Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5ÇUBUK SİSTEMİ <>5NACİBABA İMALATIDIR (TM) yani TÜRK malıdır %100 --ÇUBUK S
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

NACİBABA İMALATI VE YAPISI OLAN ÇUBUK SİSTEMİ

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 8081828384 91>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
kasım80 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 12/Temmuz 2017/2016
Durum:
Gönderilenler: 2
  Alıntı kasım80 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31/ocak 2017/2014 Saat 09:01
NACİ BABA SELAMLAR,ÇUBUKLARI BUGÜN TESLİM ALDIM,ADRESİME TESLİM EDİLDİ.ŞİMDİ BUNDAN SONRA SENİNDE YARDIMINLA KULLANMAYI ÖĞRENECEM İNŞALLAH.TEŞEKKÜRLER,SAYGILAR NACİBABA.
Yukarı Dön
MAHCAKAR Açılır Kutu Gör
wxt
wxt
Simge

Son Giriş: 27/Mart 2017/2020
Durum:
Gönderilenler: 6
  Alıntı MAHCAKAR Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21/Şubat 2017/2014 Saat 16:49
nacibaba hayırlı akşamlar çubuklarla çalışmalar olumlu.kan grubum ARh pozitif olmasına rağmen ev içinde sorduğum nesnelere cevap verdi. Saygılarımla
Yukarı Dön
cihad50 Açılır Kutu Gör
wxt
wxt
Simge

Son Giriş: 19/Mayıs 2017/2016
Durum:
Gönderilenler: 30
  Alıntı cihad50 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22/Şubat 2017/2014 Saat 04:50
sabırla azimle çalışınca sonuç veriyor
Yukarı Dön
FIRTINA38 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 21/Eylül 2017/2014
Durum:
Gönderilenler: 41
  Alıntı FIRTINA38 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03/Mart 2017/2014 Saat 21:11
selamlar naci baba 3 sattir okuyorum sayfaları gözlerim bulanmaya başladı, çubukların 30 cm 4 lü fiyatını bulamadım, yazarsan sevinirim Allah a emanet olun...
Yukarı Dön
admin Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
NACİBABA

Son Giriş: 10/Nisan 2017/2024
Durum:
Gönderilenler: 2037
  Alıntı admin Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12/Mart 2017/2014 Saat 00:04

ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR

HEP AYNI FİYATTA DURUYOR 10 SENEDİR  SADECE 250 TL DİR...

SAYGILAR.........................................................................................NACİBABA............ONK.....

Yukarı Dön
cihad50 Açılır Kutu Gör
wxt
wxt
Simge

Durum:
  Alıntı cihad50 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01/Nisan 2017/2014 Saat 12:03
herkese selamlar ,
çubuklar hakkında deneyimi olan arkadaşlarımızın
paylaşımlarını tecrübelerini yazmalarını bekliyorum ,
şöyle bir eski sayfalara baktım da çubuk kullanımı hakkında biraz
insanlar sıkıntı yaşamışlar
deneyim sahibi kardeşlerimizin nasıl çubuk kullandıklarını
nelere dikkat ettiklerini yazmalarını rica ediyorum
kullanırken kaç kez çubukları parlattıklarını
bir kere bulduktan sonra tekrar tekrar aynı şeyleri
sorup tekrar tekrar buluyorlarmı
örneğin ben çubuklar ile saklanan şeyi buluyorum
fakat ikinci ve üçüncü kez saklanan nesne aynı olursa o gün bir daha bulamıyorum
böyle bir sıkıntı var paylaşımlarınızı bekliyorum
Yukarı Dön
admin Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
NACİBABA

Durum:
  Alıntı admin Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06/Nisan 2017/2014 Saat 16:55

DİKKAT--->> BURASINI ÇOK DİKKATLİ OKUYUNUZ <--<--------------------------------------ONK.....

YAPILAN SON TESTLERDE ORTAYA ÇIKAN YENİ DURUMLAR......3---4----2014---TARİHLİDİR

ŞİMDİ  ARAZİDE HERHANGİ BİR YERDE DURUP TA ÇUBUKLAN SORGULAMADA  ALTIN KONUSUNDA SİZİ BİR YERE GÖTÜRÜYOR BURASI DİYOR .. MAKİNE İLEN KONTROLDE  MAKİNE CEVAP VERMİYOR  VEYA KARIŞIKLIK SESLER ÜRETİYOR ..KAZIP BAKIYORSUNUZ BİŞİ YOK BİRKAÇ TAŞ ÇIKIYOR  VE ÇUBUKLAR BUNLARI GÖSTERDİĞİ GİBİ  HALEN TOPRAK İÇİNİ GÖSTERMİYE DEVAM EDİYOR FAKAT YİNE BİŞİ YOK  ÇOĞU ARKADAŞ DİYOR Kİ  KAZDIĞIMIZ YER ÇAKILLIK OLMAYA BAŞLADI  BİRKAÇ ARKADAŞ O TAŞLARI ALMIŞ  EVDE YIKAMIŞ  PARLIYAN  BİŞİLERMİŞ BAZISI İMKANI OLAN  BU TAŞLARI ANALİZ ETİRDİĞİNDE BUNLARIN KUARTZ TAŞI OLDUĞUNU ÖĞRENMİŞ   VE KAFALAR KARIŞIYOR ŞÜPHELER BAŞLIYOR ARTMAYA .....HİÇKİMSE ŞÜPHELENMESİN KAFALAR DA KARIŞMASIN  BİLMEDİĞİMİZ DURUMLAR ORTAYA ÇIKMIŞTIR BUNLARI AŞAĞIDA  AÇIKLAMAYA UĞRAŞACAĞIM.........................ONK......

<> ÇUBUKLAN KONUSU ALTIN OLAN BİR YER SORDUNUZ  ARAZİDE İKEN...
<> VE SİZİ BİR  YERE GÖTÜRDÜ   BURASI DEDİ ..
<> YERE Bİ DE MAKİNE TUTUYORSUNUZ  FAKAT MAKİNE BİŞİ GÖSTERMİYOR
<> ÇUBUK GÖSERİYOR-----MAKİNE YOK BİŞİ DİYOR
<>  VE KAFA KARIŞIYOR ŞÜPHELER BAŞLIYOR ARTMAYA
BU DURUM HERKESİN BAŞINA GELDİĞİ İÇİN  BAŞLADIM BU NİYE OLUYOR DİYE ARAŞTIRMAYA
VE SONUÇLARI AŞAĞIDA YAZMAKTADIR  DİKKATLİCE OKUYUNUZ..

<> Bİ DE KAZALIM BAKALIM DİYORSUNUZ  BAŞLIYORSUNUZ O YERİ KAZMIYA  50--60--70--
      80---1  METRE  KADAR BİR YERİ AÇIYORSUNUZ DA   BU 1 METRENİN İÇİNDEKİ KAZIMDA  BAYAĞI BÜYÜK KAYA  TAŞLAR DA ÇIKIYOR   SONUÇTA ÇAKIL TAŞI OLAN BİR TABAKA BAŞLIYOR ÇIKMAYA  BU ÇUKURDAN ÇIKAN TOPRAK  ÇAKIL VE O KAYA GİBİ TAŞLAR DA ÇUKURUN YANIBAŞINDAYKEN ARKADAŞ TEK ÇALIŞIYOR ÇUBUKLAN  TUTUYOR BAKAYIM DİYOR   VE O ÇIKAN KAYA GİBİ TAŞLARI DA ÇEKTİĞİ GİBİ  ÇUKURUN DİBİNİ SAĞINI SOLUNU DA ÇEKİYOR .
ÇUKURDAN ÇIKIP BU SEFER MAKİNE TUTUYORLAR MAKİNE YİNE BİŞİ GÖSTERMİYOR  BU SEFER SİNİRLENİP ÇUKURU KAPATIYORLAR DÖNERLERKEN DE O TAŞLARDAN BİRİNİ YANINDA GÖTÜRÜYOR EV DE BU TAŞI SUDAN GEÇİRİYOR  KAYA TUZU GİBİ BİŞİ  PARLIYOR DA  BAZI YERLERİ  BUNDAN HUYLANIP  BU TAŞI  TAHLİLE GÖTÜRÜYOR VE SONUÇ  ( KUARTZ  KRİSTALLİ  )  OLAN BİR TAŞ DENİLİYOR  VE DÖNÜYOR...

ŞİMDİ DISCOWERY  TELEVİZYONUNDA   BU ALTINCILARA AİT ÇOK YOĞUN PROGRAMLAR VAR  DİZİ FİLMLER GİBİ GİDİYOR  BU PROGRAMLARIN BİRİNDE  HERHANGİ BİR TOPRAKTA ALTIN ARANILACAKSA BU KUARTZ KRİSTALİNİN ÇIKMASI  ŞARTMIŞ  BU KUARTZIN BULUNDUĞU TOPRAKLARDA ALTIN YOĞUN ŞEKİLDEYMİŞ  BUNUN YANINDA ŞART OLAN BİR BAŞKA ŞEY DE  ÇAKILIN ÇIKMASI  OLMASI ŞARTMIŞ VE ALTIN BU ÇAKILLAN BERABER ÇIKIYOR..
ÇAKILLI TOPRAĞI  ALTIN ELEME KABINDA ELEDİĞİNİZDE SONUÇ TASIN DİBİNDEKİ ALTINI GÖRÜYORSUNUZ  BU ALTIN  %90 OLARAK AYNI KUM TANELERİ GİBİ  ARALARINDA İRİ OLANLARI DA MEVCUT TABİİKİ  VE BU ŞEKİLDE ELDE EDİLEN  ALTININ DEĞERİ DE ÇOK YÜKSEK ..

NOT-->  BU İŞİ KENDİ GÜVENİLİR ELEMANLARIMIZLAN DA DENEDİK DOĞRU OLDUĞU MEYDANA ÇIKMIŞTIR..

YANİ ÇUBUK SİSTEMİNİN BU ŞEKİLDE GÖSTERDİĞİ BU GİBİ YERLERDE YUKARDAKİ ARANAN ŞARTLAR OLUŞURSA  O YERDE BU DURUMUN OLDUĞU KUWETLEN VARSAYIMDIR...

VE YENİ ÇIKAN BİŞİ DAHA  BU KUARTZ IN UZUN DAMAR ŞEKLİNDE TOPRAĞIN İÇİNDE GİDENLERİ DE VAR  ALTINLAR DA BU KUARTZLAN BERABERLER ... ALTINLAR BAZEN BİR NOKTADA TOPLAŞMIŞ BULUNUYORLAR TOPRAK ÜSTÜNDEN  BU GİBİ YERLERİN TESPİTLERİ DE ŞÖYLE OLUYOR  ..
İLK ÖNCE SORUYORUZ BU BÖLGEDE KUARTZ KRİSTAL DAMARI VARMI   VAR VEYA DAĞINIK  OLARAK TESPİTLERDE  BUNA BAĞLI OLARAK  ÇAKILLI  YER OLAN KUARTZ TAŞLARI VARMI 
VAR  CEVABINDA  BUNA BAĞLI YANİ KUARTZ+ÇAKILLI OLAN YERDE ALTIN VARMI  VAR DENİLİRSE O YER  KESİN BOŞ DEĞİLDİR  AMA ŞEKİL USÜL  VE ÇALIŞMA KOŞULU DEĞİŞİKTR

BUNLARIN HEPSİNİN DIŞINDA  SORDUĞUNUZDA SİZİ  BURDA DİYE GÖTÜRDÜĞÜ YERDE  MAKİNE DE ÇOK GÜZEL CEVAP VERİYORSA ZATEN ARADIĞINIZI BULMUŞ OLUYORSUNUZ 

AMA TERSİ  MAKİNE CEVAP VERMİYOR  ÇUBUK TEPKİ VERİYORSA  BU YAZI GEÇERLİDİR ..
HERKEZ BU DURUMA DİKKAT ETSİN ARAZİDE ..

ALASKADAKİ BU ŞEKİLDE ALTIN ARAYAN MADENCİLER DE AYNEN YUKARDAKİ BAHSİ VE ANLATIMI GEÇEN ŞEKİLİ BULMADA ON LAR DA ÇUBUK SİSTEMİNİ KULLANIYORLAR   DİSCOWERY  PROGRAMINDAN TAKİP EDİP GÖREBİLİRSİNİZ  NASIL YAPILDIKLARINI ..

SORUSU OLAN YAZSSIN ................................................NACİBABA..........................ONK......    
Yukarı Dön
cihad50 Açılır Kutu Gör
wxt
wxt
Simge

Durum:
  Alıntı cihad50 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06/Nisan 2017/2014 Saat 18:00
memlekette tam takır kuru bakır :D
Yukarı Dön
admin Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
NACİBABA

Durum:
  Alıntı admin Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07/Nisan 2017/2014 Saat 10:28

ÇOĞU ARKADAŞ DİYORKİ  BU ÇUBUKLARI  L  ŞEKLİNDE YAPAMAZMISIN  SORUSUNA CEVABEN

ARKADAŞLAR    L    ÇUBUK KULLANIMI AYNEN DEDEKTÖR GİBİDİR  YANİ  DEDEKTÖRÜN BAŞLIĞI MALIN ÜSTÜNE GELİNCE BURDA BİŞİ VAR DİYORSA   BU   L  ÇUBUK TA AYNI İŞİ YAPAR  ONUN İÇİN BENİM AÇIMDAN GEÇERLİ DEĞİLDİR .

KİŞİ SORGULUYOR ,,İSTİKAMETİNİ ALIYOR,,VE YÜRÜYÜP NERDE OLDUĞUNUN ÜSTÜNE KİŞİYİ GÖTÜRÜYOR  BENİM YAPIM OLANLAR AMA DİĞERLERİ ASLA BUNU YAPMAZLAR VE DEVAMLI YANLIŞ İŞLER YAPARLAR  BIKARSINIZ KAZMAKTAN ...OLAY BUDUR..

BENİM ÇUBUK SİSTEMİM DEVAMLI SORU VE CEVAP İŞİDİR  DİĞERLERİNE AKLIM KESMEZ ..
EN GEÇERLİSİ DE  BENİM YAPIM OLAN SİSTEMDİR  ÇÜNKİ BURDA TAM ŞARTLARA RİYAET EDEN  ARADIĞINI  BULUR  SAYISI BELLİ OLMAYAN KİŞİLER DE BULMUŞTUR....

BENİM BU SİSTEMİMİN  DİĞER HİÇBİR ÇUBUK SİSTEMİNLEN KARŞILAŞTIRMASINI YAPMAYINIZ  BU İŞİN EN SONU BU ŞEKİLDİR  KOCA BİR 55 SENEDE BU İŞ BAŞARILMIŞTIR VE AYNISINI DA DÜNYAA YÜZÜNDE BENDEN BAŞKA HİÇBİR KİMSE DE YAPAMIYACAKTIR BUNU DA BÖYLE BİLİN  VE DE BENLEN DOĞDU BENLEN DE ÖLECEKTİR  BENDEN SONRASI DA ARTIK YOKTUR  BUNU DA HERKEZ BİLSİN...

SON OLARAKTAN DA ŞUNU  BELİRTEYİM..
BİR ÇOK KİŞİ DALGASINI GEÇİYOR ALAY EDİYOR ABUK SABUK KONUŞUYORLAR  AMA BUNLARI YAPARKEN AKILLARININ KESMEDİĞİNDEN YAPIYORLAR HALBUKİ ELİNE ALIP TA BİR DENESE  YAPTIKLARINDAN  SÖYLEDİKLERİNDEN DOLAYI BİN PİŞMAN OLACAKLARDIR  AMA DENEMEDEN BAKMADAN AHKAM KESENLER ELBETTE YERDEN YERE DE VURACAKTIR BU DOĞALDIR  İNSANLAR HİÇ BİLİNMEYEN  GÖRMEDİKLERİ BİŞİ KARŞISINDA  KENDİ KAFALARINCA ELBETTE  BİR TAKIM İNKAR YOLLARINA GİDECEKLERDİR  HALBUKİ BÖYLE  YAPACAKLARINA  ALSINLAR Bİ TAKIM BAKSINLAR DENESİNLER NE NEYMİŞ GÖRSÜNLER  EĞERKİ BEĞENMEZLERSE   İSTEMEZLERSE  AYNI NASIL TAM ŞEKİLDE GELDİYSE YOLLASINLAR GERİ  VERDİKLERİNİ, DE KURUŞUNA KADAR DA ALSINLAR DİYORUM ..
AMAA  İÇİ AÇILMIŞ  YİNE USTURUPLU ŞEKİLDE KAPATILMIŞ ARTIK O HANGİSİ AÇILMIŞSSA BİDAA ÇALIŞMAYACAKTIR  BU ŞEKİLDE GERİ İADELER KONTROLDE BOZUK ÇIKARSA GELDİĞİ GİBİ GERİ YOLLANIR  BUNU DA BİLESİNİZ BUNU %99 KİŞİLER YAPMAKTADIR SONRADA VERİP VERİŞTİRİYORLAR  ALMADIM YA GERİ  ÇÜNKİ HASAR VERMİŞLER  BU KİŞİLERİN DE LAFLARINA KANMAYINIZ .. ORDA BURDA  YAZDIKLARINA DA İNANMAYINIZ  İŞTE YAZARLAR SÖYLERLER SONUNDA DA SUSARLAR  YAPTIKLARINLAN KALIRLAR ..

DİKKAT--> HER ÇUBUKTA  BENİM MİKROSKOPİK İŞARETLERİM VARDIR BUNLAR KAYBOLURSA GERİ ALINMAZ BUNU DA BİLİNİZ .....ISPATI DA AŞAĞIDAKİ RESİMLERDİR BLÖF DEĞİLDİR

dededededede

SAYGILARIMLAN.....................................................................NACİBABA......................ONK...

Düzenleyen admin - 19/Nisan 2017/2014 Saat 22:13
Yukarı Dön
admin Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
NACİBABA

Durum:
  Alıntı admin Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09/Nisan 2017/2014 Saat 09:46

CİHAT50..................ARKADAŞA CEVABEN

YUKARDAKİ YAZINI DAHA YENİ GÖRDÜM ONA BİR CEVAP YAZALIM

BOYUNA MESAJ ATIYORSUN HALBUKİ BURAYA YAZSSAN SORULARINI DİĞER ARKADAŞLAR DA İSTİFADE EDERLER ÖZEL OLANI MESAJDAN ATARSIN AMA SORUN OLURSA BU KISMA YAZIVER
GEÇEN MESAJDA DİYORSUNKİ ARTIK HİÇBİR PROBLEM KALMADI HEPSİNİ ÇÖZDÜM ARTIK NE İSTERSEM YAPIYORUM HİÇ YANLIŞ YOK HERŞEY DOĞRU DİYORSUN BAK EN SONUNDA BECERDİN  HAYIRLI OLSUN DİYORUM ..

MESAJ KISMINA BUNLARI YAZIYORSUN SONRADA  AŞAĞIDAKİ SORUNU YAZIYORSUN BEN BU İŞTEN BİŞİ ANLAMADIM...?????

..............................................................................................NACİBABA......................ONK...

Düzenleyen admin - 02/Mayıs 2017/2014 Saat 19:40
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 8081828384 91>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50