Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5DEFİNECİLİĞE, FORUMA ve HAYATA DAİR <>5NACİ BABA'NIN MEKÂNI <>5Naci babaya yapılan suistimaller !
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

suistimal/yoketme/ezme/gibi şeyler

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  12>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
amale Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 03/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 109
  Alıntı amale Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: suistimal/yoketme/ezme/gibi şeyler
    Gönderim Zamanı: 13/Kasım 2017/2009 Saat 05:04
http://www.gizlihazineler.com/showthread.php?t=12111  naci abi bu siteye bi  gir senin hakkında bişeyler yazmışlar dfx ve senin için birşeyler zırvalamışlar gene

AMELE KODLU ARKADAŞA 
BAKINIZ HER YERDE TEKRAR EDİYORUM KONULARI İLGİLİ OLAN YERLERDE AÇALIM LÜTFEN  ŞİMDİ SENİN BU SÖYLEMEN  SERBEST  KÜRSİ KISMINDA GEÇERLİ   BURDA BİR DEDEKTÖRE AİT MEVZULAR SORULUP CEVAPLARI ALINMAKTADIR  BUNUN ARASINA BUNU SOKMAK OLMAZ DEĞİLMİ  BİDAKİ SEFER AZICIK DİKKATLİ   OLALIM ..

TÜM ARKADAŞLARA DA AYNI ŞEYLERİ TAVSİYE EDİYORUM HER KONU  KENDİNLEN ALAKALI OLAN YERE  YAZILSIN BU ŞEKİLDE KARMAŞALARA SON VERİLMİŞ OLUR

KENDİMİZLEN BENLEN İLGİLİ KONULARI SERBEST KÜRSİ KISMINA TAŞIYALIM ÇÜNKÜ ORADA  HERHANGİ BİR SÜRELİ KONU İŞLENMİYOR  EN MÜNASİP YER ORASIDIR

BİR DE YENİ KONU AÇ A  KİMSE BASIP DA MEVZUU AÇMASIN ÇÜNKİ BAŞLIKLAR YER DEĞİŞTİR MEKTEDİR  GÖRÜNMESİ GEREKLİ OLAN YERİNDE DURMALIDIR 

KENDİ MEVZUNUZU NORMAL ŞEKİLDE SAYFADAKİ EN SON YAZAN KİŞİNİN ALTINA EKLEYİNİZ  ZATEN SİZİN YENİ YAZMIŞ OLDUĞUNUZ TÜM BİLGİSAYARLARDAKİ SAYFALARDA YANAN KIRMIZI OKLAN GÖSTERİLMEKTEDİR SİZİN BİLGİSAYARINIZDA BU GÖZÜKMEZ ONUN İÇİN ÇIKMAZ GÖZÜKMEZ ENDİŞESİNE KİMSE KAPILMASIN  VE KİMSE DE (((YENİ  KONU AÇI KULLANMASIN )))
SAYGILAR HERKESE  SELAMLAR.............nacibaba.............o.n.k.

Düzenleyen nacibaba - 16/Kasım 2017/2009 Saat 18:24
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13/Kasım 2017/2009 Saat 15:21
Orjinalini yazan: amale

http://www.gizlihazineler.com/showthread.php?t=12111  naci abi bu siteye bi  gir senin hakkında bişeyler yazmışlar dfx ve senin için birşeyler zırvalamışlar gene

AMELE SELAM VE TEŞEKKÜR  YALNIZ HİÇBİR DEFİNECİ SİTESİNE BENİ SOKMUYORLAR
SANKİ HEPSİ SÖZLEŞMİCCSİNE BİR DURUM  BÖYLE YERLERDEKİ YAZAN YAZILARI BENİM DE OKUYABİLMEM İÇİN SİZLERDEN YARARALANMAM LAZIM Kİ ŞÖYLE
KİM HANGİ SİTEDE ÜYE  AÇSIN BANA TELEFON VEYA ÇALDIRIN BEN AÇAYIM  VERECEĞİNİZ TEK ŞEY   İSİM LEN ŞİFRE HEPSİ O KADAR YANİ SİZİN GRİŞİNİZDEN GRİP OKUMAM GEREKİYOR YOKSA YOK  DURUM MAALESEF BÖYLE  DE ARTIK NE YAZARLARSA YAZSSINLAR UMURUMDA BİLE DEĞİL  KENDİLERİ ÇALAR KENDİLERİ OYNAR

ESASINDA  BU DURUMLARI YARATAN O SİTELERİN SAHİPLERİDİR   BEN BURDA YAŞATIYORMUYUM  BÖYLE ŞEYLERİ
ADAM GİBİ ADAM SİTE BÖYLE OLUR NE ABUKSABUK REKLAMLAR NE DE BÖYLE HERHANGİ BİR SİTENİN  AŞAĞILANMASI VEYA YAZARININ AŞAĞILANMASI  BUNLAR  EN AYIP ŞEYLERDİR 
DAHASI DA EN AŞAĞILIK HAREKETLERDİR  NİYE BURAYA GELİP TE YAZAMIYOR  O PEZEVENK GİDİP ORADA BURADA YAZIYOR
ANLIYAN BU GİBİ DURUMLARI ÇOK İYİ ANLIYOR  ANLAMIYAN DA
ÖKÜZKÜĞE DEVAM EDİYOR ..

BUNLARI KENDİ BÜNYELERİNDE BARINDIRAN VE İZİN VEREN HANGİ SİTE OLURSA OLSUN ONUN SAHİBİ DE AYNI  O YAZIYI
YAZANLARLAN AŞAĞILIK BİRİDİR  KENDİNİ BİLEN BİR SİTE SAHİBİ BÖYLE DURUMLARA SEBEBİYET VERMEZ ..

VE BU GİBİ DURUMLAR O SİTENİN TÜM KALİTESİNİ BOZAR
HİÇBİR YAZISINA VE BİLGİSİNE İTİMAD EDİLEMEZ ŞEKLE GELİR .  DAHA DA SAYFALARCANA YAZILIR DA BURDA KALSIN

BEN KENDİMDEN EMİN OLDUKTAN SONRA ALEM ÖYLE DEMİŞ BÖYLE DEMİŞ ÖYLE YAZMIŞ VS VS  BENİ HİÇ İLGİLENDİRMİYOR BU SAATLERDEN SONRALARI  HER KOYUN KENDİ BACAĞINDAN ASILIR  HEPSİ BU SÖYLİYECEKLERİMİN.....

KİM  NE İSTİYOR NE DİYOR ORDA BURDA YAZACAĞINA GELSİN BURDA YAZSSIN NE İSTİYORMUŞ NE OLMUŞ  DERDİ NEYMİŞ
ELİNDE BELGELERİ VARSA KONUŞSSUN HAVAYA KONUŞMA OLMAZ   ISPAT ETSİN  BEN 50 SENEDİR BURDAYIM  AYNI YERİMDEYİM  BİZİ BİLEN BİLİR BİLMİYEN DE ÖĞRENMİYE ÇALIŞSSIN O KADAR ZOR BİŞİ DEĞİL  ÖĞRENMEK.....

SAYGILARIMLAN........................NACİBABA......................O.N.K.

Düzenleyen nacibaba - 13/Kasım 2017/2009 Saat 15:24
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
avcı---23 Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 02/Mayıs 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 2
  Alıntı avcı---23 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22/Şubat 2017/2010 Saat 14:48

mrb.nacibey

kapatıldıktan sonra ödenmişi yeniden ödeseniz bile  açılmıyor karşınıza 2000 tl lik bir avukat ücreti çıkıyor  hem bunu hem icraa  mahkeme  ıvır zıvır daha da masrafları mevcut  ve lanet edersiniz   benden söylemesi aynı durum bana da oldu  siz de yaşıyacaksızız.

önerim  teknoloji ileri şu anda  ya bir 99 tl ye bir firmadan usb  modem alın  az grersiniz fazla masraf olmaz  2.ci şık ta dediğiniz gibi uydu üstünden  sadecene alıcı ünitesini yada bilgisayar içine uydu kartı var bu işin bunlar korsan işlerdir  hiçbir ücret ödemeden bu ptt nin kinden 1000 kat hızlı bir sistemin içine dalabilirsiniz  ve daha yazarken anında işlem ekrana geliyor çok hız var  bazen yetişilemiyor bile  ama ünitede bunun ayarı var kendi sitiliniz ve hızınıza göre ayarlıyabiliyorsunuz kart da da var bu ayar  tercih sizindir  ben de uydu üzerinden bağlanıyorum ..

ayrıca yine aynı sistemin bir başka kartı var bu da scanner oluşturuyor tüm frekanslardaki telsiz telefon ve şifreli yayınları göndermesiz sadece dinliyebiliyorsunuz böyle bir kartlar da mevcut  bu da uydu üstünden oluyor

bunların tümünü sizin çok iyi bildiğinizden eminim de yine de bir söyliyeyim dedim gevezeliğimi bağışlayınız  sizi hiçbişi ne engeliyebilir ne de  duraklatır ufkunuz açık ve çok geniştir  bu uğraşanlar herkimlerse boşuna zamanlarını tüketiyorlar benim de görüşüm böyledir

selamlar saygılar
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22/Şubat 2017/2010 Saat 15:11

AVCI MERHABA SELAM.................................................NACİBABA................................ONK....

DEDİĞİN İLK KONU DOĞRUDUR AYNEN ÖYLE DEDİ HANIMEFENDİ  KAPANIR SONRA ÖDERSENİZ AVUKAT ÜCRETİ 2 BİN TL Yİ GEÇİYORMUŞ 2.5  U BULUYORMUŞ TÜM MASRAFLARLAN BEN DE HİİİÇ ORALI OLMUYACAM VERSİNLER NEREYE İSTERLERSE BENİM BİŞİ YOKKİ ALICAKLAR   BENİM ÜSTÜME KAYITLI HİÇBİŞİ YOK   ANCAK DONLARI ALIRLAR İÇİNDEKİLER HARİÇ TABİİ  ONLAR BANA LAZIM DAHA VEREMEM .....

DİĞER DEDİKLERİN ZATEN TÜMÜ VARDIR BENDE AŞAĞI YUKARI 8 SENEDİR KULLANIYORUM BAK ARKADAŞTAN ALDIM ONUN  DİZÜSTÜNE TAKILAN USB GİRMELİ MODEMİNİ ONLAN YAZIYORUM BUNLARI SANA   B ENİM VAR DA İLK ÇIKANLARDAN   OLANLARDANI ÇOK FAZLA MASRAF YAZIYOR VE ARTIK ONU KULLANMIYORUM DURUYOR BİR KENARDA 550 YTL  ESKİ PARADAN ALMIŞTIK   BUGÜN DÜŞTÜLER 99 TL YE DAHA DA ZAMAN GEÇSİN EŞANTİYON VERİRLER HERHALDE   HERNEYSE   DEVAM DİYORUM HER ŞARTTA HER ZORLUKTA SESİM ÇIKICAK   ANCAK ÖLÜNCE NACİBABA SUSAR  BU SEFER SAĞ KALAN GENÇLER DEVAM EDER GİDERSİNİZ HERKESİN BİR VAKTİ ZAMANI VAR

SAYGILAR............................................................NACİBABA.....................................ONK.....

BU USB MODEMİ HERHALDE  2--3--4--5-- KATLARDA YUKARDA KULLANMAK LAZIM NE BİLEYİM ÜSTÜ ÇOK HAVALELİ BİR KAMYON GEÇTİ BURDAN DÜKKAN ÖNÜNDEN İNTERNET GİTTİ KAMYON GEÇTİ YİNE GELDİ YAYINI ENGELLEDİ YANİ  BU İŞ BÖYLE OLURSA İŞ SAKAT YANİ
BEN DE ÇOK KISA YAZIYORUM YA ZATEN SONRA HEPSİ GÜME GİDİCEK  YENİDEN BAŞLA  BUNUN BİR ÇARESİNİ BULMALI EN İYİSİ UYDU ÜSTÜNDEN BUNDAN HUYLANDIM BEN  NEME LAZIM  SAĞLAM İŞE BAK  ...... BİLGİNİZ OLSUN BİR KAMYON GEÇTİ MODEMLEN BENİM ARAMDAN YAYIN GİTTİ  BUNLARDAN ALACAKLARA DİKKAT DİYORUM .........................ONK....
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22/Şubat 2017/2010 Saat 15:24
Orjinalini yazan: avcı---23

mrb.nacibey

kapatıldıktan sonra ödenmişi yeniden ödeseniz bile  açılmıyor karşınıza 2000 tl lik bir avukat ücreti çıkıyor  hem bunu hem icraa  mahkeme  ıvır zıvır daha da masrafları mevcut  ve lanet edersiniz   benden söylemesi aynı durum bana da oldu  siz de yaşıyacaksızız.

önerim  teknoloji ileri şu anda  ya bir 99 tl ye bir firmadan usb  modem alın  az grersiniz fazla masraf olmaz  2.ci şık ta dediğiniz gibi uydu üstünden  sadecene alıcı ünitesini yada bilgisayar içine uydu kartı var bu işin bunlar korsan işlerdir  hiçbir ücret ödemeden bu ptt nin kinden 1000 kat hızlı bir sistemin içine dalabilirsiniz  ve daha yazarken anında işlem ekrana geliyor çok hız var  bazen yetişilemiyor bile  ama ünitede bunun ayarı var kendi sitiliniz ve hızınıza göre ayarlıyabiliyorsunuz kart da da var bu ayar  tercih sizindir  ben de uydu üzerinden bağlanıyorum ..

ayrıca yine aynı sistemin bir başka kartı var bu da scanner oluşturuyor tüm frekanslardaki telsiz telefon ve şifreli yayınları göndermesiz sadece dinliyebiliyorsunuz böyle bir kartlar da mevcut  bu da uydu üstünden oluyor

bunların tümünü sizin çok iyi bildiğinizden eminim de yine de bir söyliyeyim dedim gevezeliğimi bağışlayınız  sizi hiçbişi ne engeliyebilir ne de  duraklatır ufkunuz açık ve çok geniştir  bu uğraşanlar herkimlerse boşuna zamanlarını tüketiyorlar benim de görüşüm böyledir selamlar saygılar

Sayın Avcı---23 Arkadaş, öncelikle verdiğiniz bilgiler çok mühim ve zannederim hepimize gerekli olabilecek nitelikte, teşekkürlerimi bir borç bilirim.

2.ci şık ta dediğiniz gibi uydu üstünden  sadecene alıcı ünitesini yada bilgisayar içine uydu kartı var bu işin bunlar korsan işlerdir  hiçbir ücret ödemeden bu ptt nin kinden 1000 kat hızlı bir sistemin içine dalabilirsiniz  ve daha yazarken anında işlem ekrana geliyor çok hız var  bazen yetişilemiyor bile  ama ünitede bunun ayarı var kendi sitiliniz ve hızınıza göre ayarlıyabiliyorsunuz kart da da var bu ayar  tercih sizindir  ben de uydu üzerinden bağlanıyorum ..

Yukarıda yolunu gösterdiğiniz iletişim sistemine sahip olabilmek için bu aparatlara nereden ulaşabiliriz Sayın değerli Arkadaşım Avcı---23. Cihazları bir liste halinde verirmisiniz? Sanırım en iyi yol bu. Saygı ve sevgilerimle.
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22/Şubat 2017/2010 Saat 18:29
ESKİAY   HANGİSİNDEN  İSTİYORSUN SEN ONU BELİRT BİR
İKİNCİSİ DE  BUNLAR  KAÇAK GELİYOR RESMİ SATIŞI ŞU ANDA YOK İLERDE BELKİ OLABİLİR ÇÜNKÜ ÜSTLERİNDE BİR SÜRÜ YASAK KANALLARI DA BARINDIRIYORLAR

MESELA > CORP--JAPAN    /  SATALİTTE  RECEİWER   DİYE BİR SİSTEM VAR EN GELİŞMİŞİ BU
ALMANYADA FİLAN ÇALIŞAN TANIDIĞIN FİLAN VARSA VEYA TANIDIK GİDİP GELEN TIRCILARDAN BUNLAR GETİREBİLİRLER  BU BAHSETİĞİM AYRI BİR KONSOL  15X30 EBADINDA DIŞTAN TAKILMALI  BİLGİSAYARA USB YOLUYLAN GRİYOR  TELEVİZYONA  LİNE İN  RESİM/SES  DEN GİRMELİ AYRICA ANFİYE ÇIKIŞ VAR AYRICA STEREO SES KENDİ 5+5=WATLIK BİR ÇIKIŞI VAR YANDA 30 CM LİK TARAFINDA BOYDAN BOYA BİR KAPAĞI VAR  AÇIYORSUN İÇİ KATLI HER KATIN GÖREV SAHASI AYRI OLUYOR ..
EN ÜSTTE  UYDU YAYINLARININ TÜMÜNÜ YAKALAYAN BİR KISIM VAR HEM MANUEL HEM AUTO
BURDA TÜM NE KADAR UYDU VAR HEPSİNİN FREKLANSI VAR YANİ CASUS UYDULARDAN TUT DA GÖZETLEME UYDULARI  BU KISIM HAREKETLİ UYDU OLDUĞUNDAN SENİN ÇANAK TA MOTORLU VE ONUN DA BİR AYRI ÜNİTESİ VAR ONA GÖRE BİR HIZLAN TAKİP EDİYOR UFUKTAN BATIŞA KADAR  SONRA TEKRAR GELİCEK TE SEYREDİCEN  Bİ DE SABİTLERİ VAR GETİRMİŞ U.S.A IRAKIN ÜSTÜNE TAA AFGANI DA GÖRÜYOR ADAMIN KOLUNDAKİ SAATİ BİLE OKU BU ŞEKİLDE UYDU BUNLAR BUNLARA DA GİRME İHTİMALİN HER ZAMAN ÇOK YÜKSEKTİR  YALNIZ UYANIK U.S.A  BAK NE ŞEYTANLIK DÜŞÜNMÜŞ DİYELİM UYDUNUN VERİCİ GÜCÜ 5 WATT  VE KENDİLERİNİN OLAN BİR KAÇ İSTASYON YÜKLENMİŞ SEYİR HALİNDE  VE BU 5 WATT BU KULLANIMA GÖRE  4.8 EKSİKLİKTE 2  KULLANILIYOR BELLİ OLAN SEN DE DALARSAN BURDA KENDİLERİNDEN OLMUYAN BİRİSİNİN DAHA UYDUYA GİRDİĞİNİ SAPTIYIP HEMEN KAPATIYORLAR (( SEN DE GRERSEN 4.007  OLUCAK ))  U.S.A. NIN TÜM ASKERİ OLSUN NASA OLSUN HEPSİ MİLİMETRİK KONTROLLÜ  BUNLARI ES GEÇ  İN ALT FREKANSLARA  HANGİSİ DAHA KALİTELİ İSE SANA GELEN YAYIN İNTERNET %100 LÜK BİR YAYINI HANGİSİNDEN DEVAMLI KESİKSİZ YAKALAYIORSAN ORDA BIRAK BUNLARDA KONTROL VS  YOK  SERBESTTİR
BUNLARIN ALTI TÜM FREKANSLARDAKİ HAVA DENİZ KARA UZAY TELSİZ FREKANSLARI SADECENE DİNLEME GÖNDERME YOK ..
BUNUN ALTI TÜM FREKANSLARDAKİ RADYO YAYINLARI ONUN ALTI ÇOK GENİŞ BANTLI BİR FM
ONUN ALTI DA SES AYARLARI EKOLAYZER FİLAN BÖYLE BİR CİHAZ İŞTE FAKAT ÇOK PAHALLIDIR  10 BİN EURODAN AŞAĞI DA ZANNETMEM   ALINSIN YANİ   2.Cİ ELLERE BAKMAK LAZIM  VEYAHUTTA KAPSAMSIZ SADE UYDU İNTERNET ALICISI OLARAK BAKMAK LAZIM BUNLAR UCUZDUR  BUNLARIN KART OLANI DA VAR DIŞTAN USB GRİŞLİSİ DE VAR  SEN BUNLARA BAK

BU ŞİMDİKKİ SATILAN 99 TL DİYORLAR YA USB MODEMLER  BİR KAMYON GEÇTİ HAVALELİ YAYIN GİTTİ KAMYON GİTTİ YAYIN GELDİ BİŞİ ANLAMADIM BU İŞTEN BEN  BU DA AKILDA OLSUN  O ARKADAŞ BU YUKARDAKİ MESELEYİ SÖYLÜYOR ÖZETİ DE İŞTE ANLATIĞIM GİBİ

SAYGILAR..................................................................NACİBABA................................ONK.....

BANA ALMANYADAN BİR TIRCI ARKADAŞ GETİRDİ  BU KART MODEMLERDEN UYDU ÜZERİNDEN ALANINDAN  TAKILI BİLGİSAYARIN ÜSTÜNDE  TÜM AYARLAMALARI VE CD SİNDEN HEPSİ BÜTÜN YÜKLEMELERİ YAPILDI HALEN  DİYOR ÇANAK SİNYALİ YETERSİZ NEDİR BU NEDİR BU EN SON KAFA ÇALIŞTI ÇANAKLAN BU VERİCİ OLAN UYDUYU YAKALA DİYOR SANA  BURDA DA 2 KATTA OTURAN KOMŞUNUN ÇANAĞINA ÇİFT ÇIKIŞLI LM1 TAKTIK BANA BİR KABLO ONA BİR KABLO BÖYLE SEYREDİYORUZ VE BU KARTTAN FAYDALANAMIYORUM YAZA İNŞAALAH ÇATIYA MOTORLU BİR ÇANAK KURUCAM ÇÜNKÜ LAZIM VE BİR DİREK ÜSTÜNE DE 5 AYRI ÇEŞİTTE ANTEN TEKSİZ /FM /RADYO / HALK BANDI VS VS   BUNLARI DA TEK İNİŞ KABLOSUNLAN HALLEDİCEM YUKARDA   BİR KUTUDA KOMİTATÖR VE BİR  GÖBEKTEN İTİRMELİ BİR RÖLE İLEN HER BASIMDA SWİÇ YER DEĞİŞTİRİCEK ANTEN SEÇİMİNİ BU ŞEKİLDE YAPMAYI DÜŞÜNÜYORUM  BİR ÇANAK İNİŞ KABLOSU VE BU ANTENLER DİZİSİNDEN BİR KABLO İLEN BİR TE ELEKTRİK KABLOSU  HEPSİ O KADAR     MERAKLISIN DİYE YAZIYORUM BUNLARI ..... 
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22/Şubat 2017/2010 Saat 19:51
Allah razı olsun sağol Naci Babam, engin bilginle aydınlattın beni, dolayısıyla bütün arkadaşları. Zannederim en iyi yol bu. Almanyada çalışan bir teyze oğlu var, onu arayayım, haberi vardır bu teknolojiden. Görsünler şimdi bakalım yok telefon parası yok net parası, şişirip duruyorlar faturaları zaten. Saygı ve sevgilerimle Naci Baba.Big%20smileBig%20smileBig%20smile
Yukarı Dön
telcom33 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 27/Mart 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 1
  Alıntı telcom33 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27/Mart 2017/2010 Saat 08:23

ARKADAŞLAR MERHABALAR  SELAMLAR

Ben bugün sitenize yeni üye oldum ve nacibaba hakındaki bu olayın en son şeklini hepinize duyurup paylaşmak ihtiyacını duyduğumdan ötürüdür.

Olayın aslı astarı şudur çünkü ben de bu şirketin içinde belli bir konumda duran bir elemanım
ANKARADAN--bir kayıtlı  kişi ismi soyadı aynen şöyle
ORHUN  NACİ  KANAAT  kısa yazılışı da şöyle   O.NACİ KANAAT    oluyor  burda soyadındaki bir  (A)  fazlalığından ötürü sistem bilgisayarları  GELİBOLUDAKİ  esas müşteki  olan  OSMAN NACİ KANAT  yani   O.NACİ KANAT   ilen bilgiler çakışıp karışıyor.

Ve  sayın osman naci kanatın  elinde  ödendi faturalarına  bu adı geçen ankaralı kişinin ödenmiyen 6 adet faturası karışıyor ve sistem de direkt o.naci kanata yükleniyor  1.5 ay süren bir zıtlaşmalardan sonra  o .naci kanatın telefon ve interneti haksız yere kapatılıyor ve naci bey de dava açıyor  ve 3 gün önce de hakiki olay bir memurun gözünden kaçmıyaraktan olayın hakikatı meydana çıkıyor şirket bu sefer yaptığını tamire  gideceğine hiç sesini çıkarmıyor o da mahkeme ve icraa takibatını başlatıyor  ve sonuçta tek olan o.naci kanata hakları iade edilmek isteniyor fakat nacibey kabul etmiyor tamamen bu şirketlen alakasını kesip mahkeme sonuçlarını bekliyor  2.ci etapta da yüklü bir tazminat talebini devreye sokucak   tüm olayın esası ve şekli budur

SAYGILARIMI SUNARIM.

Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27/Mart 2017/2010 Saat 10:25
Orjinalini yazan: avcı---23

mrb.nacibey

bunların tümünü sizin çok iyi bildiğinizden eminim de yine de bir söyliyeyim dedim gevezeliğimi bağışlayınız  sizi hiçbişi ne engeliyebilir ne de  duraklatır ufkunuz açık ve çok geniştir  bu uğraşanlar herkimlerse boşuna zamanlarını tüketiyorlar benim de görüşüm böyledir

selamlar saygılar

MERHABA AVCI ARKADAŞ

ŞU BAHSETİĞİN KART VS TÜM BUNLARI DAHA GENİŞ BİR AÇIKLAMA YAP TA NERDEN ALINIYOR TÜRKİYE İÇİNDE KİM SATIYOR FİATLAR NERELERDE   BEN ALMANYADAN GETİRDİM  FENA DEĞİL BU MAKİNE DIŞINDA BİR ÜNİTE AYNI TW  UYDU ALICILARI GİBİ BİR CİHAZ GÖRÜNÜMÜNDE UNA AİT DE KARTLAR VAR HER İŞİN KARTI AYRI SATILIYORMUŞ  YANİ TELSİZ YAYINLARI DİNLEME UYDULARDAN ALABİLME  VS VS BUNUN ÇANAĞI DA 80 CM VE MOTORLU TARATIRKEN KENDİ YAKALAYIP KİTLENİYOR O İSTASYONA SENDEKİ DE BÖYLE BİŞİMİ HİÇ KORKMADAN EN İNCE DETAYINA KADAR AÇIKLIYABİLİRSİN YAZ YANİ
ÇÜNKÜ MİLLET TELEKOMDAN DA  TÜRKSELLDEN DE TÜM BU SERVİS SAĞLAYICALARINA BOLCANA BEDDUA VE ANA AVRAT KÜFÜR EDİYORLAR  HEPSİ TAM MAFYA OLMUŞ BUNLARIN TÜMÜ  ESAS MAFYA ARTIK BUNLAR BAŞKA YERDE ARAMASIN KİMSE YASAL MAFYALAR  VE ARTIK DİYORUMKİ EN İYİSİ BELEŞİ VEYA UCUZU TEMİZİ HANGİ SİSTEMSE ÖN AYAK OLUP ORAYA GEÇELİM TOPLUCA DİYORUM

SAYGILAR.................................................................................NACİBABA..................ONK...
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27/Mart 2017/2010 Saat 14:27
Orjinalini yazan: telcom33

ARKADAŞLAR MERHABALAR  SELAMLAR

Ben bugün sitenize yeni üye oldum ve nacibaba hakındaki bu olayın en son şeklini hepinize duyurup paylaşmak ihtiyacını duyduğumdan ötürüdür.

Olayın aslı astarı şudur çünkü ben de bu şirketin içinde belli bir konumda duran bir elemanım
ANKARADAN--bir kayıtlı  kişi ismi soyadı aynen şöyle
ORHUN  NACİ  KANAAT  kısa yazılışı da şöyle   O.NACİ KANAAT    oluyor  burda soyadındaki bir  (A)  fazlalığından ötürü sistem bilgisayarları  GELİBOLUDAKİ  esas müşteki  olan  OSMAN NACİ KANAT  yani   O.NACİ KANAT   ilen bilgiler çakışıp karışıyor.

Ve  sayın osman naci kanatın  elinde  ödendi faturalarına  bu adı geçen ankaralı kişinin ödenmiyen 6 adet faturası karışıyor ve sistem de direkt o.naci kanata yükleniyor  1.5 ay süren bir zıtlaşmalardan sonra  o .naci kanatın telefon ve interneti haksız yere kapatılıyor ve naci bey de dava açıyor  ve 3 gün önce de hakiki olay bir memurun gözünden kaçmıyaraktan olayın hakikatı meydana çıkıyor şirket bu sefer yaptığını tamire  gideceğine hiç sesini çıkarmıyor o da mahkeme ve icraa takibatını başlatıyor  ve sonuçta tek olan o.naci kanata hakları iade edilmek isteniyor fakat nacibey kabul etmiyor tamamen bu şirketlen alakasını kesip mahkeme sonuçlarını bekliyor  2.ci etapta da yüklü bir tazminat talebini devreye sokucak   tüm olayın esası ve şekli budur

SAYGILARIMI SUNARIM.

ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR......................................NACİBABA...........................ONK..

ARKADAŞ EĞRİ OTURUP DOĞRU KONUŞALIM
SİZİN SÖYLEDİKLERİNİZ TAMAMİYLEN GEÇERSİZ VE TUTARSIZDIR SİZ YAZDIKLARINIZDA SAMİMİYSENİZ İLK ÖNCE BANA ŞU ANKARALI KİŞİNİN TELEFON NOSU VEYA ADRESİNİ VERİN YANİ BENİ BU KİŞİ İLEN GÖRÜŞTÜRÜNÜZKİ SİZİN BU SÖYLEDİKLERİNİZE İNANAYIM ..BİR BİLGİSAYAR EN UFAK BİR NOKTAYI BİLE GÖZARDI ETMEZ KALDI Kİ BİR  (A ) HARFİNİ GÖRMEZDEN GELİP SİSTEMİ YANILTICAK BUNLAR GÜLÜNÇ ŞEYLERDİR  BUNLARI GEÇİNİZ...
BANA HİÇBİRŞEKİLDE HAKLARIMIN İADESİ GİBİ BİR GRİŞİMLER DE OLMADI  BU YAZINIZ BİR MANEVRAYA BENZİYOR  KUSURA BAKMAYINIZ .
VE SONUÇLARI MAHKEME VERİCEKTİR BEKLİYELİM  DİYORUM BAŞKA HİÇBİR GELİŞMELER BENİ İLGİLENDİRMİYOR KİMSE KUSURA BAKMASIN.

SAYGILAR..........................................................................NACİBABA..........................ONK..
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  12>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50