Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5ÇUBUK SİSTEMİ <>5NACİBABA İMALATIDIR (TM) yani TÜRK malıdır %100 --ÇUBUK S
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Çubuk Sistemini Kullananların Anlattıkları

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1234 8>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26/Eylül 2017/2008 Saat 19:45
KARABEY ///> ARKADAŞA CEVABEN.........................................................................O.N.K......

ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR SAYGILAR***************************************

Altın damarlarını toprak içinde göremiyoruz ancak var olan yere siyanür dökülünce başlıyor pırıldamalara siyanür tesiri geçince yine eskisi gibi oluyor bu durum  o topraklarda çoksa bu iş fabrikasyon işidir bizim sizin işiniz değildir
ÇUBUK  da ilk önce bunu tepit ediyor  işte bu durumda oraya bir makine tutulursa hakiki gömü ilen bu altın damarı nı hemen ne olduğunu anlıyoruz . yani boşuna bir işçilik yapılmasını makine önlüyor...........

ALTIN/>külçe halinde parçalar halinde çok ufak olaraktan hatta tozu bilem mevcuttur en çok ta dere yataklarında  ellerinde taslarlan dere kumunu eleyerek arayanlar bu sayılanları bulurlar........

SİYAH  ALTIN  nı ben ne gördüm nede duydum  bilmiyorum 
çünkü dünyada milyar yıl geçse üstüne hiçbir madde tutmayan tek metaldir hep  parıldar  bu yüzden de kıymetlidir  ve elektriği de en iyi geçiren kayıpsız olan maddedir profesyonel ve lüx  elektronikı montajlarında sıkça kullanılır  kararmaz renk değiştirmes  solmaz  çıktığı gibi aynen durur

Şimdi arkadaşım bak ben de motosiklet üzerinde iken hiç inmeden durup ta sağ ve sol taraf arazileri sorguluyorum burda   belli bir amacın olucak ne arıyorsun şekil nedir  ben mesela sağ tarafta eski yerleşim yerleri varmı tektekçiliğe elverişli saha varmı kuwetlimi zayıfmı bunu sorgulayarak yola devam ediyorum isteğime göre yer varsa üstüne gidip orda yerinde tam bir çalışma yapıyorum en yoğun olan bölgesini bulup işaretleyip makineyi açıp tolamaya başlıyorum  benim sitilim budur     senin de bu şekillere uygun bir sitilin tarzın olması gerekir
Çünkü benim işim sadecene tektekçilik olduğundan bu şekilde çalışıyorum
sen ne soruyorsun ne arıyorsun ne şekilde arıyorsun bunu ilk önce açıkla ki o0na göre yardımcı olayım
10 km lik yolun başında dur ve deki bu yolun 10 kmlik sonucuna göre bakıyorum bu yolun sağında solunda  ( artık ne arıyorsan )  onu söyle varmı nda var dedei diyelim sor bu duruşuma göre sağdamı soldamı kalıyor ilk önce sağı sor yok dedi solu sor var dedi yoğunlaş sola  ve ilerleriye bak  deki bak çook ilerde yolun kıyısında bir ağaç var bu ağaçlan benim durduğum yer arasında bu iş hayır dediyse yürü gel o ağacın yanına burdan ilersini aynı şekilde kontrol et veya bu 10 km nin kaçıncı km sinde dersen  burda da tahminlerine göre km mesafesini tutturamıyabilirsin sen en baş dediğimi yap o en garantidir   hep ilerlerdeki bir kaya bir ağaç ne bileyim işte ne görüyorsan onu işaret olarak kullan senlen onun arası olaraktan  kolay gelsin

SAYGILARIMLAN.................................osman naci kanat.......................................O.N.K......

NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
defineciyiz Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 28/Mayıs 2017/2009
Durum:
Gönderilenler: 2
  Alıntı defineciyiz Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27/Eylül 2017/2008 Saat 00:45
Hocam selamlar.
Cevabımı aldım.Teşekkür ederim.Başka mana olarak İnternette araştırdım sizden başka çubuk satanı görmedim.Demekki başka rakibiniz yokmuş.Bunu anladım.Zannediyordumki bu çubuklardan birçok kişi yapıyor ve satıyor.Dedelerimden değnek sopa vs duymuştum ilgimi çekmişti.Araştırırken diğer sitenizde çubukları görmüştüm.Baya inceledim oradaki yazılarınızı.Fakat artık orada yazılarınızı göremiyorum.Neyse gelelim diğer sorulara.

Yazılarınızda çubuk sistemi diyorsunuz.Sistem derken neyi kastediyorsunuz çubukların içinde mekanik veya elektronik devremi var.Neyle çalışır biraz açıklık getirebilirmisiniz..
Yukarı Dön
karabey Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 21/Mayıs 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 256
  Alıntı karabey Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27/Eylül 2017/2008 Saat 07:42
selam ve saygılar naci bey cevabınızı okudum çok aydınlatıcı oldu .Allah razı olsun sizden bıkmadan usanmadan bana ve herkese cevap yazıp aydınlatıyorsunuz.hocam sayenizde çok yol katettim .bu arada şunuda öğrendim .bu sistemde çubuklar kişiye göre  de çalışabiliyor.mesela bir arkadaş ben soruyu içimden geçiriyom ve sadece varmı diyorum,ileri geri hareket yap demiyorum bu şekilde çalışıyor dedi. ben denedim.çalışmadı illa ileri geri haraket sorusunu bekliyor.demekki ben böyle şartlandırmışım diyerek kendi sistemime döndüm.hocam yukarıda sorduğum şey, birileri külçe halinde siyah altın bulmuş dedi bir arkadaş.ben de  böyle birşey duymadığımdan size sorayım dedim.bu işte yalan da çok oluyor maalesef.hocam tekrar saygılar ve selamlar  Bu arada  boş vakit bulursanız sizce önem  taşıyan bilmemde fayda olan hususları ve arazideki tecrübelerinizi aktarırsanız memnun olurum
Yukarı Dön
derince Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 21/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 27
  Alıntı derince Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27/Eylül 2017/2008 Saat 17:07
ark. merhaba naci hoca merhaba öncelikle şunu söylemek istiyorum ben naci hocayı bu çubuklareı aldıgımdan beri yazılarını hep okurum ve bilgilerimi sizede aktarırım.sordugunuz sorular bazen naci hocayı bunalttıgını biliyomusunuz yada masusmu yapıyosunuz anlamadım tabiki  bazı sorularınız öbür sitedede vardı bazı ark.lar bakın eger bu çubuk sistemine aklınız ermıyosa  girmeyin ama bu işle gerçekten ugraşıyosanız  vede çözüm istiyorsanız ilk önce elinizde çubuk varsa bunu kullanmasını iyi ögrenin ben burda naci hocayı avunmuyorum ama bakıyorumda soru soruyosunuz cevabını yazıyor naci hoca gidip uyguluyosunuz yapamıyınca naci hoca üçkagıtçı naci hoca şöyle böyle diyorsunuz???ark. arasıra aynanın karşısına geçip hiç kendinizle konuştunuzmu kendinize bi bakın ilk önce  bakın bu çubukların kullanmasıyla ilgili sayfa var orda güzelce bi okuyun o sayfayı  buraya sadece karşılaştıgınız sorunları yazın ***eger  siz bu bu yeraltı konusunda ciddiyseniz  çubuk sistemi için dogru kullanım ve zaman***bende o evrelerden geçtım ve güzel sonuçlar aldık ama ciddi degilseniz naci hocayı boşa meşgul etmeyin  derim bakın cihaz konusunda sorabilirsiniz okanuda daha çok bilgi alırsınız eger elinizde cihaz var kullanamıysanız onları sorun.kolay gelsin
Yukarı Dön
karabey Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Durum:
  Alıntı karabey Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28/Eylül 2017/2008 Saat 11:45
derince arkadaş mrb lafın bana ise çok çok yanlış  adrestesin.çünkü naci hocam da bilr.kesinlikle laf olsun diye birşey yazmam önce öğrenmek maksadılya  epey soru sordum sağolsun naci bey de usanmadan cevapladı şimdi ise tecrübelerimi aktarmaya başladım.arada çözemediğim şeyler olunca da naci beye danışıyorum.Tabii bu arada okuyan arkadaşlar da yararlanıyor.soracağı sorunun cevabını almış  olup ayrıca sormasına da gerek kalmıyor.bu çubuk işine ben şahsen inandım ve şu ana kadar da hayal kırıklığı yaşamadım.size de  tavsiyem tecrübelerinizi burada paylaşın .kolay gelsin.
Yukarı Dön
karabey Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Durum:
  Alıntı karabey Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30/Eylül 2017/2008 Saat 06:18
selam  ve saygılar naci bey .iki gün önce araziye çıktım şüpheli bir yere baktım. çubuklar var dedi.kazdık 1metrelerde kırmzı kiremit  rengi toprak çıkmaya başladı ve zemin sertleşti herhalde bu  maddeye çekmiş diyerek bıraktıkyanımızda alet yoktu zaten bana ait bir makine de yok  emanet bir garet var o da iş yapmaz dediniz o yüzden almadım. çubuklar 1.5-2 metre arası derinlik vermişti.Bir  de çıkan maddeye tuttum içinde  altın var mı diye yok dedi.bakır var  mı dedim var dedi.Çukura tekrar tuttum a.ltın var diyor.sizce devam etmeli miyim saygılar
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04/Ekim 2017/2008 Saat 16:58

DEFİNECİYİZ  >>ARKADAŞA CEVABEN..................................O.N.K..

Arkadaşım  azıcık gez bu çubuk sistemlerinde yapılış aşaması resimleri bile mevcuttur anlatımı da zaten var  içlerine konan 6 ana temel madde 4 tane de  başka eleman var toplam 10 madde  bunlar sıvı halde grer bir ışına tutulunca da gaz haline geçiyor ve artık devamlı gaz şeklinde duruyor ....

Hem her zaman heryerde söylerim  kerameti çubuklarda aramayın derim çubuklar sadecene beyninizden gelen emirleri insanın anlıyacağı bir dile çeviriyor  yani bir nevi aracılık tercümanlık yapıyor arada  geri kalan tüm işleri beynıniz yapıyor  tabiki beyin bu gönderme ve almayı da çubuk üstünden yapıyor ...
o-r-h---negatif kanı olanlarda  sistem çok daha iletişim sağlıyor hep te bu konuda dalga geçerler  nasıl ki altın elektronik te en hızlı iletkenliği sağlıyan bir metalse bu grup kan da aynı buna eş değer oluyor diğer kan gruplarında işlem ağırlaşıyor ve kişi çok çalışıp bunu zaman içinde en hızlı hale getirebiliyor ..............

bu 10 maddenin anası 6 maddede  yatıyor diğer 4 dü son olanları işınlama yönteminde  tümüylen gaz şekline dönüşümü çok kolaylaştırıyor
sistemde herhangi bir eksiklik va aksaklık veya yanlışlıkta sistem durur veya yanlış sonuçlar elde edilmiye başlar  tüm bunların hepsini en uygun bir hale getirmek tam 55 seneme maal olmuştur  yani git bakır boru al ve işte o yayınlananlar şeklinde yap vs bu işlerlen bu iş olmuyor maalesef  ve bu sistemi benden başkası yapamaz  çok uğraşanlar var ama olmaz diyorum  aslında 4 tane basit bir çubuk gibi görünen  bu iş öyle sanıldığı gibi kolay bişi değildir

DİYECEĞİM O Kİ  HİÇKİMSE SORGU SUAL YAPMASIN  NASIL ÇALIŞIYORMUŞ  İÇİNDE NE  VARMIŞ VS VS  BUNLAR SORULMASIN ARTIK  ÇÜNKİ AÇIKLAMAM
İHTİYACI OLAN ALIR KULLANIR  MÜHİM OLAN BUDUR  ZATEN SUDAN UCUZ BİR FİATI VARDIR BU SİSTEM BAŞKASININ ELİNDE OLSA ANCAK ZENGİNLER VE PARASI OLANLAR ALIRLAR EN AŞAĞI DA 100.000 YTLDEN AŞAĞI  DA VERMEZLER  BUNA HERKES EMİN OLSUN  ÇÜNKİİ

Durduğun yerden önündeki 100 km lik bir alanı göz açıp kapayana dek tarayabiliyorsun
Ne soruyorsan sadecene ona gidiyor varsa burda diye de seni oraya götürüyor  burası diyor  yok mineralmiş yok suymuş vs vs gibi şeylere kesinliklen gitmez soru neyse sadecene o dur ............
Bu arayacağın yer bir tarla ise şartla baştan de sadecene bu tarla sınırları içi  sadecene orasını arar yan komşulara atlamaz  bu aynı şey ev içinde de geçerlidir
Dağda bayırda anlamını çözemediğin bir işareti sor seni varsa o işaretin bir parası üstüne götürür burası der

KISACA KİM NE ARIYORSA NE BULMAK İSTİYORSA VE ARADIĞI DA ORALARDA VARSA ONU BULUR ÇIKARIR

BİR DÜŞÜNÜN BAKALIM ŞİMDİ  DÜNYAA ÜSTÜNDE BÖYLE BİR SİSTEM VARMI TABİKİ YOKTUR   OLAY BUKADAR BASİTTİR

SAYGILARIMLAN..............................................................O.N.K..
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04/Ekim 2017/2008 Saat 17:07

KARABEY >>>ARKADAŞA CEVABEN---------------------------------O.N.K.

Arkadaşım  sadecene altın konusunda bir alete ihtiyaç vardır ve bu şarttır
ve  1  metreden aşağı iş yapmayınız  bakır var altın var gümüş var vs vs  değerler değişiyorsa karışık paralar olabilir tektek konusu içine grebilir  ve açılan çıkan toprağın içi aletin yoksa çok iyi şekilde inceleyerekten malzeme bulunur  veya toprağı eleklen eliyerekten  arkeologların yaptıkları gibi eleme yöntemiylen

definecilik  tam olarak alet edevatlarlan yapılır eksik malzemeler ilen yapılmaz arkadaşım ...........

SAYGILARIMLAN................................................O.N.K...
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04/Ekim 2017/2008 Saat 17:42
SAYIN ARKADAŞLAR  OKUYUNUZ********************O.N.K

ARKADAŞLAR LÜTFEN  YAZILAN YAZILAR HAKKINDA  TENKİT CEVAPLAR YAZMAYINIZ KİM KİME SORMUŞSSA SADECENE  ONLARA CEVAP VERİNİZ VE  BANA TEKRAR TEKRAR SORULAN SORULARA  BEN CEVAP VERİRİM  BENİM YERİME CEVAP VERİP DE KİMSEYİ KIRMAYINIZ  LÜTFEN HERKES İŞİNE BAKSIN  DİYORUM   SAYGILARIMI SUNUYORUM

***********OSMAN NACİ KANAT*****************O.N.K**
Yukarı Dön
by_erdem Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 25/Temmuz 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 1
  Alıntı by_erdem Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15/Ekim 2017/2008 Saat 06:09
selamın aleyküm naci abi uzun süredir yazamıyordum diğer siteden beri bende var çubuklardan ama itiraf edeyim yoğun iş temposundan dolayı vakit ayıramadım bu meseleyi ben denemiştim aydınlatmak isterim yorgunluk bitkinlik hislerine ve durumlarına karşı akik taşlı yüzük değil akik yüzük kullanmak gerekiyor kahverengi akik yüzük 1 ytl pahalı bir şey de değil bunu takıp saatlerce kullanılabilir pazar günü tekrar denemelere başlıycam abi artık bulalım bir şeyler hayırlısıyla birde arkadaşlar şu bir gerçek inanmak ve şüphe etmemek ilk ve tek kural hayatta her için geçerli
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1234 8>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50