Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5RESİMLER - FOTOĞRAFLAR - HARİTALAR -BELGELER <>5RESİMLİ - RESİMSİZ İŞARETLER
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

KABARTMA KOÇ BAŞI

Cevap Yaz Cevap Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
ayazaga Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 25/Eylül 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 3
  Alıntı ayazaga Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: KABARTMA KOÇ BAŞI
    Gönderim Zamanı: 20/Temmuz 2017/2010 Saat 09:12
dedededededeSELAM USTADLAR ; BU İŞARET HAKKINDA ACİL YORUMLARINIZI BEKLİYORUM ....
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21/Temmuz 2017/2010 Saat 00:10

AYAZAĞA ARKADAŞ MERHABA

BEN PEK KOÇ BAŞINA BENZETEMEDİM AMA ORTADAKİ 3 GEN OLAN İŞARET KAZ AYAĞI RESİMLERİNİN TIPATIP AYNISI BAŞKA YERLERDEKİLERDEN BAHSEDİYORUM

KOÇ BAŞI DEDİNMİ AYNEN KOÇUN ÖNDEN BAKIŞLI RESMİNİ YAPMIŞLAR HA KOÇA BAKIYON HA ORDAKİ RESME AYNIDIR VE BUNUN ALTINA DA BİR KAZ AYAĞI RESMİ EKLEDİNMİ ÇÖZÜMÜ AYNEN ŞÖYLE OLUYOR

KOY BAŞI KAZ AĞAĞI
YANİ RESMİN OLDUĞU KAYAYA BAŞINI KOYUP YERE DE UZANDINMI BOYLUBOYUNA AYAKLARIN NEREYE  GELİYORSA ORASINI KAZIYORSUN VE MALI ALIYORSUN BU BENİM DEDİĞİM ŞEKİLDE 6 TANE ALDILAR BUNLARI BİLİYORUM  AMA RESİM ORTASINDAKİ KAZIN AYAĞI TIPATIP AYNI SEN DE BİR BÖYLE BİR DENE İŞİ BAKARSIN ALIRSIN NETİCESİNİ DE YAZ BURAYA   HAYDİ SANA KOLAY GELSİN....

SAYGIALR ..................................................................................NACİBABA................ONK...
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
ayazaga Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı ayazaga Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21/Temmuz 2017/2010 Saat 15:54
üstadım bu resimlerde kaz ayagı dediğiniz işaretin kasısında 350 400 m ilerisinde üzerinde mmezar işareti var kiprit kutusu büyüklüğüne dik dörtgen....baya bi kazdık ama kaya büyük olunca bıraktık acaba bi  bağlantısı varmı mümkünse bi cevabınızı bekliyoruz ona göre hareket edecegiz saygılarrrrrr...........
Yukarı Dön
ayazaga Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı ayazaga Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21/Temmuz 2017/2010 Saat 16:00

dededederesimler bunlar...

yandaki resim kibrit kutusu kadar derinliği 5 6 cm kadar tam köşeli...
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50