Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5METAL DEDEKTÖRLERİ, MARKA, MODEL TEKNİK BİLGİLERİ <>5Gold Scope
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Gold Scope A 9000

Cevap Yaz Cevap Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
umut_ Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 11/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 22
  Alıntı umut_ Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Gold Scope A 9000
    Gönderim Zamanı: 25/Eylül 2017/2008 Saat 09:11

SAYIN O.N.K AMCA VE ARKADAŞLAR SİZDEN GOLD SCOPE A 9000 DEDEKTÖRLER HAKKINDA BİLGİ ALMAK İSTİYORUM FİYATIDA UYGUN OLAN BU DEDEKTÖRLERİN PERFORMANSI VE DERİN ARAMA BAŞLIKLARIYLA NE KADAR ETKİLİ OLDUĞUNU  BİLEN ARKADAŞLAR PAYLAŞIRSA MEMNUN OLURUM.TAKTİR EDERSİNİZ Kİ CİHAZLAR MADDİ DURUMU NORMAL BİR İNSAN İÇİN LÜKS DENECEK KADAR PAHALI İLGİLİNİZDEN DOLAYI HEPİNİZE TEŞEKKÜR EDİYORUM.

Düzenleyen magistratus - 19/Ekim 2017/2008 Saat 07:58
Yukarı Dön
eagle2sl Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 01/ocak 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 15
  Alıntı eagle2sl Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25/Eylül 2017/2008 Saat 11:11
arkadaşım meraba nacibabadan önce cevap yazmak beinm haddime düşmez ama ben bilgilerimi yazmak istedim sana sene2000ozamanın parasıyla 1milyarın üzerinde aldırmışdım babama iş yapar diye ama bir türlü 20 santimden kesinlikle para diye bişi alamadım yaşantı yerlerinde kesinlikle ayar tutmuyo nasılki ir dag olur üzerinde 10santim toprak hiç minarel diye bişi yok öyle yerde çalışıyotopragın daima yaş olması gerek yani kesinlikle tavsiye etmem.
Yukarı Dön
umut_ Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı umut_ Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25/Eylül 2017/2008 Saat 18:41
verdiğin bilgiler için çok teşekkür ediyorum eagle2sl arkadaşım herkese iyi günler diliyorum
KÖTÜLÜK OLMASAYDI İYİLİĞİN DEĞERİ BİLİNMEZDİ.
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26/Eylül 2017/2008 Saat 18:53
ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR SAYGILAR........................................................O.N.K.....

Bu bahsettiğin cihaz 35 yıl önceki bir modelin ıstılıp yeniden piyasaya sürülmüş halidir  İNGİLİZ  malıdır ve patent haklarını bir türk firması alıp montajlamıştır..............

ŞİMDİ BURDA YERİ GELMİŞKEN SÖYLİYEYİM  ÇOĞU ARKADAŞ DİYORKİ MAKİNEDE ÜLKE FARKEDERMİ MAKİNE MAKİNEDİR DÜNYANIN HER YERİNDE AÇTINMI ÇALIŞIR  NACİBABANIN DEDİĞİ GİBİ  TÜRKİYE ŞARTLARINA GÖRE AYAR VS YOKTUR SİZİ KANDIRIYOR DAHA BİRSÜRÜ LAFLAR  >>>İŞTE BU GOLTSCOPELER   imgiliz havası ve toprağına göre ayarlı olduklarından bizim ülkede iş yapmaz ancak ingiliz toprağına havasına uygun bir yerde iş yapar

İNGİLTERE  = havası devamlı yağmurludur  sislidir nemli rutubetlidir   toprağı da devamlı nemli ve ıslaktır  ve bir büyük adadır ana karadan da çok uzakta  bir tarafı okyanus bir tarafı manş  denizlerinlen çevrili  davamlı güney hava akımlarına maaruz ve kuzey cepheden gelen soğuk havalar yüzünden çok olumsuz bir durum içindedir ve bu şartlara haiz aletler üretiyorlar   ve bu aletler nereye gitse bocalarlar  ...........

HATTA  (WHİTES)  in ingiliz montajları  almanya ve türkiye ve mısır bu 3 ülke ortalamasına göre ayarlanıyor gene de ingiliz montajları whitesler her yerde aksırmaktadır  bu da biline

bak arkadaşın verdiği cevaba ne güzel uymaktadır o kullanmış  ve neticesini yazıyor ben tam teknik açıklaması özetini veriyorum

SAKIN ALMA UZAK DUR   ALACAĞIN BİR MARKAYI İLK ÖNCE BURDA YAZ SORGULA ONA GÖRE SANA GELEN CEVAPLARA BAKARSIN VE KARARINI VERİRSİN BU ZAMANDA HEMEN KAFADAN CİHAZ ALINMAZ TAMAMMI

SAYGILARIMLAN.........................................osman naci kanat................................O.N.K.....
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
umut_ Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı umut_ Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26/Eylül 2017/2008 Saat 21:14
O.N.K AMCA VERDİĞİN BİLGİLER İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM.BENİM BÜTÜN ARKADAŞLARIM GİBİ Kİ ÖYLE ZANNEDİYORUM 2 VEYA 3 MT DE BENİ BOŞ BIRAKMAYACAK BİR CİHAZ DÜŞÜNÜYORUM BEN SİZE BUNU TELEFONLA DA SÖYLEMİŞTİM ÖZELLİKLE ASLINDA BENİM AKLIMDA WHİTES XLT SERİSİ VAR AMA BURADA BİR ARKADAŞTA VARDI A 9000 BELKİ DEDİM BİR ÖĞRENEYİM İŞİME YARAR BİR ŞEY OLURSA ALAYIM AMA SİZİN VE ARKADAŞLARIMIN TECRÜBELERİ ÇOK ÖNEMLİ EĞER İKİNCİ EL TEMİZ BİR XLT OLURSA ALACAM.HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUM O.N.K AMCA ELLERİNDEN ÖPÜYORUM.   Ü.K.
KÖTÜLÜK OLMASAYDI İYİLİĞİN DEĞERİ BİLİNMEZDİ.
Yukarı Dön
erdalkulle Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 14/Mart 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 1
  Alıntı erdalkulle Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29/Aralık 2017/2008 Saat 18:52
selam  arkadaşlar  bir makina almayı düşünüyorum   hem tek para hemde  boşluk bulacak bir makina  lazım  günlerdir araştırıyorum ama bir türlü karar veremedim  bi yardımcı olursanız sevinirim en kısa sürede almam gerek

ARKADAŞIM MERHABA  SELAMLAR SAYGILAR.................................................................O.N.K..

BAK ARKADAŞIM HİÇBİR  ELEKTRONİK DEDEKTÖRLEN  BOŞLUK MOŞLUK BULUNMAZ BUNU HER KİM İDAA EDİYORSA  YALANCIDIR  KİMSE DE AKSİNİ İDAA ETMESİN

TM -808  İÇİN söylenen bu efsanenin gerçeği de şudur  cihazın tercümesinde hata yapılmıştır  ve bu hata da satıcıların işine geldiğinden düzeltilmemiş  olup üstüne de ilaveler yapılarak  ısıtılıp ısıtılıp her dönem ortaya bu şekil çıkmaktadır.........

İNGİLİZCE  OLAN KATALOĞUNDA DİYORKİ   //> KUYU İÇLERİNE GİRİNCE DİPLERDE BU ALET HAVA AYARSIZ TOPRAK AYARINLAN  ÇALIŞIR VE MAĞRA İÇLERİNDE EN İLERİ DERİNLİKLERDE BİLE ÇALIŞIR  DEHLİZLERDE  TÜNELLERDE   YERALTI SIĞINAKLARINDA BAŞARI İLEN İŞ GÖRÜR DENİLİYOR  ( CAVE)= MODUNA ALININCA  BU SİSTEM DEVREYE GİRER SADECENE TOPRAK AYARI BALANSI İLEN  BU GİBİ YERLERDE İŞ YAPARSINIZ DENİLMEKTEDİR

AMA SATICILAR BUNU TERSİNE ÇEVİRİP (BOŞLUK ) BULUCU CİHAZ DİYE TANITMAKTADIRLAR VE KİŞİLER DE BUNA KANARAKTAN ALMAKTADIRLAR  BUNUN FARKINA VARAN WHİTES FİRMASI YENİ SON İMALATLARDA BU MODU KALDIRMIŞTIR ARTIK  CAVE YOKTUR  HAL BÖYLE OLUNCA DA ESKİ MODEL DEN KİMİN ELİNDE VARSA  BAZI UYANIKLAR BUNLARI KIYMETE BİNDİRİP BULUNMAZ HİNT KUMAŞI NİYETİNE ACAİP FİATLARLAN 2İNCİ  3 ÜNCÜ ELLERDE SATILMAKTADIRLAR   BU İŞE KİMSE KANMASIN  BENDEN SÖYLEMESİ .....................O.N.K...

BAKINIZ MEZAR VE BOŞLUK GİBİ ŞEYLERİ SADECENE BU GPR CİHAZLARI İLEN TESPİT EDERSİNİZ  BİR DE BENİM ÇUBUK SİSTEMİYLEN GERİSİ TAMAMEN YANLIŞTIR

SAYGILARIMLAN.........................OSMAN  NACİ KANAT.............................................O.N.K.. 

Düzenleyen nacibaba - 30/Aralık 2017/2008 Saat 18:38
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50