Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5RESİMLER - FOTOĞRAFLAR - HARİTALAR -BELGELER <>5RESİMLER, FOTOLAR, HARİTALAR, YERLER, İZLER, KALINTILAR, <>5WALÇONUN YAŞAMI VE YERLERİ
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı KonuARTIK OYUN BİTMİŞTİR okuyunuz

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 2345>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
fatihgmc Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 11/Şubat 2017/2011
Durum:
Gönderilenler: 44
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29/Nisan 2017/2010 Saat 11:41
neden aramıyorsun yahu arasana bi babayı, madem o değilsin arada anlayalım bırak laf ebeliğini.
engüzel define hayatınızdır.
Yukarı Dön
serdar Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 28/Haziran 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 8
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29/Nisan 2017/2010 Saat 17:05
bilinen gerçek gerçek değildir, bu olaylar tarihten beri hep var. bekçiler ellerindekileri kaptıracağız diye endişeli, telaş bu yüzden.
Yukarı Dön
serdar Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29/Nisan 2017/2010 Saat 17:07
insan harcamayı da iyi biliyorlar, bozuk paraya çevirmişler birilerini.
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29/Nisan 2017/2010 Saat 17:34

SERDAR  MERHABA SELAM

NEREDE KİM NEYİN BEKÇİLİĞİNİ YAPIYOR  ..
BU GİBİ ŞEYLERE KİMSE İNANMASIN KANMASINDA YOK BÖYLE ŞEYLER BU ŞEKİLLER
HEM SONRA AKIL VAR MANTIK VAR  ASIRLARDIR NE İÇİN BUNLAR TUTULUYOR ELDE  DEĞİLMİ
BUGÜNKÜM BU ŞEKLE DÖNÜK TARİKATLAR VAR  HIRİSTİYAN.YAHUDİ VS VS TOPLUMLARINDA MESELA BİRİ VATİKAN BUNLARDA ELLERİNDEKİ TÜM SERVETLERİ YATIRIMLARA DÖNÜŞTÜRMÜŞLER PARA KAZANIYORLAR ORDA DURAN BİŞİ KİŞİLERE BİŞİ KAZANDIRMAZKİ  VARSA BÖYLE BİŞİ HAKİKATTEN Kİ YOKTUR ADIM GİBİ EMİNİMDİR  SERVET NE DENLİ BÜYÜKSE GÜÇ TE O KADAR BÜYÜR VE İSTENİLENLER YAPILIR BUNUNLAN  İŞTE VARSA BU ŞEKİLDE BÜYÜRLER YERİ GELDİĞİNDE DE AMAÇLARI NEYSE ONU YAPMIYA BAŞLARLAR AMA YERİN ALTINDA DURAN HAZİNE HİÇBİR İŞE YARAMAZ  AYNI ÖLÜLERLEN EŞ DEĞERDİRLER  Kİ YERİ MEBLAĞI KİŞİLERCE BİLİNİYORSA   BİLİNMEYİP TE ARANIYORSA O ZAMANDA İŞLER DEĞİŞİR  BULMAK İÇİN AKLA HAYALE GELMEDİK SENARYOLAR İÇİNE DE GİREBİLİRLER  EĞERKİ BİLİNİYORSA YERİ BUNLAR ÇALIŞTIRILIR HOLDİNGLER KURULUR BÜYÜRSÜN DE BÜYÜRSÜN  BU İŞ BÖYLE GİDER  SAÇMALIK TA  BEKÇİLİĞİNİ YAPICAN NEREYE NE ZAMANA KADAR YOK ÖYLE BİŞİ BUNA KİMSE MUTEBER ETMESİN TÜM HEPSİ VAR AMA NEREDE İŞTE ONU ARIYORLAR TÜM MÜCADELE BU BAŞKA HİÇBİRŞEY DEĞİLDİR ...
ZENGİNİ VARLIKLISI DA ARIYOR BULURSA GÜCÜNE GÜÇ KATMAK İÇİN  YANİ HER KİŞİNİN VE KİŞİLERİN BELLİ BİR AMAÇLARI VARDIR  BUNLARA DA KAFA YORDUNMU İNSANIN TEK SERMAYESİ OLAN VAKTİ ZAMANI GÜNÜ BU BOŞ İŞLERLEN GEÇER HİÇBİŞİ DE ELDE EDEMEDEN İHTİYARLARSIN ...BEN SENELERDİR BUNLARI GÖRÜYORUM TEK TEK DE İZLİYORUM
NELER SÖYLENİYOR AMA GEL GÖR HİÇBİŞİ DE YOKTUR

BURDAKİ BUNLARI DİKTE EDEN KİŞİ MİLLETLEN BURDA DALGASINI GEÇİYOR KAFA BULUYOR
İNSANLARI MEŞGUL EDİP  SONUNDA DA İŞTE BÖYLE TÜYERLER GİDERLER  TASASI DA MİLETTE DÜŞER ÇNELER YORULUR BAŞKA BİŞİ OLMAZ  HAVANDA SU DÖVMEK  NEYSE  MEVZULAR UZAR GİDER DE   HAKJİKAT BUDUR GERİSİ KUYRUKLU YALANDIR...

SAYGILAR ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,NACİBABA,,,,,,,,,,,,,,,,,,ONK,,,,
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
serdar Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29/Nisan 2017/2010 Saat 18:00
Para basılı kağıtlardan ibarettir. Kaos dönemlerinde en iyi yatırım aracı altın ve tarihi değeri olan eserlerdir ve günümüzün yatırımcıları bugün itibariyle bu yöndedir. Fabrikalar bir anda çağın gerisinde kalabiliyor ve zaten mali olarak sıcak parayı elinde tutan kesimlerin denetimindedirler ve dünya sermayesi bu gücüyle devletlerin üzerinde hakimiyet kurarak para basmalarına engel olmaktadır. Burada bir açık noktada ihtimaller üzerinden değil de tarihsel gelişmelerden bakarsak hiç bir güç unsuru hakimiyetini sonsuza kadar elinde tutamaz ve sonuçta ortaya çıkan en iyi yatırım aracını bulmak zorundadır. Altın rezevlerinin miktarı malumunuzdur, işin içine elektronik sanayindeki altın kullanımını da ele alırsak tükenmektedir bu yatırım aracı, bir de tonlarca tonluk altının muhafazası ve güvenliği söz konusu olunca dünya sermayesine en iyi yatırım aracı olarak geriye tarihi eserler kalmaktadır. Bekçiler bunu iyi biliyorlar. Bakın, son günlerde dolar ve euro tepetaklak inmektedir ve böyle giderse paraları pul olabilir. Ama söyleyebilirmisiniz bana hangi tarihi eserin fiyatı düşmekte? Bekçilerin peşinde oldukları veya içine düştükleri korku açıkçası ortadadır. saygımla.

Düzenleyen serdar - 29/Nisan 2017/2010 Saat 18:03
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29/Nisan 2017/2010 Saat 18:49

ARKADAŞIM TEKRARDAN MERHABA

BAKINIZ ŞU ANDA SÖYLENİLEN DİKTE EDİLEN İDAALARI YAPILAN  VEBİRİLERİ TARAFINDAN  BEKLENİYOR GÖZETLENİYORMUŞ ŞEKİLİ YAPILAN İŞLER TAMAMEN UYDURMA VE YALANDIR DİYORUM 60 SENEDİR BEN BU İŞİN EN DANİSKASI OLAN KAVRAMLAR İÇİNDEYDİM  TÜM BU ŞEKİLLERİN HER TÜRLÜSÜNÜ VE HER TÜR KİŞİLERİ GÖRDÜM ONLAR ZATEN HEP BANA GELMİŞLERDİR  SORMUŞLARDIR  EVET BENİM ELİMDE ÇOK BÜYÜK Bİ,LGİLER VE NOKTALAR VARDIR DA BU KİŞİLERİN TÜMÜ BANA GÜZELLİKLEN YAKLAŞMAMIŞLARDIR DEVEMLI 3 KAAĞITÇILIK ŞEKİLLERİ GÜTMÜŞLERDİR VE BEN DE TABİİ BİLDİĞİM HALDE BUNLARA VERMEMİŞİMDİR  SAVAŞIMIZ DA BUNDAN KAYNAKLANIYOR SENELERDİR BU ASLAKLARLAN MÜCADELE EDİYORUM İNANIRMISIN RESMEN HARP YAPIYORUZ BU KESİMLEN SİLAHLAR KONUŞUYOR 9 SEFER SALDIRIYA UĞRADIM 1 TANE DE SEKME GELİP TE GREN BİR KURŞUN YARAM DA VARDIR  EVİ BEN İÇERDE UYURKEN ATEŞE VERDİLER İŞTE TESADÜFİ DEĞİL DE HER TÜRLÜ ALARM VAR Bİ SÜRÜ YANGIN SÖNDÜRÜ BULUNDURUYORUM BAŞUCUMDA MASKESİNLEN OKSİJYEN TÜPÜM VAR NE OLUR OLMAZ DUMAN İÇİN  KOVANIN İÇİNDE DEVAMLI ISLAK BATTANİYE BULUNDURUYORUM ALEVİN İÇİNDEN GEÇMEK İÇİN  DEVAMLI 2 SİLAH BELDE TAŞIYORUM  YANİ NE MECBURİYETİM VAR BUNLARA DA GELDE GÖR İŞTE  BUGÜNE KADAR HİÇBİŞİ YAPAMADILAR NE YAPTILARSA BEN GALİP GELDİM  BUNLARI DA YAPTIRANLAR  BİZDEN BİZİM MİLLETTEN DEĞİL  BİR ÇUVAL İNCİRİN  İÇİNDE BİRKAÇ ÇÜRÜK OLUR DA BU TÜM ÇUVALA MAALEDİLEMEZ ŞEKLİ OLUP  TA  BUNLARIN YANINDA DİĞERLERİ DE İNCİNMESİNLER DİYE ONLARI VE ŞEKİLLERİNİ MENSUP OLDUKLARI TOPLUMLARI BURDA YAZMIYORUM ANLIYAN ANLIYOR ZATEN  VE GEL DE BUNLARA BİLGİ VER VEYA ORTAK OL AKIL K^ARI  DEĞİLDİR DEĞİLMİ  İŞTE BU ŞEKİLLERDE YAZILAR  OYUNLAR TİYATROLAR GIRLA GİDİYOR  Bİ TON İŞİMİN ARASINDA Bİ DE BU ASALAKLARLAN PARAZİTLERLEN UĞRAŞIYORUM

YANİ ÖZ OLARAK DİYECEĞİM TAMAM ÇOK BÜYÜK PARALAR TOPRAK İÇİNDE YATIYOR DA  BUNLARI BAZI BİR TAKIM KİŞİLER SANKİ SAHİPLERİYMİŞ GİBİ SAHİPLENİYORLAR YA MADEM SAHİBİSİNİZ MİLİMETRİK OLARAK YERİNİ DE BİLİRSİN SENİNSE EEE BİLEMİYORSAN DEMEK SENİN DEĞİLDİR  VE BİR BİLGİ BİLENİN PEŞİNE KENDİSİNE HÜCUM EDİYORLAR YANİ O HAZİNEYİ ARAYAN BİLEN BİLMİYEN NE İNSAN VARSA SÜRÜSÜNE BEREKET HUCUMA GEÇİYORLAR ONDAN SONRA AYIKLA PRİNCİN TAŞINI   VE DİYORUMKİ BİR İNSAN 1000 YIL DEĞİL  YÜZBİN YILLIK ÖMRÜ OLSA DA YAŞASA BU İNSANLARIN BEYİNLERİNİ   VE BU BEYİNLERDE ÜRETİLEN İŞLER  ŞEKİLLER ÇÖZÜLEMEZ  O KADAR ÇOK ÇEŞİTLİ   OYUN FİKİR SENERYO NE İSTERSEN VAR İŞTE  HER NEYSE UZAR DA UZAR GİDER

SAYGILARIMLAN.......................................................................NACİBABA..................ONK....
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30/Nisan 2017/2010 Saat 04:17

YENIAY  NE OLDU SENI UYARMISTIK

BAK BASINA  NELER  GELDI  AKILLI  OL DEDIK DINLEMEDIN DINLEMEZSEN BOYLE OLUR  BIZLE  UGRASACAGINIMI SANDIN

SIZLER DAHA BIZIM NE KADAR GUCUMUZ OLDUGUNU DAHI BILMIYORSUNUZ.
YINE  DIYORUZ  BU  TOPRAKLARDA OLNLAR BIZIMDI  BIZIM OLACAKLAR
BUNU  KIMSE DEGISTIREMEZ.
ARDIMIZDAN BIR SURU  SEYLER YAZDINIZ SADECE IZLEDIK
HALADA IZLIYORUZ  IZLIYECEGIZDE AGZINIZDAN  CIKINI IYI  KONTROL EDIN SONRA   ESKIAY MIDIR  YENIAY MIDIR ONUN GIBI YILDIZ  OLMAYIN
BU HERKEZ ICIN GECERLIDIR.O  ALDI BOYUNUN OLCUSUNU SIZDE  ALMAYIN
 IKI DE BIR HIKAYEFALANDA YAZMAYIN VATIKAN MATIKAN DIYE  BU  TOPRAKLARDA  KIMSE VATIKANI SEVMEZ  BILMEDEN  KONUSMAYIN  SIZIN  GUCUNUZ BUNLARA  YETMEZ TOP TUFEKDE KAFI GELMEZ  BURALARDA ULU ORTA VATIKAN FALAN DIYE YAZARSANIZ  USTUNUZE GELIRLER  BAS EDEMEZSINIZ GECE UYKULARINIZ  KACAR

SIZLER BIZ DEGILSINIZ  UGRASMAZSINIZ ONLARLA
BILDGINIZI KONUSUN  BILMEDIGINIZDE SUSUN

BIZLER UCKAGITCI DEGILIZ UYDURMA VE YALANLA ISIMIZ OLMAZ   DIYE KAC KERE YAZDIK AMA SIZLER ANLAMADINIZ
ASALAK DAOLMADIK TIYATROCUDA  BUNU EN IYI BILEN  BIZLERE BU  SIFATI YAKISTIRMAYA CALISANLARDIR.
BIZIM MENSUB OLDUGUMUZ  BIR TOPLUMDA  YOK BIZ BU TOPRAGIN  INSANLARIYIZ  BILMEDEN  HAYALEN KONUSMAYIN   SONRASINDA  BULBULUN DURUMUNUNA DUSERSINIZ
 BULBULUN BASINA  GELENI  SANIRIM HERKEZ BILIR
ESKIAY ORNEGI ELINIZDE

Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30/Nisan 2017/2010 Saat 04:46
ben bu zamana kadar okudum  hic karışmadım ama birazda karışayım dedim. bunların yazdıkları aynı ilkokul cocuklarının piyesi gibi.hic bir manası yok ne dedikleri belli değil  sanki sinama gibi birşey.akıllı insanın böyle yazılarla uyduruk kaydırık şeylerle vakit gecirmesi bana pek mantıklı gelmiyor.herhalde vakti bol işsiz avere biri ne yapsın canı sıkılmasın diye klevye başında hayali uydurmasson işler icat ediyor.yok secilmiş yok para bekcisi bilmem ne ya artık toprak diye bir şey kalmadı sermayen ve kapitalsen istediğin ülkede yatırım ve iş kurabilir hatta banka satın alabilirsin yeterki kapital ol.artık bu tip söylemler kahve köşelerinde birde avcılar külübünde anlatılır.geriside masaldır.büyük şehirlerde insanlar para için insan öldürüyor banka postane kuyumcu soyuyor.kimse mantıksız düşünmesin cok ama cok iyi garanti yerin olacak sen onu cıkarmayacaksın buna kargaları bırak artık kerkenekler güler benim tahminim naci bey bu şahısın sizle bir alıp veremediği var define ilgili değil bence resmi kurumlara baş vurup olayı cözebilirsiniz daha başka sitelerde bu işler hakkında sayfalarca yazı var o sitelerde böyle yazılara hic denk gelmedim. ama tekrar ediyorum bu şahıın sizinle bir takıntısı var ben öyle sezinliyorum bence resmi kurumdan bu girişleri cözebilirsiniz der sağlık ve sıhhat temenni ederim
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30/Nisan 2017/2010 Saat 04:49
birde unuttum yazmaya artık vatikan bu işlerle uğraşacak vakti yok cünkü oda inanlar tarafından mahkemelerle uğraşıyor nedenmi papazların cocuklara yapmış olduğu cinsel suclar icin bazı milletvekilleri bile papayı sucluyorlar papazları koruduğu icin gazete ve televizyonlarda izliyoruz
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30/Nisan 2017/2010 Saat 05:50

BANA BAKIN AZICIK  KOSTAS MOSTAS VASİL BİLMEM NE  YETTİNİZ LEN ARTIK
ESKİAYIN BİLGİSAYARINDAN ÇIKIYONUIZ HEPİNİZ HEPİNİZ TEK KİŞİSİNİZ  O KİŞİ DE ESKİ AY O DA MAKAK  VARMI DAHA ÖTESİ BU İŞİN AĞZIMI DA BOZDURTMAYIN SONRA  DAHA DA FENA OLUCAK BU İŞİN SONU 

ESKİAY GÖTÜ KURTARMAK İÇİN YİNE GÖYA SİZLER YAZIYORSUNUZ O DA SUÇSUZ ÇIKICAK  YOK GÜNAHINI ALDIK ŞEKLİ OLUCAK ŞEKİLLERE  SOKULUYOR BU İŞ

SİZİN GÜCÜNÜZÜN DE  TEŞKİLATINIZI DA PARANIZI DA PULUNUZU DA BİLMEM NEYİNİZ VARSA BAŞLIYACAM ŞİMDİ SÖVMEYE

ÇIKIN LEN BİRDAHA DA GİRMEYİN BURAYA  NEREYE GİDERSENİZ GİDİN
ANLADINIZMI KAZKAFALI GERİZEKALILAR

YOK BİLGİSAYARIMI ELE GEÇİRMİŞMİŞLER  YOK BİLMEMNEYMİŞ 
ESKİAY YETER ARTIK  BAK ARAR SONUNDA BULURUM  SENİ  SONRASINI SEN DÜŞÜNÜRSÜN VAKİT VARKEN NE OLDU OLDU BU SAATEB SONRA HİÇBİŞİ OLMAZ ÇIK GİT BİDAADA GİRMEYİN GELMEYİN SİTEMİ YOK BİSÜRÜ VAR GİDİN ORALARA VEYA KENDİNİZE SİTE AÇIN  BU AKŞAM DA TAMAMI SİLİNİCEKTİR BUNLARIN SİZLEN Mİ UĞRAŞAĞIM KENDİ İŞLERİME Mİ  BAKACAĞIM AYIP DENEN BİŞİ VARDIR  BU KADAR DA OLMAZ  HELEN AYNI ŞEKİLLERİ GETİRİYORSUN BURAYA KARŞINIZDA ÇOCUK YOK SALAK DA YOK NEYİ YUTTURUYORSUNUZ  SİZ YA BAKSANIZA SİZ BENİM GÖZÜME   ANLAŞILDIMI ANLAŞILMADIMI ONU SÖYLE SEN  BENDE BAKAYIM BUNDAN SONRA CİDDİ OLARAK BU MESELEYE  BU AKŞAMDAN İTİBAREN YİNE AYNI ŞEKİLLER OLUŞURSA TÜMÜNÜ VERİCEM SAVCILIĞA SUÇ DUYURUSUNDA DA BULUNUCAM BUNU MU İSTERSİN ZORLAN KAŞINIYORSUN  İKAZ EDİYORUM ANLAMIYORSUN BU KADAR KUŞ BEYİNLİSİN YA 10 YAŞINDAKİ ÇOCUĞA ANLATSAN BİR KERREDE ANLAR   SEN HALEN ANLAMIYORSUN   HEPSİ BU BAŞKA YAZI MAZI İKAZ YOK ONA GÖRE DÜŞÜNÜN TAŞININ  ...

..............................................................................................NACİBABA..................ONK.... 

Düzenleyen nacibaba - 30/Nisan 2017/2010 Saat 06:43
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 2345>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50