Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5METAL DEDEKTÖRLERİ, MARKA, MODEL TEKNİK BİLGİLERİ <>5Garrett <>5Master Hunter CX - III
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Master Hunter CX III Modeli

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  12>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Master Hunter CX III Modeli
    Gönderim Zamanı: 25/Aralık 2017/2009 Saat 22:05

dededededededede

2.SAYFA                3.CÜ SAYFA             4.CÜ SAYFA               1.Cİ SAYFA
1986/2009
BU TERCÜME VE ÇALIŞMA O.NACİ KANATA AİTTİR  BAŞKA HİÇBİR YERDE YAYINLANAMAZ  HER HAKKI MAHFUZDUR  SADECE İHTİYACI OLAN KOPYELESİN İŞİNE BAKSIN ŞEKLİNDEDİR
GARRETT  CX III  MODELİNİN KULLANIM KILAVUZU  TAM AÇIKLAMALI ŞEKİLDE

tara0004

GARRETT  BAŞLIKLARININ  KENDİ ORİJİNAL OLAN  22LİK VE
      32 LİĞİN BAĞLANTI ŞEMALARI VE SOCKET BAĞLANTILARI
      AŞAĞIDA  ÇIKARILMIŞTIR

NOT> YANDAKİ RESİMDEKİ ÇİFT BAŞLIĞIN DEVRE ŞEMASI
       BURDAKİ RESİMLER İÇİNDE YOKTUR  BU GÖRÜNENLER SADECENE  BÜYÜK YUVARLAK BAŞLIKLARDIR..

dede

YUKARDAKİ OLAN BAŞLIK UFAK OLANI AŞAĞIDAKİ DE BÜYÜK OLANIDIR
BAĞLANTILAR DOĞRUDUR
                                                                                   ONK

Düzenleyen admin - 04/Temmuz 2017/2014 Saat 20:03
Yukarı Dön
emre Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 20/Mayıs 2017/2014
Durum:
Gönderilenler: 13
  Alıntı emre Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21/ocak 2017/2010 Saat 11:46
naci baba selamlar saygılar ellerinden öperim bu makina için bana en kolay ayarlarını solermısın hıc bır seyı kacırmayım coıns modunda ıyı otmuyor paraya beach te daha ıyı bana önerebilecgin ayar varmı kitapçıgını defalarcana okudum butun ayarları tam yapabiliyormuyum acaba bilgilendırırsen çok ıyı olur babacım
saygılarımla...
kral
Yukarı Dön
sahinler51 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 21/Mayıs 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 1
  Alıntı sahinler51 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07/Mayıs 2017/2010 Saat 10:41

merhabalar

ben de garrett muster hunter cx 3 var ama nasıl kullanıldığını bilmiyorum biraz yardımcı olursanız çok sevinirim
resimli anlatım imkanınız var çok güzel olur
tşk
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07/Mayıs 2017/2010 Saat 10:48

ARKADAŞIM MERHABA SELAM

GARRETT "İN  ALT FORUMUNDA BU  MAKİNENİN İZAHATI VE KULLANIM KILAVUZU EVCUTTUR ORAYA BAKINIZ

SAYGILAR..................................................................................NACİBABA...............ONK...

NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
hundai Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 28/Ağustos 2017/2012
Durum:
Gönderilenler: 2
  Alıntı hundai Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17/Şubat 2017/2011 Saat 04:18
abi hayırlı günler sanırım anlatımın dijital ekran olanlar için ama bendeki  üst resimdeki ibreli olandan bunda toprak ayarını nasıl yapıyoruz
tek başlıkla ve çift başlıkla şimdiden teşekürler
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19/Şubat 2017/2011 Saat 14:36
Yeni Üye
Yeni%20Üye
Simge

Son Giriş: Bugün
Durum:
Gönderilenler: 5

ilgisiz bir yere yazıldığından dolayı konu buraya taşınmıştır
nacibaba.........................onk
Mesaj%20Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı oguz Alıntı  Cevap%20YazCevapla Mesajın%20Direkt%20Linki Konu: Muster Hunter CXII Toprak Ayarı
    Gönderim Zamanı: 21.Eylül.2010 Saat 21:33 - IP: 188.58.47.99

muster hunter cxıı cihazım var hava toprak ayarları gayet güzel oluyordu fakat arıza yaptı azim'e göndrdim kartı değişti geldi toprak ayarı yapamadım yine gönderdim birşey yok dedi sadece fabrika ayarlarına döndük dediler yine aynı sorun olursa all metall ve disk tuşlarına aynı anda bas dediler fakat geldi yine toprak ayarı olmuyor acaba benmi toprak ayarı yapamıyorum 

NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
BORTEÇİNE Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 02/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 7
  Alıntı BORTEÇİNE Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24/Mayıs 2017/2013 Saat 06:38
http://www.sahibinden.com/listing/alisveris-elektronik-metal-dedektoru-garret-muster-hunter-6-mukemmel-sifir-ayarinda-125855292/detail/

bu dedektör hakkında kısaca bilgi verebilirmisiniz naci abi.forumda garret altında bu dedektör konusunda bir açıklama bulamadım.sahibinden.com da satılıktır.yine de çok tereddütteyim.bir işe yararmı acaba.tşkler.saygılar.
Yukarı Dön
TİVO Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 25/Temmuz 2017/2014
Durum:
  Alıntı TİVO Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04/Temmuz 2017/2014 Saat 09:12
Dün bir arkadaşım bir adet Master Hunter cx getirdi . Makine babasınınmış . Babası vefat edince bu işlerle kimse uğraşmamış. Makinenin tutma kolu ve ekranı arabanın tekerleğinin altında kalmış.Makine algılama yapıyor. Birkaç yere sordum kutusu için çok para istediler. Ben bu makinelere hastayım . Sizin dediklerinizi takip ederek daha önce ads5 toplama şansım olmuştu. Elinizde bu makineye ait bir kutu var mı. Sizin hurdalığın altın değerinde olduğunu biliyorum. Sadece kutu olarak bana yardım ederseniz çok sevinirim. Allaha Emanet olun . Hayırlı ramazanlar.
Yukarı Dön
admin Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
NACİBABA

Son Giriş: 05/Mart 2017/2024
Durum:
Gönderilenler: 2037
  Alıntı admin Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04/Temmuz 2017/2014 Saat 10:34

ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR.

MASTER HUNTER  CX---------------DE 1 Mİ 2 Mİ 3 MÜ HANGİSİ  YANİ  I   II   III   <---BU ŞEKİLDE SONU BİTENLERDEN HANGİSİ  VE EKRANI  DİŞİTALMI  İBRELİMİ   KUTUNUN RENGİ NE  Bİ FOTO ÇEK HER YANINDAN BURDAN RESİMLE   ANCAK O ŞEKİLDE ARANIR..

KUTU İÇİN NE İSTEDİLER ÇOK PAHALLI DİYORSUN  EKRANIN İÇİ DE VARMI O KUTULARDA
BİR DE YANDAN DÜĞMELERİ OLANLARDAN MI   EKRANDA DA  BASMA TUŞLARI VARMI YOKMU  BU MODELLERE AİT 3--4  ÇEŞİT ÇIKTIYDI HEPSİ BİRBİRİNE BENZER  SENDEKİ BUNLARDAN HANGİSİ  ???????????

RESİM YOLLA  EN İYİSİ

BİRDE BENİM MESAJ KUTUSU BOMBOŞ  NEDEN ÖYLE DOLU GİBİ GÖZÜKÜYOR BİLEMİYECEM ANLAMADIM BU İŞİ.......................ONK....

SAYGILAR......................................................................NACİBABA.............................ONK....

Düzenleyen admin - 04/Temmuz 2017/2014 Saat 10:37
Yukarı Dön
TİVO Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 25/Temmuz 2017/2014
Durum:
  Alıntı TİVO Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04/Temmuz 2017/2014 Saat 11:06
Eksik bilgi için özür dilerim Naci baba
Makine MASTER HUNTER  CX I  
EKRANI İBRELİ ,KUTUNUN RENGİ YEŞİL , KUTU İÇİN GÖSTERGE HARİÇ 300 TL İSTEDİLER. BEN BU MAKİNEYİ KULLANMAK İÇİN DEĞİL , HOŞUMA GİTTİĞİ İÇİN TOPLAMAK İSTİYORUM. SONUÇTA ESKİ VE SİZİN GÖNDERDİĞİNİZ 2500 LERİN YANINDA OYUNCAK KALAN BİR MAKİNE SANIRIM.
EKRAN ALTINDA TUŞLARI VAR. İBRELİ GÖSTERGESİNİ BULDUM AMA TUŞLAR ÇALIŞIR DURUMDA DEĞİL. BİRDE YAN TARAFTA 2 ADET POT VAR. BAŞKA DÜĞMESİ YOK. MAKİNE ÇALIŞIYOR. RASGELE BİR KUTUYA KOYMAK İSTEMEDİM. SONUÇTA BU MAKİNEDE TARİHİ ESER SAYILIR. UYGUN KUTU VARSA KULLANMAK İSTERİM. YOKSA KENARA KOYARIM BİRGÜN BELKİ İÇİ BOZUK KUTUSU SAĞLAM BİR MAKİNE GELİR USTAM. KOLAY GELSİN.
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  12>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50