Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5BAKIM / TAMİR / ONARIM / SERVİS / SATIŞ / TAKAS / <>5NACİ BABA GÜVENCESİNDE KULLANILMAMIŞ / İKİNCİ EL DEDEKTÖRLER
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı KonuNACİ BABA'DAN DIREKT 2-EL SATIŞLAR !

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 678
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
admin Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
NACİBABA

Son Giriş: Bugün
Durum:
Gönderilenler: 2025
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15/Haziran 2017/2016 Saat 09:57

DİKKAT  TÜM TÜRKİYE GENELİNDE  DURGUNLUK VARDIR
VE BAZI ARKADAŞLAR SIKIŞIKLIKLAR YÜZÜNDEN ELLERİNDEKİ ÇEŞİTLİ MARKALARDAKİ MAKİNELERİ SATMAKTADIRLAR..

SATACAK OLANLARIN İLK ÖNCE BANA BURAYA YOLLAYIP KONTROLÜ ŞARTTIR ANCAK ONDAN SONRA BENİM BU KISIMDA İLANI ÇIKAR AKSİ GERİ YOLLANIR..

KONTROLDE  ALETSEL OLARAKTAN VE ARAZİ DENEMESİ SONUÇLARINDA  %95 PERFONMANSI OLANLARI KABUL EDİYORUM %90 DAHİ OLSA  GERİ YOLLANIR..

ONUN İÇİN  SATIŞA SUNULACAK  MAKİNELERİN HAKİKİ DÜZGÜN TAMİRSİZ HASARSIZ OLANI VARSA YOLLAYIN AKSİ GEL GİT BOŞUNA DÜNYAA KARGO PARASI ÖDERSİNİZ....

NOT--> BENİM BU SATIŞ KISMI  HARİCİ SİTEYE VERİLEN TÜM İLANLARDAN BEN SORUMLU DEĞİLİMDİR..
VE BAŞKA SİTELERE ,,SATIŞ SİTELERİNE VERİLEN İLANLARDA DA  BENİM ADIM SANIM GEÇERSE  YALANLARIM ONA GÖRE ..

HER KİM MAKİNESİNİ, SATACAKSA KENDİ ADI SANIYLAN NEREYE İLAN VERİCEKSE VERSİN  BENİ KESİNLİKLEN İŞİNİZE KATMAYINIZ...ALET ETMEYİNİZ....

.............................................nacibaba............................onk...
definecinin yakasına her kim yapışırsa allah da onun yakasına yapışsın...AMİN..
İNSANIN KIYMETİ ANCAK ÖLDÜĞÜNDEN SONRA ANLAŞILIR O.N.K..
Yukarı Dön
admin Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
NACİBABA

Durum:
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16/Haziran 2017/2016 Saat 07:41

DİKKAT---->>>>

1 ADET  2.Cİ  EL ÇOK TEMİZ   (  AC--EURO  )
   SATILIKTIR..................................ONK..

SATIŞ   SEBEBİ --> SIKIŞIKLIKTAN ÖTÜRÜDÜR  BU ARA  BU YÜZDEN  ÇOK MAKİNELER SATILACAK GÖZÜKÜYOR ALLAH HERKESE YARDIMCI OLSUN...................................ONK

MAKİNE HAKKINDAKİ  GERÇEK BİLGİLER

GARRETT  AC  EURO   MAKİNE GÖVDESİ
2  ADET KOLLARI
1 ADET ÖRÜMCEK  DD  BAŞLIK ( BAŞLIK İÇİNDE  2 ADET BAŞLIK MEVCUT)
KENDİ ORİJİNAL 80.000 HZ  KULAKLIĞI
FABRİKADA KONAN PİLLERİ DAHA ÜSTÜNDE
FATURASI
KULLANIM KILAVUZLARI --TÜRKÇE--

NOT--> ÇANTASI YOKTUR   SADECENE..

DİREKT BENİ ARAYINIZ  TEL-- 0542 724  66 56

DİKKAT--> BU SENELERDİR KULLANDIĞIMIZ POSTİLMAGE RESİM SERVİSİNDE BİŞİLER OLDU  BAŞKA BİŞİLER GÖSTERİYOR ANLAMSIZ ŞEYLER,, VE BU YÜZDEN GİRİP TE RESİM KOYAMIYORUM  HERHALDE BU ŞİRKET SU KOYVERDİ  BAKALIM BAŞKA BİR RESİM BARINDIRMA ŞİRKETİ ARAYACAM ..
YÜKLENMESİ EN KOLAY KAFA KARIŞTIRMAYAN BİR SİSTEM KİMDE MEVCUTSA ARTIK ONU KULLANICAM BAŞKA ÇARE YOK ............................nacibaba...............................onk..

SATILMIŞTIR..........

.....................................................................................................................................

Düzenleyen admin - 21/Eylül 2017/2016 Saat 17:58
Yukarı Dön
admin Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
NACİBABA

Durum:
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16/Haziran 2017/2016 Saat 11:18

WHİTES......XLT..u.s.a

XLT   WHİTES   DEDEKTÖR

DİKKAT-->ÖBÜR GELECEK DENİLEN MAKİNELER GERİ ÇEVRİLDİ ÇÜNKİ İŞ YAPMAZ ŞEKİLE DÖNÜŞMÜŞLERDİ..
   BU YENİ GELENLER İYİ AĞZI BURNU YERİNDE VE TEMİZLER %98  PERFONMANS  GÖSTERDİLER  BU YÜZDEN DE BURDAN SATIŞA SUNULDU...

TABİKİ YİNE AYNI SEBEBLERDEN DOLAYI SATILIĞA ÇIKARILDILAR İHTİYAÇTAN ÖTÜRÜ  YOKSA NE DİYE DÜZGÜN BİŞİYİ SATSINLARKİ DEĞİLMİ  HERNEYSE..

YAPILAN KONTROL SON NETİCELERİ
XLT- TAMAMEN KONTROL EDİLDİ  AKSİĞİ GEDİĞİ YOKTUR  HALEN BENİM YAPIM OLAN PROGRAMLAR ÜZERİNDE SAĞLAM DURUYOR TOPRAKTA DA ÇOK İYİ.....ONK.
MAKİNE GÖVDESİ DIŞ KUTU DA TEMİZDİR  GÖK KUŞAKLI SERİDEN  Kİ EN ÇOK TUTULANIDIR .. BATARYA YUVASI VE KAPAKLARI KLEMENSLERİ DE TEMİZ..
TEK BATARYA VAR  O DA ŞARZLI OLANIDIR.. BATARYA DURUMU DA İYİDİR
ŞARZ CİHAZI KENDİ FABRİKASYONUDUR  O DA İYİDİR SAĞLAM..
BAŞLIK ÇOK İYİ ÇİZİK DAHİ YOK O DA GÖKKUŞALI  MADEİN  U.S.A  DIR  ALTINA GEÇME KORUMA KABI DA MEVCUTTUR ..V E TAKILIDIR..
UZATMA KOLLARI DA MUNTAZAM DÜZGÜNDÜR,,EKSİK GEDİK YOKTUR
KULAKLIĞI DA İYİDİR FAALDİR..

KISACA  SORUNSUZ BİR MAKİNEDİR..............................NACİBABA.......................ONK..

MAKİNE VE PARÇALARININ LİSTESİDİR

1-MAKİNE GÖVDESİ
1-KULAKLIK
1- BAŞLIK ORİJİNAL WHİTES  GÖKKUŞAKLI  SERİ.. U.S.A
2- ADET UZATMA KOLU  EKSİKSİZ TAM OLARAK
1-ADET BATARYA ŞARZLI  12 VOLT
1- ADET ŞARZ CİHAZI
    FATURASI
    KULLANIM KATALOĞU
    BENİM YAPIM OLAN PROGRAMLARA GİRME YAPMA KATALOĞU
TAŞIMA ÇANTASI YOKTUR  SADECENE

EVET HEPSİ BUKADAR..İLGİLENENLERİN BANA MÜRACAATLARI GEREKİYOR

TEL--0 542 724 66 56        7/24

.......................................................................................................................................... 

S A T I L M I Ş T I R

20-6-2016   TARİHİNDE...

Düzenleyen admin - 20/Haziran 2017/2016 Saat 08:42
Yukarı Dön
admin Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
NACİBABA

Durum:
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23/Haziran 2017/2016 Saat 18:07
U.S.ORİJİNAL DEDEKTÖR
NACİBANIN DEMİRBAŞLARINDANDIR
KENDİ ÖZEL MAKİNELERİMDEN SONUNCUSU OLAN BU MAKİNEYİ DE SATIŞA ÇIKARIYORUM................ONK....
COINMASTER  6 / DB   TİP
WHİTESİN  COINMASTER SERİSİNİN  6000 D   DEN BİR ÖNCEKİ MODELİ  ESKİLER BU MODELİ ÇOK İYİ BİLİRLER ..
VE ELİMDEKİ BU CİHAZ  AYNEN FABRİKA ÇIKIŞLIDIR  PİLLİKLERİ BİLE ORİJİNALDİR  BAŞLIĞINDA BİLE TEK ÇİZİK YOKTUR  MAKİNE KUTUSU ÜSTÜNDE BİR İKİ YERDE BOYA ÇİZİĞİ VARDIR  HEPSİ O KADAR..

COINMASTER  6 /DB  HAKKINDAKİ GENEL AÇIKLAMALARI

BU MAKİNEDEKİ TÜM AYARLAR   SIFIR İLEN 1000  ARASIDIR  YANİ HER TOPRAĞA HER YERE GÖRE AYARLANIR İŞ YAPAR ÇALIŞIR ŞEKİLDİR ......
BU MODEL ZAMANINDA TÜM DÜNYADA EN ARANAN EN GEÇERLİ MODELDİ..
BUGÜN BİLE BU MODEL İLEN BUNUN BİR ÜSTÜ MODELİ OLAN COINMASTER 6000 D  Yİ
GEÇEBİLEN BİR MAKİNE  YOKTUR  AYNEN ELEKTRİK SÜPÜRGESİ GİBİ TOPRAĞIN İÇİNİ AYIKLARLAR  BUNLAR 3 TANE İDİ   
1-COINMASTER   6 /DB   MODELİ
2-COINMASTER  6000  Dİ- MODELİ
3-COMPASS  X-100  MODELİ
BU MAKİNELER TEKTEKÇİLİKTE KULLANANLAR  TARAFINDAN TUTULMUŞTUR EN ÇOK
SADECE TEKTEKÇİLİKTE KALMAZLAR AYNI ZAMANDA DERİN ALGILAYAN MAKİNELERDİR
ÇEŞİTLİ EBADLARDA BAŞLIKLAR KULLANILARAKTAN DERİNLİKLER ARTIRILIR VE AYRICA MAKİNE ÜSTLERİNDEKİ  MODLARDAN BU BAŞLIKLARA GEÇİŞLER YAPILIR  DAHASI DA MAKİNE ÜSTÜNDEKİ MODDAN  TOPRAK İÇİNE  ÇOK KUWETLİ ELEKTROMANYETİK SİNYALLER GÖNDERİLİR DERİN ARAMALAR İÇİN  YANİ KISACA HER ŞEY DÜŞÜNÜLMÜŞ VE MAKİNE ÜSTÜNE KONULMUŞTUR..
COINMASTER  6/DB----------------24 VOLT AKIMLAN ÇALIŞIR --<---<----<
COINMASTER  6000  Dİ------------ 6 VOLTLAN ÇALIŞIR
COMPASS  X--100-----------------18 VOLTLAN ÇALIŞIR
BU YUKARDAKİ TABLODA GÖRÜLDÜĞÜ ÜZERE   (  COINMASTER  6/DB  ) NİN  24 VOLT
BİR AKIMLAN ÇALIŞMASI  NE DENLİ DERİNLERE İNECEĞİ GÖRÜLMEKTEDİR ...
NOT-->BU MAKİNEDEKİ BAŞLIK  TEKTEKÇİ BAŞLIĞIDIR BEN TEKTEKÇİLİK YAPTIĞIM İÇİN DİĞER BÜYÜK BAŞLIKLARINI ZAMANINDA ALMADIMDI  AMA İNTERNET ORTAMINDA BU BÜYÜK OLAN BAŞLIKLARI SATANLAR ARADA BİR ÇIKIYOR TAKİP EDİP  DÜZGÜNSE KONTROL EDİLDİKTEN SONRA ALINABİLİNİR ..
NOT--> AEGLE  I    MODELİNE KADAR  WHİTES--COINMASTER  MAKİNELERDE TAMAMI  BEYAZ RENK BAŞLIKLAR KULLANILDI  AEGLE II  DEN SONRA SİYAH RENK VE SERT İNCE BAŞLIKLARA GEÇİLDİ  İŞTE BU SİYAH BAŞLIKLAR BEYAZ BAŞLIK KULLANAN CİHAZLARA UYMAZLAR  B EYAZ BAŞLIKLAR DA SİYAH TÜR BAŞLIK KULLANAN CİHAZLARA UYMAZLAR  BUNLARI   BİLGİNİZ OLSUN DİYE VERİYORUM OLAKİ KARŞILAŞIRSINIZ BİR YERDE  HERHANGİ Bİ DURUMLAN  BİLDİĞİNİZ İÇİN DE YANLIŞ YAPMAZSSINIZ ..

6/DB   COINMASTER  İN YAPISI VE ÇALIŞMASI  ÇOK İDAALI OLARAK FABRİKASINCA DEVAMLI LANSE EDİLMİŞTİ  (  DÜNYANIN HER YERİNE UYUMLUDUR  ÇALIŞIR SORUNSUZ OLARAKTAN )  TÜM AYARLARI  0----İLEN----1000    ARASI YAPTIK Kİ DÜNYADAKİ EN PİS TOPRAK ÇEŞİDİ 700  AYARINI GEÇMEZ ...BU NE DEMEĞE GELİR ---------->--->
YANİ HER TÜR YERDE HER RAKIMDA HER TOPRAK ÇEŞİDİNDE SORUNSUZ ÇALIŞIR  VE DENİLEN DE DOĞRUDUR  BEN SENELERCE ŞAHİDİYİMDİR ...

BU MAKİNEDEN ARAYANLAR HASTASI OLANLAR BUNU KAÇIRMASINLAR DERİM...........................O.N.K...

FİYATI SON-----1500 TL DİR..
TEL---02865669160-----05427246656--------DAN BENİ ARAYINIZ

RESİMLERİNİ AŞAĞI KOYACAĞIM ..

dededededededededede

dededededededededede 

BU CİHAZ
SATIŞTADIR,,,,,,,,,,,

Düzenleyen admin - Aralık 2016/10/2014 Saat 07:45

NOT=OKUYUNUZ  ÖNEMLİDİR...........................ONK...

Bu postilmage  resim barındırma  sitesi  türkiyeden elini ayağını hiç haber vermeksizin  duyuru yapmaksızın çekince olanlar  bizim siteye de oldu maalesef tüm resimleri kaybettik  bu çok büyük bir yıkım oldu benim için ama yapacak da başka bir şey yok şu anda..
Evet bir sürü resim barındırma sitesi var ama  bu en büyüklerinden biriydi bu böyle olursa hangisine güveneyim binlerce resmim emeğim gitti hangisine yanayım sizler söyleyin bu iş bana karşın kasıtlı mı yapıldı orasını da allah bilir başka bir durum daha  vardır da orasını daha sonra iyice emin olduktan sonra açıklayacağım dedektör konusunda dır bu iş..
Açıkcası şu anda hiçbişi bilemiyorum  arkası arkasına  darbeler geliyor tek başıma  bunların altından kalkabilecekmiyim onu da allah bilir..

şimdilik konu bukadar...................nacibaba..........onk. 

Düzenleyen admin - 28/Mart 2017/2017 Saat 10:35
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 678

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50