Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5DEFİNECİLİĞE, FORUMA ve HAYATA DAİR <>5NACİ BABA'NIN MEKÂNI
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Siteden Yok Oldum mu, Buraya Bakınız2.ci sayfa

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1234 6>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22/Temmuz 2017/2010 Saat 12:39

GÜZEL VE EŞSSİZ İNSAN  OLAN AYHAN VERAL  [BENİM DE DÜKKAN SAHİBİMDİR] AYNI ZAMANDA ...............................ONK..

maalesef orta yaşta 53 .. kalp kirizinden vefat etmiştir  kendisine allahtan rahmet dilerim  nur içinde yat  arkadaşım...

dede

AYHAN  ARKADAŞIM BUNDAN 2 SENE ÖNCEKİ SON YERİMDEN ÇIKARILDIĞIMDA  TÜM GELİBOLU İÇİNDE KENDİME BİR YER ARADIMSADA MAALESEF BULAMADIM VAR AOLANLARI DA ZORLUKLAR VE YOKUŞLAR ÇIKARDILAR  GELİBOLU DIŞI SAYILAN BİR MAHALLEDE  BİR BOŞ BÜYÜKÇE BİR YER GÖRDÜM SAHİBİ KİMDİR DİYE ARAŞTIRDIĞIMDA SAHİBİ AYHAN ÇIKTI VE KENDİSİNE GİDİP TE SÖYLEDİĞİMDE ANINDA ANAHTARI ÇIKARIP ÖNÜME KOYDU HİÇBİR ŞART ŞURT VE NE ÖDÜYECEĞİM SONRA KONUŞURUZ SEN GİT BİR AN ÖNCE YERLEŞ DEDİ  VE SONRADAN DA BİR KONTRAT YAPALIM DEDİM HADİ GİT İŞİNE DEDİ AMA ELEKTRİK İÇİN LAZIM İSTENİYOR DEDİM SADECE SIKILARAKTAN YAPTIYDI  KİRA YERİNE DE 300 LİRA SEMBOLİK YAZDI BUNU VERMİYECEKSİN KENDİNİ DÜZELTENE DEK DEDİ ORASI SENİN BENİM DEĞİL DEDİ  İSTEDİĞİN KADAR OTUR DEDİ VE SIKILDIM UTANDIM AMA MECBURDUM VE İŞTE BURAYA YERLEŞTİM  BU DA 2 SENE SÜRDÜ ŞİMDİ BUNDAN SONRASI NE OLUR BİLEMİYECEĞİM  BEKLİYORUZ VARİSLERİ NE DİYECEK  BİLEMİYORUM VE ÇOK DA TEDİRGİNİM
BU SİTE DE  HEPİMİZ BİR BÜYÜK AİLE ŞEKLİNDE OLDUĞUMUZDAN DOLAYI  BUNLARI YAZMA İHTİYACI DUYUYORUM

SAYGILARIMLAN TÜM ARKADAŞLARA
VE KEDERLİ AİLESİNE BURDAN BAŞSAĞLIĞI DİLİYORUM

.....................................................................................................NACİBABA............ONK....

NOT>Ayhanlan ben bundan 20 küsur yılı geçik  çok ıssız bir ara yolda lastiği patlamış gecenin saat 4 düydü sitepnesi de patlakmış  kalmış orda  ben de tesadüfen aramadan dönerken rastlıyorum  ve 2 stepneyi alıp 60 km ötedeki bir kasabaya gidip lastikçiyi binbir zahmetlen evinden kaldırıp yaptırıp dönüyoruz ve takıyoruz tekeri diğerini de bagaja koyup ellerimizi temizliyoruz 10 metre ötesinde de bir çeşme vardı orda  ve hadi yolun açık olsun diyorum bu diyor dur bakalım o kadar gittik geldik kaç saatir benlen uğraşıyorsun bunun bir ücreti olması lazım diyor ben de şiddetlen bu önerisini çeviriyorum geriye bu itiraz ediyor  sonuçta peki öyle olsun diyor ama hayatımda da senin gibi bir adam görmedim diyor ben de dağ dağa kavuşmaz ama insan insana kavuşur bir gün de belli mi olur sen de bana yardım edersin diyorum bu kartını veriyor bana ben de ona veriyorum ayrılıyoruz .....?????

ve sonuç ben onun yazanesine gitiğimde bu dükkan işi için ayhan bana bakıyor bakıyor allah allah diyor fakat bi türlü çıkaramıyor bana da siması yabancı değil de nerden aradan uzuuun zaman geçmiş  ve dedi sen bir gece vakti bana yardım ettinmi çook seneler önce hah işte o zaman jetonlar düşüyor  işte nerden nereye  bunlar hepimize bir ders olmalıdır  yani her zaman zorda kalan birine hiç tanımasanız da karşılıksız yardım yapın ve  kesinliklen bişi istemeyin bunlar allahın denemeleridir insanlar üzerinde benim büyük bir sıkıntımın karşılığı 20 küsür yıl sonra bakın bana nasıl dönüştü  bunları unutmayalım ve karşılıksız herkes birbirine yardım etsin  hemde canı gönülden  sanki babanıza ananıza kardeşinize yaptığınız bir yardım gibi bunları algılayıp yapınız allah da sizlere bunların karşılığını en ümitsiz bir anınızda size geri olarak çevirecektir benim böyle hikayelerim çokcadır da  şimdilik bunu yazıyorum..
ve cenazesinde en önde motosikletli polis polis cemaati kaymakam vali tüm esnaf ve tüm civar iller ilen katılım ve o kadar büyük bir kalabalık ilen son yolculuğuna gitti demekki sevilen sayılan bir insanmış  allah herkese böyle bir yaşam nasip etsin
.........................................ALLAH RAHMET ETSİN NUR İÇİNDE YATASIN  ARKADAŞIM.....ONK..

Düzenleyen nacibaba - 01/Ağustos 2017/2010 Saat 21:25
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
gold Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 20/Mayıs 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 39
  Alıntı gold Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22/Temmuz 2017/2010 Saat 13:36
Amin,Kendisine rahmet ailesine sabırlar dileriz.Allah herkese böyle dostluklar nasip etsin..
Yukarı Dön
fatihgmc Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 11/Şubat 2017/2011
Durum:
Gönderilenler: 44
  Alıntı fatihgmc Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28/Temmuz 2017/2010 Saat 07:26

ALLAH rahmet eylesin, başınız sağolsun naci baba.

engüzel define hayatınızdır.
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21/Ağustos 2017/2010 Saat 07:15
ARKADAŞLAR MERHABA

BENDENİZ BU SON GÜNLERDE  SİTEYE DE PEK ÇIKAMIYORUM  KUWETLİ BİR ÜŞÜTME  VE KIRILAN KIVRANAN BİR VÜCUTLAN UĞRAŞIYORUM YOĞUN BİR ŞEKİLDE ....

Bu yaşa kadar  hiç böyle bir kırılganlık ve acz bir duruma düşmemiştim  yalnızım ve yine de günlük işler ilen bu hastalıklan mücadele ederekten yaşamaya devam ediyorum .

ewelcene  bir üiüme gelirdi  aniden yorganları üstüme kule yapardım  çok ızdıraplı bir kavga sonucunu daime ben kazanırdım ve bu üstümden kalkınca da anadan doğmuş gibi oluyordum  hatırlarım kış günü bile bu hastalık sonucunda soğuk duşa girdiğimi bilirim  yani öylesine bir  güzellikler geliyordu da tabi yarım saat sürüyordu bu sonra yaşına göreki o ana dönüş yapıyorsunuz .. kaldığıunız yerden devam ediyorsunuz..

Arazise çok rüzgarlar yedim geceleri de ayazlarlan boğuştum  motorun üstünde giderken ki yenen rüzgar da var tabii
ve bide bu son günlerdeki sıcakların sonucunda burda dükkan içinde 4 adet fan çalışıyor  gecegündüz 24 saat aralıksız çalışıyorlar  biri de ben uyurken yarım şekilde üstüme üflerken de uyuyorum  bu da var tabi hepsi birleşti ve kazan kaldırdılar  sonuçta  yatıp istirahat edicen bolcana uyuyacan  kendini ancak toplarsın    ama naci usta bu rahat dururmu  nerde istirahat  ????? geçin bu işi bir kalem  hem çalışıyorum  hem birkaç saat uyuyorum kalkıyorum yine devam  sonuç ne olucak bakalım ben de merak ediyorum ...

Doktor diyorki  en aşağı 10 gün yataktan çıkmıyacaksın  abe doktor ben çatlarım  nasıl olucak bu iş  sen arkanı döndüğünde ben ayaktayım  ona göre  o da dediki git mezarlıktan bir yer satın al  dinlemessen beni dedi ben de dedim zaten hazır yerim vardır   o zaman kendi bildiğine devam et dedi çıktı işin içinden .................

ŞİMDİLİK HOŞÇÇA KALINIZ.............................nacibaba........ONK.
Yukarı Dön
haktan Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 10/Kasım 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 30
  Alıntı haktan Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21/Ağustos 2017/2010 Saat 15:05
Geçmiş olsun Naci Baba.
Yukarı Dön
memet Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 25/ocak 2017/2011
Durum:
Gönderilenler: 66
  Alıntı memet Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21/Ağustos 2017/2010 Saat 19:26
geçmiş olsun hocam
Yukarı Dön
caferbey Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 24/Temmuz 2017/2015
Durum:
Gönderilenler: 1
  Alıntı caferbey Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22/Ağustos 2017/2010 Saat 03:26

geçmiş olsun hocam,acil şifalar dilerim.

caferbey
Yukarı Dön
nacar66 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 26/Mart 2017/2011
Durum:
Gönderilenler: 31
  Alıntı nacar66 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22/Ağustos 2017/2010 Saat 04:12
gecmiş olsun baba acil şifalar
Yukarı Dön
fakabas Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 18/Ekim 2017/2012
Durum:
Gönderilenler: 176
  Alıntı fakabas Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22/Ağustos 2017/2010 Saat 06:32
ustam bu seferlik doktoru dinlesen artık nede olsa vucud yaşlı beyin genç ve uyuşmazlık başlamış,arasını bulmanız lazım yoksa çok büyük kavga çıkarda Allah korusun arada kaynarsınız.aslında doktorun demek istediği de bu bazan kendinizi dinlendirmenin zamanı geldi,böyle tuu kaka gitmektense bi on gün dinlenip 20 gün koşmak daha evla değilmi hem vucudunuzada zulmetmiş olmazsınız,ustam unutmayalımki vucuda yüklediğimiz her yükdende ,sıhhattende sorumluyuz.acil şifalar diliyorum.selamlar hürmetler
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15/Eylül 2017/2010 Saat 12:22

ARKADAŞLAR HEPİNİZE MERHABALAR SELAMLAR.............................NACİBABA................ONK..

BU SEZONUN HERHALDE SON ARAZİ ÇIKIŞIM OLUCAK MAKİNE AYARLARI KONUSUNDA  BU ÖNÜMÜZDEKİ PAZARTESİ AYIN 20 Sİ 9 AY  2010 GÜNÜ ÖĞLEDEN SONRA ÇIKIYORUM 15 GÜN YOKUM AMA HER AKŞAM LAPTOPTAN VINN LAN GİRİP KISACA BİR BAKICAM NEVAR NE YOK DİYE  KENDİMİ BAYAĞI TOPLADIM ÇÜNKÜ KENDİMİ BAKIMA ÇEKTİM  FAYDASINI DA GÖRÜYORUM  İYİYİM YANİ ŞİMDİ DAĞ HAVALARI DA DAHA İYİ DE GELKİCEK  BU TARİHE KADAR YOLLAYAN YOLLADI YOLLAMIYANLAR İÇİN ARTIK  BİR SEFER DAHA OLMASI İÇİN BU SEZONDA HAVA DURUMUNA BAĞLIYIM ARTIK  BENİ TÜM ZORLUYAN YÜKSEK RAKIMLI YERLERDİR  1750 METREDE YAZIN GÜNDÜZ YANIYORSUN GECELEYİN DE NEREDE İSE KAR YAĞICAK O KADAR SOĞUK OLUYOR  VE BURADA ATEŞ DAHİ YAKAMIYORSUN BÜYÜK YASAK ORMAN STATÜSÜNDE OLDUĞU İÇİN ŞİMDİ YANGIN SEZONU DA BİTTİ YAKABİLİRİM GECE ISINMAK İÇİN HABER VERİYORUM ZATEN BAŞTAN VE EN UFAK BİR YANGIN VS ÇIKSIN SENDEN BİLİRİZ HESABI DA MEVCUTTUR RİSKE BAKIN  ŞİMDİYE DEK TE ALLAHA ŞÜKÜR HİÇBİR ŞEY OLMADI ZATEN 2 ADET DEV KÖPÜK SÖNDÜRÜCÜM DE HAZIR NAZIR NE OLUR NE OLMAZ .. HERNEYSE DURUM BÖYLE BU YUKARDA BELİRTMİŞ OLDUĞUM TARİHTEN İTİBAREN TAM 15 GÜN SONRA GELİCEM GELİBOLUYA  BURAYA GELECEK OLANLARA DA BU VESİLEYLEN DUYURULUR  HİÇKİMSE TELEFON AÇMADAN BANA GELMESİN  ....
ŞİMDİLİK BUKADAR ..

SAYGILARIMLAN....................................................................NACİBABA........................ONK..
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1234 6>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50