Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5ÇUBUK SİSTEMİ <>5NACİBABA İMALATIDIR (TM) yani TÜRK malıdır %100 --ÇUBUK S
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

NACİBABA İMALATI VE YAPISI OLAN ÇUBUK SİSTEMİ

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 6162636465 91>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
leonking007 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 23/Mayıs 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 15
  Alıntı leonking007 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21/Eylül 2017/2012 Saat 19:20
karabey üstadim parlatmayi yapip tekrar denedinizmi sonuc nedurumdadir cevaplar düzeldimi.
ALLAH hepimizin yar ve yardimcisi olsun......
Yukarı Dön
karabey Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 21/Mayıs 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 256
  Alıntı karabey Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24/Eylül 2017/2012 Saat 03:23
SELAM VE SAYGILAR NACİ BEY VE LEONKİNG ARKADAŞIM.ÖNCE NACİ BEYE AÇIKLAMALARIM OLACAK.NACİ BEY DEDİĞİNİZ GİBİ ÇUBUKLARI PARLATIP SORULARA GEÇTİM HATTA İKİ KEZ PARLATIP ONDAN SONRA SORULARA GEÇTİM YİNE SONUÇ YOK .YALNIZ ŞÖYLE BİR DURUM VAR BÜYÜK İHTİMAL O SEBEPTEN GİBİME GELİYOR.MOTOSİKLET KULLANIRKEN SOL KOLUMU ÇOK ZORLAMAKTAN  BİR AYDAN BERİ SOL KOLUM AĞRIYOR.YANİ BU AĞRI HALİYLE ZİHNİMİ MEŞGUL EDİYOR. SİZCE DE BU SEBEPTEN OLABİLİR Mİ.LEONKİNG ARKADAŞIM ÖZELDEN ATTIĞINIZ MESAJI OKUDUM BAŞLARDA YANILMALAR OLMASI NORMALDİR.ANCAK 1-2 AYDAN SONRA KENDİNİZE TAM GÜVEİNİZ GELİNCE ARAZİYE ÇIKIN .YANINIZDA İNSAN VARSA ONLARDAN UZAKTA SORGULAMA YAPIN. HEYECAN YAPMAYIN.YANINIZDA BİRİ VARKEN BİR EŞYA SAKLANDIĞINDA YA BULAMAZSAM GİBİ STRES YAPMAYIN.BAŞARISIZLIĞIN ÖNEMLİ SEBEPLERİNDEN BİRİ DE BUDUR.AYRICA TAMSAĞLIKLIOLMANIZ GGEREKİYOR.UYKUSUZ HALSİZ ZAMANLARDA KULLANMAYIN.TEMİZLİĞE DİKKAT EDİN..ÇUBUKLARI BİR ARKADAŞIMA VERMİŞTİM BİR ARA ..BİRGÜN SONRA GERİ GETİRDİ..MEĞER ARKADAŞTA  Y.TANSİYONVARMIŞ.YANİ SAĞLIK ŞART.KOLAY GELSİN
Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı leonking007 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24/Eylül 2017/2012 Saat 06:48
karabey üstadım açıklamalar için teşekkür ediyorum sizede çok geçmiş olsun ALLAH şifalar versin İNŞALLAH biran önce tam düzelir sorularınıza tam cevap alır ve kısmetinizi yakalarsınız saygılarımla.
Yukarı Dön
karabey Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 21/Mayıs 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 256
  Alıntı karabey Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25/Eylül 2017/2012 Saat 05:05
SAĞOLUN LEONKİNG ARAKADAŞIM.SİZLERE DE HAYIRLI VE BOL KISMETLER DİLERİM
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28/Eylül 2017/2012 Saat 10:04

dede
RESME TIKLAYIN BÜYÜTÜN

ARKADAŞLAR BU PARLATICI TAM İSTEDİĞİM GİBİ VE YENİ ÇIKTI PİYASAYA HER YERDE VAR GİBİ ARTIK ÇUBUK PARLATMADA SADECE BUNU KULLANIN

WWW.ENGİNENDUSTÜRİ.COM    ADRESİ BURASI BAŞKA BİŞİ YAZMIYOR ÜSTÜNDE

SAYGILAR........................................................................................NACİBABA................ONK..
Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı leonking007 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28/Eylül 2017/2012 Saat 16:40
usta hani bilmislik gibi algilanmasin ama siz parlatici konusunda araba parlaticilari asitli oluyor demistiniz bunun ustundede araba resmi falan var bu onlardan degil dimi
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28/Eylül 2017/2012 Saat 16:57

LEONKİN007      ARKADAŞA

DEĞİL ARKADAŞIM ARABANIN BOYASI İÇİN Kİ BAŞKA BU SADECE NİKELAJLI OLAN YERLERDEKİ İŞLERİ SÖYLÜYOR  YANİ NİKELAJ OLAN TAMPON  MARKA YAZILARI JANTLARDA VARSA BÖYLE MADENİ NİKELAJLI YERLER ONUN İÇİN  ARABA BOYASI İÇİN DEĞİLDİR

ARABA BOYASI CİLALIRINDA  PASTA CİLA DENENLERDE  İÇERİKLERİNDE İLK ÖNCE BOYAYA YEDİRİYORSUN  SONRA AZ BEKLENİYOR KURUMADAN HAFİFTEN AYRI BİR BREZLEN  OĞALIYORSUN BEZE BAK İLK ÖNCE BOYANIN ÜSTÜNDEKİ KİRİ ALIYOR BUNUN ALTI DA ORİJİNAL OTONUN BOYASI MEYDANA ÇIKIYOR  İKİNCİ İŞLEMDE DE YİNE AYNISINI YAPIYORSUN BU SEFER  BOYANIN  KENDİ CEVHERİ ORTAYA ÇIKIYOR BEZE YİNE BAK O ARACIN RENGİ NEYSE BEZDE HAFİFTEN O RENK ÇIKAR  İŞTE BU RENK BOYANIN ÜSTÜNE BİNMİŞ HAVA SİRKİLASYONU KİRLİLİĞİDİR  BU AŞAMADAN SONRA  BAŞLIYORSUN PAMUKUMSU BİR BEZ ŞEKİLLERİ İLEN HAFİFTEN HAFİFTEN HIZLAN SÜRTMELERE NE KADAR SÜRTELERSEN O KADAR O BOYA PARLIYACAKTIR  PASTA CİLANIN YAPIM AŞAMASI BÖYLEDİR AMA BU CİLAYI ARACIN TANPONLARI METAL NİKELAJLI AKSAMLARA TATBİK EDEMESSİN ARAÇ İÇİ PLASTİK AKSAMA DA TATBİK EDEMESSİN  İŞTE BURDA DEVREYE  METAL AKSAMLARIN PARLATILMASI İÇİN BU ÖNERDİĞİM ÜRÜN DEVREYE GİRİYOR  VE ARAÇ İÇİ PLASTİK AKSAMLARA DA EN BASİT EN UCUZ HER BAKKALDA SATILAN  AYAKKABI PARLATICISI SÜNGER DİYE GEÇEN ÜRÜNDÜR BUNU TORPİDOYA FİLAN SÜR PIRIL PIRIUL YAPAR İŞİN ÖZÜ HER AKSAMIN İLACI AYRIDIR ..
NOT>> BOYAYA OTONUN PASTA C İLANIN İLK MÜDAHELESİNDE ÜSTÜNDEKİ ORTAM KİRİNİ SÖKMEK İÇİN ASİT BAZLI KİMYASALLAR DA VAR İÇİNDE İŞTE BU YÜZDEN O ÜRÜNLER ÇUBUKTA KULLANILMAZLAR  ÇUBUKTAKİ KULLANILACAK ÜRÜNÜN ASİT BAZLI VEYA KİMYASAL ÇÖZÜCÜ TAŞIMAMASI GEREKİYOR  SADECE BAKIRIN ÜSTÜNDEKİ İNSANDAN ÇIKAN VE SİNEN AURA YI BİR DE ATMOSFERİK KİRLİLİĞİ SÖKÜCEK BASİT PARLATICI LAZIM NE KİMYASAL NE DE ASİT BAZLI OLMUYACAK OLAY BUDUR ...

SAYGILAR.......................................................................................NACİBABA...............ONK..
Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı leonking007 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28/Eylül 2017/2012 Saat 17:27
tamamdir ustadim ben sadece ordaki resimde araba gorunce merak edip sormustum atrintili aciklaman icinde ellerine saglik ozaman ben hemen bunu arastirmaya geciyorum ustam saygilarimla
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28/Eylül 2017/2012 Saat 18:30

LEONKING007--------------ARKADAŞA

ARKADAŞIM BEN BUGÜN SENİN ÇUBUKLARI ÇIKARDIM HERHALDE YARIN ALIRSIN
ZARFIN İÇİNE DE O PARLATICIDAN BİR KUTU DA KOYDUM O SANA ÇOK GİDER SONRA BAKAR ALIRSIN  HABERİN OLSUN  TAMAMMI.. İYİ GECELER

SAYGILAR....................................................................................NACİBABA..................ONK.... 
Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı leonking007 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28/Eylül 2017/2012 Saat 18:45
ALLAH razi olsun ustadim eline kolune yuregine saglik
INSALLAH ustesinden gelicem bu isin
ok gelsin bakarim hatta bugun resminden arastirdim sitesinde 1000gr liği var onu soracaktim size onu alsam bi sorun olurmu heralde kalitesinde bi degisme olmaz
malumunuz sizinde dediginiz gibi bana healde cok gidecek onlardan
tekrar emeklerinize tesekkur ederim
hayirli geceler
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 6162636465 91>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50