Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5DEFİNECİLİĞE, FORUMA ve HAYATA DAİR <>5TALEP, TAVSİYE, ŞİKAYET, MANİFESTO ve PROTESTOLAR
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Sitede Chat Sayfası

Cevap Yaz Cevap Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
memet Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 25/ocak 2017/2011
Durum:
Gönderilenler: 66
  Alıntı memet Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Sitede Chat Sayfası
    Gönderim Zamanı: 19/Mayıs 2017/2010 Saat 20:47
Selamlar Saygılar Hocam
Eğer sizin içinde uygunsa sitede chat sayfası açılması konusunda isteğimi bildirmek istiyorum.
Görüşünüzü alabilirmiyim acaba mümkünmü ?

( Forum kuralları gereği özellikle başlıklarda lütfen büyük harf kullanmayınız.)

Düzenleyen magistratus - 20/Mayıs 2017/2010 Saat 04:04
Yukarı Dön
magistratus Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Magistratus

Son Giriş: 15/Şubat 2017/2011
Durum:
Gönderilenler: 397
  Alıntı magistratus Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20/Mayıs 2017/2010 Saat 03:28
Merhaba Sayın Üyemiz;

Burası bir forum sayfasıdır.Konsept, format ve teknik altyapı olarak talebinize uygun değildir. Talebiniz 5-10 yıl önce kullanılan ( free chat rooms, paltalk vb.) ancak günümüz itibariyle en gözde yabancı forum sitelerinde ve genel olarak konumuzla ilgili net tarihinde,  terk edilmiş denilecek kadar rağbet görmeyen bir java uygulamasıdır. Forum sitelerinin amacı ve faydası yazılan yazıların ( kurallara uygunluğu çerçevesinde) üyelerin veya duruma göre tüm ziyaretçilerin istifadesine açık olmasıdır. Burada esas olan iletişimin bu şeklidir. Ancak özel mesaj yoluyla veya e-posta ve msn vasıtasıyla haberleşmenize de bir engel mani yoktur.

Saygılarımla...

Düzenleyen magistratus - 20/Mayıs 2017/2010 Saat 03:56
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20/Mayıs 2017/2010 Saat 03:40

MEMET KARDEŞ MERABA  SELAM

SİTEYİ İLK KURDUĞUMUZ ZAMANDA BU İŞ GÜNDEME ÇOK GELDİ  AMA BEN BENİMSEMİYORUM   OLUYOR ORASI DEDİKODU YUVASI ONU BUNU ÇEKİŞTİRMELER VS VS 
DİKKAT EDERSEN SİTE SIRF  BİLGİ ÜZERE YAPILI  DİĞER SİTELERDEN ÇOK BÜYÜK FARKI VARDIR ABUR CUBUR IVIR ZIVIR ŞEYLER YOKTUR HATTA REKLAM BİLE ALMIYORUM SADE  BU ŞEKİLDE KALMASI BENİM AÇIMDAN ÇOK DAHA İYİDİR  SONRA BU ARKADAŞLAR KORO ŞEKLİNDE BAŞLADILAR O ZAMAN BİZ GELMEYİZ TAMAM KARDEŞİM SİZLER CHAT ADALI SİTELERE GİDİN ZATEN SİZ BİZE YARAMASSINIZ SİZ BURAYA BİŞİLER ÖĞRENMİYEMİ GELİYORSUNUZ OYUN OYNAMAYA DALGA GEÇMİYE Mİ GELİYORSUNUZ  EEE SONRA SİTEDE HİÇ KİMSE KALMAZ KALMASIN KARDEŞİM İSTERSE 1 KİŞİ KALSIN  SİTELER SIRF BUNUN İÇİNMİ AÇILIYORMUŞ Bİ SÜRÜ LAFLAR  3 SENE OLDU ŞİMDİ SEN HORTLATTIN  BU İŞİ GEÇENLERDE BİR TARAMA YAPTI BİZİM MAGİSTRATUS  BU CHAT İŞİ TÜM HERYERDE ÇEKİCİLİĞİNİ KAYBETMİŞ VE KİMSELER DE KALMAMIŞ  YANİ İŞİ BİTMİŞ BİR SİSTEM OLMUŞ  BU DA VAR  ZATEN BEN BAŞTAN BERİ KARŞIYIM ONUN İÇİN KONMUYACAKTIR  BU ŞEKİLDE YÜRÜYECEK BU SİTE ..

NOT>BOŞ ZAMANINIZDA  ÜYELER KISMINA GİRİP SIRADAN BİR İNCELEME YAPINIZ  GÖRECEKSİNİZKİ  ARKADAŞ 2 SENE ÖNCE GİRMİŞ İSTEDİĞİ BİLGİYİ ALMIŞ VE BİR DAHA DA GİRMEMİŞ  TOPLASAN ŞURDAKİ RAKKAMIN %75 İNİ  BU KISIM TEŞKİL EDİYOR  Kİ 1200 E GİDEN BİR MEVCUT VAR  BU KİŞİLERİN BİLEMEDİN 50 Sİ DEVAMLI YAZAR ÇİZER SORAR VE BİŞİLER YAPAR KISMI DİĞERLERİ GİRİYOR OKUYOR BAKINIYOR HİÇBİŞİ YAZMADAN ETMEDEN ÇIKIP GİDİYOR NE ZAMAN GELECEKLERİ DE BELLİ DEĞİL ..
YANİ İNSANLAR BURADAN GELİP İSTEDİĞİNİ ÖĞRENİP GİDİYORLAR VE ÇOK BÜYÜK BİR SAYI BU  BAZILARI GELİP MESELA DFX     XLT   EN ÇOK ARAKLADIKLARI BİLGİLER SANKİ KENDİLERİ YAZMIŞ GİBİ HER SATIRINDAKİ BAZI KELİMELERİ DEĞİŞTİREREKTEN KENDİ SİTELERİNDE YAZIYORLAR  BUNLAR %40 CİVARINDA SEYREDİYOR   %10 LUK KESİM HERHANGİ BİR KODLAN GİRİP UYKUYA YATIYOR VE BİRYERLERDEN EMİR BEKLİYOR BU EMİR GELİNCE BAŞLIYOR AYKIRI YAZILARA TABİ ANINDA DA SİLİYORUM İLİŞİĞİNİ SİTEDEN  SONRA BİR BAŞKA KODLAN YİNE O AYNI ŞAHIS GİRİP PİSLİĞİNİ SÜRDÜRMEK İSTİYOR ONU DA KISA SÜREDE  YAKALAYIP AYIKLIYORUM BU GENE GİRİYOR SEN ÇIKARIYORSUN O GİRİYOR BÖYLE ASALAKLARLAN DA UĞRAŞIYORUZ ..
BEN ARTIK TÜM SİTEDE EN ÇOK RAĞBETTEKİ KONULARA BAKIYORUM VE ONLAR ÜSTÜNE YOĞUNLAŞMAYA GİDİCEM ÇOK AZ İLGİ GÖREN YERLER KISIMLAR DA ZAMAN İÇİNDE ÇIKARILACAK  SİTE NE KADAR KÜÇÜLÜRSE BUNA KARŞIN DA BİLGİLER YAZILIMLAR NE DENLİ ÇOĞALIRSA BENİM İÇİN O KADAR İYİDİR .
İŞİN ÖZÜNE GELİNİLİRSE BEN HAKİKATLERLEN  İŞ YAPMAK İSTİYORUM  VE ANLATIMLARI DA ARTIK GÖRSELE HEM SERİ FOTOĞRAFLAMA ŞEKİ HEM DE VİDEO ÇEKİM ŞEKİLLERİNE GEÇİLİCEKTİR  ANLATIMLAR BU ŞEKİL ÇOK DAHA İYİ OLUCAKTIR  SIRF YAZI İLEN OLMUYOR
NEYSE GENE UZATTIM AMA HERKESİN  BİLGİLENMESİ KONUDA İYİ OLUR DİYE YAZIYORUM   

SAYGILARIMLAN..............................................................NACİBABA............................ONK..
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
memet Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 25/ocak 2017/2011
Durum:
Gönderilenler: 66
  Alıntı memet Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20/Mayıs 2017/2010 Saat 19:25
selamlar.
 sayın naci hocam bıkmadan usanmadan uzun uzun, açıklayıcı şekilde yazıp aydınlattığınız için size ayrıca teşekkür ederim.
 gayet net anlattınız.size hak veriyorum. 
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02/Nisan 2017/2011 Saat 11:32
Forumlara Resim  yüklemek için bazı linkler vardır. Bunlardan birini size ileteceğim.Kullanımı  uygulaması çok kolaydır.

Örnek bir  uygulamayı sizin için  buraya  taşıdım.

Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50