Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5ÇUBUK SİSTEMİ <>5NACİBABA İMALATIDIR (TM) yani TÜRK malıdır %100 --ÇUBUK S
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Çubuklara Sorulan Komutlar

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  123 6>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
karabey Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 21/Mayıs 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 256
  Alıntı karabey Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Çubuklara Sorulan Komutlar
    Gönderim Zamanı: 01/Ekim 2017/2008 Saat 12:11
selamve saygılar harami arkadaşım yazınızı okudum naci beye yapılan haksızlıkları da ibretle izliyorum.ne diyelim ALLAH ıslah eylesin.Harami arkadaşım bende 6 aydır çubuk kullanıyorum.tek olarak gayet iyi çalışıyor.Yalnız bir akadaş soruyu sessiz içinde geçirerek soracaksın ileri veya geri git demiyeceksin dedi ben denedim olmadı .siz nasıl kullanıyorsunuz tam noktalıyabiliyor musunuz  mineral olayını çözebildiniz mi .anlatırsanız çok  memmnun olurum.

Düzenleyen magistratus - 19/Ekim 2017/2008 Saat 07:57
Yukarı Dön
harami Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 12/Aralık 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 39
  Alıntı harami Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03/Ekim 2017/2008 Saat 14:41
S.A MERHABA ARKADAŞLAR.  YAKLAŞIK BİR SENEYİ AŞKIN BU ÇUBUKLARI BÜYÜK BİR BAŞARI İLE TEK&İKİ KİŞİLIK KLLANMALARIM SONUCUNU BURADA TEK TEK ANLATMAYA ÇALIŞACAĞIM.
TEK KULLANMA ŞEKLİM.. ÖNCELİKLE OLUMLU SONUC BEKLİYORSANIZ  O ANKİ DURUM VE SAĞLIK DERECENİZ   POZİTİF  YUKSEK ENERJI DOLU OLMANIZI ÖNERİRİM BU DURUMDA  NETİCE +++++++ %100 GARANTİ DEMEK YETİYOR TEK KULANIM ESNASINDA İLK 1..VE 2'Cİ PARMAĞINIZA BAŞ PARMAĞINIZ DESTEĞİNDE HİÇ SIKIŞTIRMADAN DENGELİ BİR ŞEKİLDE  KARŞILIKLI UYGUN NUMARALARI TAKTIKTAN SONRA  GÖZLERİNİZLE DİREKT ÇUBUKLARIN UCUNA KONSATRE OLARAK KOMUT VERİYORSUNUZ....(GÖZÜMLE KESTİRDİĞİM TARLA İÇERİSİNDE İNSAN ELİYLE GÖMÜLMÜŞ GÖMÜ  VARMI)........ BUNU DEMENIZ YETERLİ ŞAYET VARSA ÇUBUKLAR İLERİ HAREKET EDECEKTİR YOKCA KİŞİNİN KARIN BÖLGESİNE DOĞRU ÇEKİLECEKTİR...OLUMLU VAR ŞEKLİNİ VERİYORSA  BİR KAÇ ADIM POSİZYON DEĞİŞTİRİP TEKRARDAN KOMUT VERME POSİZYONUNA GEÇİYORSUNUZ  ...( BU ARAZİ İÇERİSİNDE İNSAN ELİYLE GÖMÜLMÜŞ GÖMÜ NEREDEDİR...)...VE GEREKLİ NOKTAYA  MEYİLLENECEKTİR. HEDEFE YAKLAŞANA KADAR ARA ARA POSİZYON DEĞİŞTİREREK AYNI KOMUTU VERMEYE DEVAM EDİYORSUNUZ.VE HEDEFE YAKLAŞIK 1 MT RE KALA TOPRAK ALTINDAYSA  ÇUBUKLAR AŞAĞI MEYİLLENECEKTİR..BUNDAN SONRASI TECERÜBENİZE KALMIŞ....İKİ KİŞİLİK KULLANMALARDA KERŞILIKLI POZİSYONA GEÇİP SADECE BİR KİŞİ ÇUBUKLARIN UCUNA KONSATRE OLACAK DİĞER İKİNCİ KİŞİ KOMUT VERECEK ARKADAŞIN SADECENE YÜZÜNE BAKACAK KESİNLİKLE BAŞKA YERE BAKMAMALI.VE ÖNEMLİ NOKTA ARAZİDE YANINIZDA 3.ÜNCÜ VEYA DADA FAZLA ARKADAŞINIZ MEVCUTSA ONLARI SİZİN VE ONLAR SİZİ GÖRMEYECEĞI NOKTAYA  YOLLAMANIZ..Bİ + MESELESİ OLACAKTIR YANİ Bİ KİŞİ KOMUT VERECEK DİEĞR İKİNCİ KİŞİ KOMUT VERENİN YÜZÜNE BAKACAK  VE AKLINDAN HİÇ BİR ŞEY GEÇİRMEYECEK....VERİLEN KOMUTLARIN NETİCESİNDE ÇUBUKLARIN VERMİŞ OLDUĞU YÖNÜ TAKİP ETTİKDEN SONRA NOKTAYA GELİNCE ÇUBUKLARIN ŞEKLİ DEĞİŞECEKTİR..OK..VE BURADAN ÇUBUKLARI KULLANAN HER ARKADAŞTAN RİCA EDİYORUM.HANGİ KOMUTLARLA OLUMLU KULLANIYORLARSA BU FORUM SAYFASINA YAZMALARINI İSTİYORUM.BAZI ARKADAŞLARIMIZDA  DEĞİŞİK KOMUTYLAR ÜZERİNDEN ÇALIŞTIĞINI DUYMAKTAYIM.ŞİMDİLİK ANLATACAKLARIM BU KADAR...SAYGILAR.
HER TESPİH SALLAYAN DELİKANLI OLSAYDI,İMAM MAFYA OLURDU...
Yukarı Dön
karabey Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Durum:
  Alıntı karabey Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04/Ekim 2017/2008 Saat 07:29
harami arkadaşım açıklamalarınız için çok teşekkür ederim sizin kullanma şekliniz galiba en doğrusu . çünkü başarılı bir şekilde kullandığınızı söylemişsiniz .benim kullanım şeklim tek kişilik. ve biraz değişik .ben mutlaka ileri ve geri hareket et komutunu veriyorum . böyle yapmazsam hareket etmiyorlar.ayrıca hafif bir sesle çubuk uçlarına bakarak emir verir gibi. söylüyorum. .ben sizden bir yerde mineral olup olmadığını  nasıl anlıyorsunuz onu sormak istiyorum.çünkü elim de iyi bir makine yok .saygılar

Düzenleyen karabey - 04/Ekim 2017/2008 Saat 07:34
Yukarı Dön
harami Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı harami Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04/Ekim 2017/2008 Saat 15:38
s.a merhaba kardeş mineralli toprak  genelde anadolu bölgesinde bazı nıktalarda tokrak rengi tek tir bu bölgeye göre farklılık gösterebilir ve bu toprakların bazı yer yer birbirlerine karıştığını görmekteyiz yani çorak dediğimiz bir toprak katmanı ..çalışma derecesini en zor boyutlara taşımaktadır bilhassa böyle karışık katmanlı topraklarda  çalışmak oldukça zordur kısacası iş tecrübeye kalır...ve iyi bir makinada  olması gerek....
Yukarı Dön
derince Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 21/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 27
  Alıntı derince Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04/Ekim 2017/2008 Saat 18:10
arkislm karabey ve harami ark.merhaba öncelikle  çubukarın kullanımıyla ilgili sayfaya bakın soru cevap yani komut larla ilgili benimde kendi yöntemimime göre  sonuca giitigimi yazmıştım.harami ark. bende 2 senedir bu çubuklarla   ilgili çalışmamı ve sizlere bilgilerimi aktarmak isterim  fakat nedense bazı  ark. bakıyorum erken pes edip bıralıyorlar pes etmeseler naci hocanın sitesini takip ederler.neyse  bu çubuklar gerçektende çok  farklı burda seninde dedigin gibi soru cevap şekli ve  kulanımı çok önemli kullanımı derken işine kimseyi karıştırman neyse şimdi  dedigim sayfaya bak orda bazı detaylara giriyorum sen anlarsın burda aradıgın şey çok önemli????birde ben birisi diyelim işte benim arazimde şu var bu var diyor  başlıyor saymaya ne yapıyorum biliyomusun  ona diyorumki beni o dedigin araziye götür  emareye göre?ama şunu temmih ediyorum araziye gidince  bana yerini gösterme veya şurda  mezar varmış burda kilise varmış vs.ben araziye gidince nerde ne var hepsini ona söylüyorum bakın bazen öyle sonuçlar alıyorumki yıllardır ...bu konularda insanları yanlış yönlendirenler kendilerine yanlış bildikleri şeyleri bile çıkartıyorum.bunların hepsi sadece dogru soru cevap şekli ve böylelikle kendiinizi geliştirirsiniz soru cevap şeklinde  sordunuz baktınız cevabını alamadınız veya çubuk hareket etmedi  hemen sordugunuz soruyu degiştirin cevap aldıgınız yer yani çubugun hareket ettigi zaman dogru soru cevaptır demek  birde diyelimki ark. bu çubugu kullanmasını biliyosa yanınızda tek tek tutuyosunuz veya ikiniz kesinlikle işinize karıştırmatyın eger dogru soruyu sorarsanız  karabey ark?? bak bu işler sadece   makina ve çubukla olmuyor başka bilgilerde şart  diyelimki burda kömür olan yerde altın vardedi  eski tarihlerde yaşamış insan eliyle konmuş eski gömü altın vardedi derinliginide aldın pekii  kömür diyosun  minaral diyosun bak çalışma yaptıgın yer nasıl  höyükmü tümülüsmü yoksa tarlada düz bi yermi burası  gömü saklamaya  müsait biyermi  burasi   ören yerimi  mezarlıkmı odamı  bunlarıda çözmen  lazım zaten bu işten anlıyosan herşey kendini belli eder cevaplarınıda almakmı istiyosun soruları başta sordun devam ettin kömür çıkıyor  sen başta işi bitirdin sordun derinligide aldın ozaman devam ha şunu yapabilirsin başta sordunya diyelimki burası mezar  oda mezarsa giriş yerini soracaksın   girişinde seni zorlacak taş veya kaya varmı  tuzak varmı bunları baştan sor cevap al  sonra katmanlar çıkıyor diyelim kis kömür sonra taş bunlar bu mezarın yapısıdır onun için başka bilgilerde şarttt??? sen kömür çıktı diyorsun sen orda ne aradın aradıgın belli sen aradıgını takip et neye göre yapıya göre  çünkü başta soruyu sordun cevabını aldın  bak şunuda unutma yazılarıımı iyi zamanla sende çözersin birde akşam kesinlikle soru sorma çubukarla arazide veya başka bi yerde????)))  size kolay gelsin
Yukarı Dön
karabey Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Durum:
  Alıntı karabey Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05/Ekim 2017/2008 Saat 02:49
selamlar derince arkadaşım .açıklamalarınızı okudum tabii birkez değil birkaç kez okudum çok güzel açıklamşsınız elinze sağlık gerçekten benim soracağım pekçok konu cevaplanmışoldu sayenizde.allh razı olsun.benim son kömür çıkan yer eski yerleşim yeri idi.fakat gömü söylenen yerde bir avuç kadar kömür çıktı sonra zemin ham toprağa dönüşünce bıraktık çubukla tekrar sorgulayınca bu kez yok dedi. makine de tuttuk sinyal alamadık .demekki kömüre çekmiş diyerek. orayı terkettik.sadece tecrübe kazanmış olduk.yine vakit bulup yazarsanız çok memnun olurum.saygı ve selamlar.
Yukarı Dön
harami Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı harami Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05/Ekim 2017/2008 Saat 07:27
s.a derince..kardeşş..akşam  kullanma  mevzusu ..neden..?ne tür bi sorun yaratıyor?
Yukarı Dön
derince Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 21/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 27
  Alıntı derince Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06/Ekim 2017/2008 Saat 16:04
harami ark. senin soruş şekline göre  akşam sormayın dememle  araında çok fark var galiba dalag geçergi soruyasan  başka kapıya  düzgün sor  vevabının anlaşılan  o kki bu çubukları adam   gibi kullanan çıkmıyacak yazanların hepsi dalga dümen peşinde
Yukarı Dön
karabey Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Durum:
  Alıntı karabey Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07/Ekim 2017/2008 Saat 06:20
selamlar ve saygılar derince arkadaşım .
 gece çalışmayın önerinizi okudum.sebebi nedir.olumsuz bir tecrübe mi yaşadınız. . ben bazen gündüz sorguladığım yeri gece de sorguluyorum aynı sonucu veriyor açıklarsanız memnun olurum.

Düzenleyen karabey - 07/Ekim 2017/2008 Saat 12:15
Yukarı Dön
soyut Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 03/Kasım 2017/2012
Durum:
Gönderilenler: 12
  Alıntı soyut Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08/Ekim 2017/2008 Saat 10:04
arkadaşlar merhaba çubukların akşam kullanılmaması konusunu doğrusu bende çok merak ediyorum olumlu yada olumsuz tecrübesi olan paylaşırsa nedenlerini açıklarsanız sevinirim birde benim bir sorunum var çubukları çok rahat hareket ettirebiliyorum hatta tek elimde bile hareket ediyor bazen fakat aynı konuda mesela derinlik sorduğumda 1 metrre 1,5 metre arasında diye cevap verdi 1,5 metreye ulaştığımda 30 santim daha var dedi 2 metreye yaklaştı derinlik ama sorduğumda yarım metre daha var diyor yani değişik bilgiler alıyorum bunun nedeni ne olabilir konsantrasyon konusunda sıkıntım yok beynimi kolaylıkla tek bir iş üzerine yoğunlaştırabiliyorum ama bu tutarsız cevapların sebebini çözebilmiş değilim birde çubuklara yazarak anlatılması gereken bir soru sorduğumda harflerin üzerinde gezdirdiğimde harflere çöküyor ama yazdığı kelimeler genellikle türkçe anlamı olmayan kelimeler oluyor daha sonra bu yazdığın türkçemi diye soruyorum hayır diyor ne yapacağımı şaşırdım yardımcı olursanız sevinirim.
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  123 6>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50