Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5DEFİNECİLİĞE, FORUMA ve HAYATA DAİR <>5DEFİNECİLİK BİLGİ BANKASI <>5SAHTE PARA ve OBJELERİN TEŞHİRLERİ
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

PARA VE OBJE KATOLOĞU HAKKINDA

Cevap Yaz Cevap Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: PARA VE OBJE KATOLOĞU HAKKINDA
    Gönderim Zamanı: 18/Haziran 2017/2010 Saat 00:09

SAYIN ARKADAŞLAR BU KONUYU ÇOK DİKKATLİ VE DÜŞÜNEREKTEN OKUYUNUZ..............ONK..

DİĞER TÜM DEFİNECİ SİTELERİNDE  PARA VE OBJE KATOLOGLARI YER ALMAKTADIR  BU BİLİNİYOR  FAKAT MADOLYONUN TERSİNDEN BAKACAĞIZ ŞİMDİ KONUYA ..

DEĞERLİ ARKADAŞLAR
Obje ve para katologlarını hazırlıyan esas sahipleri  bu eserleri meydana çıkarıp  katolog haline getirene dek analarından emdikleri sütler burunlarından gelmektedir uykusuz geçen seneler günler  bunun sonucunda kendilerini ihmal edip çeşitli hastalıklara yakalananlar  ve genç yaşta aramızdan ayrılab bu değerli arkadaşlar ortaya hayatları pahasına aile yuvalarının dağılmaları pahasına  parasız geçen günler yokluk yılları gibi sayılamıyacak derecede  fazla olaylar zincirleri sonuçları  başlarına bu kısacık saydığımız şeylerden çok fazlaları gelmiştir  hadi onlar bu kıymetli arkadaşlarımız  bilemediniz  en çok diyelim bir 10 veya 15 senelerini bu uğurda feda etmişlerdir ancak eserlerini tamamlıyabilmişlerdir ve baskı için de çalmadık matbaa kapısı da bırakmamışlardır  ve sonuçta baskıya girmiştir hepsininki
sonuçta burdan kazandıklarını da ihmal etikleri vucutlarına harcamışlardır  ama onlar ölümü bile gülümseme ilen karşılamışlar ve eserlerinlen gurur duymuşlardır  onlar ölseler bile eserleri ve isimleri daha çook uzun yıllar yaşayacaktır.. hadi onlar en fazla bir 15 diyelim 20 yıl harcadılar  ve bilinen görünen nesnelerin tek tek resimlerini çekip eşlediler  dolaştılar  gitmedikleri gezmedikleri yer il köy kasaba kalmadı  ben ise bilinmiyen bişinin peşinde tam 55 senemi harcadım   ve sonunda muaffak oldum yani bu işler paraylan pullan ölçülmez  ...

FAKAAAT  ÖYLE KİMSELER VARKİ  BU UĞURDA CANINI VERMİŞ VE ÖYLESİNE KÖTÜ GÜNLER GEÇİRMİŞ BU KİŞİLERİN ESERLERİNİ HİÇBİR TELİF HAKKI ÖDEMEDEN BUNLARIN KİTAPLARINDAN ARAKLAYIP AZ DA ORİJİNALLİĞİNİ BOZUP  KENDİ SİTELERİNDE PARA KATOLOGLARI ADI ALTINDA YAYINLIYANLARA DENECEK TEK BİR SÖZÜM YOKTUR  NE DİYEYİMKİ İŞ ORTADA  HERŞEY MEYDANDA  İKEN  NE SÖYLİYEBİLİRSİNİZKİ  BUNLARI DÜŞÜNEN VE BU EMEKÇİLERİN MALINI GÖZGÖRE GÖRE ÇALAN VE KENDİLERİNE MAAL EDENLERE NE DENİRKİ  ZATEN NE SÖYLENSE HİÇBİŞİNİN KAR ETMİYECEĞİ BAŞINDAN BELLİDİR ..

VE BU SİTELERİN %90 NI BELKİ DE FAZLASI  TAMAMI ORDAN BURDAN ARAKLADIKLARINI  AZ BİR TELAFUZ ŞEKLİNİ DEĞİŞTİRİP KONUYU DAĞITMADAN AYNI YERE GETİREREKTEN YAYINLAMAKTADIRLAR  ÇÜNKÜ KELİMESİ KELİMESİNE YAYINLASA BAŞI DERDE GİRER  BUNU BİLDİKLERİ İÇİN TÜM KELİMELER AYNI KAPIYA ÇIKAN BİR BENZERİNLEN DEĞİŞTİRİLİP İŞ YAPILIYOR  BİRİ ÇIKIP TA HEMŞERİM SEN NE YAPIYORSUN BÖYLE BÖYLE DEYİNCEDE VAY SENMİSİN DİYEN  DİREK SAVAŞ ÇIKIYOR   VE BUNLARIN SİTELERİNDE DE HER TÜRLÜ KILIKTA VE MEZİYETTE İNSANLAR TOPLANIYOR HEPSİNİN ÇALGISI AYNI  BAŞIBOZUKLAR  TOPLULUĞU  VE BUNLAR YAZIYORLAR ZATEN ONU BUNU ŞUNU  TAM KARALAMA ORDUSU  BUNLAR UZAR DA GİDER DE BURADA KESİYORUM ANLIYAN ANLIYOR  ..............NACİBABA........................ONK..

BİZİM BU SİTEDE BU KATALOG İŞİ OLMAZ ARKADAŞLAR HİÇBİRZAMAN DA OLMUYACAKTIR
VE DİĞER YERLERDE YAYINLANAN TÜM KATALOGLARDAKİ ALT YAZAN FİATLAR TAMAMİYLEN YANLIŞ ABARTILIDIR VERİLEN BİLGİLER DE YANLIŞTIR  KİMSE BUNARA NE KANSIN NEDE İTİBAR ETSİN  BENDEN SÖYLEMESİ ..
ŞİMDİYE KADAR DA  BAŞKA KONULAR OLSUN BU OLSUN KİM SEN YANLIŞSSIN DEDİYSE SONUNDA SEN HAKLIYMIŞSSIN DEMİŞTİR BUNU DA NAZARI İTIBARE ALINIZ ...

TÜRKİYEDE YAPILMIŞ EN GEÇERLİ EN DOĞRU ESER RAHMETLİ (ERDOĞAN  ATAĞIN ) ESERLERİDİR  ŞU ANDA DA OĞLU DEVAM ETİRMEKTEDİR AŞAĞIDA İSTEME ADRESS VE TELEFONLARINI VERİYORUM  KİM İSTERSE BU YAYINLARDAN İSTİFADE ETSİNLER
TÜM BU KATALOGLAR TÜRKİYE İÇİNDE ÇIKAN PARALAR VE OBJELERE AİTTIR  FİATLAR İSVİÇRE FRANGI OLARAK VERİLMİŞTİR  VE GERÇEK DEĞERLERİDİR   VE ŞU DA HERZAMAN UNUTULMAMALIDIR Kİ  ELİNİZDEKİ PARA KATOLOGDAKİ FİATIN YARISIDIR  BUNA PARANIN TEMİZLİĞİ DE ÇOK BÜYÜK ROL OYNAR  YANİ ÇİL ÇOK TEMİZ BİR PARA SATIŞTA KATOLOG FİATININ YARISI EDER BUNU DA KİMSE DEĞİŞTİREMEZ BU İŞİN RACONU DA BUDUR  KONUDA DA KİMSE ISRARCI OLMASIN   VE VERİLECEK TEK ADRESLER  MÜZELER İLEN ÖZEL KOLLEKSİYONERLERDİR   ŞAHISLARA VERMEYİNİZ  SONRA HÜKÜMETİMİZİN YURT DIŞINDAN ONU GETİRECEK PARASI OLMUYOR  BUNU DA DÜŞÜNÜN ..... KONUDA HERKEZ SERBESTTİR

ERDOĞAN ATAK ANTİKİTE YAYINLARI

ANTİK GREEK KATALOĞU
ANTİK  BİZANS KATALOĞU
ANTİK ROMA KATOLOĞU
ANTİK TÜM OBJELER KATALOĞU
TÜRKİYEDEKİ ANTİK DARPHANELER VE YERLERİ
YÖRELERE GÖRE GENİŞLETİLMİŞ  ANTİK PARA VE OBJE KATALOĞU

BENİM BİLDİKLERİM BUNLAR VEFATINDAN ÖNCE BAŞKA ESERİ VARSA BU SORULUP ÖĞRENİLEBİLİNİR

İSTEME VE TELEFONLAR

TOLGA  ATAK
P.K..NO-6                   BURHANİYE / BALIKESİR

TEL> 0 266 412 52 86
TEL> 0 266 416 37 53 <<<<<<

BANA SON HATIRASI DA AŞAĞIDA GÖRÜLMEKTEDİR

dede

ALLAH GANİ GANİ RAHMET EYLESİN
SENİ HER ZAMAN ÖZLEYEN ARKADAŞIN
NACİBABA .........O.NACİ KANAT.....ONK..

<<<<<
yandaki sayfanın üstüne fare ilen tıklayıp büyütüp de bakınız
<<<<

Düzenleyen nacibaba - 20/Haziran 2017/2010 Saat 06:01
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18/Haziran 2017/2010 Saat 13:26

allah erdoğan abiyi nur icinde yatırsın cenneti mekan  olur inşallah rahmetli ile bayağı oturup muhabbet ederdik şimdi oğlu devam ediyor galiba rahmetlinin siyah şahin marka arabasınıda oğlunda gördüm efendi oturaklı konuşmasını muhabeti gülmesini bilen bir insandı.allah nur icinde yatırsın

Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50