Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5METAL DEDEKTÖRLERİ, MARKA, MODEL TEKNİK BİLGİLERİ <>5COINMASTER++WHİTES <>5XLT
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı KonuXLT Resimli Anlatım

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1234 8>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
o_faruk_y Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 28/Kasım 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 10
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27/Kasım 2017/2008 Saat 03:38
Açıklamaların için saol tespitçi arkadaşım. Yalnız tek beep sesi aldığım gibi grafik ekranda da tek bir görüntü aldım.  Defalarca o bir kaç metrekarelik alana başlığı gezdirdim, ne ekranda ne de ses olarak bir uyarı gelmedi. Bu olay 4-5 değişik noktada daha gerçekleştiği için merak ettim. Birde o ilk sinyalde grafik ekranda + değerde gözüküp kaybolunca acaba birşeyler mi kaçırdık diye şüphelendim.
Sayın hocam ve tespitçi arkadaşım sadece kayaların olduğu bir yerde toprak ayarını nasıl yapacağız. Zemin düz kayalık. Makine hava ayarını yaptıktan sonra toprak ayarı için zemindeki kayalığa tutuyorum. Ama uyarı verip toprak ayarını yapamıyor. Bu durum için ne yapmam gerekiyor? Acaba zemindeki kayalıktan önce bulunan toprakta mı ayarı yapıp kayalığa geçmeliyim. Bu durum toprakda ayrı kayalıkda ayrı bir ayar yapmayı gerektirmezmi? Saygılarımla...

KAYALIKLAR ARASINDAKİ HERHANGİ BİR BOŞLUKTA VEYA AZ ETRAFLARDAKİ DÜZ YERDEN DE OLUR  TEK BEEP SESİ ALDIĞIN HER YERDE
ALET SİNYALİ  KAYA MAYA DİNLEMEZ GEÇER İŞLER  BİR OTOMOBİL UZUNLUĞUNDA DA OLSA ARKASINI GÖRÜR   KAYALIKLAR EN İYİ İŞ YAPILACAK YERLERDİR
BURDA (HOT  ROCK)  MODUNU  ETKİNLEŞTİR  ON YAP    ÖYLE ÇALIŞ

SAYGILARIMLAN.......................................................................................................O.N.K..

Düzenleyen nacibaba - 29/Kasım 2017/2008 Saat 02:46
O.F.Y.
Yukarı Dön
tespitci Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 20/Mart 2017/2012
Durum:
Gönderilenler: 17
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27/Kasım 2017/2008 Saat 03:56
arkadaşım merhaba...

sana tavsiyem öncelikle naci abinin vermiş olduğu programı makinanın boş bir epromuna kayıtlaman ve üzerinde çalışma yapmandır, o programda göreceksinki makina sana sesle iki ayrı bildirim yapacak biri makina ayrımsız nasılsa her metale ses verecek, diğeride değerli olan bir metal denk geldiğinde  sana ayrı bir sesle bildirecek ,  hemde grafik ekranla takip yapacaksın, çok rahat ve emin çalışma yapacaksın, kayalık bölge için pek tecrübem yok ama 2 yıl önce başıma şöyle bir durum geldi , aynen kayalık bir alan  makine ile girdiğimde her taraftan bir sinyal yani makine ile çalışmak nerdeyse çok zor  üşenmeden her sinyali açıp baktığımda şunu gördüm, bildiğin kömür yanığı curufu gibi kaya parçacıkları, hatta bu konuyu naci abiyle paylaştım, şimdi bu tür kayalık yerlerde maden  parçacıkları bölgeye göre olabiliyor,  işte sende toprak ayarının yapılamaması bundan kaynaklanıyodur büyük olasılıkla çünkü başlık altında bir metal varmış gibi görüyo makine, nitekim aslında da o kayanın içinde  metal maden yapısı vardır.  o zamanda elimde bounty hunter marka bir makina vardı, senin yapacağın trac offset ayarını bu bölgede düşürerek, mineralli kayalar üzerindeki durumu düşürmeye çalışabilirsin... ayrıca sensi azaltmalısın  derim... sorunu böyle çözebilirsin, ama naci abinin tavsiyelerinide bekle derim..

kolay gelsin... 
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29/Kasım 2017/2008 Saat 02:38
0_FARUK_Y  ///> ARKADAŞA HİTABEN..................................................................O.N.K......

ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR SAYGILAR.............................................................................
FARUK ARKADAŞ BU AŞAĞIDAKİ YAZI SANA DEĞİLDİR ONLAR KENDİLERİNİ ÇOK İYİ BİLİRLER ONLARADIR  BURDA YERİ GELDİ BENDE İĞNELİYORUM ONLARI UYANSINLAR DİYE
SONRAKİ  ANLATIM SENİN İÇİNDİR  BAĞIRANLARA DA BİR DERSTİR..... 

Bak şimdi elindeki aletin yaptığı iş şöyle gelişiyor  şimdi burda yazıp açıklayacağım ve artık bu olayı öğrenmiş olucaksın  ben boşuna demiyorum bu aletler en iyileridir en profesyonelidir diye ama %80 kişi karşı çıkarlar  abuk sabuk laflar ederler olsun etsinler işte böyle gün gelir  bu aletler bu marka hakkında daha bilmedikleri yüzlercene şeylen karşılaşırlar  ve sesleri sonunda kısılır  ama neye yarar ki   hep bu konuda kim bağırıyorsa sonunda benim dediklerime gelmişlerdir

EVET ARKADAŞIMIZIN SORDUĞU SORUNUN CEVABI ŞÖYLEDİR

DFX  VE XLT  VEYA DFX=300    SPECTRUM AEGLE  1 E KADARKİ TÜM İŞLEMCİLİ OLAN MODELLER  E   ÖZEL BİR DURUMDUR BU İŞ   BUNU KULLANANLARIN HEPSİ FARKETMİŞTİR DE ÜSTÜNDE DURMAMIŞ ÖNEMSEMEMİŞTİR  BİR TEK FARUK  ARKADAŞINIZ  SORUYOR???????
BEN HEP BEKLİYORUM SİZLERDEN SORU GELSİN DİYE AMA YOK BİNDE BİR  NEYSE

ŞİMDİ TEKTEKTE ALETLEN ARAZİDE GEZİYORSUNUZ >>>AMAAA>>>ÇOK HIZLI VE RASTGELE GEZİYORSUNUZ   BELLİ BİR SIRALI ŞEKİLDE ARAMA YOK ÖYLESİNE KARIŞIK ŞEKİLDE GEZERKEN HIZLAN ÜSTÜNDEN GEÇTİĞİNİZ  BİR MADDE SES OLARAK SİZE VERİR  VE SİZ DE BELKİ 3--4 ADIM DA O HIZLAN İLERİ GİTMİŞSİNİZDİR  VE GERİ GELİYORSUNUZ BU SEFER AĞIR AĞIR O SES VEREN YERİ ARAŞTIRIYORSUNUZ FAKAT SES YOK ??ACABA ÇOK MU GEÇTİM AZ DAHA GERİ GELEYİM FLAN DERKEN BAYAĞI BİR ZAMAN KAYBI VE O SESİ BULAMAMA  İLEN EN SONUNDA BIRAKIRSINIZ DEVAM EDERSİNİZ  FAKAT KAFANIZA TAKILIR BU NİYE NEDEN NİÇİN   BUNUN CEVABI DA ŞÖYLEDİR

DEDEKTÖR BAŞLIKTAN DEVAMLI ALL METALL OLARAK TOPRAK İÇİNE SİNYALİ YOLLAR  YANİ AYIRIMSIZ ŞEKİLDE (AMA ALET AYIRIMA GÖRE YAPILIDIR ) ŞİMDİ GİDEN SİNYAL TOPRAK İÇİNDE HERHANGİ BİR NESNEYE RASTLARFSA SİNYALİN DÖNÜŞE GEÇTİĞİNDE BUNU MAKİNEYE TAŞIR   İKİ KAPI VARDIR SİNYAL GRİŞİNDE MAKİNEDE  BİRİSİ AYIRIM KORİDORU ÖBÜRÜ AYIRIMSIZ KORİDOR BU  2 İ KORİDORA GRİLMEDEN  GELEN SİNYALİN DEMİR Mİ DEĞİLMİ  ANALİZİ YAPILIR VE AYIRIMLI KISIM İÇİNDEYSE AYIRIM KORİDORU KAPISINA TESLİM EDİLİR   AYIRIMSIZ DEMİRLİ İSE AYIRIMSIZ KISIMIN KAPISINA BIRAKILIR   ŞİMDİ  AYIRIMLI BİR METALSE AYIRIM KORİDORU İÇİNE SOKULUR  BURDA BAŞTAN SONA KADAR KARŞILIKLI BİR SÜRÜ ODA VE HER KAPIDA BİR GÖREVLİ  BEKLER BU SİNYALİ EN BAŞTAKİ YAKALAR İYİCENE YOKLAR KENDİNE AİT BİŞİ VARSA VE O NEKADARSA ONU ONDAN ALIR VE GERİYE KORİDORA SALAR BU BÖYLE DEVAM EDE EDE  EN SON KAPIDAN BU SİNYAL PARİŞAN HALDE AYIKLANMIŞ BİR HALDE ÇIKAR VE BİR SİLME DARBESİNLEN DE YOK OLUR  BU DEVAMLI TEKRAR EDER ARKASI ARKASINA VE IŞIK HIZINLANDIR HIZ DA
DİKKAT>BU ANLATIM AYNEN MAKİNEDE OLUŞMAKTADIR  BEN SİZE BİRAZ MİZAHİ OLARAK ANLATIYORUM FAKAT AYNISI  OLUŞMAKTADIR ANLAŞILSIN DİYE BU ŞEKLİ KULLANIYORUM
BU KORİDORUN BAŞI AYIRIMLI KANALIN (00)+++ARTININ BAŞLANGICIDIR  SONU DA ++ 96 NIN SONUDUR  VE 100 TANE ODA  KARŞILIKLI 50+50  BİRİNDEN ÇIKAR BİRİNE GRER  BU SİNYALİN İÇİNDE ALTIN VARMI YOKSA YOK DENİR GÜMÜŞ VARMI YOKSA YOK DENİR BÖYLE BÖYLE BİR YERDE AYIRIMIN ŞEKLİ MEYDANA ÇIKAR BAKIR ODASI DERKİ BU BAKIRDIR  VE HEMEN ÜST MAKAMA BİLDİRİR BURASI DA BURDAN GELEN CEVABA GÖRE  SESLEN EKRANDA FRFEKANS NOSUNLAN VEYA RESİMLİ İKONLARLAN  VEYA SİNGA GRAF  BARLARINLAN SİZE BU ANALİZİN SONUCUNU HABER VERİR SİZ DE ONA GÖRE HAREKET EDERSİNİZ ....................

DEMİRLİ BİR NESNE İSE ZATEN  KORİDORA GİRMESİ İLEN ÇIKMASI BİR OLUR BU DA DEMİR BİLDİRİMİ İLEN BELİRTİLİR 

ŞİMDİ  BU ÖZET ANLATIMIN  İŞIĞINDA OLAY ŞÖYLE CEREYAN EDİYOR
SİZ HIZLAN BİR ŞEYİN ÜSTÜNDEN GEÇTİĞİNİZDE  HIZDAN DOLAYI SİNYAL AYIRIM İLEN AYIRIMSIZIN EN BAŞINDA KALIR KORİDORLARA GEÇEMEZ ÇÜNKÜ ANALİZ EDİLEMEMİŞTİR KARARSIZ KALINDIĞINDAN SADECENE BİŞİ VAR DİYE SES ÜRETİLİR  BU DA SİZİ O SES VERİLEN YERE GERİ ÇEKER VE ARAŞTIRIRSINIZ ŞAYET AYIRIMLI BİR NESNE İSE ZATEN ANINDA ANALİZİ YAPILIP SİZE BİLDİRİLİR AMA DEMİRSE BURDA HİÇ SES ÇIKMAZ  AMA ALETİ AYIRIMDAN TAMAMEN ÇIKARIP ALL METALL DURUMUNA GETİRİRSENİZ SES OLUŞACAKTIR VE DEMİR OLDUĞUNU GÖRECEKSİNİZ TEKRAR ÜSTÜNE GELİNDİĞİNDE SESİN OLUŞMAMASI ALETİN AYIRIM FİLTRELERİNİN DEVREDE OLMASINDAN ÖTÜRÜDÜR

YANİ BU ALETLERE LAF SÖYLEYENLER EYİ DİNLEYİNİZ HİÇBİR ŞEYİ ATLAMAZ BUNLAR  VE ALETİ SADECENE SİZ TOPRAK ÜZERİNDE GEZDİRİRSİNİZ SİZ ONU DEĞİL O SİZİ İDARE EDER

AĞIR ŞEKİLDEKİ ARAMALARDA BU DURUM OLUŞMAZ ÇÜNKİ ANALİZ EDECEK KADAR VAKTİ VARDIR ANCAK ÇOK HIZLI GEZME DURUMUNDA OLUŞUR VE BU DURUM MAKİNEDEN AYARLAN AYARLANABİLİNİR  BU AYAR ( S.A.T.  SPEED ) DEN AYARLIYABİLİRSİNİZ BUNA BAĞLI OLARAKTAN( AUTOTRACK  SPEED  )  BUNLARIN  AYARLARINI YÜKSELTEREKTEN HIZLI ARAMALARDA NETİCE ALABİLİRSİNİZ

SONUÇ >>BÖYLE BİR DURUMLAN KARŞILAŞILIRSA VE GERİ GELİNİP KONTROL EDİYORSUNUZ VE SES YOK HİÇ VAKİT GEÇİRMEDEN BAŞKA BİR HEDEF BULMAK İÇİN DEVAM EDİN HİÇ ORDA OYALANMAYINIZ AMA SES VARSA NETSE TEMİZSSE HEMEN AÇIP BAKIN    HEPSİ BUKADAR

SAYGILARIMLAN.................OSMAN NACİ KANAT..................................O.N.K....
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
fakabas Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 18/Ekim 2017/2012
Durum:
Gönderilenler: 176
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29/Kasım 2017/2008 Saat 11:45
baba bizim xlt 'nin laptop bataryalı şarzlı olanı halen mevcyya değil mi? ayrıcadan bit de elinize geçerse derin arama için buyuk başlık tedarik etsem diyom . ne dersiniz .gerçi halihazırda biryerede gidemiyoz ama Allah kerim . Allahtan selametler dilerim hürmetlerimle 

O BATARYA GİTTİ ONU KAÇIRDIN  HABERİN OLSUN  ŞU AN BAŞKA DA YOK ELİMDE BEKLEYECEKSİN MECBUREN  BAŞLIK DA ŞU AN YOK  DÜŞERSE HABER VERİCEM HER İKİ KONU HAKKINDA

SAYGILAR............................osman naci  kanat.........................................................O.N.K....

Düzenleyen nacibaba - 30/Kasım 2017/2008 Saat 20:23
RHSM
Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01/Aralık 2017/2008 Saat 07:47
Teşekkür ederim sayın Hocam. Ne güzel anlatmışsın. Ellerine Sağlık. Hocam siz sorularımı cevapladıkça makineyi daha iyi tanır oldum. Sayın hocam bir sinyal aldığım zaman hedefin üzerinden tekrar geçişlerde, başlığı hedef üzerinde gezdirdikçe (diyelimki +14 / diğer geçişte + 41 / diğer geçişte +95 / diğer geçişte + 86 gibi) değişken değerler alıyorum. Veyahutta bir +30 diyor, bir +95 gibi kararsız değerler alıyorum. Eğer ekran ikonu açıksa ekranda çıkan şekilerde kararsız kalıyor aynı hedefte. (Mesela bir para gösteriyor, bir çöp gösteriyor, bir yüzük gösteriyor) Bende ne olduğunu anlayamıyorum.  Bu gibi durumlarda ne yapmak lazım sevgili hocam. Sizin ve diğer arkadaşlarımın bu konuda bilgisi vardır. Yardımınızı bekliyorum hocam. Saygılarımla... 
O.F.Y.
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02/Aralık 2017/2008 Saat 17:58
O_FARUK_Y  >>>>ARKADAŞA HİTABEN..................osman naci kanat............................O.N.K.

ARKADAŞIM  TEK BİR HEDEFTEN VEYA YANIBAŞLARINDAN  KARIŞIK SİNYALLER ALMAK VE BUNLARIN NOLARININ DEĞİŞKEN OLMASI DEMEK>>>>>>>>>>>>>>İHTİMALLER>>>>>>>

1>O YER ÇÖPLÜK DENİLEN KARIŞIK HERŞEYİN BULUNDUĞU BİR ORTAMDAKİ TOPRAKTIR
2>MESELA>BİR klise kalıntısı ve bunun çöplüğü  burda her tür nesne çıkar atıktır çünkü
3> VEYA  O DEVİRDEKİ KİŞİNİN TOPLAMIŞ OLDUĞU ÇEŞİTLİ PARALAR BİR KUTUYA VEYA ÇÖMLEK İÇİNE KOYMUŞTUR VE ONLARIN DEVRİ BİTİĞİ GİBİ ARADAN ASIRLAR GEÇMİŞ OLUP BU ÇÖMLEK KIRILMIŞ VE DAĞILMIŞTIR  BURDA BAKIR/GÜMÜŞ /ALTIN /BRONZ /DEMİRLİ NESNELER GİBİ MADDELER OLABİLİR VE EKRAN DA SİZ BAŞLIĞI OYNATIKÇA BİR ONA GEÇER BİR ONA GEÇER VE BU ŞEKİLDE SAYILAR DEĞİŞİRLER BU SIKLIKLAN OLANIDIR
4>>DİKKAT  (EN TEHLİKELİSİ)== YOĞUN SAVAŞ YAŞANMIŞ YAKIN ZAMAN OLAN YERLERDE  BİR TOP MERMİSİ PATLAMADAN TOPRAK İÇİNDE KALMIŞTIR   BURDAKİ SİNYAL İLK ÖNCE UZUN VE DAR BİR YERİ KAPSAR  VE BAŞI ATEŞLEME KISMI SARI ALİMİNYUM BAKIR TÜRÜ MEVCUTTUR BUNUN GERİSİ GÖVDE BRONZ DA VEREBİLİR DEMİR İÇEREN ÇELİK TE OLABİLİR ARKAYA DOĞRU 4 PARMAK ENİNDE SARILI ÜST ÜSTE BAKIR ŞERİT VARDIR   BUNUN GERİSİ SARI OLABİLİR BAK ŞİMDİ BURDA KAÇ TÜR MADEN TÜRÜ VARSA HEPSİNDE AYRI AYRI V.D.İ  NOLARI VERİR
EN ALTTAKİ YATAY GRAFİKTEKİ BARLARI İNCELE BURASI MADDENİN YAKLAŞIK ŞEKLİNİ YANSITIR

5> OLAY BU ŞEKİLDEDİR   AÇIP BAKICAKSIN ARASINDAN ÇOK İYİ ŞEYLER DE ÇIKABİLİR

SAYGILARIMLAN.......................................................................................................O.N.K..
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03/Aralık 2017/2008 Saat 05:42
Ustam şimdiye kadar verdiğiniz bilgiler için çok saolun. Her mesajıma cevap verdiniz. Allah Razı Olsun. Sayın hocam takıldığım bir hususta ayrımsız modda arama yaparken sesle bir ikaz aldığım zaman ekrana bakıyorum. Ekranda VDI numarası yazmıyor. Bu tamam ama Singe Graph ekranındaki dikey çubuklarda da bir hareket olmuyor hiç. Yani artılardamı eksilerde mi göremiyorum. Sesli olarak birşeylerin olduğunu anlıyorum. Toprağı biraz eşeliyorum tekrar başlığı üzerinden gezdiriyorum bazen gene ekranda bir kımıldama olmuyor, bazen de singe graph ekranında çubuk hareketini gözlemleyebiliyorum. Ama dediğim gibi ilk aramada toprağı eşelemeden yani 20-30 cm kazmadan sesle ikaz aldığıom yerde grafik ekranda çubuk hareketi görülmüyor (Defalarca başlığı sallamama rağmen ekranda bir belirti yok). Bu durum maalesef vakit kaybına neden oluyor. Bunu nasıl düzeltebilirim hocam. Yani istediğim şey, toprağı hiç kurcalamadan sesle ikaz aldığımda singe graph ekranında da çubuk hareketleri olsun ki + değerdemi - değerdemi oyalanmadan taramaya devam edelim.  Saygılarımı ve Hürmetlerimi sunuyorum.

XLT   KULLANIM KİTABI SAYFA 14    TE  (DISPLAY  EKRAN ) KISMINDAKİ   BAHSİ GEÇEN MODLARI ETKİNLEŞTİR YANİ AÇ   BU 14 ÜNCÜ SAYFADA TOPLU OLARAK ÖZETLEN GEÇİYOR İLERKİ SAYFALARDA ESAS ANLATIMLARINI BUL İYİCE İNCELE

BAK ŞİMDİ SENİN SORDUĞUN TÜM SORULARIN CEVAPLARI YAYINLANAN KULLANIM KİTABI İÇİNDE VAR NİYE DERSİNE ÇALIŞMASSIN  SONRA SINIFTA KALICAN HABERİN OLSUN TAMAMMI

EKRAN VERİLERİNİN KUMANDALARIDIR BU ANLATILANLAR   (ON/OFF )= DİYE ON YAPARSAN AÇILIR VE EKRANDA GÖSTERİLİR DEMEKKİ SENİN CİHAZDA BUNLAR KAPALI ONDAN GÖSTERMİYOR  TAMAMMI DENE VE YAZ

SAYGILARIMLAN.........................OSMAN NACİ KANAT.............................................O.N.K.... 

Düzenleyen nacibaba - 03/Aralık 2017/2008 Saat 22:57
O.F.Y.
Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04/Aralık 2017/2008 Saat 10:40
Sevgili Hocam Aradığım Modda o dediğiniz ekran görünümleri kısımları açık. Yüzey taraması yaparken sesle toprağın içinde birşetlerin olduğunu anlıyorum. Ama o anda ekranda hiç bir ibare görünmüyor çoğu zaman. Toprağı 20-25 cm kazıyorum başlığı tekrar gezdiriyorum bu sefer bazı durumlarda grafik ekranda kımıldanmalar oluyor bazen yine olmuyor. Yani demek istediğim arama modunu değiştirmeden yüzeyde başlığı gezdirirken sesle ikaz aldığımda ekran görünümleri açık olduğu halde ekranda bişey görünmüyor. Toprağı biraz kazdıktan sonra görüyorum, kazmadan önce göremiyorum, çıkmıyor çubuklar singe graph ekranında. Acaba derinlikle mi alakalı. Derinde olduğu içinmi ekranda gözükmüyor + / - yi gösteren çubuklar. Biraz kazdıktan sonra görünüyor çünkü. Saygılar Hocam.

ARKADAŞIM   ( AC  SENS )  İ ARTIRIYORMUSUN ORDA   ÇÜNKİ AC  SEN S DERİNLİKLEN İLGİLİDİR   BU DÜŞÜK AYARDAYSA ALGILAMA ZORLAŞIR  BUNU YÜKSELT  ÖYLE BİR DENE
PRE AMP  GAIN = BUNU DA AZ YÜKSELT   SONRA GENE YAZ BURAYA

SAYGILARIMLAN...........................................................................................................O.N.K..

Düzenleyen nacibaba - 06/Aralık 2017/2008 Saat 07:18
O.F.Y.
Yukarı Dön
tespitci Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 20/Mart 2017/2012
Durum:
Gönderilenler: 17
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05/Aralık 2017/2008 Saat 10:08
arkadaşım merhaba,,, o tür bi hadisede , al o toprağı bak ufak  minicik bir metal olduğunu göreceksin,,,  saygılar....
Yukarı Dön
fethiyeliavcı Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 11/Aralık 2017/2009
Durum:
Gönderilenler: 1
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11/Aralık 2017/2008 Saat 10:58
Değerli hocam sayın OSMAN NACİ,
     xlt ile ilgili gördüğüm kadarı ile 3 tane ayrı program vermişsini fakat tam olarak anlayamıyorum tüm yüklemeleri dediğniz şekilde yaptığım halde verim alamıyorum vede metalleri ayrım şekillerinide artık ekranda göstermiyor lütfen hangisini yükleyelim ve disk edit bölümünü yapamıyorum  nedeni bu bölümde 2 şık çıkıyor ekranda dfaha açıklamalı yapar sanız sevinirim bu arada tekraran bayraamınız mübarek olsun...
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1234 8>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50