Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5BAKIM / TAMİR / ONARIM / SERVİS / SATIŞ / TAKAS / <>5NACİ BABA GÜVENCESİNDE KULLANILMAMIŞ / İKİNCİ EL DEDEKTÖRLER
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Satılık orjinal Compass-100 Challanger Dedektör

Cevap Yaz Cevap Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
fakabas Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 18/Ekim 2017/2012
Durum:
Gönderilenler: 176
  Alıntı fakabas Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Satılık orjinal Compass-100 Challanger Dedektör
    Gönderim Zamanı: 06/Eylül 2017/2010 Saat 10:09
değerli arkadaşlar bizzat Naci ustamın kullandığı ve daha sonra benim kendisinden edindiğim compass challenger-100 tipi orjinal haliyle ikinci el  dedektörüm  maalesef bu işlere zaman ayıramadığımdan âtıl durumda beklemekte olduğundan satılıkdır,Alacak arkadaş Bizzat Naci ustamdan alacaktır ,çünkü cihazı kendisine göndereceğimki herhangi bir ârızası sözkonusu değildir (zaten alalı bir veya iki defa arazi olabildim) ama yinede alanın gönlünün rahat olması için bu yolla satmayı düşünüyorum. . Naci ustamdan aldıkdan sonra yine Naci ustamın yardımıyla orjinal büyük başlığınıda bulup satın aldım ve ayrıca Naci ustama  sağolsunlar laptop pil bataryası taktırmak suretiyle arazide pil bitimi sorununuda çözdürdüm,aç 24 saat kesinrtisiz arama yap,malum piller alkalinli olup uzun aramalar için pahalıya  malolmaktaydı vede en önemlisi şarj düşüklüğü sebbebiyle makinanın rantbal çalışmasını engellemekteydi ki bu sorunda bu şekilde halletmiş olduyduk. makina kulaklığı (( ses ayarlamalı)- şarj aleti - bir adet normal başlık -bir adet büyük başlık ve fauralı .ârızasız ve naci ustamca ayarları yapılmış  olduğu halde satılıkdır .ilğilenen arkadaşlar ister naci ustamla ister bizzat tarafımla irtibat kurarak bilği alabilirler.
Yukarı Dön
fakabas Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 18/Ekim 2017/2012
Durum:
Gönderilenler: 176
  Alıntı fakabas Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15/Eylül 2017/2010 Saat 12:14
arkadaşlardan ilğilenenlerin cevabını kısa sürede bekliyorum.
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50