Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5METAL DEDEKTÖRLERİ, MARKA, MODEL TEKNİK BİLGİLERİ <>5COINMASTER++WHİTES <>5Dfx E-Spectrum Serisi
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

DFX ile ilgili konu

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  12>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: DFX ile ilgili konu
    Gönderim Zamanı: 29/Aralık 2017/2009 Saat 07:30
Gönderim Zamanı: Bugün Saat 12:42 - IP: 85.105.246.67

sayın değerli naci baba bende wites dfxe dedektör var vermiş olduğuunuz programı dedektöre kaydettim araziye çıktığımda dedektör herşeye ötüyor sürekli çivi işareti ve değerli madenleri gösteriyor tam emin olamıyorum dedektöre değerli ve değersiz neslelerde tanıtılmıştır derinliği 13,5 inc den yukarı göstermiyor sizinle görüştüğümde bu programla 2-2,5 metre derimliğe ineceğini söylemiştiniz bu konuda yardım edersrniz sevinirim teşekkürler

Yukarı%20Dön
fatihgmc Açılır%20Kutu%20Gör
Moderatör
Moderatör
Simge

Son Giriş: Bugün
Durum:
Gönderilenler: 22
Mesaj%20Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı fatihgmc Alıntı  Cevap%20YazCevapla Yeni%20Mesaj:%20Mesajın%20Direkt%20Linki Gönderim Zamanı: Bugün Saat 12:51 - IP: 85.105.238.200

Lütfen konularınızı alakalı yerlere açınız.

engüzel define hayatınızdır.

DİKKAT BU KONU VE MEVZUU  ALAKASIZ BİR BÖLÜMDEN BURAYA TAŞINMIŞTIR
BİLGİLERİNİZE

Düzenleyen nacibaba - 29/Aralık 2017/2009 Saat 07:32
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29/Aralık 2017/2009 Saat 07:59

ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR SAYGILAR..............................NACİBABA....................ONK....

ŞİMDİ BU DFX  İ BANA YOLLAYIP TAM AYAR YAPTIRDINIZMI  BUNU BELİRTİNİZ BİRKERRE
YOK YOLLAMAYIP TA  SİTEDEKİ %50 LİLİK TÜRKİYE GENELİ ÇALIŞAN  BİR PROGRAM YAYINLANMIŞTIR BUNU MU KURDUNUZ  ..

BU PROGRAM  GENELDE TEKTEKÇİLİK İÇİN VE ORTA DERİNLİKLERDE BÜYÜK KAFALARLAN DA KULLANIMDA BAYAĞI BİR DERİNLİKLERDE İŞ YAPAR YALNIZ BU PROGRAMIN ŞEKLİ VE NEVİSİ GENEL OLDUĞU İÇİN BAZI AKSAK YANLARINI DA KABULLENMEK GEREKİR

AÇIK BİR TÜRDÜR  NE GELİRSE ALIR DA DEĞERLİNİN İÇİNE PASLI ÇİVİ GİRER NİYE DİYE SORARSANIZ PASLI ÇİVİNİN PASI BAKIR FOSİLİDİR VE ALET BUNU BAKIR OLARAK ALGILAR TEMİZ BİR ÇİVİYİ ALMAZ   DİYORSUNUZ Kİ DEĞERLİLERİ ALIYOR ZATEN ONUN İÇİN DİR BU PROGRAM SİZ HERHANGİ BİR SİNYALDE  BAKINIZ EKRANDAKİ FREKANS NOSUNA NE YAZIYORSA ORDAKİ RAKKAM BUNU MAKİNENİN KUTUSU ÜSTÜNDEKİ ÇİZELGE İLEN KARŞILAŞTIRIN O SAYININ TEKABÜL ETİĞİ YERDEKİ YAZI O MADDEDİR  ORDAN ANLARSINIZ DERSİNİZKİ BURDAKİ YAZILAR İNGİLİZCE O ZAMAN DFX İN  TÜRKÇE KATOLOĞU DA YAYINLANMIŞTIR ORAYA BAKIN KARŞILIKLARI YAZIN BİR YERE  ONU KULLANIRSINIZ

TAM PROGRAM DA TÜM TÜRKİYENİN HER YERİNİ NERESİ OLURSA OLSUN TANIR ONA GÖRE KENDİNİ KURAR  VE 4 TANE AYRI HAFIZADA DEĞİŞİK PROGRAM TÜRLERİ KAYDEDİLMİŞ OLUP SİZ NE ŞEKİLDE ÇALIŞACAKSANIZ ONU SEÇİP ÇAĞIRIP ÇALIŞIYORSUNUZ ..
BU TAM YAPILI OLAN PROGRAM TÜRÜNDE TÜM  İŞLEMCİ DEĞİŞTİRİLMİŞTİR TÜRKİYE ŞARTLARI ARTIK HAKİMDİR HER KONUYA  BU ŞEKİLDEKİ BİR YAPIDA YANLIŞA YER YOKTUR AMA ORDAKİ VERİLEN PROGRAM ŞUNUN İÇİNDİR
CİHAZINIZ U.S.A  İSE   TAMAMEN AMERİKAN TOPRAKLARI VE KULLANICILARINA HİTAP EDER TÜM MAKİNE BİZDE BURDA TESADÜFİ İŞLER YAPAR   U.K İSE YİNE AYNIDIR   B.G  DE AYNIDIR 

BU PROGRAMLAN BUNLARIN ARASINA GİRİP ORDAKİ ŞEKİLLERİ BİZE UYDURMAKTIR OLAY AMA TAM DA UYDURULMAZ  ANCAK KÖKÜNDEN DEĞİŞTİRİLİRSE OLUR YOKSA YARIM OKADAR İŞ YAPAR BUNU BİLESİNİZ  EĞER O PROGRAMI DA KURMASSANIZ TAMAMİYLEN İŞİNİZ TESADÜFLERE KALMIŞTIR

XLT---DFX----DFX=300----SPECTRA    V3  = BUNLAR AYNI BİLGİSAYAR VE İŞLEMCİLİDİRLER VE VERİLEN PROGRAMLAR DOĞRULTULARINDA VİŞ YAPARLAR ÇALIŞIRLAR OLMUYAN BİR PROGRAMDA ALET DE DURUR İŞ YAPMAZ  BUNLARIN ŞEKLİ BÖYLEDİR ...DERİNLİK KONULARI DA PROGRAMLAN VERİLİYOR BUNU DA BİLİNİZ  YANİ BU TÜRLERİ DİĞER ANALOG MAKİNELERDEN FARKLI TUTUNUZ ...

BENİM SİZE ÖNERİM TAM PROGRAMIN YAPILMASIDIR...

SAYGILARIMLAN.........................................................NACİBABA...................................ONK..

Düzenleyen nacibaba - 29/Aralık 2017/2009 Saat 08:01
Yukarı Dön
poyraz Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 20/Ağustos 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 16
  Alıntı poyraz Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01/ocak 2017/2010 Saat 09:41
sayın naci baba kurmuş olduğum proğram sizin interenetten yayaınladığınız proğramdır makinayı size göndermedim internetten aldım kurdum çivi dediğim olay kaya parçalarının üzerin de gezdirdiğmizde çiviyi gösteriyor önce bizde bir anlam veremedik dağın başında ne gezer çivi diye sonra baktıkki taşları çivi gösteriyor 13,5inçten yukarıda çıkmıyor makine amerikan malı kıymetli metalde de sürekli karışıyor sabit değil bayağı rahatsız olduk çözüm nedir saygılarımla
Yukarı Dön
poyraz Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 20/Ağustos 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 16
  Alıntı poyraz Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01/ocak 2017/2010 Saat 09:45
naci hocam tam proğram demişsiniz sizin internetten vermiş olduğunuz proğramlardan netice alınmazmı makine randımanlı çalışmazmı saygılarımla
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29/Nisan 2017/2010 Saat 18:20

POYRAZ  ARKADAŞ MERHABA BİRAZ GEÇ GÖEDÜM SENİN BU SORUNU KUSURA BAKMASSIN İNŞAALLAH..........................

BAK ŞİMDİ ARKADAŞIM   WHİTES  DEDEKTÖRLERİN   SPECTRUM--XLT--DFX---DFX=300       VE SONU SPECTRA  V3  LERİN EKRANLARINDAKİ SEBOL İKONLARIN MANASI ŞÖYLEDİR BUNA ÇOK DİKKAT EDİNİZ

1>ÇİVİ RESMİ  (DEMİRLİ NESNELERİ SEMBOLİZE ) EDER  TÜM DÜNYADA ÇİVİ RESMİ MAKİNELERDE DEMİR  ŞEKLİNİ BELİRTİR

BUNA GÖRE SENİN GEZDİĞİN KAYALIKLARDA Kİ ÇİVİ İŞARETİ O KAYALARIN SICAK KAYALAR DENİLEN ŞEKİLDE OLUP MADENSEL  DEMİR CEVHERİDİR

SENİN MAKİNENİN MENÜSÜNE GİR EN SONLARA DOĞRU TEK TEK GİDERKEN [ HOT  ROCK]
YAZISINI GÖRÜNCE DUR ENTERE BAS VE BURDAKİ DEĞERİ YÜKSELT  VE DENE GENE VARSA DAHA DA YÜKSELT TA Kİ GÖSTERMİYENE KADAR   /HOT ROCK> SICAK KAYALAR YUKARDAKİ ANLAMDIR VE BUNUN ÇARESİ BURDAN GİDERİLİR VARDIR KOYMUŞLARDIR MAKİNEYE
VE (DISC  ON ) U DEVREDE TUT Kİ AYIRIM YAPSIN  AYIRIMLI ARAMADA BAŞLIĞI SAĞA SOLA HIZLAN SALLAMAN GEREKİR MEDDE ANALİXİNİ YAPSIN  AYNI YERDEN İLERİ GERİ GİTMEDEN DEVAMLI BAŞLIĞI 2 KERRE SALLA SAĞA VE SOLA  ŞAYET KONUMUN İTİBARI HIZLI YÜRÜYÜRSAN  AĞIR İŞ YAPAMIYORSAN TÜRKÇE KATOLOĞUNDA  KULLANICININ HIZI AYARINI YÜKSELT    (SPEED ) DİYE YAZAR  YANİ SENİN HER ACİZ KALDIĞIN ŞART İÇİN MAKİNEDE ÇARESİ VARDIR DA BİLMEK GEREK TÜRKÇE MENÜLERİ TEK TEK MAKİNE DE YANINDA O ŞEKİLDE EVDE ÇALIŞARAK ANLAMIYA ÇALIŞ  BU ŞEKİL ÇALIŞIRKEN SADECENE MAKİNE YANINDA OLSUN BAŞLIĞI KOLLARI VS TAKM HİÇ İSTEMEZ MENÜLERDE ÇOK ÇALIŞ HERBİR ŞEYİN KARŞILIĞI VE AYARLARI VARDIR   AC SENS    DERİNLİK AYARIDIR BUNU ÖYLE BİR KONUMDA BIRAKICAN Kİ ÖTME İLEN ÖTMEME ARASINDA ÇOK AZ BİR SES DUYULUR İŞİTİLİR ŞEKİL OLUCAK  VERİLEN TÜRKÇE VE BENİM GENİŞ İZAHLI KISIMLARI ÇOKÇA GÖZDEN GEÇİR

DFX SAHİBİ BİR ARKADAŞ BAĞIRIYOR DİYORKİ BU MAKİNEYE Bİ TON PARA VERDİM FAKAT BU YALAN SÖYLÜYOR   ARARKEN BİZE YÜZÜK RESMİ ÇIKARDI EKRANA Bİ DE AÇTIK HANİ VARDIR YA ÇADIRLARIN ORTASI DELİK PUL GİBİ ALİMİNYUM DALGASI ÇIKTI HANİ YÜZÜKTÜ BU BEN BU MAKİNEDEN SOĞUDUM DİYOR ???????????

YA ARKADAŞ ORDAKİ SEMBOL SANA DİYORKİ BU MADDE İÇİ BOŞ YÜZÜK ŞEKLİ BİR MADDEDİR DEMİYORKİ SANA BU BİR YÜZÜK BUNUN ANLAM SENBOL RESMİ BU ANLA İŞTE DİYOR SANA MAKİNE YALAN SÖYLEMİYORKİ SEN YANLIŞ BİLİNÇSİZ ALGILAMA YAPIYORSUN SONRA DA MEKİNEYE KABAHATI BULUYORSUN  SONRA AAAA ÖYLEMİYMİŞ DAHA SONRA HAKKATEN DEDİĞİNİZ GİBİYMİŞ ÖZÜR DİLERİM VS VS ?????????????

YANİ ELİNİZDEKİ MAKİNE WHİTESİN DÜNYANIN EN İLERİ BİLGİSAYAR DONANIMLI VE ÜSTÜ İŞLEMCİ BARINDIRIR  V E 7 GB  HAFIZA KAPASİTESİ VARDIR FABRİKA SABİT PROGRAMLARININ İŞGAL ETİĞİ YER KAPASİTE OLARAK 750 MB DİR  1 GB TAMAMLIYAMAZDIR   BANA GELİP TE TAM AYAR SONRASI KOMPLE TÜM BİLGİLERİN TOPLAMINLAN 6 GB Yİ BULUYOR 1 GB DE YEDEK KALIYOR ..

BU MAKİNELER İN  HİÇ MODASI GEÇMEZ ÇÜNKİ İSTENİLEN ŞEKLE MAKİNE SOKULABİLİNİR  ÇÜNKİ VERİLEN PROGRAMLARLAN ÇALIŞTIĞINDAN SEN BİLİYORSAN PROGRAM YAZILIMINI ÜRETMEYİ İSTEDİĞİN ŞEKİLLERE SOKABİLİRSİN ALETİ  HER TÜR MAKİNENİN KILIĞINA DA SOKABİLİRSİN BUKADAR ESNEKTİR TÜM 50 ADET MENÜ AYARLARI SONSUZDUR  İSTEDİĞİN GİBİ OY NARSIN  FAKAT BİLİCEKSİN NE YAPTIĞINI KULLANIMINI ÇÖZÜCEKSİN  MAKİNEYLEN MAKİNE OLURSAN O ŞEKLE GELİRSEN TOPRAKTAN HİÇBİR ŞEYİ KAÇIRMASSIN BİR İĞNENİN BAŞINI 4 E BÖL ONU BİLE ALIR BÜYÜTEÇLEN BAKARSIN BU NEDİR DİYE ÇIPLAK GÖZLEN BİLE GÖREMESSİN  TOZ ŞEKLİ METALİ ALGILAR  BU ŞU METAL DER  BU METALİN ÖZGÜL AYARI ŞU DER MESELA ALTINA 11 AYAR 12 AYAR 14 AYAR 18 AYAR 20 AYAR 22 AYAR 24 AYAR DİYEBİLİR BUKADAR HASSASTIR  YANİ ANLATILAMIYACAK KADAR ÖZELLİKLERİ VARDIR YALNIZ ÜSTÜNE DÜŞÜP ÇÖZÜN ............

SAYGILARIMLAN....................................................................NACİBABA...................ONK.......
Yukarı Dön
amale Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 03/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 109
  Alıntı amale Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30/Nisan 2017/2010 Saat 15:39
naci abi pil konusuna gelelim gene sizin yakıt hücreli dediginiz pilin resmi bumu bikac tane buldum netten ama emin degilimm 3.7 voltluk degişik amperlerde bir sürü var ama 3.7 volttluk bu pili pil kutusunun içine hadi sıgdırdık diyelim bu sefer voltaj fazla 3 tane koysak 3.7 volttan 11 volt yapıyo 4 tane koysak 3.7 vollttan 14.8 volt yapıyo fazla geliyoo bi 12 voltluk fizle anca voltajı 12 volta cekerizz başka caresi yok dfx xlt bunları orjinal pil kutularının içine sıgacak kücük bir aküde yokk oda olmuyo dışardan kaloyla flan baglamak gereikiyor oda cok riskli ve chazın orjinalligi bozulur güzl bişey olmazzz
Yukarı Dön
amale Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 03/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 109
  Alıntı amale Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30/Nisan 2017/2010 Saat 15:43
dedepiller bunlar abi 3.7 voltluk 2.200  2.600 1.800 amper olanları var ceşit bol amperdee ama 4 tanesi pil kutusuna sıgarmı bilinmez denemek lazım 3 voltlugunu bulamadım bunların yok googleden cok arattım hep 3.7 voltlukları var
Yukarı Dön
memet Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 25/ocak 2017/2011
Durum:
Gönderilenler: 66
  Alıntı memet Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02/Mayıs 2017/2010 Saat 21:22
naci hocam selamlar.
  eski satışilanlarınız birinde''18 inç.başlık için discovery proğramı yüklenmiştir''demişsiniz 46cm başlık kullanımı için proğramı ayrımı yükleniyor.buraya yazabilirmisiniz.benim cihaza proğram attığınız zaman 46lık başlığı daha almamıştım oyuzden yollayamadım.alet daima çalışırken artı 90 çalıyor çubuğuda 1tabe dik yukselıyor signa gramp ta
aletin 10 vollta çalışmasından kaynaklanıyor olabilirmi
iyii gunler

Düzenleyen memet - 02/Mayıs 2017/2010 Saat 21:25
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02/Mayıs 2017/2010 Saat 21:43

ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR

XLT---DFX---DFX=300   BANA GELEN BU MODELLERDEKİ YAPILAN TÜM BAŞLIK AYARLARI KENDİ ORİJİNAL U.S.A MALINDAN YAPILMAKTADIR 50 CM E KADAR YAPILIYOR HEPSİDE YAPILMIŞTIR BAŞLANGIÇ 15 CM DEN BAŞLAYIP 50 CM E KADAR SON OLARAK GİDER YALNIZ PİYASADA BU BAŞLIKLARIN YERLİ VERSİYONLARI VARDIR BUNLARDAN ALIP TA TAKDIYSANIZ İŞ TERS GİDER BUNU PEŞİNEN SÖYLİYEYİM AŞAĞI YUKARI BAHSETİĞİNİZ BAŞLIĞIN ORİJİNAL U.S.A  SI  DA AMERİKAN YAN SANAYİİ ÜRÜNÜDÜR FAKAT WHİTES FABRİKASI İLEN BİREBİR UYUMLU OLARAK İMAL EDİLİRLER  BU BAŞLIKLARIN TÜRKİYEYE GETİRİLMESİ DE  ÖZEL İSTEKLEN OLUYOR  FAKAT BEN BİLE ARTIK HİÇBİR FİRMAYA BU KONUDA GÜVENMİYORUM HEPSİ ORİJİNAL DİYE BU YERLİYİ VERİYORLAR TÜRKİYEYE ŞU ANDA BU BAŞLIĞIN HAKİKATTEN İTHAL EDİLİP GETİRİLMESİ FİATI AŞAĞI YUKARI 800  İLEN 1000 TL ARASINDA DEĞİŞİR  BU
FİAT FARKINDAN DA İŞ ANLAŞILIR.....

BİRDE DİYORSUNUZ +90 
+90 BEYAZ İNCE TENEKE DEMEKTİR  BEN BUNA ÇOK DİKKAT EDİLMESİNİ SÖYLÜYORUM ÇÜNKİ %80 BULUNAN PARALAR TENEKE İÇİNDE GÖMÜLMÜŞLERDİR  TENEKE SİNYALLERİDE
ARTI 90 LARDA SEYREDER

YOKSA ANLATMAK İSTEDİĞİNİZ DURUM +90 GÖSTERİP TE ALET DEVAMLI BURAYA TAKILI KALIP ÖTME Mİ YAPIYOR BUNU  DAHA GENİŞ BİR AÇIKLARMISINIZ NE OLUYOR NE YAPIYOR CİHAZ

10 VOLTTA ALETİN SEYRETMESİ ŞARJLI BATARYA İLEN KULLANIMDA GÖZÜKÜR Kİ ALET 12 VOLTA GÖRE DİZAYNLIDIR PİLLİĞİNE NORMAL PİL KOYUP BU ŞEKİLDE DE BİR DENEYİN 2 VOLUN EKSİK DURMASI ÇOK ŞEYİ DEĞİŞTİRECEKTİR  BUNU BİLMEKTE DE FAYDA VARDIR
KALDIKİ  1 VOLT EKSİKLİĞİ  BİLE ÇOK ŞEYLERİ DEĞİŞTİRİR TÜM AYARLARI ETKİLER ..

SAYGILAR.............................................................................NACİBABA........................ONK...

Düzenleyen nacibaba - 02/Mayıs 2017/2010 Saat 21:46
Yukarı Dön
memet Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 25/ocak 2017/2011
Durum:
Gönderilenler: 66
  Alıntı memet Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02/Mayıs 2017/2010 Saat 21:55
sürekli olarak artı 90 da gösteriyordu.başlık şuan ahevde 10gun içinde gelirse .önceki gunku hucre pili meselesini 2-3hafta içinde hallettikten sonnra tekrar deneyeceğim.olursa iyi olmazsada başa gelen çekilir.BİRDE AYRIMSIZ ÇALIŞTIRACAĞIZ BUYUK BAŞLIĞI DEİLMİ
Allah razı olsun
             HAYIRLI GECELER

Düzenleyen memet - 02/Mayıs 2017/2010 Saat 21:57
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  12>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50