Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5ÇUBUK SİSTEMİ <>5NACİBABA İMALATIDIR (TM) yani TÜRK malıdır %100 --ÇUBUK S
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

NACİBABA İMALATI VE YAPISI OLAN ÇUBUK SİSTEMİ

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 8283848586 91>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
BİLGİN-10 Açılır Kutu Gör
wxt
wxt
Simge

Son Giriş: 08/Haziran 2017/2017
Durum:
Gönderilenler: 15
  Alıntı BİLGİN-10 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04/Ağustos 2017/2014 Saat 03:29
Selamlar...

Toprak altı sorgulamada çubuklarda sorun yaşamadım. Fakat, toprak üstü sorgulamada (kayıp eşyalarımı ararken) hiç başarı elde edemedim. Yani toprağın üstüne yanlışlıkla düşürdüğüm, unutarak bıraktığım eşyalarımı aramada hiç bilgi alamadım. Sorarken şu anda toprağın üzerinde mi diyorum, evet diyor. Beni üstüne götür dediğimde yaklaşık olarak kaybettiğimi fark ettiğim noktaya götürüyor. Kaybettiğimi ilk fark ettiğim nokta ile kaybettiğim yer elbette birbirinden farklı. Kaybetme gece vakti geniş arazide yaşandığı için gözle bulmak mümkün olmuyor. Gündüz aramada da sonuç yukarıda açıkladığım gibi olumsuz oluyor. Nedendir ?
Yukarı Dön
admin Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
NACİBABA

Son Giriş: 10/Nisan 2017/2024
Durum:
Gönderilenler: 2037
  Alıntı admin Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04/Ağustos 2017/2014 Saat 04:38

BİLGİN-10   ARKADAŞA

BU EKSİKLİĞİNİ GİDERMEK İÇİN...
EVDE SEN GÖRMİYECEKSİN ARKA ODALARDA BİR YERE BİRİSİ BİR UFAK EŞYA  BİŞİ SAKLASIN  V E SEN BUNU TAM NOKTA OLARAK BULUNCAYA KADAR  ÇALIŞ TAM OLUNCA BUNU BİR DE ARAZİDE DENE  BULACAKSIN  BU İŞLER ÇALIŞMA İLEN GELİŞİYOR BUNU UNUTMA ..
ARAZİDE DE YANINDA BİR KİŞİ VARSA ONA SAKLAT  VE SEN ARA  ....HEPSİ BUKADAR

SAYGILAR......................................................................................NACİ,BABA................ONK....
Yukarı Dön
admin Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
NACİBABA

Durum:
  Alıntı admin Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20/Ağustos 2017/2014 Saat 20:07

SimgeKonu: önemli
Gönderen: Dün Saat 21:17
Gönderen: cihad50
Grup: Yeni Üye Yeni%20Üye
önemli
naci amca bu çubuklar vucuddaki enerjiyi harekete geçiriyor anladığımız
kadarıyla ankarada kozmik bilimlerle ilgilenen arkadaşlarım var
ve arkadaşım çubugu tutdu elektirik çarptı sanki dedi ve yere attı
çok etkili enerji oranını çok yükseltiyor dedi
ayrıca çubugu tutan kişinin etrafında enerji yoğunlugu dönmeye başlıyor dedi. bu kişinin uzmanlık alanıdır bu konu kendisi hacettepe üniversitesinde öğrenim görmektedir ayrıca dediki ilk defa ben böyle bir
şeyle karşılaştım dedi çok şaşırdılar seni tebrik ettiler saygılar.

bu konuda herhangi bir bilgi sana daha önceden ulaşmışmıydı
biz bunu tel numaralarında denedik tutan kişi sağlıklı olursa
kalbi iyi insan olursa doğru cevap veriyor kişilerin numaralarını
doğru gösteriyor fakat bazen yanlış cevaplarda verdiği oldu

Düzenleyen admin - 20/Ağustos 2017/2014 Saat 20:10
Yukarı Dön
admin Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
NACİBABA

Durum:
  Alıntı admin Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20/Ağustos 2017/2014 Saat 20:45

CİHAD50    ARKADAŞA..

BU GİBİ OLUMLU OLUMSUZ İŞLERİ  BU KISMA YAZ DEDİM  KAÇ KERRE SEN DE GİDİP MESAJ KISMINA YAZIYORSUN  BURDA BİLGİLERİ BİŞİLERİ PAYLAŞIYORUZ BUNLARDAN HERKESİN HABERDAR OLMASI LAZIMDIR DEĞİLMİ  BİRİNİZ BİŞİ BULUYOR  BABA BAK ŞU İŞİ DE YAPIYOR DİYOR KONTROL EDİYORUM EVET HAKKATEN YAPIYOR BUNLARI DEVAMLI   BİLGİ GELDİKÇE YAZIYORUM HATTA KATOLOGLARA DA EKLENİYOR ..

BU ÇUBUKLARIN KULLANIMLARINA YÖNELİK KİM YENİ Bİ,ŞİLER BULURSA BURDAN PAYLAŞSSIN KENDİNİZE SAKLAMAYIN  VEYA GİZLEMEYİN HERKES AÇIK OLSUN  ....

<> BİDE GİDİYORSUNUZ  SAKAT İŞLERLEN UĞRAŞMAYA  BU ÇUBUK SİSTEMİNİ AMACINA UYGUN ŞEKİLDE KULLANSANA NE İŞİNE GEREK ELALEMİN TELEFON NOLARINDAN SANANE  NE YAPICAN BULUCAN DA  BAK BU SON GÜNLERDE  BU İŞLERİ YAPANLARI TOPLUYORLAR  BÖYLE İŞLERE GİRMEYİN   AMACIN SENİN DEFİNECİLİK BUNUN DIŞINA ÇIKMA ..
BİRİ DÜN AÇMIŞ TELEFON BABA BANA  ŞANS OYUNLARINI TAM DOĞRU GÖSTEREN BİR TAKIM ÇUBUK YAP NE İSTERSEN VERİCEM DİYOR ??????????????????????????????
BİRİ BİR BAŞKA İ,Ş İÇİN İSTİYOR  BURAYA UYGUN DÜŞMEDİĞİ İÇİN NE İSTEDİĞİNİ YAZMIYORUM O KİŞİ BİLİR  OKURSA BURASINI..
YANİ YAZMIYA KALKSAM  ÖYLE ABUK SABUK İŞLER İÇİN ÇUBUK YAPTIRMAK İSTEYEN VARKİ  BİR SÜRÜ KİŞİLER VE İSTEKLERİ SIRALASAN BİTMEZ SAYFALAR DOLUSU  YER TUTAR..

ARKADAŞLAR BU SİSTEMİ NE İÇİN YAPTIRIYORSANIZ  O AMAÇ DOĞRULTUSUNDA KULLANIN BAŞKA YERLERE GEÇMEYİN..
DEDİĞİN DOĞRUDUR TAM OLARAK  KULLANIRSAN  HERŞEYİN CEVABINI DOĞRU ALIRSIN DA  BENDEN TAVSİYE  SAKAT İŞLERE KULLANMAYIN  SONRA UCU BANA DA DOKUNACAK YASAKLIYACAKLAR BU İŞİ  SONUNDA O OLUCAK ..

BU SON GÜNLERDE ÇOK SIK  TÜRKİYENİN ÇEŞİTLİ İLLERİNDEN JANDARMADAN OLSUN POLİSTEN OLSUN SAVCILIKLARDAN OLSUN  BOYUNA TELEFON GELİYOR  BUNLARI SEN Mİ YAPIYORSUN EVET DİYORUM  NE OLDUKİ  BU KİŞİ ŞU ŞU İŞE KULLANIRKEN ŞİKAYET ÜZERİNE YAKALADIK  TAMAM BİŞİ BULMUŞSSUN ÇOK GÜZEL DE BUNLARI EHİL KİŞİLERE VER HER ÖNÜNE GELENE VERME DİYORLAR..????????????

BU İŞİ BEN DEFİNECİLİK SAFHASI  ÜZERİNE ÇIKARDIM VE  AMACINA UYGUN KULLANIN BENİM BAŞIMI DA DERDE  SIKINTIYA SOKMAYIN BU VESİLE İLEN BUNLARI DA HATIRLATIYORUM.............................................nacibaba....................................onk....

EN BAŞTA YAZDIKLARINA AKLIM ERMEDİ KUSURA BAKMA İLK DEFA DUYUYORUM  ELİN E AL KUR CERYAN ÇARPMASI GİBİ BİR OLAY BU OLMAZ  BU KESİNDİR..SADECE  BAYAĞI KİŞİDEN GELEN  ANLATIMLARA GÖRE  (( yağmur o anda daha yok yağmıyor ama devamlı şimşek çakıyorken tutan kişilerde  bu çarpma olayı  oluşmuş ama sadece düşük bir voltaj  şeklinde olmuş  ))  bu olayı çok kişiler bildirdiler..
not--> yine yukardaki gibi olay bu sefer makine ilen ararken kulaklık  da kulağında takılı imiş ve yakına bir yıldırım düşüyor kulaklıklardan  öyle yüksek bir ses çıkıyorki 1 saate yakın duymadım sağırlaştı kulaklarım diyor  1 aya yakın da devamlı kulaklarında çınlama sesi oluşmuş..KISACA BÖYLE ÇAKAN HAVALARDA NE  MAKİNE NE DE ÇUBUK KULLANMAYINIZ....

>< TAMAM  BU SİSTEM ÇALIŞMA  ESNASINDA  VUCUTTAN GÜÇ ÇEKMEKTEDİR  SENİN VUCUT GÜCÜNÜ KULLANIR  VE VUCUDUN   BÜNYEN SAĞLIKLI DEĞİLSE  YARIM SAAT SONRA YORGUNLUK YAPAR DİNLEN VE DEVAM ET  SADECE BU OLAY VARDIR  ŞARTLARA HARFİYEN RİYAET ET .. KENDİ KAFANIZDAN BİŞİLER İCAD EDİP TE O USÜLLERDE KULLANMAYIN HERŞEY YANLIŞ OLUR  BAŞKA ÇUBUK SİSTEMİ EVVELCE KULLANANLAR O ALIŞKANLIKLARINI BU SİSTEME ASLA TAŞIMASINLAR  BU SİSTEM  BU İŞİN SON ŞEKLİDİR  BUNUN ÖTESİ YOKTUR..

ALAY EDİP BU SİSTEMLEN DALGA GEÇENLERE GELİNCE DE İLK ÖNCE ALIN BİR DENEYİN ZATEN İLK DENEMENİZDE  SUSACAKSINIZ SONSUZA KADAR BUNU DA UNUTMAYINIZ  SÖYLEDİKLERİNİZDEN DE EĞERKİ SİZDE BİR UTANMA DUYGUSU VARSA  UTANACAKSINIZ .
BİR ŞEY HAKKIINDA BİLMEDEN KULLANMADAN  LAF SÖYLENMEZ SÖYLİYENİN NE OLDUĞUNU HERKEZ BİLİR  ONUN İÇİN  AKİL OLUN............................NACİBABA...........................ONK....

Düzenleyen admin - 20/Ağustos 2017/2014 Saat 21:10
Yukarı Dön
cihad50 Açılır Kutu Gör
wxt
wxt
Simge

Son Giriş: 19/Mayıs 2017/2016
Durum:
Gönderilenler: 30
  Alıntı cihad50 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31/Ağustos 2017/2014 Saat 07:41
çubuk kullanan arkadaşlar deneyimlerimizi yazalım gerçek bilgiye ulaşalım
bu dünya kimseye kalmaz.
belki aramızdan biri başka tecrübeler edinmiştir .
bazılarımız daha ilginç tecrübeleri olmuştur yazalım paylaşalım
benden tavsiye...
Yukarı Dön
cihad50 Açılır Kutu Gör
wxt
wxt
Simge

Durum:
  Alıntı cihad50 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07/Eylül 2017/2014 Saat 16:54
naci amca çubuklar üzerinde araştırmalarımız sürmekte bugün kozmik bilim aura çakra gibi konularda uzman olan ve bu konularda sertifikalar almış biriyle görüştüm bu çubuk sistemi cinlerle alakası olmadıgını söyledi insandan enerji aldıgını ve vucudunun bütün enerjisini kullandığını söyledi yanlız kişide unutkanlık veya çok fazla kullanan kişilerde olmamış şeyleri olayları olmuş gibi beyninde bir takım hatalara hasarlara yol açacağını söyledi kişinin aura sı ile doğrudan etkili birebir kullandığını söyledi . yani kişinin bunu kullandıkca artık çok güçsüz düşeceğini bedeni bir yerde enerjisi bir yerde olacagını söyledi yani uzun yıllar yada uzun zaman kullanan kişilerin deyim yerinde ise zombi gibi olacagını söyledi konu ile ilgili araştırmalarım devam ediyor
bu söyledikleri ne derece doğrudur sanada bir sorayım dedim sen bu işin ustadısın bu işi icat eden kişi sen oldugun için sen daha iyi bilmektesin böyle bir şey var mı mümkünmü saygılarımla
Yukarı Dön
cihad50 Açılır Kutu Gör
wxt
wxt
Simge

Durum:
  Alıntı cihad50 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07/Eylül 2017/2014 Saat 17:20
insanın vucudundaki enerjiyi yiyip bitiren bir şey mi bu çubuklar
Yukarı Dön
admin Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
NACİBABA

Durum:
  Alıntı admin Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07/Eylül 2017/2014 Saat 18:56

CİHAD50  ARKADAŞA

ŞİMDİ BU BAHSETİĞİN ARKADAŞIN SANKİ BU BENİM ÇUBUK SİSTEMİMİ ÇOK UZUN YILLAR KULLANMIŞ TA  BU YAZDIKLARINI ÇIKARMIŞ VE BUNLARI SANA EMPOZE ETMİŞ VS VS ..
YAA ARKADAŞ BUNLARI GEÇ BİR KALEM  HİÇBİR KONU UZMANI BÖYLE BU ŞEKİL KONUŞMALAR YAPAMAZ BUNLAR SENİN KURGULARIN SONRA DA İŞ OLSUN DİYE BURAYA YAZIYORSUN .

BU SÖYLEDİKLERİNLEN ,,, BAŞKALARININ DA SÖYLEDİKLERİ,,DAHA BAŞKALARININ DA EKLEDİKLERİ NE VARSA HEPSİ HİKAYEDİR BİRKERRE BUNU İYİCE BELLEYİN...

BU SİSTEM HAKKINDA HİÇKİMSE HİÇBİR FİKİR VE ŞÖYLEYMİŞ BÖYLEYMİŞ  DİYE TAHMİNLER DE YÜRÜTMESİN..

BU SİSTEMİN İÇİNDE CİN MİN IVIR ZIVIR GİBİ OLAYLAR KESİNLİKLEN YOKTUR..
BU  SİSTEM  HER  İNSANIN BEYNİNDE VAR OLUP  İNSANCA KULLANMASINI BİLMEDİĞİ BİR KAVRAMDIR  VE HİÇBİR ŞEKİLDE HİÇBİRZAMAN  İNSANLARA ZARAR VEREN  BİR YÖNÜ ASLA YOKTUR  BUNLAR DENENMİŞ SABİT NETİCELERİ ALINDIKTAN SONRA TARAFIMDAN PİYASAYA SÜRÜLMÜŞTÜR  25 SENEDİR BU SİSTEM PİYASADADIR ŞİMDİYE DEK DE HİÇBİR KİMSE ZOMBİLEŞMEMİŞTİR.. VEYA ENERJİSİ BİTİP BİR YERDE YIĞILIP KALMAMIŞTIR..

ŞİMDİ BÖYLE OLUMSUZ ŞEYLER ÜRETİLECEĞİNE SÖYLENECEĞİNE  KİMİN İŞİNE YARIYORSA ALIP KULLANIR  İŞİNE BAKAR  ZATEN HERKES DE ÖYLE YAPIYOR..

ARAŞTIRMALARIM DEVAM EDİYOR DİYORSUN NEYİ ARAŞTIRIYORSUN Kİ  BU İŞİN SON ŞEKLİ SON HALİ BUDUR BUNUN ÖTESİ YOKKİ  55 SENE EMEK VERİLİP  NETİCESİ KESİN KATİ OLARAK ALINAN BİR SİSTEMDİR BU  BİR PARMAK KALINLIĞINDA KATALOĞU DA MEVCUT ..
BUNLARIN DIŞINDA  BAŞKA BİŞİ ARAYANLAR YANILIRLAR V AKİTLERİNİ ZİYAN EDERLER.

BU UYUŞTURUCU MADDEMİ Kİ HALİSİLİSYONLAR GÖRECEN HAYELLER GÖRECEN  YOK UNUTKANLIK BİLMEM NELER YAPIYORMUŞ ÇOK KOMİKSİN ÇOK...

BÖYLE ABUK SABUK İŞLERİ BIRAKIN İŞİNİZE BAKIN .İHTİYACI OLAN  ALIR KULLANIR.
BİDE BU ŞEKİLDEKİ YAZILAR İNSANI BAŞKA YÖNLERDEN DE DÜŞÜNCEYE  SOKUYOR YANİ SİSTEMİ KÖTÜLEME  ALACAK OLANLARA ENGEL OLMA ŞEKİLLERİ  BÖYLE BİR ARD NİYET DE VARSA HİÇKİMSE BU KONUDA BAŞARILI OLAMAZ   MAKİNE KONUSUNDA DA DEVAMLI AY NI ŞEYLER YAPILIYOR SIRA ŞİMDİ BUNA MI GELDİ DİYE İNSAN GAYRİ İHTİYARİ DÜŞÜNÜYOR..

ARKADAŞLAR BU GİBİ SÖYLENEN ŞEYLERLEN VE EVVELDEN DE SÖYLENEN ŞEYLER HATTA DİĞER SİTELERDE  YAZILAN ÇİZİLENLERE HİÇKİMSE İTİBAR ETMESİN   HALEP OPRDAYSA ARŞIN DA BURDA BEN BURDAYIM  ALIR 15--20 GÜN DENERSİNİZ İŞİNİZE GELMEDİMİ AYNEN NASIL GELDİYSE O ŞEKİLDE YOLLUYAN VERDİĞİNİ KURUŞUNA KADAR DA ALIR  BU BENİM TAM GARANTİMDİR  VARMI BİR BAŞKASI VERİYOR MU BU GARANTİYİ  BİRAZ ZOR...

BURDA DA TEKRAR EDİYORUM BU SİSTEM BENLEN DOĞDU BENLEN DE MEZARA GİRECEKTİR BENDEN SONRA BU İŞİN DEVAMI ASLA YOKTUR HERKES DE BÖYLE BİLSİN VE BUNUN AYNISINI HİÇBİR İNSANOĞLU DA YAPAMIYACAKTIR ...............nacibaba..........................onk...

....................................................NACİBABA.......O.NACİ KANAT...GELİBOLU.................ONK...
Yukarı Dön
cihad50 Açılır Kutu Gör
wxt
wxt
Simge

Durum:
  Alıntı cihad50 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08/Eylül 2017/2014 Saat 18:05
benim kimseyi karalamak vs vs bu tür boş işlerle hiç bir zaman işim olmaz Ben Allah a inanan bir insanım boştan yere iftira atarak falan günaha giremem hem bu bir müslümana yakışmaz işim olmaz bu tip şeylerle
şimdi asıl mevzuya geleyim
benim ilgi alanım kozmik bilim çakra nano teknoloji radyo dalga sinyal kızıl ötesi frekans nano bot , enerji aura paranormal aktivit beyin gücü beyin gelişimi yaşım 28 dir , yırmı yaşımdan beri bu ve bu konulara benzer konularda araştırma yapıyorum senin yapmış oldugun sistem çok çok ilginç vucud enerjisini harekete geçiriyor bu bugüne kadar mısırlılar hariç nerde ise dünya üzerinde olmadı gibi bir şey .
eski mısırda inanılmaz olaylar oluyordu fravunlar zamanında enerji ile alakalı herneyse pramitleri araştıran insanlar enerji konusunu anlarlar
şimdi biz ankaradayız işimizde gücümüzdeyiz sende Geliboludasın amca yakın yer değilki gelelim soralım birebir konuşalım arkadaşımın teki zaten özel bir muhanehanesi var ben bile randevu ile gidiyorum o derece yogun
biz mesleğimiz icabı gerçekten merakımızdan bu çubuk sistemini sevdik naci amcaya helal olsun
hakıkaten büyük adam mış dedik naci babayı ne tanırım ne ederim

ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz şahsın görünür rütbe-i aklı eserinde

DEDİK o yüzden konu üstüne bu kadar düştüm
bu çubuklarla iş yaptım ... bulundugum yerden yaklaşık 5 km bir yere götürdü
herneyse benim ilgi alanım bu tip konulardır örneğin günümüzde YAHUDİLER el birliği ettiler deccalın zuhurunu hızlandırmaya çalışıyorlar örneğin Rockefeller ailesi dünya nufusunu kontrol altında tutmaya çalışıyor insanlar çogalmasın diye ve büyük ölçüde bunu yapıyorlarda ve AKLA ZİYAN paralar dönüyor bu işde insanların beyinleri günümüzde kontrol altına alınmaya başladı desem herkez bana güler belki ama delilli ispatlı olan şeyler bunlar mesala tüm dünya kadınları nerden çıktı bu TAYT GİYMEYE başladı

kuranda çogu ayette düşünmez misiniz öğüt almazmısınız der
onlar savaş ateşi yakmaya çalıştıklarında Allah o ateşi söndürdü der
Onlar ekinlerle oynarlar ve nesillerle oynarlar diyor ÇOGU KURAN AYETİNDE ALLAH C.C. BİZLERE
umarım açıklayıcı bir yazı olmuştur .
Yukarı Dön
admin Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
NACİBABA

Durum:
  Alıntı admin Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09/Eylül 2017/2014 Saat 10:49

SELAM  ARKADAŞLAR

ŞİMDİ VAR YA BENİM BİR EZELLİ DÜŞMANIM AÇMIŞ BİR BLOGER ORDA KİNİNİ KUSUYOR
ÇUBUKÇU NACİBABA     DİYE DE BİR BAŞLIK ATMIŞ  ..BURDA  BU SİTEDEN İŞİNE YARAYAN YERLERİ ALIP KENDİ AKLINCA  DEĞİŞTİRİP HATTA İLAVELER YAPIP BURDA  YAZIYOR.
BU KİŞİ  BELLİ BİR ZENGİN GRUP DEDEKTÖR SATICILARININ BİR ZAVALLI ELEMANIDIR GÜYA AKLI SIRA YAZDIKLARINLAN  MİLLETİ BANA KARŞIN ZEHİRLİYECEK  VE BENİM İŞLERİM DÜŞECEK İŞ YAPAMAZ HALE GELECEĞİM GİBİ VARSAYIMLARLAN HAREKET EDİYOR..
OĞLUM İLK ÖNCE ŞUNU BİR DÜŞÜN  SENİN ANAN VE BABAN DAHA ÇOCUKKEN  BEN BU PİYASADA VARDIM  VE HALEN DE DİMDİK AYAKTAYIM  VARIM  SEN DAHA DÜNKÜ ÇOCUKSUN ÇIKMIŞIN PİYASAYA  ŞEREFİNİ HAYSİYETİNİ  AYAKLAR ALTINA ALIP KENDİNİ O BU FİRMALARA 3 KURUŞA PAZARLIYORSUN  BAK BUNU NE DÖNMELER YAPAR NE DE UMUMHANEDEKİ KADINLAR YAPAR  TAMAM ONLAR KENDİ ETLERİNİ PAZARLIYORLAR SENİN GİBİ ŞEREFSİZLİK YAPMIYORLAR BAK ARADAKİ FARKA  TEKLİF ETSEN DE SENİ ŞİDDETLEN REDDERLER YAPMAZLAR ,,YAPTIRAMAZSSINDA  ÇÜNKİ SENİN BU YAPTIKLARIN DÜNYANIN EN PESPAYE EN ŞERFSİZ EN ADİ İŞİDİR  BUNDAN DAHA ADİ BİR İŞ YOKTUR.....BİLİYORSUN  İDRAK DA EDİYORSUN   AMA HALEN DEVAM EDİYORSUN SENİN CEZANI ZATEN ALLAH YAKINDA VERİCEK  BUNU DA BİLESİN.. ALLAH BİLE SANA TİKSİNEREKTEN BAKIYOR RAHMETLEN  HİÇBİRZAMAN BAKMAZ  .... SEN BEYİN ÖZÜRLÜSÜN  ÇÜNKİ HER NEYSE..
BU KİŞİ HAKKINDAKİ GENİŞ YAZILARI   (( HAKKIMDA AYKIRI YAZI YAZANLAR  )) KISMINDA OKUYUP TAKİP EDEBİLİRSİNİZ  GENİŞ TAVSİLAT ORADADIR..

BİDE DİYORSUNKİ  DAHA HALEN BENİ TANIMADINMI SAF AYAKLARINA MI YATIYORSUN DİYORSUN  SENİ TANISAM ZATEN  ANINDA DÜNYAN DEĞİŞECEK BUNA EMİN OL DA  HİİÇ KENDİNİ BELLİ ETME BU YAŞTAN SONRA DA BENİM BAŞIMI BELAYA SOKMA  SERBESTSİN NE YAZARSAN YAZ NE YAPARTSAN YAP TA BU MİLLET SENİ N YAZDIKLARINA İNANMAZ  HERKES YAZDIKLARINA GÜLÜYOR  BEN 60 KÜSUR SENEDİR BU TÜRKİYE CUMHURİYETİNDE  VARIM ADRESİM BELLİ TELEFONUM BELLİ  HERŞEYİM BELLİ  SİZLER GİBİ LAĞIMLARDA SAKLANMIYORUM  SİZLER LAĞIM FARELERİSİNİZ ANLADINMI.......

BENİM SİTEDE YAZMIYAN OLMUYAN BİŞİYİ BUNUN SİTESİNDE GÖRÜRSENİZ ANLAYIN BENİM HERŞEYİMİ ÇALIP SANKİ BEN YAZMIŞIM GİBİ ORAYA YERLEŞTİRİYOR SUÇUN SUÇUNU YAPIYOR  BU KİŞİYE VE YAZDIKLARINA DİKKAT EDİN  CİDDİYE ALMAYIN ..AKSİ KENDİNİZE YAZIK ETMİŞ OLURSUNUZ VEBALİNİ SİZ ÇEKERSİNİZ..

Yeni hikayeler gelsin dedik ve Nacibaba bizleri kirmadi.

Iste yeni bir hikaye baslangici... 5 kafadar tektekcilik yapmak icin daha rahat bir yer olan (!) Suriye sinirini gecer ve macera baslar. Dogru tabiiki Suriye o kadar rahat bir yer ki heryer gulluk gulistanlik. (Manyak herif) :)

DAHASI DA VAR ONUN YERİNDEN OKURSUNUZ.
EVET BU MACERAYA KALKIŞTILAR GİTTİLER ÇALIŞTILAR VE SONUNDA DÖNÜŞ YOLUNDA  BASKINLAN SOYULDULAR  BU KİŞİLER ..
BENİM BUNLARA  HAYATİ TAVSİYELERİMİ  DİNLEMEDİLER SONUÇTA BAŞLARINA BUNLAR GELDİ  BU KISMI DA  (( SURİYEYE GEÇİP TEKTEK İŞİ YAPMAK  )) KISMINDAN OKURSUNUZ.

BUNLARDA BENİM YAPIM OLAN ÇUBUK SİSTEMİ DE VARDI DEDİMKİ  BUNU HER ALANDA KULLANIN  GİDİCENİZ YOLU SORGULAYIN TANIŞTIĞINIZ KİŞİLERİ SORGULAYIN  KILAVUZU SORGULAYIN  DÖNÜŞ YOLUNU SORGULAYIN  SINIR GEÇERKEN MAYINI SORGULAYIN KISCA HER ŞEYİ SORGULAYIP ONA GÖRE HAREKET EDİN  AMA YOK BEN ÖYLE DEMEMİŞİM.. SONUÇTA  BUNLAR GELDİ BAŞLARINA  HALBUKİ KONTROL ETSELERDİ SORGULAMA YAPSALARDI  BUNLAR OLMAYACAKTI  DAHA BAŞTAN NE OLACAĞINI BİLECEKLERDİ ONA GÖRE DE HAREKET EDİCEKLERDİ  BEN NE YAPAYIM....

HEM DE ÇABUK VE PRATİK OLSUN DİYE 10 cm  LİK LERDEN VERDİMDİ ELLERİ NE  BUNA RAĞMEN KULLANMADILAR VEYA UNUTTULAR  BAKIN RESİMLER İÇİNDE  HARABELERİN ARASINDAKİ TOPRAK  OYUK OYUK HER ADIM BAŞINDA BİNLERCE ÇUKUR AÇILMIŞ İŞTE BU EKİBİN ÇALIŞMASIDIR BU DÜNYAYI TOPLADILAR  VE ELLERİDEN DE GİTTİ HEPSİ ..

DİYECEĞİM ODURKİ  HER KİM BENDEN ÇUBUK ALDIYSA ARAZİYE GİDERKEN HEM YOLU KONTROL EDİN HEM GİRDİĞİNİZ YERİ SIK SIK KONTROL EDİN  DÖNÜŞÜ DE EVE KADAR OLAN KISMI DA KONTROL EDİN İŞİNİZİ ŞANSA BIRAKMAYIN YANINIZDAKİ KİŞİLERİ DE KONTROL EDİN  EN MÜHİMİ DE TANIMADIĞINIZ ALICILARI  VE BU İŞE DAİR OLAN KİŞİLERİ DE SORGULAYIN NE OLDUĞU ÇIKAR MEYDANA ..

BU SİSTEMLEN HAYATTA NE VARSA HERŞEYİ KONTROL EDEBİLİRSİNİZ SORGULAYABİLİRSİNİZ
BU SİSTEM SİZİN EN BÜYÜK YARDIMCINIZDIR..

Bİ DE KALKMIŞ  SATIŞLARIN HESABINI YAPMIŞ  YAZDIĞI YAZIDA ..
BİR KERRE SATIŞLARDA BEN ARACIYIM  BEN 2 SENE ÖNCESİNE KADAR MAKİNE SATMIYORDUM Kİ  SADECE PROGRAMLAMA ,AYAR,BAKIM,TAMİR, GİBİ İŞLERE BAKIYORDUM AMA  GÖRDÜMKİ ADAMLAR 1 CİHAZ SATIP 10 CİHAZ PARASINI CEB E İNDİRİYOR  İŞTYE BU İŞE DUR DİYEBİLMEK İÇİN B EN BUNUN İÇİNE GİRDİM ŞİMDİ İYİ DİNLEYİN..

BENİM HER SATILAN CİHAZDAN  1 KURUŞ DAHİ MENFAATİM YOKTUR VE ÜSTÜNE ÜSTLÜK DE TÜRKİYE ŞARLARINA GÖRE DE AYARLANIYORLAR HER SATILAN CİHAZ  HER SATILAN CİHAZ  BURAYA KADAR İNTİKAL EDEN  MASRAFI NEYSE O BAZ ALINIP SATILIYOR  PARASINI GETİREN ŞİRKET ALIYOR VE FATURASINI DA O ŞİRKET KESİYOR  BENİM BURDA YAPTIĞIM İŞ İŞTE BU TEKELİ BU RANTI KIRMAK İÇİN YAPTIĞIM EYLEMDİR TEK AMAÇ BUDUR  YARIN ÖBÜRGÜN  BAKTIM  HEPSİ HİZAYA GİRDİ O ZAMAN SATIŞI DA KESİCEM ÇÜNKİ BANA EK BİR  KÜLFETTİR .. AMA ŞİMDİDEN BELLİDİR Kİ HİÇBİRİNİN HİZAYA GİRECEĞİ YOKTUR YENİDEN ALABİLDİĞİNE FİYATLARI ARTIRDILAR HEPSİ  NE DİYELİM ALLAH GÖZLERİNİ DOYURSUN .
ŞİMDİLİK  DİYECEKLERİM BUKADAR..

................................................................................................NACİBABA.....................ONK..  

Düzenleyen admin - 09/Eylül 2017/2014 Saat 11:42
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 8283848586 91>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50