Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5DEFİNECİLİĞE, FORUMA ve HAYATA DAİR <>5HOBİ ve MERAKLAR <>5ELEKTRONİK BÖLÜMÜ
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

konuda söz sizlerin bu kısma yazınız

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  12>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: konuda söz sizlerin bu kısma yazınız
    Gönderim Zamanı: 18/Şubat 2017/2010 Saat 00:10

ELEKTRONİK  KONUSUNDAKİ  SAYFADAKİ KISIMLAR İÇİN SİZİN ELEŞTİRİLERİNİZ DÜŞÜNCELERİNİZE AÇIK OLAN YER BURASIDIR  .....

DÜŞÜNCE VE İSTEKLERİNİZİ YAZINIZ

.........................................................................NACİBABA............................................ONK..
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
zaman41 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 03/Haziran 2017/2011
Durum:
Gönderilenler: 40
  Alıntı zaman41 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22/Şubat 2017/2010 Saat 09:44
NACİ USTA uzmanlık alanınız olup olmadığını bilemiyorum ancak bir konuda yol göstermenizi rica ediyorum.sizin veya sitedeki arkadaşların bildiği çok hassas dijital kamera tamirinden anlayan yerler veya kişiler varmıdır? bozulan kameram (canon mv800e)
arzası: kaset alıp çıkarmasında problemi yok, kaseti yerleştirip play tuşuna basınca ekranında deyişik donuk şekiller oluşuyor kaseti çevirip çevirmediğini bilemiyorum. lütfen yardımcı olun.
VATAN SAĞOLSUN
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22/Şubat 2017/2010 Saat 22:06
Orjinalini yazan: zaman41

NACİ USTA uzmanlık alanınız olup olmadığını bilemiyorum ancak bir konuda yol göstermenizi rica ediyorum.sizin veya sitedeki arkadaşların bildiği çok hassas dijital kamera tamirinden anlayan yerler veya kişiler varmıdır? bozulan kameram (canon mv800e)
arzası: kaset alıp çıkarmasında problemi yok, kaseti yerleştirip play tuşuna basınca ekranında deyişik donuk şekiller oluşuyor kaseti çevirip çevirmediğini bilemiyorum. lütfen yardımcı olun.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

OSMAN NACİ KANAT
ADRES> GELİBOLU ARAS KARGO ŞUBESİ
TEL 05365658055
GELİBOLU/ÇANAKKALE

BU ADRESE ÇOK DÜZGÜN KORUNAKLI BİR AMBALAJLAN  YOLLA
YANINDA İSTEDİKLERİM ŞART OLANLARI > ŞARZ  CİHAZI> AKÜSÜBATARYASI YANİ> 1 ADET CASSET>  HEPSİ BU    EĞERKİ KAFA TIRNAK VS KOPARMIŞSSA  BU İSTANBULA GİDİCEK 2 EN DÜZGÜN YERİM VARDIR 30 SENEDİR AYNI FİRMALAR LAN AĞIR HASARLARI ORAYA YOLLUYORUM ÇÜNKİ ÖZEL ALETLER CİHAZLARLAN OLUŞACAK TAMİRLER VARDIR  BİR ÖN BAKIM YAPAYIM İNŞAALLAH AĞIR HASARI YOKTUR  AMA DEDİĞİN ŞEY  KAFANIN TIRNAK KOPMASI GİBİ DURUMDA O DEDİĞİN ARIZA OLUR VEYA KAFA İYİCE TIRNAKLARI PİSLENMİŞTİR  ÇEŞİTLİ İHTİMALLER VAR AMA HANGİSİ GÖRMEDEN BİŞİ DENMEZ

BENİM  DE ÇOK ÖZEL BİR SONY VİDEO KAMERAM VARDI HALEN DURUR  GECE SIFIR KARANLIKTA DA GÜN IŞIĞINDA DA 2 AYRI SİSTEM DİREK CASSETTE ÇEKİYOR YANDAN EKRANLI AÇMALI  BUNLAR TOPLATILDI BU MODEL ÇIKMADI SEBEBİ  DE PLAJLARDA GÜNDÜZ İNSANLARI GECE MODUNA ALIP TA ÇEKİNCE  SEYRETMEDE TÜM İNSANLAR ANADAN DOĞMA OLARAK GÖRÜYORSUN  BU YANLIŞLIĞI ANCAK TOPLATMAYLAN ÖNLEDİLER KALANLARI DA KALDI HALEN KULLANANLARI VAR TABİİ  KAMERA BU ....
GİTTİM BİR MAĞZADAN  BUNA AİT BİR KASET ALDIM GELDİM AMBALAJINDAN ÇIKARIP KASEDİ VİDOYA SÜRDÜM VE ÇEKMEK İÇİN DÜĞMEYE BASTIM İÇERDEN ÇATUR ÇUTUR SES ÇIKTI EYVAH BİŞİ OLDU DEDİM KASEDİ ÇIKARDIM KAFA GİTMİŞ 5 TIRNAKLIYDI 5 İ DE DÖKÜLMÜŞ MAKİNEYİ AÇTIM SÖKTÜM SEBEB ARIYORUM  MAKİNEDE BİŞİ YOK KASEDİN İÇİNİ AÇTIM Bİ DE NE GÖREYİM KASEDİN BANTINA YAPIŞMIŞ BAŞLAMA ŞERİDİ SONRASI  İNCE BİR PLASTİK UZUNCA BİR RULOYA BENZER SERT BİR PLASTİK PARÇASI YANİ KASET İMALATI HATASI VE BAŞINI YEDİ KAFANIN  VE KAFA DA YOK PİYASADA  KALDI HALEN DURUR ELİMDE  SÜS DİYE BELKİ AYNISINDAN Bİ TANE DÜŞER DE KAFA SAĞLAM MAKİNE VEYA ELEKTRONİĞİ ARIZALIDIR BİTANE BULURUM UMUDUNLAN 7 SENE GEÇTİ HALEN TIK YOK BEKLİYORUM YANİ

DİYECEĞİM TEK ŞEY KASET ALIRKEN ÇOK DİKKATLİ VE EN İYİ TANINMIŞ MARKALARDAN AL  TANIMADIĞIN İSMİ SANI DUYULMAMIŞ KASETLERDEN UZAK DURUN

FİRMAYI MAHKEMEYE VERDİMDİ O YILLARDA NE OLDU BİLBAKALIM KASET SAHTE ÇIKTI  FİRMANIN SAHTESİNİ ÜRETMİŞLER AYNI SINI YAPMIŞLAR HERŞEYİNLEN AMA BARKOT YOK SER NO YOK BİDE ŞİFRFELİ ULTRAVİOLE MAVİ IŞIKTA GÖRÜNEN YAZI VE NOLARI VARMIŞ BUNLAR YOK KASETTE TABİ GERİ ÇEKTİK DAVAYI NE YAPALIM BU FİRMA BANA ÖNERİ GETİRDİ BİZ YAPTIRALIM SİZE DİYE  BEN KABUL ETMEDİM  BİR JAPON FİRMA BU ANLAMIŞINDIR

SAYGILAR..................................................................NACİBABA..................................ONK....
Yukarı Dön
husam_43 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 18/Ağustos 2017/2011
Durum:
Gönderilenler: 13
  Alıntı husam_43 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14/Nisan 2017/2010 Saat 11:57
selamlar naci baba.nasılsın.whites classic sl 3 var bende.cihazın baslıgında sorun vardı giderildi.cihaz bu sekilde geldi bana fakat bu cihaz hakkındaki kullanma konusunda yardım isteyecegim sizden.mesela toprak ayarı hava ayarı nasıl oluyor.üzerindeki dügmeler nedir.saygılarımla

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

ARKADAŞIM MERHABA SELAM

BENDEKİ KATOLOGLARDA BU CİHAZDA EKRAN YOK  MAKİNE ÜSTÜNDE ÖN KISIMDA 2 ADET AYAR DÜĞMESİ MEVCUT  BİRİ AÇMA KAPAMA VE HASSASLIK AYARI AYNI ZAMANDA   ÖTEKİ DE AYIRIM  AYARI İÇİN   HER İKİSİNİ DE  (P)  LERE ÇEKİP BIRAKIYORSUN ..
ALET TEKTEKÇİLİK İÇİN GELİŞTİRİLMİŞ BİR ALET  YALNIZCA SESE DAYALI İŞLEMLİ  SES YAPTIĞINDA AYIRIMLI ŞEKİL İÇİNDEYSE AÇIP BAKIYORSUN ZAMAN İÇİNDE SESLERE HASSASİYET KAZANIYORSUN VE HER AÇIP ÇIKARDIĞININ NE OLDUĞUNU GÖZLEN GÖRDÜKTEN SONRA  DA DAHA TOPRAĞI AÇMADAN ÇIKAN SESİN ŞEKLİNE BAKARAK  BU DİYEBİLECEK ORTAMA ZAMAN İÇİNDE GELİYORSUN   CİHAZ BASİT BİR CİHAZDIR  SENİN YERİNDE OLSAM SATARIM BUNU VEYA TAKASA GRERİM BİR WHİTES  ( PRIZM 3 VEYA 4 MODELİNİ ALIRIM ) HİÇ OLMASSA YENİ VE SON MODELDİR VE EKRANDA DA NEYİN NE OLDUĞUNU GÖSTERİYOR   TAMAMEN OTOMATİK  DİR  SENİNKİNDE İSE ACABALAR HÜKÜM SÜRER  HER ÖTENE KAZIP BAKICAN ANCAK O ZAMAN NE OLDUĞUN U ANLARSIN  ..
KATOLOG İNGİLİZCE VE MAKİNENİN RESMİ DE ARKADAN ÇEKİLMİŞ  SAP TUTACAK KISMI UCUNDA BİR ŞALTER VARSA  İLK AÇIŞTA HER 2 İ DÜĞMEYİ  (P) YE ÇEK VE YERDEN 1.5 METRE HAVAYA BAŞLIĞI KALDIR BU ŞALTERİ ÇEK BIRAK SONRA TOPRAK YÜZEYİNE KOY BAŞLIĞI  ŞALTERİ BİRDAHA ÇEK BIRAK  HAVA VE TOPRAK AYARLARI BU ŞEKİLDE OLUR  ŞAYE YOKSA BU ŞALTER DEMEKKİ AÇ VE HEMEN ÇALIŞMAYA BAŞLA ŞEKLİ BİR ALETTİR YANİ HAVA VE TOPRAK AYARLARINI KENDİ OTOMATİK YAPIYOR DUR  HEPSİ BU KADAR

NOT>SİTEDE WHİTES MAKİNELER KISMINA GİR AÇILAN SAYFADA  KAYDIR AŞAĞI BÖLÜME BAK ORDA  (WHİTESİN TÜM MARKALARIN KATOLOGLARI ) YAZANI TIKLA KARŞINA TÜM SERİLER GELİCEK BURDAN SENİN MAKİNENİN MODELİNİ BUL VE GİR  KATOLOG ÇIKICAKTIR BURDAN DA İNCELEYEBİLİRSİN  YALNIZ İNGİLİZCEDİR..

SAYGILAR.................................................................................NACİBABA.....................ONK..

Düzenleyen nacibaba - 14/Nisan 2017/2010 Saat 20:11
Yukarı Dön
kanka2009 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 25/Temmuz 2017/2011
Durum:
Gönderilenler: 5
  Alıntı kanka2009 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14/Nisan 2017/2010 Saat 13:43
NACİBABA STİNGER2 VE PULSE SİSTEM CİHAZLAR HAKKINDA BİLGİ VERİRMİSİNİZ
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14/Nisan 2017/2010 Saat 20:18
Orjinalini yazan: kanka2009

NACİBABA STİNGER2 VE PULSE SİSTEM CİHAZLAR HAKKINDA BİLGİ VERİRMİSİNİZ

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

ARKADAŞIM MERHABA SELAM

BU DEDİĞİN MARKA BENİ AÇMADIĞI İÇİN ŞİMDİYE DEK HİÇ İLGİLENMEDİM  NE DEMEK İSTEDİĞİMİ ANLAMIŞINDIR....

PULSE SİSTEM  AYIRIMSIZ DERİNE İŞLEYEN MAKİNELERE VERİLEN ADDIR
AMA HEM AYIRIMLI HEM AYIRIMSIZ ALETLERDE AYIRIMI KALDIRDINMI OLUR SANA PULSE SİSTEM   ÇOĞU DA BU ŞEKLİ KABULLENMİYOR AKLI ALMIYOR  ALMASIN AMA GERÇEK BÖYLEDİR  ...

İYİ BİŞİ İSTİYORSAN BUGÜN BİLE DÜNYANIN EN İYİ MAKİNELERİNDEN BİRİ OLAN   WHİTESİN   XLT  SİNDEN BİR TANE O DA YENİ SIFIR OLARAKTAN ALMANI TAVSİYE EDERİM BUNA  PALET DENİLEN ÇİFT DERİNLİK BAŞLIĞI DA TAKILMAKTADIR YANİ BU ALET HEM DERİN PULSE OLARAK HEM DE AYIRIMLI OLARAKTAN HER İŞİNİ GÖRÜR

BUNU DA İNCELEMEK İÇİN  WHİTES YAZAN YERE GİR VE SIRADA  XLT  Yİ TIKLA KARŞINA GELEN YERİ İNCELE ..

SAYGILAR..............................................................................NACİBABA.......................ONK....
Yukarı Dön
husam_43 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı husam_43 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14/Nisan 2017/2010 Saat 20:31
eksik olma naci baba.ingilizcem yok.onları inceledim.cözemedim.üzerinde 4 dügme var.disc  yazanda ring range coin range yazısı var.2 dügmede freq adj var.3.de norm black sand yazıyo. bi tanede sens yazılı saga sola giden dügme var
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15/Nisan 2017/2010 Saat 04:50
Orjinalini yazan: husam_43

eksik olma naci baba.ingilizcem yok.onları inceledim.cözemedim.üzerinde 4 dügme var.disc  yazanda ring range coin range yazısı var.2 dügmede freq adj var.3.de norm black sand yazıyo. bi tanede sens yazılı saga sola giden dügme var

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

ARKADAŞIM MERHABA  SELAM

ŞU MAKİNENİN KOMPLE ÜSTTEN GÖRÜNÜMÜ VE TÜM BU DÜĞMELERİN GÖRÜNÜMLERİNİ YANSTAN NET BİR FOTOĞRAF ÇEK  VE BURDAN BİR YAYINLASAN DİYORUM ÇÜNKÜ BU DEDİĞİN MAKİNE MODEL İLEN  WHİTES KATALOĞUNDAKİ BAĞDAŞMIYOR SENDE FAZLALIKLAR VAR  KATOLOGDA YOK   VEYA TAM MODELİNİ YAZAMADIN  VAR BİŞİ AMA NEDİR

SEN EN İYİSİ DETAYLI HER YÖNDEN FOTOLARINI ÇEK  BURDA YAYINLA BEN DE ONA GÖRE  SANA ANLATIM YAPAYIM YANLIŞ İŞLER YAPMIYALIM ..
BİR DE BU KAÇ VOLTLAN YANİ KAÇ PİLLEN ÇALIŞIYOR  BUNU DA BİR BELİRT
BAŞLIĞIN  DA BİR TAM FOTOSUNU KOYUVER NE ÇEŞİTTE BAŞLIK KULLANIYOR ONA DA BİR BAKAYIM   TAMAMMI ..

SAYGILAR.................................................................................NACİBABA...............ONK....
Yukarı Dön
husam_43 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı husam_43 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15/Nisan 2017/2010 Saat 08:23
tamamdır naci baba.en kısa zamanda ekleyecem resimleri ve bilgileri.saygılarımla
Yukarı Dön
husam_43 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı husam_43 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15/Nisan 2017/2010 Saat 12:32
naci baba resimleri ekledim.umarım bi yanlışlı yapmamısımdır yüklerken.8 pille  calısıyor.saygılardededededededededededede
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  12>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50