Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5DEFİNECİLİĞE, FORUMA ve HAYATA DAİR <>5Tamamen Söz Sizin Makineleriniz, Testleriniz, İddialarınız.
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

nokta106- çanakkale maceraları

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  12>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
voyvodawolcan Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 13/Şubat 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 45
  Alıntı voyvodawolcan Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: nokta106- çanakkale maceraları
    Gönderim Zamanı: 26/Aralık 2017/2009 Saat 14:15
Naci babam aslında konuyu diğer dedektörlerin oldugu bi yere acıcaktım ama noktay la ilgili bi yer yoktu burayı uygun gördüm bi hatam kusurum varsa affet.Bende nokta 106 dedektör var bu dedektör hakkında ne bilirsin nasıldır.Derinliği,hassaiyeti neye göre nasıl kıyaslanır.Bana sorarsan ben pek memnun değilim.Saygılar sunarım.

Düzenleyen nacibaba - 29/Aralık 2017/2009 Saat 10:37
Vermeyince Mabud,neylesin Sultan Mahmut.
Yukarı Dön
fakabas Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 18/Ekim 2017/2012
Durum:
Gönderilenler: 176
  Alıntı fakabas Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26/Aralık 2017/2009 Saat 14:30
valla voyvadawolcan ne diyelim bizim bir akadaşdada vardı saçını başını yoldu geri vercem dedi sana yenisini verelim demişlerdi onu almıştı bakıyorumda  daha kelleşti  zavallı demekki ümidini yitirdi. yerli  malı  insanlar hamalı ne diiim artık.
Yukarı Dön
Üye
Üye
Simge

Durum:
  Alıntı voyvodawolcan Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26/Aralık 2017/2009 Saat 14:36
Ya bende 26 yasımda kel kaldım ......:)) şaka bi yana at nalı koleksiyonunda koycak yerimiz kalmadı artık geçenlerde en son gene bi yerde killi toprağa ötüyomuş meğer kaz kaz kazzz babam kazz bişey yok.Kırıp makinayı gömecektim çukura ama arkadaşlar mani oldu dediler satarsın en azından yarı parası çıkar. Yeni çıkardıkları görüntülü dedikleri alette 106 nın süslenmişidir.Nokta firmasından birileri malımızı kötülüyosun diye buraya kelime yapacaksa kimseye yapmazsın ben telimi yazıyorum 0537 836 7600 buyursunlar bana söylensinler bakalım.
Yukarı Dön
yalniz_guvercin Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 02/Aralık 2017/2011
Durum:
Gönderilenler: 20
  Alıntı yalniz_guvercin Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26/Aralık 2017/2009 Saat 15:32
evet bende o sözde 6 8 metre derinliği olan cıhazdan kullandım.. beni rezil kepaze etti.. firmasına sorsan ergonomık derler. ama on dakka gezmeyle adamın kolu kopar. ha bide bu cihazın en iyisi olduğunu üniversite tescil eder. ama bobini açıp baksan medefe ağaca sarılıdır:d bu cihaza göre doğada birtek altın vardır:D 10 metre yeri gezinceye kadar yok efendım çelik testi, yok efendim toprak ayarı yok efendım tetık cek bırak yok efendım metre al çapını ölç:d sabah olur. neyse sonra bu nokta denılen demır kutlesı dedektör bozuntusunu satıp whites prizm ıv aldım. çok memnun kaldım. ama konnektörden arıza verince üstüne bir miktar para verip ace 250 aldım. bundanda çok memnunum. tektekçilik yapıyorum ve işimi ziyadesiyle görüyor.
Hayrani der aşk versin, Şems gibi yoldaş versin canlar Kemale ersin, ersem Mevlana gibi...
Yukarı Dön
Üye
Üye
Simge

Durum:
  Alıntı voyvodawolcan Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26/Aralık 2017/2009 Saat 15:43
Aleti satıyorum ben o zaman Naci Baba alıcısı varsa sen duyur bana bende whites alıcam . Fiyatını sen belirle baba.Sıfırı 3100tl ama etmez hayatta o para.Ben yarı fiyatınında altında vermeye hazırım. Naci Baba teklifim ciddi.Saygılar.

Düzenleyen voyvodawolcan - 26/Aralık 2017/2009 Saat 15:56
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26/Aralık 2017/2009 Saat 16:59
Orjinalini yazan: voyvodawolcan

Aleti satıyorum ben o zaman Naci Baba alıcısı varsa sen duyur bana bende whites alıcam . Fiyatını sen belirle baba.Sıfırı 3100tl ama etmez hayatta o para.Ben yarı fiyatınında altında vermeye hazırım. Naci Baba teklifim ciddi.Saygılar.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

ARKADAŞIM BAK HEMDE KIRMIZI İLEN YAZIYORUM BEN BU ÇEŞİTLERLEN HİÇ İLGİLENMEDİĞİM GİBİ SİTEYE DE SOKMAM ZATEN HİÇBİRYERDE DE GÖREMESSİN  SEN BİR KERRE YANMIŞSSIN VE DEFİNECİLİĞİN  MAKİNECİLİK KISMINDA SINIF ATLAMIŞ OLDUN  BİR ÜST SINIFA GEÇTİN  BU İŞLER SORMADAN İYİCE ARAŞTIRMADAN  KAFAYA GÖRE ALINIRSA HEP BÖYLE OLUYOR VERDİĞİN PARAYA YAZIKTIR  AMA KARŞI TARAFIN DİNİ İMANI YOKKİ HABİRE SÜSLÜ YALDIZLI BOL BOL REKLAMLARLAN  İŞLERİ YÜRÜTÜYORLAR TERSLİK EDENİ DE DÖVÜP KAPIYA BIRAKIYORLAR   ANLATSANIZA DAYAK YİYENLER NİYE SUSARSINIZ KİMDEN KORKARSINIZ  NELER GELDİ BAŞINIZA YAZIN BURDA SENİ NERDE BULUCAKLAR Kİ   BU İŞLER MAALESEF BÖYLE  OLUYOR YAZINCA DA BOY HEDEFİ OLUYORUM AMA NE YAPTILARSA HEPSİ BOŞ  BENİM KALELERİM SAĞLAM YIKILMAZ  ANLADILAR ONLARDA ŞİMDİ HEPSİ KAFA KAFAYA VERMİŞ BENİ NASIL YOK EDERLER BU ALEMDEN ONU DÜŞÜNÜYORLAR BİR SÜRÜ PLANLAR HAZIRLIYORLAR BENİM DE KÖSTEBEKLERİM VAR İÇİNİZDE  AMA SİZLERİN HİÇ YOK ASLA DA OLAMAZ ÇÜNKİ BEN TEKİM YANIMDA HİÇBİR SIRDAŞIM YOK ÇALIŞANIM YOK  BENDEN DIŞARI SIZINTI YOKTUR İŞTE BURDAN BOL BOL NASİHAT VARDIR  HEPİNİZE  DE NEYSE BÖYLE ARKADAŞIM VAZİYETLER SEN ONU BAŞKA YERLERDE VER İLANINI BELKİ BİR ALICISI ÇIKAR NEBİLEYİM ÇIKARANLAR SATTILAR ELLERİNDE KALMADI YANİ ONUN İÇİN DİYORUM İSTERSEN BURDAKİ SATILIK İLANLARI İÇİNE DE VER FARKETMEZ BENİM AÇIMDAN

KAL SAĞLICAKLAN...................................................NACİBABA.....................................ONK...
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
Üye
Üye
Simge

Durum:
  Alıntı voyvodawolcan Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27/Aralık 2017/2009 Saat 10:47

Sağol Naci Baba başka yere verdim zaten satılık ilanını,burdaki konu başlığınıda durdurursun silersin o yönetici olarak sana kalmış ama bu başıkla bişey arayanlara faydalı olur belki.Ayrıca gene bu başlıkla google da arama yapanlar bu vesile ile sitenizi görmüş olur.Yine tekrarlıyorum bu başlık yüzünden sana kelime yapacak adamlara söylüuyorum cıkarsa öyle biri 0537  836 76 00 numaralı telefondan bana ulaşsınlar.Mekan Kastamonu isim ŞÜKRÜ.Dövecek sövecek adam varsa yerse buyursun arasın.Biz bu makinalara para bağlıyoruz beni geç bi çok garibanda ümit bağlıyor.Adam gibi iş yapsınlar laga luga yapacak olan varsa telim adım il ' im hepsi belli.

Yukarı Dön
fakabas Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 18/Ekim 2017/2012
Durum:
Gönderilenler: 176
  Alıntı fakabas Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27/Aralık 2017/2009 Saat 16:02
voyvodawolcan kastamonu uşağısın sen haaaa helal sana be yaman olur gastamononu uşağı bilirik seni yazdım kenara hele bir gün içerik bir çay bi ara gastımonu bazarına geleynde görürsün seni bulurammı bulmammı.kasdamonu depdep.Tongueselamalr göndüge eyi bak ha
Yukarı Dön
Üye
Üye
Simge

Durum:
  Alıntı voyvodawolcan Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27/Aralık 2017/2009 Saat 16:40
Sağol fakabas kardeşim herzman başım gözüm üstüne canımsın beklerim.
Yukarı Dön
fatihgmc Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 11/Şubat 2017/2011
Durum:
Gönderilenler: 44
  Alıntı fatihgmc Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28/Aralık 2017/2009 Saat 05:20
slm. kardeş kastamonu neresinden yazları ben tosyadan geçerimde ondan sordum. belki çaya kahvaltıya uğrarım yol üstündeysen. saygılar.
engüzel define hayatınızdır.
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  12>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50