Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5METAL DEDEKTÖRLERİ, MARKA, MODEL TEKNİK BİLGİLERİ <>5MAKİNELER KONUSUNDAKİ <>5DEDEKTÖRLERDE ARANAN UNSURLAR
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kyzikos Pulse Dedektörler

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 2345>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Ronin Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 26/Nisan 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 7
  Alıntı Ronin Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04/Haziran 2017/2009 Saat 16:55
Sn. Naci Amca Üstadım,
Size hayran olmamak elde değil. Yani bu kadar zamanınızı verip de en detayına kadar yazmanız ve tartışma adabınız gerçekten takdire şayan. Bu konuda çok teşekkür ederim.
Bu şekilde uslubuyla tartışma yapan, her ne kadar bazı konularda hala daha katılamasam da, az bulunur. Tekrar teşekkür ediyorum.
Katılmadığım konu ise, çubuk konusu, bu konuda yeterince yazdım çizdim, radyestezye yönteminin bilimsel geçerlilikten ziyade, pratik öğrenilmiş bilgiye dayandığını ve tesadüfi çalıştığını ben çok defalar tatbik ettim ve Dünya'daki hemen hemen en büyük defineci forumlarını takip ederim ayrıca da İngilizce olarak bazı forumlarda yazılarım da mevcuttur. Buralardan da yararlanırım ve dowsing, long range locator ya da remote sensing olaylarının geçerliği konusunda onlarca makale okumuş ve denemiş birisi olarak da, su bulma(boşluk da) dışında çalıştığı görülmemiştir. Sizin iddia ettiğiniz çubukları da inşallah Çanakkale'ye yolum düşerse, beraber test ederiz, ve gömmediğim noktada nasıl da mal var dediğini ve boşa kazdıracağını size gösteriririm.

Eskiay üstad tamamdır sizinle veya diğer hiçkimseyle şahsi sorunum olamaz, sadece ben seviyeli bir tartışma ararım, onu bulunca da bırakmam. Bakın bu siteye bir daha girmem dedim ancak Naci Amca'nın (bu arada yaşım 29) yaklaşımı ve tartışma adabı çok hoşuma gitti ve nerdeyse her gün buralara takılmaya başladımThumbs%20Up.

Moderatör olduğum sitede ve burada heryerde dediğiniz gibi sana-bana-ona uymayan yorumlar olacaktır. Bunlar zenginliktir, ama iş hakarete vardı mı evet o konuda haklısınız, benim de hoşuma gitmiyor, bu konuda mod olduğum sitede de daha uyarıcı ve müdahaleci olacağım.

Saygılar...

Düzenleyen Ronin - 04/Haziran 2017/2009 Saat 16:58
Yukarı Dön
karabey Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 21/Mayıs 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 256
  Alıntı karabey Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04/Haziran 2017/2009 Saat 17:29
selam ronin kodlu arkdaşım .yorumlarınzı okuyunca iki kelime de ben edyim dedim.epey eski bir çubukçu olarak şunu hemen belirteyimki görüşlerinize katılmıyorum.Bu olayın radyestezi ile ,ilgisi var fakat çok hassas yönleri de var o yüzden de herkeste aynı doğrulukta çalışmaması normaldir.ben şasen çok denedim enküçük bir taraflı düşünce yanlış neticelere sebep oluyor. bunundışında doğru sonuçlar veriyor arazide çubuktespiti yaptığım dört noktanın  üçüne makine  de sinyal verdi.yerlerin konumu uygun olmadığoı içinbakamadım.Sonuçta herkeste olmasa da iyi kulanıcıda  iş yapacağından eminim saygılar
Yukarı Dön
Ronin Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 26/Nisan 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 7
  Alıntı Ronin Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04/Haziran 2017/2009 Saat 18:15
Üstadım çok güzel bir noktaya temas etmişsiniz. Aynı sizin dediğiniz gibi, çubukla bakılmış bir yere ben de makina tuttum. Makine de 1,5x1,5 başlığı ile sinyal verdi, ama tır tırr yani mineral sesi gibiydi. İsterseniz kazın dedim ama metal sesi değil dedim. 360cm'de 25cm kadar çapı olan acayip mineralli bir kaya çıktı.
Ha ne oldu? Çubuk kesin dedi, makina bir ihtimal dedi. Sizdeki yerleri bir kazın da görelim sonuç ne olacak.

Saygılar..

Düzenleyen Ronin - 04/Haziran 2017/2009 Saat 18:21
Yukarı Dön
zaman41 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 03/Haziran 2017/2011
Durum:
Gönderilenler: 40
  Alıntı zaman41 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05/Haziran 2017/2009 Saat 02:29
merhaba naci ustam bir konuyu lütfen açığa kavuşturalım. burada yazılarınızı birsürü arkadaş okuyor, kafamızda hiçbir soru işaretini kalmaması gereklidir.aynen katmadan aktarıyorum:
BU SİSTEMİ NARKOTİK KULLANIYOR ALINAN BAŞARILAR KÖPEKLERE MAAL EDİLİYOR.
bunu biraz açarmısınız. sizin sisteminiz 3 yıldır piyasada. eğitimli köpekler ise yıllardır piyasada.
emniyet tarafından kullanılan arama kurtarma köpeklerinin eğitim belgesellerini izledim.
çok uzun ve zorlu bir süreçten geçiyorlar.

size katılmıyorum bu konuda diyer arkadaşların ve sizin deyerli görüşlerinizi ve eleştirilerinizi beklerim..      SAYGILARIMLA.
VATAN SAĞOLSUN
Yukarı Dön
AYSELİ Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 05/Haziran 2017/2009
Durum:
Gönderilenler: 3
  Alıntı AYSELİ Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05/Haziran 2017/2009 Saat 04:02

ZAMAN41 ARKADAŞIMIZA

Site içini dolaşırken sizin bu yazınıza takıldım  bakınız benim erkek kardeşim de büyük bir şehirin emniyetinde başkomser    bunları buralarda yazmak zaten olumsuz şeylerde  yine de söyliyeceğimi söyliyeyim  evet maalesef bu sitemlen çok yoğun çalışılıyor  mesela köpek arıyor sadecene uyuşturucu bunun yanısıra başka şeyler de vardır onları bulamaz bu çok sıkmış  ne varsa ortaya çıkarıyorlarmış bunu kendisinden dinliyoruz  bilahssa gümrüklerde çok yoğun kullanılıyor  her yerde sorgularda bile ne diyeyim başka hepsi bu daha da açıklamak olmaz bakın açıklıyamıyorum çünkü herşey normalde elde iki çubuk  arama yapılırken bunu komik bulan çok kişiler olduğundan söylenemiyor  derdini anlatamazssın ki kimseye hemen seni tiiye alıyorlar işin içyüzünü bilmiyorlarki  ve bu kadar bir açıklamayı da kendinden izin alaraktan zaten kendi dikte etti hepsi bu kadardır gerisini anlayın artık sizler

saygılar    AYSELİ
Yukarı Dön
karabey Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 21/Mayıs 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 256
  Alıntı karabey Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05/Haziran 2017/2009 Saat 04:34
selam ronin kodlu arkadaşım .Naci Beyin açıklamalarını tam okuduysanız çubukların yanıldığı tek konünün mineral halinde altın ve gümüş  olduğunu  görmeniz gerekirdi
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05/Haziran 2017/2009 Saat 04:35

HER KESE SELAMLAR SAYGILAR.........................................NACİBABA..............................O.N.K.

ZAMAN 41//>  KODLU ARKADAŞA CEVABEN...............................................................................

ŞİMDİ ARKADAŞIM  KONUDA DÜŞÜNCELERİNİZDE KENDİLERİNİZE GÖRE HAKLI OLABİLİRSİNİZ  BU KONUDA KABAHATİN BÜYÜĞÜ BENİMDİR Kİ BU ŞEKİKDE AÇIKLAMALAR YAZDIĞIM İÇİN   BUNLARIN YAZILMAMASI LAZIMDI  ESASINDA DA İŞTE AĞIZDAN KAÇMIŞTIR BİR KERRE   VE KONUYU BURDA KAPATIYORUM KİMSE DE BİDAA AÇMASIN  BUNDAN BÖYLE DE BU KONUDA HİÇBİR DEMEÇ VERMİYECEĞİMİ BİLDİRİRİM

SAYGILARIMLAN............................OSMAN NACİ KANAT/  NACİBABA /.......................O.N.K...

NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
harami Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 12/Aralık 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 39
  Alıntı harami Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05/Haziran 2017/2009 Saat 06:54
SELAMUNALEYKUM  ..MERHABA NACİ HOCAM SON YORUMLARI DETAYLARINA KADAR  OKUDUM VE MANALARINI ÇIKARA ÇIKARA OKUDUM  ŞİMDİ SEN YILLARCA BİRŞEYİN İYİLİĞİ İÇİN UĞRAŞIYORSUN VE BUNU TOPLUMA KAZANDIRMAYA ÇALIŞIYORSUN.VE BU KONUDA İLK ADIMLARDA BAŞARIYA ULAŞIYORSUN..ÇOK GÜZEL.. GERÇEKTEN BEN SANA NE KADAR DUA ETSEM AZ GELİR... ÖNCELİKLE BU KONU ÜZERİNDE BİR ÇOK SALDIRIYA MARUZZ KALDIĞIN MALUM. VE YİNE YILMADIN VE YİNE MÜCADELENLE  BU EMEĞİNİ TOPLUMA BİLDİRMEYE VE BİLGİLENDİRMEYE ÇALIŞIYORSUN. VE BUNA BEZER AYNI SALDIRILAR  FORUM SAYFAMIZDADA GÖZÜKMEKTE ŞU AN OLDUĞU GİBİ  ŞAHSEN BEN 32 YAŞINDAYIM VE BAZI ETNİK DÜŞÜNCELERİ ANLIK KARAR VERMELERİ YEMİN EDİYORUMKİ SENİN YAZILARINI OKUMAKLA ÖĞRENDİM..  SEN DEMİYORMUYDUN KİM NE DERSE DESİN BEN EMEĞİMİN ARKASINDAYIM YILMAYACAĞIM MÜCADELEMİ SÜRDERECEĞİM. BİZLER BUNU ÖĞRENDİK SENDEN HOCAM ŞİMDİ KALKIPTA BİR KAÇ KENDİNİ BİLMEZ  VE YA DEDEKTÖR SATICILARI DİYEBİLİRİZ  ŞİMDİ BUNLARA MEYDANMI BIRAKACAĞIZ.. BOŞVER HOCAM KİM NE DERSE DESİN  SENİN DEMİŞ OLDUĞUN GİBİ BUNLAR ARADA BİR GELİR GİDERLER  BEN ŞUNA İNANIYORUMKİ KESİNLİKLE BİR KABAHAT İŞLEMEDİN BU BİR ARTI BAŞARIDIR SENİN İÇİN  ÖZELLİKLE ŞUNU BELİRTMEK İSTİYORUM İNSAN OĞLU KANAATSİZDİR  HEP İSTER HEP FAZLASINI İSTER BU ÇUBUKLARI KULLANAMAYAN VATANDAŞLAR DA  KANAATSİZ ŞEKİLDE KULLANDIKLARI İÇİN  İSTEDİKLERİNE ULAŞAMIYOR VE KALKIP ORTAYA ÇAMUR ATIYORLAR  GERÇEKTEN BU ÇUBUKLAR KULLANACAK ŞAHISI  TEST EDİYORLAR  İÇİNDE NANKÖRLÜK KANAATSİZLİK İKİYÜZLÜLÜK VARSA İNANIN BU ŞAHISI ÖYLE BİR ŞAŞIRTIYORKİ DALGA GEÇERGİBİ  KULLANICISINI   SEN BENİ KULLANMA  DER GİBİCESİNE.. YANİ ADAM GİBİ ADAM OLMASI GEREK  SÖZÜM İNATÇILARADIR  BAZI ARKADAŞLARIMIZDA ÇALIŞMADIĞI GÖRÜLMÜŞTÜR VE BUNLAR ANLAYIŞ İÇERİSİNDE YAPMIŞ OLDUKLARI KULLANMA PRÖSÜDÖLERİ ANLATTIKLARI YÖNUNDE BAZI HATALARI ÇIKMAKTADIR BUNLARI DİKKATE ALARAK BENDE AYNI KOMUTLAR ÜZERİNDE TESTLERİMİ UYGULAYIP AYNI HATAYI BİR KERE FARKEDİP BİR DAHA UYGULAMAMAK ÜZERE NOT ALMAKTAYIM   GEREKLİ ÇALIŞTIRMA KOMUTLARINI FORUMUN İLK SAYFALARINDA DETAYLARINA KADAR ANLATMIŞ BULUNMAKTAYIZ ..YANİ ŞİMDİ BİR İKİ ŞAHIS  YÜZÜNDEN BU TÜR SİNEYE ÇEKİLMEK  ADABIMIZA YAKIŞMAZ DEĞİLMİ HACİ HOCAM BOŞ VER BUNLARI ....BU ŞAHISLAR GERÇEKTEN  NEFİSLERİNİ   KONTROL EDEREK ARAMA YAPARLARSA BAŞARININ BİR UCUNU YAKALAMIŞ OLACAKLARDIR..SAYGILARIMLA. 
HER TESPİH SALLAYAN DELİKANLI OLSAYDI,İMAM MAFYA OLURDU...
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05/Haziran 2017/2009 Saat 19:05

HARAMİ //> ARKADAŞA CEVABEN....................................NACİBABA...........................O.N.K..

ARKADAŞIM BEN ÇUBUK KONUSUNU NORMAL DEVAM ETİRİCEM DE  DEFİNECİLİK HARİCİ KULLANIMLARI  NE OLURSA OLSUN ARTIK BUNLAR HAKKINDA HERHANGİ BİR YAZI YAZMIYACAĞIM  BUNU DEMEK İSTİYORUM .KENDİ SAHAMIZDAKİ KONULAR DEVAM EDİCEKTİR.

VE BURDAN DA  ARKADAŞIMIZA BİR SON CEVAP TA VEREYİM VERİLMEMİŞ BİR CEVAP TA OLMASIN ZATEN BAŞKA DA GİRMİYECEĞİM BU GİBİ KONULARA ..

KÖPEK  KONUSU
TARİHLER ÖNCESİNDEN BERİ  İNSANIN BİLDİĞİ KONULARDIR DA İNSANLIK BU GÜNLERE GELİNCE BİR SÜRÜ DURUM ORTAYA ÇIKMIŞ  VE KÖPEKLERİ BU KONULARDA EĞİTİP İŞ YAPTIRILIR HALE SOKULMUŞ OLUP HER ÜLKEDE KULLANILIYOR  BU ÇOK AÇIK BİLMİYEN DE YOKTUR  BU MEVZUYU..
KÖPEĞİN KONULARDAKİ EĞİTİM KABİLİYETLERİ  SAYI OLARAK AZDIR  EN ÇOK  BİRİNCİ SAFHAYI UYUŞTURUCU KESİMİ ALIYOR VE BUNLARI ÇOK BAŞARILI BİR ŞEKİLDE  ÇIKARIYORLAR
AYNI ŞEKİLDE PATLAYICI VE MAYIN KONUSUNDA DA  BAŞARILIDIRLAR
HIRTI UĞURSUZU DA BELKİ 1 KİLOMETRE ÖTEDEN TANIYIP BAĞIRMAYA BAŞLAR
GÜVENLİKTE DE BAŞARILIDIR
ÇOBAN KÖPEĞİ OLARAK TA BAŞARILIDIR
%99  KOKUYLAN İŞİ BİTİRİR  KOKUYA DAYALIDIR TÜM FELSEFESİ
SAKLANMIŞ SİLAHLARI  MERMİLERİ ÇIKARAMIYOR  ÇÜNKİ BUNLARDA KOKU YOK YANİ BUNLARA BENZER BİR SÜRÜ UNSUR VARDIR ONLARI BULAMAZ
ZELZELEYİ 15 DAKKA ÖNCEDEN KEŞFEDİYOR ULUYOR ANLIYANA TABİİ
YARARLI FALİYETLERİ ÇOKTUR BUNLAR İNKAR EDİLEMEZLER DE HERŞEYİN BİR KAPASİTESİ VARDIR  KAPASİTEYİ AŞAN DURUMLARDA BAŞKA OLANAKLAR DEVREYE GİRİP İŞİ BİTİRİYOR
YAPILAN BİR DENEYDE BİR TIRDA  2 KÖPEK SALINDIĞINDA ÇUBUĞA DA AYNI ANDA KOMUT VERİLMİŞ VE ÇUBUK KÖPEKLERDEN 15 DAKKA DAHA ERKEN MALI BULMUŞTUR  KÖPEK DE BULMUŞTUR DA  YİNE YAPILAN SORGULAMADA 5 ADET FRANSIZ ONLUSU 200 ADET BUNLARIN MERMİSİ  20 ADET SCANNER CİHAZI  VE BİR SÜRÜ BENZERİ ŞEYLERİ DE ÇUBUK BULMUŞTUR KÖPEK SADECENE UYUŞTURUCUYU ÇIKARMIŞTIR  BUNU ANLATMAK İSTİYORUZ  ZATEN BAYAN ÜYEMİZ DE ANLATMIŞ ANLATACAĞI KADAR   YANİ BEN BİŞİLER SÖYLÜYORSAM  BİLDİĞİM GÖRDÜĞÜM İNANDIĞIM ŞEYLERİ SÖYLERİM  VE BUNDAN BÖYLE DE ZATEN SÖYLEMİCEM NE ÜSTÜME VAZİFE Kİ MİLLET TTE ZANEDİYOR BEN BUNLARI SÖYLÜYORUM YA ÇUBUKLARIN REKLAMINI YAPIYORMUŞUM GİBİLERİNE GELİP İMAA EDİYORLAR BENİM NE ÇUBUKLARA NE DE BAŞKA ŞEYLERE İHTİYACIM YOKTUR SATILSA NE OLUR SATILMASA NE OLUR BANA DOKUNMAZKİ BU HAREKETLER  ZATEN BAZEN DİYORUM KENDİ KENDİME NE UĞRAŞIRSIN BU ÇUBUK MUBUK İŞLERİNLEN KAPAT KOMPLE  YAPMA KES  ARTIK KİM NE YAPARSA YAPSIN  AMA DÜŞÜCEKSİNİZ 3 KAATÇILARIN ELİNE SONRA YANDIM DİYE BAĞIRACAKSINIZ  BUNUN İÇİN BARİ DİYORUM ELİM AYAĞIM DAHA TUTARKEN NEREYE KADAR DEVAM EDEBİLİRSEM EDEYİM
SİZLERİ DÜŞÜNEREKTEN  BEN BU İŞE DEVAM EDERİM   1 TAKIMI 250 TL  NERDE GÖRÜLMÜŞ BU  FİATA BUNUN YAPTIĞI İŞ  SÖYLESENİZE  BUNU BENDEN TÜM İLMİYLEN ALMIYA KAÇ MİLYARDER VAR BİLİRMİSİNİZ  NE PARALAR TEKLİF EDİLİR NERDEN BİLECEKSİNİZKİ  YOKKİ BİR MOBESEM  SEYREDESİNİZ NELER DÖNÜYOR NELER  VE YİNE ZANNEDERMİSİNİZ Kİ NACİBABA HER GÜN KAÇYÜZTANE ÇUBUK SATAR OTURUP HESABINI YAPANLAR BİLE VAR  DAHA DA NELERİ NE ÇEŞİTLERİ VAR BİLMESSİNİZKİ  BU GEÇTİĞİMİZ AY MESELA 1 TANE SATIŞI BİLE YOKTUR MİLLET 250 Yİ BİLE TOPLAYIP ALAMIYOR  BUY SENENİN BAŞINDAN İTİBAREN İŞTE HESABI BELLİDİR 22 ADET SATILMIŞ  BEN RESMİ KURUMLARA  TAMAMINI HİBE OLARAK VERDİM TEK KURUŞ ALANIN ALLAH BİN TÜRLÜ BELASINI VERSİN DİYORUM  DAHA DA NE DİYEYİM

VE ARKADAŞLAR İSTEYEN ALIR ÇALIŞIR
ALMAYIP TA DENEMEYİP TE BURDA AHKAM KESENLER  LAF ÜRETENLER BOZGUNCULUK YAPANLARI DA ALLAH BİLDİĞİ GİBİ YAPSIN DİYORUM  BAŞKA DİYECEK BİŞEYİM YOKTUR

SAYGILARIMLAN.....................................................................................................................

YAPILMAKTA OLAN YANLIŞLARDAN BİRKAÇ TENESİ

<> AÇMIŞ ARKADAŞ TELEFONU DİYORKİ   TUTUYORUZ 2 KİŞİ OLARAKTAN GİDİYOR ORAYA BURAYA  KENDİ KAFASINA GÖRE ......??

NB>SORUYORUM NASIL NE ŞEKİL YAPIYORSUNUZ BİR ANLATIN
<>DİYOR GİDİYORUZ BİR BÖLGEYE BURDA DURUP KARŞILIKLI  ARKADAŞLAN TUTUYORUZ BEKLİYORUZ  SONRA BİR ORAYI BİR BURAYI HAREKETLER YAPIYOR??
NB>YA ARKADAŞ NE ARIYACAĞINI SÖYLÜYORMUSUN ÇUBUKLARA
<> GÜLÜYOR DEVAMLI KATILIRCASINA ??
NB> NİYE GÜLÜYORSUN NE DEDİMKİ BEN GÜLÜYORSUN
<>  YA HOCAM BU İNSANMIKİ  LAF SÖYLİYECEZ ONA GÜLERİZ
NB> SEN KATOLOĞU OKUDUNMU OKUMADINMI NASIL İŞ YAPARSINIZ BÖYLE
<>  HOCAM OKUMA YAZMA YOKTUR NASIL OKUYAYIMKİ HEM NE YAZAR ORDA NE BİLEM BEN
NB> OKUMA BİLEN BİRİNE OKUTSANA YOKMU SENİN OKULA FİLAN GİDEN ÇOCUĞUN ETREFINDA OKUMASI YAZMASI OLAN KİŞİ YOKMUDUR
<>  VARDIR DA NE BİLEM İŞTE
NB> ARKADAŞ OKUMAN YAZMAN YOKSA LAF SÖYLEMESİNİ BİLİYORSUNDUR HERHALDE ARAYACAĞINIZ YERDE  KARŞINDAKİ HİÇ İLGİLENMİYECEK SEN NE ARIYORSAN BEN BUNU ARIYORUM DİYECEKSİN VARSA İŞTE ŞÖYLE YOKSA BÖYLE HAREKETLERİ VARDIR VE ANLATIYORUZ
<>  DENERİZ BİR SONRA SENİ ARIYACAM   İYİ GÜNLER HOCAM
NB> SANADA
..............................NE OLDU ŞİMDİ  BİR BİLEN VARSA ANLATSIN..............................O.N.K...

ARADAN 1 HAFTA GEÇTİ BU ARKADAŞ YİNE ARADI  TAMAMDIR USTA SENİN DEDİĞİNİ YAPTIK YEMİNLEN OLDU İŞLER DEVAM EDİYORUZ VS VS ..

<>  TELEFONLAN ARIYOR BAŞKA BİR ARKADAŞ//> DİYORKİ BEN TEK BAŞIMA YAPAMADIM OLMUYOR  BUNLARI GERİ İADE EDİCEM
NB> KARŞINA BİR KİŞİ AL DENE OLUR
<>  BENİM TEK YAPABİLMEM ŞART BAŞKASIN I ALAMAM
NB>  TAMAM YOLLA KARGOYLAN
..............4 GÜN SONRA KARGO GELİYOR  VE AÇIYORUM YAPILAN KONTROLDE  2SİNİN BOYU (8)=(0)    TAMAM ÖBÜR 2 Sİ 5 SANTİM KADAR KISALMIŞ ??
 AÇIYORUM TELEFONU KENDİSİNE SÖYLÜYORUM  BAK BU 2 SİNİ AÇMIŞINIZ İÇİNDE NE VAR DİYE  MADDELERİ UÇMUŞ VE ÇALIŞMIYOR ÖBÜR 2 Sİ TAMAM
<>  ARKADAŞ BAŞLIYOR AĞZINI BOZMAYA BAŞLIYOR TERBİYESİZLİĞİN BİN ÇEŞİDİNİ YAPMIYA İŞTE SEN PARAYI ÖDEMEMEK İÇİN BÖYLE OYUNLAR OYNUYORSUN VS VS Bİ TON LAF

NB>HALBUKİ BİLMEZ VEYA BİLİR BUNU YAZDIKTA SİTEDE GELEN TÜM KARGOLAR MAKİNE OLSUN ÇUBUK İADESİ OLSUN  ZATEN CEP TELEFONUNA MESAJ GELİYOR ŞU GÜN ŞU SAATE KARGONUZ ŞUBEYE ULAŞICAKTIR DİYE O SAATE NOTERDEN ELEMEN GETİRİYORUM KARGONUN SAHİBİ BİR ÇALIŞANI ÖNÜNDE AÇILIP KONTROLU YAPILIYOR VE ZABIT TUTULUYOR  BEN  BU ZAPTIN KOPYESİNİ ONA POSTALADIM VE 1 HAFTA OLDU OLMADI ZIRT TELEFON  KEM KÜM BARİ DİYOR O 2 ÇALIŞANI YOLLA BANA VE ÖZÜR DİLİYOR 

O.N.K= YA ARKADAŞ DEKİ BEN MERAK ETTİM BİR CAHİLLİK YAPTIM 2 SİNİ AÇTIM ANLAT HARBİDEN SANA 2 TANE HİBE YOLLAMIYAN NACİNİN.............................ETSİNLER
BU ŞEKİLDE YAP CANIMI YE KAÇMA 3 KAĞIT İŞLERE BENİ NELERE MECBUR ETİRDİNİZ  YOK NOTERLER YOK ELEMANLAR VS VS   AYIP ŞEYLER BUNLAR   VE BUNLARIN NE ÇEŞİTLERİ VARDIR BİR ANLATMAYA KALKSAM 6 AYDA YAZ YAZ BİTİREMEM

Bİ TANESİ DE SİTEYE İLAN VERMİŞ NACİBABADAN ALDIĞIM ÇUBUKLARI YARI FİATINA VERİYORUM SEBEBİ DE BENDE ÇALIŞMADI BEN YAPAMADIM  DİYOR VE HALEN DE O YAZI DURMAKTADIR OKUYUNUZ CEVABINI DA OKUYUNUZ
BUNUN GİBİ ÇEŞİTLERİ VARDIR SAHTESİNİ SANA SATICAK SEN DE BANA YOLLUYACAKSIN İŞ MEYDANA ÇIKICAK BEN BU MAĞDURLARIN BİLE İŞİNİ GÖRDÜM Kİ NE MECBURİYATİM VARDIKİ

ARKADAŞLAR BUNLAR UZAR GİDER BENİM DE VAKTİM YOKTUR  VAKİT BULURSAM BURAYA EK İLAVE İLEN YAZARIM

SAYGILARIMLAN..................................NACİBABA.....................................................O.N.K..

Düzenleyen nacibaba - 05/Haziran 2017/2009 Saat 19:35
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05/Haziran 2017/2009 Saat 19:24
Fazla söze gerek kalmamış, boş yere kir atacaklarına alsınlar ve denesinler, ondan sonra konuşsunlar. Ben çok memnunum, çubuklarla bulduğum ve yazlıklara açtığım su kuyularından allah bin bereket versin, iyi kazandım. Önümüz yaz, ama tarım amaçı, ama bahçe sulaması amaçlı 14 kuyu siparişim var, Allah razı olsun Naci Babama, çubukları olmasaydı, daha ilk başarısız kuyuda namım kötü eserdi ve ikinci kuyu işini bile alamazdım. Bizim buralarda altından değerlidir su, bulduğun altını harcar bitirirsin lakin bir su kaynağı binlerce yıl hizmet verir, yeterki işin içine Allah bri zelzele vermesin. Taa Diyarbakırdan teklif geldi kuyu işi için, lakin hem çalıştığım firmadan hemde hafta sonları siparişlerini aldığım kuyular ve artezyan siparişlerinden, dinlenmeye zamanım yok. Kriz var diyorlar, ben hiç hissetmedim allaha şükür, iyiki bu çubukları edinmişim. Bir daha senden Allah razı olsun Naci Baba, hürmetler, saygılar..
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 2345>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50