Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5DEFİNECİLİĞE, FORUMA ve HAYATA DAİR <>5MİZAH / MAGAZİN / POPÜLER / GENEL / KARIŞIK
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

BURASINI BİR OKUYUN ARKADAŞLAR

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <12
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03/Kasım 2017/2010 Saat 06:33

ZELZELE   GELİBOLU YÖRESİNDE.............
HERKEZE SELAMLAR.....

ARKADAŞLAR  BU GECE SABAHA KARŞIN  EZANA YARIM SAAT KALA ÇOK FENA DARBELİ BİR ZELZELE YEDİK  KISA SÜRDÜ ŞİMDİYE KADAR DA GELİBOLU İÇİNDEN SES SEDA ÇIKMADI VEYA BEN ÖYLE BİLİYORUM BİRAZDAN AŞAĞI MERKEZE İNİCEM ESAS HABERLERİ ORDAN ÖĞRENİRİM .. SAĞIZ VE ALLAHA ŞÜKÜR YAŞIYORUZ..

BU DARBENİN AYNISI AYNI ŞİDDETİ 11 SENE ÖNCEKİ ADAPAZARI İZMİT  YIKIMINI YARATAN  ZELZELE ŞUKUNUN AYNI DARBESİ VE DEDİK EYVAH YİNE BİRYERLER GİTTİ AMA OLMADI NEYSEKİ  GELİBOLU YARIMADASI İLEN  SAROZ KÖRFEZİ İLERİMİZ ZATEN YUNANİSTAN  BU DENİZDE OLDUĞU VE  5.1  ŞİDDETİNDE DENİYOR RASATHANE ..BUGÜN DE YİNE RASATHANEDEN 5.3 DİYE SÖYLÜYORLAR  ????

HERHANGİ BİR YIKIM BİR ÇATLAK OLMAMASINA RAĞMEN BU DÜKKANDA ARKADA YATIYORUM YA ARALAR DA ÇELİK RAFLARLAN BÖLÜK  VE RAFLAR DA SİLME İŞTE RADYO TEYP TW  BUNLARA BENZER IVIR ZIVIRLARLAN DOLU   SADECE BU RAFLARDAKİ BAZI BÜYÜKÇE SEÇME MALLAR KAFAMA ÜSTÜME GELDİ  VE DEDİM TAMAM YIKILIYORUZ  VE KESİLDİ ÜSTÜM DOLMUŞ IVIR ZIVIRLAN ÖYLE BÖYLE YAPTIM YAVAŞ YAVAŞ YOL AÇTIM KENDİME YORGANIN ALTINDAN ANCAK ÇIKABİLDİM NEYSE SAĞIMI SOLUMU YOKLADIM İYİ HİÇBİŞİ YOK İNSAN HEMEN OLAN BİR OLAYI SICAĞI SICAĞINA FARKETMİYEBİLİR ONUN İÇİN YOKLAMAK BAKMAK LAZIM SAĞINA SOLUNA  KALKTIM IŞIKLARI YAKTIM İÇERSİ OLMUŞ SAVAŞ ALANI GİBİ HADİİ SAATLERCENE YENİDEN BU SEFER USTURUPLU ŞEKİLDE SIRALARSIN HER ŞEYİ Bİ DE TEMİZLİK OLDU GÜNDÜZ MİLLET TTE SOKAKLARDA ARABASI OLAN ARABALARINDA TABİİ OLMUYAN AÇIKTA ..NEYSE GİYİNİK OLARAK Bİ MÜDDET BEKLEDİM TW Yİ AÇTIM SADECE HEPSİNDE ALTTA FLAŞ HABER OLARAK YER ALIYOR TABİİ DAHA MALÜMAT TOPLAMADAN KİMSE BİŞİ DİYEMEZ ESAS BU AKŞAMKİ HABERLERDE VARSA BİŞİLER DİNLERİZ VARSA DA HASAR MUHAKKAK YUNANDA VARDIR DİYORUM  VE EVET BUNU DA ÇOK ŞÜKÜR UCUZ ATLATTIK KALIN SAĞLICAKLAN....

SAYGILAR HERKESE ...................................................................NACİBABA..................ONK...

Düzenleyen nacibaba - 07/Kasım 2017/2010 Saat 05:45
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03/Kasım 2017/2010 Saat 07:48
KADINLARA AYIP OLMUŞ.NE DEMEK ŞEYTAN EŞ ANLAMLI ANILIR.İSLAMİYETE AYKIRIDIR. HANİ ANALARIN AYAKLARI ALTINDA CENNET VARDI. HANİ HZ ADEMİN  KABURGA KEMİĞİNDEN YARATILMIŞTI KADIN.NASIL OLDU ŞİMDİ CENNETİ VERDİK ŞEYTANIN AYAKLARI ALTINA. NASIL OLDU ÖZENLE YARATILAN MELEKLERİN  SECDE ETTİĞİ HZ ADEMİN İÇİNDEN ŞEYTANI ÇIKARTTIK
NASIL OLDU DA  HZ MERYEM  İ ETTİK  ŞEYTAN
UYDURUK TV DİZLERİNİ İZLEYEREK BİR ÇOK ŞEYE YANLIŞ LAR KONDURUYORUZ.
ŞUNU UNUTMAYIN SEVGİLİ PEYGAMBERİMİZİ DE DOĞURAN  BİR KADIN VAR.BU YAZININ  UCU NEREYE GİDER BİLİRMİSİNİZ...... BEN YAZMIYAYIM DİLİM VARMAZ. AKIL SAHİPLERİ DÜŞÜNSÜN.

ALLAHIN İLK EMRİ İKRA YI UNUTURSAK YANDIK DEMEKTİR.İKRA NIN GİZEMİ YİNE İKRA DA GİZLİDİR.
KAŞ YAPACAĞIZ DERKEN GÖZ ÇIKARMANIN ALEMİ YOKTUR.

TÜM ÜYELERE SEVGİLER BENDEN OLSUN

Düzenleyen yelkoma - 03/Kasım 2017/2010 Saat 07:49
Yukarı Dön
fatihgmc Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 11/Şubat 2017/2011
Durum:
Gönderilenler: 44
  Alıntı fatihgmc Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03/Kasım 2017/2010 Saat 09:37

Tabiki cennet anaların ayakları altındadır ama anlatılmak istenen bir erkeği etkileyecek onu kendi iradesinden dışarı çıkaracak hatta yanlışlarada götürecek tek şey kadındır. Eğer helal süt emmiş halden anlayan bir eşin varsa gerçekten iyi güzel, ama huyu suyu kötü azla yetinmeyen biri varsa işte o napar ne eder seni yoldan çıkarmayı başarır aman dikkat :)) Hatta şunuda söyleyeyim nefis şeytandan daha büyük bir düşmandır aman nefsinize yenilmeyin.

Neyse arkadaşlar herkese geçmiş olsun ben istanbuldaydım duymadım depremi sabah haberlerde okudum. Allah herkesi korusun.

Düzenleyen fatihgmc - 03/Kasım 2017/2010 Saat 09:38
engüzel define hayatınızdır.
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03/Kasım 2017/2010 Saat 14:41
Öncelikle deprem dolayısıyla Naci Babaya geçmiş olsun.

Ve yelkoma rumuzla şahısa da: Kadınlar konusuna gelince, ne demiş Naci Abi, yüzde 99! O halde yüzde birlik kesim bundan etkilenmeyen kesimdir. Tamamen yüzde yüz diye bir tespit yok, dikkatinize sunarım sayın yelkoma bey, bu arada, kadınlara ayıp falan edildiği yok, nereden çıkarıyorsunuz? Çalışmayı tamamıyla okumadığınız açık. Bir kere ana tema şeytanın kadınlar üzerinden erkekleri ele geçirmesi üzerinedir ve asla kadınlara hakaret içeren bir mevzu yoktur ve şahsen ben de göremedim, siz gördüyseniz alıntı yaparak belirtin. Böyle eksik ve dayanaksız saldırılarla da görüldüğü gibi havada kalmışsınız.

Düzenleyen makak - 03/Kasım 2017/2010 Saat 14:46
Yukarı Dön
tekniker233 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 07/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 10
  Alıntı tekniker233 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05/Kasım 2017/2010 Saat 10:24
NACİ BABAM ÇOK ÇOK GEÇMİŞ OLSUN DİYORUM , RABBİM KORUSUN .
KALIN SAĞLICAKLA ALLAHA EMANET ELLERİNDEN ÖPERİM.
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <12

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50