Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5DEFİNECİLİĞE, FORUMA ve HAYATA DAİR <>5DEFİNECİLİK BİLGİ BANKASI
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

İnanmıyanı davet ediyorum.

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  12>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
voyvodawolcan Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 13/Şubat 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 45
  Alıntı voyvodawolcan Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: İnanmıyanı davet ediyorum.
    Gönderim Zamanı: 30/Aralık 2017/2009 Saat 18:59
Arkadaşlar bunu yazmıcaktım aslında ama böyle konular yeri geldiğinde paylaşılmalı ki herkezin bilgisi olsun ve karşılaştığında ne yapıcağını bilsin.Aslında bunu yaşıyana kadar bende sadece sağdan soldan duyardım,işte kazarken ses geliyor,yok korkutuyolar felan bu tip şeyler bilirsiniz ve duymuşluğunuz vardır.
  Herşey senelerdir kapımızın önündeki tarlada kocaman işareti olan ama bu işlerle uğraşan ben bu işareti görüp farkettikten sonra başladı.Berat gecesinde yaptığım dualerın ertesi sabahı tarlayı bictirmek icin tuttugumuz bicer döveri izlerken Allahın hikmeti işte gittim bu taşın üzerine oturdum.Yıllardır aynı yerde etrafında ufak taşlar da var ve bu yüzden tam dibi ve yakını ekilip bicilmiyor buralarda ot oluyor ve işaret görünmüyor.Bende aslında göremedim oturdum taşa ve az ilerisinde çok düzgün kesimli kare bi taş dikkatimi çekti,onu aldım geri dönerken taşdaki işareti gördüm buyrun sizde görün yorum serbest.
 dede
işaretin üçgen bi bölümü kırık onuda şöyle çizip belireteyim sizlere yorumunuzu buna göre yapın.dedeKırmızıyla çizdim kırık olan yerini onuda aslında traktör sürmeyi öğrenirken ben üzerinden geçmiş ve şaseyi vuup kırmıştım sonra babamla konusurken o söyledi bende hatırladım.Neyse devam edelim taşın 3 tarafı kesme düzgün bi tarafında bu işaret var gördüm işte anneme babama sordum,dediler ki,oğlum ben 55 yasımdayım geldigimden beri orda o taş.Babanneme sordum daha geri gidiyim diye ben 78 yaş ve taş orda:))Burdayı bilmiyorum o zaman x bir siteye ve diğer x siteye taşın resimlerini koydum yorum bekliyorum.Harman yeri dediler,değersiz dediler bunlara razıyım işaret değil doğal diyen var buna ohaa dedim kimse kusura bakmasın göz var nizam var.Neyse alan taramayı 100 metreden tuttuk bi gece nokta mta xa1.Cubuklar yaylarından kırılırcasına hareketlendi.Bizde cubuklarlar beraber tasın dibine kadar,buraya gelince cubuklar acılıyor baklavalar,kareler kalkıyolar iniyolar ama normali gecti hareketleri.tamam dedik ya budur yırttık.Akaşama ekibi topladık daldık 2m kazdık hicbişey cıkmadı yumruk kadar bi taş bile bıraktık.Sonra üzerinden geçti 15-20 gün o ara bi hocadan bahsetti arkadaşlar.sabi günahsız bi cocukla bakıyo çocuga bakıtıyor her cocuk göremiyor kalbi temiz olması lazım.Hocayı aldık geldik evdeyiz deniyoruz cukurdan bahseden yok daha önceki bi kaç yeride sorduk Allah şahit hocayı deniyoruz ne yalan söyliyim.Hoca cocuga okudu bişeyler gecti işte cocuk başladı: Abi siz burayı kazmışsınız 5 kişi dedi.Evet dedim.2 metre kazmışsınız dedi;evet dedim gene;sonra bişey cıkmayınca bırakmışsınız ama mal 3 metredeymiş dedi.Bi küp bide kese var dedi.Dedim gel gidelim eve yakın kapımın önü çıktık evden ben,babam,hoca,cocuk,cocugun abisi ve benim bi arkadaş geldik cukurun basına hoca girdi cukura cocuk hocaya dedi,sağ ayagının altında dedi kese demiştim ama kese değilmiş deriye sarılı üzeri değerli taşlarla kaplı hancer miş dedi.taşdaki de hancer işareti dedi bana öyle söylüyolar hocam dedi.Sol ayagının altında da küp var dedi. Yalnız abi 3 tane bekçisi var şimdi geldiler malları kapatıyolar dedi,biz bişey görmüyoruz ama hoca ve cocuk görüyolar tabi.Hoca okuyor bu arada ben gel diye hocaya eğildim cukurdan cıksın diye elimi uzattım hocayı ilk seferde cıkaramadım fener düştü felan derken ikinci seferde cıkardım.
   Eve gitmek icin hareketlendik 20 metre kadar gittik cocuk arkasına döndü cukura baktı bana dönüp abi bi tanesi cıktı cukurdan gelio sana musallat olucakmış dedi.Hoca aynı anda geri döndü okuyor cukurdan tarafa gidiyor elleriyle onu geri sokmak ister gibi hareket yapıyor felan.Hoca geldi tehlike yok dedi evde konusuruz susun dedi geldi eve geldik sonra.Eve girer girmez bende bi baş agrısı ama basıma hancer sokuyolar böyle,hocaya dedim hoca saolsun gel dedi sag elini sag elimin uzerine koy.Elimi koydum inanırmısınız 30 saniye gecmeden agrı kesildi,ve dediki sen bana yardım etmek isterken o ara sana musallat oldular sen farketmedin sonra gene peşinden gelmek istediler dedi.
  Aslına bakarsanız daha asıl hikayeye baslamadım bile,neyse dedim hocam tamam bunlar böyle oldu peki biz daha önceden 5 kişi geldik burayı kazdık o zaman neden bunlar bize bişey yapmadı dedim.Hoca;siz önceden onların varlığından haberdar değildiniz şimdi benim ve cocuk sayesinde  haberdar oldunuz varlıklarını bildiginiz için artık ona göre hareket ederler ve sanmayın ki önceden de haberdar olmasanız bile 3 metre kazıpta ordan malı alıcagınızı dedi.Aradan 1 hafta gecti aynı tarlada bu kazdıgımız yerin altında tarlayı sürerken bi taş takıldı pulluga.Babam akşam evde hararetle anlatıyor ya ben 50 yıldır kendimi bildim bileli burayı babamda sürer bende bu nasıl cıktı anlamadım felan.Aradım hocayı dedim hemen gel yada ben alıyım seni.Aksama aldık hocayı geldik baktı etti altında oda var dedi.Ben,hoca babam ,arkadaş birde başka bi abi başladık o akşam gene 2 m civarı kazdık bişey cıkmadı gene en küçük bi emare yok.Fakat tas normalde daha derinde takılmıştı traktöre yerinden oynamıyan tas daha yukarı cıkmıştı kürekle basar basmaz tasa geldi hemen kürek.Taşın üzerine oturdu benim arkadaş cukurdaki topragı attı taşa oturdu.Sonra 2 dk felan gecti bu anında uyudu tasın üzerinde feneri tuttum yüzüne uyuyor,hocaya tuttum ışıgı arkadaşı gösteriyorum hoca gitmek istiyor böyle görüyorum gidemiyor garip anlatılmaz bi durum yani.Neyse hoca böyle derin nefes aldı felan güc bela gitti omzuna dokundu arkadaşın ve sonra hoca dediki gidelim.Ne oldu dedim devriye gelcek yarım saat sonra dedi.Eve geldik oturduk arkadaşa ben demeden daha uyudun diye bu başladı.Ya ben orda rüya gördüm dedi.Dedik hayırdır ne gördün.
   Ya biz kazdık kapagı girişi bulmuşuz dedi.baban kaldırmaya ugrasıyor ben etme gaz cıkıcak yüzüne gözüne gelcek diye tutuyorum dedi.sonra evden urgan alıp baglıyoruz kapagı kaldırıyoruz netekim gaz cıkıyor sonra ben iceri bakıyorum dedi.İçerde bi kaç küp altın görüyorum ama bide altından bi hac görüyorum üzerinde elmas taslar tam üstünde büyük bi elmas var carmıha gerili bi kız görünüyor sacları sarkmış sagdan dedi.O sırada yanıma biri geldi rahibe benziyor dedi ve bana dediki:Burda papazın kızı yatıyor burası onun mezarı gel içeri girelim.Ben tam içeri giriyordum ki hoca geldi uyandırdı dedi.Ben atladım araya dedim;ya ben hocaya seni gösteriyorum ama gitmiyoki dedim.Hoca cevap verdi;Beni tuttular gidemedim ki dedi.Meger arkadası anında kaşla göz arasından orda uyutup içeri sokup rüyasında bogacaklarmış.Hocayıda ondan engellemişler zaten hoca zor nefes aldı felan neyse dedik bırakalım yarın geliriz.Bu arada merak edenler olmuştur tam yarım saat oldu ki devriye arabası gecti ve bizim sokaktan gecmez normalde azımız acık kaldı.Ertesi gün cocugun yanına kadar gittik cünkü sabi ve günahsız oldugu icin ona daha net görünüyolar.
   Hoca okudu cocuk görüntüye girdi o gelen abi de yanımızda o ara.Abi dün aslında siz girişi bulcakmışsınız ama sizin içinizde kötü sözler söyliyen olmuş dedi.Kim söylemiş dedim ben.Cocuk bıyıklı bi abi lan bu ........ yerinden bı mok cıkmaz demiş dedi kalbini bozmuş dedi konusulmuş dedi.Şimdi bi benim babamda bıyık var bide o gelen abi de.Dedim ki adamım kimse söyle onu getirmiyelim.Cocuık baktı abi onu söylettirmiyolar dedi.Sonra dedik ne olcak burası.Baktı cocuk abi burayı gören olmuş dedi aynen öyle gördügünüz gibi olucak dedi ama Hoca , sen ; ve senin arkadasın olan abi 3 ünüz gelsin diolar dedi.Ertesi akşam ben,hocave arakadasım evde abdestimizi aldık korumalarımızı taktık ayetel kürsi,elimizde sirke cıktık okuya okuya gidiyoruz zaten eve cok yakın 100 m mesafe.Yalnız cok öenmli konu o niyetle cıkınca kazı alanı ve bölgede hic konusmamak kamaz kürek isterken bile işaretle istemek makbulü kaidesi böyle bu işin.Tecrübe ede ede ögreniyosun tabi.
  Burdan sonrası işte asıl olay;
        Ya bizim kazdıgımız yere 30-40 m kaldı cukurun basında 3 kişi konusuyor.Önce durdum arakdaşları tuttum elimle işaret ediyorum sizde duyuyomusunuz gibilerine.Kafa sallıyolar.Ulan dedim icimden birileri gelmiş bizim cukuru kazıyor.Sonra yaklaştık 20 m felan kaldı.Konusanlardan bi tanesi diyorki;
 Ya bunlar gene geliyor yaaaa    diğeri cevap veriyor
 Bu aksam malı alıcaklar galiba  öteki
 Ya biz burdayken nereye alıyolar malı
  Arkadaşlar inanın yazarken bile tüylerim diken diken bu ana kadar bende inanmazdım tekrar arkadaşlara işaret ediyorum kafa sallıyolar tabi okuyoruz bi yandan hic konusmuyoruz ama.Biz yaklaştıkça bunların sesi azaldı azaldı derken iyice kesildi.Hoca selamunaleyküm dedi cıkın felan konusuyor tabi onlarla.Neyse sirkeyle okuya okuya salavatı şerifle cevirmesini yaptı hoca daire icine aldı alanımızı.Arkadasım okuya okuya atladı cukura  basladı kazmaya o icerde kazarken ya çok şaşırtıcı şeyler olmaya başladı.Hocanın cevirdigi sireli alanın etrafından kosuyolar arkadaş ayak sesleri nasıl geliyor şip şip şip şippppppp cok net duyuyorum.Hocaya gene sende duyuyomusun diyorum ki halbuki adam zaten görüyor.İçeri giremediler delirdiler kosuyolar.Ama söyle bi durum söz konusu kazan kişi duymuyor bunu.Sonra etrafımızda davullar calınıyor cşrkşn homurtlu sesler ama dikkatimizi onlara yada yaptıkları işlere degil okumaya verdigimiz icin bi yerden sonra bunlar sıradadn gelmeye baslıyor.Arkadas cıkıyor ben topragı atmaya giriyorum iceri bu sfer ben duymuyorum tabi onlar duyuyormus bunları sonra konusurken birbimize anlatırken anlıyoruz.Tekrar arkadas giriyor kazmaya sırtıma toprak geliyor halbuki arkamda kimse yok atıyolar.Baqkıyorum kimse yok tabi,teneke çalıyolar etrafımızda,kara bi kedi geldi bakıyor bize odaklandı bişeyde diyemiyorz pistt felan diye amacları bizi konusturmak korkutmak.Tavuklar bagırıyor,kazlar bagırıyor etrafımızda koşmaya devam ediyolar.Sonra hoca girdi bi ara kazmaya bunu sıkıyolarmış meger hoca nefes almakta zorlanıyor kızardı içerde ben okuyorum cık da diyemiyorum işaret ediyorum görmüyor felan neyse zor sıkı atlattı çıkardık hocayı.Arkadaş girdi;içinden buna demişler orayı kazma buda inadına oraya vurdu kazmayı sekti bacagına acılar icinde cukurda kaldı.Onu cıkardık ben girdim kazıyorum bunlar sesleri duymaya devam ediyolar ben duymuyorum.O ara hocanın kacarcasına uzaklaştıgını gördüm ordan.Arkadaşa işaret ediyorum ne oldu gibisine.Bilmiyorum gibi işaretler yapıyor donduk kaldık orda.En son konustum ben artık hocada gitti ya dedim sen cıkar beni cukur olmuş 3 küsür metre bi de o panikle ha deyince cıkamadım mı sana sanki cekiyolar beni aşadan.Güç bela cıktım gidiyoruz eve acele adımlarla arkadaşa dyorum ki ne oldu,bana diyoki duymadın mı.Neyi duymadım oglum ne oldu.İki kere patlama oldu silah sesi gibiydi dedi.Dedim oha lan atma.Vallahi oldu sagırmısın duymadın mı.dedim hayır kardeşim duymadım vallahamı derken bu anam bak gene patladı dedi.dedim ben heralde buna sardılar.Meger ben duymuyorum olmuş hocada evden tarafda oldu diye anam evde yalnız diye hemen eve dogru kosmus eve anama bişey yaparlar diye.Bulduk hocayı nerde böyle karanlık yer var dalıyor oraya.Hoca dur ne oluyo desekte nefes alış verişi farklı hocanın.Bi ara yüzüne tuttum feneri hocanın Allahım ya bu bizim hoca değil sanki gözler kanlanmış delirmiş kudurmuş gibi böyle nefes alışı verişi konusmadı belli bi süre hemen yere cevirdim feneri,hocadan tırsdım ya.Sonra bu geldi biz girdik eve tabi sonra geldi işte dedi bizi vazgecirmek icin herşeyi yaptılar ve en sonunda basardılar.Orası şimdi hala aynı öyle duruyor.

Sonra aradan 2 hafta gecti gecmedi tesadüf baska bi hocayı gördüm bu işlere bakan ona danıstım.Taşdaki işaretin resmini gösterdim sonra olayı anlattım.Dedim hocam böyle böyle  oldu bunlar nedir.Hoca okudu üfledi taşdaki kabartma tevratta geçer sihir ve kötü büyü işaretidir yaklaşmayın demek ister dedi ve dediki siizi Allah korumuş verilmiş sadakanız varmış dedi.Dedim ki hayırdır hocam nedir durum.Senin bu tarla papaz  papaz sülalesinin mezarlıgı dedi.Papazlar buraya büyü bi nevi papaz büyüsü gibi bişey dedi.Papazlar eşcinselmiş burda ölmeden cok önce biribirleriyle ilişkiye girip buraya ne kadar kötü cin varsa cagırmışlar ve demişler burası öldükıten sonra bizim mezarlıgımız olucak sizlerde korucaksınız.Başlarında generalleri yok ama bi alt rütbe olan binbaşıları var siz tam üzerini kazsaydınız bu girişin inanın sizi cok kötü yaoacaklardı dedi.
  Çözülmez demiyorum ama benim yanımda 3-4 hoca daha lazım ben sunu oku dediğim zaman okuması lazım en az 3 saat belki 4 saat okumamız lazım dedi.Bunu yapmadan sakın bulaşmayın hayatınzıdan degerli değil dedi.
 Konu başlıgını neden böyle attıgımı sanırım az cok anlamışssınızdır.Şimdi dersenizki inanmıyorum ,atıyosun,ben yaparım,korkmam diyen varsa buyursun benim misafirim olsun.İster makinasıyla gelsin ister neyle isterse basım üzerinde yeri var ama ben kazmam da karışmam da kardeşim.

Uzun oldu kusura bakmayın ama hepsini yazmak istedim saygılar sunarım.Yer gök dua ile Allah şaşırtmasın böyle varlıklarla karşılaşmaktan uzak kılsın bizleri ve bütün inananları.

Vermeyince Mabud,neylesin Sultan Mahmut.
Yukarı Dön
fatihgmc Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 11/Şubat 2017/2011
Durum:
Gönderilenler: 44
  Alıntı fatihgmc Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31/Aralık 2017/2009 Saat 04:01
toprağım sen kastamonuluydun dimi, neresinden bi diyiversen.
inanmak meselesine gelince benimde başıma çok şey geldi buyüzden sallama diyenlere bi gün sizede rastlarsa ozaman görürüm diyorum.
anlatım için teşekkürler ayrıca.
engüzel define hayatınızdır.
Yukarı Dön
Uykusuz009 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 02/Aralık 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 58
  Alıntı Uykusuz009 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31/Aralık 2017/2009 Saat 04:30
slabah  ezanı okunurken orada olun 3 kişi abdesli  birde öyle deneyin ne olacak gece korkutur korkutmasa bile malı sag sola kaydırır  bence sabah namazında deneyin 3 kişi konuşmadan malı alacaksınız yagmur veya kar olmadan  odun külü bula bilirseniz aksamdan elek kabur ile eleyin sabah gelin bakın  külün üzerinde ne izi var o zaman az daha işimiz kolaylasır dıye dusunuyorum cinler malesef vardır   dua edilerek gömülen tüm paralar  cin eline gecer 50 yıl sonra normel  gömulerde bir sey olmaz gömu baglanma yöntemleridir cinlerde  besin enerjisini altın madeninden  alır cok guce ıhtıyacları oldugu ıcın guc lazım onları 4 sanıyede tum dunyaya turlamalarına  vesile olan enerjıen altındadır  besın kaynaklarının basında altın madenidir bunu unutmayalım kolay gelsın  cinler sabah ezanıdan sonra yerini tıılsıma bıraktıgı ıcın  cözumu az daha kolay ola bılır kolay gelsın
Yukarı Dön
karabey Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 21/Mayıs 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 256
  Alıntı karabey Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31/Aralık 2017/2009 Saat 06:45
SELAM NACİ BEY VE RKADAŞLAR  BU TÜR OLAYLARI HEP DUYARIZ DA ÇOĞU ZAMAN İNAN MAYIZ HALBUKİ CİN  İN VAR OLDUĞU KUR AN I KERİMDE MUHTELİF AYETLERDE ANLATILMAKTADIR. BENDE BUNA BENZER BİR OLAYI BİR ARKADAŞTAN DİNLEMİŞTİM.İŞN İLGİNÇ YANI DA NE BİLİYORMU SUNUZ TAM DA BUGÜN O YERE BAKMAYA GİDECEKTİK. BU YERİN DAHA ÖNCEDEN YAPILAN TESPİTİNDE  HOCA BURASI SAHİPLİ  KIMSE BURADAN PARA ALAMAZ DEMİŞ. BİR ARKADAŞ TA AYNI YERİ BU YAKINDA ÇUBUKLA TESPİT ETTİ..ŞİMDİ GEL DE BURAYI KAZ .ARAMIZDA KUVVETLİ HOCA DA YOK  GÜNDÜZ DE BAKILMIYOR ..NACİ BEY SİZ NE TAVSİYE EDRSİNİZ.SAYGILAR
NÇ YANI
Yukarı Dön
Üye
Üye
Simge

Durum:
  Alıntı voyvodawolcan Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31/Aralık 2017/2009 Saat 06:51
Uykuzuz009 kardeşime cevaben!
 Şimdi kardeşim burası yerleşim yeri içinde gündüz kazmamıza olanak yok.Cinler de ikindi ezanı ile dünyaya inip sabah ezanına kadar kalıyolar.Hatta gece bile kazmamız çok zor bi durumdu ama sessiz sakin hallettik çünkü yerleşim yeri icinde oldugu icin konu komsu cok yakın.Ruhsat al kaz desen tam yerini bilsem işte bu cin ler hocayı da yanılıtıyor malı korumak isteyince makinayıda zaten cubukların da o kadar çılgın hareketler yapması bu yüzden diye düşünüyorum.Hem ruhsata gidiyor zaten 25-30 bin o kadar olsa her türlü kazarı:)
 Cinler konusunda yazmadıgım bi olay daha var.Cin lerin altından besin aldıklarını senden duydum dogrudur bilemem.Yalnız atlamışım şimdi aklıma geldi,hoca bi ara dairenin etrafına gelen bi tanesiyle konuştu dialogları aynen yazıyorum.Biz duymuyoruz tabi hocanın azından yazıyorum arkadaşlar.
 Hoca:Kendini zorlama bu sirkeyi aşıp daireye giremezsiniz cünkü sirkeden nefret edersiniz.
 Cin: Girsem ne yapıcagımı biliyorum zaten bırakın gidin alamıcaksınız.
 Hoca:Sen neden bu kadar kızgınsın ya ne istiyosan söyle.
 Cin: Hep kendinizi düşünüyosunuz bizim içinde bişeyler yapın.
 Hoca:Ne yapalım?
 Cin : Beyaz tavuk kesin bırakın buraya malı alırsanız maldan da bırakın ki bizde sizi bırakalım.
 Hoca: tamam malı gördüğümüz anda almadan ben kesicem tavukları biliyorum sizler beyaz tavuk kanıyla beslenir ve onu cok seversiniz.
   Böyle bi konuşma tabi biz bunun sadece hoca tarafını duyduk ama sordugumuzda bunları söyledi hoca ve cin ler beyaz tavuk kanını cok sever dedi ki aynı bu tavuk isteme olayı baska yerlerde basıma gelmişti gene hemen zınk etti kafamda.Allah biliyor alsaydık malı kümeste ne kadar tavuk varsa beyaz alayını kescektim ama alamadık.
  Aynı tarlada bi de baska bi olay var yukarısında bi bölümde onuda yazarım gene işallah.
                                                                                             Saygılar....
Yukarı Dön
Üye
Üye
Simge

Durum:
  Alıntı voyvodawolcan Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31/Aralık 2017/2009 Saat 07:01

Karabeye cevaben!

SELAM NACİ BEY VE RKADAŞLAR  BU TÜR OLAYLARI HEP DUYARIZ DA ÇOĞU ZAMAN İNAN MAYIZ HALBUKİ CİN  İN VAR OLDUĞU KUR AN I KERİMDE MUHTELİF AYETLERDE ANLATILMAKTADIR. BENDE BUNA BENZER BİR OLAYI BİR ARKADAŞTAN DİNLEMİŞTİM.İŞN İLGİNÇ YANI DA NE BİLİYORMU SUNUZ TAM DA BUGÜN O YERE BAKMAYA GİDECEKTİK. BU YERİN DAHA ÖNCEDEN YAPILAN TESPİTİNDE  HOCA BURASI SAHİPLİ  KIMSE BURADAN PARA ALAMAZ DEMİŞ. BİR ARKADAŞ TA AYNI YERİ BU YAKINDA ÇUBUKLA TESPİT ETTİ..ŞİMDİ GEL DE BURAYI KAZ .ARAMIZDA KUVVETLİ HOCA DA YOK  GÜNDÜZ DE BAKILMIYOR ..NACİ BEY SİZ NE TAVSİYE EDRSİNİZ.SAYGILAR

Kardeşim bak hatta abimsindir belkide eminim ben daha 26 yaşımdayım ama bu tür olaylara çok şahit oldum kolu kazı yaparken aniden çarpılıp da dönen bi arkadaşım da oldu okuya okuya düzeldi aylar sonra.Biz bu işi yapıyoruz amatör,profösyönel yada hobi amaçlı.
 Diyoruz ki; Ulan bi bulursam şunu alırım,bunu yaparım,şuraya gderim,gezerim,yardım ederim felan filan saymakla bitmez.Ama öncelik nedir SAĞLIKTIR.Bunun için eğer ki böyle bi yer varsa ve hoca tarafından da uyarı aldıysan sakın kardeşim sakın ha sakın gitme.
 Diğer hocanın sizi Allah korumuş ya eğer tam malın girişin üzerini kazsaydınız vay halinize korumanız duanız olmasaydı vay halinize  kelimesi benim hala kulaklarımda ya.Burda dün gece yazarken bile hatırladıkça bile tuhaf oldum ki benim kapımın önü kardeşim 100 m çıkmıyorum belli saatten soınra ya.
  Ben bu işlerde az çok deneyimli birisi olarak söylüyorum bak alınmaz demiyorum alınır.Ama orayı sahiplenen karşılıgında bişey istiyor senden.Genelde kan oluyor bu.Uykusuz009 kardeşimin de bana kül ele elekten oraya demesi de bu yüzden.Külü eliyosun sabah bakıyosun orda hangi ayak izi varsa onu kurban ediyosun oraya ki insan ayak izi bile cıkıyor az da olsa.Kardeşim Allah korusun seni,beni,burdakileri ve bütün inananları ama sağlam hoca,üzerinde sağlam nuska ki muhakkak ayetel kürsi de olsun bu dua bunlara ve bütün kötülüklere karşı kalkan görevi yapar adeta ona göre gidin okuyun edin bismillah deyin başlayın.Ama yok çok gerekli bi yer değilse bulaşmayın derim.         Saygılar..
Yukarı Dön
fatihgmc Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Durum:
  Alıntı fatihgmc Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31/Aralık 2017/2009 Saat 07:06
voyvodawolcan kardeş özel mesaj bölümün dolmuş bi slm mesajı bırakacaktım olmadı.
buarada sağlam bir hoca bulabilsen cidden orda mal varsa sana nasip olacaksa bunların alayını ordan kovar, eğer gerçekten sahipliyse cinler tarafından o malı tam alma pozisyonuna kadar pek rahatsız etmezler sadece vesvese vererek hadi bişey çıkmıycak yoruldum felan diye düşündürerek sizi bıraktırmaya çalışır ama bırakmazsanız ve tamda üstünde almaya yakınsanız ozaman sertleşirler. taş atanları biliyoruz, gözünüze korkunç mahluklarda gözüküp kovalamalarını en basitinden uzaktan gelen bi ışık gibi gözüküp siz polis jandarma geldi sanar kaçarsınız . neyse uzadıkça uzar bu olaylar. bu işe bulaştıysan o heyecanıda yaşıycan :)
Yukarı Dön
metehan027 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 02/Ağustos 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 37
  Alıntı metehan027 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31/Aralık 2017/2009 Saat 07:13
Abi bu ne ya :( Hakketen inanılır gibi değil. Ama üç harflilerin varlığı gerçek tabi. Dediğin gibi kardeş başına gelen bilir: Allah kimsenin başınada vermesin içinde olduğumu düşündüm bir an gerçekten ürkütücü. İnşallah bi yolunu bulursunuz ne dim.... Allah her şeyin hayırlısını versin...Amin
Yukarı Dön
Üye
Üye
Simge

Durum:
  Alıntı voyvodawolcan Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31/Aralık 2017/2009 Saat 07:17

Topragım silerim şimdi de bak toprak felan attılar onlarıda biliyorum hatta dedi hoca boynuzlu  korkunc görünümler homurtulu cok cirkin seslerle size gelseler napardınız dedi:) Okurduk dedim ben;okumaya fırsatın olursa okurdun dedin.Burdan bu malı alamasınlar alanıda bogun demiş papazlar:))Adam dedi alınmaz demiyorum alınır ama 4-5 saat okuncak benim yanımda en az 3 tane daha hoca olması lazım dedi.Onları hic bi adem oglunu görmicek şekilde kör edecek dualar var dedi devamında baska duaları okursam bize yaklaştıklarında yanarlar yanık konukalrı gelir burnumuza dedi.Var alınıyor ama şaştım kaldım havalar da sogudu durakoysoun bakalım.

Yukarı Dön
fatihgmc Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Durum:
  Alıntı fatihgmc Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31/Aralık 2017/2009 Saat 07:24
Big%20smileBig%20smileBig%20smile altına kaçırırdın toprağım, arkana bakmadan kaçardın. yav biz 4 kişi ahırdayız biri dedi içeri girince başıma ağrılar giriyor dışarı çıktı öbürü benden yaşça büyük kalıplı bi adam korkudan bana sarılmış noluyo dedim bişey ayağımdan çekiyo dedi, en son diğeride ben yoruldum dedi çıktı kaldım tek bi yandan okuyom biyandan çalışıyom enson banada bıkkınlık geldi tek başıma enayimiyim yav dedim bende çıktım kaldı öle LOL
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  12>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50