2008 Saat 17:56

TÜM HERKESE SELAMLAR SAYGILAR..................osman naci kanat................................O.N.K..

Arkadaşlar  bakınız gece çubuk kullanmanın ve mimli tehlike arzedicek şekildeki yerlerde çalışmalarda  kural çok basittir  ve deneyiniz görüceksiniz ki hiçbişinin olmadığını ........

NOT>>Gece  görünür görünmez tüm alemlerin herşeyin zamanıdır  gündüz de insanlarındır
            yapışlacak tek şey de şudur

HZ .SÜLEYMAN. AŞ . NİN   MÜHRÜNÜN ŞEKLİ BUGÜNKİ ISRAİL BAYRAĞINDAKİ YILDIZDIR BİRBİRİNE GEÇME OLARAKTANDIR  VE BU YILDIZI SADECENE BİR KAĞIDA ÇİZEREKTEN ÜSTÜNÜZDE TAŞIYINIZ   VE BAHSEDİLEN 3 LÜ LER YANİ CİNLERDEN TAMAMİYLEN UZAK KALIRSINIZ CİNLERİN TÜMÜNÜN KORKTUĞU VE UZAKLAŞTIĞI BU ŞEKİL YILDIZDIR  BU DA HZ . SÜLEYMANIN KENDİ MÜHÜRÜDÜR  VE TÜM CİNLERİN KRALIDIR   BU BÖYLE.....

GELELİM DİĞER UNSURLARA>> Gece  bulunduğunuz yerde şehit olabilir yatır olabilir evliya olabilir veya allahın sevgili kullarından kısımlar olabilir  sadecene şehit kısmı fazlacana gözükür aynı bizim gibi şekillen gelir hiç ürkütmez sizlen yer içer sigara içer muhabbet yapar ve hiç ne olduğunu anlıyamassınız  çoban şeklinde yolcu şeklinde olabilir   bunun haricinde de
birden bire bir insan yüksekliğinde aynı futpol topu gibi bir yuvarlak cismin belki 1000 watlık bir lamba gibi yandığını ve bu topun havada gitiği sıklıkça gözükür bu yavaşça da gider çok hızlı da gider bu aynı yerde senede 1 kerre olur ve tesadüfi rastlantı olup seyredersiniz bunun doğuş yeri aldığı ölümcül yaranın yeridir gitiği mesafe ve en son toprağa girdiği yer de onun yatığı yerdir bunu kim net açık seçik görüyorsa hiç ürkmeden çok dikatli takip edin ve en son nerede kaybolduğu yeri çok iyi tespit edip o yeri işaretleyin ve oraya bir mezar yapınız  gücünüz ne şekilde yetiyorsa yani yer belli olsun ..................................

3 üncü şık da  tek  rahatsızlığını belli eden  kısım şehitlerdir şayet ona yakın bir yerde arama yapılıyorsa ve siz bunu bilemessiniz tabiki   bu zat kendini çeşitli yollarlan orda bazı sesler +rüzgar sesi+gürültüler+görünmüyen insan yürüme sesleri +konuşma sesleri  gibi şekillerlen belli edip sizi ürkütüp ordan kaçmanızı sağlıyabilir  bunların hemen ve çok daha şiddetli olması halinde içinizde birinin cunup olmasına resmen bağlayınız ya da alkollüdür

ŞAYET KAÇ KİŞİ İSENİZ ORALARDA ARAZİLERDE GECE VAKTİ  TÜMÜNÜZ TEMİZ ALKOLSÜZ  ŞARTLARINDA İKEN BU DEDİĞİM    HZ. SÜLEYMANIN   MÜHÜRÜ YILDIZINI HEPİNİZ ÜZERİNİZDE TAŞIRSANIZ   VE İLAVETEN DE DİĞER UNSURLAR İÇİN DİREKT ALLAHA SIĞINIP
3 KERRE AYETEL EL KÜRSİ
3 KERRE İHLAS
3 KERRE NAS
3 KERRE FELAK
VE LAVHE  Yİ DE 3 KERRE
BİR DE KELİMEİ ŞAHADET
BUNLARI OKUYUNUZ VE ETRAFINIZA DAİRE ŞEKLİNDE GÖZLEN NEFESLEN YAPTINIZMI HİİİİÇ KİMSE SİZİ RAHATSIZ ETMEZ RAHAT RAHAT ÇALIŞIRSINIZ VE SAĞ SALİM DE EVLERİNİZE DÖNERSİNİZ..

Bazı arkadaşların çoğu cesaret için gece alkol alırlar bu çok yanlış iştir ve sıkıyı yiyenlerin çoğu bu kesimdir  buna bağlı olarak da cunup giderler her ne akılsa   bunlardan uzak durun bu akılları da kim veriyorsa kendine saklasın milleti zehirlemesin diyorum

SAYGILARIMLAN......................................................................................................O.N.K....
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
gurdal Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 16/Mayıs 2017/2011
Durum:
Gönderilenler: 9
  Alıntı gurdal Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16/Ekim 2017/2008 Saat 04:58
selamınaleyküm bahsedilen üç harfliler sadece sizi kandırırlar onlar hücrelere kadar nüfus edebilirler ve sizin beyninizde değişik yorumlar çıkmasına vesvese duymanıza hatta çubukları hareket ettiren bio enerjinizin azalmasına yada yanlış yönlenmesine sebep olabilirler çubukları parlattığımız için ve bölgeler genelde ücra köşelerde olduğu için gezgin denilen üç harflilerin bile dikkatini çeker ve onu cezbeder  hatta oyun oynamak isterler bu durumda siz bazı hatalar yapmaya başlarsınız şimdi hocamın dediklerine ilaveten ezan okumak bunları uzaklaştırmanıza büyük ölçüde yardımcı olacaktır aslında gönülden sağlam okunan euzu besmele yeterlidir allaha(c.c.) emanet olun.
yaradılanı severim yaradandan ötürü
Yukarı Dön
derince Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 21/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 27
  Alıntı derince Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19/Ekim 2017/2008 Saat 18:01
ark.selam  hocam kalbimi bazen kırıyosunuz.nerdeyse 2 yıla yakın oluyor bu çubukları kullanalı burda tecrübelerimizi ve karşılaştıgımız sorunları paylaşıyoruz bakın ..şimdide yazdıklarınıza  1 sayfaya bakarsanız   bana bu üç harflı konusunda ne yazdıgınızı hatta ark.cevaben diyorsunuzki gece çalışma yapmayın demesinin başka bi sebebi vardır diyorsunuz. siz işinize bakın diyorsununuz şimdide ben açıklama yapınca sizde açıklama yapıyorsunuz.bana hak veriyosunuz o zamen  burda ark. yanlış bilgi veriyorum neden o gece çalışmayın dedigim zaman  üç harflılerin işimize karıştıgını söyledigim zaman beni yalanladınız halbuki sormadınız gece neden çalışamayın dememin sebebini.ben burda ark. bilgi verip yardımcı olmak istedim diger ark. gibi eger sizi rahatsız ediyosa ben birdaha bilgi vermem.bakın bazen çubukları kullanamıyanlar size laf atıyor bir takım şeyler söylüyorlar  bazen bende cevap yazıyorum size destek  aynı zamanda  çubukları bazı ark.tam olarak kullanmasını bilmiyorlar.  yani....size destek oluyoruz ama siz diyorsunuzki o ark.  gece başka şeyle karşılqaşmıştır  am a öyle degilmiş demekkisoyut ark. cevaben ark. bak lafı orasından burasından anlama ben sana yabancı har derken bazen insan bu çubukları başka amaçlarla kullanıyorlar  onun için dedik ister falcı ol ister imam beni ilgilendirmez.birdahada bana cevap yazma
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21/Ekim 2017/2008 Saat 21:59
DERİNCE ARKADAŞA CEVABEN.................................................................................O.N.K......

ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR SAYGILAR..............osman naci kanat.................................

Arkadaşım sizin yazdığınız şu (gece çubuk kullanmayın) tamam güzel de niçin sebebi ne ? bunun açıklamasını getirmedikden sonra  ben bir açıklama yapınca sizin kızmaya hakkınız yoktur herhalde  değilmi .......

bildiğiniz yaşadığınız herhangi bir olay varsa bunu açık net  olarak burda yazınız ki herkes bilsin anlasın bilmece gibi kelimelerden kimse bişi anlamaz   ben size bu konuda herhangi bişi söyleyip yazdımmı yazmadım kendi deney ve görüşlerimi bildiriyorum  ve gece çalışılır diyorum şimdiye kadar da kimseden herhangi bir olumsuz şey gelmediki %90 kişi gece çalışırlar    ama sizin bildiğiniz yaşadığınız birtakım olaylar olabilir bunu da 2 kelime ilen geçiştirme olmaz detaylarını nedenlerini niçinlerini de yazmak zorundasınız.........

BAKINIZ BAŞTAN DA SÖYLEDİĞİM GİBİ BU SİTE HÜRDÜR BURDA YASAKLAMA KIZMA DARILMACA YOKTUR  HERŞEY SERBESTTİR  HERKES FİKİRLERİNİ YAZABİLİR DOĞRU YANLIŞLARI DA BURDA ANALİZ EDER EN DOĞRULAR NEYSE HEP BERABER ONU BULURUZ
BEN BİLE ÇOK ZAMAN YANLIŞ YAZABİLİRİM TENKİD EDİNİZ  SÖYLEYİNİZ  BEN KIZMAM MEMNUN OLURUM   ......

SAYGILARIMLAN....................................................................................................O.N.K.....
Yukarı Dön
harami Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 12/Aralık 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 39
  Alıntı harami Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22/Ekim 2017/2008 Saat 04:36
SELAMUNALEYKUM.... MERHABA ARKADAŞLAR  yaklaşık 1 aydır enterasan bir durum içerisindeyim..yaklaşık bir ay önce teras katımızda  tatılat işlerinden dolayı bir eleman tutup beraber gerekli inşaat işlerini yapmaya başlamıştık. hoşbeş sohbet derken bu arkadaşta bu işlerle uğraştığını söyledi bende çubuklardan bahsettım. görmek istedi...ve akşam üstü işi bıraktıktan sonra çubukları çıkartıp gösterdim..ve çalıştırmaya başladım ..TEK KULLANIMDA ÇALIŞMADI hayret ettim her zaman çalışan çubuklar çalışmamaya başladı.ikili olup arkadaşla  çalıştırlaım diye düşündüm ama bu şekildede çalışmadı ama az bucuk hareketlendi..ama olumsuzdu....bu sorun kafama takıldı.ve eve girdikten sonra ..üst başı elbiseleri temizliğimi yapıp yemek yedikten sonra tekrardan kullandım..mükemmel çalışmaya başladı...hayret ettim.ve aradaki süreci gözden geçirdim.tekrar çatıya çıktım. eski elbiseleri yani kirlenmiş inşaat elbiselerini giydim. elimi ayağımı toztoprağa buladım.ve tekrar  aldım elime çubukları ...çalışmadı......ve şunu anladım..TEMİZLİK. ..TEMİZLİK.  BU OLAYI DEFALARCA TEST ETTİM......VE ÖZELLİKLE ŞUNU HATIRLATMAK İSTİYORUM HERKEZE... çubukları kullanan kişinin beden temizliği çok önemli taaki tırnaklara kadar temizlenmesi gereken tüm hayalara kadar temizlik çok önemli ve açık renkli elbise olursa bu şekilde dahada iyi olumlu sonuç çıkacağını. bildirmek istiyorum.aklınıza  ne tur temizlik geliyorsa yapın arkadaşlar..bunlar sizin için bir artı meselesi olacaktır..çubukları arazide kullandığınız an. ayakkabılarınızın statık elektrıklenme geçen taban olması yada komut verdiğiniz an ayakkabılarınızı çıkarın. ayaklarınız toprağa temas etsin ve öyle komut verin... bunları lütfen deneyın ve görün .ve özet olarak bir önceki kullandığınız zamanları kıyaslayın ortaya ne kadar olumlu sonuç çıkacağını... göreceksiniz...saygılar.
HER TESPİH SALLAYAN DELİKANLI OLSAYDI,İMAM MAFYA OLURDU...
Yukarı Dön
derince Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 21/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 27
  Alıntı derince Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23/Ekim 2017/2008 Saat 15:46
ark.selam naci hoca selam ilk önce kusura bakmayın diyorum ama gece çalışama  yapmayın ve bununla ilgili  dedaylı açıklama yaptıgım sayfalara bi bakın hatta o yazılarım eksik bile .evet burda hep beraber  çalışmalarımızı anlatıp eksiklerimizi gidermemiz ve bilgi alışverişi yapmamız lazım  bende edindigim bilgileri aktarmak isterim  amaaa kimee gerçekten de bu işin peşini bırakmayanlara.bakın ben 2 seneye yakındır devam ediyorum bazen size çok sordum.bwelki hatırlamazsınız  çubuklarla ilgili sorunlarımda ama bir çogunu kendi becerimnle çözdüm bunuda ark. paylaşmak isterim  mesela gece ölçümleri ve çalışmalarda  etkilendigim konular  gerçektern oldu   ben bunları yaşadım.ben gece çubuklar çalışmaz demiyorum o dedigimiz faktörlerden dolayı yanlış çalışmalar oluyor .bu konu hakkında  yazılarınızı okudum daha öncede okudum yine yazmıştınız.mesela üç harflilerden etkilenmemek için yani ölçümlerde ve çalışmalarda  denemeler yaptım 1 tanesinden sonuç aldım denememde şudur gündüz araştırma  yaptıktan sonra  birşey varsa üzerine gidip ölçümleri yapıyorum saglıklı bi şeklde  akşamda çalışma yapıyoruz. buda benim yöntemim  ayrı konu burda herkes kendine göre metotlar geliştire bilir  bakın herkes yeni birşweyler deniyor  sizde şaşıyorsunuz ve denemeyede devam edicem size kolay gelsin
Yukarı Dön
soyut Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 03/Kasım 2017/2012
Durum:
Gönderilenler: 12
  Alıntı soyut Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30/Ekim 2017/2008 Saat 06:51
naci baba ve arkadaşlar hepinize merhaba
naci baba size bir sorum olacak bana gönderdiğiniz çubukların üzerinde A serisi yazıyor başka bir arkadaşta gördüklerimde de E serisi yazıyordu bunların farkı nedir bir farkı varmıdır merak ettim birde diğer ebatlarda ki çubukların farkı nedir değişik ebatlarda yaptığınızı gördüm onların kullanım alanları nelerdir birde şu 3 harfliler konusunu hala aşamadım dediğiniz gibi Hz Süleymanın mührünün şeklinide yaptım sonuç başarısız bu konuda yardım ve tafsiyelerinizi sizden ve tüm arkadaşlardan bekliyorum selametle kalın
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30/Ekim 2017/2008 Saat 18:16
ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR SAYGILAR...............................................................O.N.K....

A-B-C-D-VE  E - F-    SERİLERİNİN MANASINI SORUYORSUN  SANA ŞÖYLE İZAH EDEYİM

Bunlar  A  dan başlayıp  senenin  ilk 6 ayının  sonucu  F  de biten yapım kodlarıdır   tamamiylen benimlen ilgili olup başka hiçbir  mana ve ifade teşkil etmezler  çubukların hepsinin belli yerlerinde gözlen görünmüyen  işaret kodları mevcuttur  bunları yapmıya zaman içinde beni mecbur ettiler  öyle şekilde arkadaşlar varki sağolsunlar hiç üşenmeden oturup aynısını yapıyorlar bu çubukların  benim yapımdan farksız bir şekilde herşeyinlen ve evvelden oluyordu bunlar sıklıklan  iade ediyorlar geriye ve ben de bu şekilde benim diye aldıklarım oldu sonradan farkettim veya bana daha iyisini yap bunları al diyenler de oldu   yani maksat sahteyi verip bedavadan hakikisini almak bütün amaç  daha neler neler duyduklarınıza inanamıyacaklarınız 3 kaatlar bunları yazmıya vaktim yok boş kalırsam yazıcam bakın ne şahsiyetler var  onun için koruma amaçlı mikroskobik işaretler konmuştur ve her 6 aydan itibaren yine   A  ya döner   böyle gidiyor   yani tüm olay budur........

DİĞER KISA ÇOK KISA UZUN GİBİ İMAL EDİLENLERE GELİNCE DE>>>>>>>>>>>>>>>>

Herkesin  yaptığı işe göre boyutlandırılmış  sistemlerdir  bunlarlan her meslek dalındaki kişiler kendi branşlarındaki işlere bakıyorlar ve bunlar da o kişilere özel yapılıyor  definecilik kısmı standarttır    elinizdekilerdendir  arama için  olanlar   bu iş de böyle

ŞİMDİ ARKADAŞIM  senin cin takımınlan ne işin var ne gibi durumlar oluşuyor bunları burda anlatmak istemiyorsan telefon aç bana derdini  anlat ona göre çaresini bulalım bu şekilde yardımcı olamam   çünkü onların senin üzerindeki yaptıkları etkinin boyutunu bilmem gerek  anladın dimi   ya  tam açık seçik hiçbişiyi gizlemeden burda anlat herkes de faydalansın veya telefon aç tamammı

SAYGILARIMLAN.................OSMAN NACİ KANAT.....................................................O.N.K....
Yukarı Dön
serkan Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 03/Kasım 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 8
  Alıntı serkan Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01/Kasım 2017/2008 Saat 06:16
selamün aleyküm naci baba ben çubukları kullanıyorum güzel çalışıyor bir şey sormak istiyorum.adamın birisi bana bir yanlış yaptı bende yaptığı yanlışla ilgili çubuğa soru soruyorum o adamla ilgili ne sorduysam .çubuk önce biraz öne gider gibi yapıyor sonra hafifi yukarı kalkıyor sonra geri geliyor bunun anlamını bir türlü çözemedim.soruyu değiştirip farklı sorular soruyorum ama o adamla ilgili hep aynı hareketi yapıyor .çok merak ediyorum bir cevap veririseniz memnun olurum  cevap bekliyorum
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01/Kasım 2017/2008 Saat 10:34
SERKAN ARKADAŞA //>CEVABEN....................................................................................O.N.K..

İLK ÖNCE ÖNE HAREKETLENMESİ AMA TAM YAPAMIYOR SONRA YUKARI VE SONRA DA GERİ GELMESİNİN SANA ANLATMAK İSTEDİĞİ İFADE ŞÖYLEDİR

Adama kızmışın içinde öfke var ve bu anlayışlan tutuş yapıyorsun  sonuç için şahsa giderken vazgeçip yukarı kalkması  demek
O SANA YANLIŞ YAPMIŞ AMA SEN ONUN DENGİ DEĞİLSİN  YANİ MUHATAP ALINICAK KİŞİ DEĞİLDİR  VE DİNİNE DE BAĞLIYSAN BURDA BİR YANLIŞIN SENİN TARAFINDAN YAPILMAMASI İÇİN  (İLERİ GİDERKEN YUKARI KALKMASI ) [ BU ŞAHSI ALLAHA HAVALE ET SEN  BU İŞİ BIRAK UNUT ]  DEMEK MANASINI TAŞIR    (SONRA DA GERİ GELMESİ  KOMPLE OKUNURSA SONUÇ ŞÖYLE OLUR)

İLERİ İSTEKSİZ GİDİŞİN ARDINDAN YUKARI KALKIP GERİ DÖNMESİ  AÇIK MANASI ŞU

'' SEN  İYİ BİR KİŞİLİK SAHİBİSİN  VE KARŞINDAKİ KİŞİ BUNLARIN TÜMÜNDEN YOKSUN BİR KİŞİ  VE SENİN TARAFINDAN CEZALANDIRILMASI DURUMUNDA SENİN DE ON UNLAN AYNI SEVİYEYE GELMEN DEMEKTİR  BU DURUM SENİN İÇİN İSTENMEMEKTE VE DİYORKİ!!!

HERŞEYİN YARATICISI SAHİBİ OLAN ALLAHA HAVALE ET  VE ÇEKİL ARADAN VE UNUT AMA İZLE TAKİP ET  BUGÜN-YARIN BİR AY SONRA 1 SENE SONRA  MUHAKKAK Kİ BU KİŞİ ALLAH TARAFINDAN CEZALANDIRILICAK VE SEN BUNU DA GÖRÜCEKSİN  %100 MANASI BU

ŞİMDİ  ARKADAŞLAR BAKINIZ BU GİBİ DURUMLARDA  SİZE NE YAPMANIZ GEREKİYORSA AÇIKCANA BU YOLLAN ANLATILIYOR   BU SİSTEMLER HERKESTE BEYİNDE MEVCUT AMA İNSANLAR BİLEMEZLER NASIL KULLANILACAĞINI  İŞTE BU SİSTEMLEN HERŞEY ORTAYA ÇIKAR VE ÖĞRENİLİR VE BAZI KUWETLİ MAHREMİYETLER VARDIR Kİ BUNU ÖĞRENEMESİNİZ  ÇÜNKÜ ÖĞRENMEK İSTEDİĞİNİZ ŞEY SONUÇ ALINDIĞINDA SİZİN KATİL OLMANIZ İŞTEN BİLE DEĞİLDİR BU GİBİ DURUMLARDA SİSTEM STOP EDER   VE DE ÇOK ZORLARSANIZ BU SEFER HER İNSANDA SOL TARAFINDA BİR CİN MUHAKKAK SURETTE VARDIR Kİ BU SİZİ DEVAMLI YAP YAP A SÜRÜKLER  SAĞDAKİ DE MELAİKE YAPMA DER BU DURUMDA SİZİN AKIL DAĞARCIĞINIZ DEVREYE GRER YAPARSAM SONUÇLARI NEREYE VARIR YAPMASSAM NEREYE VARIR BUNUN HESABINI YAPARSINIZ  ŞAYET ZAYIF KAREKTER SAHİBİ İSENİZ HER TÜRLÜ ÇILGINLIĞI YAPARSINIZ  SONUCU DA MAHKÜMİYETLİK OLURKİ BURDA GEÇİRECEĞİNİZ EN KISA BİR ZAMANDA AKLINIZ BAŞINIZA GELİR VE BEN NE YAPTIM DERSİNİZ AMA OK YAYDAN BİRKERRE ÇIKMIŞTIR GERİ DÖNÜŞÜ YOKTUR

GENELLİKLEN  BİZİM ÜLKEDE  DERLER SEN NASIL ERKEKSİN GİT ŞEREFİNİ TEMİZLE DERLER  VE BU KESİME UYARSAN  İNSANIN EN DEĞERLİ VARLIĞI OLAN ( ZAMAN SAAT AY YIL GÜN ) BUNLARI İÇERDE GEÇİRİRSİN VE MİLYARLARCA KEZ PİŞMAN OLURSUN   ONUN İÇİN O SÖYLİYEN SANA AKIL VEREN SENLEN BERABER YATMIYACAK  SEN YATICAKSIN BUNLARI DA ÇOK İYİ DÜŞÜNÜN

BENİM HERKESE TAVSİYEM  ŞUDUR  EN BÜYÜK KABADAYILIK   BABALIK   EFENDİLİKTİR
SAYGI HÜRMET  SEVGİDİR   BUNLARIN DIŞINA ADIM ATMAYINIZ SİZ KAZANIRSINIZ
MUHAKKAK SURETTE HER TOPLUM İÇİNDE BİR SÜRÜ MİKROPLAR MEVCUTTUR HERŞEYİNİZ DÜZGÜN GİDERKEN HİÇ OLMADIK BİR GÜN BU MİKROPLARDAN BİRİ HİÇBİR SEBEBSİZ YERE KARŞINIZA ÇIKAR VE SİZİ TAHRİK EDER BU GİBİ DURUMLARI ALLAHA HAVALE EDİN VE GEÇİN GİDİN  ŞAYET SİNİRLERİNİZE HAKİM OLAMAYIP TA ONA MUKABELEDE BULUNURSANIZ AYNI PİSLİĞE SİZ DE ANINDA BULAŞMIŞ OLUR ONUN SEVİYESİNE İNERSİNİZ  BU GİBİ DURUMLARA MEYDAN VERMEYİNİZ RAHAT EDERSİNİZ  BUNLAR HEP İMTİHAN OLARAK ZAMAN  İÇİNDE HERKESİN KARŞISINA ZAMAN ZAMAN ÇIKAR İŞTE BURDAKİ SENİN YAPACAĞIN İŞ ÖNEMLİDİR  VE AKIL KULLANILARAK BUNDAN SIYRILIN GİDİN  UYMAYIN
UNUTMAYIN Kİ ŞU AN ETRAFIMIZ %99 BU MİKROPLARLAN ÇEVRİLİDİR  DİKKAT DİYORUM

SAYGILARIMLAN........................OSMAN NACİ KANAT...............................................O.N.K.....
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <12345 6>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50