Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5ÇUBUK SİSTEMİ <>5NACİBABA İMALATIDIR (TM) yani TÜRK malıdır %100 --ÇUBUK S
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Çubuk Sistemini Kullananların Anlattıkları

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 34567 8>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
unal2009 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 26/Mayıs 2017/2009
Durum:
Gönderilenler: 2
  Alıntı unal2009 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13/Mayıs 2017/2009 Saat 04:43
hocam cevanın için teşekkür ederim.ikili tutuşta ben tutucuyum.tamamiyle oradan uzaklaşıyorum.karşımdaki emir veren kişi.yani olayda yanılma payı azdır.ayrıca havaya kalkıp çubuklar kararsız bir şekilde hareketini yamıyor.çok güçlü bir şekilde havaya kalkıyor ve dönüyor.kendim yaptığım zamanda bu alanda değerli bir malzemenin olduğunu söylüyor.bu konuda senin düşüncelerin nedir.?
Yukarı Dön
superlover9 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 18/Ekim 2017/2021
Durum:
Gönderilenler: 38
  Alıntı superlover9 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13/Mayıs 2017/2009 Saat 06:44
naci baba bilgilerin için teşekkür
sadece gözlerimin baktığı kadarsın...kafayı çevirsem yine yalansın.
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13/Mayıs 2017/2009 Saat 13:31
Selamünaleyküm Naci Baba, Allah razı olsun verdiğiniz bilgiler için. Yanılgııya düştükçe bizi aydınlatmanız da olmasa, yandık. Hürmetler Naci Baba.

Düzenleyen eskiay - 13/Mayıs 2017/2009 Saat 13:32
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14/Mayıs 2017/2009 Saat 18:25

ARKADAŞLAR HEPİNİZE MERHABALAR .......................................................................O.N.K....

KARŞILIKLI 2 KİŞİ İLEN ÇALIŞMALARDAKİ HAREKET DİLLERİ
                                      EMRİ VEREN KİŞİYE GÖREDİR ANLATIMLAR

1>SİZİN VA KARŞINIZDAKİNİN ÇUBUKLARI 4 DÜ BİRDEN HAVAYA KALKIP ÖYLECENE KALIYOR
    BUNUN MANASI O YER TARLA VEYA DÜZLÜK HİÇBİR BELİRTİSİ OLMASA BİLE KESİNLİKLEN
    MAŞATLIK YERİ YANİ GAYRIMÜSLÜM MEZARLIĞIDIR
NOT>>Bu gibi yer üstünde dikkatlice takip ediniz gözlemleyiniz>koyunlar bu yer üstünde otlarlar ama kesinliklen yatmazlar...

2>4 ÇUBUK TA HAVADA VE AZ SONRA 4 DÜ DE AŞAĞIYA İNDİLER YANİ YUKARDAKİ HAREKETİN TAM TERSİ   VE ÖYLECENE DURUYORLAR
BUNUN MANASI>>BURASI DA MÜSLÜMAN MEZARLIĞIDIR  KOYUNLARIN HAREKETİ YİNE AYNIDIR BURDA DA

2/A>> ÇUBUKLARIN 4 DÜ DE YUKARDAN AŞAĞI İNİP ELİNİZDEN DAĞILIYORLAR KARIŞIYOR
DİKKAT TEHLİKE>>BU ŞEKİL OLURSA  DAĞOLMA DURUMU O YERDE YA YATIR YA ŞEHİT VARDIR ONUN İÇİN O YER SİZE TEHLİKELİ OLACAĞINDAN ORDAN HEMEN UZAKLAŞIN BAŞKA BİR YERE GİDİNİZ

3>KARŞILIKLI TUTUŞTA  BAKLAVA ŞEKLİ YAPIYOR
MANASI>> HER İKİ YÖNDE DE SORDUĞUNUZ ŞEY NEYSE O YOKTUR HAYIR / YOK MANASIDIR

4>EMİRİ VEREN KİŞİYE GÖRE>> SOLUNUZDAKİ KARŞINIZDAKİNLEN BERABER YERDE BİR NOKTAYI GÖSTERİYOR O VAZİYETTE SABİT DURUYOR  SAĞINIZDAKİ ÇUBUK VE KARŞINIZDAKİNLEN BERABER İÇTEN DIŞA DOĞRU DAİRESEL BİR DÖNME YAPIYOR
BUNUN MANASI DA >> BU ALTININ İŞARETİDİR
NOT>>BU ŞEKİLDEKİ YERLERE TAM EMİN OLMAK İÇİN BİR MAKİNE TUTUNUZ MAKİNE DE ÖTERSE KAZINIZ ÖTMESSE BİLİNKİ O YER ALTIN  MADENİNİN MADENSEL ŞEKLİDİR BU FABRİKASYON İŞTİR BUNA MAKİNE CEVAP VERMEZ  BURDAN BU AYIRIM YAPILABİLİNİR

5>>KARŞILIKLI TUTUŞTA  SAĞ VE SOL ÇUBUKLAR DÜZ  OLARAK SOLU VEYA SAĞI GÖSTERDİ 
ÇÖZÜMÜ>> HANGİ İSTİKAMET GÖSTERİLDİ İSE O TARAFA DAHA GİDİCEKSİNİZ DEMEKTİR YANLIŞLIKLAN O YER GEÇİLİP DE İLERDE TEKRAR KURUP BAKILDIĞINDA BU SEFER GELDİĞİNİZ İSTİKAMETİ ALICAKTIR YANİ YERİ GEÇTİNİZ DENİLİYOR  BU ŞEKİLDE AZ AZ GİDİLİP YİNE KURULUP BAKILMALIDIR   YERE ÇOK YAKLAŞILDIĞINDA ÇUBUKLARIN HAREKETLERİ İYİCE AĞIRLAŞIR BUNDAN ANLAYIN YERE ÇOK YAKINSINIZDIR
5/A>> AYNI ŞEKLİN İÇİNDE EMİRİ VERENE GÖRE ANLATILIRSA DİYELİMKİ MİSAL OLARAK SOL TARAFINDAKİ ÇUBUKLAR DÜZ OLARAK SOLA DOĞRU GÖSTERİYOR FAKAT SAĞINIZDAKİLER DE AYNI İSTİKAMETİ GÖSTERİYORLAR AMA AZ DAHA YUKARI KALKIK  BURDA DENİLİYORKİ DÜZ İLERİ AMA AZ SONRA BAYIRIMSI YER VAR ORAYA ÇIKICAKSINIZ VEYA BUNUN TERSİ AŞAĞI GÖSTERİR BU DA YER AŞAĞI DOĞRU MEYİLLİDİR AŞAĞI İNİCEKSİNİZ DİYOR

6>>NOT//> TUTUŞUNUZA GÖRE SÖYLERSEK ÇALIŞMA YÖNLERİ SAĞA VE SOLADIR SİZN VE KARŞINIZDAKİNİN ARKASINA ÇALIŞMAZ ONUN İÇİN TERS İSTİKAMETE DÖNÜNÜZ YANİ ARKANIZA GELEN KISIMA ÇUBUK ALANINI GETİRİNİZ  DAHA DA AÇIKÇASI AYNEN BİR   (+ )  ARTI İŞARETİ ŞEKLİNDE  ARTININ ORTA ÇUBUĞU VE YAN ÇUBUĞU ŞEKLİNİ HESAPLAN YÖN DÖNÜP BAKINIZ

7>>ÖNEMLİ NOT=  DERİNLİK SORMAK  VE BURDA İŞTE ŞU EŞYALAR BİLMEM NELER NELER VARMI  YOK KAÇ KİLO VARMIŞ  KAÇ METREDEYMİŞ GİBİ SORULARA  GELİNCE>>>>>>>>>
ARKADAŞLAR BENİM İCADIMDA BUNLAR YOKTUR  AMA ARKADAŞLARIN ÇOĞU YAPTIKLARI DENEYLERDE BUNLARA VAKIF OLUP DEVAMLI BİLDİRİYORLAR BEN DE BİR KAÇ KERRE DENEDİM BAZI OLUMLU VE OLUMSUZU DA ÇOK OLAN CEVAPLARLAN KARŞILAŞTIM YANİ KİŞİYE GÖRE BU DURUMLAR DEĞİŞMEKTEDİR SONRA>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
EDİRNEDEN EVDE OTURURKEN  BAKIYOR ARKADAŞ TAA KARSTAKİ BİR ARAZİDEKİ YERE  BURDA BU ŞEKİLDE YAPANLAR REZİL OLURSUNUZ TAMAMİYLEN YANLIŞ İŞLER ALIRSINIZ

BAKILACAK YER NERESİ İSE O YERİN BELLİ BİR KISMINDA OLMALISINIZ  YANİ KENDİNİZ O YERDE MUHAKKAK SURETTE OLMANIZ GEREKİR Kİ DOĞRU BİR CEVAP ALASINIZ
BU SİSTEM BAKIMCI HOCA DEĞİLDİR  CİNCİ HOCA DA DEĞİLDİR GAİPTEN DE SİZE BİLGİ GELMEZ  BUNLARIN BİLİNCİNE VARINIZ

BU SİSTEM   TAMAMİYLEN   MAKİNE İLEN BİRLİKTE BİR İŞE YARASIN DİYE UĞRAŞILIP YAPILMIŞ VE MAKİNE + ÇUBUK BİRBİRİNİ TAMAMLIYAN UNSURLAR OLARAK İŞE BAKARLAR
OLAYIN BİRİ BİR MAKİNE İLEN 1 SENEDE TARAYABİLECEĞİNİZ BİR YERİ ÇUBUK SORGUSUNLAN GÖZ AÇIP KAPAYANA KADAR TARAYABİLİRSİNİZ VE GÖSTERİLEN YERE DE TAM EMİN OLMAK İÇİN MAKİNENİZLEN BAKARSINIZ  MAKİNE ÖTERSE İŞ TAMAM DEYİP O YERİ KAZARSINIZ   BU ŞEKLİN DIŞINA ÇIKILMASIN  ÇÜNKİ BU SİSTEM BU ŞEKLE GÖRE YAPILMIŞTIR  BAŞKA ŞEKİLLERDEN DOĞACAK OLABİLECEK YANLIŞLARI B ANA MAAL ETMEYİNİZ

VE NEREDE KİM SIKIŞTIYSA GECE GÜNDÜZ BİR ALO DEYİN BEN SİZE CEVABINI VERİRİM VE HİÇ KİMSE DE  SAKIN AÇMAMAZLIK SORMAMAZLIK ETMESİN BİN KERRE SORUN BİN KERRE CEVAPLARIM BEN ÖLÜNCEYE DEK HEPİNİZİN ARKASINDAYIM BUNDAN EMİN OLUNUZ YANLIŞLARDAN UZAK DURUNUZ

BİR DE EWELDEN BAŞKA ÇUBUKLAR KULLANANLAR  O KULLANDIKLARI SİSTEM VE YÖNTEM VE ALIŞKANLIKLARINIZI BU BENİM SİSTEMİME TAŞIMAYINIZ  YAPARSANIZ İŞLERİNİZ TERS OLUCAKTIR KATOLOKLARINDA NE YAZIYORSA AYNI O ŞEKİLDE KULLANMIYA ÖZEN GÖSTERİNİZ  KENDİNİZDEN İCATLAR GELİŞTİRMEYİNİZ ................................................

SAYGILARIMLAN......................OSMAN NACİ KANAT....................................................O.N.K.. 

NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
bigbang Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 24/Mayıs 2017/2009
Durum:
Gönderilenler: 1
  Alıntı bigbang Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24/Mayıs 2017/2009 Saat 13:24
merhabe dostlar, ne değerli siteler varmış ve hemde benim aradığım türde, tesadüf olduda da öğrendim defineyolu sitesinde nacibaba dan bahsedilince= http://www.defineyolu.com/cubuk-t17247.html anlaşılan en harikası bu işlerin çubuk, başka yolu yok, ben de bir tane edinicem inşallah. saygı hürmetler dostlar, ustalar.
Yukarı Dön
ugur69 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 21/Aralık 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 29
  Alıntı ugur69 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24/Mayıs 2017/2009 Saat 14:15
big bang arkadaşım ne yapmaya çalışıyorsun verdiğin linke girdim ve okudum resmende iğrendim naci baba hakkında kimsenin bu şekilde konuşmaya hakkı yok sen bu linki buraya asarken amacın ne naci babanın çubukları bendede var önceden başkalarından aldığım çubuklarda var  aralarındaki farkı en iyi bilenlerdenim  her zaman her yere gelip bu çubukları başkalarının metettiği o saçma sapan çubuklarla yarıştırabilirim varsa güvenen kendine 5000 tl ye iddaya girerim hodri meydan o makak mıdır nedir saçmalamaktan başka bişey yapmıyor güveniyosa kendi çubuklarına burdayım naci babayada gerek yok benlen yarışşın saklansın  mal bi yere ikimizdende habersiz  kim daha çabuk bulursa alsın ödülü naci babayı karalayıcı her türlü hareketi esefle kınıyorum   yazık, çubuklar kimseye zorla satılmıyor inana güvenen alır güvenmeyen almaz kedi ulaşamadığı ciğeri mındarlarmış o şahsiyetinde yaptığı bu başka bişey değil ben 2. takımıda alıcam yedekte dursun diye bu kadar iyi olduğunu idda ediyorum varsa aksini düşünen ben burdayım her türlü bahse ,yarışmaya varım ( naci baba sen bakma bu söylenenlere) malesef bazıları böyle nankör oluyo sayın big bang kardeşim bu http://www.nacibaba.com/forum_posts.asp?TID=66&PID=1632#1632 linkide o siteye koyuver sana zahmet olucak belki bazılarına kapak olur
herşeyini kaybet gururunu asla çünkü ileride elinden tutacak yegane temel odur
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24/Mayıs 2017/2009 Saat 15:06
Orjinalini yazan: ugur69

big bang arkadaşım ne yapmaya çalışıyorsun verdiğin linke girdim ve okudum resmende iğrendim naci baba hakkında kimsenin bu şekilde konuşmaya hakkı yok sen bu linki buraya asarken amacın ne naci babanın çubukları bendede var önceden başkalarından aldığım çubuklarda var  aralarındaki farkı en iyi bilenlerdenim  her zaman her yere gelip bu çubukları başkalarının metettiği o saçma sapan çubuklarla yarıştırabilirim varsa güvenen kendine 5000 tl ye iddaya girerim hodri meydan o makak mıdır nedir saçmalamaktan başka bişey yapmıyor güveniyosa kendi çubuklarına burdayım naci babayada gerek yok benlen yarışşın saklansın  mal bi yere ikimizdende habersiz  kim daha çabuk bulursa alsın ödülü naci babayı karalayıcı her türlü hareketi esefle kınıyorum   yazık, çubuklar kimseye zorla satılmıyor inana güvenen alır güvenmeyen almaz kedi ulaşamadığı ciğeri mındarlarmış o şahsiyetinde yaptığı bu başka bişey değil ben 2. takımıda alıcam yedekte dursun diye bu kadar iyi olduğunu idda ediyorum varsa aksini düşünen ben burdayım her türlü bahse ,yarışmaya varım ( naci baba sen bakma bu söylenenlere) malesef bazıları böyle nankör oluyo sayın big bang kardeşim bu http://www.nacibaba.com/forum_posts.asp?TID=66&PID=1632#1632 linkide o siteye koyuver sana zahmet olucak belki bazılarına kapak olur
Evet, ben de ne yazık ki okumuş bulunuyorum, kıskananlar çatlasın Naci Babamı. Kendine güveniyorsa bu makak soytarısı, hodri meydan, ben de varım yarışa uğur kardeş. Maddi durumum iyi olsa ben de yatırırdım hiç çekinmeden 5000 tl, ama ortaya koyup koyabileceğim son param 2500 tl ve güveniyorsa, paraları sağlam birine yatıralım, açık arazide deneyelim. Yarışma şartları şöyle olabilir, makak'ın saklayıp gömdüğünü biz bulacağız, bizim sakladığımızı da makak bulacak. Ama eğer kim bulamazsa, yatırdığı paralara elveda diyecek. Kendine güvenen varsa hodri meydan, biz şimdiden uğur ve ben hazırız ispat etmeye.
Yukarı Dön
zaman41 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 03/Haziran 2017/2011
Durum:
Gönderilenler: 40
  Alıntı zaman41 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24/Mayıs 2017/2009 Saat 16:40

eskiay arkadaşım bırakın milletle polemiye girmeyin.

VATAN SAĞOLSUN
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24/Mayıs 2017/2009 Saat 17:04

TÜM ARKADAŞLARA SELAMLAR SAYGILAR SEVGİLERİMLEN.................NACİBABA..........O.N.K...

ŞİMDİ ARKADAŞLAR VERİLEN LİNKE BEN DE GİRDİM BİR İNCELEDİM VE ÇOK DA GÜLDÜM  BEN SİNİR OLMAM BÖYLE ZAVALILIKLARA  BIRAKIRIM ZAMAN İÇİNDE KENDİ BAŞLARINI YERLER  ONA İNANANLAR DA AYNI ONUN AYARINDA KİŞİLERDİR VE YA SAFTIRLAR  BİLİRSİNİZ ÜLKEMİZDE SAFTAN GEÇİLMEZ  BİDE BU SAFLIK AYAĞINA YATAN ŞEYTANLARI DA VAR YANİ HER ŞEŞİTTE İNSAN VAR HER ÇEŞİTTE BOZUK BEYİNLİLER DE VAR DA HER   NEYSE........

BU MAKAKI TANIMANIZ LAZIM BİR ARA BURAYA GİRDİ GECE GÜNDÜZ BOYUNA  SİTENİN HER TARAFINDA BOY GÖSTERDİ  VE GELDİ YATTI ÇUBUKLAR KISMINA AYNI ORDA ANLATIĞI ŞEKİLDE  ÇUBUK YAPIMINA DERKEN ARKASINDAN BURSADAN BİR CİNCİ HOCA DA PEYDA OLDU KEMAL HOCA MI NEYDİ  ESAS BOZUK VE TAM  BİR NE OLDUĞU BELLİ OLMUYAN BİR ŞAHSİYET BUYDU VERDİLER VERİŞTİLER TÜMÜNÜ BURDAN  ATTIMDI SONRA BUNLAR BENİM (( DEFİNECİ NACİBABA  )) BIRAKTIĞIM SİTEYE GEÇTİLER AMAN YARABBİ NELER NELER  HİÇBİR TARAFIM KALMADI  OLSUN SÖZLER SAHİPLERİNE AİTTİR GÜN GELİR HERŞEY MEYDANA ÇIKAR  BURDA 1 AY BARINABİLDİLER VE YAŞARCA SİTENİN SAHİBİ BİLE BANA GICIKKEN O BİLE BU PİSLİKLERE DAYANAMADI VE O SAYFAYI KOMPLE ÇIKARDI BUNLARI DA TÜMÜNÜ ATTI   SONRA DA İŞTE O SİTEYİ BULMUŞLAR  YAZIYORLAR ORADA  YOK KALFALIK YOK ÇIRAKLIK TÜMÜ YALAN   BU SIFATLARI ONA O HOCA VERDİ  VE ZANNEDERSEM 2 Sİ AYNI KİŞİ 2 NİKLEN GİRİP 2 AYRI KİŞİYMİŞ GİBİ YAZIYOR TAMAMEN HASTALIKLI BİR KİŞİ BU  VE AYNI YAZI ORDA DA VAR GEÇENLERDE YAZMIŞ BURAYA SİLDİM VE ONU DA ÇIKARDIM BURDAN AYNI YAZI AYNI KİŞİ ORDA DA MEVCUT  BUNLAR BİR HASTA TOPLULUK HEPSİ EN SON BİR YERDE BULUŞURLAR ANCAK ORDA GEÇİNİRLER HERHALDE O SİTENİN SAHİBİ DE BUNLARDAN YOKSA BÖYLE SAÇMALIKLARA SİTESİNİ ALET ETMEZ GÖRÜŞÜNDEYİM

VE BU İDDALARINIZI BURDA BUNLAR GÖRMEZ GİDİN O SİTEYE YAZIN  ANCAK ÖYLE OLUR BAKALIM GELİRMİ GELMEZMİ NE OLDUĞUNU O SİTEDEKİLER DE GÖRÜRLER  DEYİLMİ

ARKADAŞLAR BEN BU SİTEYİ TÜM BU PİSLİKLERDXEN UZAK TUTUYORUM ANINDA SİLİYORUM ÜYELİKLERİNİ DE İPTAL EDİYORUM AMA BAŞKA BİR İSİMLEN GENE GRİP YAPACAKLARINI YAPMIYA UĞRAŞIYORLAR ONLARI DA GÖRÜLDÜĞÜ YERDE TEMİZLİYORUM VE BAKINIZ HER TARAFI DÜZGÜNDÜR BU SİTENİN ÇÜNKÜ BU GİBİ ŞEYLER KALİTEYİ DÜŞÜRÜR  VE EN ÖNEMLİSİ DE BEN DEDİKODUYU VE ONUN BUNUN HAKKINDAKİ SÖYLEMLERİ ŞİDDETLEN REDDEDİYORUM   BUNLAR AYIP ŞEYLERDİR  BÖYLE DE DEVAM EDİCEM ZANNETMEYİN Kİ BEN ELEŞTİRİLEMEZİM YAPILSIN AMA İSPATLI OLSUN BUNLAR KAÇAK DÖĞÜŞLEN OLMAZ MERTCENE DELİKANLICANA  YAPILSIN AMA GELİN GÖRÜN Kİ NEREDE BÖYLELERİ   ŞİMDİ BÖYLE SAÇMALIKLARLAN NERELERE VARICAKLAR HİÇBİR YERE  NE YAPARLARSA YAPSINLAR BİRAZ DAHA BATAĞA SAPLANIYORLAR HABERLERİ YOK   AMA TÜM BU ŞAHSİYETLERİN HEPSİ BİRER MAŞADIR BÜYÜK PATRONLARIN MAŞALARI  BU GİBİLERE BU PİSLİKLERİ YAPTIRIYORLAR NELER DENEMEDİLERKİ İŞLERİ KURŞUNLAMALARA TRAFİK KAZALARINA EVİMİ YAKMALAR NE OLDU HİÇBİRİNİ YAPAMADILAR  HEPSİ KURSAKLARINDA KALDI ŞİMDİ DE BÖYLE YAPIYORLAR SON ÇARELERİ OLARAKTAN  SABREDİP İŞİMİZE BAKICAZ BAŞKA ALTERNATİFİ YOKTUR........

BURDA KİMSEYE ZORLAN BİŞİ SATILMIYOR SATILSA BİLE ARKASINDAYIM İSTEMİYORSA AYNI ALDIĞI GİBİ İADE DE EDERSE PARASINI GERİ ALIR KİMSE  DE  DOLANDIRILMIYOR  BUNLARI HERKES BİLİYOR  DA ONLARIN SİTESİ BİLMİYOR HERHALDE  VEYA İŞLERİNE GELMİYOR

SAYGILARIMLAN...............................OSMAN NACİ KANAT......................................O.N.K.....
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24/Mayıs 2017/2009 Saat 17:13

BU BAHSİ GEÇEN SİTENİN TÜM FAALİYETİ DURDURULMUŞ  LİNKE TIKLAYINCA ÖYLE BİR YAZI ÇIKIYOR HALBÜKİ DÜN AKŞAM FAALDİ  BİLGİSİ OLAN YAZSSIN BİZ DE BİLELİM NE OLMUŞ???
*******************************NACİBABA*************************O.N.K....

EVET ARKLADAŞLAR  BU   (( BİGBANG  )) KODLU ARKADAŞIN  KAYIT YERİNE GİRDİM HİÇBİR YERİ SORUYU DOLDURMAMAIŞ SADECE YAŞI VE TARİHİ YERİNE NE YAZMIŞ BAKINIZ

26--HAZİRAN--1911               VE 97 YAŞINDAYMIŞ  ???????????????????
VE ARKADAŞ BUGÜN BU SİTEYE ÜYE OLUYOR  ÜYE OLDUĞU GİBİ DE GELİP BURAYA BU İŞİ KOYUYOR BUNLAR SİZLERCE MANTIKLI BİŞİLERSE YORUMLAYINIZ  ANLAYIN İŞTE NE OLDUĞUNU 97 YAŞINDAYMIŞ BİR AYAĞI ÇUKURDA BİR AYAĞI KARADA SEN BU YAŞTA   NE BİLGİSAYAR KULLANABİLİRSİN NE ELİN TUTAR NE AYAĞIN  YATAKTAN BİLE KALKAMASSIN SEN TÖVBE EDİP DUA EDİCEĞİNE HALEN PİSLİKLERLEN UĞRAŞIYORSUN  ZATEN DURUM BÖYLE DEĞİLDE DEDİĞİNE GÖRE YAZARSAK BU ÇIKAR NEYSE..............................................

SİZE BU ZAT MANTIKLI GELİYORMU  97 YAŞINDAKİ BİRİSİNİN  BEN BUNU DA ANLAMADIM   BU ARKADAŞ TA O SİTEDEN BURAYA GELİP   BURADAKİLERİN  ORASINI OKUMASINI SAĞLAMAK İÇİN  YAPILMIŞ BİR İŞE BENZİYOR  TAMAM OLDUĞU GİBİ BIRAKIYORUM LİNKİ   MERAK EDEN GİDER BAKAR OKUR NE OLUCAKMUŞ BAKALIM

BUNU BURAYA YAZAN DA MAKAKIN TA KENDİSİDİR BUNU DA ANLAYINIZ
VE ÜYELİĞİNİ DE ASKIYA ALDIM BU KİŞİNİN  OKUYAN DA OKUSUN SERBESTİR

ORASI DA BİR SİTE BURASI DA BİR SİTE  ARADAKİ FARKI  HERKEZ GÖRSÜN

SAYGILARIMLAN................................OSMAN NACİ KANAT........................................O.N.K...

Düzenleyen nacibaba - 25/Mayıs 2017/2009 Saat 07:51
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 34567 8>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50