Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5DEFİNECİLİĞE, FORUMA ve HAYATA DAİR <>5NACİ BABA'NIN MEKÂNI <>5Naci babaya yapılan suistimaller !
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

NACİ BABA NEREDE?

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  12>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: NACİ BABA NEREDE?
    Gönderim Zamanı: 02/Mart 2017/2010 Saat 13:23

5-6 GÜNDÜR NACİ BABA FORUMA GİRMİYOR?

NEDEN GİRMEDİĞİNİ BİLEN GÖREN DUYAN VAR MI?

NACİ BABAYI ÖZLEDİK...!

SAYGILAR...SEVGİLER...

Düzenleyen AmonRa - 02/Mart 2017/2010 Saat 13:23
Yukarı Dön
nacar66 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 26/Mart 2017/2011
Durum:
Gönderilenler: 31
  Alıntı nacar66 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02/Mart 2017/2010 Saat 13:25
evet arkadaslar adamcazın basına bi işmi geldi yoksa allah korusun kaç gündür site çok ses siz .babacım özletme kendini okuyunca bizi merekta bırakma bi cevap yaz allaha emanet ol
Yukarı Dön
fakabas Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 18/Ekim 2017/2012
Durum:
Gönderilenler: 176
  Alıntı fakabas Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02/Mart 2017/2010 Saat 15:02
selam arkadaşalr bendenizde bir özür sebebiyle uzunca zamandır siteye giremedim vede girdiğim anda tüm geçmişi  yutarcasına gözden geçirdim anladımki bu ara naci babayı hem mekan hemde iletişim yönünden köşeye sıkıştırıp izole etmeye çalışıyorlar ve bunu yapanlarda bayağı kelli felli adamlar ama bilinen adamlar yani demek istemem kudreti kendinden menkul admlar ki naci baba ne demek istediğimi pekala  en iyi bilenlerdendir .çünkü zülfiyâre dokunmaktadır tüm ahval ve âmalleri herşeyden önce şunu bilinizki artık kolay yoldan para kazanma dönemi bitti onun  niçin zenginler bu piyasaya bir şekilde  kazanmak için dadanmaya başladılar!!!!!! beni işkillendiren bir ihtimalde naci babanın Walçon hikayesinin  anaatımının altında yatıyor gibi geldi ama tabii bir öngörü zihinsel bir teori sadece .işte  naci baba sanırım tüm bunları aşmak için zaten bir süre  istemiş  bundan dolayı biraz gayb anlıycanız yoksa çakalları sevindirmez o ölüsü bile çakllar için ızdırap olur neden mi ? boş adam değilki bilinizki ölümü sonrasında  bile bu ibnelere meydana dar etmeye yetecek olan ne varsa onudüşünmüştür vesselam işte Naci baba böylesine adam gibi adamdır vesselam ister bu yazıyı kendisi okuduğunda desin beni amma övmüşsün isterse inkar etsi,n dediklerimi ama ben  böyle tanıdım vede  ömrümcede böyle tanıyıp anacağım vesselam varmı itirazı olan. selamlar hürmetler
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03/Mart 2017/2010 Saat 13:56
Orjinalini yazan: fakabas

selam arkadaşalr bendenizde bir özür sebebiyle uzunca zamandır siteye giremedim vede girdiğim anda tüm geçmişi  yutarcasına gözden geçirdim anladımki bu ara naci babayı hem mekan hemde iletişim yönünden köşeye sıkıştırıp izole etmeye çalışıyorlar ve bunu yapanlarda bayağı kelli felli adamlar ama bilinen adamlar yani demek istemem kudreti kendinden menkul admlar ki naci baba ne demek istediğimi pekala  en iyi bilenlerdendir .çünkü zülfiyâre dokunmaktadır tüm ahval ve âmalleri herşeyden önce şunu bilinizki artık kolay yoldan para kazanma dönemi bitti onun  niçin zenginler bu piyasaya bir şekilde  kazanmak için dadanmaya başladılar!!!!!! beni işkillendiren bir ihtimalde naci babanın Walçon hikayesinin  anaatımının altında yatıyor gibi geldi ama tabii bir öngörü zihinsel bir teori sadece .işte  naci baba sanırım tüm bunları aşmak için zaten bir süre  istemiş  bundan dolayı biraz gayb anlıycanız yoksa çakalları sevindirmez o ölüsü bile çakllar için ızdırap olur neden mi ? boş adam değilki bilinizki ölümü sonrasında  bile bu ibnelere meydana dar etmeye yetecek olan ne varsa onudüşünmüştür vesselam işte Naci baba böylesine adam gibi adamdır vesselam ister bu yazıyı kendisi okuduğunda desin beni amma övmüşsün isterse inkar etsi,n dediklerimi ama ben  böyle tanıdım vede  ömrümcede böyle tanıyıp anacağım vesselam varmı itirazı olan. selamlar hürmetler

Selamınaleyküm, ben de bir artezyan işini yeni bitirdim. Anca döndüm, Naci Babaın bir süredir burada olmadığını şimdi öğreniyorum. Naci Baba bizi merakta bırakma ne olursun! Bir mesaj yaz yeter, sağ olduğunu bilelim yeter. Bazı firmaların saldırısına uğramış olmandan endişe ediyorum. Eğer bir yardıma ihtiyacın olursa emrine amadeyim Naci Baba. Askerliğimi komando olarak yaptım, bu ipnelere paça bırakmayız, ki onlar, bir avuç sahtekar. Adi ve çakma makinaları yok bilmem tek parayı iki metre derinlikten çekiyor diye dayaklayanlara mı pabuç bırakıcağız. Dürüst olsunlar, bizim kafamızın tasını attırmasınlar. Naci Baba, lütfen Babacığım, bizi merakta bırakma bir kaç satır yaz haberadr et. Eğer rahatsız falansan  eğer, malumatımız olsun, saygı sevgi ve hürmetlerimle Naci Babacığım.
Yukarı Dön
salimhoca Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 09/Şubat 2017/2012
Durum:
Gönderilenler: 7
  Alıntı salimhoca Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04/Mart 2017/2010 Saat 06:50
Naci abi gayet iyidir sağlığıda  yerindedir. İnterneti kapatıldığından dolayı foruma giremiyor.
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04/Mart 2017/2010 Saat 08:55
Orjinalini yazan: salimhoca

Naci abi gayet iyidir sağlığıda  yerindedir. İnterneti kapatıldığından dolayı foruma giremiyor.

Şükürler olsun, cenabıallah başımızdan eksik etmesin Naci Babamızı. Uğraşsınlar bakalım uğraşsınlar, son gülen iyi güler. Onların başına gelecek var ya, bizden bulmasınlar. Çıkar bir manyağın biri sonunda, yapacağını ardına koymaz. Naci babamızın ne kadar çok seveni de olduğunu unutmasınlar.
Yukarı Dön
nacar66 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 26/Mart 2017/2011
Durum:
  Alıntı nacar66 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05/Mart 2017/2010 Saat 09:56
............. kodumun adamlarına ne gitmişde cıkaramıyolar adamcazınan uğrasıyolar i.............. bakın arkadaslar şimdide internetini kesmiş ler canı sağ olsun babamız gelir bi yolunu bulur oo  babacım allaha emanet ol .

Düzenleyen nacibaba - 20/Mart 2017/2010 Saat 13:46
Yukarı Dön
orjanlı Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 28/Nisan 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 3
  Alıntı orjanlı Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05/Mart 2017/2010 Saat 12:32
yaaa arkadaşlar bu interneti kesmek kimsenin tekelinde falan deyil. yetkili kurumlar haricinde kimse interneti kesemez.
birikmiş borcu olur kesilir,veya bir bilişim suçu tespit edilirse bağlantı kesilebilir, bunların haricinde belkide ben yanlış düşünüyorumdur. inşallah sağlığı sıhati iyidir gerisi boş zaten...
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05/Mart 2017/2010 Saat 16:59
Orjinalini yazan: orjanlı

yaaa arkadaşlar bu interneti kesmek kimsenin tekelinde falan deyil. yetkili kurumlar haricinde kimse interneti kesemez.
birikmiş borcu olur kesilir,veya bir bilişim suçu tespit edilirse bağlantı kesilebilir, bunların haricinde belkide ben yanlış düşünüyorumdur. inşallah sağlığı sıhati iyidir gerisi boş zaten...

Sevgili ve pek değerli orjanlı arkadaş, keserler keserler. Yapmadıklarını bırakmadılar. Fatura şişkinliği ve daha bir sürü sebep var. hatta dükkanına bile müre gönderildi Naci Babamın, yüksek bedelle tutup atmak istediler mekanından. Bunlar şebeke. Fakat unutmasınlar, Naci Baba yannız bir adam değildir, onlardan daha güçlü ilişkileri olan gerçek bir Türk Evladıdır, görecek onlar günlerini. Her şeyin bir zamanı var, belki Naci Babama bile iş düşmeyecek, sevenlerinden biri onun için her an harekete geçebilir, bunu böyle bilsinler.
Yukarı Dön
kadirinim Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 03/Ağustos 2017/2011
Durum:
  Alıntı kadirinim Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07/Mart 2017/2010 Saat 11:12
selam arkadaşlar
az önce Naci Babayla görüştüm iyimiş şükür.
yerli dedektör firmaları denen adiler şerefsizlik yapmışlar.
internet parasını yatırdığı halde,makbuzu elinde olduğu halde  yatmadı gözüküyo demişler.
 Naci Babada savcılığa suç duyurusunda bulunmuş,on güne kadar sonuçlanır ümidindeyim.
hepinize selamlar.
nasip kalbine göredir.
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  12>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50