Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5DEFİNECİLİĞE, FORUMA ve HAYATA DAİR <>5MİZAH / MAGAZİN / POPÜLER / GENEL / KARIŞIK
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı KonuTELEFONLARIM DİNLENİYORMU DİNLENMİYORMU

Cevap Yaz Cevap Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
Mesajın Direkt Linki Konu: TELEFONLARIM DİNLENİYORMU DİNLENMİYORMU
    Gönderim Zamanı: 03/Haziran 2017/2010 Saat 05:47

TELEFONLARIM DİNLENİYORMU DİNLENMİYORMU ???????

ÇOK DÜŞÜNDÜM VE TAŞINDIM VE ÇOK RİSKLİ BİR KARARA VARDIM

Şimdi her iki telefon ve videofon görüntülü olanı yani ve internet üzerinden alım satım  teşhir kısımlarına da ..................................

yaptığım şey şu  karşıdan anlaştığım birinlen görüşme yapıyorum bu durumda da hem cebi hem sabiti de kullanıyorum

Karşı taraf alıcı rölünde oluyor ve ben de mal var elimde satıcı pozisyonundayım .........................................................

Piyasadaki en yüksek değerlerde gezen paralardan  çok temiz çil
elimde işte şu kadar şundan şukadar bundan var (yüksek miktarlarda ) ve milyarlar tutarında hem de tl cinsinden  olaraktan

****dinleyenler yemi yedikleri gibi soluğu tabi nerde alıcaklar malümdür *****  veya dinlenmiyorsa  kimse de gelmez bu da vardır*** bu biraz risklidir niye alırlar götürürler belki sopa da yersin ama ortada hiçbişi olmadığına göre de kimse hiçbişi yapamaz ben dersin telefonum dinleniyormu dinlenmiyormu diye bu riskli işe girdim siz de tepeme bindiğinize göre demekki dinleniyormuş um   bunu öğrenmiş oldum hem de kesinliklen ????????

Bu durumda ne olucaktır artık ben nereylen konuşssam (acaba ) doğrumu yoksa yine bizlen dalgasını mı geçiyor tereddütü oluşacaktır  böyle 5--10 sefer yaptınmı  artık seni dinlemezler  bilirler ki artık deşifre oldular ve  dalga geçiliyor  bunu yarattınmı artık hürsünüzdür ben yaptım çok da olumlu sonuçlarını da aldım   artık her gün hemen hemen 1 kazan altın satılığa çıkarıyorum alene müşteri arıyorum  ne yapayım başka bu yaştan sonra azcık eğlenmek benim de hakkım değilmi...........................................................................onk...

herkese saygılar sevgiler............................nacibaba...............ONK.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

KIRMIZI İLEN YAZIYORUM    DİKKAT ÇEKSİN DİYE>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

ÇOKTAN BERİ ARADIĞIM BİR ORTA BOY KÜP ALTIN VARDI DÜN AKŞAM ONU BULDUM ÇIKARDIM  SAYDIM  TAM 2500 TANE REŞAT ALTINI  KULPLU CİNSİNDEN  VE DOOĞRU FAKİR FUKARA MAHALLESİNE GİTTİM HER HANEYE 100 TANE DAĞITTIM BANA GENE BİŞİ KALMADI DARISI YENİSİNE DİYORUM .....GELİN BAKIN YOKKİ GENE BİŞİ  GENE KAÇIRDINIZ İŞİ  ÇOK YAKINDA DAHA BÜYÜĞÜNÜ ÇIKARICAM   BUNU DA ALINCA BAKIN NELER YAPICAM  DEVLETİMİZİN KURUMLARINA YAPAMADIĞI İŞLERİ ÜSTLENİCEM BU SEFER  ANLATAYIM   HAYALLER SERBEST DEĞİLMİ SERBEST  O HALDE HAYELLERİMİ ANLATAYIM ...................................................................................

BAKIYORUM   KURUMLARIN VASITALARINA ÇOK ESKİ GÜNÜ KARŞILAMIYOR   ONUN İÇİN  BEN DE  EMNİYETE ,JANDARMAYA,TRAFİĞE EN SON MODEL ÖZEL ARAÇLAR YAPTIRIP HİBE EDİCEM
DIŞTAKİ TRAFİK İSTASYONUNU MODERİNİZE EDİCEM BURAYA SON MODEL ARAÇLAR VE İTFAİYE ARAÇLARI İLEN KAZA KIRIM ARAÇLARI ALICAM BURALARDA ÇOK KAZALAR OLUYOR 2 TANE DE AMBULANS HELİKOPTER ALICAM  TRAFİĞE  1 TANE DE HAVADAN TRAFİĞİ TAKİP HELİKOPTERİ BUNLAR GECE GÖRÜŞLÜ VE EN SON MODELLERDEN OLUCAKTIR  DENİZE DE ELLERİNDEKİLERDEN DAHA BÜYÜK HÜCUMBOTLAR YAPTIRACAM   RADARLARINI YENİLİYECEM
ARABALI VAPUR İSKELESİ ÇOK YETERSİZ ORASINI GENİŞLETİCEM DAHA MODERN BİR HALE GETİRİCEM   BURASI OKUL CENNETİ HER TÜRLÜ BRANŞTA TÜRKİYEDE EN FAZLA OKUL BURDADIR  BUNLARIN ÇOK EKSİKLERİ VAR BUNLARI TAMAMLIYACAĞIM  MODERN ŞEKLE SOKACAM   ESNAFA KARŞILIKSIZ PARA DAĞITICAM   GERİ ÖDEMESİZ OLARAKTAN ..NE KADAR HACİZLİ VATANDAŞ VER HEPSİNİ DÜZLÜĞE ÇIKARICAM .HAPİSHANE YETERSİZ YENİSİNİ VE SON MODEL OLAN BİR ŞEKİLİ YAPICAM. HASTANELERİ EN SON TEKNOLOJİ İLEN DONATICAM EN ÜNLÜ DOKTOR VE OPARATÖRLERİ GETİRİCEM  CLEWLAND MI NEDİR ORASI MOK YESİN BURANIN YANINDA ..HAA YOLLAR ÇOK BOZUK ŞEHİR İÇİ ÇEVRE  BUNLARI SON MODA ŞEKİLE SOKUCAM  BU YOLLARIN İŞİ KAFAMA ÇOK TAKILIYOR BETONDAN YAPTIRICAM Kİ ÇUKUR MUKUR AÇILMASIN  MUAZZAM ARITMA TESİSLERİ YAPTIRICAM  DENİZ TERTEMİZ OLUCAK ŞEHİR İÇİNDEKİ TUVALETLER YETERSİZDİR  TUVALET BULANA KADAR MUHAKKAK SURETTE ALTINA YAPARSIN HER 100 METREDE BİR MODERN TUVALET YAPTIRICAM  SAHİLDE SUSADIN BİŞİ İÇMEYE BİR İKİ YERİN DIŞINDA YAR YOK HER YERE BÜFE DİKİCEM  ÇOCUK PARKLARI YETERSİZ SON MODEL VE SIKLIKLAN BUNLARI YAPICAM SAHİLE SIRA SIRA  GAZİNOLAR  YAPTIRICAM BURASI EVLİYALAR YATIRLAR ŞEHİTLER ŞEHRİ SAYISI BELİRSİZ HER YER DOLUDUR TÜM BUNLARIN KABİRLERİNİ MEYDANA ÇIKARIP TEMİZLEYİP MODERN BİR ŞEKLE SOKACAĞIM  BİR MÜZE EKSİKLİĞİ VAR BUNU TAMAMLIYACAĞIM  YANİ KISACASI BAKTIĞIM HER YERDEKİ EKSİKLERİ TAMAMLIYACAĞIM ..SAKIN KİMSE YANLIŞ ANLAMASIN MİLLETVEKİLİĞİNE VEYA BENZERİ BİŞİLERE SOYUNMUYORUM   SADECE DİYORUM BULURSAM BUNLARI YAPICAM ONUN İÇİN DE HİÇBİR KURUM SEN BUNLARI NERDE BULDUN DİYE BANA HESAP SORMASIN SADECENE EKSİKLERİNİ SÖYLESİN  .. BÖYLE ÇOK DAHA İYİ OLUR BAKIN SAYDIKLARIMA EKSİKLİĞİN EKSİKLİĞİ VAR  HADİ LEN O SEÇİLMİŞLER MEÇİLMİŞLER BEKLEDİĞİNİZ HAZİNELERİN AĞZINI AZICIK AÇIN DA BU İŞLERİ YAPALIM AH VAH ETMEDEN ANLADINIZMI YOKSA BANA KALIRSA ÇOK BÜYÜK BİR MAĞRA DOLUSU HAZİNE BULMAM GEREKECEK TÜM BUNLARI YAPABİLMEM İÇİN  ÖYLE BİR İKİ KÜPLEN BU İŞLER OLMAZ DEĞİLMİ................................................................................................................

ARKADAŞLAR YEMİNLEN SÖYLÜYORUM TÜM HAYELLERİM BU SAYDIKLARIMDIR  BUNLARA DA PARA YETMEZ ANCAK BÜYÜK BİR MAĞRA DOLUSU BU İŞLERİ ÇÖZER  ONU DA BULMAYA HERHALDE BENİM ÖMRÜM YETMİYECEK NE YAPALIM SAĞLIK OLSUN HAYALİ BİLE GÜZELDİR BUNLARIN  DİYORUM..................................................NACİBABA...............................ONK.....
EYY DEVLET BANA HİÇ DOKUNMAYIN BUNLARI YAPAYIM TAMAMMI  BEN BUNLARI YAPAYIM DA SİZİN İÇİN DE BİŞİLER ELBETTE BULURUM   DİYORUM....

SAYGILARIMLAN/4--6--2010 / BU TARİHİ İYİ BELLEYİN BAKALIM NE ZAMAN GERÇEKLEŞİCEK BUNLAR  BEN GÖREMEM DE İŞTE  ??

YORUM YAZMAK SERBESTTİR................ONK..........

Düzenleyen nacibaba - 04/Haziran 2017/2010 Saat 09:38
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50