Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5METAL DEDEKTÖRLERİ, MARKA, MODEL TEKNİK BİLGİLERİ <>5COINMASTER++WHİTES <>5XLT
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

White's spectrum XLT E Dedektör

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  123>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
!ALİCE! Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 29/Mart 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 2
  Alıntı !ALİCE! Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: White's spectrum XLT E Dedektör
    Gönderim Zamanı: 27/Mart 2017/2010 Saat 08:41
selam birde bizim makinadan hiç ses gelmiyor ne yapıcam bilmiyorum lütfen yardımcı olun diğer sayfadaki bilgilerden yararlandım çok teşekkür ederim. ama ses önemli demişsiniz benim makinadan hiç ses çıkmıyor
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27/Mart 2017/2010 Saat 10:15

ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR SAYGILAR..........................NACİBABA.........................ONK..

SİTEYE HOŞ GELDİNİZ

Arkadaşım  makineden hiçbir ses çıkmıyorsa demekki yolunda gitmiyen bişiler olduğu muhakkaktır  ve kullanım hakkında bilginizde yoksa ki  bu makine bilgisayar sistemli üstünde işlemci barındıran ve 50 ye yakın tarafınızdan ayarlanmasını gerektiren ayarları olduğu da düşünülürse işiniz çok zordur..

SON  ALABİLECEĞİNİZ NETİCE VE ŞIKLAR ŞUNLARDIR

Bu makine  şu anki piyasanın en iyi ve aranan bir makinesidir  bu makineye çok çeşitli başlıklar hatta palet denilen çift başlık da takılmakta derin algılamalar içindir
Bu makine 4 grub iş için  yapılmıştır tek bir gövdede
tektekçilik şekli  tam ayırımlı ve buluntuların ne olduğunu kazmadan bilmek gibi faktörler
çöplük denilen  çok metalli yerlerde %100 ayırımlan tam bilerek iş yapmak  misal ev içlerinde
 bahçelerde  gibi
kendi başlığınlan en derinden algılatma  ayırımlı /ayırımsız
ve 4.cü şık ta çeşitli derin başlıklarınlan çalışmalar

ESAS  OLAY DA  MECBURİ YAPILANDIRILMASI GEREKLİ OLAN VE SONRASINDA KESİN BİR KULLANIMI  SÖZ KONUSU OLAN YAPILACAK  TEK İŞ DE ŞUDUR

Şimdi alette 4 adet kullanıcıya yönelik hafiza  vardır ve yukardaki bahsi geçen bu programlar tarafımdan  arazide ve programlar olarak yüklenmektedir  bu işlemden sonra sizin yukardaki şekillerden hangisi tercihli çalışacaksanız o programı basitçe çağırıp bulunduğunuz yerde bir hava ve toprak ayarı sonrası tamamı otomatikleştirilmiş şekilde sadece siz başlığı toprak üztünde dolaştırıyorsunuz başka hiçbirşeyi ellemiyorsunuz alet her şeyi kendi yapıyor  bu şekle dönüşümden sonra kullanım çok basittir..
ve bu elinizdeki makine u.s.a montajmı  u.k montajmı  bu alet o ülkelerin toprağını ve definecilik sistemlerini tanıyacağından türkiyede şaşırır ve yapılan tüm araştırmalar tesadüfi şekillerde oluşur  ve çalışamassınız bu makineylen ille de türkiye şartlarına dönüştürülmesi şarttır   bunun için de  yeniden yükleme ve arazi tanıtımı ve diğer gerekli bilgilerin verilmesi şarttır  bunun ücreti de 500 tl dir tamamı hepsi  ve 1 hafta makine burda kalıcak işi bittimi vereceğiniz kargo adresine verilir  yanısıra da tam bir kılavuz ve nasıl çalışılacağı hakkında çok açık bilgiler de gelicektir  ve sonrasında da takıldığınız her konuda ve yerde gece gündüz sabah saat ne olursa olsun cep tel den beni arayıp defalarca sorularınızı da yöneltip cevaplarını alabilirsiniz
gönderme adresi şöyledir
OSMAN NACİ KANAT //  GELİBOLU ARAS KARGO ŞUBESİ
               GELİBOLU/ÇANAKKALE

CEP TEL>05365658055      DEN ARAYINIZ    BİLGİ İÇİN

AYRICA .................................................................................................................................
SİTEDEKİ MAKİNELER BÖLÜMÜ ALTINDAKİ ÇUBUK SİSTEMİNİ DE BİR GÖZDEN GEÇİRİNİZ BU İŞ HAKİKATTIR  VE GÖZ AÇIP KAPAYANA KADAR NE ÖĞRENMEK İSTİYORSANIZ ÖĞRENİRSİNİZ

SAYGILARIMLAN.............................................................NACİBABA.............................O.N.K..
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
kul Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 07/Eylül 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 2
  Alıntı kul Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02/Nisan 2017/2010 Saat 16:05

selamın aleyküm naci baba bende yeni çıkan v3  modelinden almayı düşünüyordum ama yazılarınızı okudum  xlt  de kafama yattı  kastamonu civarında araştırma  yapıcam bizim buralarda toprakta maden çok iyi ayırım yapan makina lazım xlt  alsam bunu sana  programa  yollasam iyi bir  netice  alırmıyım   yeni çıkan v3 için yazdıgınıda okudum dediginiz gibi bir  makinaya okadar para  vermek yazık olur dfx 300   xlt  sp v3  arasında kaldım hangisini kastamonu bölgesine tavsiye edersiniz cevabınızı bekliyor  saygılar sunuyorum  kull

Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02/Nisan 2017/2010 Saat 18:12
Orjinalini yazan: kul

selamın aleyküm naci baba bende yeni çıkan v3  modelinden almayı düşünüyordum ama yazılarınızı okudum  xlt  de kafama yattı  kastamonu civarında araştırma  yapıcam bizim buralarda toprakta maden çok iyi ayırım yapan makina lazım xlt  alsam bunu sana  programa  yollasam iyi bir  netice  alırmıyım   yeni çıkan v3 için yazdıgınıda okudum dediginiz gibi bir  makinaya okadar para  vermek yazık olur dfx 300   xlt  sp v3  arasında kaldım hangisini kastamonu bölgesine tavsiye edersiniz cevabınızı bekliyor  saygılar sunuyorum  kull

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR SAYGILAR......................nacibaba............................ONK..

ARKADAŞIM  AL Bİ TANE  (XLT )  İZMİR AZİMDEN AÇ TELEFON  ORASI SANA ŞÖYLE BÖYLE BAŞKA MAKİNELERİ ÖNE ÇIKARIP TAVSİYEDE BULUNUCAKLAR  SEN HAYIR ARKADAŞAIM BEN  XLT İSTİYORUM  VE  ORİ,JİNAL AMERİKAN MALI OLUCAK  AKSESURALARI TAM OLUCAK VE PARASINI ÖDE YATIR ONLARIN VERECEKLERİ HESAP NOSUNA VE DEKİ DİREKT NACİBABAYA YOLLAYIN DE HER ZAMAN OLDUĞU GİBİ BANA GELİCEK  1 HAFTA İŞİ VAR SONRA SENİN VERECEĞİN KARGO ADRESİNE BEN BURDAN VERİCEM  ON LARA SÖYLE ARAS KARGOYA VERİCEKLER İZMİRDEN BAŞKA YERE VERİLMESİN VE SENİN TAM ADRESİN İSMİN SOYADIN  VE TEL NOLARINI DA KUTU İÇİNE AYRI BİR KAĞIDA YAZSSINLAR   ÖYLE YOLLANSIN  BEN BURDA İLK KUTU İÇİ TAMAMMI EKSİĞİ GEDİĞİ VARMI BAKARIM HİÇ İTİRAZLARI OLAMAZ BEĞENMEDİĞİMİ YOLLARIM DÜZGÜNÜNÜ YOLLASINLAR  YANİ KISACA HERŞEYİNLEN ORİJİNAL VE TAM OLARAK VE TÜM AYARLARI YAPILMIŞ BENİM TARAFIMDAN DA BİR KULLANIM KILAVUZU İLAVELİ ŞEKİL OLUCAK ZATEN  HEM SATICININ 2 SENE GARANTİSİ MEVCUT HEM BENİM TARAFIMDAN BEN YAŞADIĞIM MÜDDETÇE GARANTİ VERİYORUM  GEREKLİ TÜM YARDIMLARI V E TAKILDIĞIN KONULARI GÜNÜN HER SAATİ GECE GÜNDÜZ AÇ TELEFON DEFALARCANA ANLATIRIM  BU ŞEKİLLERDE BİR İŞLEMDİR  VE HER KONUDA RAHAT EDERSİN  HERKES BİLİR BEN BOŞUNA BİŞİ ANLAT MAM BOŞUNA SÖZ SÖYLEMEM NE DİYORSAM AYNISI OLUR  60 SENEDİR BEN VE İŞLERİM AYNIDIR HİÇ DEĞİŞMEZ  ALEM NE DER BENİ HİİİÇ IRGALAMAZ  DÜŞMANIM ÇOKTUR HAKKIMDA  SÜRÜYLEN LAF ÇIKARIRLAR HEPSİ TEKTEK YOK OLUR BEN HALEN BURDAYIM   BENİM SÖZÜMÜ DİNLEYEN RAHAT EDER BAŞI AĞRIMAZ  PARANIN KURUŞU BİLE HEBA OLMAZ  EN HESAPLI VE KALİTELİ İŞLEM BENDEDİR  UZUN OLDU BURDA BİTİRİYORUM    ...
SEN KARARINI VER HEMEN İŞE GRİŞ GERİSİNE HİÇ KARIŞMA SONUNDA BANA DUA EDERSİN HEP  KAL SAĞLICAKLAN  HER İŞİNİ GÖRÜR  NE MADENSEL ALAN DİNLER NE BAŞKA ŞEY ÇALIŞIR HİÇ MERAK ETME

SAYGILARIMLAN............................................................NACİBABA...............................ONK..
Yukarı Dön
amale Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 03/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 109
  Alıntı amale Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11/Nisan 2017/2010 Saat 09:13
naci abi selamlar saygılar... abi  aklıma takılan bir konu var avrupada yaşayan yıllardır bi abimiz var aynı oda sizin gibi cihazlar alıp satıyo getiriyor kullnıyor dünyada nerde hangi cihaz cıkmışssa sahiplerine varana kadar tanıyan bir abimiz dün netteen görüştük bana bir xlt getirmesini söyledim almanyadan orj amarikan bayraklı olsun abi dedim oda yaaa ne bayragı ne amarikanı sizin bişiden haberiniz yok ingilterde üretiliyo asıl bu cihazlar herşeyi orda yapılıyo amarikaya gidiyoo götüne bi bayrak alsana amarikan malı inanmayın öyle yok orj amarikadaymış falan diyee işin aslı şöyleee dediii zamanındaa 1970 senesinde ingiltereden adamın biri amarikaya okumaya gidiyo orda matorce dedektör imalatı falan yapıyolar derken işi büyütüyolarr asıl sonra yıllar sonra memleketine ingiltereye dönüyo ve orda tekrardan whitesi imalta devam ediyoo asıl bu işi yapan ingiltereymiş ve dediiki amarikada fabrika falan yokk oraya uydurukdan bir fabrika koymuşlar öle bir yer yok amarikada bir karavan tarzı yerde ingiltereden gelen kasayı elektronik devreyi orda monta ediyolar dedii ingiltere elektronik malzemeyide çinde kaliteli elektronik entekreler bobinler diyotlar yapan bir firma var onlardan alıyor  amarikanmış inglizmiş diye bişey kalmadı dedii sizin fikriniz nedir bu konudaa bikeresinde teess firmasında calışan biriyle tanıştım ingiltereden cihaz getirtip biz kendimiz bizzat bayrak yapıştşrıyoruz dedi ingiltereden cihazlar daha ucuza geldigi için ordan alıyorlarmış birde amarikan malıyla ingiliz malının arasında kesin net 10 cm cekimde fark var marikan malı daha satabil clışıyor demişti bu konuya net bir acıklık anca siz getirebilirsiniz sizin fikriniz düşünceniz nedir naci abi b yol gösterirsen menunun oluruz
Yukarı Dön
amale Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Durum:
  Alıntı amale Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11/Nisan 2017/2010 Saat 09:25
dedededenaci abi biri ingiiliz biri amarikan ingiliz olanda başlıgın kutuya takıldıgı yerde bir bobin var dikkat ederseniz görürsünüz bu ingiliz mallarında var son cıkardıklarında bu bobin ne işe yarıyor
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11/Nisan 2017/2010 Saat 10:08
Orjinalini yazan: amale

naci abi selamlar saygılar... abi  aklıma takılan bir konu var avrupada yaşayan yıllardır bi abimiz var aynı oda sizin gibi cihazlar alıp satıyo getiriyor kullnıyor dünyada nerde hangi cihaz cıkmışssa sahiplerine varana kadar tanıyan bir abimiz dün netteen görüştük bana bir xlt getirmesini söyledim almanyadan orj amarikan bayraklı olsun abi dedim oda yaaa ne bayragı ne amarikanı sizin bişiden haberiniz yok ingilterde üretiliyo asıl bu cihazlar herşeyi orda yapılıyo amarikaya gidiyoo götüne bi bayrak alsana amarikan malı inanmayın öyle yok orj amarikadaymış falan diyee işin aslı şöyleee dediii zamanındaa 1970 senesinde ingiltereden adamın biri amarikaya okumaya gidiyo orda matorce dedektör imalatı falan yapıyolar derken işi büyütüyolarr asıl sonra yıllar sonra memleketine ingiltereye dönüyo ve orda tekrardan whitesi imalta devam ediyoo asıl bu işi yapan ingiltereymiş ve dediiki amarikada fabrika falan yokk oraya uydurukdan bir fabrika koymuşlar öle bir yer yok amarikada bir karavan tarzı yerde ingiltereden gelen kasayı elektronik devreyi orda monta ediyolar dedii ingiltere elektronik malzemeyide çinde kaliteli elektronik entekreler bobinler diyotlar yapan bir firma var onlardan alıyor  amarikanmış inglizmiş diye bişey kalmadı dedii sizin fikriniz nedir bu konudaa bikeresinde teess firmasında calışan biriyle tanıştım ingiltereden cihaz getirtip biz kendimiz bizzat bayrak yapıştşrıyoruz dedi ingiltereden cihazlar daha ucuza geldigi için ordan alıyorlarmış birde amarikan malıyla ingiliz malının arasında kesin net 10 cm cekimde fark var marikan malı daha satabil clışıyor demişti bu konuya net bir acıklık anca siz getirebilirsiniz sizin fikriniz düşünceniz nedir naci abi b yol gösterirsen menunun oluruz

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

İLK DEFA BÖYLE SAÇMA BİR ŞEY DUYUYORUM

YAHU BU DÜNYAYA VE MİLLETE NE OLUYOR  NELER SAÇMALIYORLAR  BÖYLE AKLIM ALMIYOR
BAKIN    124 SENE ÖNCE SAVAŞ SONRALARISI İÇİN ÇEVREYE DÜŞEN TOPRAK İÇİNE GİRMİŞ BOMBALARI BULMAK İÇİN BU DEDEKTÖRLER ÇIKARILDI  YANİ COINMASTER ADI ALTINDA 124 SENE ÖNCE BİR DEDEKTÖR İMALATHANESİ KURULDU  COINMASTER SADECENE DEDEKTÖRÜ İMAL EDİYORDU  WHİTES  TE SADECENE BAŞLIK VE AKSAMINI ÜRETEN BİR FİRMAYDI SONRADAN İKİSİ ANLAŞIP BİRLEŞTİLER  COINMASTER   DETROİTTE İDİ   WHİTES TE MİJHEGEN  DE İDİ  KOMPLE DETROITTE BİRLEŞTİLER   YANI SIRA BİR DE ZAMAN İÇİNDE KENDİ ELEKTRONİK PARÇALARINI ÜRETEN BİR TESİS KURDULAR  VE KALİTEDEN MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNDEN HİÇBİRZAMAN ÖDÜN VERMEDİLER BU SAYEDE TUTULDULAR ZAMAN İÇİNDE VE BUGÜN DE DAHİL DÜNYANIN EN POPÜLER DEDEKTÖRLERİDİRLER  EN TUTULDUĞU MODELİ  COINMASTER 6000 D  SERİLERİNLEN BAŞLANMIŞTIR BÜYÜME  AYNI ZAMANDA DETROİT BİR İNGİLİZ LORDU İLEN PARA BABASI VE O KİŞİ DE BU İŞLERE HEM HASTA HEM BOMBA SİLAH KOLEKSİYONCUSU  BU KİŞİ İLEN DE ANLAŞILIP  İNGİLTEREYE DE  BİR MONTAJ  HATTI KURULDU   U.S.A  DAKİNİN AYNILARI BURDA DA İMAL EDİLİYORDU  BURASI AVRUPA VE ASYA ARAP ÜLKELERİNE SATIŞ YAPIYORDU AMERİKA DETROİTSE  ÖZEL KALİTEDE TAM OLARAK İMALAT YAPIYORDU  ZAMAN İÇİNDE TÜM A--DAN  Z--YE EN UFAK PARÇASINI DAHİL DETROİT İMAL ETMİYE BAŞLADI ENTEGRELER ÇIKINCA DA  MOTOROLA İLEN ANLAŞTI TÜM ENTEGRELER İŞLEMCİLER  BU TİPLERİ  SİLİKON VADİSİ MOTOROLA FİRMASINDA İMAL EDİLİR BUGÜN DAHİ  İNGİLTEREYE DE BURDAN GİDER ANA MERKEZ PARÇALAR ..
İNGİLTEREDEKİ MONTAJ HATTI DAHA 3 SENE ÖNCESİNE KADAR  RESİSTANS ,KONDANSÖTÖR, TEKLİ TRANSİSTÖRLER ,DİODLAR VS VS TÜM BUNLARI PİYASADAN TOPLARDI  MESELA BİR RESİSTANSI ELE ALALIM  100 KOHM  DİYELİM  AMERİKANINKİ TAM DIR HİÇ FİRE VERMEZ YÜK ALTINDA BİLE  AMA İNGİLİZ PİYASADAN TOPLADIĞI İÇİN BU DEĞER ASLA TUTMAZ YA YÜKSEK YA ALÇAK GELİR KALİTE DÜŞÜKTÜR VE AMERİKADAN GELEN İŞLEMCİ VE ENTEGRAL DEVRELER AYAKLARINA BU PARÇALAR GRİNCE ALETTE MUAZZAM DEĞER SAPMALARI OLUŞUYORDU  ÇÜNKÜ GELEN SİSTEM TAM DEĞRLER İSTİYORDU BU OLMAYINCA ALETİN ÇALIŞMASI DA İSTER İSTEMEZ OLMUYORDU  KEYFE KEDER BİR ÇALIŞMA SERGİLİYOR ASLA AMERİKANI TUTMUYORDU BU 3 SENE ÖNCESİNE DEK BÖYLEYDİ SONRA TAMAMI AMERİKADAN GETİRİLİP BU HATALAR DÜZELTİLDİ ŞU AN AYNIDIR HİÇ FARK YOKTUR  O KİŞİNİN DEDİĞİ ŞEYLER TAMAMEN YANLIŞTIR BİR BAŞKA AMERİKAN FİRMASI TEXAS  I  ANLATIYOR O ONUN ANLATIŞINA UYUYOR   WHİTES HALEN AİLE İŞLETMESİDİR HİÇ FİRE VERMEMİŞ HALEN ORİJİNAL AİLE ŞİRKETİDİR....

GARRETT İN  SAHİBİ DE NASSA DAN EMEKLİ BİR KİŞİ TARAFINDAN KURULMUŞTUR  O DA AİLE ŞİRKETİDİR

AMERİKADAN BİZE GELEN MALIN UZAKLIĞI V E GÜMRÜK BİRLİĞİ DIŞI OLUŞUNDAN ÖTÜRÜ PAHALIYA KAÇMAKTADIR  AMA AVRUPA İLEN TÜRKİYE GÜMRÜK BİRLİĞİNE  DAHİL OLDUĞUNDAN VE YAKIN OLUŞUMUZDAN ÖTÜRÜ DE   FİATLAR UCUZDUR

BU İŞİN ASLI BÖYLEDİR

SAYGILAR.........................................................................NACİBABA......................ONK....
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11/Nisan 2017/2010 Saat 10:23
Orjinalini yazan: amale

dedededenaci abi biri ingiiliz biri amarikan ingiliz olanda başlıgın kutuya takıldıgı yerde bir bobin var dikkat ederseniz görürsünüz bu ingiliz mallarında var son cıkardıklarında bu bobin ne işe yarıyor

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

SELAM

VARYA HANİ BİLGİSAYARLARDA YAZICILARDA  VE ADAPTÖR SONLARINDA KABLO SONLARI VEYA BAŞLARINDA BU  PARAZİTLERİ YOK ETMEK İÇİN DIŞ ETKENLERDEN GELEBİLECEK OLUMSUZLUKLARI YOK ETMEDE KULLANILAN  ANTİ ŞOK PARAZİT FİLTRELERİDİR

BURDA DA BAŞLIK İLEN MAKİNE ARASINDAKİ OLUMSUZLUK YAPABİLECEK  TÜM PARAZİTLER  VE DIŞ ETKENLER YOK EDİLİRLER   BUNUN İÇİN KULLANILIYOR

NOT >> MAGNUM  FORCE  50 CM LİK BAŞLIKLAR ÜZERİNDE DE MAKİNE SOKETİNE YAKIN BİR SİYAH KERE ŞEKLİNDE UFAK KUTU VARDIR BUNUN YAPTIĞI İŞ TE 2 CIVATASI VARDIR SÖK KAPAĞI AÇ İÇİNDE HEM DİKLEMESİNE HEM YATAY ŞEKLE GREN 2 ADET PİM VARDIR  BUNLARIN YERLERİ DE ŞÖYLEDİR DİKİNE DURURSALAR BU 2 PİM  DEMEKKİ MAKİNENİN KULLANDIĞI BAŞLIK SİYAH KAFADIR BU UYUMU SAĞLAMAK İÇİNDİR  YATAY DURURSA 2 PİM  BU DA BEYAZ BAŞLIK KULLANAN MAKİNELERE UYUM SAĞLAMAK İÇİNDİR

O FİLTREYİ BUNDAN AYIRINIZ ONUN İŞİ BAŞKA BUNUN İŞİ BAŞKADIR

NOT/2> O SİYAH GÖRDÜĞÜN FİLTRENİN MAKİNE İÇİNDE DE ÇOK UFACIKLARI MİNYATÜRLERİ VARDIR  BUNLAR DA GENELLİKLEN (+) YOLLARI ÜZERLERİNDEDİR KATLAR ARASI OLUŞABİLECEK OLUMSUZLUKLARI ATLAMA SIÇRAMALARI BASTIRMAK İÇİNDİR  BUNLARIN DEĞERLERİ DE  ( Ph )  PİKRO HENRİ OLARAK SAPTANIR  OSİLASKOPLAN O NOKTADA BİR OLUMSUZLUK GÖRÜLDÜĞÜNDEŞTE BUNA GÖRE DEĞERİ ARTIRIP VEYA AZALTIP O NOKTAYA BİR FİLTRE KONULUR VE SKOP EKRANINDAN DA EN AŞAĞI YARIM SAAT DEVAMLI TAKİP EDİLİR VARSA SONRADAN ÇIKABİLECEK BİR OLUMSUZLUK YENİDEN HESAPLANIP BİR BAŞKASI TAKILIR   MAKİNE İÇİ EMPRİME ÜZERİNDEKİLER DE BU İŞE YARARLAR

SAYGILAR..............................................................................NACİBABA........................ONK.
Yukarı Dön
amale Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Durum:
  Alıntı amale Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11/Nisan 2017/2010 Saat 12:08
çokk teşüükür ederim naci baba bilgiler için bu durumda orj bir xlt alacam gene orjinali herzman ingilizden iyidir kafam karışmıştı hangisini alacagımıza karar veremedik biran terddütt ettik bilende konuşuyor bilmeyendee ama her zman son noktayı siz koyarsınız.......saygılar sevgiler
Yukarı Dön
uflenti Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 06/ocak 2017/2012
Durum:
Gönderilenler: 9
  Alıntı uflenti Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15/Mayıs 2017/2010 Saat 04:04
naci usta selamlar
arkadas bitane White's spectrum XLT birakti kutusunda gok kusahi gibi renkli olanindan  bana ama bunun ekranda hic isik yok ,makina normal aciliyo bataryanın voltajını gösteriyo sonrasi normal sadece ekranda isik yok bi program seciyom hava ve toprak ayarindan sonra makina calisiyo programa giriyom backlight sonuna kadar aciyom gene yok isik ,
2 sorun bu makinanin masa ustu testi yaptim makinanin basliginin altinda kucuk sovalye bi yusukle ama basligin altinda.. atiyom 20 santimde ditliyo ama basligin ust tarafinda 30 santimde ditliyo bunu anlamadim bunun sorunu ne olabilir he bide bu makina kac KHZ ...Dfx E-Spectrum gibi bunun 3 khz yada 15 khz gibi secemiyozmu .
saygilar
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  123>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50