Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5ÇUBUK SİSTEMİ <>5NACİBABA İMALATIDIR (TM) yani TÜRK malıdır %100 --ÇUBUK S
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Çubuk Sistemini Kullananların Anlattıkları

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  123 8>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Çubuk Sistemini Kullananların Anlattıkları
    Gönderim Zamanı: 14/Eylül 2017/2008 Saat 10:06
ARKADAŞLAR  ALIP TA KULLANAN ARKADAŞLAR BURADA İZLENİMLERİNİ YAZSINLAR OLUMLU OLUMSUZ NE OLDUĞUNU DENEYİMLERİNİZİ  HER ŞEYİ YAZABİLİRSİNİZ ÇUBUKLAR HAKKINDA

SAYGILARIMLAN....................................osman naci kanat.......................................O.N.K......

Düzenleyen nacibaba - 14/Eylül 2017/2008 Saat 10:54
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
batrixxx Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 21/Mayıs 2017/2012
Durum:
Gönderilenler: 1
  Alıntı batrixxx Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15/Eylül 2017/2008 Saat 05:24
Naci hocam oncelikle yeni sitenizin hayirli ve uğurlu olmasini dilerim. Çubuklarinizdan bende aldim bir arkadasla ortak. Diğer ikisi arkadasta ikisi bende. iLK geldiği aralar 4lu denedik ama fazla yogunlasamadik isten gucten. Denedik ve sakladiklarimizi bulduk kismende olsa. Aldigima pisman degilim ama kendimde olan bir sorundan dolayi bende calismadigini dusunmekteyim. Yorgunluk konstantrasyon sorunum oldugunu dusunuyorum . Cubuklari tutunca soruyu sorunca cubuklar asagi dusuyor kolumdami guc y ok bende anlamadim. Ama en kisa zamanda yogunlasmayi dusunuyorum cubuklara .
Ayrica naci hocam " gizlihazineler " sitesinde cubuklarin nasil yapildigini anlatiyorlar dogrumu yanlismi bilmem. Biraz alinti yaptim naci baba o siteden asagiya bakiniz.

YAPIMINDA KULLANILACAK MALZEMELER

GEREKLİ Malzemeler;

4 adet 25 cm bakır boru
15 cm uzunluğunda pirinçten (sarı) yapılmış tüp bakır boru içerisine rahat girecek kalınlıkta ve bir tarafı kapalı, diğer tarafı alyen vidalı Civa (TEMıZ OLACAK) Altın 1 er gr.lık 2 adet Gümüş 1er gr.lık 2 adet (bu ölçü anlaşılsın diye gramla verilmiştir.) 1 adet şırınga Dikkat edilecek şey:malzemeleri sadece iki çubuğa konulacak diğer iki çubuk boş olacak dolu çubuklar + işaretlenecek ve dolu çubuklar sağ el ile boş çubuklar sol elde olacak
4 ADET 25 cm. boyundaki bakır boruların uç kısımları 2 cm. ölçüsünde mengenede sıkıştırılarak ezilecek bu kısımlar testere veya teneke makası ile şekillendirilerek ( V ) şekline getirilecek.Bu işlemden sonra kesilen kısımlar eğe ile tesfiye edilmesinde fayda vardır .
şırınga ile 4 çizgi ölçüsünde civa çekilerek her bir pirinç tüpün içerisine 2.şer çizgi olmak üzere enjekte edilecek içerisine 1 gr. altın ve 1 gr. gümüş eklenecek alyen anahtar ile vida ile sıkıca kapanacak, sonra ağızları (V) şeklinde ki bakır borulardan 2 si alınacak birisinin içerisine hazırlanan pirinç tüp konularak bu iki boru (V) YE YATAY olmak kaydıyla 2 cm. bu defa tüpün konulduğu taraftan diğeride boş olarak ezilecek Kalan diğer iki borunun birisinin içerisine tüp konulacak diğeri boş bırakılarak ayni şekilde 2cm bu defa (V) DiKEY OLARAK mengenede ezilecek...

alintidirrr....

Düzenleyen magistratus - 15/Eylül 2017/2008 Saat 13:17
Yukarı Dön
derince Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 21/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 27
  Alıntı derince Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22/Eylül 2017/2008 Saat 18:00
ark.larmerhaba öncelikle çubukları araziye giderken güzelce kaville parlatın  araziye gittiginizde    gözünüzle tarlanın içinde bi alan çizin metresinide kendiniz hesaplayın çubuklara bakarak  deyinki örnek  bu tarlanın içerisinde meki tarihlerden kalma mezar varmı yaşantı yeri varmı,kilise varmı vs üzerine geldiniz metresini aldınız  tabi bu soruları sorarken eger kendiniz çubukları kullanabiliyorsanız çok iyi çünkü başklarının veya ikikişi kullanıyosanız karşınızdakinin işinize karışması azalıyor veya etrafınızdaki baktınız başkası karışıyor o ark. uyarın sizinde kafanız karışıyor neyse birde bu maden olayıçok önemli  ark. ben bu konuda 3 kere tecrübe yaşadım 1 kerede sark. yaşadı hatta kepçe bile götürdüler bunuda soru cevap şekli ve arazinin yapısına  dikkat edin mesela yaşantı yeri veya mezarlık veya ören yeri vs. buralarda herhalde altın damarı olmaz ama düz bi arazide karşılaşırsanız dikkat edin mesela bana denk geldi düz arazide kaçkere sordum damar veya maden degil dedi ama ben tec.dayanarak kazmadım.bunların yanı sıra gece ölçümleri ark. saglıklı degil bunuda kaçkere denedim bi yerde gündüz ölçtüm bi yerde gece gece ölçtügüm yanılttı amöa gündüz  tam isabet şimdilik bu kadar daha sonra yine  çalışmalarımı yazarım. bu arada ark. bu çubukları sadece define için kullanın abuk subuk şeyler için kulllanmayın .kolaygelsin
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23/Eylül 2017/2008 Saat 01:21
BATRIXX>>>E  CEVABEN.......................................................................................O.N.K......

ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR SAYGILAR..........................................................................

ARKADAŞLAR BU GİBİ ALINTILARI BURDA YAYINLAMAYINIZ ÇÜNKÜ BUNLARIN TÜMÜ KOMİK VE KİŞİLERİN KAFALARINA GÖRE YAPTIKLARI ŞEYLERDİR BENİM SİSTEMİMLEN ALAKASI YOKTUR
VE İSTEYEN KİŞİLER BU TARİFLERİ DENEYEBİLİRLER SONUÇ DAİMA HÜSRANDIR DENEYENLER DE BEN DE BURDAYIM  BOŞUNA HİÇ KİMSE UĞRAŞIP TA VAKTİNİ ZİYAN ETMESİN   BUNLARIN ÇEŞİTLERİ VAR YAPINIZ BEN BİŞİ DEMİYORUM   AMA BENİM ŞEKİLLERİMLEN KARŞILAŞTIRMA YAPMAYINIZ  NE YAPILIŞI  NE TARİFLERİ NE DE İÇİNE KONANLARI  TÜMÜ YANLIŞ ŞEYLERDİR   BU ARKADAŞLARIN YAPTIKLARI  SİSTEMLER SADECENE ÇUBUK VE İÇİNE KONAN ŞEYLERLEN İLGİLİDİR   MADENCİLERİN CİNSİNE GÖRE ÇOK YÜKSEK MİKTARLARDA Kİ MADEN YATAKLARINI BULMADA KULLANDIKLARI SİSTEMLERE BENZETİLSEDE YİNE ONLARDAN DA UZAKTIR   HER NEYSE DE   BU GİBİ İŞLERE VE ANLATIMLARA KİMSE KANMASIN İSTEYEN DE DENESİN  HİÇ OLMASSA MERAKINI GİDERİR.......

BENİM SİTEMİM TAMAMİYLEN HER İNSANDA VAR OLUP TA İNSANIN NASIL KULLANICANI BİLMEDİĞİ  BİR  BEYİNDEKİ  AÇIĞA ÇIKARILAN  GÜÇDEN BAHSEDİYORUM BEN VE DİYORUMKİ KERAMETİ ÇUBUKTA ARAMAYIN ÇUBUK SİZE KENDİ BEYNİNİZDEKİ BİLGİYİ BASİT BİR ŞEKİLDE OKUYAN SİZE HABER VEREN BİR ARAÇ OLUYOR SADECENE BAŞKA BİR İŞİ YOKTUR  BUNUN DA İÇİNE GİREN 6 ADET ANA MADDENİN KARIŞIMININ GAZ ŞEKLİNE DÖNÜŞMESİYLE SİSTEM ÇALIŞMAKTADIR BEYİNDEKİ  BU GÜCÜ  VE KULLANIMINI BİLİYORUM AMA CEVAP ALMASINI BULABİLMEK İÇİN BİR 55 SENEM GİTMİŞTİR  SADECENE YANİ BU İŞ BUKADAR BASİT DEĞİLDİR  BUNUN BİLİNMESİNDE FAYDA OLACAĞINDAN BUNLARI YAZIYORUM......O.N.K....

>>>(BAKINIZ HEPİNİZE DİYORUM TAAA BAŞTAN BERİ  BU TAMAMİYLEN DÜNYAA ÜZERİNDE  YENİ BULUNAN BİR İCATTIR  VE AYNISI KESİNLİKLEN YAPILAMAZ  VE BU BİR SIR OLARAK KALACAKTIR  BENLEN BERABER DE MEZARA GİDECEKTİR  ÇÜNKİ GÜVENCELİ TEK BİR ALLAHIN KULU BU ZAMANIMIZDA KALMAMIŞTIR  HERKES KENDİ ÇIKARI PEŞİNDE KOŞMAKTADIR  ........

BAKIN YİNE BURDA TEKRAR EDİYORUM  BUNUN PEŞİNDE SAYISIZ KİŞİLER VARDIR  ACAİP VE ASTRONOMİK TEKLİFLER VARDIR  TÜM BU KESİM BANA  GELDİĞİNDE KİBARCA NASİHATINI ALIP GİTMEKTEDİRLER   BENİM ZENGİNLİKLEN PARAYLAN PULLAN YAKINDAN UZAKTAN ALAKAM YOKTUR   NE OLURSA OLSUN SABİT BİR FİAT VE HERKESİN ALABİLECEĞİ BİR UCUZLUKTA TUTMAYA DEVAM EDİCEM  ŞİMDİ BEN BU SİSTEMİ EN ÇOK FİAT VERENE DEVRETSEM VAR YA BİR TAKIM ÇUBUĞUN FİATINI EN AŞAĞI 100 BİN YTL DEN SATICAKLAR BUNU DA ÇOK İYİ BİLİYORUM  EVET YANLIŞ DUYMUYORSUNUZ  AYNENDİR....................

VE BU YÜZDEN DE YARINIM OLUCAKMI OLMUYACAKMI BU DA MEÇHULDÜR  VERMİYORUM SATMIYORUM DİYE BU SEFER TEHDİTLERİN BİNİ BİN PARADIR .. OLDU 10 SEFER DENEDİLER  DEMEKKİ DAHA YAŞAYACAĞIM VARMIŞ  ..  BAKALIM NELER OLUCAK  ................O.N.K.....

BATRİXX >> BURDA BİR YENİ SİSTEM YENİ BİR İCAT VARKEN  BU GİBİ  ANLAMSIZ ŞEYLERİ BURAYA GETİRİP TE SEN VE BAŞKA ARKADAŞLAR YAZMAYINIZ   YANİ YAPTIĞINIZ MÜSLÜMAN MAHALLESİNDE SALYANGOZ SATMAKLAN AYNI ANLAMI TAŞIR  KAFA KARIŞTIRMAKTAN ÖTEYE GİTMEZ   BU SENİN TARİFİN TÜM DEFİNECİLİK SİTELERİNDE VARDIR DAHA ÇEŞİTLERİ DE VARDIR  TÜMÜ DE UYDURMA ANLAMSIZ İŞLERDİR ...........

ŞİMDİ BU KADAR TARİFLER VARKEN MADEM YAPILIRSA OLUYORMUŞ??  DA SONRA NEDEN GELİP BENDEN ALIYORSUNUZ YAPIN  ÇALIŞTIRIN BAKIN İŞİNİZE  DEĞİLMİ   AMA NE ÇEŞİDİNİ YAPARSANIZ OLMUYOR DEĞİLMİ SEN BUNU BELİRT İLK ÖNCE NEDEN OLMUYOR  ??????

**********************DİNLEYİNİZ VE DİKKATLİCE OKUYUNUZ*****************

MAKİNENİN BAŞLIĞI YERDE GEZERKEN  TOPRAK İÇİNDE VARSA BİR METAL SİZE HABER VERİR HİÇBİR MAKİNE ARAZİNİN ŞURASINDA BURASINDA VAR DİYE SÖYLEMEZ  DOĞRUMUDUR....

VE DİYELİM 500 DÖNÜM BİR  SINIRLI YER VAR BU YERİN İÇİNDE DE BİR GÖMÜ OLDUĞU SÖYLENİYOR  SİZ MAKİNE İLEN SANTİM KAÇIRMADAN BU HAZİNEYİ BULMAK İÇİN KAÇ AYLARCANA UĞRAŞIRSINIZ  VE BİR DE YOKSA BUKADAR ZAHMET BOŞA GİTMEZMİ  GİDER TABİİ   HATTA BU İŞTEN BİLE SOĞURSUNUZ

AMA BENİM ÇUBUK SİSTEMİ İLEN BU 500 DÖNÜMÜ DURDUĞUNUZ YERDEN GÖZ AÇIP KAPAYANA KADARKİ BİR ZAMAN İÇİNDE VAR YOK CEVANI ALIRSINIZ  VE SİZİ ÜSTÜNE DE GÖTÜRÜR BURASI DA DER  HATTA DERİNLİĞİNİ DE ÖĞRENİRSİNİZ  ŞAYET ALTIN OLARAK SORMUŞSSANIZ DOĞADA ÇOK DAĞINIK SERPİNTİ OLARAK BULUNAN ALTIN MİNERALİ İLEN HAKİKİ GÖMÜYÜ AYIRMAK İÇİN SADECENE ALTIN DA  MAKİNENİZİ ÇALIŞTIRIN BAKIN BU YERE  MAKİNE DE ONAYLIYORSA KAZIN ALIN O MALI BU İŞ BUKADAR BASİTE İNMİŞTİR

ARAZİDE BİR KAYADA GÖRDÜĞÜNÜZ İŞARETİ SORGULAYIN VE HİÇ UĞRAŞMADAN VARSA O İŞARETİN BİR GÖMÜSÜ SİZİ ÜSTÜNE GÖTÜRÜP BURASI DER  BU DA VARDIR

ESKİDEN ÜSTÜNDE KİLİSE VARMIŞ /  EV VARMIŞ / KALIN AĞAÇ VARMIŞ /KUYU VARMIŞ/ BUNLARA BENZER ŞEYLER BUGÜN BURASI TARLA  OLMUŞ  BU SÖYLENENLERİN HİÇBİRİ KALMAMIŞ  SORGULAYIN TEKTEK YERLERİNİ ÇIKARSIN SİZE.........

KAYA MEZARLAR/ LAHİTLER / HÖYÜKMÜ BAŞKA ŞEYMİ  YAA AKLINIZA NE GELİRSE SORGULAYIN ÖĞRENİN BU SİSTEM BÖYLE BİŞİ  SENİN TARİFİNDEKİLER BUNLARI YAPIYORSA HİÇKİMSE DURMASIN ALIN MALZEMESİNİ YAPIN

SAYGILARIMLAN.............................................OSMAN NACİ KANAT.........................O.N.K....
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24/Eylül 2017/2008 Saat 19:47

BATRİXX >>>

SEN ONU YANLIŞ OKUMUŞSSUN. BAK DOĞRUSU ŞÖYLE  CERYANI İLK ÖNCE KENDİNE VERİYORSUN ÇUBUKLARI SONRA TUTUYORSUN...

BAK ARKADAŞIM;  BURADA YAPILMIŞ VE KULLANILAN BİR SİSTEM VAR. BU SİSTEMİN KURALLARI DA BELLİDİR. YOK ŞÖYLE OLURSA DAHA İYİ OLURMUŞ FİLAN GİBİ İŞLERİ GEÇİNİZ,  KİMSENİN DE KAFASINI KARIŞTIRMAYINIZ.  BU SİSTEM 55 SENEDE MEYDANA GELMİŞ GELİŞTİRİLMİŞ BAŞKA ALTERNATİFLERİ YOKTUR .........

BENİM YAPIM OLAN ÇUBUK SİSTEMİ  HERŞEYİNLEN KENDİNİ  TAMAMLAMIŞ OLUP  EN SON HALİNDEDEDİR  EKSİĞİ GEDİĞİ KALMAMIŞTIR  ....

BATRİXX ARKADAŞ VE TÜM ARKADAŞLARA SESLENİYORUM**************************

BAKINIZ  LÜTFEN BURAYA GELİP TE BAŞKALARININ YAPTIĞI ABUK SABUK SİSTEMLERİ TAŞIMAYINIZ, GETİRMEYİNİZ, YAYINLAMAYINIZ. BURADA BEN TAMAMEN PROFESYONEL İŞLERİ ANLATIYORUM VE İŞLİYORUM BU KONULARA AÇIK AMATÖR SİTELER VARDIR GİDİNİZ BU AKILLARI VE ÖNERİLERİ ANLATIMLARI ORALARDA ANLATIP TARTIŞINIZ  AMA BURADA DEĞİL

BURASI TAMAMEN  DEFİNECİLİK MEVZUSUNDA NE VARSA  ALETLER, EDEVATLAR, SİSTEMLER
TÜMÜ TAMAMEN PROFESYONEL ŞEKİLDE İŞLENMEKTEDİR.BURADA AMATÖR  SİSTEMLERİ YOKTUR.BU SAATEN SONRA ZATEN UĞRAŞAMAM   VE DALGA GEÇER GİBİ SORULAN SORULARIN DA YERİ DEĞİLDİR.LÜTFEN CİDDİ ELLE TUTULAN SOMUT BİR ŞEYLERİNİZ VARSA YAYINLAYINIZ...  

VE DİĞER SİTELERDE DE YAYINLANAN TAMAMEN SAÇMA SAPAN OLAN ÇUBUK YAPIMI TEKNİKLERİ  ŞEKİLLERİ  VE İÇLERİNE KONAN MADDELERİN ARZ ETTİKLERİ TEHLİKELERİ ÇOĞU KİMSELER BİLMEZ. TUTTURULMUŞ BİR CIVA DIR GİDİYOR. ARKDAŞLAR CIVA İNSAN İÇİN ÇOK TEHLİKELİ BİR MADDEDİR  ÇIPLAK ELLE UĞRAŞILIRSA KISA BİR ZAMAN İÇİNDE TELAFİSİ OLMAYAN HASTALIKLARA YAKALANMA RİSKİ ÇOK YÜKSEKTİR  KAZALAN BÜNYE İÇİNE SIZMASI, AĞIZ YOLU İLEN ALINMASI TÜM MİDE BAĞIRSAK SİSTEMİNİ DELER VE KURTULUŞ İŞİ ŞANSTIR TAMAMEN . BAKINIZ ÇIPLAK ELLEN TUTULAN HER MADDE EMİLİR  EĞERKİ ZEHİR ARZEDİYORSA ZEHİRLENİRSİNİZ BUNU BİLİNİZ VE KİMSE BİLMEDİĞİ İŞLERE KALKIŞMASIN.

BENİM SİSTEMİMDE BÖYLE MADDELER KESİNLİKLEN YOKTUR. TAMAMEN DOĞALDIR VE ÜLKEMİZDE BULUNMADIĞINDAN  TAA PAKİSTANDAN İTHAL EDİLMEKTEDİR. 6 ÇEŞİT MADDEDİR KULLANILAN...

SON OLARAKTAN DA  BURADA, YAPILMIŞ, DENENMİŞ, NETİCELERİ ALINMIŞ BİR SİSTEM  SUNULMAKTADIR. BUNUN HİÇBİR YANI NE BİR FAZLALIK NE BİR İLAVE NE DE ŞÖYLE OLSA DAHA İYİ OLMAZMIYDI GİBİ ŞEYLERE TAMAMİYLEN KAPALIDIR. SON HALİ VE ŞEKLİ BUDUR  VARSA SENİN DE İHTİYACIN ALIR KULLANIRSIN YOKSA İHTİYACIN O YAYINLANANLARDAN YAPAR KULLANIRSIN TABİ ÇALIŞIRSA...

SAYGILARIMLAN.................................OSMAN NACİ KANAT..................................O.N.K..

Düzenleyen magistratus - 26/Eylül 2017/2008 Saat 12:23
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24/Eylül 2017/2008 Saat 20:13
Orjinalini yazan: batrixxx

Naci hocam oncelikle yeni sitenizin hayirli ve uğurlu olmasini dilerim. Çubuklarinizdan bende aldim bir arkadasla ortak. Diğer ikisi arkadasta ikisi bende. iLK geldiği aralar 4lu denedik ama fazla yogunlasamadik isten gucten. Denedik ve sakladiklarimizi bulduk kismende olsa. Aldigima pisman degilim ama kendimde olan bir sorundan dolayi bende calismadigini dusunmekteyim. Yorgunluk konstantrasyon sorunum oldugunu dusunuyorum . Cubuklari tutunca soruyu sorunca cubuklar asagi dusuyor kolumdami guc y ok bende anlamadim. Ama en kisa zamanda yogunlasmayi dusunuyorum cubuklara .
Ayrica naci hocam " gizlihazineler " sitesinde cubuklarin nasil yapildigini anlatiyorlar dogrumu yanlismi bilmem. Biraz alinti yaptim naci baba o siteden asagiya bakiniz.

YAPIMINDA KULLANILACAK MALZEMELER

GEREKLİ Malzemeler;
NOT>>>>HİÇKİMSE BU ABUK SABUK TARİFLERE UYUP TA İŞ YAPMASINLAR  BUNLAR AMATÖR SİTELERDE  YAZAN ŞEYLERDİR  VE KESİNLİKLEN ÇALIŞMAZLAR  BUNU YAZMAZDIM FAKAT BURDA BAHSİ  GEÇEN BİR MADDE VARKİ ÇOK TEHLİKELİDİR İNSAN İÇİN   BU CIVADIR   VE KESİNLİKLEN CIVA İLEN ÇIPLAK ELLE İŞ YAPILMAMALIDIR   VUCUDA GİRMESİ HALİNDE SONUÇ ÖLÜMLEN BİTER  İŞİNİZ ŞANSA KALMIŞTIR 

VE BU SİTEDE BUNDAN BÖYLE BU GİBİ ŞEYLERİ YAZMAYIN VE YAYINLAMAYINIZ

O.N.K..................................................................................................................O.N.K.....

TUTUNCA  aşırı  yorgunluk gibi hallerde  (AKİK TAŞLI)  bir yüzük takıcan  ve tüm bu haller ortadan kalkıyor

DİĞER SİTELERİ GEZECENE BU SİTE İÇİNİ TAKİP ET HERŞEYİN  ÇARESİNİ SAĞOLSUN ARKADAŞLAR BULUYORLAR

4 adet 25 cm bakır boru
15 cm uzunluğunda pirinçten (sarı) yapılmış tüp bakır boru içerisine rahat girecek kalınlıkta ve bir tarafı kapalı, diğer tarafı alyen vidalı Civa (TEMıZ OLACAK) Altın 1 er gr.lık 2 adet Gümüş 1er gr.lık 2 adet (bu ölçü anlaşılsın diye gramla verilmiştir.) 1 adet şırınga Dikkat edilecek şey:malzemeleri sadece iki çubuğa konulacak diğer iki çubuk boş olacak dolu çubuklar + işaretlenecek ve dolu çubuklar sağ el ile boş çubuklar sol elde olacak
4 ADET 25 cm. boyundaki bakır boruların uç kısımları 2 cm. ölçüsünde mengenede sıkıştırılarak ezilecek bu kısımlar testere veya teneke makası ile şekillendirilerek ( V ) şekline getirilecek.Bu işlemden sonra kesilen kısımlar eğe ile tesfiye edilmesinde fayda vardır .
şırınga ile 4 çizgi ölçüsünde civa çekilerek her bir pirinç tüpün içerisine 2.şer çizgi olmak üzere enjekte edilecek içerisine 1 gr. altın ve 1 gr. gümüş eklenecek alyen anahtar ile vida ile sıkıca kapanacak, sonra ağızları (V) şeklinde ki bakır borulardan 2 si alınacak birisinin içerisine hazırlanan pirinç tüp konularak bu iki boru (V) YE YATAY olmak kaydıyla 2 cm. bu defa tüpün konulduğu taraftan diğeride boş olarak ezilecek Kalan diğer iki borunun birisinin içerisine tüp konulacak diğeri boş bırakılarak ayni şekilde 2cm bu defa (V) DiKEY OLARAK mengenede ezilecek...

alintidirrr....
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25/Eylül 2017/2008 Saat 02:40

kanat....................O.N.K...

ÇOK ÖNEMLİ KONUDUR OKUYUNUZ

TÜM ARKADAŞLARA DUYURUDUR  //>NACİBABADAN

Şimdi ayrılmış olduğum son sitede  sahipleri hakkımda birtakım  şeyler yazmışlar  bu yazılanların tümü  ya kulaktan dolmadır ya rakiplerin uydurduklarıdır  hiç tahmin bile etmek istemediğim son olaraktan ayrıldım diye  yazılmış kinaye sözlerdir  tüm ayrıldığım yerler arkamdan çok şeyler yazdılar çizdiler ama arkadaşların tümü  bu gibi şeylere ehemiyet dahi vermediler  herkes işlerin aslı astarını bilmektedir  bu konuda fazla söze gerek yoktur........................

Arkadaşlar  benim yaptığım tüm işler ve alışverişler  belgelere dayanır  bunlar getir götür kargo belgeleridir ve ptt alındı verildi belgeleridir  tümü muntazam ve sıralıdır kime ne verilmiş alınmış ödenmiş tarihleriylen bellidir ayrıca tüm telefon konuşmaları sırası ilen bende kayıtlıdır yani bana herhangi bir suçlamada bulunan kişiler ilk önce suçladıklarını belge ilen açıklamak zorundadırlar  yoksa ben çarşaf gibi konu neyse açıklarım kim suçlamışssa sonra mahçup olur  onun içindir ki bu şekilleri yapıcak kişilerin ilk önce düşünüp sağlam delilleri varsa yapmaları salık verilir .........................................

AYRILDIĞIM SİTENİN ADMİNİ DİYORKİ ????????????????????????

Naci usta çubuk işlerinde  3 kaatçılık yapmıştır  geri iadeleri ödememiştir   özeti bu anlaşılır açık bir dille ...
ne diyeyim ben sizlere şimdi bilmemki bu ramazan günlerinde  yaa siz hiç boşuna oruç moruç tutmayın namaz kılmayın  dini bütün olucaksınız birde değilmi  bu söylediğiniz sözün  vebalinden kurtulamassınız  neye istinaden söylüyorsanız  ki   bakınız diyorumki

ALLAH ÜZERİNE HEPİNİZE YEMİNLEN  SÖYLÜYORUM   Kİ
ben sapına kadar delikanlıyım  bir tane belgesinlen bir allahın kulu yahu çıkarın karşıma  desin ki benim paramı ödemedi  hadi meydan burda  çıkarın ve ispat edin BEN DE KENDİMİ TAKSİM MEYDANINDA ÜZERİME BENZİN DÖKÜP YAKMASSAM ŞEREFSİZLERİN EN ŞEREFSİZİM
BEN SÖMZÜMDEN CAYMAM DEDİĞİMİ DE YAPARIM  HADİ BAKALIM  HALEP ORDAYSA ARŞIN DA BURDA ........................................

Siz zannediyormusun ki taaa başından beri  o söylediğiniz  palavralarlan naci ustayı kandırıyorsunuz siz öyle zannedin  anlayan anladı bukadarı yeter diyorum............................................

YAŞARCA usta geldin üye oldun geziyon burda burdan alıp  o tarafa mı götürürsün başka düşüncelerinmi vardır  sen bilirsin
ama beni cevap hakkım olmasına rağmen siteye sokmazssınız  o da ayrı konu olsun büyüklük bizde kalsın burdan da cevap veririm okursun

Elimde yetki varmış sizin sisteminize kimse gremez ordan yazı mazı silemezmiş ben mahsus kendim silmişim lafa bak ...
o gün ben yazımı yazarken site aniden başladı anormalleşmiye ve baştan başladı benim sayfa komple silinmeye durdurum amacı ilen yönetim kısmına greyim dedim önüme koca bir duvar çıktı yazıyor orda şifre haydaa  yaa sen bana haber verdinmi niye istinaden koyuyorsun oraya onu  ve yapmış beni moderatörün haklarından da aşağı  boyuna para istersin neyin parası bunlar ayıp olmasın diye he he dedim hep bak burası 100 ytl ye kuruldu  anlıyabiliyorsundur herhalde sizin hesabınızlan ben size 200 verdim hem de fazlasınlan bak kendiniz zaten yayınlıyorsunuz fiatları bana söylediklerinizlen bu açıkladıklarınız birbirini tutuyormu  alakası yok benden gene istersiniz 650 ytl daha senelikmiş  bakın beni suçlamaları bırakın kendinize ilk önce bakınız  benin tarafımda en ufak bir pürüz yoktur  var diyen ispat etsin ben bu camianın içinde 55 yılım geçmiş adım sanım adresim tel nom hiçbiri değişmeden bu güne kadar gelmiş  ben sakat bir insan olsam buralarda barınamam  barındırmazlar 

EE  öyle söylüyorlar  böyle konuşuyorlar ben de onların yalancısıyım derseniz  bu piyasada hiç gezinmeyin  daha çok şeyler var yazılacakta burda kalsın diyorum

YAŞAR ARKADAŞ  OKTAY ARKADAŞ  VARSA BİŞİLER YAZIN BURDAN
ben de cevaplıyayım ama yoksa arkadan konuşmayın

SAYGILARIMLAN...............O.N.K.............................................
Yukarı Dön
defineciyiz Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 28/Mayıs 2017/2009
Durum:
Gönderilenler: 2
  Alıntı defineciyiz Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25/Eylül 2017/2008 Saat 19:37
Hocam Bir sorum olacak.Kendinize rakip gödükleriniz sizin gibi çubuk yapanlarmı yoksa dedektör imal edenlermi.

Hep merak etmişimdir.Yazılarınızda sıkça bu kelimeyi görüyorum.
Yukarı Dön
karabey Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 21/Mayıs 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 256
  Alıntı karabey Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26/Eylül 2017/2008 Saat 12:10
selamlar naci bey merak ettiğim bir konu var altın külçe veya toz halinde siyah renkte bulunur mu .bulunursa nasıl parlak sarı renge dönüştürülür. size başka bir şey daha soracağım  10 km lik bir yolun başlangıcından çubukları tuttum .yolun son kilometresine kadar sorgulayıp tespit yapmaya çalıştım.ve yaptım fakat yaptığım işten emin değilim.bu şekilde tespit sizce yanlış mı.cevaplarsanız memnun olurum saygı ve selamlar hayırlı  ramazanlar.
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26/Eylül 2017/2008 Saat 19:18
DEFİNECİYİZ ///> KODLU ARKADAŞA CEVABEN..............................................................O.N.K..

rkadaş ben kimseyi kendime hiçbir konuda rakip olarak görmem görmedimde  ben kendi işimi yaparım sadecene ve varsa piyasada sahtekarlık malları onların üstüne düşerim uyarırım  kazandığım düşmanlıklar da bu yüzdendir  ..

ÇUBUK SİSTEMİ/> Konusundan bahsediyorsan evet benim sistemim dünyada bir ilk ve yeni bir icattır  bunun üstüne daha hiçbirkimse çıkamamıştır ve benim görüşüme göre de aynısını yapamazlar  ve ancak görünüm olarak benzerlerini yapabilirler bunlan da dolandırıcılığa soyunurlar  olay bukadar basittir şimdi böyle bir olayı duymuşun haklı olaraktan umumu bilgilendirmek gerekirmi gerekmezmi  onu da sen söyle.........................................

İnsanların tümü aynı parmak izleri gibi ayrı akıl fikir davranış şekillerinde yaratılmıştır ama insanın görüntüsü diğerlerinlen aynıdır değişen ruh yapısı sanatının ileri dereceleri bunlar ayrılır ve bir sanatkarın elinden çıkan bir obje kesinliklen bir başka usta bunu  buna benzetmiye kalksa kesinliklen aynı elin  sanatını yapamaz  bunlar kanundur ...........
türkiyeyi ben örnek alıyorum diğer yerleri saymıyorum  benim kendimim im  benim tarafımdan tarifi kesinliklen şöyledir tüm canlıların en aşağısı olanı benimdir  çünki ufacık bir sineğin tek bir hareketini bile yapamam saygı duymak lazımdır  bak mahlükata bak tabiata ne kadar zavallı olduğumuzu anında anlıyacaksındır  anlıyabiliyorsan idrak edebiliyorsan tabiki  ............

Ben yaptığım işin en iyisini en mükemmelini yapmıya uğraşırım  benim felsefem budur  ama karşımdakiler devamlı eleştrirler ki demekki benim ağaç bu yaşımda bile meyve veriyormuş ben buna bakarım gerisi boştur   bir ikincisi de  yaptığım ve yayınladığım tüm ne varsa hepsi de doğrudur yanlış abartı katkı yoktur konu mevzuu neyse dikkatli incelersen benim haklı olduğumu görürsün devamlı ...............

SENİN SORUNUN  İÇİNDE YÜZLERCE MANA ÇIKAR  SEN HANGİSİNİ ESAS OLARAK SORUYORSAN ONU AÇIKLA NET BİR ŞEKİLDE DE Kİ BEN SADECENE BUNU MERAK EDİYORUM DERSEN BEN DE SIRF ONA GÖRE CEVAP VEREBİLİRİM  YUKARDA BEN SANA GENEL OLARAK YAZDIM   YUKARSI YETİYORSA TAMAM YETMİYORSA ANA SORUNUN NE İSE SADECENE ONU SOR TAMAMMI

SAYGILARIMLAN...................................osman naci kanat..................................O.N.K....

Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  123 8>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50