Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5METAL DEDEKTÖRLERİ, MARKA, MODEL TEKNİK BİLGİLERİ <>5COINMASTER++WHİTES <>5Dfx E-Spectrum Serisi
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

DFX ile ilgili konu

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <12
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02/Mayıs 2017/2010 Saat 21:59
Orjinalini yazan: amale

dedepiller bunlar abi 3.7 voltluk 2.200  2.600 1.800 amper olanları var ceşit bol amperdee ama 4 tanesi pil kutusuna sıgarmı bilinmez denemek lazım 3 voltlugunu bulamadım bunların yok googleden cok arattım hep 3.7 voltlukları var

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

AMELE BUNLAR DEĞİL BENİM DEDİKLERİM  PİYASADA SATILMAZLAR  BUNLAR TANESİ 4 VOLTTUR BENİM DEDİKLERİM   3X4=12 VOLT YAPAR 3 ADET KONUYOR PİLLİĞİN KAPAĞI DA KAPANMIYOR ÇIKARILIYOR SİLİKONLAN TUTTURULUYOR VE KAPAK YERİNE YALITILMIŞ BİR NAYLON TABAKA KONUYOR  O ŞEKİLDE İÇİNE GİRİYOR..
BAHSİ GEÇEN BATARYALAR SIRA DİZİDİR TEKLİ OLARAK YOKTUR KOMPLE DİZİLİ SIRALI BİR KOMPLE KUTU ŞEKLİNDE BİLGİSAYARIN ARKASINA GEÇİYOR DİZÜSTÜLERİN SON VERSİYON OLAN LARINDAKİLER ESKİ O SENİN DEDİKLERİN RESMİNİ VERDİKLERİN NORMAL ONLAR
LİTYUM İYON TİPİ ONLAR  BAK RESMİ BÜYÜTTÜM BAKTIM AYNI DEDİĞİM GİBİ YAZIYOR ZATEN ÜSTÜNDE  BUNLAR DA DAYANIR DA 3 TANE KOY 11.1 VOLT FİLAN YAPIYOR TAM ŞARZLAN 13E KADAR YÜKSELİRLER 12 Yİ KORUR  UZUN SÜRE BUNLAN DA YAPABİLİRSİN OLUR YANİ 3 TANE KOY YETERLİDİR  DE ŞARZ CİHAZI ÖZEL YAPIDIR BUNLARIN HER ŞARZ CİHAZINLAN BUNLARI ŞARZ EDEMESSİN ÖZEL YAPILIYOR BÜTÜN İŞ TE ŞARZ CİHAZINDADIR BUNU DA BİLESİN
İSTERSEN AL 3 TAN E  BUNDAN PİLLİĞİ DE YOLLA BURDA BEN YAPARIM SANA ŞARZ CİHAZINI DA YAPARIZ BUNA UYGUN  GÖNDERİRİM  BİR DÜŞÜN

SAYGILAR ..........................................................................NACİBABA.....................ONK.........

NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02/Mayıs 2017/2010 Saat 22:03
Orjinalini yazan: memet

sürekli olarak artı 90 da gösteriyordu.başlık şuan ahevde 10gun içinde gelirse .önceki gunku hucre pili meselesini 2-3hafta içinde hallettikten sonnra tekrar deneyeceğim.olursa iyi olmazsada başa gelen çekilir.BİRDE AYRIMSIZ ÇALIŞTIRACAĞIZ BUYUK BAŞLIĞI DEİLMİ
Allah razı olsun
             HAYIRLI GECELER

BU CİHAZIN MODELİ NE  ONU YAZIVER Bİ

PROSPECTING  DE ARAYACAKSIN DİREKT BU MODA GİRİYORSUN  BAŞKA BİŞİ YAPMIYORSUN  AYIRIMSIZ  BURASI

................................................................................................................................ONK......
Yukarı Dön
memet Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 25/ocak 2017/2011
Durum:
Gönderilenler: 66
  Alıntı memet Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02/Mayıs 2017/2010 Saat 22:08
DFX SPECRUM E
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02/Mayıs 2017/2010 Saat 22:14
Orjinalini yazan: memet

DFX SPECRUM E

TAMAMDIR DEDİĞİM KISIMDA KULLANICAN
Yukarı Dön
poyraz Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 20/Ağustos 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 16
  Alıntı poyraz Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05/Mayıs 2017/2010 Saat 14:35
Sayın hocam  DFX ile yaptığımız aramalarda derinlik olarak her zaman 13,5inç gösteriyor bide ekranda süreklii olarak çivi resmi gösteriyor.Sizin internete vermiş olduğunuz programı yükleyip öyle arama yaptık ama sürekli olarak yukarıda yazdığım sonuçlarla karşılaştık.Ögrenmek istediğim başka bir konu ise normal başlıklılar ne kadr derinliğe iniyor büyük başlık takılıp daha derin arama yapılır mı,ayrımlı modda çalışıyor mu yani  yaptığınız program sadece kıymetli seyleri mi gösteriyor yoksa kıymetsizleride gösteriyor mu.Bir arazide yapmış olduğumuz videoları sitenin hangi bölümüne göndermem uygun olur bu konuda bilgi verirseniz  en kısa zaman da gönderiyorum.DFX ile en yüksek verimi nasıl alabiliriz cihazı en kısa zaman da size göndermeyi düşünüyorum sizin yapacağınız ayarlala tam kapasite olarak arama yapabilirmiyim ve sizin yapacağınız ayarlar doğrultusunda cihaz sadece değerli metalleri mi gösterir yoksa değersiz metalleride gösterir mi bir de derinlik  olarak ne kadar mesafeyi gösterir.Yazmış olduğunuz yorum da bulunduğum yöreyle ilgili toprak ayarının yapılmasından bahsetmişsiniz ben erzurumluyum erzurum topraklarına uygun olarak ayarlama yapabilirmisiniz yaparsanız verim düzeyi ne kadar olur.benim sizden istediğim bu cihazdan en yüksek seviyede verim almak.son olarakta cihazı size nasıl gönderebilirim gönderdikten sonra sizden istediğim ayarları yapıp bize ne kadar süre içerisinde gönderebilirsiniz bu konular hakkında düşüncelerinizi bekliyorum saygılar şimdiden teşekkür ederim......
Yukarı Dön
poyraz Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 20/Ağustos 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 16
  Alıntı poyraz Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12/Mayıs 2017/2010 Saat 13:07
sayın hocam DFX ile ilgili sıkıntılarımı yazmıştım ama henüz cevap yazmamışsınız heralde müsait değilsiniz en kısa zaman da cevap yazarsanız sevinirim saygılar....
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08/Ekim 2017/2011 Saat 06:57

POYRAZ ARKADAŞA
ÇOK GEÇ DE VERİLMİŞ BİR CEVAP OLSA DA DAHA YENİ GÖRDÜM NOTUNU KUSURA BAKMASSIN İNŞALLAH ...

ARKADAŞIM EN SON VE TEK ÇAREN BURAYA BANA CİHAZINI YOLLUYACAKSIN BU CİHAZINA TÜRKİYE İÇİ GEÇERLİ PROGRAM YÜKLENİCEK ALETİN U.S.A İSE ORASINI TANIR BURASINI TANIMAZ  İNGİLİZ MONTAJI İSE ORASINI TANIR BU İŞİ YAPTIRMADIĞIN SÜREÇ HER ARAMAN TAMAMEN TESADÜFÜ İŞLER OLUCAKTIR BUNU UNUTMA

SAYGILARIMLAN...............................................................................NACİBABA..............ONK...
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <12

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50