Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5ÇUBUK SİSTEMİ <>5NACİBABA İMALATIDIR (TM) yani TÜRK malıdır %100 --ÇUBUK S
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

2.ci kampanya da çubukta bitmiştir

Cevap Yaz Cevap Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: 2.ci kampanya da çubukta bitmiştir
    Gönderim Zamanı: 15/Şubat 2017/2010 Saat 05:40

SAYIN ARKADAŞLAR  BU 2.Cİ KAMPANYA OLUYOR  HER İKİSİNDEN DE FAYDALANAN HİÇ KİMSE ÇIKMAMIŞTIR
ARTIK NORMAL ESKİ FİATLARA GEÇİLMİŞ OLUP HERKESE DUYURULUR..
BUNDAN BÖYLE DE KAMPANYA GİBİ İŞLER YAPILMIYACAKTIR

SAYGILARIMLAN...............................NACİBABA..................ONK.
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15/Şubat 2017/2010 Saat 14:15
Naci Baba, en iyisi belli bir fiyat. Sizin çubuklarınızın niteliği ispatlanmış. Kampanyasız sabit bir fiyat bence daha iyi, çünkü, biraz fiyat kırınca sanıyorlar ki bazıları, daha da fiyatı düşecek, zannederim o yüzden kampanyadan faydalanamadılar. Böylesine bir indirimli fırsatı kaçırmış oldular. Hayırlısı olsun Naci Baba, saygı ve sevgilerimle sıhhatinizi yüce rabbimden duacıyım.
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21/Şubat 2017/2010 Saat 05:40

ARKADAŞIM MERHABA  SELAMLAR SAYGILAR.....................ONK..

Fiatı bir sürü arkadaş telefonlan azıcık indir de alalım dediler ben de indirdim ne azıcığı bayağısını alaşağı ettim yine de tık yok  bidaa da yapmam oyunmu oynarlar benlen ne yaparlar anlamadım  bir başkasının elinde olsa bu iş ancak vitrinde setredersiniz kimse alamaz ancak para sahibi olanı alır  ben neler düşünüp faydalanılsın diye uğraşırım işler böyle oluyor de 50 bin lira  bak kaç tane alıcı çıkar bu işler böyledir  düşünürler ucuz etin yahnisi bukadar olur hesabı dandik bişi derler  mal ucuz olunca ama kabahatin büyüğü ben de  ki bu şekilde tutarım  zaten yakında hepten vazgeçicem bu çubuk işinden kim ne yaparsa yapsın uğraşamam  bi ton işim var bi de bunlan uğraş zaten tamamı zarardır bana bi de uzun uğraşması var  benim bundan kazancım ancak  5 bin tl dersen kurtarır  okadar ince hesapları ve uğraşması var hele dengelemede akla karayı seçiyorsun zannederlerki kes 4 tane çubuğu tık içine diyenler gibi bilmem ne otlarını sat  diyorlar ya diğer sitelerde böyle  giderler onların bunların söylediklerine inanırlar  kafaları karışır  ben hiçbişiye kızmıyorum sırf kendime kızıyorum ulen sanane 55 sene deliler gibi ha oldu olacak uğraş ne ev ne aile ne çoluk çocuk ne hısımlar ne akrabalar kimse kalmadı bu işlen uğraşırken hazır servetlerimi de yedim bu uğurda  ne oldu sonu alay ederler dalgalarını geçerler söylemedikleri   kalmadı  kaldım bu yaşta dükkan köşelerinde bunlara değermiydi işte salak kafam  değermiydi değmezdi tabi de geç anladık iş işten geçtikten sonra  yeminlen iyicene bunaldım bu çubuk işinden  ve çok yakında bırakıcam bunu nasıl başladım öyle de bırakıcam gömecem en derine veya yakıcam tüm formüllerini benden sonrasına da hiçbir ip ucu bırakmıyacağım benlen beraber doğru mezara .. çünkü iyilik yaramaz kimseye  birkaçkişinin haricinde çoluk çocuğun maskarası olduk be  yeter artık  bu fiyat bedavanın bedavasıdır  250 veriyorsun  geri zararı bana giriyor benim bu işten tek kuruş karım yokki ha bire cepten kendim veriyorum  makine vs alamıyanlar alsın iş yapsın diye ama olmuyor  giderler nerde ne sakat sahte dolandırıcı var onlara gömülürler sonra da yandım  derler   makine konusunda da böyle çubuktada böyle bundan sonra şu makineyi de alın bu iyidir de demiyeceğim  kim ne alırsa alsın sonra kafama kakarlar doğru söyliyeni 9 köyden kovarlarmış bunların işi de aynı bu hesaptır  zaten çoook büyük bir miras var o da yakında hallolucak bu yaştan sonra bakarım rahatıma ne site ne başka bişi hiçbişilen uğraşamam  milletlen uğraş bürokrasiylen uğraş mafyasınlan uğraş  sahtecilerlen uğraş  ben kaç parça olayım ya  hayatta en sevmediğim şey silahtı bugün çift silah belimde taşıyorum  ne hallere gelindi 9 sefer kurşunlandım bir tane yedik  ölebilirdimde  veya ben öldürebilirdim  artık içerden cenazen çıkar yokki kalmamışki vakit artık gelmişim 74 yaşına  vazyet böyle arkadaşlar bunda da kararlıyımdır

saygılarımlan...........................nacibaba..........................onk...
BU  KURŞUNLAMA İŞİNİ BU BOZGUNCULAR BAŞKA TARAFA  YORUMLARLAR ASLI ŞÖYLEDİR İYİ DİNLEYİNİZ

Şimdi bir kaç tane türkiye genelinde büyük zenginler var bunlar benden bu çubuk işini komple almak isterler ben de vermiyorum verirsin vermessin işte tüm bu saldırıların başı bu kısımda toplanıyor mafyaya havale etmişler  (bilmezlerki  ben de gençliğimin en güzel yıllarının 22 senesini içerlerde geçirdim ) ve tüm bu mafya en eski olanları tüm arkadaşımdı hemde has arkadaşlık  şimdi onlar toprak altında çocukları iş başında bu çocuklar o devirde 5--6 yaşlarında idi taa koğuşa kadar gelirlerdi bayağı da babalarının yanında kalırlar tüm koğuşça sevilirler oynarlardı bu çocuklarlan bu çocuklar beni taa o zamandan tanırlar ve baba nasihatı vardır  benim hakkımda bunlar devreye hiçbirzaman girmezler ve bu işi adapte edenin de kulağını sıkıca bükerler bunlarda giderler piyasada kendine mafya süsü vermişlere  adres resim bunlar da gelirler buraya  a---dan    z--ye acemiler zaten   benbenzinliğe giderken en çok 7 kerre yanıma yanaşıp  ateş etmiye başladılar tabi ani arka frene bir dokunuyorum ben anında geri kalıyorum bunlar ilerde tarlalara sıkıyorlar bu sefer ben bunlara arkadan allah ne verdiyse sıkıyorum  gazlıyorlar ancak öyle kurtuluyorlar  bir kerresinde de yoldan dışarı atılar uçtum yumuşak yeni sürülmüş tarlaya kondum  bi sefer de evin kapısı altından benzini dökmüşler vermişler ateşi  allahın işi işte tam sabah ezanı vaktine denk geliyor  ve ben namaz için kalktığımda kesif bir  dumanlan kalkıyorum  ağzımı burnumu kapatıp elektriği yakıyorum zaten  hemen odanın kapısı kenerı oksijyen kaynağının takımı var hemen hortum ucunu ağzıma açıyorum sadecene oksijyeni asetilen kapalı ve gözüme de geçiriyorum sızdırmaz gözlüğü işim tamam  ve başlıyorum zaten 4 adet büyük boy yangın söndürme tüpü biri bitirdi işi zaten   bunu da yaptılar diri diri yakacaklardı  daha neler neler saynmaklan bitmez işler   bu kurşunlaşma hadisesi bu şekildir düşmanlar da diyorki işte sen sakat adamsın onun için seni kurşunluyorlar diye meseleyi çarpıtıyorlar olayın şekli budur  hatırlatırım............onk..

rebB

Düzenleyen nacibaba - 21/Şubat 2017/2010 Saat 07:14
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
yarenim86 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 27/Ekim 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 2
  Alıntı yarenim86 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27/Şubat 2017/2010 Saat 04:44
merhaba NaciBaba size sormak istediğim bişey var ben sismik tr-41 alan tarama cihazı almak istiyorum fakat tam bir bilgim olmadığı için bilen birisi olarak size danışma istedim bu sismiktr-41 alan taranayı alayımı faydası olurmu olmazmı bana bilgi verirseniz çok sevinirim.
Saygılarımla...

___Özgür Canikli___
Yukarı Dön
Uykusuz009 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 02/Aralık 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 58
  Alıntı Uykusuz009 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27/Şubat 2017/2010 Saat 13:55
özgür arkadasım eger o dedigini dert sahibi olma istersen acele et ve  al derim zaten dedikleri cihaz fizik kanunlarına aykırı bir sey bulursan haber et ancak o dedıgın ıle mezarda bulursun benım arkadas parası cktu aldı 3 sene oldu demır dahı bulamadı onunla :D
Yukarı Dön
yarenim86 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 27/Ekim 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 2
  Alıntı yarenim86 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08/Mart 2017/2010 Saat 09:12
O zaman hayırlısı olsun arkadaşlar teşekür ederim yorumlarınız için...
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08/Mart 2017/2010 Saat 16:19
Orjinalini yazan: yarenim86

O zaman hayırlısı olsun arkadaşlar teşekür ederim yorumlarınız için...
......................... Naci Baba uğradığında ayrıntılı bir açıklama alabilirsiniz.

Düzenleyen eskiay - 08/Mart 2017/2010 Saat 16:22
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50