Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5METAL DEDEKTÖRLERİ, MARKA, MODEL TEKNİK BİLGİLERİ <>5COINMASTER++WHİTES <>5Eagle II / Eagle II Spectrum
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Eagle II SL ( Siyah Kutulu )

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <12345>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
dufan Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 19/Nisan 2017/2011
Durum:
Gönderilenler: 15
  Alıntı dufan Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12/Haziran 2017/2009 Saat 09:44
slm naci baba hatırlamssın belki ama eagleyi  geçen yaz göndermiştim  gönenden

Düzenleyen dufan - 12/Haziran 2017/2009 Saat 09:54
Yukarı Dön
karabey Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 21/Mayıs 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 256
  Alıntı karabey Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12/Haziran 2017/2009 Saat 14:47

selam dufan arkadaşım verdiğin bilgiler için çok teşekkür edrim.YALNIZ BEN DENEDİM CJ MODUNDA ÇEKİM ÇOK AZALIYOR.SİZ NASIL AYARLIYORSUNUZ. EKSİLERİ  EDTTEN TAMAMEN SİLİYOR MUSUNUZ. BİR DE BU TANITIP SİLME OLAYI SÜRE OLARAK NEKADAR SÜREDE OLUYOR BEN LEARN REJEKT TUŞUNA BASIP BİR DAKİKA KADAR BAŞLIĞI HIZLI HIZLI SALLADIĞIM HALDE SES KESİLMEDİ. BUNU DA AÇIKLARSANIZ SEVİNİRİM

Düzenleyen karabey - 12/Haziran 2017/2009 Saat 18:02
Yukarı Dön
karabey Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Durum:
  Alıntı karabey Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14/Haziran 2017/2009 Saat 17:57
DUFAN ARKADAŞIM YUKARIDAKİ SORUMA DA CEVAP VERİRSENİZ SEVİNİRİM.TECRÜBELERİNİZDEN  YARARLANMAK İSTERİM SELAMLAR
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14/Haziran 2017/2009 Saat 21:36

DUFAN //> ARKADAŞA  CEVABEN.........................................NACİBABA......................O.N.K.....

HATIRLAMAZ OLURMUYUM  HATIRLADIM TABİİ SEN GALİBA FIRINCILIK YAPIYORSUN MESLEĞİN OYDU YANLIŞ HATIRLAMIYORSAM HER NEYSE

MAKİNENİ DERHAL HEMEN VAKİT GEÇİRMEDEN YOLLA  BU AYIN 20 SİNE GELİBOLUDA OLUCAK ŞEKİLDE 21 İNDE ARAZİYE ÇIKIYORUM 1 HAFTA SONRA DÖNÜYORUM  16 ADET MAKİNE VAR ŞU ANDA O GÜNE KADAR KAÇ OLUR BİLEMEM   SEN HEMEN YOLLA İYİ SAĞLAM BİR AMBALAJ YAP   HERŞEYİNİ DE KOY NEYİ VARSA EKSİK GEDİK NE VARSA TAMAMLARIM BURDA   SANA ÇUBUK VERMİŞMİYDİM ALDINMI ALMADINMI ONU DA BELİRT BANA

SEN SADECENE GELİŞ GİDİŞ KARGOLARINI VERİCEKSİN GERİSİNE HİÇ KARIŞMA O BENİM BORCUM SANA  EN İYİ ŞEKİLDE YAPILIR  1 HAFTA İSTİRAHAT ET  YANİ.

BEKLİYORUM ACELE ET BİR AN ÖNCE 

SAYGILAR....................................................................NACİBABA...........................O.N.K....

NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
dufan Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 19/Nisan 2017/2011
Durum:
Gönderilenler: 15
  Alıntı dufan Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15/Haziran 2017/2009 Saat 02:36
allah razı olsun hocam evet doğru hatırlamışsın fırıncılık yapıyorum hocam çubuk almıştım ,makinayı ambalajlayıp yarın yolluyorum  kolay gelsin.
Yukarı Dön
karabey Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Durum:
  Alıntı karabey Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16/Haziran 2017/2009 Saat 04:11
SELAM DUFAN ARKADAŞIM  SİZ EAGLE2 NİZİ CJ MODUNDA KULLANIRKEN NASIL AYARLIYORDUNUZ EDİTTEN  HANGI KISMI SİLİYORDUNUZ VEYA BURADAN SİLMEYİP TANITIP SİLME ŞEKLİNDE Mİ YAPIYORDUNUZ  SAYGILAR

Düzenleyen karabey - 16/Haziran 2017/2009 Saat 04:12
Yukarı Dön
karabey Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Durum:
  Alıntı karabey Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16/Haziran 2017/2009 Saat 14:35
SELAMLAR VE SAYGILAR NACİ BEY BENDEKİ EAGLE2NİN CJ BH PP MODLARININ AYARLARINI EKSİ VE ARTILARIN TAMAMINI AÇINCA HEPSİ BİRBİRİNE BENZEDİ  O ZAMAN TÜM BU MODLARIN BİRBİRİNDEN FAKI NE AYRIM KONUSUNDA MI FARKLILIKLARI VAR.ÇÜNKÜ HEPSİ DERİN ÇEKMEYE BAŞLADI. TEKRAR SAYGILAR
Yukarı Dön
karabey Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Durum:
  Alıntı karabey Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17/Haziran 2017/2009 Saat 06:23
 SELAMLAR NACİ BEY BİRZ DA BEN SİZE SİTEM EDECEĞİM ,SİZDEN UZUN UZUN AÇIKLAMALAR İSTEMİYORUM .MAKİNANIN GENEL OLRAK KULLANNIMI ZATEN BİRİNCİ SAYFADA VAR BU ARADA BEN EĞİTİMCİYİM .MERAKIN BİRİNCİ ÖĞRENME KURALI OLDUĞUNU SİZİN DE BİLMENİZ GEREKİR .FARKINDAYSANIZ AYNI ŞEYLERİ SORMUYORUM.KARA BALTA KULLANICI OLMAK İSTEMEDİĞİMDEN BAZI AYRITILARI SORUYORUM.YUKARIDAKİ YAZINIZIN SON BÖLÜMÜNDEKİ BİR CÜMLE BENİM IÇIN YETERLİYDİ BU CÜMLE DE ŞU; HER PROGRAM KENDINE HAS ŞEKİLDE AYARLIDIR,,, SAYGILAR
Yukarı Dön
tracker 4 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 01/Mart 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 46
  Alıntı tracker 4 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28/Haziran 2017/2009 Saat 09:15
selamlar saygılar naci baba bende eagle 2 sl çok ötmeler yapıyor buna anlam veremedim başlığı nereye sallarsan ötmeler yapıyor hatta havaya kaldırdıgımda da acaba makinam bozuk mudur açıklarsanız sevınırım baba
saygılarımla...

fms
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28/Haziran 2017/2009 Saat 10:52
Orjinalini yazan: tracker 4

selamlar saygılar naci baba bende eagle 2 sl çok ötmeler yapıyor buna anlam veremedim başlığı nereye sallarsan ötmeler yapıyor hatta havaya kaldırdıgımda da acaba makinam bozuk mudur açıklarsanız sevınırım baba
saygılarımla...

SELAM ARKADAŞIM...................................................................NACİBABA....................O.N.K....

BAK ŞİMDİ EĞER DIŞTAN  BİR  6 VOLT  AKÜ VS BAĞLADINMI  BU BİR
İKİNCİSİ BAŞLIĞI ÇOK SERT BİR ŞEKİLDE BİR YERE VURDUNMU
3>>TETİĞİ ÇEKİLİ OLARAKTAN  EDİTLERDEN  ANA BİLGİSAYARA GİRDİNMİ
  BU 3 ŞIKTAN BİRİNİ YAPTINMI HATIRLIYORMUSUN YOKSA KENDİNDCEN Mİ BU ŞEKLE DÖNÜŞTÜ

VE KOMPLE NEYİ VARSA BİR KOLİ YAP SAĞINI SOLUNU ALTINI ÜSTÜNÜ DE DESTEKLE  ALET İÇERDE OYNAMASIN VE EN ÇOK TA EKRAN KISMINI KOLLA ORASINI İYİ AMBALAJ YAP  VE

OSMAN NACİ KANAT
GELİBOLU ARAS KARGO 
GELİBOLU//ÇANAKKALE
TEL>02865669160
CEP>05365658055                                   

BU ADRESE ARAS KARGOYA VER GELSİN BAKALIM DA NE OLMUŞ NE BİTMİŞ NE OLACAĞINI ANCAK O ZAMAN SANA SÖYLİYEBİLİRİM  YAPILMAZDAN ÖNCE DE FİATI HERŞEYİ BELLİ OLUR  
SİZ DERSENİZ Kİ YAPIN SONRA YAPARIM HEMEN YAP FİATI ŞU DEMEK BENDE YOKTUR 

AYARLAR DA ELDEN GEÇER KOMPLE YENİDEN DE PROGRAMLARIM SANA ONU EĞER İLK ACENTE ALINDIĞI ŞEKLE GİRİCEK BİR DURUMU VARSA  YOKSA HİÇ UĞRAŞILMAZ VE SANA BİLDİRİLİR BU ALET SANA İŞ YAPAR VEYA YAPMAZ BUNLAR TÜMÜ HERŞEYİNLEN BİLDİRİLİR TAMAMMI

SAYGILARIMLAN...........................................................NACİBABA..............................O.N.K..                                                                 
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <12345>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50