Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5RESİMLER - FOTOĞRAFLAR - HARİTALAR -BELGELER <>5RESİMLER, FOTOLAR, HARİTALAR, YERLER, İZLER, KALINTILAR, <>5WALÇONUN YAŞAMI VE YERLERİ
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı KonuARTIK OYUN BİTMİŞTİR okuyunuz

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <12345>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28/Nisan 2017/2010 Saat 13:33
Sayın Naci Baba. Sanıyorum beni münferit viri olarak görmüşsünüz. Fakat zerre günahım yoktur. Açıklamak isterim ki bu vasil ve diğerleri hakkında baştan yaklaşımım olumsuzdu, fakat madem bir şeyler biliyorlar, belki bizimle paylaşırlar beklentisiyle ve sizin de önerinizle daha uzlaşmacı bir tavır koydum. Yine de değerlendirme sonuçta size ait. Evet, tam da dediğiniz gibi, benim bilgisayarı altüst ettiler, bugün götürdüm yaptırdım, adamlar nasıl girdiyse girdiler, fakat girseler ne olacak benim bilgisayara, hiç bir bilgi yok ki, üstelik içi o kadar boşki resim bile yüklemiyorum bir ağaç kovuğu kadar boştur, hiç bir bilgi alamadılar, fakat virüs bulaştırdılar bilgisayarıma, sizin de dediğiniz gibi her açtığımda dosyalar paramparça oluyor ve bilgisayarım o kadar yavaşki bir sayfayı iki dakikada zor açıyordu, dosya birleştirme de işe yaramıyordu ben de formatlattırdım bilgisayarımı. Bu açıklamarım sizedir Naci Baba, eğer şüpheniz vars tarafımı sürekli moderatörlükten azledin, ben asla sizin karşınızda olmadım olamamda. En derin sevgi ve saygılarımla ellerinizden öperim Naci Baba.
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28/Nisan 2017/2010 Saat 14:15

ARKADAŞIM BEN SENİN ŞAHSINA BİŞİ DEDİĞİM YOKKİ  SİZLERİN BİLGİSAYARLARINIZIN AÇIKLIĞINDAN İSTİFADE İLEN ORDAN GİRMELER İLEN BANA ZARAR VERMELER OLUŞTU BEN BUNU YAKALADIM VE SADE SENİN MODERATÖRLÜĞÜN DEĞİL  TÜM MODERATÖRLERİ AÇIĞA ALDIM TEDBİR İÇİN  SEN GİR ÜYE KAYITLARINA BAK TÜM MODERATÖRLERİN AÇIKTA OLDUĞUNU GÖRÜCEKSİN  SIRF SENİN İÇİN DEĞİLKİ BUNU YAPMIYA MECBURUM  BENDEN DALAMIYORLAR ÇOK ZORLADILAR BEN YİNE DE TÜM EMNİYET TEDBİRLERİNİ DAHA DA YÜKSELTTİM ŞU AN HİÇBİR ŞANSLARI YOKTUR  BAK DİKKAT EDERSEN GOOGLE ROBOT ALICISI DEVAMLI SİTE GRİŞİNDE TESPİTTE VE ŞİMDİ BUNU GİZLİYE ÇEKTİK HİÇ GÖRÜNMEZ ORDA  FAKAT TETİKTE  VE BENİM BAĞLI BULUNDUĞUM BU SİTENİN SERVİSİ DE DEVAMLI TETİKTE HER AN KOLLUYORLAR AMA GÖRÜNMEZLER HİÇBİR YERDE  DAHA DA VARDIR EMNİYETİN DE VARDIR TAKİPLERİ  TELEKOMİNİKASYON UN DA ROBOT TARAYICISI DEVREDE DİR  YANİ HER TÜRLÜ BRİM BURASINI AN BE AN İZLİYOR  BENİM KENMDİMDEN BİR ŞÜPHEM YOKTURKİ  SİTEDEN DE  SİTE İÇERİĞİNDEN DE AKSİ HER KESİM BURDAN İSTİFADE EDİP YENİ BİŞİLER ÖĞRENİYOR BENİM ANILARIM DA ÖĞRETİCİDİR BUNLARDAN HERKES İSTİFADE EDİYOR  BENİM SİYASİ VEYA HERHANGİ BİR OLGULARI  VEYA BULAŞMALAR İŞTE ARTIK NE DENİYORSA  YANİ BENDE NE BU DÜNYAYA NE TÜRKİYE CUMHURİYETİNE NE SİYASİLERE NE PARTİLERE NE KURULUŞLARA HİÇBİŞEYLEN İLGİM YOKTUR BUNU 60 SENEDİR TÜM BU BRİMLER BİLİRLER  KİMİN NE OLDUĞUNU DA BİLİRLER ONA GÖRE DE HAREKET EDERLER

DİYECEĞİM O Kİ  KİM BURDA TİYATRO OYUNU DA SERGİLESE ASTARI OLMUYAN DALGA GEÇME ŞEKİLLERİ İÇİNE DE GİRSE BUNLARI BU BRİMLER CİDDİYE ALIP ADAMA GEL BURAYA BAKALIM BUGÜN YARIN MUHAKKAK DİYECEKLERDİR ZATEN TAKİPDELER BUNU DAHA ÖNCE DE ZİKRETMİŞTİM SONRA AYIKLARLAR PRİNCİN TAŞINI  BU İŞ BÖYLE ...,
VE VASİL EFENDİ DE EN ÇOK SENİN BİLGİSAYARINI KULLANDI BUNU DA BİLESİN  HALEN DE KULLANILIYORSUN BUNUN TEDBİRLERİNİ AL VEYA NE BİLEYİM PROGRAMLAR YÜKLE ÇARESİNİ ARA   %90 SEN KULLANILIYORSUN BUNU BİLİYORSUN VEYA BİLMİYORSUN AMA DİKKATLİ OL
BAK MODERATÖRLERİN TÜMÜNÜ AÇIĞA ALDIM DÜNDEN BERİ BU İŞLER %30 LARA DÜŞTÜ  İÇERDEN BİLGİ SIZDIRIYORLAR SİZLERİN SIRTINIZDAN  SONRA SUÇLU SİZLER OLUCAKSINIZ BUNU ÖNLEMEK İÇİN DE BU ŞEKLİ YAPIYORUM KİMSE DE KUSURA BAKMASIN BUNLAR GEÇİCİDİR   ŞİMDİLİK BÖYLE

HERKESİN BİLGİSİ OLSUN DİYE DE YAZIYORUM YAZMAMAM GEREKİRKEN YİNE DE YAZIYORUM

SAYGILAR............................................................................NACİBABA.......................ONK....
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28/Nisan 2017/2010 Saat 15:47
Naci Baba, çok teşekkür ederim, ben üzerime düşen görevi yaptım ve bilgisayarımı baştan sona formatlattım. Anti virüs de yüklettim. Bu adamlar demekki bu işleri iyi biliyorlar, ama yağma yok, en iyisi güvenliği sağlama almak. Siz nasıl önlem almanız gerekiyorsa yapın, moderatörlük ikinci plan, olsa da olur, ne yapalım, bir üye olarak ta burada bulunmak onur vericidir benim için. Saygılarımla Naci Baba
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28/Nisan 2017/2010 Saat 17:56

ESKİAY  KODLU ARKADAŞ BAK BENİ İYİ DİNLE

Bu oyuna artık bir son ver  ve tüm bunların hepsi de senin başının altından çıkıyor  hatta makak bile sensin  gibime geliyor pek yanılmam ben de neyse

çünkü seni   vasil,yorgo,  gibi kodlarlan bir kaç sefer yakaladım  kendi bilgisayarından çıkışlı olaraktan  ve öyle usturuplu yapıyorsun veya yapıyorlarki  o kadar olur  ama ben yakalarım anlarım neyin ne olduğunu 

BU SİTEYİ HİÇBİR FERT ELE MELE GEÇİREMEZ BU SİZLERİN HÜSNÜ KURUNTUSUDUR  BU İŞİN SONU BURAYA KADARDIR

ÜYELİĞİN MAALESEF İPTAL OLUCAKTIR  VE YİNE DE BAŞKA KODLARLAN  BURAYA GİRİLEBİLİNİR  YİNE TİYATROCULUKLAR YAPILABİLİNİR DE BUNDAN SONRA ANINDA DIŞARI ÇIKARILACAKTIR SORGUSUZ SUALSİZ VE HİÇ KİMSE DE ARTIK NACİBABA BIRAK BAKALIM NE İŞ BUNDAN SONRA DEMESİN  YETER ARTIK UĞRAŞTIĞIM BU ŞEKİLLERLEN   VE SENDEN ÇOOOK UZUN BİR ZAMANDIR ŞÜPHELENİYORDUM AMA EMİN OLMAK İÇİN DAHA ÇOOK BEKLEMEM GEREKİYORDU SENİ MODERATÖR DE HUSUSİ OLARAK YAPTIM  ELİNE BAYAĞI İMKANLAR VERDİM AMA ANA SİSTEMDEN ÇOOK UZAK OLARAK  DEVAMLI ACABALAR İÇİNDE  KALDIM AMA SONUNDA İŞTE  MAALESEF İŞLER MEYDANA ÇIKTI  MAKAK DA SENSİN  ÇÜNKÜ ÇOOK YERDE BENZERLİKLERİNİZ VAR %50 Yİ GEÇER  OĞLUM BEN APTAL SALAK DEĞİLİM  ANLADINMI  NEYSE YETER BUKADAR   ŞAMATA

NACİBABA..................................................................ONK.....

Düzenleyen nacibaba - 29/Nisan 2017/2010 Saat 09:17
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28/Nisan 2017/2010 Saat 18:10

ARKADAŞLAR  BU ARKADAŞIN ÜYELİĞİNİ  ŞU AN ASKIYA ALDIM  AMA YİNE BAŞKA ŞEKİLLERDE BURADA BOY GÖSTERECEKLERDİR FAKAT KİM BUNDAN BÖYLE HAREKET EDERSE ANINDA İCABINA BAKILACAKTIR

VE BU SİTEYİ ELE GEÇİRMEK ÇOK KOMİK BİR SÖYLEMDİR BUNU FERİŞTAHI GELSE  YAPAMAZ BUNDAN HERKES EMİN OLSUN  ÇÜNKİ SİTE YABANCI KAYNAKLI SERVERLİDİR  ORDA AŞAĞIDA YAZILI OLAN WEB WİZ LEN DE ALAKASI YOKTUR O BİR SEMBOLDÜR ..

VE BEN HEMEN HEMEN 1 AYDIR DA YİN E DIŞ KAYNAKLI BİR DEVLETİN UYDUSUNDAN Dİ,REKT İNTERNETE GİRMEKTEYİM  PTT HATLARINDAN DEĞİLDİR  BU İŞİ DE ZAMANINDA FARKETİĞİM İÇİN BU YOLA BAŞVURDUM ÇÜNKİ İÇERDEN ADAM LARI OLUP  BU YOLDAN BENDEN BİLGİ SIZDIRMAKTA İDİLER ..

VE TÜM ARKADAŞLARDAN DA RİCAM ÖNEMLEN HEMDE
02865669160   NOLU TELEFONU KULLANIP BANA HİÇKİMSE ERİŞMESİN ..VE  BU NOYA BAĞLI BULUNAN (VİDEOFON ) GÖRÜNTÜLÜ TELEFONU DA KİMSE KULLANMASIN ARAMAYINIZ .. BU NODAKİ FAXI DA KULLANMAYINIZ
BU ÖNEMLEN RİCA OLUNUR  BUNA  ÖZEN GÖSTERİNİZ

BENİ ARAYANLAR      0 536 565 80 55    NOLU CEP TELEFONUNU KULLANARAK ARASINLAR ARAYINIZ

VE NACİBABA.COM  SİTESİNE KİM BAĞLANIYORSA HER TÜRLÜ EMNİYETTEN EMİN OLSUNLAR  HER TÜRLÜ KORUMA MEVCUTTUR BAĞLANDIĞINIZDA  DA SİZİN BİLGİSAYARINIZDA VARSA HERHANGİ BİŞİLERİN DE OTOMATİKMAN TEMİZLENDİĞİNİN FARKINA VARICAKSINIZ YANİ TAMAMEN GÜVENİLİRDİR SÖYLEN-
ENLERE HİÇKİMSE İTİBAR ETMESİN

VE   YİNE DE VASİL MASİL BİLMEMNE OLARAK ABUK SABUK YİNE YAZILAR ÇIKICAK TIR HERHALDE  ESKİAYDA BAK GÖRÜYORMUSUN BENDEN ŞÜPHELENİYORSUN ADAMLAR  YİNE YAZIYORLAR VS VS LERE DE GİDECEKTİR  ONUN İÇİN  BU İŞİ KAPAYIN DAHA FAZLA KENDİ BAŞLARINIZA İŞ AÇMADAN  AKSİ SİZLER İÇİN İYİ OLMUYACAKTIR  BUNU DA ŞİMDİDEN BELİRTİRİM

,,,,,,,,,,,,NACİBABA................................................................................................ONK,,,,,,,,,,

GÜNLERDİR SİTEYİ VE SİZLERİ OYALAYAN DALGASINI GEÇEN BU KİŞİYE  GÖRÜŞLERİNİZİ VE FİKİRLERİNİZİ YAZINIZ SERBESTSİNİZ...................................................NACİBABA...........

BU KİŞİ( ESKİAYDIR)    AYNI ANDA ESKİ   (MAKAK )  DIR 
ARKADAŞLAR   BU ESKİAYIN OTURDUĞU YERİ ADRESİNİ BİLEN VARMI VARSA VERSİNLER BURAYA YAZMASALAR DA BANA TELEFONLAN  SÖYLESİNLER BU KİŞİYE DAVA AÇACAĞIM BUNU HAKETMİŞTİR VE NE OLURSA OLSUN NE CEZA DA YERSE YESİN  BUNDA KARARLIYIM

.................................................................................................................NACİBABA..ONK....

NOT> FORUM BAŞI >>RİAYET EDİLMESİ GEREKENLER <<
KISMINI DA OKUYUNUZ EN SON VE KOMİK DURUMU ORAYA YAZMIŞ   ALLAH AKIL FİKİR VERSİN NE DİYEYİM BAŞKA

...................................................................nacibaba..........onk

Düzenleyen nacibaba - 29/Nisan 2017/2010 Saat 02:58
Yukarı Dön
fatihgmc Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 11/Şubat 2017/2011
Durum:
Gönderilenler: 44
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29/Nisan 2017/2010 Saat 03:34
yav harbidende bu makak ha ... baş yalaka demesinden ve ahlaksız terbiyesiz yazısından anlaşılıyor. sağlık olsun ne diyelim, ama hala inanamıyorum bu nasıl bir oyundur...

DAHA NE OYUNLAR GÖRÜCEN DUR BAKALIM BU BİŞİMİ
YAŞADIĞIMIZ SÜREÇTE NELER NELER ORTA OYUNLARI KENAR OYUNLARI AYAK OYUNLARI  SAY SAY BİTMEZ
BÖYLE İŞTE NEYAPICAN

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,NACİBABA,,,,,,,,,,ONK,,

Düzenleyen nacibaba - 29/Nisan 2017/2010 Saat 07:39
engüzel define hayatınızdır.
Yukarı Dön
zaman41 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 03/Haziran 2017/2011
Durum:
Gönderilenler: 40
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29/Nisan 2017/2010 Saat 08:15
naci ustam eskiay nezamandan beri girip sizi övüp duruyor hatta artezyen işi ile uğraştığını bilmeyen kalmadı yinede şok oldum .
tevekkeli babam, babam  der dururdu. bir bit yeniği varmış demekki....
VATAN SAĞOLSUN
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29/Nisan 2017/2010 Saat 10:13
Öncelikle selam ve saygılar cümleten, ben eskiay. Naci Baba gerçekten teessüf ederim. Bu adamların girdiği ilk günlerden itibaren vasil ve bilmem ne işte o kişilere sizinde bildiğiniz gibi sert yazılar yazdım. Sizde bana oğlum hemen böyle sert davranma diye telkinde bulundunuz. bende bunun üzerine daha yumuşak tabirlerle yaklaştım. şimdi gelelim ikinci kısmıa, zaten siz demiştiniz Naci Baba, eskiay senin bilgisayara girdikleri için moderatörlüğüne son verdim diye. birde daha önce dediğiniz gibi sizin bilgisayarınıza bile virüs sokup dosyaları parçaladıklarını anlatmıştınız, çok yavaşladı bilgisayarım demiştiniz, aynısı bende de oldu ve bende dün bilgisayarımı bilgisayarcıya formatlattım. ben anlamam teknik mevzulardan, güvenlik konusunda bilgisayarımın zaafiyetlerini bilemem. ve en son bana gelen mesaj gerçektir, eğer o vasil se ve makaksa mesajı gönderen kimse bende aynısını paylaştım. gerçekten hala sizin elinizdemi yani naci babanınmı inanın hala kuşku duymaktayım, inşallah sizsinizdir hala kafam karışık inanın. belki makak siteyi izliyordur belki bu adamlar bambaşka birileridir anlamam, beni de zaten bağlamıyor. şunu bilmenizi isterimki ben ne makakım nede vasil veya agik midir yorgomudur işte o şahıslarla bir işim yok. bu siteye bu kadar zaman takıldım, emek ettim, ne diye dalga geçicekmişim? , bana haksızlık yaptınız, benki elimden gelen paylaşımı yaptım, her zaman sitenin ve sizin yanınızda yer aldım. bir de yazmışsınız dava açıcam falan, Naci Baba bak bakalım size karşı tek hakaret içeren bir tek satırım var mı? küfür mü ettim size ne diye gidipte dava açıcaksınız savcılığa, her zaman saygımı esirgemedim. son söz olarak diyorum beni makak ve yorgo vasille ilişkilendirmeniz tarafıma hakarettir, ben o adamlarla( ilintili )değilim ben eskiayim, bir kişiliğim var, bir onurlu duruşum var, kimsenin adamı falanda değilim, sizin çubuklarınızla çok iş yaptım, ekmek yedim, su kuyusu kazmadan önce her zaman onlarla yeraltı sularını tespit ederek hiç boşa kürek çekmemiş oldum ve bu konuda da size ayrıca müteşekkürüm allah razı olsun. işte kendimi birazda bu yüzden size karşı borçlu hissederek bu siteye elimden geldiğince küçükte olsa katkıda bulunmaya çalıştım. yoksa moderatör olsam ne olur olmasam ne olur. buraya giren bir takım kimseler nihayetinde başardılar, etrafınızı küstürerek dedikleri gibi birilerini devşirmeye çalıştılar belki bilemiyorum ve zaten onlarla da asla işim olmaz. size en derin sevgi ve saygılarımla. başarılar ve sağlıklar dilerim sayın Naci Baba. 

YAZAN ESKİAY....

BAK YUKARDA   VASİLİN DEVAMLI KULLANDIĞI KELİMEYİ  SEN HİÇBİRZAMAN KULLANMADIN ONU   (İLİNTİ  ) KELİMESİ
MAKAKTAN DA KAÇ TANE KULLANDIN BUNLAR ELİNDE OLMUYARAKTAN  YAPTIĞIN HATALAR   VE EN SON SÖYLEMİYEYİM DEDİM DURDUM DURDUM ONU DA SÖYLİYEYİM

VASİL MASİL TÜM BUNLARIN HEPSİ SENİN BİLGİSAYARININ   İP  NOSUNDAN ÇIKIYOR  MAKAKINKİNİ DE BULDUM ESKİLERDEN ONUN DA İP NOSU AYNI VE BENİM BİLGİSAYARI DA KURCALIYAN  BİSÜRÜ ZARAR YAPAN BİLGİSAYAR DA  YANİ SENİN KULLANDIĞIN BİLGİSAYARDAN ÇIKIYOR HEPSİ  ONUN İÇİN LÜTFEN  ARTIK BURAYA GİRME ARKADAŞ BAK GÜZELLİKLEN SÖYLÜYORUM SONRA BOZUŞMUYALIM TAMAMMI 
HANİ NERDE ŞİMDİ VASİL MASİL KALDIMI KİMSE  ŞİMDİ OTURUR ONLARIN AĞZINDAN DA YAZARSIN  VS VS  BU İŞLER BURDA BİTSİN ZATEN TÜMÜNÜ KALDIRICAM HEPSİ SİLİNİCEKTİR   BUNDAN SONRA DA ANINDA SİLİNİCEKTİR
SAFLIK YAPMA BANA YEMEM  HİÇ TE DİRETME EFENDİ GİBİ AYRIL GİT  GİRME BİDAA BAŞKA KODLARLAN VS VS 
BAK ŞUNU DA SÖYLİYEYİM SEN BU KODLAN GİRDİĞİN ANDA SENİN ESKİAY SİSTEMİN İLK ÖNCE ÇIKTI BURDA SONRA BU YENİ GİRDİĞİN KOD GÖZÜKTÜ   VASİL YAZARKEN DE AYNISI OLUYORDU  SİTEDEKİLER GÖREMEZLER BUNLARI BURDAKİ PROGRAM YAPIYOR BU İŞİ ŞİMDİ SEN DE KADAR KOD DEĞİŞTİRİRSEN DEĞİŞTİR HEP SENSİN  BUNU BİLESİN 

..............................................................NACİBABA.........ONK.. 

İMZANA BİLE BİR BAK NE YAZMIŞIN  NE ANLAMA GELİYORSA NEREYE ÇEKERSEN ÇEK

----------------YALNIZ ÇAKAL DEFİNECİ---------LAFA BAK ?????????

YAZAN  BÜYÜK MAKAK USTA
YAZAN ESKİ MODERATÖR  ESKİAY

İLİNTİLİ 

YALAKOLAR----YALAKA ---HATUNLAR

VE DAHA BİR SÜRÜ BİRBİRİNDEN FARKINDA OLMADAN EL AĞIZ ALIŞKANLIĞI OLAN KELİMELER  DAHA NE YAZAYIM BE OĞLUM

BABA BABA BABA  YAĞCILIĞIN DİK ALASI  AYNI AĞIZLAR

VS VS VS VS ...............................................................

BAKIN ŞU TUTARSIZLIKLARA?????

ESKİ AY

GERÇEK İSİM=YAVUZ
CİNSİYET=BAY
DOĞ.TAR=28/MAYIS/1980
YAŞ>30

ESKİAY DEFİNECİLER KRALIYIM

"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""
ESKİAY KODUNU SİLDİK ÇIKARDIM YA  YENİDEN BAŞKA BİR KODLAN DALDI İÇERİ VE BURAYA DA KAYIT OLARAK YAZDIKLARI

MAGRUR
GERÇEK İSİM=YOK
CİNSİYET=X
DOĞ.TAR.=21/MAYIS/1960 ____????

YAŞ-------50        ????

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Düzenleyen nacibaba - 12/Mayıs 2017/2010 Saat 20:40
Yukarı Dön
fatihgmc Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 11/Şubat 2017/2011
Durum:
Gönderilenler: 44
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29/Nisan 2017/2010 Saat 10:26

eski ay madem öyle naci baba ya bir alo de durumu telefonda anlat bakalım baba o zaman ne diyecek. ayrıca adresini soruyordu bi zahmet onuda söyle babaya bize söylemene gerek yok, bizde senin gerçekten makak yada diğer şahıslar olmadığını anlayalım .

kolay gelsin.
engüzel define hayatınızdır.
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29/Nisan 2017/2010 Saat 10:45
Orjinalini yazan: fatihgmc

eski ay madem öyle naci baba ya bir alo de durumu telefonda anlat bakalım baba o zaman ne diyecek. ayrıca adresini soruyordu bi zahmet onuda söyle babaya bize söylemene gerek yok, bizde senin gerçekten makak yada diğer şahıslar olmadığını anlayalım .

kolay gelsin.

Sayın fatih arkadaş, ne anlatayım ne diyeyim allahını seversen, tutturmuşlar bir makak olayı. bu adam kimdir nedir bilen bile yok, işi gücü yaşlı ve zengin kadınlara jigolalık ve bir çeşit çubuk imalatı yapıp satma düşüncesinde olan biri. nasıl oluyorda beni onunla ilişkilendirebiliyorsunuz anlamıyorum. gelelim diğer adamlara, bakarsanız vasil ve yorgo yazılarını makak denilen şahısla en ufak bir konu benzerliği yok. ben makakın sitesine de defalarca göz gezdirdim nedir nasıl biridir diye, adam psikopatın teki, tek amacı yaşlı zengin kadınların gönlünü çalıp jigololuk yapmak birde işe yaramayan kendi uyduruk çubuklarını pazarlamaya çalışmak, zaten o çubuklarıda satabildiğini de sanmıyorum. böylesi bir jigolo kişilikle şahsımın ilişkilendirilmesi bile bana bir küfürdür. daha ne var ki konuşacağımız. ben onurlu bir iş adamıyım, kendi işimi kendi külümden yaratmış biriyim, ekmeğimi alın teriyle çıkarmasını bilen biriyim. bak önümüz yaz, sayfiyelerde bu yaz aldığım işleri nasıl yetiştireceğim diye düşünmek yerine oturmuş burada yazıyorum, neden yazıyorum? çünkü diyeyim ben Naci Babamın çubuklarıyla çok ekmek yedim, artezyanları kazmadan önce çubuklarla bakarım, böylece boş ve kısır damarlar yerine verimli yeraltı su kaynaklarını kolaylıkla tespit ediyorum. daha önceki yazılarımda bunu detaylıca bu sitede paylaştım. ve şimdi nasıl oluyorda pis bir jigolayla ilişkilendirilebilirim, o makam denilen şahış yaşlı hatunların üzerinden geçinen profesyonel bir servet avcısı, kendi yazılarındada bunu alaycı bir şekille yazmış. bu adam zaten bir fenomen oldu gitti, artık önüne gelen bir makaktır tutturmuş gidiyor, kimbilir kaç tane üredi kara kayıp. Şunu gururla söylüyorum şahsım bir emekçidir, girişimcidir, daha bir yıl öncesine kadar mali sıkıntılar içindeydim, ne zaman bu çubukları edindim Naci Babamdan işte o zaman artezyan işlerinde kesin sonuçlar almaya başladım ve durumum mucizevi bir şekille değişti allah bin bereket versin, allah Naci Babamdan razı olsun. Artık yazacak bir şey bulamıyorum. ben gidiyorum arkadaşlar, çok kırıldım ama kimseyede bir dargınlığım zerre kadar yok, benden yana her şey helal olsun, lütfen sizlerde hakkınızı helal edin, hepinize ve Naci Babama da sevgi ve saygılarımla allahaısmarladık diyorum. içinizden birilerin kalbini kırdıysam gitmeden öncede özür diliyorum, biraz sert yazılarım oldu bazen, inşallah kimsenin kalbini kırmamışımdır. tekrar saygılarımla.

Yazan ESKİAY
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <12345>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50