Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5ÇUBUK SİSTEMİ <>5NACİBABA İMALATIDIR (TM) yani TÜRK malıdır %100 --ÇUBUK S
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

NACİBABA İMALATI VE YAPISI OLAN ÇUBUK SİSTEMİ

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 8586878889 91>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
cihad50 Açılır Kutu Gör
wxt
wxt
Simge

Son Giriş: 19/Mayıs 2017/2016
Durum:
Gönderilenler: 30
  Alıntı cihad50 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03/Mayıs 2017/2015 Saat 06:52
Naci Abi saklanani bulabiliyordum iki gündür bulamaz oldum
biraz üsütmüşüm acaba ondan mıkı
Yukarı Dön
ceren-500 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 10/Mayıs 2017/2015
Durum:
Gönderilenler: 3
  Alıntı ceren-500 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06/Mayıs 2017/2015 Saat 15:33

selam nacidedem

bu ne yaa ben böyle bişi daha görmedim duymadım işitmedim bu akla ziyan iş halen inanasım gelmiyor o kadar şaşkınım
dedem helal olsun sana böyle mucitlik yaptığın içindir
evren darbesi zamanı evin bir tarafına silahımı sakladım mermiler de beraberinde ama nereye sakladım bulamadım unuttum gittiydi ev eski, evliktir 2 katlı rum zamanından kalma cümle kapı içeri girince geniş bir iç avlusu vardır üstü damlıdır aşağı katlar hayvan barınağı biz üstte otururuz çubuklan bakıyorum soruyorum nerde benim sakladığım silah aldı beni bu avlulukta bir duvarın önü getirdi duvarda bir yer gösteriyor açtım orayı alaah ne gördüm benim sakladığım silah çıktı orda hayret ettim sen çok böyük adamsın dedem başka bişi demem
sonracıma büyük annemin de sakladığı bir kutucuğu olacaktı onu heç bulamdıktı belki de uydurma der dururduk oni de sordum rahmetlinin yatığı yeri götürdü meğer o da yatacığının başına duvara komuş bir çay kutusu içinden çıktı bir resimli kalptir kolye açtım çok ağladım bir yanacığında dedem bir yanacığında büyük ananın gençlik resimleri hey gidi günler komple zinciri de kalp de altundur başka içinden reşet ları kulp takmışlar boyuna dizileme şekle sokmuşlar tam 14 tanedir bir gümüş bel kadın kemer en kıymetlisi de ismet inonünün 500 tl kağıt parasıdır 2 adettir sankinim bugün basmışlar çok temizdir şimdikki haberler bunlar birkaçgüne kadar arazideyim bakalım neler bulucam
bana o garet ac-euro olanından ayır bikaç güne dek alıcam bana yeter o alet şimdik kal sağlıcakla ben seni telden arayacam

MEHMET DEDE      KONYADAN
Yukarı Dön
admin Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
NACİBABA

Son Giriş: 10/Nisan 2017/2024
Durum:
Gönderilenler: 2037
  Alıntı admin Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06/Mayıs 2017/2015 Saat 16:30

MEHMET DEDE  YE
ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR SAYGILAR

O KADAR TEREDDÜT ETTİN DEFALARCA TELEFON AÇTIN EN SONUNDA  AKLINA YATMADI AMA DENEMEK İÇİN SONUNDA ALDIN.. GERİ İADELİ  DENEME ŞEKLİNDE ..  KABUL ETTİM DENEYİP YAZACAKTIN YAZMIŞSSIN NEYSE HA ŞUNU DA  BURDAN BİDAA SÖYLİYEYİM..
(  BÜYÜKLÜK ALLAHA MAHSUSTUR  BUNU KİMSE YAZMASIN ) BEN KİMİMKİ  SIRADAN BİR KİŞİYİM GELDİK GİDİYORUZ  BULDUK BİŞİ  HERKES TE İSTİFADE ETSİN DİYE UĞRAŞIRIM BU YAŞTA ,, İNSANLAR DA KENDİLERİNE GÖRE ÇOK HAKLIDIRLAR BUGÜN PİYASADA ÖYLE İNSANLAR VARKİ  YAPTIKLARI  3 KAATÇILIKLARLAN YALANLARLAN İNSANLARI SÖMÜRENİ DE DOLANDIRANI DA AZ DEĞİL BU DURUM KARŞISINDA  İNSANLARIN İTİMATLARI DA BİTTİ  TABİİ  BU KONUDA BEN ŞAHSEN ÇOK ÇEKİYORUMBAŞKALARININ YAPTIKLARI TABİKİ BENİ HİÇ İLGİLENDİRMEZ DE UCU HERKESE DOKUNUYOR..HERNEYSE..
O 500 LÜKLERİ SAKIN KAPTIRAYIM DEME ONLAR ŞİMDİ SERVET  DEĞERİNDEDİR UNUTMA..
KATALOGLARA DEVAMLI ÇALIŞ ELLERİNİ PARMAKLARINI İYİCE ALIŞTIR KOMUTLARA DA ALIŞTIR KENDİNİ  SONRA ARAZİYE ÇIKARSIN  O EVİN ESKİ SAHİPLERİNDEN DE BİŞİLER VARMI YOKMU ONLARI DA SORGULA  ÇÜNKİ 100 YAŞINI GEÇMİŞ BİR EV ....
ŞÖMİNE--OCAKLIK VARSA Kİ MUHAKKAK VARDIR  ATEŞ YANAN YERİN ALTINA BAK  %99 ORDAN ÇIKIYOR MALLAR UNUTMA  BİR DE TUVALET DIŞARDAMI İÇERDEMİ BU KISIMLARI MİLİM MİLİM  MAKİNENİ ALINCA İYİCE ARAŞTIR.. HADİ HAYIRLISI OLSUN..

SAYGILAR...........................................................................NACİBABA..........................ONK....
gençliğine güvenip vakit çok erken derken,belki elveda bile diyemessin giderken ONK..
Yukarı Dön
ceren-500 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 10/Mayıs 2017/2015
Durum:
Gönderilenler: 3
  Alıntı ceren-500 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10/Mayıs 2017/2015 Saat 18:25

nacidedem meraba ben konyadan Mehmet dede

bugün pazar günüdür çıktım araziye tek başıma heç kimseleri almadım yanıma heç kimseye de bişi söylemedim aldım başımı çıktım geldim bir eskilik vardır bizim köye yakın bu yerden bazı kişiler bişiler buldular ama ne buldu bilemem şimdik bak beri ne diyecem

bu yerde bir sıra belki 30-40 metero düz sıra ciden kayalık var bunun görünüm şekilı hani micafir odalarında bulunur ya koltuk hani uzun koltuk üseri 3-4 kişi yanı yanı oturur şekil olanı hah aynıdır şekili
arka dayanma yerini düşün göz öni getir bu arka yüksektir düz olan oturma yeri koltiğin dümdüüz cider ileri hah işte bu düslik olanı yerde
senin bu çubuklar 3 ayrı yer dösterdi böğle bişi olurmu olmagmı sorigm budur..ikindi sorigm de adam kafayı mı yeniştir   toprag variken böğle kayaya bişi konirmi yoksam mineraglmidir 3-şimcik bu 3 yer nicedir napim akıl ver biraz

memet dede     konıya
Yukarı Dön
admin Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
NACİBABA

Durum:
  Alıntı admin Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10/Mayıs 2017/2015 Saat 18:56

SELAM MEMET DEDE

SEN VAR YA ÇOK ŞANSLI BİR ADAMSIN BUNA İNAN..KEŞKİ HER DEFİNECİDE SENİN BU ŞANSINDAN OLSA  SEN BU İŞE YENİ BAŞLADIĞIN İÇİN BAZI ŞEYLERİ BİLMEMEN DOĞALDIR
ŞİMDİ O 3 AYRI YERDE DE PARA VAR  Bİ TANE ÇOK SAĞLAM BİR KESKİ ALIYORSUN BİDE ORTA AĞIR SAĞLAM BİR ÇEKİÇ ALIYORSUN O KAYADA  ÇUBUK TAM NEREYİ MERKEZLEME GÖSTERİYORSA ORASINI KIRIYORSUN GENİŞLŞETİYORSUN  BUNUN İÇİ  TAS GİBİDİR NEKADAR KAÇ KİLO ÇIKACAK   BUNU ÇIKARDIKTAN SONRA ANCAK BİLECEKSİN ŞİMDİDEN BİŞİ SÖYLENMEZ AMA  YÜZDE BİRMİLYON VAR O  3 YERDE DE ..
ŞİMDİ O YERİN DİBİNE KADAR ARAÇ GİDERMİ..????
ARAÇLAN GİDİLMİYORSA EŞEK,KATIR,AT  GİBİ BİR HAYVANIN VARMI YOKSA BİRİNDEN EMANET AL....YİYECEĞİNİ SUYUNU  DA AL UNUTMA BİDE 1--2  KİLO ÇİMENTO AL YANINA BİR BİDON DA SU DA AL O AÇTIĞIN YERİ USTURUPLU DÜZGÜN ŞEKİLDE KAPATACAKSIN  AÇIK BIRAKMA ÖYLE Kİ BAŞKALARINI UYANDIRMA ...KESKİ İLEN KIRDIĞIN PARÇALARI ÇEKİÇLEN EZ UNUFAK YAP HARCI BUNLARLAN KARIŞTIRIP YAPACAKSIN Kİ RENK ATMASIN ORASININ AÇILDIĞI ANLAŞILMASIN  SON OLARAK TA O YERİN ÜSTÜNE TOPRAK AT SER..BUNLARI MUHAKKAK YAP  SENDEN SONRA GELEN GEZENLER UYANIRLAR  SONRA HER YERİ DİDİKLERLER  ARTIK VARSA BİLE ORALARDA BİŞİLER YOK OLURLAR  SANA DA ARTIK HİÇBİŞİ KALMAZ  AĞZINI DA SIKI TUT AİLENE BİLE BİŞİİ SÖYLEME ORALARDA  SATACAĞIN BİR YER VEYA TANIDIĞIN YOKSA BULDUKLARINDAN  YA HEPSİ AYNI OLUR YADA KARIŞIK ÇEŞİTLER VARDIR HER BİR ÇEŞİTTEN  BANA 1 TANE  YOLLA GERİSİNİ TELEFONLAN KONUŞURUZ ,,BAKALIM KATALOGLARA NE PARASI İMİŞ  

ŞİMDİLİK  BUKADAR...................................................................NACİBABA..................ONK...                                                                                                                                      

Düzenleyen admin - 10/Mayıs 2017/2015 Saat 18:58
gençliğine güvenip vakit çok erken derken,belki elveda bile diyemessin giderken ONK..
Yukarı Dön
cihad50 Açılır Kutu Gör
wxt
wxt
Simge

Durum:
  Alıntı cihad50 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13/Mayıs 2017/2015 Saat 03:37
Naci dede mehmet dede ne oldu sonuç meraklan bekliyorum
Saygılar
Yukarı Dön
admin Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
NACİBABA

Durum:
  Alıntı admin Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13/Mayıs 2017/2015 Saat 10:21

SELAM CİHAT50  ARKADAŞ

VALLA BİLEMİYECEĞİM NE OLDU ONA PARANIN YERİNİ DE NASIL ALACAĞINI DA SÖYLEDİM  ALDI HERHALDE  ORDA TAM 3 YER VAR 3.ÜNÜ DE ALIRSA DÖNER KÖŞEYİ, ONDAN SONRA DA  SELAMI SABAHI KESERLER BU İŞLER BU GÜNE DEK HEP BÖYLE OLDU,, VERİRSE CEVAP VERİR VERMESSE KENDİ BİLİR YAPACAK BİŞİ YOKKİ..TELEFONA DA CEVAP VERMİYOR  AMAAAN BOŞVER NE YAPTI YAPTI  ......YALNIZ ÇOOK ŞANSLI BİR İNSANMIŞ DAHA İLK ÇIKIŞTA 3 AYRI YER  BÖYLE ŞANS OLMAZ AMA ONU DA GÖRMÜŞ DUYMUŞ OLDUK..

SAYGILAR..............................................................................NACİBABA.........................ONK..... 
Yukarı Dön
cihad50 Açılır Kutu Gör
wxt
wxt
Simge

Durum:
  Alıntı cihad50 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13/Mayıs 2017/2015 Saat 12:27
Allah yardımcımız olsun
Yukarı Dön
admin Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
NACİBABA

Durum:
  Alıntı admin Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20/Mayıs 2017/2015 Saat 11:05

MEHMET DEDEYİ MERAK EDENLER İÇİN------>>>>>

MEHMET DEDE BENDEN HEM ÇUBUK HEM DE  MAKİNE ALDIĞI İÇİN BENDE ADRESİ DE TELEFONU DA MEVCUT  KONYANIN BİR KÖYÜNDE OTURUYOR ..
MERAK ETTİM BEN DE NE OLDU DİYE  TELEFONU  BU NO KULLANILMAMAKTADIR DİYOR HAY BEDEN KISA BİR MEKTUP YAZIP ADRESİNE POSTALADIM GERİ İADELİ TAHADÜTLÜ OLARAK DÜN GELDİ  İADE OLARAK YOLLADIĞIM MEKTUP  ADRESTE BU ŞAHIS BULANAMAMIŞTIR DİYE
HERNEYSE TABİİ İŞİ ANLADIK ARTIK ....

O KÖYDEN DE BAŞKA BİRİNİ TANIMIYORUM Kİ BİLGİ ALAYIM AKLIMA KÖYÜN MUHTARI GELDİ VE JANDARMAYA TELEFON AÇTIM DEDİMKİ FİLANCA KÖYÜN MUHTARININ CEBİ VARSA  VEYA MUHTARLIĞIN TELEFONU VARSA  VEREBİLİRMİSİNİZ  Bİ DAKKA DEDİ TELEFONDAKİ BİR BAŞKASI ALDI  ÜSTLERİ İMİŞ BANA DİYORKİ NET OLARAK NE İSTİYORSUNUZ  BEN DE MUHTARIN TELEFONUNU İSTİYORUM KÖYDEN  BİRİSİNİ SORUCAM  DEDİKİ BANA KENDİ NUFUS KAĞIDINI  ÖNDEN ARKADAN ŞU NOYA FAXLA ANCAK ONDAN SONRA SANA DÖNERİM DEDİ ...???  DEDİĞİNİ YAPTIM  VE 2 SAAT SONRASI BANA TELEFON AÇIP MUHTARIN  TELLLERİNİ VERDİ.... 

AÇIYORUM HER İKİ TEL DE CEVAP VERMİYOR AKŞAMA DOĞRU CEBİNİ TUTTURDUM AÇTI KENDİMİ TANITTIM TABİİ BAŞKA ŞEKİLDE DEFİNECİLİKTEN HİÇ BAHSETMİYORUM  BENİM ONA BİR BORCUM VARDI ONUN İÇİN O ADAM BANA LAZIM DEDİM ????
DURDU DURDU DEDİKİ YAHU BU ADAM ZATEN AÇ BİRİ NERDEN SANA BORÇ MORÇ VERECEKKİ .. BENDE BİRKAÇ SENE ÖNCESİNDEN DEDİM  MUHTAR DA O DOĞDUĞUNDAN BERİ  AÇ BİR İLAÇ SEN BANA  MAVAL ANLATMA İŞİN DOĞRUSUNU SÖYLE..
HUHTAR EFENDİ BEN BU ADAMLAN GÖRÜŞMEK İSTİYORUM BU KÖYDEMİ BAŞKA YERDEMİ SEN ONU SÖYLE BANA ..
ARKADAŞ İSMİN NEYDİ  SORUYOR BANA MUHTAR  NACİ DERSİN DEDİM  NERDEN ARIYORSUN SEN  GELİBOLUDAN ARIYORUM  HAA ÇANAKKALE GELİBOLU MU EVET .. TAMAM DEDİ BAK ARKADAŞIM BU ADAM  TAHMİNİ 1 HAFTA OLUYOR KÖYDEN GİTTİ  UFAK BİR ARSA İÇİNDE  İŞTE YIKIK DÖKÜK BİR DE EVİ VARDI  YALNIZ BUNDA BİR OSMANLI KILICI VARDI DEDESİNDEN KALMA  BİLİNİR HERKESÇE  BURANIN  ALMANYALI BİR ZENGİN AĞASI VARDI HEP ONA SATAŞIRDI O KILICI BANA SAT DİYE O DA DEDE YADİGARI SATAMAM DERDİ  EN SONUNDA İŞTE NE OLDUYSA BUNDAN BİR 10--15 GÜN ÖNCE YOK PAHASINA O KILICI SATTI ALMANCIYA .   ZANNEDERSEM O PARAYLAN HEM MAKİNE  HEM DE ÇUBUK  ALDI     BENİM  TAHMİNİM BAKSANIZA MUHTAR ÇULSUZ DİYOR   SONRA DA  KAYBOLDU ORTALIKTAN MUHTAR DİYOR  BANA GELDİ BEN İSTANBULA GİDİYORUM  AKRABAMIN YANINA  HABERİN OLSUN DEDİ BEN DE TAMAM DEDİM  TAM ÇIKARKEN MUHTARLIKTAN SESLENDİM İSTANBULDA NEREYE GİDİYORSAN ORANIN ADRESİNİ VER YAZALIM BURAYA NE OLUR NE OLMAZ  DEDİM O DA  BEN  EZBERE  AKLIMDAN BİLİYORUM  ALIRIM ADRESİ SANA POSTA İLEN YOLLARIM DEDİ  SON GÖRÜŞMEMİZ BÖYLE OLDU YANİ BU ŞAHIS ARTIK BU KÖYDE DEĞİL HABERİN OLSUN DEDİ
BEN DE MUHTARA BU TARAFLARA YOLUN DÜŞERSE UĞRA BANA DEDİM TAMAM DEDİ BAK DEDİ GEÇEN SENE TANIŞ OLAYDIK VİLAYET KAÇ OTOBÜS   HER YERİN MUHTARLARINI  ŞEHİTLİKLERE ZİYARETE YOLLADIYDI  O ZAMAN OLURDU BELKİ BÖYLE BİR FIRSAT DAHA OLURSA UĞRARIM DEDİ  TAMAM DEDİM ...SENİN DE YOLUN BU TARAFLARA DÜŞERSE  ANA YOLDAN İÇERİ 3 KM  BİZİM KÖY DEDİ UĞRA MİSAFİRİM OL DEDİ   SONRA KAPADIK TELEFONLARI    EVET SON DURUM BÖYLE  BULDU ALDI  PARALARI GAZLADI KÖDEN  DURUM BUNU GÖSTERİYOR   HAYIRLISI OLSUN İYİ GÜNLERDE HARCASIN ..

........................................................................................NACİBABA.............................ONK...  
Yukarı Dön
cihad50 Açılır Kutu Gör
wxt
wxt
Simge

Durum:
  Alıntı cihad50 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01/Haziran 2017/2015 Saat 00:57
naci Abi çubuklar evde çalışmada bazen tam isabet buluyorum
bazen alakasız yönlendirme oluyor bunun sebebi nedir
anlamadim
acaba dönüşleri mi beceremiyorum
kan grubu ab negatif
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 8586878889 91>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50