Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5METAL DEDEKTÖRLERİ, MARKA, MODEL TEKNİK BİLGİLERİ <>5Garrett <>5GTI™ 2500
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Garrett GTI 2500--Legalforce arkadaş anlatıyor kul

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  123 16>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Garrett GTI 2500--Legalforce arkadaş anlatıyor kul
    Gönderim Zamanı: 07/Ekim 2017/2008 Saat 12:45

DİKKAT..
BURDAKİ TÜM ANLATIMLAR  ESKİ VE ŞU ANDAKİ BENDEN HARİÇ ALINAN CİHAZLARDA  GEÇERLİDİR ..
YANİ TARAFIMDAN TÜRKİYE ŞARTLARINA  AYARLANMAMIŞ CİHAZLARI KAPSIYOR..

ELLERİNDE ESKİ TİP GARRETT GTİ--2500 CİHAZI OLANLAR BURDAKİ ANLATIMDAN FAYDALANIP  CİHAZLARINI ÇALIŞTIRABİLİRLER KULLANABİLİRLER.. YENİ TİP MODELLERDE YANİ 2013 TEN SONRAKİLERDE BURDAKİ ANLATIM GEÇERSİZDİR  BUNA DİKKAT EDİNİZ  VE  2013--2014  CİHAZLARIN KULLANIM ŞEKLİNİ DE  BENİM YAPTIĞIM KULLANIMDAN TAKİP EDİNİZ ONA GÖRE ÇALIŞINIZ.. LEGARFOCENİN BİR ÜSTÜDÜR BENİM ANLATIMIM..........ONK... 

BU AYARLAMA SADECE 2013  YILI BAŞI DİREKT AMERİKADAN  İTHALATÇI FİRMAMIZ TARAFINDAN İTHAL EDİLEN  YENİ MODEL GARRETT GTİ-2500 LER İÇİN GEÇERLİDİR  .. DİĞER MODELLER AYARLANMIYOR..

DİKKAT  OKUYUNUZ------>>>>>

LEGALFORCE  ARKADAŞIN  YAPMIŞ OLDUĞU BU ÇALIŞMALARI VE EMEKLERİNİ  BURDAN ALIP BAŞKA SİTELERDE YAYINLAMAK  VEYA KİTAPÇIK ŞEKLİNE SOKUP SATILAN MAKİNE YANINDA REFERANS OLARAK VERME GİBİ KOPYELEMEKLER ÇOĞALTMAKLAR GİBİ İŞLER  KESİN YASAKTIR  NACİBABA  SİTESİNDEKİ TÜM BUNA BENZER  YAZILAR  RESMİ OLARAK  KORUNMALIDIR  HERHANGİ BİR YERDE GÖRÜLDÜĞÜNDE HİÇB İR İKAZ YAPILMADAN DAVA AÇILACAKTIR DUYURULUR.........ONK...

HERKEZİN BU GİBİ İŞLERE SAYGILI OLMALARI  DİLEĞİMLEN

SAYGILARIMLAN......................NACİBABA  /  ADMİN........ONK...

RESİMLİ OLARAKTAN TANITIM KATALOGLARINDAN ALINMADIR
                                                                 nacibaba,,,,,,,,,,,,,,,,,,,O.N.K,,

dededededededededededededede

dede                                                            
dededededededededededede
dede 

SON dedededeYÜKLENEN dedededededeRESİMLER dedededededededeGARRETT dededede''İN dede2012 DEKİ SON dedededededeMODELLERİNİN dedededeHEPSİ..
dededede 
dededededededededededededededede
dede 

dede 

dedededeX

Düzenleyen admin - 05/Eylül 2017/2016 Saat 20:05
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
legalforce Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 31/Mart 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 47
  Alıntı legalforce Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19/Aralık 2017/2008 Saat 12:54
  sevgili nacibaba.şimdi forma üye oldum.inşallah hayırlara vesile olur.sana saygı duyan,seven biriyim.ben bir Garrett 2500 kullanıcısıym uzun zamandır.simdi seni eleştirmicem.bu işin aslını en iyi sen bilirsin.ama devamlı olarak söylediğin,Garrett ler çöl ,kum makinasıdır sözü benim makina için niye geçerli değil hocam.açıklamanı istiyorum.bu makinayı bende test ettim.Allah çarpsın bir tek sahte sinyal vermedi.mükemmel ayırımlı.all metal mükemmel derin.hatta 30 cm.ye kadar falan oda ayırımlı.ben bunları rakım 1700 de denedim hocam.yoksa ben bu makinayı taşa çarpar gder white's alırım.yalanım yok yemin ediyorum.bu makina çöl makinası falan değil hocam.bilmiyorm,2500 dısında Garrett kullanmadım.ama eğri oturup,doğru konuşalım,benbu makinayı Azim den aldım.ozamanda çok kararsızdım ki hergün arayıp soruyordum,bıktırmıştım.Garrett mi,Whites mi diye.Faik amca valla ben Garret ciyim vazgeçmem dyor,Mümtaz arkadaşım yeminle ve geri alma grantisiyle .whites ten iyi dedi.DFX tek para dedektörü diye yemin etti adam ya gidip gene inanmıyom diye boynunu sıkıp,silah dayayıp.çapraz sorguyamı aldırayım adamı..ozamandır kullandım.şu an bulunduğum bölge rakım 750 civarı,1700 kıpkırmızı toprağa çıkınca,hava toprak ayarı biraz geç yapıyor ama yaptıktan sonra ne parazit var ne bişey.tertemiz ses.öyle zırt pırt falanda ötmüyor.her öttüğünde muhakkak boş değil......şimdi..1)ya benim makina senin denediklerinden değil,azim bana farklı,çok kaliteli 2500 verdi,2)ya ben yalan söylüyorum,3)Mümtaz abi yalan söylüyor..abicim sana saygım sonsuz,ben denedim gördüm.rakım falan fark etmiyor bu makina için.cayır cayır buluyor,yalnız baya bi süre geçmesi gerekiyor,hava toprak ayarı için..ki tamamen otomatik yapıyor.yakın bi zamanda,bu konuyu Texas Garrett firmasına taşıyacağım.40 yıllık bi firmasınız gücünüz yetmiyormu çöl makinası dışında bi makina üretmiye ,şu White s DFX ten daha üstün bi cihaz üretmeye(!),
Yukarı Dön
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Durum:
  Alıntı legalforce Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07/ocak 2017/2009 Saat 15:35

Sağol varol hocam..Taşınıyorum demissin,Çanakkale dışınamı yoksa,evmi değştryorsun.keşke orada olabilsemde yardım etsem....Hocam şimdi bu NOKTA nın yeni çıkardığı radar cihazı tamemen boşmu.GOLDEN KİNG RADAR diye bahsettikleri.gelecek geldi falan diye reklamı var hani.Avcı olduğumuz için YABAN Tv.izlerken de çok görüyoruz.Deneme fırsatın oldumu bu cihazı veya deneyenlerle konuşmuşluğun falan.10 milyar civarı fiyatı var hocam gidip almayalım anamız ağlar vallahi bu krizde.Ne yapalım ne edelim bu zamansız günlerinde bi cvp.daha iletsen bizlere diyorum,sevaba girsen..Anlattıkları gibi dğlmi hocam,bu cihaz,çoğu ülkeye bayilik vermişler,o ülkelerden gelen yabancıların görüşlerini falan okudum hocam adamlar met ediyor.bilmem ki işin aslını sen bilirsin elbet.bi yardım.Çok sağolasın.Allah razı olsun hocam.İşlerin rast gelsin.Allaha emnt ol!.....

ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR SAYGILAR............osman naci kanat........................O.N.K..

ARKADAŞIM YER YERDE BUNU DİLE GETİRİP ANLATIYORUM   BAHSETİĞİN HERŞEY SAHTE  ASINDAN ZESİNE KADAR  BAK( www.sikayetvar.com )  BU SİTEYE GİR YANDIM ALLAH DİYENLERİN YAZILARINI OKU BAK HEM FİRMA ADI HEM ŞAHISLAR NASIL DOLANDIRILDIKLARINI DA ANLATIYORLAR  OKU ORALARI DA SADE BENİM SÖZLERİME BAKMAYIN   AZICIK GEZİN ARAŞTIRIN.....................................................................O.N.K...

TÜM BU GPR  YERALTI GÖRÜNTÜLÜ CİHAZLARININ YAPTIKLARI İŞLER AYRI ALANLARDADIR  BAŞKA İŞLERİN ALETLERİDİR  BAZI UYANIKLAR BUNLARI DEFİNECİLİK ALETİ OLARAK LANSE EDİYORLAR BUNLAR ( METALİ ) GÖRMEZLER  SADECENE TOPRAK İÇİNDEKİ TIOPRAK KAT MANLARINI İNCELEYEBİLİRSİNİZ GERİSİ YALANDIR   KANMAYIN YAZIK ETMEYİN PARALARINIZA

BAKIN HEM SONRA BENİM KAVGAM BU DENSİZLERLEN NİYE BUNU ANLATIYORMUŞUM ONLAR DA BENİM ÇUBUKLARI KÖTÜLÜYORLAR  BU SİTEDE VE HER YERDE BUNLARI OKUYABİLİRSİN  VE BU SON GÜNLERDE DE İYİCENE AZITILAR  NE DİYEYİM ALLAH İSLAH ETSİN TOPUNU   DURUM BUDUR GERİSİ SANA KALMIŞTIR

SAYGILARIMLAN.......................................................................................................O.N.K..

Düzenleyen magistratus - 09/ocak 2017/2009 Saat 02:37
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15/ocak 2017/2009 Saat 14:39
legalforce arkadaşım bende garrett 2500 aldım 2 gün oldu istanbuldan bizimburalar dolu ama derin bursa mudanyada oturuyorum ama yetmiyor derin lazım alışamadımben maknaya bana yardımcı olur muusn kullanım icin
Yukarı Dön
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Durum:
  Alıntı legalforce Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16/ocak 2017/2009 Saat 19:04
Slm..iyi gclr..poyraz72 arkadaşım.msj.şimdi okudum.olsun.güzel bir makina aldın,hadi hayırlı olsun..Alışamadım diyorsun,2 gün..dana duuurr bakalım.ben 2 sene oldu da daha yeni keşfettigim yönleri var.1 ay geçmesi gerek tam randımanlı kullanman için.hele bu yazımı oku,gerisini sana adım adım anlatcam.sabrlı olcaksın kullanırken.heyecan,telaş yok.elindeki pro.bir cihaz.Yalnız anlamadığım daha kullanmadan,derin lazım bize demişsin..hadi bismillah oldumu şimdi..Neyse görüşmek üzre..
Yukarı Dön
fakabas Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 18/Ekim 2017/2012
Durum:
Gönderilenler: 176
  Alıntı fakabas Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17/ocak 2017/2009 Saat 08:55
SAYIN legalforce: 2500'ün açıklamalarını burada derli toplu olarak bir vaya bir veya birkaç sunumla  sunarsanız memnun oluruz.yoksa parça parça olunca biraz zorluk oluşuyor da . şimdiden açıklamalarınız için teşekkür eder saygılar sunarım
Yukarı Dön
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Durum:
  Alıntı legalforce Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17/ocak 2017/2009 Saat 12:54
..arkadaşım daha önce dedektör kullandınmı bilmiyrm,bu ilkse elbet acemiligin olacak.Elindeki cihaz pro.amaçlı ve kullanımı son derece kolay ve tamamen otomatiktir.Öncelikle;
1)Sana verilen kullanım klavuzunu dikkatlicen oku.DVD den pek bişi çözemessin,
2)Cihazına iyi bak.sudan,nemden,asırı sıcak,soğuk,darbelerden koru.Çok sağlam ama yineden sen tedbirli ol.Koruma kılıfı vermedilerse,ana kasaya poşet geçir.olası nemden,yağmurdan korur.Poşet renkli olsa iyi olur,gece ışık yansımasını önler:)Başlıkların etrafına bildiğimiz oto iç lastiği kes dola ki darbelerden korusun,1 aydan uzun süre kullanmıcaksan pilleri çıkar,sıcak yaz aylarından bence her kullanımdan sonra çıkar.Ve pilleri takarken yanlış takma.........
3)Eveet bu kadar tavsiyeden sonra,ilk aşama,deneme kullanıma geçelim.Pilleri doğruca taktık,cihazı boy hizana kaldır ve powere bas,açıldı..yavaş yavaş yere indir..genelde cihaz "Coins,sikke" modunda açılır,boşver sen,"Relic,hazine"moduna al.tek tıkla alınır zaten...ve ağır ağır topraktan gezin.başlığı mümkün olduğunca,topraktn 5 cm yukarda olsun.ha arazi çok taşlı olur taşların üzerinden geçirirsir bişi olmaz(zaten bu cihaz mükemmel olarak kayadan sinyal geçiriyor.bizzat denedim)..
..bildiğin gibi,geniş arazilerde,sağdan-sola doğru hilal çizecek şekilde arıyorsun öyle gezin,pratik ol,başlığı sallarken hızlı salla,yani hilali hızlı çiz.çünkü aradığın modda ayırım var,oyüzden.oto.hava-toprak ayarı yapsın bu arada yalancı sinyallere aldırma.makina öterse,parazittir,toprağa,ota,çalıya,taşa çarparsan parazit yapar.çünkü daha hava-toprak ayarı devresinde..tam ayardan sonra hiçbişey kalmadığını görcen tam temiz sese ulaşacaksın..
5)15-20 dk.sonra cihazı boy hizana kaldır ve "all metal"yazan tuşa bas ve bırakmadan çok yavaşca(20-30 sn.)yere doğru indir.ve 5 cm.den bi 10-15 sn.yerde dursun..ve tekrar "Relic"e al aramaya başla..
..Benim tavsiyem,toprağa bir şey gömüp deneme,çok yanıltır,sağlıklı olmaz,
..ayrıcana toprak yüzeyindeki başlık ebatında ki herhangi bir metale cihazı uzun süre sabit tutma makinayı köreltirsin.sana zaten garip bi ses verecektir,bu uyarı sesidir.ben cihazı denerken büyük demirlere tutardım.bu sesi verirdi.bozulmuştum biraz cihaz demire ötüyor diye,firmayı aradım meğersem cihazın uyarı sesiymiş bu,öylesine hassas yapmışlar anlıcan..
6)Evet relicte arıcan hep demiştik.arıyorsun ve bulunduğun yerin toprak yapısını tam bilmiyorum,Bursalıyım demissin.yoğun minarelli toprakta cihazın hava-toprak ayarı biraz geç yapabilir normaldir.yarım saatlik bir gezinme sonunda tam randımana geçer.temiz sese ulaşır.havadan,topraktan gelen yalancı sesler en aza indir genir.artık saban edebilirsin:)elbet %1 gibi olsada parazit yalancı sinyaller alır.özellikle rüzgarlı havalarda,çalıya,ağaca,taşa,vs.çarptığında..bunu kullandıkça cihazının dilini iyicene anladıkça fark etceksin.ha bu arada yüksek gerilim hattı yakınlarına varma.şimşek çakan havada cihazı açma!!......................sen buraya kadar oku,anla devam etcem..
Yukarı Dön
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Durum:
  Alıntı legalforce Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19/ocak 2017/2009 Saat 10:25
*********sevgili NACİ BABA slm ve saygılar..Yazılarıma yorumların için sana teşekkürü bir borç bilirim.
Amacım insanları aydınlatmak,ellerindeki cihazın kıymetini bilmesini sağlamaktır.En iyi cihaz,şu elindeki cihazdır.Bunu cihazsız kalınca ve başkasında isteyince anlarsın..İnsanlar ellerindeki cihazın en iyi ayrıntılarını çözsünler,4 4 lük kullansınlar istiyorum.Birzamanlar bir hadise yaşadım,arkadaşın birinde GTI 2500,iyi işler yapıyor,sikkeler falan..Bu kişi cihazı tam çözemediğinden olsa gerek,gidiyor Nokta nın 103ps cihazını satılığa çıkaran bir arkadaşla başabaş değişiyor...hoppalaaa.konuştum arkadaşla..iyi hoş cihazdı ama noktaylana boşluk bulcam...vallahi bişey demiyorum.Denilecek olanlar zaten aylardır,Naci hocam tarafından söylenmiştir.....
Asıl mesele söylediğim gibi kullandığınız cihazlardan tam verim alabilmek,cihazın tam hakkını verebilmektir.Naci hocamın herzaman yanında,arkasında olan biriyim.Asla ben White s düşmanı değili,sadece en iyinin peşindeyim.Bu konuyu burada noktalamak istiyorum,izin verirsen hocam.Yani bu kuru tartışma tarzındaki konuyu.Cihaz kullanmadan,satın almadan önce çok araştırdım,en güvenilir satıcılar dan bilgiler aldım.
Ben asla bilgiliyim,çok bilgi sahibiyim bu konularda demem.Ben mühendis değlm.Çevremden,kullanıcılardan,satıcı arkadaşlardan edindiğim bilgileri derliyorum..amacım eniyi ye ulaşmak.iyi ye ulaşıtım..ama en iyi sizde arzu edersinizki çok zordur,kolay değildir..Sizinde bahsettiğiniz gibi White s bu konuda 10 yıldır çalışmakta..Ve sizide tebrik ediyor başarılarınızın devamını diliyorum yaptığınız yeraltı görüntüleme çalışmalarınız için.İnşallah çalışmalarınız meyvasını alarsınız..
..maalesef "eN iyiyi arayan biri için bunlar değildir,bir gün gelecek,bu markalar ve bu modellerinin üstünü çıkaracaktır.Çünkü herzaman her üründe bir şeyler eksik bırakılır artı yeni araştırmalar yapılar ve taz esonuçlar ortaya çıkar.Bu sadecene dedektör konusunda değl,bütün ürünlerde geçrli olan bi ilkedir.Bizler nasıl eniyinin peşindiysek,firmalar da en iyi satışın peşinde olacaktır,hemde bizden bir adım önde olarak*******************

Düzenleyen admin - 10/Nisan 2017/2014 Saat 16:37
Yukarı Dön
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Durum:
  Alıntı legalforce Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19/ocak 2017/2009 Saat 12:20
..şimdi Garrett GTI2500 kullanımına dair ayrıntılara devam etmek istiyorum....En son arama-tarama bölümünde kalmıştık....Şimdi arazide arıyoruz,bir sinyale rastladık,napcaz?Ayırım konusuna gelelim...
1)Sesle ayırım:Garretin kendine has"çan"sesi var genelde bu sesi sikke gibi değerli maddelerde verir.Değerli deyince bu cihazlar için bakır,nikel dağerli sınıfındandır unutmayalım..Nikel ve bakır paraya bu sesi verir.Simdi seslere kulağınızı tamamen yatkınlaştırmanız lazım.Ayırmda en önemli husus sestir.Özellikli bu tek para avcılığında.Bunun için mutlaka kulaklık kullanın,cihazdaki "BI LEVEL yani ton farkı" modu açık olsun..Mesela demir,kendine has ayrı bir sesi vardır,altın ve gümüşte öyle..Ses konusunda pişmek öyle kolay değildir.Zaman ve pratik ister..Bu sözlerim yalnızca Garrett için değil tüm cihazlar için gçerli bir olgudur.Sesin kıymetini en çok,gecenin karanlığında cihazın ışığını açma olanağı bulamadığında anlıcaksın..o zaman durma ses pratiğine başlaa!!
2)Peki ikonlar...Cihazın ekran üzerindeki ikonlar,ses kadar sağlıklı olmasada,yinede güzeldir %75 e yakın hatta temiz topraklarda %100 e yakın güvence verir...1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12...numaralar şeklinde sıralanır.Metal,minarel oranı çok düşük arzide ki testlerim şöyledir..
1.Demir için ayrılmıştır,hiç şaşmaz..2.3.aliminyumdur,sigara kağıdı,vs,4.5.6.bu ara kader alanıdır.Altın burada çıkar,özellikle,5 ve 5.8yani 5 buçuk)bu alanlara dikkat.7ve 7. bakır içindir(çan sesi alırsınız)8 ve 8.ve 9 şimdiii..Garrett te çift ayırım denen bi özellik vardır.Bunu size verilen DVD de izyebilirsiniz.Eğer 8 no.da durmussa cihaz ve"pinpoint"yapınca,ekrendaki genişlik çizelgesinde C de durursa,ekranın en üstünde denk geldiği yer de tam,teneke kutu işareti vardır(bira,kola,vs,)12 oz büyüklüğündeki tenekeler içindir(bilindiği üzre,bu tür cisimler mıknatıs çeker ve çoğu cihazda değerli olarak alğılar,ama GTI daki bu çift ayırım özelliği sayesinde bunu çözebiliyorum.8 de aynı şekilde,bastık pinpointe, C de durdu,büyük ihtimal şise kapağı,bunu 8 in üzerideki ekrandan görüyoruz,kapak şeklini.Bu şekil,1 ve 3 arasındada var,evet o metal çok yanıltıcı çünkü mıknatıs çekmiyor ve her yerde karşımıza çıkabiliyor.Bu olayı işte çoğu cihaz değerli algılar,çünkü cihaz"öter"..Sayın Charless Garrette buna böyle harika bir çözüm bulmuş iste!..Garretin en sevdiğim özelliklerinden..
Makina ilk sinyali alır,sinyalı aldıkmı,hızlı bir sekilde başlığı sallayarak cisme yaklasıyoruz ve DVD de gösterildiği üzere.sağlı sollu cismin üzerinden geçirirken,PINPOINT yapıyoruz vetam siyalin güçlendiği yerde dur(sinyal seviyesini görüyorsun zaten ekranda),en güçlü yerdesin ve hala parmağın basılı PINPOINT te ve cisim tam orada,sinyalin en güçlü olduğu,başlığın ortasındaki yuvarlağın altında ve cismin niteliğide ekranında!!Bu harika bişey,harika bi duygu!!Seviyorum bu duygu ve coskuyu,sevinci..herne kadar yasak bir sevinç olsada...:)
...... Sevgili arkadaşlar,ben buraya kadar ayırımlı modda bilgiler vermek istedim,takıldığınız anlamadığınız yerler olursa yazın.Ben budarayım,acemice işler yapmayalım.Doğayı,eserleri koruyalım.Sitemiz çok güzel,sahip çıkalım,güzelleştirelim,yeni yorumlar,bilinmeyen konular ekleyelim,tecrübelerimizi paylaşalım.Bilmeyenlere yardımcı olalım.
.....ALL METAL(tüm metal) konusu çok daha farklıdır,onu daha sonra işliyeceğim......
***+**Şimdilik bana müsade.Yardımcı olobildiysem ne mutlu.
"Emek veren teşekkür,Yaradan şükr bekler"....Saygılar efendim,görşmk dileğimle,Allaha emanet olun!Hayrlı avlar.................................................

Yukarı Dön
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Durum:
  Alıntı legalforce Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19/ocak 2017/2009 Saat 13:00
..unutmuşken,GTA ekranında, 9.10. gmüş içindir.11.12 de genelde bronza rastlanır.Verdiğim bu değerler temiz,mineral oranı düşük ama gerçek yıllanmış,oksitli maddeler içindir.Garrett GTI 2500,patentli GTA ekranında en doğru özellikleri sunar.Torrak yüzeyinde bu ikonlar gene bir değişir,bu maddelerin yenileriyle yapılan çalışmalarda gene bir değişiklik farklılık gösterir.O yüzden ki hiçbir profesyonel defineci kalkıpta bunları toprak yüzeyinde,özelliklede yeni maddeleri gömüptene denemez,denetmeye kalkanlar,bilinizki aldatıcıdır.Bunları aklınızdan çıkarmayınız!
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  123 16>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50