Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5ÇUBUK SİSTEMİ <>5NACİBABA İMALATIDIR (TM) yani TÜRK malıdır %100 --ÇUBUK S
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

NACİBABA İMALATI VE YAPISI OLAN ÇUBUK SİSTEMİ

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 7475767778 91>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
armakom Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 09/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 11
  Alıntı armakom Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01/Nisan 2017/2013 Saat 18:44
selam naci abi. abi cubuklar 0 rh + kan gurubunda hizli calisir mi?

ARKADAŞIM MERHABA AŞAĞIDA BAŞKA KONU İŞLENDİĞİNDEN YER KALMADI BURAYA YAZDIM SENİN SORUNUN KARŞILIĞINI VE DE DİKKAT ÇEKSİN DİYE KIRMIZI İLEN GEÇTİM

ARKADAŞIM BU İŞ KİŞİDEN KİŞİYE DEĞİŞİYOR EN HIZLI VE ÇABUK HAREKET HEM DE TEK BAŞINA 2 ADET ÇUBUKLAN  ( SIFIR  ER AŞ NEGATİF  )  KANDA EN HIZLI HAREKET EDİYOR   A--B  VE DİĞER GURUPLARDA ÇOK YAVAŞ VEYA  KARŞISINA BİR KİŞİ ALMAKLAN SORUN ÇÖZÜLÜYOR .. AMA İMKANSIZ DENİLEN GURUPLARDA BİLE ŞAHANE ŞEKİLDE ÇALIŞTIĞI ÇOĞU KİŞİDE GÖRÜLMÜŞTÜR  BU DURUM KİŞİNİN BÜNYESİ İLEN DE ORANTILI SEYRETİĞİ
KESİN SAPTANMIŞTIR  BÜNYE VE VÜCUT NE DENLİ SAĞLIKLIYSA  O KİŞİDE SÜPER VDE ÇALIŞIYOR..

SONUÇ OLARAK  1 TAKIM ALIP DENEYECEKSİN  ANCAK O ZAMAN NEYİN NE OLDUĞU MEYDANA ÇIKMAKTADIR  BU KESİN BÖYLEDİR

BİR AŞAĞIDA DA  HİÇ ÇALIŞMAYAN KİMSELERİN ŞEKLİ ŞEMALİ ÇIKARILMIŞTIR BUNLARI DA KONUDA BİR BİLGİ EDİNMEK ÜZERE OKURSUNUZ  ŞİMDİLİK BUKADAR ..

SAYGILARIMLAN.......................................................................NACİBABA....................ONK...

Düzenleyen nacibaba - 01/Nisan 2017/2013 Saat 21:29
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01/Nisan 2017/2013 Saat 20:55

BAZI KİŞİLERDE  HİÇMİ HİÇ ÇALIŞMIYOR HATTA KARŞISINA BİR KİŞİ ALSA BİLE YİNE O KİŞİDE KIPIRTI DAHİ YOK  BUNUN ÜSTÜNE  BEN EĞİLDİM İYİCE BİR ARAŞTIRDIM SONUÇTA 10 VAKKADA  AYNI KİŞİLİKTEKİ OLAN  KİŞİLERLEN KARŞILAŞTIM  BUNLARI  NE YAZMAK NE DE SÖYLEMEK İSTEMİYORDUM AYIP OLMASIN DİYE AMA GEÇEN GÜNKİ BİR TELEFON KONUŞMAM-
IZDAN SONRA BU DURUMDAKİ KİŞİLERİ  AÇIKLAMAYA KARAR VERDİM  ..

OLAYLARIN  ŞEKLİ ŞEMALİ  BU KİŞİLERDE AYNIDIR SANKİ AYNI KALIPTAN İMAL EDİLMİŞLERDİR GİBİ...

2 SENE ÖNCE  BENDEN ÇUBUK ALMIŞ BUNCA ZAMANDIR HİÇ SES SEDA YOKTUR  VE 2 SENE SONRA BANA TELEFON AÇIP İLK BAŞTAN GAYET KİBAR DÜZGÜN BİR KONUŞMA İLEN DİYORKİ
NACİBABA --BUYRUN ---  BEN SİZDEN  ÇUBUK ALMIŞTIM AMA BENDE KARŞIMA DAHİ KİŞİ ALSAM HİÇ ÇALIŞMIYOR AİLE BREYLERİNLEN DE DENEDİM OLMUYOR  NE YAPICAZ BUNU  ??
DİYORUM Kİ BİR TEMİZLEYİP PARLATIN SONRA DENEYİN----DENEDİM NACİBABA HER YOLU DENEDİM OLMUYOR  BEN BUNLARI GERİ İADE ETMEK İSTİYORUM ----TAMAM DA NE ZAMAN ALMIŞTINIZ BUNLARI----İŞTE 1 AY KADAR OLUYOR----İSMİNİZ SOYADINIZ  NEYDİ SİZİN --İŞTE .....................................BU --TAMAM BEN BİR KONTROL EDEYİM DE GARANTİ KAPSAMINDA MI DIŞINDA MI  SİZİN TEL NOSUNU DA VERİN  BEN SİZİ YARIM SAATE KADAR ARAYACAĞIM  TAMAMMI ----TAMAM ----KAPATIYORUZ TELEFONU .
MUAZZAM BİR ŞİFRESİ OLAN HAYATTA ÇÖZÜLEMİYECEK BİR HARD DİSKİM VAR USB DEN HARİCİ GİRİŞLİ  TÜM MAKİNE TAMİRLERİ OLSUN SATILAN MAKİNE OLSUN ÇUBUK KONUSU OLSUN HEPSİ İSİM ADRES TEL ŞEHİR  VE VERİLDİĞİ TARİHLEN TÜMÜ KAYITLIDIR BENDE
BAKIYORUM 1 AY İÇİNE YOK 2 AY İÇİNDE YOK  VE İSİM SOYADI YAZIP BİLGİSAYARDAN  ARIYORUM TAA 2 SENE ÖNCE ALINDIĞI ÇIKIYOR MEYDANA ..... VE AÇIYORUM O KİŞİYHE TELEFON DİYORUM BÖYLE BÖYLE BENİM GERİ ALIM ŞEKLİM ANCAK 1 AY İÇİNDEDİR O DA YOLLAYACAKSIN IZ BENİM  MİKROSKOPİK İŞARETLERİM 4 ÇUBUKTA DA DURUYORSA TAMAM  İADENİZ KABUL OLUNUR AMA EN UFAK BİR OYNAMA BİŞİ VARSA SİZE İADE OLUNUR ----
DİYORKİ ŞİMDİ BUNU GERİ ALMIYACAKMISIN ---MAALESEF ALAMAM ÇÜNKİ 2 SENE GEÇMİŞ ARADAN ŞİMDİ Mİ BU İADE ŞEKLİNİ DÜŞÜNÜYORSUNUZ  DEMEMLEN BİRLİKTE AÇIYOR AĞZINI YUMUYOR GÖZÜNÜ  BELKİ BU YAŞIMA KADAR YENİ DUYDUĞUM KÜFÜRLERİ DE SIRALIYOR 
ARKASI ARKASINA  AMAN YARABBİ NELER NELER SÖYLÜYOR SONUNDA BİR ARA VERİYOR  O
ANDA BEN SORUYORUM (RAHATLADIN MI BARİ )  DİYORKİ SEN BENİM KİM OLDUĞUMU DAHA BİLMİYORSUN SEN ÖLDÜN  BÜTÜN SÜLALENLEN HELALLEŞ YAKINDA  MEFTASIN SEN ?????
TAMAM BEKLİYORUM BELKİ BENİM YERİME SEN GİRERSİN O TOPRAĞIN ALTINA HA BAK İŞTE O ZAMAN  SANA NE ÇUBUK NE MAKİNE LAZIM İSTEDİĞİN GİBİ ARARSIN DİYORUM DAHA DA KÖPÜRÜYOR ..............................................NELERT NELER  EN SONUNDA BEN KAPATIYORUM TELEFONU.......
İŞTE BU GİBİ KİŞİLERDE HİÇMİHİÇ ÇALIŞMIYOR ARKADAŞLAR  SONUNDA BU PROBLEMİ ÇÖZDÜM  DAHA DA YAKİNEN İNCELEDİĞİMDE HİÇ SEBEBSİZ YERE TÜM ÇOLUĞU ÇOCUĞUNU KARISINI HATTA KENDİ ANNESİNİ DE DAYAKTAN GEÇİRİYORLARMIŞ BU GİBİLER SOKAĞA ÇIKINCA DA SÜT DÖKMÜŞ KEDİ OLUYORLARMIŞ EFELİKLERİ EVDE BİR DE TELEFONUN UCUNDAYMIŞ  BEN ALIŞTIM BUNLARA  VE BEKLİYORUM  GELİP BENİ GÖMECEKLERİ GÜNÜ AMA NE GELENİ VAR NE DE GİDENİ İŞTE HAVANDA SU DÖĞERLER BAŞKA BİŞİ YOKTUR....

VARDIR  İNSANIZ HEPİMİZ DE ARADA BİR DE BÖYLE CİNSLER ÇIKIYOR MAALESEF  İŞTE BU KİŞİLERDE  KESİN HİÇ ÇALIŞMIYOR  ÇALIŞMAMA OLAYININ  SORUNUNUN BU AYNI BENZER KİŞİLERDE OLDUĞUNU FARKETTİM Dİ,ĞER YANINI YANİ NİYE OLMUYORA SEBEB KİM ONU BİLEMEM ..

BİR DE DAHA ACISI  VARDIR 20 KİŞİYE YAKINI BÖYLE YAPTI HALBUKİ SÖYLESE BEN ONLARA HİBE EDERDİM  BU KİŞİLERT DE OKURLARSA BURASINI SAKIN GOCUNMASINLAR BUNLARI YAZIYORUM Kİ BİLMEDEN BU İŞLERİ YAPMAYIN DİYEDİR...............................................ONK..

MESELA EVİNDE ANA VEYA BABASI  YATALAK HASTA VEYA FELÇLİ MAAŞLARI DA VAR  ADAMIN PARASI YOK BU MAAŞTAN KESİP  O HASTA KİŞİNİN PARASINI BANA YOLLAYIP ÇUBUK YAPTIRIYOR  VEYA HASTA YATALAK VEYA SAKAT KENDİ ÇOCUĞU VAR  BAZILARINA DEVLET MAAŞ BAĞLAMIŞ BAKIM PARASI İÇİN TUTUP BUNUN PARASINI YOLLUYOR  ????????????????
DÜŞÜNEBİLİYORMUSUNUZ  BUNLARI YAZARKEN BEN ÜRPERİYORUM  VE DE BU KİŞİLERDE ASLA ÇALIŞMIYOR NE KARŞILIKLI NE DE BAŞKALARINA VERİP TUTTURMAK SURETİNLEN
ASLA OLMUYOR  VE SONUÇTA VERDİĞİ 250 TL Yİ ALMAK İÇİN TELEFON AÇIP İŞTE ..............
HASTA ANAMIN  VEYA BABAMIN VEYA ÇOCUĞUMUN GIRTLAĞINDAN KESİP YOLLADIM OLMADI İADE EDİYORUM LÜTFEN GERİ ALIN  DENİLİYOR BU KİŞİLERDE ASLA KÖTÜ KONUŞMA KÜFÜR  BOZUK LAFLAR YOKTUR AMA ŞEKİL ÇOK BAŞKADIR  HER NEYSE ANLAYANLAR ANLADI ŞEKİLLERİ   BU KİŞİLERE ANINDA PARALARI İADE EDİLDİĞİ GİBİ HERHANGİ BİR YARDIM ŞEKLİNİ DE SORUYORUM  YANİ O  HASTA OLAN YATALAK OLAN KİŞİLER İÇİN BİR YARDIMIM DOKUNUR MU DİYE ŞİMDİYE DEK BUNU KABULEDENİ OLMADI.. BEN VAZİFEMİ YAPAYIM DA .
SONRADAN BU KİŞİLERE KENDİMDEN HİBE OLARAK YOLLADIKLARIM KENDİLERİNDE  ANINDA ÇALIŞMIŞTIR  BU ŞEKİLLERE DE RASTLADIM ..

TÜRKİYEDE  SADECE TEK BİR İLİMİZDEN >>>>>> BENDE ARD DÜŞÜNCE YOKKİ HERHANGİ BİŞİ DÜŞÜNEYİM  UYARMASALAR HABERİM BİLE OLMUYACAKTI  NELER NELER  ANLATIYORLAR KENDİLERİNİ ÖYLE BASİTLEŞTİRİP YALVARIYORLARKİ AKILLARA ZARAR İŞLER ALLAHIN KİTABIN PEYGAMBERİN ADINI KULLANIYORLAR TÖBE  ESTAGFURULLAH  TAM 50 MADET BU İLE HİBE ÇUBUK YOLLAMIŞIM  BİR KOMŞUSU UYARDI NACİ ABİ BUNLAR ZENGİN KİŞİLER  HEPSİ SEN NE YAPIYORSUN DEDİ  ---EMİNMİSİN ----ADRESLERİ  VARSA SENDE  MUHTARLIKLARDAN BİR KONTROL ETTİR SÖYLESİNLER SANA DEDİ HAKKATEN DE BİR GÜNÜMÜ BU İŞE AYIRDIM TABİİ DÜNYAA KADAR DA TELEFON FATURASI GELDİ O DA AYRI İŞ  BU 50 KİŞİNİN DE HALİ VAKTİ YERİNDE OLDUĞUNU ÖĞRENDİM  VE KAHVELERDE  KARŞILIKLI GELİP BENİ NASIL KANDIRDIKLARINI ANLATIRLARMIŞ BİRBİRLERİNE  BUNDAN SONRA DA  BAŞTAN HİÇBİŞİ SÖYLEMEDEN ADRESİNİ YERİNİ TELİNİ ALIP DOOĞRU O YERİN MUHTARLIĞINA TEL AÇIP HAKLARINDA TAKİBAT YAPIYORDUM VE DE ALAKASI BİLE YOK  HİÇBİRİNİN FAKİRLİKLEN  TABİ YOLLAMIYORDUM DAHA SONRA TEL AÇTIKLARINDA OYUNUNU MECBUREN YÜZÜNE VURUYORDUM  NE YAPAYIM BÖYLELİKLEN  ARKASI KESİLDİ BUNLARIN ..

DAHA DA BAŞKA NELER   DE VARDIRDA  ONLARI DA BİR BAŞKA ZAMAN YAZARIM ....

SAYGILAR
Yukarı Dön
shado Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 03/Nisan 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 5
  Alıntı shado Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02/Nisan 2017/2013 Saat 11:23
Buradaki yazılanlar geçmiş sayfadaki yazılan yazılardır sayfa 38

MERHABA;

Nacibaba sizlden şunu öğrenmek istiyorum sizden sadece çubuk alsak vede bu çubuklarla her hangi bir dedektör almadan  tek başına iş yapar mı yani çubuklar tek başına kullanmak olumlu sonuçlar verir mi?
 -Birde nacibaba size sordugum soruların sadece fazla bilgi sahibi olmadığım için sorulan sorulardır diyelim ki sizden bu cubuklardan aldığımızda bizim adres ,ad soyad, tc kimlik bilgilerimiz vs. sizde  her zaman eliniz demi olacaktır  bu gibi konularda fikir sahibi olmadıgımız için sormuş bulunuyorum her hangi bir art niyet yoktur yanlış anlamanızı istemem.
- hocam  arazi aramalarımızda gömü bulmuş olsak bunu ne gibi yerlere satabiliriz sormak istediklerim bu kadar..

SAYGILAR....

ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR

Sadece altın sorusu sonucunda sizi götürüp te burası dediği yere makine tutmak gerekiyor çünki her yerde altın serpintisi veya minerali mevcuttur bunu göz görmediği gibi makine de görmüyor işte buraya bir makine tutup da makineden hiç cevap alınmassa bu yerde boşuna bir işçilik yapmaktan kurtuluyorsunuz  aksi yaparsınız ve de hiçbişi çıkmaz sizin de canınız sıkılır bu toprağı altın fabrikaları alıp içinden o altını ayrıştırır bize göre değildir ..eğer hakiki bir gömü varsa orda aletde kıyameti kopracaktır o zaman işi bulmuş oluyorsunuz .makine bunun için gerekli bir de tektek sahası sorup öğrenirsiniz makine ilen de toplarsınız b u ayrı şey benzeri işlerde  makine devamlı kullanılır    MAKİNE +ÇUBUK  birbirini tam tamamlarlar

çubuk konusunda sizin sadece kargo adresiniz istenir  mecburen nereye yolluyacağım ki sonra değilmi kimlik no su sadece makine alanlara o da fatura düzenlemesi için isteniliyor ve  tüm adresler tel noları aylık olarak tümü imhaa edilirler  hiçbişi kalmaz ....

bulduklarınızı da müzeye götürüp satın en sağlam yoldur...

SAYGILAR............................................................................................NACİBABA..........ONK..
merhabalar nacibaba bugün ki yazınızı okuyunca aklıma geldi size daha önceki sayfada yazmıştım şahsi bilgilerimiz ne oluyor diye sizde aylık olarak imha edildiğini söylemiştiniz yukarıdaki başınızdan geçen bir olayda ise 2 sene evveldeki kişinin bilgilerini hard diskinizde olduğunu  bahsediyorsunuz bu konuda açıklık getirirseniz memnun olurum bana göre güven herşeyden önce gelir sözümü yanlış anlamayın  saygılar hocam...

Düzenleyen shado - 02/Nisan 2017/2013 Saat 11:26
özet geç maziyi gelir yakında yenisi
Yukarı Dön
lorut Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 02/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 21
  Alıntı lorut Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02/Nisan 2017/2013 Saat 22:17
selamlar cubuklarla alakali yazacagim ama yukardaki yazisma dikatimi cekti nacibaba aciklamamasi gereken bir bilgiyi paylasmis ki buna mecbur kalmis sanirim bu durumuda haniher ay siliyordun simdi ikisene onceki bilgiden bahsediyorsun diyor arkadas diyelim ki hakli o halde koyun kendinizi nacibabanin yerine ve 2 sene once cubuk almis ve iade etmek istiyor bir ay once aldigini soyluyor buyrun verin cevabinizi ne yapardiniz ? iadeyi kabul edip parasini odermiydiniz hic sorgulamadan hadi diyelim kabul ettiniz hatta bir iki sekiz onda onemi degil bu sayi artarak devam ederse ne yapacaksiniz nasil ayakta duracaksiniz ?? yasiniz olmus 78 sanirim oyle net bilmiyorum bir arsifleme yapmadan kime ne vermissiniz ne almissiniz nasil aklinizda tutacaksiniz iyi niyeti suistimal edenlerle nasil mucadele edeceksiniz bunlarida gectik bilgilerinizin ileride basiniza ismi acacagini dusunuyorsunuz bu adam bu yastan sonra ne yapsin senin bilgini bunuda biraktik siradan bir firmadan makina aliyorsun bilgilerin isleniyor yani artik listedesin definecilikle alakali sitelere girip cikiyorsun bunlarin hepsindede takipediliyorsun hatta cok goze batiyorsan telefonlarin bile dinleniyor zaman zaman oyle basit seyler icin degil tabi bu dinlemeler yani sonuc olarak devletin seni bulmasi icin nacibabadaki bilgilere ihtiyaci yok naci babaninda binlerce kisinin bilgisini toplayip ileride farkli amaclar icin kullanmaya ihtiyaci yok sanirim ben bu ulkede yasayip kanunlara uyuyorsam kiralinda bilgim olsun ne yapabilir ha dedektoru yasal olarak satiyor devlet ama kullanmana izin vermiyor burada kanunsuz is yapan makinayi alan kisi degil devletin kendisi dedektorle balik tutulmayacagina gore ne yapilacak para aranacak iste ben tam bu noktada diyorum ki BULDUGUNUZ PARALARI VE TARIHI DEGERI OLAN HER NEYSE GOTURUP MUZELERE VERIN OLUR YA BELKI UTANIRLARDA DEFINECILIK KONUSUNDAKI KANUNLARI YENIDEN YAPILANDIRIRLAR yani umarim
yukaridaki arkadasin yazisini okuyunuz ve niyetinin uzum yemekmi yoksa bagciyi dovmekmi olduguna karar verin ben simdi bukadar neden yazdim naci babayi ben tanimam yaklasik bir ay once bu siteyi buldum 15 gun oncede cubuk seti aldim alim esnasindada ikikez telden konustum okadar tanimam etmem avukati degilim sadece yukaridaki yazidan rahatsiz oldum varsa bir sorunun acarsin telefonu iki kisi arasinda cozulur buraya yazmaktaki amac ne ? durum her ne olursa olsun lutfen once saygi LORUT/////////////////////////////////////////////////////////////////// gelelim benim konuya nacibaba yaklasik 15 gun oldu cubuklari aldim rahatsizdim simdi yeni yeni duzeldim evde calisiyorum kan gurubum o rh + cubuklar bende calisiyor ilk calismam tv nerede tel nerede vs sordum bu calisma sorulan seyler goz onunde oldugundan gorerek bilerek yapmak bana biraz garip geldi ya dedim acaba kendimimi kandiriyorum sonra bu asamayi gectim arka odalara birseyler saklattirdim cocuklara basladim aramaya bir iki uc derken yaklasik 1 metre yanilma payiyla buldum devam ettim her seferinde yaklasiyorum ornek aradigim sey yerdeyse cokme olayini algilayamiyorum bir cok kisinin aksine donusleri falan gayet iyi hissediyorum yanindan gecsem bile hemen donmem gerektigini anliyorum donuyorum ama noktayi koyamiyorum sorun tutma seklinde biliyorum tarifinizdeki gibi tutuyorum ama su ana kadar basaramadim sorum su cubuklari kurdum bu pozisyonda cubuk hizasi nerede olmali gobek seviyesimi goguz hizasimi ikikinciside kurduk soruyu sorduk ve beni ustune gotur komutunu verdik ileri hareket etti hafif bir v sekli aliyor   acaba diyorum ben buradami hata yapiyorum yani cubuklarin uc kisminin fazla ileri gitmesimi sorun konsantirasyon sorunu oldugu zaman zaten hic yapamiyorsunda ama her defasinda yanina geliyorum nokta yok noktayi koysam olay tamam ne yapmaliyim sizce nacibaba ve tercubeli arkadaslar yardimci olursaniz sevinirim selam ve saygilarimla allaha emanet olun
kmyc
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03/Nisan 2017/2013 Saat 11:08

SHADO    NİCKLİ ARKADAŞA

ARTIK BİŞİDEN ÇEKİNMENE LÜZUM KALMADI SENİ HARD DİSKTEN ÇIKARDIM 10 DEFA AYNI YERİ GİTTİM GELDİM AYNI YERE DEFALARCA BAŞKA ŞEYLER KAYDEDİP BOYUNA SİLDİM ARTIK ORDAKİ İZLERİ ANCAK O DA BELKİ UZAYLILAR ÇÖZEBİLİR  DÜNYALILAR ÇÖZEMEZLER RAHAT OLASIN ...SANA AİT OLAN KISA BİLGİYİ BEYNİME EZBERE ALDIM  O DA ARTIK BEN ÖLÜNCE YOL OLUR  ÇÜNKÜ TÜM HERKESİN KISA BİLGİSİ YANİ BENDEN SADECE ÇIKIŞ TARİHİ OLARAK OLAN BİLGİ LAZIM GERİSİ LUZUMSUZDUR İŞTE SUİSTİMALLER SADECE BU TARİHLEN BELLİ OLUYOR ONUN İÇİNDİR .
BİR HATIRLATMA DAHA >>>>ŞİMDİ BAK BURAYA BİR YAZI YAZIYORUZ HER KES DE OKUYOR AMA BENİM DİSKE YAZDIĞIM YAZI TAMAMEN ŞİFRELİ  HİÇBİŞİYE BENZEMİYEN BİR TÜRDÜR VE DE İSTER İNANIN İSTER İNANMAYIN  BUNU BENDEN ÇALAMAZLARDA YERİNİ DE BULAMAZLARDA  OLDUĞUNU FARZEDELİM BUNUN İÇİNE  TAM DİSKİN YAZIDIĞI YERİN ÜSTÜNE KOMPLE DİSKİN TAMAMINI ANINDA TAHRİP EDİP YAKACAK OLAN BİR MİNİ ASİDİN EN KUVETLİSİ %100 SAFLIKTA BİR ASİT TORBASI DA VARDIR BU OTOMATİKTİR EĞER Kİ BU DİSKİ BENDEN BAŞKASI AÇMIYA KURCALAMAYA KALKARSA BU ASİT PATLAR VE DİSKİ TAHRİP EDER  YANİ HİÇKİMSE BENİ HAFİFE ALMASIN  BEN NACİBABAYIM ..DÜŞÜNÜRKEN BİLE  ÇOK KAPSAMLI DÜŞÜNSÜN HERKES ....BU DİSKİ TAHRİP ETME İŞİNİ DE TAM BİR SENEDE VUCUDA GETİRDİM HEMEN YAPILAN BASİT BİR YERLEŞTİRME DEĞİLDİR. VE HER KİM İSTER DEVLET İSTERSE NERESİ OLURSA OLSUN BU SİSTEMİN ÖZÜNÜ DE HİÇKİMSEYE VEREMEM  AYNI BU ÇUBUK SİSTEMİ  NASIL VERMİYORSAM BU DA AYNIDIR ...

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

BU VESİLEYLEN ŞUNU DA BELİRTEYİM  ------->>
YAŞ 78  BOYUNA DA RAHATSIZLIKLAR GEÇİRİYORUM BU SON ZAMANLARDA  BU ÇUBUK SİSTEMİ BENLEN BERABER DOĞDU BENLEN DE MEZARA GİRECEKTİR BENDEN SONRA ARTIK NACİBABA ÇUBUKLARI DİYE BİŞİ DE KALMIYACAKTIR YAPTIORACAKLAR ELLERİNİ ÇABUK TUTSUNLAR BENDEN SONRA ANCAK SAĞLAMLARINI  2.Cİ EL OLARAK BİRBİRİNİZE SATABİLİRSİNİZ  VE  ŞUNU DA İDAA EDİYORUM Kİ TAAA MAHŞERE  KADAR DA BUNUN AYNISINI HİÇBİR KUL YAPAMIYACAKTIR BUNU DA HERKES BÖYLE BİLSİN BU KONUDA ÇOK SAMİMİYİM......

DAHA  VAKİT VARKEN ÇUBUK YAPTIRMAK İSTEYENLER BİRAZ ELLERİNİ ÇABUK TUTSUNLAR DİYORUM ÇÜNKİ AZ BİR ZAMAN SONRA BEN TAM EMEKLİYE AYRILMAK ZORUNDA KALICAM ...........

SADECE BU SİTE BÖYLECE KALICAKTIR GEREKSİZ
YERLER ÇIKARILIP SADECE SİZLERE AİT ÖNEMLİ OLAN BİLGİLER KALICAKTIR HİÇ KİMSE YAZI DA YAZAMAYACAKTIR ÜYELİKLER KISMI DA İPTAL EDİLECEK  SADECE OKUNAN BİLGİ ALINAN BİR KİTABA DÖNÜŞTÜRÜLECEKTİR  BENDEN HATIRA SİZLERE ..

BİR SON HAYALİM VARDI  İŞTE O DA BAHSİNİ ETİĞİM VİLLANIN SATIŞI OLURSA SİZLERE  VE DÜNYADA HİÇBİR UZMANIN ŞİMDİYE DEK ULAŞAMAYIP YAPAMADIĞI GERÇEĞİN TAM GERÇEĞİ OLAN VİDEO  BELGESEL YAPICAKTIM AMA BU VİLLA SATILIRSA ONUN PARASINLAN BU İŞİ YAPICAM  İŞTE BURDA TAM GERÇEKLERİ GÖRECEKSİNİZ  NUTKUNUZ TUTULACAKTIR.........

ÜNİVERSİTELER OLSUN  MÜZELER OLSUN KİŞİ 90 YAŞINA GELMİŞ OLSUN BU İŞİN BEN EN BÜYÜĞÜYÜM DESİN BENDEN BAŞKA  BU İŞLERİ BİLEN YOK DESİNLER  BENİM SİZLERE SON BIRAKACAĞIM BU VİDEO BELGESEL  BU YUKARDAKİ TÜM UZMANLARIN  %15 BİR BİLGİYİ 90 YAŞINA KADAR ÖĞRENDİKLERİNİ ANLAYACAKLARDIR  VE DEVAMLI BENİ İTELEMELERİNİN CEZASINI DA BÖYLELİKLEN ÇEKİCEKLERDİR ..

ZAMANINDAKİ YAPMIŞ OLDUĞUM DÜNYADA VARLIĞINDAN BİLE HABERİ OLMUYAN DEVLETLER VE ALİMLER UZMANLAR HERKES BU KONUDA DEĞİL DAHA BAŞKA ALANLARDA DA BENİM BİR SÜRÜ BULUŞUMLAN GİTTİĞİM VE 5 KURUŞ DAHİ İSTEMEDİĞİM  KAPILAR YÜZÜME KAPANDI GÜLDÜLER AMA BAŞKA DEVLETLER ÇOK PEŞİMDE KOŞTU HEPSİNİ İMHAA ETTİM VERMEDİM BENİM ÜLKEME YARAMIYACAKSA HİÇBİR YERE YARAMASIN DEDİM... AÇLIĞI PERİŞANLIĞI YEĞLEDİM  OLSUN NE YAPALIM  BENİM DE KADERİM BUYMUŞ DEDİM SİNYEYE ÇEKTİM  

BU KONUYU ÇOKTANBERİ YAZICAKTIM  İŞTE BU VESİLE İLEN BURAYA EKLİYORUM  DEDİKLERİMİ YAPABİLİRSEM HERKEZ İÇİN ÇOK İYİ OLUCAK YAPAMAZSSAM ARTIK KİMSE DE KUSURA BAKMASIN..

SAYGILARIMLAN
OSMAN NACİ KANAT
NACİBABA...........ONK............GELİBOLU......3--4--2013.......................  
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03/Nisan 2017/2013 Saat 12:54

LORUT  NİCKLİ ARKADAŞA

ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR

ŞİMDİ BU GEREKSİZ ÇEKİŞMELERİ BIRAKALIM SAĞOL SENDE KENDİNCE DOĞRU BİLDİĞİN BİŞİLER YAZMIŞIN DA BAZILARIMIZ ÇOK ÇEKİNGEN OLUYOR ÜRKÜYORLAR ORTAMDAN HEM HAKLILAR KONUDA HEM DE ÜSTÜNDE DURMAYA DEĞMEZ DİYORUM HİÇKİMSE HİÇBİR KONUDA VE MEVZUUDA ÜRKMESİN  ADAM 20 KİŞİYİ KESSE TEK FİSKE YEMİYOR İDAM DA EDİLMİYOR İÇERDE BUGÜN HERŞEY VAR  BEYLER GİBİ YAŞAYIP YİYİP İÇİP ENSE TRAŞ YATIYOR  İNSANLARIN İÇİNDE YAŞAYANLAR  ÇİLEYİ ÇEKİYORLAR GÜNLÜK KOŞUŞTURMALARLAN  YANİ TOPLUM İÇİNE YAŞAMAKTANSA GİT BİR HAPİSHANEDE YAŞA  HEM DAHA EMNİYHETLİ HEM DE SIHATİN ARTAR ÖMRÜN UZAR BEN O KANIDAYIM ..

<>BAKIN BU KONUDA BİR DE HİKAYE ANLATAYIM .....................................................ONK.
Bir müslüman  ülkede  padişahlık veya kırallık zamanında  diyelim bundan 500 küsur sene önceleri  başında  düzgün padişahı olan  rahatça yaşayan bir ülke varmış...
bu şehre de  1 saat uzakta  bu şehre gelen   ana yolların az bir uzağından geçtiği  bir kayalık ve az yüksekçe dağlık olan bir alanda bir mağrada yaşamını sürdüren  o zamanın büyük bir evliyası varmış  padişah bu evliyaya arasıra gelir ona bazı mühim olan meseleleri danışır akıl alır gidermiş her geldiğinde de evliyaya gel  seni sarayımın hududu içinde ne istersen imar da edeyim medrese cami ne istersen sadece bizim içimize gir seni her daim göreyim sana danışayım  boyuna söylermiş evliyada kabul etmez padişahım bana dokunma hiç dermiş  padişah da boynu bükük  her defasında gidermiş  sarayına seneler böyle geçip giderken bir gün evliya padişahın bu iseğinden bıkmış bir ders verip artık kendisini rahatsız etmemesi için bir plan yapıyor ve hiç şimdiye dek gitmediği bu şehre en düzgün üstünü başını giyip gitmiş sora sora sarayı buluyor kapıdaki nöbetçilere padişaha haber verin flanca geldi  diye haber verirler  ve padişah bizzat kendi koşarak kapıya gider ve büyük izzet ikramlan buyur eder evliyayı  çok da memnun olur zannederki  tamam teklifini kabul etti padişah uçar havalara 
ve der tamam artık geliyorsun değilmi ?? diye sorar evliyada  dur padişahım benden büyükler var bir onlara danışayım hemen gidip geliyorum der padişahta şaşırır senden büyükler kimmiş ben senden büyüğünü tanımıyorum ki der  varrr varr  padişahım benden başka kimse bilemz bana az müsade gidip geliyorum der tamam der padişah ama  kimmiş bunlardiye de çok merak edip arkasına bir casus takar evliya şehrin meydanındaki bir umumi tuvalete girer yarım saat sonra çıkar yandaki caminin aptes alma yerinde aptestini tamamlar ve sonra hiçbiryere git meden dooğru saraya  gitmeye başlar saraya yakınlaşırken casus başka bir kapıdan nefes nefese padişahın yanına  varıp ne olup bittiğini anlatır padişah da hiddetlenir ama sabreder evliya gelir ama  anlar padişahın suratından haber yetiştirilmiş memnun olur buna zaten onun  da istediği ay nen böyleydi  padişah kızgınca sorar  sen burdan çıktın dooru tuvalete gitmişin sonra bir aptest alıp hiçbiryere uğramadan buraya geldin sen benlen dalga mı geçersin  ne yaparsın söyle sana şimdi ne ceza vereyim ben diye bağırıyor tguvaletyteki moklara mı danıştın der sonra  evliya da hah doğru bildiniz onlara danıştım derdemez padişah iyice çileden çıkar vurun bunun kellesini diye bağırınca az dur padişahım burdan çıkan bir hisse vardır onu izah edeyim sonra kellemi alın der neymiş o çabuk anlat der  .......
EVLİYA DERKİ  AZ BUTAFARA GELİN MASAYA DOĞRU DER PADİŞAH ANLAMSIZ GELİR NE VAR NE DİYECEKSEN ÇABUK DE DER  EVLİYA MASANIN  ÜSTÜNDEKİ LEZZİZ YEMEKLERİ VE TERTEMİZ MİS GİBİ MEYVELERİ GÖSTERİR  PADİŞAHIM BAKIN DER  BU  LEZZİZ YİYECEKLER İŞTAHLAN  YENİLİR DEĞİLMİ  PADİŞAH EVET DOĞRU DER AMA BİDE YARIN BUNLARI TUVALETTE ÇIKARINCA İNSAN TİKSİNİR KOKUSUNA TAHAMMÜL EDEMEZ DEĞİLMİ  EVET O DA DOĞRUDUR   EVLİYA >>>PADİŞAHIM O ZAMAN İNSAN İÇİNE GİREN PİSLENİR DEĞİLMİ DER<<<< PADİŞAH AZ DÜŞÜNÜR EVET DOĞRU AMA SEN NEYİ ANLATMAK İSTERSİN BEN TAM ANLIYAMADIM  ONU BİR AÇIKLA  DER ..
>>>EVLİYA DA ŞU AÇIKLAMAYI YAPAR >>PADİŞAHIM AYNI ŞEYDİR İNSAN TERTEMİZ ŞEYLERİ YER ÇIKARINCA DA PİSTİR  BU ŞEKİLE BAKARAKTAN DA TOPLUMUN İÇİNE  TEMİZ GİREN BİR İNSAN KISA SÜREDE PİSLENEREKTEN ÇIKAR  BU TOPLUMUN İÇİNDE  ÇOK AZ İNSANLAR TEMİZDİR DÜZGÜNDÜR YÜZDEYE VURURSAK BU TAHMİNEN %90 PİS AHLAKLI İNSANLAR %10 U DA DÜZGÜN AKLI BAŞINDA İNSANLARDIR BİR KURANIKERİM GETİRTİRMİSİNİZ BURAYA DER GETİRİRLER   ORDA DA BULUR SUREYİ OKUYUN SESLİ OLARAK PADİŞAHIM DER  HEM SİZ DUYUN HEM BEN DUYAYIM PADİŞAH OKUR AYNEN ORDA DA YAZIYORDUR  ((  AKLI BAŞINDA DÜZGÜN İNSANLAR ANCAK ELİN PARMAKLARI SAYISINDADIR DİYOR  ))) EVET DOĞRUDUR AY NEN KURANDA DA YAZIYOR ONUN İÇİN PADİŞAHIM BENİ MAZUR GÖRÜN SİZ BURDA SARAYINIZDA YAŞAYIN BEN DE MAĞRAMDA YAŞAYAYIM  HERZAMAN GELİN BAŞIM ÜSTÜNE  AMA BENDEN BURAYA GELMEMİ İSTEMEYİN BU DÜZENİ DE ANLAMANIZ İÇİN BEN DÜŞÜNDÜM TERTİPLEDİM DER ...
PADİŞAH BİNLERCE  KEZ EVLİYADAN ÖZÜR DİLER VE ONU KAPIYA KADAR YOLCU EDER 

YANİ DİYECEĞİM ODUR Kİ BİZİM HESAP TA BUNA BENZER ..............................ONK..

ŞİMDİ GELELİM SENİN MESELENE  HER ŞEYİ YAPABİLİYON TAM NOKTAYI KOYAMAMAK GİBİ 1 METRE İÇİNE YAKLAŞMAK GİBİ SORUNUNA  BU DA GÜZEL BİR BAŞARIDIR DA DEMEKKİ İŞİN SONUCUNDA HEYECANLANIYORSUN SEN  ONDAN DOLAYI DA SONLANDIRAMIYORSUN ARAZİDE DE BU OLUR VEYA OLMAZ DA BUKADAR YAKININA DÜŞERSEN MAKİNE İLEN BAKARSIN ÇÜNKİ 1 METRE İÇİ ÇOK KÜÇÜK BİR ALANDIR  BÖYLE DAHA SAĞLIKLI OLUR DA SEN YİNE EVDE  TAM O 1 METRE İÇİNDEYKEN YİNE DÜZ YAP YENİDEN SOR TAM NERDE DİYE BU ŞEKİLDE YAPANLARDA VAR  VE DE OLUIYORMUŞ DEDİKLERİNE GÖRE BÖYLE DE DENE BİR YİNE YAZ BURDAN BAKARIZ BİR ÇARESİNE ELBETTE ...............

SAYGILAR.......................................................................NACİBABA..................ONK...      
Yukarı Dön
shado Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 03/Nisan 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 5
  Alıntı shado Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03/Nisan 2017/2013 Saat 13:35
Orjinalini yazan: nacibaba

SHADO    NİCKLİ ARKADAŞA

ARTIK BİŞİDEN ÇEKİNMENE LÜZUM KALMADI SENİ HARD DİSKTEN ÇIKARDIM 10 DEFA AYNI YERİ GİTTİM GELDİM AYNI YERE DEFALARCA BAŞKA ŞEYLER KAYDEDİP BOYUNA SİLDİM ARTIK ORDAKİ İZLERİ ANCAK O DA BELKİ UZAYLILAR ÇÖZEBİLİR  DÜNYALILAR ÇÖZEMEZLER RAHAT OLASIN ...SANA AİT OLAN KISA BİLGİYİ BEYNİME EZBERE ALDIM  O DA ARTIK BEN ÖLÜNCE YOL OLUR  ÇÜNKÜ TÜM HERKESİN KISA BİLGİSİ YANİ BENDEN SADECE ÇIKIŞ TARİHİ OLARAK OLAN BİLGİ LAZIM GERİSİ LUZUMSUZDUR İŞTE SUİSTİMALLER SADECE BU TARİHLEN BELLİ OLUYOR ONUN İÇİNDİR .
BİR HATIRLATMA DAHA >>>>ŞİMDİ BAK BURAYA BİR YAZI YAZIYORUZ HER KES DE OKUYOR AMA BENİM DİSKE YAZDIĞIM YAZI TAMAMEN ŞİFRELİ  HİÇBİŞİYE BENZEMİYEN BİR TÜRDÜR VE DE İSTER İNANIN İSTER İNANMAYIN  BUNU BENDEN ÇALAMAZLARDA YERİNİ DE BULAMAZLARDA  OLDUĞUNU FARZEDELİM BUNUN İÇİNE  TAM DİSKİN YAZIDIĞI YERİN ÜSTÜNE KOMPLE DİSKİN TAMAMINI ANINDA TAHRİP EDİP YAKACAK OLAN BİR MİNİ ASİDİN EN KUVETLİSİ %100 SAFLIKTA BİR ASİT TORBASI DA VARDIR BU OTOMATİKTİR EĞER Kİ BU DİSKİ BENDEN BAŞKASI AÇMIYA KURCALAMAYA KALKARSA BU ASİT PATLAR VE DİSKİ TAHRİP EDER  YANİ HİÇKİMSE BENİ HAFİFE ALMASIN  BEN NACİBABAYIM ..DÜŞÜNÜRKEN BİLE  ÇOK KAPSAMLI DÜŞÜNSÜN HERKES ....BU DİSKİ TAHRİP ETME İŞİNİ DE TAM BİR SENEDE VUCUDA GETİRDİM HEMEN YAPILAN BASİT BİR YERLEŞTİRME DEĞİLDİR. VE HER KİM İSTER DEVLET İSTERSE NERESİ OLURSA OLSUN BU SİSTEMİN ÖZÜNÜ DE HİÇKİMSEYE VEREMEM  AYNI BU ÇUBUK SİSTEMİ  NASIL VERMİYORSAM BU DA AYNIDIR ...

BU VESİLEYLEN ŞUNU DA BELİRTEYİM  ------->>
YAŞ 78  BOYUNA DA RAHATSIZLIKLAR GEÇİRİYORUM BU SON ZAMANLARDA  BU ÇUBUK SİSTEMİ BENLEN BERABER DOĞDU BENLEN DE MEZARA GİRECEKTİR BENDEN SONRA ARTIK NACİBABA ÇUBUKLARI DİYE BİŞİ DE KALMIYACAKTIR YAPTIORACAKLAR ELLERİNİ ÇABUK TUTSUNLAR BENDEN SONRA ANCAK SAĞLAMLARINI  2.Cİ EL OLARAK BİRBİRİNİZE SATABİLİRSİNİZ  VE  ŞUNU DA İDAA EDİYORUM Kİ TAAA MAHŞERE  KADAR DA BUNUN AYNISINI HİÇBİR KUL YAPAMIYACAKTIR BUNU DA HERKES BÖYLE BİLSİN BU KONUDA ÇOK SAMİMİYİM......

DAHA  VAKİT VARKEN ÇUBUK YAPTIRMAK İSTEYENLER BİRAZ ELLERİNİ ÇABUK TUTSUNLAR DİYORUM ÇÜNKİ AZ BİR ZAMAN SONRA BEN TAM EMEKLİYE AYRILMAK ZORUNDA KALICAM ...........

SADECE BU SİTE BÖYLECE KALICAKTIR GEREKSİZ
YERLER ÇIKARILIP SADECE SİZLERE AİT ÖNEMLİ OLAN BİLGİLER KALICAKTIR HİÇ KİMSE YAZI DA YAZAMAYACAKTIR ÜYELİKLER KISMI DA İPTAL EDİLECEK  SADECE OKUNAN BİLGİ ALINAN BİR KİTABA DÖNÜŞTÜRÜLECEKTİR  BENDEN HATIRA SİZLERE ..

BİR SON HAYALİM VARDI  İŞTE O DA BAHSİNİ ETİĞİM VİLLANIN SATIŞI OLURSA SİZLERE  VE DÜNYADA HİÇBİR UZMANIN ŞİMDİYE DEK ULAŞAMAYIP YAPAMADIĞI GERÇEĞİN TAM GERÇEĞİ OLAN VİDEO  BELGESEL YAPICAKTIM AMA BU VİLLA SATILIRSA ONUN PARASINLAN BU İŞİ YAPICAM  İŞTE BURDA TAM GERÇEKLERİ GÖRECEKSİNİZ  NUTKUNUZ TUTULACAKTIR.........

ÜNİVERSİTELER OLSUN  MÜZELER OLSUN KİŞİ 90 YAŞINA GELMİŞ OLSUN BU İŞİN BEN EN BÜYÜĞÜYÜM DESİN BENDEN BAŞKA  BU İŞLERİ BİLEN YOK DESİNLER  BENİM SİZLERE SON BIRAKACAĞIM BU VİDEO BELGESEL  BU YUKARDAKİ TÜM UZMANLARIN  %15 BİR BİLGİYİ 90 YAŞINA KADAR ÖĞRENDİKLERİNİ ANLAYACAKLARDIR  VE DEVAMLI BENİ İTELEMELERİNİN CEZASINI DA BÖYLELİKLEN ÇEKİCEKLERDİR ..

ZAMANINDAKİ YAPMIŞ OLDUĞUM DÜNYADA VARLIĞINDAN BİLE HABERİ OLMUYAN DEVLETLER VE ALİMLER UZMANLAR HERKES BU KONUDA DEĞİL DAHA BAŞKA ALANLARDA DA BENİM BİR SÜRÜ BULUŞUMLAN GİTTİĞİM VE 5 KURUŞ DAHİ İSTEMEDİĞİM  KAPILAR YÜZÜME KAPANDI GÜLDÜLER AMA BAŞKA DEVLETLER ÇOK PEŞİMDE KOŞTU HEPSİNİ İMHAA ETTİM VERMEDİM BENİM ÜLKEME YARAMIYACAKSA HİÇBİR YERE YARAMASIN DEDİM... AÇLIĞI PERİŞANLIĞI YEĞLEDİM  OLSUN NE YAPALIM  BENİM DE KADERİM BUYMUŞ DEDİM SİNYEYE ÇEKTİM  

BU KONUYU ÇOKTANBERİ YAZICAKTIM  İŞTE BU VESİLE İLEN BURAYA EKLİYORUM  DEDİKLERİMİ YAPABİLİRSEM HERKEZ İÇİN ÇOK İYİ OLUCAK YAPAMAZSSAM ARTIK KİMSE DE KUSURA BAKMASIN..

SAYGILARIMLAN
OSMAN NACİ KANAT
NACİBABA...........ONK............GELİBOLU......3--4--2013.......................  

Merhaba nacibaba yazınızı görünce aklıma öyle geldi her hangi bir ard niyet yoktur keşke o zaman böyle yazsaydınız bende hiç sormamış olurdum şimdi de yazdıklarınızı görünce keşke hiç yazmasaydım diyorum affola nacibaba saygılar
özet geç maziyi gelir yakında yenisi
Yukarı Dön
sinan Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 01/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 15
  Alıntı sinan Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03/Nisan 2017/2013 Saat 17:36
bu işler nasip kısmet işi gelen bulur dileyen alır isteyen görür nacibaba yı her şeyden önce nasip kısmet deyip her şeyin hayırlısını dilemek lazım zaten bir elin parmagı kadar dır dogrucu insanlar fazla saymamamak gerek anlayan anlarr
ASBENDİM
Yukarı Dön
armakom Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 09/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 11
  Alıntı armakom Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06/Nisan 2017/2013 Saat 17:18
herkese selam ve saygılarımla,

çubuk kullanan arkadaşlar sizden ricam tek kişide bu sistemi nasıl çalıştırmayı başaracağım, yani ne gibi çalışmalar yapmam gerekiyor, 2 kişilik kullanımda gayet güzel çalışıyor fakat tek kişilik çalışmak daha güzel olurdu, benim kan gurubum a + hafif bir titreme hissedebiliyrum fakat bunu en üst seviyeye nasıl geliştirebilirim yani en yüksek verime nasıl ulaşabilirim , bana yardımcı olmanızı rica eder saygılarımı sunarım,
Yukarı Dön
lorut Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 02/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 21
  Alıntı lorut Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11/Nisan 2017/2013 Saat 19:06
slm nacibaba cubuklarla hala evde calisiyorum saklanan birseyin yakinlarina geliyorum fakat nokta koyamiyorum ornek aradigim sey yerde diyelim zeminde sizin cokme dediginiz olayi yapamiyorum donusleri hissediyorum gayet iyi cokkez denedim net bir sonuc alamadim henuz ama umudum var olacak bu konuda bana bir oneriniz olabilirmi acaba ve birde gecen gun gonderdigim kargoda bir eksigim oldu kusuruma bakma nacibaba insallah ikincisinde halederim yakin zamanda program icin birde makina gonderecem size kismet olursa allaha emanet olun saygilarimla
kmyc
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 7475767778 91>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50