Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5METAL DEDEKTÖRLERİ, MARKA, MODEL TEKNİK BİLGİLERİ <>5Garrett <>5GTI™ 2500
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Garrett GTI 2500--Legalforce arkadaş anlatıyor kul

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 910111213 16>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
legalforce Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 31/Mart 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 47
  Alıntı legalforce Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24/Mart 2017/2010 Saat 17:05
Master hunterler toprak ayarını tutturmak bazen çok güç olabiliyor.sen en son seriyimi  yani master hunter cx plus mı kullanıyorsun.o seride biraz daha iyileştirilmiş ayarlama mevcuttur.manuel yada oto toprak ayarı imkanı vardır bu cihazlarda zaten.sen arziye çıktığında temiz  bir yerde,makinayı aç kapa ve başlık havada makinayı aç.yavaşcna yer e indir.all metalde değilde normal modda olsun cihaz.bir süre gezin.ve tekrar bir manuel ayarlama kısmından ayarlama yapmayı dene.ama ilk başta söylediğim gibi temiz madensiz bir toprakta bunu yap.bu çok olmasa gerek.hava toprak ayarı mevzusu makina kendisi hallediyor.sen yandaki ayarlama kısmından sabit bir ses alıncaya dek dene.ve tekrar toprakta gezin.zamanla bu düzelecektir.
 Aliminyuma para olarak göztermez.ama bazen toprak ayrınının tutturulamadığı durumlarda bu mevcuttur.ben şuan 2500 kullanmaktayım , tam toprak ayarından sonra daha bir kez bile
aliminyumu para diye çıkarmadım.bizde ekranda baremler olduğu için,aliminyum 1.5-2-3 arsı gibi çıkıyor,birde büyük kütle aliminyumlar 8-8,5 civarı.mesela kutu kola gibi.zamanla deneyimle bu yeteneği kazanacaksın sende.Master hunterlerle ayrımcılıktan ziyade derin aramlara yönel derim ben.Bir tane çiftli olan,bizim palet başlık dediğimiz başlıktan edin ve Allmetalde kullan.Master hunterler,adı üzerinde,büyük avcılık için üretilmiş cihazlardır.Yüzeyde 2500 kadar randıman alamayabilirsin.Ama derinde farkı görürsün.  Saygılar..

Düzenleyen legalforce - 24/Mart 2017/2010 Saat 17:06
Yukarı Dön
tracker 4 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 01/Mart 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 46
  Alıntı tracker 4 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25/Mart 2017/2010 Saat 06:16
benımkı eskı tıp olanlardan naci babadan aldım all metal tusunun altında (fast track) yazan tus war buradan oluoyo galba uzun basınca kareler yawaş yawaş azalıyor sonra dıt dıt dıt baya otuyor ottugune gore olmuoyor toprak ayarı all metalde oto track baremını secenklerden koyuyorum ama coıns te ekranda cıkmıyor abıcım bılgılerın ıcın saol
fms
Yukarı Dön
kartalpolat Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 26/Şubat 2017/2011
Durum:
Gönderilenler: 2
  Alıntı kartalpolat Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25/Mart 2017/2010 Saat 11:18
mrh.
sitenize yeni üye oldum.sorum şu garrett 2500 derin aramalar için nasıl?almayı düşünüyorum pişman edermi beni?birde maksumum derinlik oranı varmıdır?teşekürler
kemal
Yukarı Dön
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Durum:
  Alıntı legalforce Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26/Mart 2017/2010 Saat 14:10
Orjinalini yazan: kartalpolat

mrh.
sitenize yeni üye oldum.sorum şu garrett 2500 derin aramalar için nasıl?almayı düşünüyorum pişman edermi beni?birde maksumum derinlik oranı varmıdır?teşekürler
..SAYIN KARTAL POLAT ÖNCELİKLE SİTEMİZE HOŞGELDİN,ŞEREF VERDİN.UMARIM GÜZEL PAYLAŞIMLAR YAŞARIZ SENİNLEDE.
  MEVZU DERİNLİK OLUNCA,2500 BU KONUDA ALNININ AKIYLA LİDERLER ARASINDADIR.MAKİNA SEÇİMİ YAPARKEN ÖNCELİKLE  AMACINIZ BELLİ OLMALI .YÜZEY VE YÜZEYE YAKIN OBJELER,DERİN AVCILIK VE HEPSİ DERSENİZ ONA GÖRE MAKİNA TERCİHİ OLMALI.2500 HEPSİNİ İÇİNDE BARINDIRAN BİR CİHAZDIR.TABİ BU ÖZELLİKLERDEN TAM ANLAMIYLAN RANDIMAN ALMAK İÇİN DOĞRU BAŞLIK SEÇİMİDE YAPILMALI.2500 DEN DERİN ARAMALARDAN MAKSİMUM VERİM ALAMK İÇİN,PALET BAŞLIK DEDİĞİMİZ,EAGLE EYE YANİ KARTAL GÖZÜ BAŞLIĞINI KULLANMALISIZ.BU BAŞLIKLA ,YÜZEYDEKİ KÜÇÜK NESNELERİ GÖRMEDEN,DERİNDEKİ METALLER İÇİN AYIRIMSIZ  ARAMALAR YAPABİLİRSİNİZ.
 DİGER BÜYÜK ÖRÜMCEK BAŞLIKLANDA AYIRIMLI VE AYIRIMSIZ OLARAK DERİN ARAMALAR YAPILIR ELBET AMA EN VERİMLİ ARAMA EAGLE BAŞLIKLANDIR.BU BAŞLIKLAN YÜZEYİ GÖRMEDEN DOĞRUDAN DERİNDEN ARAMALAR YAPABİLİRSİNİZ.

Düzenleyen legalforce - 26/Mart 2017/2010 Saat 14:14
Yukarı Dön
kartalpolat Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 26/Şubat 2017/2011
Durum:
Gönderilenler: 2
  Alıntı kartalpolat Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29/Mart 2017/2010 Saat 18:01

öncelikle teşekür ederim bilgileriniz için.ben garrett 2500 satın alcam sıfır olarak.firma ile konuştum.cihazla beraber 3 ayrı başlık alcam.şimdi bu başlıklar orjinal ve ben derin aramalar için kullanmak istiyorum tabikide tek para içinde.sizce doğru dedektörmü?beni yanıltmaz değilmi?sizce derinlik bakımından iyimi?teşekürler
kemal
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30/Mart 2017/2010 Saat 07:31

öncelikle teşekür ederim bilgileriniz için.ben garrett 2500 satın alcam sıfır olarak.firma ile konuştum.cihazla beraber 3 ayrı başlık alcam.şimdi bu başlıklar orjinal ve ben derin aramalar için kullanmak istiyorum tabikide tek para içinde.sizce doğru dedektörmü?beni yanıltmaz değilmi?sizce derinlik bakımından iyimi?teşekürler

ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR SAYGILAR....................................NACİBABA.................ONK..

BAKINIZ ELİMDE  SİZİN ALACAĞINIZ CİHAZ İÇİN  1  ADET HEMDE ORİJİNAL AMERİKAN KENDİ FABRİKASININ İMALATI OLAN SIFIR  KULLANILMAMIŞ   KARTAL GÖZÜ DENEN (AEGLE  EYE )
ÇİFT BAŞLIK VE TÜM APARATLARI KOMPLE HAZIR ŞEKİLDE BENDE MEVCUTTUR BUNLAR IN  EN ÇOK %99 BİZİM PİYASADA YAN  SANAYİNİN YERLİ OLARAK ÜRETİMLERİ MEVCUTTUR  VE UYUMSUZDURLAR ÇOK ÇİLE ÇEKTİRİRLER  BU ORİJİNALİDİR MAKİNESİ SATILDI ALAN BUNU ALMADI İSTEMEDİ O TEKTEKÇİYMİŞ BENİM DERİN ARAMALARLAN İŞİM YOK DEDİ VE BU KALDI
İSTERSENİZ  HESAPLI BİR ŞEKİLDE BUNU SİZE VEREBİLİRİM ZATEN ALACAĞINIZ DA YERLİ DİR ÇÜNKÜ AYRICA BUNU İTHAL ETMEK GETİRMEK MÜŞTERİNİN İSTEĞİNE BEĞLİ KALIYOR VE MAALESEF  DE SONUÇTA İTHAL ETTİK GETİRTTİK DİYE YİNE YERLİSİNİ SİZE 3 MİSLİ FİATA VERİYORLAR BUNLAR ÇOK YAŞANDI  HALEN DE YAŞANIYOR  LEGALFORCE ARKADAŞIMIZ DA BU KONULARI BİLİR KENDİSİNİN DE BU KONUDA BİRKAÇ ŞEY YAZMASINI TALEB EDİYORUM HİÇ OLMASSA DEĞİNİLMİYEN BİR KONUYA AÇIKLIK GETİRİLMİŞ OLUR DİYORUM ....

.............................................................................................................................................

2 AY ÖNCE HASARLI YERLİ BİR AEGLE  OLMUYACAK ŞEKİLDE ARAÇ ÜSTÜNDEN GEÇMİŞ  BU BANA GELDİ VE AL NE YAPARSAN YAP ŞEKLİNLEN BEN BUNUN BİR TANESİ BAŞLIĞINI SAĞLAM  ÖTEKİ EZİLMİŞTİ AÇTIM  VE HAYRETLEN GÖRDÜMKİ ORİJİNALİNLEN HİÇ ALAKASI OLMUYAN BİR SİSTEMLEN KARŞILAŞTIM  DIŞ GÖRÜNÜŞ ORİJİNALİNLEN BİREBİR AYNI FAKAT İÇİ TAMAMİYLEN ALAKASIZDIR  BU DA BİLİNE BU KONUDA  YANİ BURAYA ORİJİNALİNİN İÇİ İLEN YERLİSİNİN İÇİNİNİN  RESİMLERİNİ DE KOYARDIM FAKAT UTANDIĞIM İÇİN BU YAZI İLEN İKTİFAA EDİNİZ

.........................................................................................................................................

SAYGILARIMLAN................................................NACİBABA..........................................ONK... 
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Durum:
  Alıntı legalforce Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30/Mart 2017/2010 Saat 15:59
Orjinalini yazan: nacibaba

ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR SAYGILAR....................................NACİBABA.................ONK..

BAKINIZ ELİMDE  SİZİN ALACAĞINIZ CİHAZ İÇİN  1  ADET HEMDE ORİJİNAL AMERİKAN KENDİ FABRİKASININ İMALATI OLAN SIFIR  KULLANILMAMIŞ   KARTAL GÖZÜ DENEN (AEGLE  EYE )
ÇİFT BAŞLIK VE TÜM APARATLARI KOMPLE HAZIR ŞEKİLDE BENDE MEVCUTTUR BUNLAR IN  EN ÇOK %99 BİZİM PİYASADA YAN  SANAYİNİN YERLİ OLARAK ÜRETİMLERİ MEVCUTTUR  VE UYUMSUZDURLAR ÇOK ÇİLE ÇEKTİRİRLER  BU ORİJİNALİDİR MAKİNESİ SATILDI ALAN BUNU ALMADI İSTEMEDİ O TEKTEKÇİYMİŞ BENİM DERİN ARAMALARLAN İŞİM YOK DEDİ VE BU KALDI
İSTERSENİZ  HESAPLI BİR ŞEKİLDE BUNU SİZE VEREBİLİRİM ZATEN ALACAĞINIZ DA YERLİ DİR ÇÜNKÜ AYRICA BUNU İTHAL ETMEK GETİRMEK MÜŞTERİNİN İSTEĞİNE BEĞLİ KALIYOR VE MAALESEF  DE SONUÇTA İTHAL ETTİK GETİRTTİK DİYE YİNE YERLİSİNİ SİZE 3 MİSLİ FİATA VERİYORLAR BUNLAR ÇOK YAŞANDI  HALEN DE YAŞANIYOR  LEGALFORCE ARKADAŞIMIZ DA BU KONULARI BİLİR KENDİSİNİN DE BU KONUDA BİRKAÇ ŞEY YAZMASINI TALEB EDİYORUM HİÇ OLMASSA DEĞİNİLMİYEN BİR KONUYA AÇIKLIK GETİRİLMİŞ OLUR DİYORUM ....

.............................................................................................................................................

2 AY ÖNCE HASARLI YERLİ BİR AEGLE  OLMUYACAK ŞEKİLDE ARAÇ ÜSTÜNDEN GEÇMİŞ  BU BANA GELDİ VE AL NE YAPARSAN YAP ŞEKLİNLEN BEN BUNUN BİR TANESİ BAŞLIĞINI SAĞLAM  ÖTEKİ EZİLMİŞTİ AÇTIM  VE HAYRETLEN GÖRDÜMKİ ORİJİNALİNLEN HİÇ ALAKASI OLMUYAN BİR SİSTEMLEN KARŞILAŞTIM  DIŞ GÖRÜNÜŞ ORİJİNALİNLEN BİREBİR AYNI FAKAT İÇİ TAMAMİYLEN ALAKASIZDIR  BU DA BİLİNE BU KONUDA  YANİ BURAYA ORİJİNALİNİN İÇİ İLEN YERLİSİNİN İÇİNİNİN  RESİMLERİNİ DE KOYARDIM FAKAT UTANDIĞIM İÇİN BU YAZI İLEN İKTİFAA EDİNİZ

.........................................................................................................................................

SAYGILARIMLAN................................................NACİBABA..........................................ONK... 
   SELAMLAR.NACİ HOCAM ÇOK ÖNEMLİ BİR KONUYA NE GÜZEL DEĞİNMİŞLER.EVET MAALESEF İNSANLARIMIZ BU KONUDA HİÇ ARAŞTIRMADAN FİYATLARI KANARAK UCUZA YÖNELİYORLAR.ÖZELLİKLE DEDEKTÖR KONUSUNDA ELİNİZDEKİ CİHAZDAN VE PARÇLARINA TAM UYUM İÇERİSİNDE RANDIMAN ALMAK İSTİYORSANIZ MUTLAKA AMA MUTLAKA ORİJİNALİNİ KULLANMALISINIZ.NACİ HOCAM DAHA İYİ BİLİRLER VE YILLARDIR HEP SÖYLER DURUR..WHİTESLERİN ORİJİNALİ YANİ USA ÜRETİMİYLE İNGİLİZ VEYA ALMAN,VS.ÜRETİMLERİ ARASINDA ÇOK FARKLAR VARDIR.KULLANIMDAN,SAĞLAMLIĞA KADAR,VS..ÖZELLİKLE WHİTESİN CİHAZIN KENDİSİ VE BAŞLIK KISIMLARI ORİJİNALİNİ BULMANIZ ÇOK ZORLAŞTI ARTIK.GARRETT TE İSE CİHAZDAN ZİYADE SAHTE YERLİ ÜRETİM VEYA BULGARİSTAN ÜRETİMİ BAŞLIKLARI BULUNUYOR.AMAN BU HUSULARA DİKKAT!!CİHAZIN KENDİSİ GİBİ BAŞLIKLARIDA ORİJİNAL SEÇMESSENİZ BU İŞTEN HİÇBİRŞEY ANLAMADIĞINIZ GİBİ EMEĞİNİZ,PARANIZ BOŞA GİDER,KENDİNİZİ HARAP EDERSİNİZ.ORİJİNAL CİHAZLARA MUTLAKA AMA MUTLAKA ORİJİNAL BAŞLIK KULLANIN.NACİ USTAM DAHA İYİ BİLİRLER BU HUSUS,CİHAZIN SAĞLIĞI AÇISINDAN DA ÇOK ÖNEMLİDİR.CİHAZDAN HİÇBİR RANDIMAN ALAMADIĞINIZ GİBİ,MAAZALLAH CİHAZINIZA DA OLMADIK ZARARLAR VERİRSİNİZ.ÖZELLİKLE 2500 KULLANICILARI BU HUSUSLARA ÇOK DİKKAT EDELİM VE CAHİLCE İŞLER YAPMAYALIM.DERİN ARAMALARDA KULLANILAN BU PALET BAŞLIK DEDİĞİMİZ EAGLE EYE BAŞLIĞIN ÇOKCA SAHTESİ VARDIR AMAN HA!ORİJİNAL GARRETT ÜRÜNLERİNİ,GARRETİN TEK TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ OLAN,İZMİR AZİM TİC.BULABİLİRSİNİZ.KENDİLERİ SİZE HER HUSUSTA YARDIMCI OLACAKTIR.
  Saygılar..

SELAM LEGALFORCE

MAALESEF İZMİRİNKİ DE YERLİDİR  İSTENİLDİĞİ TAKTİRDE ÖZEL SİPARİŞLEN AMERİKADAN İTHALAT YOLUNA GİDİLİYOR VE ÇOK BİR ZAMAN SONRA DA GELİYOR PARASINI DA PEŞİN ALIYORLAR DUYDUĞUMA GÖRE DE MAKİNENİN FİATINDAN DAHA PAHALLI GELİYORMUŞ BEN DEN SÖYLEMESİ BU KONUDA

BENDEKİ  NİN GELİŞ YERİ ADAMIN İŞİ AMERİKADA  KENDİ ORDAN GETİRDİYDİ TABİ İŞLERİ ÇOK NEKADAR DEFİNECİLİĞE MERAKLI OLSADA İŞLERİNDEN FIRSATI YOK  ONUN İÇİNDE HER GELİŞİNDE BİTANE GETİRİYOR  ONU DA TANIDIKLARINA YA ÇOK UCUZA YA DA HAYRINA DAĞITIYOR BİRKAÇGÜN DOLAŞIP KURTLARINI DÖKÜYOR  YAPTIĞI İŞ OKADAR  BANA DA GEÇEN SENE BİRTANE BIRAKTI GARRETT 2500 SATILIK  SATILDI ALAN BU BAŞLIĞI ALMADI  İNANIRMISIN 7 ADET BAŞLIĞINLAN VERİLDİ BU MAKİNE  EN UFAK BAŞLIĞI ÇAY BARDAĞININ AĞZI KADARDI BOY BOY BÜYÜYOR 35 CM DE SON BULUYORDU  BİR ÇANTASI VARDI BEN ŞİMDİYE DEK ÖYLE BİR DEDEKTÖR ÇANTASI GÖRMEDİM  TAMAMI ALİMİNYUM HER İKİ TARAFA AÇILAN KAPAKLIYDI  BİR TYARAFINDA MAKİNE VE APARATLARI ÖBÜR TARAFINDA DA BAŞLIKLAR DURUYORDU   SIRT TAŞIMA APARATLARI ASKILARI  MAKİNEDEN ÇOK ÇANTAYA TAV OLDUMDU  ALAN GÜLE GÜLE İYİ GÜNLERE KULLANSIN DİYORUM  Bİ DE BURDAKİ SATILANLARA BAKIYORUM NEREDE İSE KULAKLIĞINI BİLE AYRI SATICAKLAR  BAK ÇANTADAKİ DİĞER AKSESUARLARI SAYAYIM AZICIK DİNLEYİN
BİR TANE TEKTEKTE TOPRAK İÇİNİ KONTROL İÇİN EL DEDEKTÖRÜ
BİR TANE ÇOK KALİTELİ  KAPAKLI VE İÇİ IŞIĞI DA OLAN PUSULA
BİR TANE LASER ISI ÖLÇERİ
1 TANE ANFİLİ KULAKLIK  / BİR TANE DE WOLKMAN KULAKLIKLARINDAN
BİR TANE TOPRAK İÇİN UFAK KÜREĞİ  / VE AÇILIR KATLANIR KAZICI APARAT
BİR TANE GARRETT YAZILI ŞAPKA /YELEK/
50+50 METRE YEŞİL FOSFORLU  İP VE KAZIKLARI TEKTEKÇİLİKTE  TARLA TARAMAK İÇİN
1 ÇİFT DERİ ELDİVEN
7 ADET BAŞLIĞA GÖRE ALTINA GEÇEN KORUMA KABLARI
BİR KUTU İÇİNDE 20 TENE  YARA BANTI /UFAK KOLANYA VE AZ BİR PAMUK TENDİRDİYOT
SARGI BEZİ VS VS BUNLAR ÇOK ORİJİNAL BİR KUTU İÇİNDE İLK YARDIM SETİYMİŞ
BU KADAR YETERLİ GERSİNİ YAZMIYACAM

YALNIZ BU ARKADAŞ BİDAKİ GELİŞİNDE SORUCAM BU APARATLARIN ÇOĞUNU YA KENDİ DÜZDÜ  YOKSA BUNLARI FABRİKA KOYMAZ ZANNETMİYORUM  MUTLAKA SORUCAM VE VERDİĞİ CEVABI DA BURDAN YAZICAM

SAYGILARIMLAN.............................................NACİBABA.........................................ONK....

Düzenleyen nacibaba - 30/Mart 2017/2010 Saat 19:56
Yukarı Dön
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Durum:
  Alıntı legalforce Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02/Nisan 2017/2010 Saat 10:35
TEŞEKKÜRLER BİLGİLENDİRMEN İÇİN.SAYGILAR HOCAM..
Yukarı Dön
tracker 4 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 01/Mart 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 46
  Alıntı tracker 4 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03/Nisan 2017/2010 Saat 11:14
benımkı eskı tıp olanlardan naci babadan aldım all metal tusunun altında (fast track) yazan tus war buradan oluoyo galba uzun basınca kareler yawaş yawaş azalıyor sonra dıt dıt dıt baya otuyor ottugune gore olmuoyor toprak ayarı all metalde oto track baremını secenklerden koyuyorum ama coıns te ekranda cıkmıyor abıcım bu konudada bılgılendırırsen sevınırım
saygılarımla
fms
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03/Nisan 2017/2010 Saat 18:02
Orjinalini yazan: tracker 4

benımkı eskı tıp olanlardan naci babadan aldım all metal tusunun altında (fast track) yazan tus war buradan oluoyo galba uzun basınca kareler yawaş yawaş azalıyor sonra dıt dıt dıt baya otuyor ottugune gore olmuoyor toprak ayarı all metalde oto track baremını secenklerden koyuyorum ama coıns te ekranda cıkmıyor abıcım bu konudada bılgılendırırsen sevınırım
saygılarımla

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

ARKADAŞ MERHABA....................................................NACİBABA................................ONK.....

BAK SANA KULLANIM KILAVUZU DA VERDİM İZAH DA ETTİM  GENE HATIRLATAYIM BİR

EKRANIN EN ÜSTÜ YANİ (TUŞ BÖLÜMÜ)-  SOL ÜST KENARDAKİ OLUCAKTI GALİBA BUNA TEK TEK BASIYORSUN EKRANIN SAĞ KENARI ORTASINDA BAŞLIYOR  ÇALIŞMA SİSTEM MODLARI GELİYOR HER BASIMDA  BURDA ARARKEN  (GROUND  BALANCE ) VEYA  (GROUND ) YAZISI GELİNCE BUNU KİTLE YANİ DEVREYE AL   <     >  TUŞLARINLAN YAPILIYORDU GALİBA
BU HER İKİ KANALDA ALL METALDE DE AYIRIMLIDA DA  GEÇERLİ SÜREKLÜ DEVAMLI TOPRAK AYARI OTOMATİK  OLARAK YAPIYOR  BUNU DEVREYE BAŞLIK HAVADA İKEN KİTLE SONRA TOPRAĞA BAŞLIĞI KOY O KENDİ HALLEDER GERİSİNİ  BAK BU KISIMDA BİR SÜRÜ FAYDALI MODLAR VAR  BUNLAR YAZILI BUNLARI BENİMSE VE EZBERLE  LAZIM OLDUKLARINDA DEVREYE SOK  ..
O SENİN YAZI İÇİNDEKİ SÖYLEDİĞİN  HEM HASSASLIK HEM DERİNLİK  SİSTEMİ  O KARELERİ ÖYLE BİR NOKTADA BIRAKKİ MAKİNEDE YALANCI VE RAHATSIZ EDİCİ SESLER PARAZİTLER OLMASIN TEMİZ TOPRAKTA SONUNA KADAR VER AMA BOZUK TOPRAKLARDA DÜŞÜR ALET RAHATLIYANA DEK TAMAMMI

SAYGILAR SELAMLAR...............................................NACİBABA.....................................ONK..
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 910111213 16>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50