Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5ÇUBUK SİSTEMİ <>5NACİBABA İMALATIDIR (TM) yani TÜRK malıdır %100 --ÇUBUK S
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Çubukları parlatma yöntemi

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <12
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
yusuf öztürk Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 02/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 104
  Alıntı yusuf öztürk Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23/Ağustos 2017/2012 Saat 06:29

merhaba nicibaba

sizin bu parlatmada kullandığınız maddenin ne olduğunu anlayamadım veya burda başka bir adla bu maddeye hitab olunuyor,szin söyldiğiniz bu  madde ne iş için kullanılıyor?

ben parlatma için bir kere Domate salçası kullandım ve çok güzel parlattı

denemenizi isterim.

saygılar

Yukarı Dön
karabey Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 21/Mayıs 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 256
  Alıntı karabey Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23/Ağustos 2017/2012 Saat 06:51
selam yusuf öztürk arkadaş naci baba met-par denilen diş macunu gibi bir parlatıcı öneriyor site içinde bunları yazmıştı saygılar
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23/Ağustos 2017/2012 Saat 08:10

ARKADAŞLAR BAKIN İYİ DİNLEYİNİZ BU KONUYU

YOK ÇAMURLAN,,YOK DOMATES SALÇASINLAN ,,YOK BENZERİ İŞLERLEN  BUNLARI ASLA YAPMAYINIZ BUNLARIN ÇOĞU ASİT İÇERMEKTEDİR OLMAZ ...................ONK.....

PİYASADAN  ((  MADEN CİLASI VE PARLATICISI )) DİYE ÜSTÜNDE YAZAN HER KONU
OLUR  YANİ SIRF BU İŞ İÇİN YAPILMIŞ  PARLATICILARI ALIP KULLANIN

TEMİZLEME ANINDA ELİNİZDEKİ HERNEYLEN OVUYORSANIZ BİR KERRE BU SİMSİYAH OLUCAK BAKIRIN KİRİ SİYAH RENKTİR  BU SİYAHLIĞI  BAŞKA TEMİZ BİRŞEYLEN ÇUBUK ÜSTÜNDEN TEMİZLEYİN  SONRA PAMUKLAN HAFİF SÜRTMELER İLEN PARLATINIZ  KULLANIM ŞEKLİNDE DE BU PARLATILAN YERLERE EL DEĞMEYİNİZ SADECE LEHİMLİ OLAN KISIMLARDAN TUTUNUZ  BU KONUDA YAZILMIŞ SON KONUYU DA OKUYUNUZ ÇUBUKLAR KISMINDAN...

SAYGILAR.............................................................................NACİBABA....................ONK....
Yukarı Dön
çırak Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 02/Ağustos 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 7
  Alıntı çırak Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07/Eylül 2017/2012 Saat 03:28
üstadım merhaba ben hem aileye yeni katıldım hemde yeni çubuklara sahip oldum ev ödevlerindeyim şuan.
gönderdiğiniz kullanım klavuzlarında 404 metpar parlatıcı kullanın demişsiniz bulunduğum yerde aradım ama bulamadım gerçi illaki biyerde vardır bulurum biara ama henkel markasının aynı şekilde tüpte metal parlatıcısı var onuda kullansak bi sıkıntı olurmu diye sormak istedim saygılarımla
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07/Eylül 2017/2012 Saat 09:00

ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR

O DA OLUR DA SADECE ARABA LARDA KULLANILAN TEMİZLEME PARLATMA APARATLARINI KULLANMAYINIZ ASİT İÇEREN MADDELERDEN UZAK DURUN Bİ DE DİYOR ARKADAŞLAR YOK ÇAMURLAN YOK DOMATES VEYA SALÇASINLAN TÜM BUNLARDAN DA UZAK DURUNUZ

HER İLDE KASABADA RAHATLIKLAN BULUNAN   ( COUL )  KAUL   METAL PARLATMA  BUNU KULLANABİLİRSİNİZ BU SULUDUR İYİCE ÇALKALAYIN SONRA BİR KAĞIT MENDİLLE BU MAYİDEN BİRAZ KOYUN VE ÇUBUĞU OVUNUZ SİMSİYAH OLUCAKTIR  O SİLDİĞİNİZİN İÇİ  BEZ VEYA KAĞIT HAVLU VEYA MENDİL  HERNEYSE SONRA TEMİZ BİR KAĞIT MENDİLLEN KALINTILARI TEMİZLEYİN ZATEN PARLADIĞINI GÖRÜCEKSİNİZ SON İŞİ DE PAMUKLAN HAFİFÇE İLERİ GERİ YAPMALARLAN TAM PARLAR ..

SAYGILAR................................................................................NACİBABA......................ONK....
Yukarı Dön
çırak Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 02/Ağustos 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 7
  Alıntı çırak Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07/Eylül 2017/2012 Saat 18:40
Hocam evet kaul (ben kavil diye okuyordum eskiden beri) biliyorum
Yanlis değilse cam şişede kahverengi koyu sivi bir parlatici çarkalayip kullaniyosun benim para kolleksiyonum var eski oksitlenmiş gümüş paraları onunla temizletiyordu alışveriş yaptım abi süperde temizler
Aynı ürünü konuşuyorsak nalburda vardi eğer okylersenizki tavsiyeniz var bana o daha katışıksız bir parlatici gibi geliyor açıklamalariniz ve izahatleriniz için teşekkür ederim
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08/Eylül 2017/2012 Saat 06:38

EVET OLUR O DEDİĞİN..

SAYGILAR................................................................................NACİBABA.....................ONK...
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <12

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50