Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5ÇUBUK SİSTEMİ <>5NACİBABA İMALATIDIR (TM) yani TÜRK malıdır %100 --ÇUBUK S
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

NACİBABA İMALATI VE YAPISI OLAN ÇUBUK SİSTEMİ

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 6263646566 91>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28/Eylül 2017/2012 Saat 21:01

TEKRARDAN MERHABA SELAM-----------leonking007------ARKADAŞA

SATICI NALBUR DEDİKİ 3 İLEN 6 AY BEKLEME ÖMRÜ VARMIŞ  BU PARLATICININ SONRA YENİSİ ALINMALIYMIŞ SEBEBİ DE İÇİ KULLANILAN MADELERİN O KADAR BİR DAYANIKLILIK  ÖMRÜ VARMIŞ SONRA BAYATLIYORMUŞ ONUN İÇİN BÖYLE UFAK TÜPLERDEN ALMAK DAHA AKILCIL DİYORUM ,,,,, NALBUR EFENDİNİN SÖYLEMESİ BÖYLE DAHA YENİ ÇIKAN BİŞİ BU BU NALBUR ARKADAŞ NE ZAMAN BUNUN TESTİNİ YAPMIŞ DA BÖYLE SÖYLÜYOR DÜŞÜNDÜRÜCÜDÜR SÖYLEDİĞİ   BEN BÖYLE OLDUĞUNU ZANNETMİYORUM EN AŞAĞI BİR 3 YIL DAYANIR KANISINDAYIM  ÇÜNKİ MEDPAR  DA TIPATIP AYNISI İDİ  KAÇ YIL GEÇTİĞİ HALDE HİÇBİR BOZULMA OLMUYORDU BUNA BEN ŞAHİDİM 5 YILDIR ONU KULLANIYORDUM BEN  ŞİMDİ BU ÇIKTI BU DA TIPATIP  MEDPARIN AYNISI HİÇBİR DEĞİŞİKLİK TE SÖZ KONUSU DEĞİL  BAKALIM NALBUR MU HAKLI DÜŞÜNCEMMİ ÇIKAR KOKUSU YAKINDA  HATTA AĞZINI DA AÇIK BIRAKACAĞIM HİÇ KAPAMIYACAĞIM BİR TÜBÜ DÜNDEN BERİ BU ŞEKİLDE BIRAKTIM BİR TÜPÜ DE BUZDOLABINA KOYDUM TESTE TABİİ TUTUYORUM ANLIYACAĞIN .. ÇÜMKÜ EVVELDEN DE YAPTIĞIM İŞLER BUZDOLABINA KOYUNCA ÖMRÜ ÇOK UZUN OLUYOR BÖYLE ÜRÜNLERİN  NEYSE BAKALIM TEST SONUÇLARINI BURDAN YAZARIM....

SAYGILAR..............................................................................NACİBABA.........................ONK... 
Yukarı Dön
leonking007 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 23/Mayıs 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 15
  Alıntı leonking007 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29/Eylül 2017/2012 Saat 06:02
Sonuclarini bwkliyor olucan üstad
Buarada birsey daha sorayim burdan soruyorumki diger arkadaslarinda belki buna benzer sorulari aklinda varsa onlarda gorsunler diye yoksa amacim laf uzatmak degil
İnternette gezerken metpar parlaticiyi satan bir nalbur sitesi buldum elindede var gözüküyor sizce metpar'i bulursak onami agirlik verip onumu alasak yani metpar daha garantilimi sizce cunki sizden tam not almis bi parlatici
Nedersin üstadim?
ALLAH hepimizin yar ve yardimcisi olsun......
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29/Eylül 2017/2012 Saat 08:24

LEONKİNG-007-------------ARKADAŞA VE TÜM İLGİLENEN ARKADAŞLARA

BU METPARI İMAL EDEN FABRİKA BİRDEN KESTİ BU ÜRÜNÜ ANİDEN YOK OLDU PİYASADAN Kİ EN ÇOK DA ARANAN BİR ÜRÜNDÜ .

İLK ÇIKTIĞINDA MACUNUN RENGİ MAVİYDİ  VE ÇOK DA GÜZEL İŞ YAPIYORDU SONRADAN ALDIKLARIM BEYAZ RENKLİ MACUNA DÖNÜŞTÜ VE  BİR KERRE YAPARKEN 2--3 KERRE YAPIP DA PARLATMA İŞİ OLMAYA BAŞLADI ÜRÜNÜN İÇERİĞİNİ BOZDULAR BEN TELEFON AÇTIM BÖYLE BÖYLE DEDİM  BENİM DEDİĞİMİN AKSİNİ SÖYLEDİLER BEN DE ÜSTELEMEDİM  ÇÜNKÜ KARŞIMDAKİ FABRİKANIN SAHİBİ BİR BAYANDI  NEYSE ZATEN 2 AY SONRA DA PİYASADAN ÇEKİLDİYDİ AŞAĞI YUKARI DA 2 SENEYE YAKIN BU MEDPARA HİÇBİR YERDE RASTLANMIYOR AKIBETİNİ DE HİÇKİMSE BİLMİYOR .. 
YANİ BULSAN DA STOKTA KALMIŞ ESKİ ÜRÜNDÜR HİÇ İŞ YAPMAZ BU MACUNLARIN RAF  ÖMRÜ 6 AYLAN SINIRLI  ONA GÖRE  ÜSTLERİNE TARİH DE KOYMUYORLAR SON KULLANMA TARİHİ DE YOK BU YENİDE DE YOK  ONUN İÇİN DİKKATLİ OLUN..

BU ÜRÜN YENİ ÇIKTI 2 AYLIK FİLAN BİŞİ  AMA RENGİ DE MAVİ BİR SEFERDE ÇOK DA İYİ PARLATIYOR .. BUNA DEVAM BU BULUNMASSA HER YERDE BULUNAN  ( CAUL ) SULU ŞİŞEDE OLAN ÜRÜNE BAKIN  CAUL DE YAZANI VAR TÜRKÇE DE KAUL YAZANI DA VAR BU HERYERDE BULUNUYOR  BULAMIYAN BUNA DEVAM EDER ..

DÜŞÜNDÜĞÜM ŞEY DE BU MEDPAR YA İFLAS ETTİ YADA SATTI  ALAN DA BU İSİMLEN AYNI ÜRÜNÜ PİYASAYA SÜRDÜ DİYE DÜŞÜNÜYORUM  ÇIKAR YAKINDA NE OLDUĞU DA MÜHİM OLAN HER YERDE BUNUN BULUNMASI  BULUNMASSA  BEN BURDAKİ NALBURA YÜKLÜ SİPARİŞ VERDİM BULAMIYANLARA KARGO İLEN BEN BİZZAT GÖNDERİRİM DİYORUM Bİ TON İŞİN ARASINDA BUNA DA YER AYIRABİLİRİM  NE YAPALIM GÖNÜLLER BİR OLSUN DİYORUM....

SAYGILAR HERKESE....................................................................NACİBABA...................ONK...

Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29/Eylül 2017/2012 Saat 12:30

BİR TANE DAHA BULDUM HEM DE HENKELİN ÜRÜNÜ  BİR TÜP  7.5 TL BU DA ÇOK İYİ ÇIKTI HABERİNİZ OLSUN AŞAĞIDA KUTUNUN RESMİNİ DE YAYINLIYORUM

dede

SAYGILAR................................................................................NACİBABA.....................ONK...
Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı leonking007 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29/Eylül 2017/2012 Saat 14:20
İşte ustam benim kullandigim buydu eğer buna onayiniz tamsa bunu rahat buluyorum zatende kullaniyorum biliyosunuz
Simdi sizce ilk resimdekimi ikinci resimdekimi daha iyi siz söyleyin ona devam ddicem
Saygilarimla

KULLANABİLİRSİN HİÇ FARKETMİYOR AYNI ŞEY ZATEN

......................................................................................................NACİ BABA...............ONK..

Düzenleyen nacibaba - 29/Eylül 2017/2012 Saat 18:43
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29/Eylül 2017/2012 Saat 18:55

ŞİMDİ SİZLERE BİŞİ ANLATAYIM DA  GÜLMEYEN YÜZLERİNİZ BELKİ GÜLER BU SAYEDE DİYORUM  BU HİKAYE DEĞİL UYDURMA DA DEĞİL TAMAMEN HAKİKAT BUGÜN OLAN BİR ŞEYDİR DİNLEYİN...

BU GÜN CUMARTESİYDİ YA  PTT DE BANKALAR DA KAPALI TATİL YA  ARKADAŞIN BİRİ DOĞU İLLERİNDEN BİR YERDEN TELEFON AÇIYOR   TAMAM İŞİ ACELE ÇUBUK İSTER DİYORUM Kİ SENİN İŞİN PAZARTESİYE KALIR BU DERKİ YOK BİR AN ÖNCE BAŞLA LAZIM BANA  İYİ GÜZEL DE NASIL YAPICAZ SEN DEDİ BİR BANKA NOSU VER BANA BEN DIŞARDAN BANKAMATİKTEN YATIRIRIM HA O OLUR DEDİM  VERDİM HESAP NOSUNU BU YATIRDIM DİYE TELEFON AÇTI  VE KENDİ ADRESİNİ ALDIM  PAZARTESİ ÇIKARTIRIM  KARGOYA VERİRİM DEDİM BU AZ BİR DÜŞÜNDÜ GAYET CİDDİ CİDDİ YA DEDİ BEN NASIL DIŞARDAN BANKAYA YATIRDIMSSA SEN DE BEN SANA BİR HESAP NOSU VERİCEM GİT BANKANIN BANKAMATİĞNDEN SOK ÇUBUKLARI GELİR ALIRIM BURDAN DEDİ    ??????? ARKADAŞIM SEN İYİMİSİN DEDİM  BU DA NE OLDUKİ TABİKİ İYİYİM   ??? SEN BENLEN DALGA MALGA GEÇMİYORSUN DEĞİLMİ ----YOK ESTAGFURULLAH NE HADDİMİZE NACİ ABİ ÖYLE ŞEY OLURMU NİYE BÖYLE  SÖYLÜYORSUN Kİ BİR YANLIŞ MI YAPTIM NE YAPTIM DEYİNCE ANLADIM Kİ ARKADAŞIN KAFASI İYİCE KARIŞIK ..
BAK DEDİM İYİ DİNLE ŞİMDİ BENİ  30 CM LİK ÇUBUKLARI O BANKAMATİĞİN DELİĞİNDEN  SOKABİLİRMİYİZ HİÇ ÖYLE ŞEY OLURMU BİR DÜŞÜN BAKİM DEDİM  BİR SESSİZLİK OLDU
 AH BE NACİ AMCACIM KUSURUMA BAKMA AKLIM GİTMİŞ BENİM NE OLURSUN SAKIN YANLIŞ ANLAMA DALGA GEÇTİĞİMİ FİLAN DA SANMA AKIL İŞTE  DOĞRU HİÇ ÖYLE ŞEY OLURMU BİNBİR KERRE ÖZÜR DİLEDİ VE KAPATTI    OLAY BU  BUNU DA GÖRDÜK DUYDUK..

BİR BAŞKA ARKADAŞ DA BUGÜN BANKADAN YATIRDI  AMA ONDA BÖYLE ŞEY YOKTU NORMALDİ YANİ BURASINI OKURSAN O KİŞİ SEN DEĞİLSİN BİR BAŞKASI TAMAMMI ...

SAYGILAR.....................................................................................NACİBABA..................ONK...
Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı leonking007 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30/Eylül 2017/2012 Saat 18:17
neolurdu üstad yollasaydin sende bankamatikten niye adami kiriyosun ki :))
ALLAH hepimizin yar ve yardimcisi olsun......
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30/Eylül 2017/2012 Saat 18:33

DENEDİM AMA GİRMEDİ BANKAMATİĞİN DELİĞİ UFAK GELDİ BEN NE YAPAYIM ...
ESASINDA SÖYLEMEK LAZIM AYRI BİR GENİŞ DELİK YAPSINLAR ORAYA MİLLET UFAK TEFEK KARGOLARINI ATSINLAR İÇİNE  BU DA OLUR DA .. AĞALAR ARTIK ALTIN İŞİNLEN UĞRAŞIYORLAR BAKARLARMI SENİN 30 CM LİK ÇUBUK İŞİNE  ALTIN LARA GÖRE BİR DE BOZUK PARALARA GÖRE DELİKLER YAPMIŞLAR..

BİRİLERİ DE BAKALIM OLURMU OLMAZ MI DİYE 200 TL --100TL---50 TL GİBİ PARALARI FOTOKOPİDE BASMIŞLAR  ŞİMDİKİ BANKAMATİKLER PARA DA BOZUYORLAR  VERMİŞLER BOZUK YAP DİYE  AZ SONRA BANKAMATİK O VERDİKLERİ PARAYI GERİ ATIĞI GİBİ  BÖYLE SAHTE PARALARI SOKUŞTURMAYIN 2.Cİ DENEMENİZDE POLİSE HABER VERİLECEKTİR DİYE DE YAZI YAZMIŞ ÖYLE ANLATIYORLAR  BEN GÖRMEDİM  ANLATILANI SÖYLÜYORUM..

HAA ÇUBUKLARI ALDIN GELDİ  NE OLDU ARTIK İŞİ DOĞRULTUNMU YOKSA YİNE AYNIMI BUNDAN HİÇ BAHSETMİYORSUN YAZIVER DE BEN DE BİLEYİM TAMAMMI

SAYGILAR............................................................................NACİBABA........................ONK..
Yukarı Dön
toroslu Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 08/Şubat 2017/2014
Durum:
Gönderilenler: 17
  Alıntı toroslu Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02/Ekim 2017/2012 Saat 07:26
Saygılar degerli hocam MET-PAR hala piyasada var 404 firmasının malı zaten (404 MET-PAR) diye yazınca arama motoruna 404 ün ana sayfası çıkıyor ve çok şeitli ürünleri var .
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02/Ekim 2017/2012 Saat 08:09

EVET DEDİĞİN DOĞRUDUR  ÇOK DA ÇEŞİTLİ ÜRÜNLERİ MEVCUTTUR  BİZİM BAHSETİĞİMİZ METPAR PARLATICI SOLDA EN ÖNDE YAN DURUYOR  RESİMDE .
YALNIZ TRAKYADA BAYİLİĞİ ÇOK AZ YOK DENECEK KADAR DİĞER YERLERDE DE  ESKİDEN HER HIRDAVATÇIDA OTO MOTOSİKLET YEDEK PARÇACILARINDA HER YERDE VARDI BİRDEN KAYBOLDU ORTALIKTAN ANİDEN KİMSE DE BİŞİ BİLMİYOR NE OLDU DİYE ..

HER NEYSE DE BU  ( HENKELİN ) Kİ DE ÇOK İYİ YAPIYOR  YANİ HEPSİ AŞAĞI YUKARI AYNI İŞİ GÖRÜYORLAR O MARKA BU MARKA HİÇ FARKETMİYOR TEKNİĞİ AYNI HEPSİNİN

Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 6263646566 91>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50