Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5DEFİNECİLİĞE, FORUMA ve HAYATA DAİR <>5DEFİNECİLİK BİLGİ BANKASI
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kim Ne Kullanıyor ?

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 234
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
EFE Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı EFE Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21/Mart 2017/2012 Saat 03:03
HOCAM İYİGÜNLER  SAYGILAR: NACİ BABA   ROYAL 800  BAŞLIK  XLT-E   ye  UYARMI
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21/Mart 2017/2012 Saat 04:30

ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR

ÖZELLİKLEN    XLT    YE BAŞKA HİÇBİR MAKİNENİN BAŞLIĞI NE UYAR NE DE UYDURULUR
BAŞLIK İLLE DE KENDİ ORİJİNALİ OLUCAK YOKSA HİÇ BOŞUNA UĞRAŞIP DA ALETİ ZEDELEMEYİN HASAR VERDİRİRSİNİZ SONRA....

YA İZMİR AZİM ELEKTRONİK
YADA İSTANBUL  TEES ELEKTRONİK

HER İKİSİNİN DE İZMİR İSTANBUL ŞUBELERİ VARDIR
BURDAN İSTEYİNİZ

SAYGILAR......................................................................NACİBABA..............................ONK....
Yukarı Dön
EFE Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı EFE Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21/Mart 2017/2012 Saat 13:32
HOCAM BAŞLIK  WİHİTESİN KIRALİYET LAKAPLI, ROYAL800 ..........AÇIK KAHVERENGİ ..........GÜMÜŞE VE ELEKRONLARA ÇOK DUYARLI OLDUĞU SÖYLENİYOR  20 CM  GENİŞLİĞİNDE YANİ  VİHİTES  XLT-E  SERİSİNE  TAKILDIĞI SÖYLENİYOR  BEN YİNEDE SORAYIM DEDİM
Yukarı Dön
tunç Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 27/Haziran 2017/2012
Durum:
Gönderilenler: 3
  Alıntı tunç Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21/Mart 2017/2012 Saat 17:09
selam aleyküm arkadaşlar....öncelikle nacibaba ellerinden öperim böyle bir zamanda değerli bilgilerinle bizi aydınlattığın için...ben bir kaç gündür siiteyi misafir olarak takip ediyorum nacibabanın bu kadar bilgiyi hiç bencilik yapmadan insanlarla paylaştığını görünce şaşıyorum gerçekten...hele birde o kadar kişinin sorularına hiç sıkılmadan usanmadan çok açıklayıcı bir şekilde cevab vermesini takdir ettim gerçekten..nacibaba için söylenecek o kadar çok şey varki ben övmek istemiyorum her şey ortada....
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22/Mart 2017/2012 Saat 09:14

EFE ARKADAŞA HİTABEN...............................................................................................ONK.....

ARKADAŞIM BAK DİYECEKLERİME İYİ KULAK VER SİZLERİ YANILTMASINLAR VE HİÇBİR SÖYLEME DE İNANMAYINIZ BEN SİZE HAKİKATLERİ SÖYLÜYORUM BUNLARIN GERİSİ BENİ İLGİLENDİRMİYOR ..
ALIRSIN VERİRSİN Bİ TON PARA SONRA DA DERSİN NACİBABA HAKLIYMIŞ  BAK ARKADAŞ BU DEVİRDE PARA KOLAY KAZANILMIYOR BÜTÇENDEN Bİ SÜRÜ PARAYI SOKAĞA ATICAKSIN BUNU SÖYLÜYORUM SANA ......................................................................................................ONK...

....................................................BU İŞİN HAKİKATI ŞÖYLEDİR...............................................

1> (XLT )  VE SONRASI ÇIKAN TÜM WHİTESİN MAMÜLLERİ TAMAMI BİLGİSAYAR SİSTEMLİDİR VE BU ALETLEN DE İSTEDİĞİN HER ŞEYİ YAPMA OLANAĞIN MEVCUTTUR..
2> CİHAZLAN BERABER SANA NE GELMİŞSSE  ONLARI TAK VE KULLAN  SENİN BAŞLIĞIN  100 TANE DİĞER BAŞLIKLARDAN DAHA MÜKEMMEL İŞ YAPAR YALNIZ MAKİNEN KENDİ ÜLKENİN TOPRAKLARINA ŞARTLIYSA KENDİ ÜLKENİN METALLERİNİ ,,MADENLERİNİ,,RAKIMINI,,TOPRAK BİLGİLERİNİ,,TOPRAK İÇİ TÜM MİNERALLERİ,, TÜM ÜLKE İÇİNDE ÇIKAN PARALARI,, VS VS UZAR DA GİDER  BUNLARIN HAKKINDA ÇOK GENİŞLETİLMİŞ  25 CD YÜKLENİYOR SONRASI ARAZİSİ İŞLERİ STANDAKİ İŞLER HARİÇ   SEN ALETİNİ YOLLA BANA  VE NE GİBİ ÖZELLİKLER İSTİYORSAN NE İSTİYORSAN DA SÖYLE BANA BEN SANA O ŞEKİL PROGRAMLIYAYIM AL KULLAN DUA  EDERSİN ARKAMDAN KÜFÜR ETMESSİN AMA ALACAĞIN HER BAŞLIĞA KÜFÜR EDERSİN BUNU DA BİLESİN..

3>SENİN XLT  NİN KENDİ BAŞLIĞI BİR HAMAM TASI (SARIDAN MAMÜL ) 2 METRE İÇİNDEN DUYAR  BUNU BİLİYORMUSUN.....................................................................................ONK..
1-LİRADAN DAHA AZ BÜYÜK BİR AMERİKAN GÜMÜŞ DOLARI  45---50 CM DEN ALIR.........ONK.
BİR EN UFAK KURŞUN SAÇMA TANESİNİ 4 PARMAKTAN ALIR
CIMBIZIN UCUNLAN TUTABİLECEĞİN BİR ALTIN,,GÜMÜŞ,,BRONZ PARÇASINI DA 3--PARMAKTAN ALIR  BUNU DA BULAMASSIN TOPRAĞINLAN BERABER TORBAYA KORSUN EVE GELİP DE ÇOK DETAYLI BÜYÜTEÇLEN ARAŞTIRMAN SONUCU BULURSUN .
BİR KAZAN BAKIR DÜŞÜN  1. METRE ÇAPINDA OLSUN  HATTA BOŞ OLSUN VE BU KAZAN HER ŞEKİLDE TOPRAĞIN İÇİNDE OLABİLİR YAN DA YATMIŞ DÜZ DE TERS DE  KULAKLIKLAN BUNU ORİJİNAL YİNE KENDİ BAŞLIĞINLAN 3 METRELERDEN FARK EDEBİLİRSİN..
NOT>BU SÖYLEDİĞİM  DEĞERLERİ ALABİLMEK İÇİN  KAZ HEMEN GÖM VE BAK ŞEKLİNDE DEĞİLDİR HAKİKİ ESAS OLAN GÖMÜLERİN VERİLMİŞ HESAP VE DERİNLİKLERİDİR DİKKAT EDİNİZ ...............................nacibaba..............................onk..
yeni sürülmüş havalanmış bir tarlada tamamen tesadüfii işler olur...............................onk..
kendin deneme amaçlı  bahçende aç çukuru göm kapat çiğne toprağı bak bu da tamamen makine kanununa ters aykırı iştir  tamamen yanlış sonuçlar alırsınız buna göre de >>>>>>
makineyi evin içinde tahta bir masaya yatır ve herhangi bir madeni başlığa boşlukta ne kadardan çekiyor diye yapılan tüm denemeler yanlış tır  geçersizdir..............................onk..

BAK ŞİMDİ SENİN DÜŞÜNCE VE ŞEKLİNE CEVABLARI BURADA SIRALIYORUM YUKARSI  BİLGİ MAHİYETİNDE VERİLMİŞ CEVAPLARDIR..
XLT-- makinede  ilk çalışması için fabrikasınca verilmiş modlara yayılmış programlar vardır ve bu bilgiler dahilinde bu alet çalışır iş yapar ama nerede bu makine yapıldıysa o ülkenin kuralları geçerlidir  oranın toprak ve hava şartları geçerlidir oranın definecilik sistemi geçerlidir bu makine bizim ülkeye gelip de satışa çıktığında sen de gidip o makineyi aldığında  türkçe kullanım kılavuzu da var ve neşeylen evine gelip de sevinçlen kutuyu açarsın aleti kurarsın kataloğu da karşına alırsın bakar okur ilk çalışmaları yapıp kendini biraz alıştırıp da çıkarsan araziye  aletin ilk hava ayarı arkasından toprak ayarını yapıp da toprakta başladınmı gezdirmiye sen duymassın fark bile etmessin de bak makine içinde neler oluyor bu durumda  iyi dinle  düşün.....................................................................onk...

İLK ALDIĞI HAVA AYARINDAN ALET BİLGİSAYARI BİŞİ ANLAMAZ  DUR BAKALIM DER Bİ DE TOPRAK BİLGİSİ GELSİN ONU BEKLER SEN TOPRAK AYARINI DA YAPINCA BU BİLGİ DE BİLGİSAYARA GELİNCE  BİLGİSAYAR  KENDİNE VERİLMİŞ BİLGİ VE PROGRAMLARI Bİ GÖZDEN GEÇİRİR  SONUÇ OLUMSUZDUR TUTMAZ  TUTMAYINCA DA SEN DE ISRARLAN ARAMAYA DEVAM EDERSEN  BU SEFER AYNEN ŞÖYLE OLUR.
Sen istanbulun sultanahmet meydanında bir yaz günü banka oturmuşun ayasofya camiini seyreferken yanına bir ingiliz veya amerikan bir turist geliyor ve sana bişiler soruyor senin beynin de bu adamın söylediklerinden hiçbişi anlamıyor neden ? çünki senin beynine kayıtlı bir ingilizce lisanı yok da ondan karşındakinin de beyninde türkçe hafızası yok şimdi nasıl anlaşıcaksınız bu adamlan sen biraz uyanıksan kendini de topluma göre yetiştirmişssen  ilk önce adamın şekline eline bakıcan haliylen elinde bir şehir haritası varsa o da parmağını bir noktaya  koymuşssa haaa diyicen bu gideceği yeri soruyor da olabilir başka şey de olabilir  ve başlarsınız ikiniz karşılıklı tarzancana konuşmaya çünkü tarzancana her ülkede biraz geçerli bir lisandır yanlış doğru bişiler yaparsınız  adam gider sen düşünürsün dersin kendi kendine ne olurdu sanki evvelden bir iki lisan öğrense idim bak şimdi bunlan çatır çatır konuşurdum dersin doğru mudur doğrudur...................................................................onk....
işte  elindeki ( xlt ) de sana bu yukardaki örneğin aynısıdır  ve sen bunu türkiye şartları programını yaptırmassan aynı tarzancana işlere imzaa atacaksın ve kısa bir zamanda elindeki aletin yanlış olduğuna kanaat getireceksin ben yanlış iş yapmaz bir alet aldım diye üzülüceksin belki benim vesilelerimlen aldınsa bana sitemkar yazılar da yazıcaksın bunlar doğaldır  halbuki sitenin bu makine kısmına girip de dikkatli bir şekilde okuyup araştırsaydın bu durumlar olmuyacaktı  değilmi..............................................................................onk...

bak kardeşim  program benim tarafımdan yapılmışssa onu söyle ona göre sana konuşayım şayet yapılmamışssa da onu da söyle ona göre hareket edelim sorunun çözülsün......onk..

yapılmamış farzedelim > sen boşuna gezersin  bunu aldığın firmaya yöneltirsen sorunu sana daha bir çok şeyler satmak istiyeceklerdir sonuçlar hep aynı hüsranlıklan biticektir alem benim gibi size doğruyu söylemez boyuna cebinizdekini almıya uğraşır bunu bir kerre bilesin

bu makinede bir boş 10gb beyin vardır bize ait  fabrikasının orijinal programları haricinde  ben bunları sıkıştırma formatınlan tıka basa dolduruyorum  alet oluyor türkiyeli  ve başlıyor tanımaya  herşeyi ondan sonra da sana iş yapar aksi yapmaz bunu ilk önce benimseyiniz..
anladığım kadarınlan senin bölgende elektron denen sigara filtresinin yarısı küçüklüğünde kıymetli paralar çıkıyor derdin bu senin bunların gümüşleri de var  bak ne diyeceğim binlerce türkiyede çıkan tüm paraların frekansları zaten yapılan programda veriliyor eğer ki senin ordaki de vardır da yoksa bile bulunmuşu tanıtabilirsin  bak dersin bu da var başka bu da var  çok basittir tanıtarak hafızaya aldırmak  ve sonuçta ilk önceliği o tanıtığın paralara ynelik iş yapar  whites makineden başka hiçbir makinede yoktur bu özellikler  şayet daha programa girmeden derdini ne istediğini söylersen ben burda 3.cü programı sırf bunlara göre de programlarım bu programa alınanların haricinde hiçbişiyi de almaz yeterki sen ne istediğini söyle bu işler böyle  öyle başlıkmış bilmemneymiş bunları bir kalem geç ........onk...

son söz olarak da bu aletlen yapamıyacağın hiçbirşey yoktur kim derse ki dünyanın en iyi aleti şu (xxxxxxx) markadır getir onu xlt nin yanına sana 5 dakkada xlt yi  o (xxxxxx) makineye çevireyim  anlıyabiliyormusun yani başka makinelere de özenmenize lüzüm yoktur bu makine her türlü makinenin kılığına 5 dakkada girer ben bunu anlatamıyorum o kadar da yazdığım halde kimseye artık her kez anlasın ben de anlatmaktan kurtulayım ..............onk..

evet sayın arkadaşım özetlen durum böyledir..başka hiçbirşeye özenme kim ne derse desin

SAYGILARIMLAN...........................................................NACİBABA..............................ONK.....

ŞUNU DA İLAVE EDEYİM SON OLARAKTAN  WHİTESİN  İLK ÇIKANINDAN SON ÇIKANINA KADAR OLAN TÜM MODELLERİNDE KENDİNE HAS YAPILMIŞ BAŞLIKLAR KULLANILIR  BAŞKA BİR BAŞLIK TAKILIRSA ÇAIŞIRDA  BİR İNCELEMEDE ALETİN SAĞIRLAŞTIĞI GÖZLEMLENİR VE VERİCİ İLEN ALICININ KISA BİR ZAMANDA HASAR GÖRMESİNE SEBEB OLUR  BU DA ALETİN SONU OLUR BUNLARI GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURUN  ...................................................nacibaba.........................................onk...

bak tüm satırların sonuna  imzamı atıyorum   onk  diye bu demektir ki lafın başı da sonu da tamamen doğrudur arkasındayım diyorum  bu bu manaya geliyor....

VE KİMSE SESİNLİKLEN DE  ALETE DIŞARDAN AKÜ VS GİBİ ŞEYLER SAKIN BAĞLAMASIN BU ALETİN KISA SÜREDE ÖLÜMÜ DEMEKTİR YALNIZCA KENDİ PİL ŞARJÖRÜNÜ ÖNERİLEN PİLLERİ KULLANIN .................NACİBABA.......................ONK....

BANA TAMİRE GELEN TÜM WHİTESLERİN SONU AKİBETİ  %100 VE 1000 DİYEYİM BU DIŞARDAN BATARYA BAĞLAMALARI SONUCU KARTLARI GİTMİŞTİR.................ONK.....
Yukarı Dön
EFE Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı EFE Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22/Mart 2017/2012 Saat 19:20
NACİ BABA  MESAJINI  ALDIM   FAKAT ....SIFIR ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM......AZİME..SORDUM...XLT-E..YOKMUŞ...ALMANYADAN...GETİRTMEYİ DÜŞÜNÜYORUM......PUROGRAM  ATTIRMAYIDA  KESİNLİKLE DÜŞÜNÜYORUM...KİMNE  ..DERSE ..DESİN..BENİM  GÜVENİM  TAMDIR   AYRICA   ALLAH  SENDEN RAZI OLSUN   İYİKİ VARSIN
Yukarı Dön
Veznedar Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Veznedar Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24/Mart 2017/2012 Saat 17:12
Nacibaba veznedar nickiyle foruma giriş yapamıyorum. Şifremi kabul etmiyor. Yeni şifre istediğimde ise böyle bir mail adresi sistemde kayıtlı değil diyor. Yardımcı olman dileğinlen.

Saygı ve sevgilerimlen.....
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24/Mart 2017/2012 Saat 17:38

ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR VE SAYGILAR

( VEZNEDAR ) KODU GEÇMİYOR SADECE MİSAFİR OLARAK GÖZÜKÜYORSUN GALİBA BİRAZ DA KURCALAMAŞIN BEN BİLE GİREMİYORUM ..
SEN EN İYİSİ YENİ BİR BAŞKA KODLAN GİR  BANA DA HABER VER  HEMEN AKTİFLEŞTİREYİM
ŞİFRENİ DE YAZ Bİ KENARA  UNUTMA..

SAYGILAR..................................................................................NACİBABA.......................ONK...
Yukarı Dön
EFE Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı EFE Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04/Nisan 2017/2012 Saat 04:35
NACİ BABA MAKİNA YORGUN OLDUĞU İÇİN SATTIM  ŞİMDİ (DFX300) MÜ ALAYIM VEYA(DFX) Mİ BİRTÜRLÜ KARAR VEREMEDİM  YARDIMCI OLURSAN SEVİNİRİM FAKAT KESİNLİKLE( AZİM  ELEKTİRONİKTEN) ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM YOĞUN ARAŞTIRMALARIM SONUCUNDA EN SAĞLAM VE EN DÜRÜST ÇALIŞAN BANA GÖRE AZİMDİR AYRICA AZİM  USA  DAN DİREK İTHAL EDEN TEK ŞİRKET YANİ 10 ÜZERİNDEN 10  DİYORUM 
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 234

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50