Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5ÇUBUK SİSTEMİ <>5NACİBABA İMALATIDIR (TM) yani TÜRK malıdır %100 --ÇUBUK S
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Çubuk Sistemini Kullananların Anlattıkları

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 678
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06/Temmuz 2017/2009 Saat 07:30
Selamlar nacı abı bu uçak yolculuklarunda çubukların taşınma şeklı nasıl olmalı bu konu hakkında bıraz bılgı yazabılırsenız sevınırım.Olumsuz yuksek basınc gıbı etkılerden fılan nasıl koruyabılırız çubukları sımdıden tesekurler.
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06/Temmuz 2017/2009 Saat 07:40
Orjinalini yazan: napolyon59

Selamlar nacı abı bu uçak yolculuklarunda çubukların taşınma şeklı nasıl olmalı bu konu hakkında bıraz bılgı yazabılırsenız sevınırım.Olumsuz yuksek basınc gıbı etkılerden fılan nasıl koruyabılırız çubukları sımdıden tesekurler.

NAPOLYON 59 //> ARKADAŞA CEVABEN>>>>........................NACİBABA.......................O.N.K....

ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR SAYGILAR

BİR ARKADAŞ İSTANBULDAN ALMANYAYA UÇAKLAN GİDİYOR VE ÇUBUKLAR DA BAVULUN İÇİNDE SARMIŞ DA SARMALAMIŞ  YANİ MUHAFAZAYA DA ALMIŞ ÖZEN GÖSTERMİŞ İNER EVİNE GİDER VE KONTROL ETİĞİNDE TIS YOK ÖYLE BÖYLE YOK HALBUKİ TEK BAŞINA MUAZZAM BİR ŞEKİLDE   ÇALIŞAN BİR ARKADAŞIMIZ  BU NE YAPTIYSA YOK  AÇTI TELEFON BANA KARGO BÖLÜMÜNDE Mİ GİTTİ EVET MAALESEF DEDİ  VE OLAN OLMUŞ TABİİ GAZ KAÇMIŞ İÇİNDEN
YÜKSEK BASINÇTAN DOLAYI  NEYSE  OLAN OLMUŞ ŞİMDİ GELDİĞİNDE YENİSİNİ VERİCEM KENDİSİNE MAĞDUR OLMASIN DİYE....

HALBUKİ UÇAK İÇİNDE YANINIZDA OLSA HİÇBİŞİ OLMUYORDA TABİİ MÜSADE ETMİYORLAR HERHALDE İÇERİ SOKABİLİRSENİZ OLUYOR YOKSA KARGO İLEN YOLLAYINIZ

DURUM BU ARTIK KARAR SİZİNDİR

SAYGILAR.......................................................................NACİBABA.............................O.N.K...
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
fakabas Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 18/Ekim 2017/2012
Durum:
Gönderilenler: 176
  Alıntı fakabas Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06/Temmuz 2017/2009 Saat 14:10
selamlar ustam nasılsınız. ustam sizlerden bir istirhamım olmuşdu sanırım bu konuda olumlu yada olumsuz bir cevap alamadım .istersdewniz tel ediyimmi.selamlar hürmetler.
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06/Temmuz 2017/2009 Saat 15:53
Orjinalini yazan: fakabas

selamlar ustam nasılsınız. ustam sizlerden bir istirhamım olmuşdu sanırım bu konuda olumlu yada olumsuz bir cevap alamadım .istersdewniz tel ediyimmi.selamlar hürmetler.

FAKABAS ARKADAŞ YAKINDA OLUCAK MERAK ETME  TOPLU ŞEKİLDE MAL VERİCEM  SENİNKİNİ DE ONLARLAN BERABER YOLLARIM 1 HAFTAYA KADAR  YOLLUYACAĞIM MERAK ETME

SAYGILAR.................................................................NACİBABA..................................O.N.K..
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06/Temmuz 2017/2009 Saat 16:23
Cevabın için teşekur ederım nacı abı keske yanımıza alabılsek ama nevar dıye açıp bakmak ısteyecek ılla bır sıvrı zekalı gumrukçu çıkacaktır ılle .Sanırım kargoyla özllıkle kara yoluyla gonderecez mecburen.tesekurler.
Yukarı Dön
tenbk Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 13/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 4
  Alıntı tenbk Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30/Aralık 2017/2011 Saat 09:04
sa söylediğiniz siteye bende naci babayla görüşebilmek için üye olmuştum bu siteyi sonradan buldum bazen insan bilmedende yanlışın içinde bir süre kalabiliyor
Yukarı Dön
tenbk Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 13/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 4
  Alıntı tenbk Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30/Aralık 2017/2011 Saat 09:48
sa naci baba doğrusunu söylemek gerekirse bu çubuklarla ilgili hala şoktayım desem doğrudur 15 gün oldu alalı sanırım ; alan tarama alacaktık araştırma yaparken naci babanın çubukları öğrendik ve iki arkadaş ortak aldık iki çubuk onda iki çubuk bende 0 ve 8 lerin birer tanesi bende ;tekli olarak yaptığım çalışmalarda evin içindeki herşeyi gösterdiğine şahit oldum .dün ilk defa ikili denedik bildiğimiz biryerde aynen söylendiği gibi dönerek emaneti gösterdi şimdi makine tutacağız.merak ediyorum verdiğim emirlemi çalışıyor hislerimlemi böyle bir teknolojiyle ilk defa karşılaşıyorum iyiki 2200 küsüra alan tarama almamışım(arkadaşımda onda çalışmadığını söyledi kan gurubumuz 0 bende ve ikimizde iken süper) eline sağlık güzel insan ellerinden öpüyorum bu millete yardımcı olduğun için -tenbk
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19/Mart 2017/2012 Saat 15:03

Herkese selamlar saygılar,yeni üyelerdenim.Uzun zamandır bu işleride hobi olarak yapıyorum.Omnitron  G/S , alan tarama,çubukları olan makina hakkında bilgisi olan varsa paylaşabilir mi? Naci baba özellikle sizin detaylı açıklamalarınızı bekliyorum,çünkü sizin çubuk sisteminizle ilintili olduğunu düşünüyorum.Teşekkür ederim.

Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19/Mart 2017/2012 Saat 18:11

TEKİRDAĞLI  ARKADAŞ MERHABA SELAM VE SAYGILAR

ŞİMDİ BEN BUNLAN BİR FİİL 55 SENE UĞRAŞTIM SONUNDA ALLAH NASİP ETTİ BAŞARDIM SON ŞEKLİ BUDUR BUNDAN ÖTESİ DE YOKTUR  ÖZETLEN DE ŞÖYLE..
40 KÜSUR YIL ÖNCE BENİM YANIMDAN AYRILAN BİR ARKADAŞIN MARİFETİDİR TÜM BU PİYASADA BULUNAN ÇUBUK SİSTEMLERİNİN TÜMÜ .. VE BAZI KİŞİLER KENDİLERİ DE DENEMELER YAPMIŞLAR  TAM OTURMADAN  YANLIŞ İŞLERLEN DE BAZILARI BUNLARI DA SATMIŞTIR  MİLLETİ DE KANDIRMIŞLARDIR  HALEN DE VARDIR BÖYLE KİŞİLER HATTA CİDDİ FİRMALAR VARDIR  BAKIN BURDA DA SÖYLÜYORUM İNSANDAKİ VAR OLAN ELEKTRİKSEL ENERJİYİ İKİ BAKIR ALELADE ÇUBUĞA UYGULADIĞINIZDA  BİR HAREKET OLUŞUR  AMA BU HAREKETLERİN TÜMÜ AMAÇ DIŞIDIR YANLIŞ SAPMALARDIR İŞTE BU YOLLAN İNSANLARI DOLANDIRIYORLAR  İLK ÖNCE BUNU HERKES BİR BENİMSESİN.

BU BENİM YAPTIĞIMI DÜNYADA EŞİ ENDERİ YOKTUR VE YAPAMAZLARDA TAMAMİYLEN YENİ BİR BULUŞTUR  ...VE DE İDAA EDİYORUM Kİ BU İŞ BENLEN BAŞLADI BENLEN DE MEZARA GİRECEKTİR  ÇÜNKİ İŞİN EHLİSİ KİŞİ YOKTUR  BEN BUNU BU FİATTA İLK ÇIKTIĞINDAN BERİ TUTUYORUM EĞER Kİ BAŞKALARININ ELİNDE OLSA YÜZBİN LERDEN AŞAĞI ALAMASSINIZ BUNA EMİN OLUN VE BUNU SAVAŞINI VERİYORUM BU GÜNE KADAR  NELERİ GELMEDİKİ BU KAPIYA  NELER TEKLİF EDİLDİ  AMA TÜMÜ GELDİKLERİ GİBİ GERİ GİTTİ  SONRASI MAFYALIK  AYAKLARI KURŞUNLAMALAR YAKMALAR VS VS HEPSİNDEN  TEK SIYRIK ALMADAN ÇIKTIM BEN DE BOŞ KİŞİ DEĞİLİM  BENİM DE BİR MAZİM VAR HİÇBİR ŞEKİLDE ÖYLE BÖYLE ULAŞAMADILAR ŞU ANDA DURGUN SAKİN ORTALIK  BUNLARI ANLATMAK HOŞ ŞEYLER DEĞİLDİR AMA MECBUR BIRAKIYORLAR  HER NEYSE. YİNE SÖYLİYEYİM  BU SİSTEMİ NE KADAR UĞRAŞSALAR NE YAPIP ETSELER HİÇBİRİ YAPAMAZLAR  ESAS EN ŞAŞIRDIKLARI ŞEY DE ŞUDUR İÇİNİ AÇIYORLAR İÇİNDEKİ GAZ ŞEKLİNE GELMİŞ 10 MADDE BASINÇSSIZ BİR UÇUCU ŞEKİLLEN UÇUYOR BUNU BİLE FARKEDEMİYORLAR  YOK BUNUN İÇİNDE BİŞİ DEYİP KAPATIYORLAR AYNI ŞEKİLDE TUTUYORLAR HİÇBİR HAREKET YOK NE OLDU BUNA  AKILLARI ERMİYOR  BİDAA HAYATTA ÇALIŞMAZ  ÇOK SONRALARI BUNUN FARKINA VARIYORLAR  BU ÇUBUKLARDAN DÜNYANIN HER YERİNDE VAR ÇEŞİTLİ MİLYARLIK LABOROTUARLARDA İNCELEDİLER AMA SIRRINA HİÇKİMSE BUGÜNE KADAR VAKIF OLAMADILAR  25 SENE ÖNCE DAHA TAM OLMAMIŞKEN AMERİKADAN BİR FİRMA GELDİ  BU ÇALIŞMA HAKKINDA TAM BİLGİ İSTEDİ VERMEDİM PARASINLAN BİLMEMNEYİNLEN HAYIR DEDİM BUNUN ÜZERİNE BU FİRMA GİTTİ AMERİKADA  HANİ ÖNDE 3 TANE ANTENİ OLAN ELDE TUTULAN  MAL NERDEYMİŞ ONU GÖSTERİYORMUŞ  ELEKTRONİĞİNİ YAPTILAR GÖYA BAYAĞI DA SATTILAR AMA MİLLET SONRADAN NE OLDUĞUNU ANLAYIP BİR KÖŞEYE ATILLAR  KISACA HER KİM İSTERSE KENDİNİ YIRTSIN OLMAZ YAPAMAZ  BELKİ BU İŞ BİLE BANA BİR TESADÜFİ OLDU ORASINI ALLAH BİLİR BİLEMEM DE SONUNDA OLDU YANİ HAKİKAT OLAN TEK  SEN NE SÖYLERSEN GİDİP ONU BULAN BİR SİSTEM HİÇBİR ŞEYDEN ETKİLENMİYEN  SADECE SÖYLENEN NESNEYİ ARAYAN BİR SİSTEMDİR  BÖYLE İŞTE BUNDAN GAYRİSİNİ BEN TANIMIYORUM  O SÖYLEDİĞİN MARKA MODELLERİ DE GEÇ BİR KALEM HEPSİ BENDEN ARAKLAMA SİSTEMLERLEN BİŞİLER YAPMALARDIR YARIM YAMALAK DIRLAR HİÇBİŞİ DE BULAMASSINIZ BOŞUNA PARA VERİRSİNİZ

SAYGILARIMLAN.............................................................NACİBABA.............................ONK.....
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24/Mart 2017/2012 Saat 10:39
Naci Baba değerli vaktini ayırdığın için öncelikle teşekkür ederim.Sizin çubuk sisteminiz evet takdire şahan gibi gözüküyor.Ne istersen onu arıyor mantığı literatürde yok.Sizin bunu başarmanız muhteşem bişi..Teşekkürler..
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 678

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50