Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5DEFİNECİLİĞE, FORUMA ve HAYATA DAİR <>5Tamamen Söz Sizin Makineleriniz, Testleriniz, İddialarınız.
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Maksel Orion MX-9005i

Cevap Yaz Cevap Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
emrecanixx Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 24/ocak 2017/2011
Durum:
Gönderilenler: 2
  Alıntı emrecanixx Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Maksel Orion MX-9005i
    Gönderim Zamanı: 27/Mart 2017/2010 Saat 12:42
Selamün aleyküm,
Arkadaşlar sizden bir ricam olacak, özellikle Naci baba bana bir tavside bulnursanız çok sevinirim.maksel in Orion MX-9005i modelini almak istiyorum.bu cihaz nasıl bir cihazdır.Özelliklerinde yazdıkları değerler doğrumudur yoksa sallamamıdır.sizce 1-2 metre arasında bu cihazdan verim alınırmı.bu cihazı kullanan arkadaşlar varsa yorumlarınızı bekliyorum.Amatör kullanıcııyım.amacım tek para degil.küp türü şeyler aramak.SAYGILARIMLA.
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27/Mart 2017/2010 Saat 14:18
Orjinalini yazan: emrecanixx

Selamün aleyküm,
Arkadaşlar sizden bir ricam olacak, özellikle Naci baba bana bir tavside bulnursanız çok sevinirim.maksel in Orion MX-9005i modelini almak istiyorum.bu cihaz nasıl bir cihazdır.Özelliklerinde yazdıkları değerler doğrumudur yoksa sallamamıdır.sizce 1-2 metre arasında bu cihazdan verim alınırmı.bu cihazı kullanan arkadaşlar varsa yorumlarınızı bekliyorum.Amatör kullanıcııyım.amacım tek para degil.küp türü şeyler aramak.SAYGILARIMLA.

ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR SAYGILAR...............................NACİBABA......................ONK..

ARKADAŞIM SATILIK MAKİNELER KISMINA GİR (NACİBABADAN SATILIK MAKİNELER ) KISIMI İÇİNDEKİ EN ALTTAN BİR ÜSTEKİ  (COMPAS  X-100 ) RESİMLERİ VE SKOP VERİ,LERİ DE MEVCUTTUR  BU MAKİNE ÇOK TEMİZ KALMIŞ AZ KULLANILMIŞ NADİR MAKİNELERDEN BİRİDİR
BİR TOPLU İĞNENİN BAŞINDAN TUT  ORTA DERİNLİK VE SON AZAMİ DERİNLİKLER İÇİN DE KADEMELİ SEÇİMLEN İNİLİR 5 METRELERİ ÇOK RAHAT YAKALAR  ORDA TAFSİLATI DA MEVCUTTUR  ÖMÜR BOYU GARANTİSİ DE BENİMDİR  SEN BİR ORASINI İNCELE KAFANA YATARSA DENENMİŞ KENDİNİ İSPATLAMIŞ BİR MAKİNEYE YÖNELMENİ TAVSİYE EDERİM DEDİĞİN MAKİNE VE GRUPLARINDAN BENİ DİNLERSEN UZAK DUR SONRADAN ÜZÜLMENİ İSTEMEM NE DEMEK İSTEDİĞİMİ ANLAMIŞINDIR ..

SAYGILARIMLAN...................................................................NACİBABA...........................ONK.
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
nacar66 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 26/Mart 2017/2011
Durum:
Gönderilenler: 31
  Alıntı nacar66 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27/Mart 2017/2010 Saat 17:04
s.a arkadasım illaki makselinmalını alacaksan  bende makselin imparatoru var 40cm büyük baslık 20cm küçük baslığıyla uygun fiyata veririm sana ben tektek ciliğe gececem 2m kadar büyük kütlelerde iş yapar  düşünürsen yaz bana
Yukarı Dön
emrecanixx Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 24/ocak 2017/2011
Durum:
Gönderilenler: 2
  Alıntı emrecanixx Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01/Nisan 2017/2010 Saat 13:18
Selamün aleyküm,
İyice kafam karıştı son bir istek,compass x100 lerin bir siyahı varmış birde yeşil renkte olanı naci baba bunların hangisi daha iyidir.Bir farkları varmıdır bunların.bundan sonra kararımı vereceğim artık.Yerli mallardan vazgeçtim.Son bir yorum yaparsanız sevinirim.şimdiden teşekkkür ederim.
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01/Nisan 2017/2010 Saat 16:32
Orjinalini yazan: emrecanixx

Selamün aleyküm,
İyice kafam karıştı son bir istek,compass x100 lerin bir siyahı varmış birde yeşil renkte olanı naci baba bunların hangisi daha iyidir.Bir farkları varmıdır bunların.bundan sonra kararımı vereceğim artık.Yerli mallardan vazgeçtim.Son bir yorum yaparsanız sevinirim.şimdiden teşekkkür ederim.

ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR SAYGILAR..................................NACİBABA...................ONK..

YEŞİL RENKLİ OLAN COMPASS LAR   1960---1970    LERDEKİ  MAKİNELERİ YEŞİLDİ  SONRADAN  DÖNÜLDÜ  TAM PROFESYONELLEŞMEYE VE KUTULAR SİYAH OLDU  SONUÇTA BU DA AMERİKANDIR WHİTES İLEN YARIŞA GİRDİLER  WHİTES  6000 D Yİ ÇIKARDI ONA KARŞILIKTA  COMPASS İŞTE BU X--100 Ü ÇIKARDI VE BU ÇOK TUTULDU  ÖYLE BİŞİ YAPTILARKİ YOK YOK ÜSTÜNDE HEM DERİN HEM SATIH HEM ORTA ŞU ANKİ SON MODEL MAKİNELERDEN BİLE DAHA TEFERUATLIDIR YANİ SON TEKNOLOJİ BİLE  BİR COMPASS X--100 LEN YARIŞAMAZ  BU KAİDEDİR  BUNU BİLİNİZ BEN SİZE YANLIŞ BİŞİ TAVSİYESİNDE BULUNMUYORUM BENİM İŞİM BU  AÇIN NACİBABADAN SATILIK OLAN MAKİNELER KISMINA GRİN HER TÜRLÜ RESMİ HATTA OSİLASKOP VERİLERİ BİLE MEVCUTTUR Kİ ŞİMDİYE DEK ELİME GELEN EN TEMİZ MAKİNEDİR BU  KLARAR TABİKİSİZİNDİR BENDEN SÖYLEMEK

SAYGILARIMLAN......................................................NACİBABA..................................ONK....

NOTTUR>>BİRDE UNUTMUŞ OLDUĞUM KONU VARDIR ONU DA AÇIKLIYAYIM  BİR ARA  COMPASS  X--100  LERE BURDA TÜRKİYEDE  KONTROL DÜĞMELERİ  ALTLARINDAKİ TÜM YAZILAR TÜRKÇELEŞTİRİLDİ  İDİ BUNLAR DA YEŞİL KUTULUDURLAR   ...
BİR ARA DENDİ BURDA MONTAJ OLDULAR FİLAN GİBİ LAFLAR ÇIKTIYDI  BU ASILSIZ OLUP ALET KOMPLE AMERİKADAN SADECENE ÜZERİNDEKİ TÜM İNGİZCE OLAN  YAZILAR YAZISIZ GELDİ BURDA BASILIPÜSTLERİNE YAPIŞTIRILDIYDI   TÜRKÇE KONUMA DÖNDÜYDÜ   BİR TANE BANA TAMİRE GELDİ ONUN DA FOTOĞRAFINI ÇEKİP YAYINLIYORUM COMPASSLARIN KISMINA ORDAN DA BAKABİLİRSİNİZ

.....................................................................................................................................ONK...

Düzenleyen nacibaba - 24/Nisan 2017/2010 Saat 22:42
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50