Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5Tarihî Süreçte; <>5Mezar Çeşitleri - Yüzey Araştırmaları - İlgili Haberler <>5Tarihî Eser Operasyonları
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Defineciler Kral Mezarı buldu, Bakan ( Görüntülü )

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  12>
Yazar
Mesaj Tersinden sırala
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
magistratus Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Magistratus

Son Giriş: 15/Şubat 2017/2011
Durum:
Gönderilenler: 397
  Alıntı magistratus Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Defineciler Kral Mezarı buldu, Bakan ( Görüntülü )
    Gönderim Zamanı: 05/Şubat 2017/2011 Saat 18:39
LAHİTİ İLK BULAN DEFİNECİLERCE ÇEKİLDİĞİ İDDİA EDİLEN GÖRÜNTÜLER BULUNDU !
Yukarı Dön
Yönetici
Yönetici
Simge
Magistratus

Durum:
  Alıntı magistratus Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03/Şubat 2017/2011 Saat 15:29
Yukarı Dön
Yönetici
Yönetici
Simge
Magistratus

Durum:
  Alıntı magistratus Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25/Kasım 2017/2010 Saat 15:01

Düzenleyen magistratus - 25/Kasım 2017/2010 Saat 15:01
Yukarı Dön
Yönetici
Yönetici
Simge
Magistratus

Durum:
  Alıntı magistratus Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08/Eylül 2017/2010 Saat 05:59

Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22/Ağustos 2017/2010 Saat 19:22
Selamlar bildigim kadariyla resimdeki karot makinasi benzinli tipte olmasi lazim google den karot makinasi diye aratirsan bircok cesit sey bulursun bunlarin su sondaji icin yapilmis olanlarida var resimdeki gibi araba arkasina remork vaziyetinde istenilen yere tasinir sekllinde tasarlanmis derinlik olarak da 30mt ye kadar sondaj menzili oldugunu biliyorum doguru yerde kullanilirsa bence bircok aletten daha faydali birsey olduguda konu basligindan anlasilacaktir sanirim saygilar.
Yukarı Dön
fakabas Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 18/Ekim 2017/2012
Durum:
Gönderilenler: 176
  Alıntı fakabas Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22/Ağustos 2017/2010 Saat 06:16
napolyon nedir bu böyle batarya topu gibi?hem bu çok ses yapmazmı? anlat hele biliyorsan özelliklerini.
Yukarı Dön
napolyon0359 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 07/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 18
  Alıntı napolyon0359 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19/Ağustos 2017/2010 Saat 20:34
dedebunun gibi bir alet kullanmislar her halde ama olan yine garibana olucaktir allah yardimcilari olsun saygilar.
"EMEK HIRSIZLARI BIZDEN DEGILDIR"
Yukarı Dön
haktan Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 10/Kasım 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 30
  Alıntı haktan Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15/Ağustos 2017/2010 Saat 16:19
Geçmiş olsun, atı alan üsküdarı aşmıştır.
Yukarı Dön
fakabas Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 18/Ekim 2017/2012
Durum:
Gönderilenler: 176
  Alıntı fakabas Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14/Ağustos 2017/2010 Saat 19:57
gariban definecilere yıkar işi kapatırlar ustam merak etme çünkü ipin ucunda kesin bir kodaman vardır.hem içindeki eşyalar kesin çoktan uçmuştur dışarı dokunulmazlar sayesinde tıpış tıpış çıkmıştır.
evet  Xlt  güzel makina ama direk  dışardan alınma olucak yoksa derinlik ayarını ksıtlıyolar be ustam aynı iki makina bir 50 cmden alıyor ithal edileni diğeri 30 dan alamıyor buda bi gerçek .birde siz yarlarsanız tamamdır öttürür.
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14/Ağustos 2017/2010 Saat 16:17

ARKADAŞLAR  BEN SİZLERE NİYE HEP SÖYLÜYORUM  EN İYİ MAKİNELERİN İÇİNDE EN İYİSİ  (XLT )  DİR DİYE  İŞTE İŞİN BÜYÜKLÜĞÜNE BİR BAKIN BİR DE XLT YE  VE YANDAN KONUŞANLAR DA YİNE KONUŞMALARINA DEVAM ETSİNLER...İŞ GÖZÜNÜZÜN ÖNÜNDEDİR  HADİ KIVIRICAK BAŞKA BİŞİ VARSA KIVIRIN  KONUŞUN  NEYMİŞ 2 PARMAKTAN AŞAĞISINI ÇEKMİYOR DİYENLER..HERHALDE LAHİTTE YATAN ORDA ÇOK SIKILDI ARTIK GÜN YÜZÜNE ÇIKAYIM DEDİ  UZATTI ELİNİ YAKALDI MAKİNENİ KAFASINI BEN BURDAYIM DEDİ ÖYLEMİ OLDU ACEP Kİ.. BİRAZ DAHA VAKİT GEÇSİN ANLIYACAZ ...

VE ARKADAŞLAR  HEPSİNİ BOŞVERİNDE O KAZIDA BIRAKILMIŞ OLAN ALET EDEVAT ARASINDAN SİZLERE SIRITAN  (XLT )  NİN GÜZELLİĞİNE BİR BAKIN  BAŞLIK DA ORJİNAL BAŞLIKTIR ONA DİKKAT EDİNİZ ..

2.Cİ DİKKAT ÇEKENİ DE  ADAMLAR DEDEKTÖRLEN TAM LAHİTİN GÖBEĞİNDEN YAKALMIŞLAR  ÇÜNKÜ  O KADAR BÜYÜK BİR LAHİDİN KAPAK KURŞUNLARININ EN YOĞUN SİNYALİNİN ALINDIĞI YER GÖBEK KISMIDIR VE DELİĞİ DE TAM ORDAN AÇMIŞLAR  AŞAĞI YUKARI YUKARDAN LAHİT ARASI DA 4 METRELERİN İÇİNDEDİR...

1>bu işi yapanların  patronlarının  meslekleri  inşaat ,yol inşaatı,(tünel<< bilhassa )  sondaj işleri,, temel kalıpçılığı ,,kalıpçılık  vs vs gider de gider

yahu aynı arabanın silindir delikleri gibi delikler açılmış yan yana ve öylesine büyük matkap uçlarını hangi meslek gurubu kullanıyor acaba ??  ve bu deliği açan güç  nasıl bir motordur  hiç sesi sağdan soldan duyulmamışmıdır ve 2 senedir yokluyorlarmış  bu da komiktir   yapan yapmış ve alacağını alıp gitmiş arkasından başka ufaklar dalmışlardır artıkları toplamak için  v e onların arkasından onların arkasından  iş anlaşılana dek orası yolgeçen hanı olmuştur  FAKABASIN  dediği gibi olan gariban defineciye olur lafı doğrudur ..

Şimdi bakın o dedektörün seri nosundan eğerki türkiyeye kaçak girmedi ise faturalı ise bu seri nosundan hangi satış noktasıysa  burası bulunur burdaki satış yerinin faturasından da kimin aldığı meydana çıkar  ve kimse onu tutarlar bu da gariban birimi çıkar artık kodoman mı allah bilir  derseki ben sattım filancaya ona da gel bakalım  derler bu iş çorap söküğü gibi gider ... doğrumudur  ve olacağına bakın ..

BARETLER  VE MALZEMELER  <> bunları da hiçbir definecinin hiçbir yerde ben kullandığını görmedim  defineci tilki deliği kadar bir deliğe bile yaallah ya bismillah der dalar  ölümüne hem de  öylemidir...bunlar ya medenci  maden ocakları  veya mermer ocakları sahipleri işlerine benzer şeyler  siz matkapa bakın  açtığı deliğin kutruna bir bakın  bu aleti ve elmas uçlu o matkap ucunu ben bile alamam   genelliklen elektrik motorludur bunların motorları bide romörk üstü en aşağı 20kw  bir de jeneratör lazımdır  bu da ocaklarda vardır  içeri hava pompalama  pis havayı çekme aparatları da onlarda vardır  ve işin yapıldığı yer çok enteresandır tamamiyle açıkta nerden baksan görülen bir yerdir  ne demeli olan olmuş ben helal olsun diyorum  işçiliğe diğer işlere değil işçilik hoşuma gitti  sadecene ..Bir de çakma boru sisteminlen de olur bu iş te bunun sesi çok uzaklardan duyulur üstüne üstlük de burası sit alanı tarihi harebelerin içinde bir yer  vay be ne işler  akıllara zarar işler . millet boş arazide gece dolaşmağa tırsıyor o mu bumu gelicek diye  bunlar nerde iş yapıyorlar tek kelime ilen helal olsun.....onk...

VE BU İŞİN ALTINDAN  KİMLER ÇIKICAK BAKALIM  HERKES DE TAKİPÇİ OLSUN .........ONK..

SAYGILARIMLAN...................................................................NACİBABA.....................ONK... 

Düzenleyen nacibaba - 14/Ağustos 2017/2010 Saat 16:42
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  12>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50