Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5METAL DEDEKTÖRLERİ, MARKA, MODEL TEKNİK BİLGİLERİ <>5Garrett <>5GTI™ 2500
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Garrett GTI 2500--Legalforce arkadaş anlatıyor kul

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 13141516>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03/Temmuz 2017/2011 Saat 12:38
KARABEY ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR

VAR DA MAALESEF İÇİ ELEKTRONİĞİNDEN HER AÇIŞTA TUŞ TAKIMINDAN AYARLANIYOR KAPATIP AÇINCA DA SİLİNİYOR SIFIRLANIYOR BU DA KULLANICININ CANINI SIKIYOR
BUNA AİT KISIM SÖYLENMİYOR ÇÜNKÜ BU KISMA GİRİNCE MAKİNENİN TÜM ÖN STANDART KULLANILAN AYARLARINLAN DA Bİ YANLIŞLIKLAN OYNAMADA MAKİNE KENDİNİ KİTLER BANA GELMESİ LAZIM SONRA BUNU TAMAMEN GİZLİYECEKLERİNE BULUNUR BİR YERE KOYMUŞLAR ŞU AN SIKIŞIKIM BİR ARA BULAYIM NOTLARI DA SADECE O KIMIN NASIL YAPILACAĞINI BEN SANA BİR ARA BURDAN DEĞİL DE AEGLE II KISMINA YAZARIM ORDAN TAKİP EDERSİN SON DERECEDE DE TEHLİKELİDİR HAFIZA İŞLEM ENTEGRESİNİ BİLE KAPUT EDEBİLİRSİN Kİ O DA ARTIK PİYASADA YOKTUR SEN GENE DE BİLDİĞİN GİBİ DEVAM ET ZATEN SENS TEN YAPIYORSUN ARTTIR ORAYI BU CİHAZLARDA DERİNLİK VAR DİĞERLERİNE GÖRE HİÇ OYNAMA DERİM DE GENE DE SEN BİLİRSİN..

KAL SAĞLICAKLAN...........................NACİBABA.................ONK..
Yukarı Dön
anka06 Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı anka06 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15/Temmuz 2017/2011 Saat 14:07
sa.. 2 3 gündür takip ediyorum Legalforce arkadaşın Garret gti2500  konusunda anlattıkları çok ilgimi çekti garretimi satmayı düşünüyodum vazgeçtim tşk.ler
Yukarı Dön
anka06 Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı anka06 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15/Temmuz 2017/2011 Saat 14:11
şimdi en çok merak ettigim garret GTİ 2500 Egle eye ile boşluk buldugu yazmakta çokça da yabancı sitelerde bahsetmekte menfez falan bulma diye galiba bu özellik Whites 808 de de bulunmakta Legalforce arkadaş bu konularda da (boşluk bulma) aydınlatırsan çok memnun edersin bizleri şimdiden tşk.ler...
Yukarı Dön
06anka Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı 06anka Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15/Temmuz 2017/2011 Saat 14:13
ben bi türlü üye olamadım forumu dolduruyorum mailime aktivasyon gelmiyor kusura bakmayın onun için misafir kaldım üye olacaktım ama  nasip degilmiş
Yukarı Dön
anka06 Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı anka06 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15/Temmuz 2017/2011 Saat 14:28
S.a Öncelikle Kandilinizi tebrik eder sonra da diyarbakırda yaşanan elim olaydan dolayı şehitlerimize Allah 'tan rahmet dileyerek başlamak istedim .Sizlerin degerli fikirlerinden bn de istifade etmek için formları takip ediyorum .Saygılar...
Yukarı Dön
legalforce Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 31/Mart 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 47
  Alıntı legalforce Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17/Temmuz 2017/2011 Saat 06:43
Orjinalini yazan: anka06

şimdi en çok merak ettigim garret GTİ 2500 Egle eye ile boşluk buldugu yazmakta çokça da yabancı sitelerde bahsetmekte menfez falan bulma diye galiba bu özellik Whites 808 de de bulunmakta Legalforce arkadaş bu konularda da (boşluk bulma) aydınlatırsan çok memnun edersin bizleri şimdiden tşk.ler...

Sayın anka06 kardeşim Eagle eye yani kartal gözü başlıklarla GTI 2500ve Master Hunter serisi Garrettlerde yüzeyi görmeden çok derinden büyük kütle araması yapmak için icat edilmiş başlıktır.Çok usta,definecilik konusunda'hassaslaşmış'usta kullanıcılar boşluk bulabiliyor evet.Bu cbana göre cihazdan çok bireysel bir algılamadır.Zamanla,deneyimle öğrenilen bir şeydir.Ama bu başlık bu konuda son derece başarılıdır.
 Yanlız dikkat etmeniz gereken en öneli nokta,o başlığın orijinalini bulamazsınız,piyasada çokca bu ürünün çakmasının olmasıdır hiç bir sonuç alamicanız gibi,cihaza ve paranıza da yazık eder.Sanırım o başlıktan,orijinal Amerikan Garrett Naci hocamda mevcut.Almaya niyetliyseniz kendisiyle görüşmenizi tavsiye ederim.
Yukarı Dön
anka06 Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı anka06 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17/Temmuz 2017/2011 Saat 18:53
eyvallah ..saolasın bn 9.5'' başlık kullanıyorum. Eagle Eye konusunda kararsızım.Geçenlerde 12.5'' örümcek başlık için   + %60 daha derin yazmışlar bana biraz abartı gibi geldi ama %30 da + olsa bi 12 '' alırsam işimi görür.tabii orjinal başlık bulabilirsek. E-Bay dan almayı düşünüyorum Tr ye gelirmi onu biraz soruşturuyorum .Ama Bursa da bi arkadaşda vardı 400 tl demişti olmazsa ondakini alacam .Yardımların ve tecrübelerin için tekrar teşekkürler...
Yukarı Dön
anka06 Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı anka06 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17/Temmuz 2017/2011 Saat 19:11
Sorum yine herkese: Bu tektekçilik ya da derin aramalar diyelimki buldun ne olacak sonucta yasal olmayan bi durum.tektek de olsa sonuçda elinde 3  5 sikke bakıp bakıp avunacakmıyız alıcısı yok satıcısı yok...Ben yeni başladım ama boş heves gibi geliyor...Bulsak ne olacak sonuç  ...Hobi ve tatmin galiba ama biraz pahalı heves zaman + para + maceraa....yetmezmi diyebilirsiniz
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19/Temmuz 2017/2011 Saat 11:34

SAYIN ( ANKA 06 )  ARKADAŞ MERHABA SELAM VE SAYGILARIMLAN

NUMUSMATİK PARA KATALOGLARI VAR ----ANTİK TÜRKİYE İÇİNDE HER YERDEKİ ÇIKAN PARALARIN KATALOGLARI  ---------ANTİK ROMA --ANTİK GREEK--ANTİK BİZANS --OBJELER ,,HEYKELLER VS VS  BU KİTAPLARDA ELİNDEKİ NE BULMUŞSSAN AYNISININ İSWİÇRE FRANGI ÜZERİNDEN ŞU ANKİ ÜCRETLERİ DE YAZMAKTADIR BU VESİLE İLEN FİATLARI HAKIINDA BİLGİ EDİNEBİLİRSİN

VE SEN BUL DA SATMASI ÇOK KOLAYDIR
İYİ BİŞİYSE Bİ SÜRÜ RESMİ  KOLLEKSİYONERLER VAR HİÇBİŞİ ELİNDE KALMAZ HERŞEY RESMİİDİR  BUNLAR RUHSATLIDIRLAR ALIRLAR SATARLAR  MÜZELERE DE VERSEN DE OLUR DA PARASI İÇİN HEM AZDIR HEM ÇOK BEKLERSİN BANA BİLE SÖYLESEN SANA İYİ BİR ALICI BULURUM  BULDUKLARIN ÇOK İYİ GÜMÜŞ VE ALTIN VE ÇOK TEMİZ BAKIR BROZLARDAN OLMALIDIR  KOLAY GELSİN BU İŞ İYİDİR  BİR PARA MESELA BİR 5 KATLI BİNAYI ALIR BÖYLESİ DE VAR VEYA 5 MERSEDES DE ALABİLİRSİN ŞAKA DEĞİL CİDDİ SÖYLÜYORUM AMA ELİNİZDEN KAPTIRMAYIN VE ÇOK GEZDİRMEYİN ONA BUNA GÖSTERMEYİN VE DE PARANIN ÜSTÜNDE TAHRİBAT YAPMAYIN OLDUĞU GİBİ ÇIKTIĞI GİBİ BİR GZETELEME VE NAYLONLAMA YAPIN ESLA DİĞER PARALARLAN BİRLİKTE BİRBİRLERİNE DEĞİCEK ŞEKİLLERDE SAKLAMA YAPMAYIN HEP TEK TEK OLARAK AMBALAJLAYIN

SAYGILARIMLAN................................................................NACİBABA........................ONK.....
Yukarı Dön
anka06 Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı anka06 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19/Temmuz 2017/2011 Saat 14:59
Naci Baba cevap verdigin için öncelikle çok teşekkür ederim.Hep bu işte korkutularak ürkütülerek yasal olarak da kimse gerçekden bilgilendirmiyorlar.Ben kendi bahçemde arabadan dedektörü çıkarıyorum babam bir yandan anam bir yandan aman oglum şikayet eden olur korkusu.. Sadece izinden izine memleketin ısız kuş uçmaz kervan geçmez daglarında gezmekle kendimizi tatmin etmeye çalışıyoz...Bu söyledikleriniz çok faydalı oldu a.r.o Bir zamanlar elimde çok güzel karaca boynuzlu gümüş kabzalı bir hançer vardı kaynanamın hatırası sen meraklısın diye...bana vermişti..Ankara samanpazarında eskicilere götürdüm başıma üşüştüler ama para vermiyolar araya aldılar zor kaçtım elimden kapacaklardı o zmn gençtim ama şimdi şükrediyorum kaptırmadıgıma....İnşallah sizinle irtibatım devam edeecek sizin gibi bir bilgeyi de tanımaktan özellikle memnuniyet duydum fazlada gevezelik etmek istemiyorum saygı veselametle kalın....
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 13141516>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50