Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5DEFİNECİLİĞE, FORUMA ve HAYATA DAİR <>5NACİ BABA'NIN MEKÂNI <>5Naci babaya yapılan suistimaller !
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

OLAYLAR VE HABERLER KISIMI

Cevap Yaz Cevap Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
orjanlı Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 28/Nisan 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 3
  Alıntı orjanlı Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: OLAYLAR VE HABERLER KISIMI
    Gönderim Zamanı: 19/Mart 2017/2010 Saat 01:02
eskiay arkadaşım  daha yenimi fark ettiniz bu siteyi. üstelik yeni deyil yıllardan beri o site var?

en azından ürünlerini deneyip görmeden SAHTEKAR  diyerek peşin hüküm vermenin pek doğru olmadığı kanaatindeyim.
hele hele  örnek site moderatörünün bunu demesine şaşırdım...

ben yanılmıyorsam 2004 veya 2005 yıllarında bu adama telefon açıp görüştüm. tabii ozamanlar naci ustanın çubukları pek revaçta deyildi yani şimdiki kadar bilinmiyordu.
adam bana işyerinin adresini verdi motorsiklet bayisiymiş aynı zamanda.
gel gözlerinle gör beyenirsen al dedi.. o zaman için epeyi fazlaca bir paraya satıyordu.gerçi şimdide pek ucuz deyilde.
fiyat yüksek olduğu için bende pek üzerinde durmadım ve gitmedim açıkçası.
istesem bir bilet alır atlar giderdim, yerinde görebilirdim görmediğim için yorum getiremem

ama neden görmeden yorum getiremem biliyormusunuz: naci ustanın çubukları içinde moderatörümüz gibi görmeden peşin hüküm vermiştim bundan 1.5 yıl önce  ancak alıp kullanan arkadaş tavsiyesi ile sipariş verdikten sonra hiçte öyle olmadığını gördüm. yani naci ustanın çubukları tartışmasızdır.

Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20/Mart 2017/2010 Saat 01:18
oda bu işi izmirde kac seneden beri yapıyor neden bu işleri bu kadar büyütüyorsunuzki bunlar cok önemli işler değil türkiyede daha böyle satıcı firma dolu göz boyama bilimsel hic bir acıklaması yok bunları artık coğu defineci siteleri aştı
Yukarı Dön
FIRTINA38 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 21/Eylül 2017/2014
Durum:
Gönderilenler: 41
  Alıntı FIRTINA38 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21/Mart 2017/2010 Saat 18:32
bir sene önce bu siteye denk geldim,mesajlaştık, nerdeyse tüm seti 400 tl ye indiler, işe yarayıp yaramayacağını bilemediğimden ve işsis olduğum için alamadım.şimdi fiyatı 900 tl idi galiba.
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21/Mart 2017/2010 Saat 18:35
Orjinalini yazan: FIRTINA38

bir sene önce bu siteye denk geldim,mesajlaştık, nerdeyse tüm seti 400 tl ye indiler, işe yarayıp yaramayacağını bilemediğimden ve işsis olduğum için alamadım.şimdi fiyatı 900 tl idi galiba.

İyiki almamışsın. O sitedeki bahsi geçen sistem falan değil, kötü bir kopyadır. Çubuk işinde yarımyüzyıllık bir tecrübe var burada, Naci Babamın çubuğu hem daha hesaplı, hem işe yaradığı kuşku götürmez. Ben şahsen çok memnunum. Saygılarımla.
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10/Nisan 2017/2010 Saat 16:24

ESKİAY  BOŞVER  KİM NE YAPARSA YAPSIN  NE SATARSA SATSIN  SEN KENDİ İŞLERİNE BAK
VE ONLARIN YAPISINLAN BİZİMKİ ARASINDA BENZERLİKLER YOK  ONLARINKİ KIVRIK SAPLI  HERKESİN YAPTIĞI TÜRDEN ŞEYLERDEN   ..
VE O İLK BAŞ YAZINI DA SİL  ÇIKAR BİZLEN ALAKASI YOK  MİLLET BİZİ DE BİLİR ONLARI DA BİLİR TAMAMMI  İSTEYEN İSTEDİĞİ YERDEN ALIR SERBESTTİR  ...İSTEYEN DE İSTEDİĞİNİ YAZAR BEN ALIŞTIM ARTIK SEN DE ALIŞ  BU ŞEKİL YAPTIMMI ONUN REKLAMINI YAPIYORSUN FAYDALANIYORLAR SENDEN İŞLERİNE GELİYOR  O ADRESİ DE ÇIKAR BAŞKA DA BU ŞEKİL YAZILARI GETİRME BOŞVER HİÇBİRİNİN HİÇBİŞİ YAPTIĞI YOK SIRF ÇENE O DA ORTALIĞI BULANDIRMAK İÇİN   ANLADIN..

SAYGILAR ..............................................................................NACİBABA......................ONK....
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11/Nisan 2017/2010 Saat 14:32
Haklısın Naci Baba, kim ne yaparsa yapsın. Zaten herkes biliyor neyin ne olduğunu. Saygı ve sevgilerimle Naci Baba.
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50