Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5ÇUBUK SİSTEMİ <>5NACİBABA İMALATIDIR (TM) yani TÜRK malıdır %100 --ÇUBUK S
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

NACİBABA İMALATI VE YAPISI OLAN ÇUBUK SİSTEMİ

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 6061626364 91>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21/Ağustos 2017/2012 Saat 16:38

FİYAT AYNIDIR DEĞİŞİKLİK YOKTUR  250 TL

.............................................................................................NACİBABA.........................ONK.....
Yukarı Dön
sagun74 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 13/Mayıs 2017/2014
Durum:
Gönderilenler: 4
  Alıntı sagun74 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21/Ağustos 2017/2012 Saat 17:26
sevgili naci baba hayırlı akşamlar.evvela bayramını kutluyorum.tekirdagdan antalyaya göç ettim.elimde xlt ve senin imalatın cubuklar mevcut kısmet olursa burda geniş bir arazide çalışmayı düşünüyorum.alakalı olan arkadaslara nasıl tek tekçilik yaptığımı izninlen izah edeyim.cubuklarla belirli bir bölgeye gelip tek parça para bulabileceğim yeri soruyorum.cubukların işaret verdiği yerde xlt yi açıp parçyı aramaya başlıyorum.atabildiğim adım sayısına dikkat ediniz bir veya iki adım.üçüncü bir adım atamadan parçayı yerden alıyorum.bir cok kereler denedim hep aynı sonuç arkadaslar.cok basarılı bir çalışma bence ellerinden öpüyorum naci babam.not(ayrıca kan gurubum 0-negatif)cubukları elimde tutamıyorum bazen buyuk hedeflere gireceğim işallah kısa zamanda.herkese bol sanslarr
bileğimize kuvvet...!
Yukarı Dön
karagün Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 02/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 57
  Alıntı karagün Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21/Ağustos 2017/2012 Saat 17:55

sagun74 Açılır%20Kutu%20Görarkadaşım paylaşımın için teşekkürler  arkadaşım bu konuda nasıl bir eğitim yaptın  bu konularıda paylaşırsan sevinirim anlatımına göre işi çözmüşsün yolun açık olur inşallah saygılar

Yukarı Dön
sagun74 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 13/Mayıs 2017/2014
Durum:
Gönderilenler: 4
  Alıntı sagun74 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22/Ağustos 2017/2012 Saat 03:37
sevgili karagun ağbim.bunlarla ilgili çalışmam deneme yanılma youyla oldu .tamda nacı babanın anlattığı gibi.evde başladım objelerle genişleterek arazide devam ettim.tam 1.5 sene oldu cubuklarla çalışmaya başlayalı.iki kişi çalışmadım hiç hep tek cıkıyorum.dörtlü kullanmadım cubukları yani.ıyıce emin olduktan sonra kendimden derin hedeflere girmeyi düşünüyorum.ama dediğim gibi tektekte cok yardımı oldu.tüm arkadaslara basarı ve bol sans diliyorum.
bileğimize kuvvet...!
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31/Ağustos 2017/2012 Saat 07:06

DİKKAT ÖNEMLİ KONUDUR.......

%90  arkadaş  çubuklar geldiği gibi yallah araziye gitmektedir
bu olmaz arkadaşlar kabul edilemez bir sorundur..............

ONDAN SONRA ŞÖYLE OLDU BÖYLE OLDU BİLMEM NE VS VS  KONUŞUYORSUNUZ

ARKADAŞLAR ÇUBUKLAN BERABER GELEN KILAVUZLARI İYİCE OKUMANIZ HEM OKU HEM PRATİK YAP ŞEKLİNDEN SONRA DA  EV İÇİNDE HERGÜN ÇALIŞMALAR İLEN KENDİNİZİ BU SİSTEME ALIŞTIRACAKSINIZ VE EV İÇİNDE TAM NOKTALAMAYI DA YAPTIKTAN SONRA Bİ DE BU NOKTALAMA İŞİNİ BAHÇENDE  VS YERDE YAP VE TAM KENDİNDEN EMİN OL ONDAN SONRA GİDECEKSİNİZ KIRLARA BAYIRLARA ARAZİLERE  BU ÖN ÇALIŞMALARI GEÇEMEDİKÇE TAM OLMAYTINCA KESİNLİKLEN ARAZİYE GİTMEYİN SONRA  ÇOK ŞİKAYETÇİ OLURSUNUZ  BENDEN SÖYLEMESİ VE BANA DA KONUDA HİİÇ SİTEM DE ETMEYİNİZ  ÇALIŞAN KAZANIR  ÇALIŞMAYAN DA KARALARI BAĞLAR ...................................................................................................................ONK...

EVVELDEN BİR TAKIM BENİM OLMUYAN  DEĞİŞİK BAŞKA ÇUBUKLARLAN ÇALIŞMIŞ OLANLAR  VE BUNLARIN USÜLLERİNE ALIŞANLARA  SÖYLÜYORUM

KESİNLİKLEN O ALIŞKANLIKLARINIZI O YÖNTEMLERİNİZİ BU  BENİM ÇUBUK SİSTEMİME KESİNLİKLEN GETİRMEYİN AYNI KULLANIM ŞEKİLLERİNİ DENEMEYİNİZ BU SİSTEM BAMBAŞKA BİR SİSTEMDİR İLK ONCE BUNUN BİR FARKINA VARINIZ 
VE KULLANIM KILAVUZLARI ÇALIŞMA  ŞEKİLLERİNİN DIŞINA ÇIKMAYINIZ  VEYA KENDİNİZDEN BİR İCATLAR YAPIP DENEMEYİNİZ BUNLAR YANLIŞLARA SEBEBİYET VERİCEKTİR  UNUTMAYINIZ... SONRADAN ŞİKAYETLER ETMEYİNİZ TÜM OLUMSUZLUKLAR BU SAYILAN SEBEBLER YÜZÜNDEN OLUŞMAKTADIR  ANLATILAN TARİFİN ŞEKLİN DIŞINA ÇIKMAYANLAR BAKIN NE GÜZEL ÇALIŞIYORLAR VE DE MUAFFAK OLUYORLAR ...

ARKADAŞ AÇMIŞ TELEFONU DİYORKİ NACİ ABİ BU HAFTA SONUNA ELİME GEÇSİN ÇÜNKÜ GİDİP TE BAKACAĞIMIZ YERLER VARDIR????????????????????????????????????????????

NE DİYEYİM BEN ŞİMDİ BU ŞEKİLDE YAPAN  ARKADAŞLARIN YÜZDESİ DE ŞÖYLEDİR %90  GİBİ ÇOK YÜKSEK BİR RAKKAMDIR  BEN NE ANLATIYORUM NE SÖYLÜYORUM  BU ARKADAŞLAR NE SÖYLÜYOR ALLAH AKIL FİKİR VERSİN DİYORUM   BUNU YAPMAYIN EVDEKİ İŞLERİ BİTİRMEDEN SAKIN ARAZİYE KİMSE ÇIKMASIN SONRA HÜSRANA UĞRARSINIZ  BU KESİNDİR..

SON SÖZ OLARAK  />  HER KİM YENİ ALDIYSA GELEN KILAVUZLARI OKUSUN PRATİKLERİ YAPIP ELİNİ ALIŞTIRSIN  TAM NOKTA İŞİNİ DE DEFALARCA YAPAN ANCAK ARAZİYE ÇIKABİLİR BU DA 1 HAFTALIK BİR ÇALIŞMA SÜRESİDİR KİŞİNİN KABİLİYETİ MESELESİDİR LÜTFEN BU İŞLERE TAM RİAYET EDELİM ARKADAŞLAR..

SAYGILAR..............................................................................NACİBABA.......................ONK....

Düzenleyen admin - 01/ocak 2017/2015 Saat 21:52
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
rebelhero Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 10/Eylül 2017/2012
Durum:
Gönderilenler: 2
  Alıntı rebelhero Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08/Eylül 2017/2012 Saat 07:11
Sevgili naci babam seni çok severek takip ediyorum ve ÇUBUK larının 4 adeti 250 tl sanırım 2 kişi için degilmi allah kısmet ederse gelip yerinde almayı düşünüyoruz saygılarımla ellerinden öperim...
İYİ DÜŞÜNEN İNSAN İYİ İNSANDIR
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08/Eylül 2017/2012 Saat 10:11

REBELHERO----ARKADAŞA

ARKADAŞIM MERHABA SELAM VE SAYGILAR

ŞİMDİ ŞUNA DİKKAT ET---FİYAT AYNIDIR DEĞİŞİKLİK YOKTUR..YALNIZ BURAYA GELİP TE HEMEN ALMA DİYE BİŞİ YOKTUR SEBEBİ DE  SIRF BU ÇUBUK İŞİ DEFİNE İÇİN OLMAYIP KİŞİLERİN HER TÜRLÜ İŞLERİNDE KULLANILAN BİR ARAÇ OLDUĞU İÇİN  BENİM DE KİŞİNİN AMACINI BİLEMEDİĞİMDEN DOLAYI BU  SİPARİŞ ÜSTÜNE YAPILIYOR YANİ HAZIR YOKTUR BİR GÜN  VEYA  2 .  GÜN  ÖNCEDEN SİPARİŞİ VERİLİYOR  VE İSTEK DOĞRULTUSUNDA YOĞUNLAŞTIRILIYOR  BUNU İLK ÖNCE BİR BENİMSEYİNİZ.. GENELDE HERKES SİPARİŞİNİ VERİYOR KARGO ADRESİNİ DE VERİYOR BEN DE BURDAN KARGO İLEN VERİLEN ADRESE ÇIKARIYORUM.

2.Cİ ÖNEMLİ HUSUS DA  BU SAYFALARDA ÇUBUKLAR HAKKINDA TÜM OKUNANLAR %15 İ GEÇMEZ  BU DA BİR PRENSİP MESELESİ OLUP AÇIKLANMAZ DURUMLARI MEVCUTTUR SADECE
HER KİM SATIN ALDIYSA ÇUBUKLAN BERABER BİR KULLANIM KATALOĞU BERABERİNDE GELMEKTEDİR BU SADECE %100 VEYA 1000 BİR TAM AÇIKLAMALADIR  BU DA BİLİNE ..

BU SİSTEM DÜNYADAKİ AYNI TÜRÜ OLAN DİĞER ÇUBUK SİSTEMLERİNDEN TAMAMİYLEN APAYRI BİR SİSTEMLEN ÇALIŞMAKTADIR  ZATEN BU İŞİ DE BENDEN 45 SENE ÖNCE AYRILAN BİR KİŞİNİN MARİFETİDİR BU PİYASADAKİ ONDAKİ BUNDAKİ ELLERİNDEKİ ÇUBUKLAR HER KİŞİ KENDİ KAFASINCA BİŞİLER YAPMIŞTIR  AMA HİÇBİRİ GERÇEKLEN BAĞDAŞMAZ BENİM 55 SENELİK ÇALIŞMAM SONUCU BU İŞ TAMAM OLMUŞTUR VE 2 SENE DE TESTLERE TABİİ TUTULMUŞ OLUP TAM GÜVENCESİ ALINDIKTAN SONRA PİYASAYA SÜRÜLMÜŞTÜR  VE ŞUNU DA TEKRAR BURDA DA YAZMAKTA FAYDA VARDIR BU İŞ BENLEN BAŞLAMIŞTIR BENLEN DE MEZARA GİRİCEKTİR HİÇBİR İNSANOĞLU MAHŞERE KADAR DA BUNUN AYNISINI HİÇBİRZAMAN DA YAPAMIYACAKTIR BUNDA DA ISRARLIYIMDIR  BEN SAĞKEN KİM ALDI ALDI BENDEN SONRA ARKASI YOKTUR KESİNLİKLEN  ÇÜNKÜ BAŞKA ÇOK TEHLİKELİ İŞLERDE DE KULLANILABİLİNİR BUNLARIN OLMAMASI İÇİN DE ARKAMDA BU İŞE YETİŞTİRİLMEK ÜZERE KİŞİ BIRAKMIYACAĞIM
ZATEN BU İSENMİYEN İŞ GURUPLARI TAMAMEN İZOLE EDİLMİŞTİR  TEHLİKELİ GURUP KISIMLARI  SADECE  NORMAL YAPILABİLEN İŞLER AÇIK BIRAKILMIŞTIR  BUNLARDA FAZLASINLAN KAFİDİRLER....ZATEN NASIL YAPILACAĞINI BİLMEYENLER BU TEHLİKE SAYILAN GURUP İŞLERE DE GİREMEZLER  AMA İNSANOĞLU İŞTE BİLİNMEZ HER KİŞİDE KAFALAR BAŞKA TÜRLÜ ÇALIŞIYOR  BAKARSIN BULURLAR DA  İÇİNDEKİ 10 MADDEYE EK MADDELERİN GİRİLMESİMLEN BU İŞLER OLUŞUYOR BU MADDELERİ HİÇBİRİ BİLEMEZ NE OLDUĞUNU  ZATEN ÇUBUK İÇİ MADDELERİ BİRLEŞİM VE IŞINLAMADAN GEÇTİKTEN SONRASI TAZYİKSİZ UÇUCU BİR GAZ HALİNİ ALMAKTADIR  İÇİNİ AÇSALAR DAHİ BU GAZI BİLE FARKEDEMEZLER  AAA DERLER İÇİ BOŞMUŞ KAPATIRLAR BAKARLAR ARTIK O AÇILAN HİÇBİRZAMAN ÇALIŞMAYACAKTIR ANCAK BİŞİLERİN TERS GİTİĞİNİ O ZAMAN ANLARLAR  BU DURUMA DA DÜŞEN ÇOK KİŞİ VARDIR...  YAPILAMAZLIĞIN EN ÖNEMLİ AŞAMASI İŞTE BU GAZ HALİDİR  ÇÖZEMEZLER  BURDAN YİNE BU KİŞİLERE SESLENİYORUM HİİİÇ BOŞUNA UĞRAŞMAYINIZ ..

SAYGILAR................................................................................NACİBABA.......................ONK.. 
Yukarı Dön
rebelhero Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 10/Eylül 2017/2012
Durum:
Gönderilenler: 2
  Alıntı rebelhero Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08/Eylül 2017/2012 Saat 14:23
Naci babam seni seviyorum en içten kalbimle söylüyorum dedem gibisin allah rahmet eylesin senın gibi bi insandı ve yıllarını verdi bu işe çok aradı kaçırdı hep şans kısmet ve ötesi olmuyo dedigin gibi dedemden kalma bi yadigar var hem onun için dedim onuda getirirdim gelirken hem bakardın bi hemde Çubuk alırdım senden bide gezmek istiyorum sizin oraları hemde seni ziyaret naci babam allah kısmet ederse 2 3 gün öncesi haber edicem sana sen ayarlarsın sadece teslimat kalır allaha emanet ol dedem saygılarımla...
İYİ DÜŞÜNEN İNSAN İYİ İNSANDIR
Yukarı Dön
karabey Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 21/Mayıs 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 256
  Alıntı karabey Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19/Eylül 2017/2012 Saat 08:37
selamlar naci bey bu günlerde önceden başıma hiç gelmeyen bir olay geldi .size sorma gereğini duydum.şöyle ki,çubuklara bir soru soruyorum cevap hayır çıkıyor.tekrar soruyorum yine hayır çıkyor.Bu sonuçlar çoğalınca cevabını bildiğim birşey sordum yine hayır cevabı aldım.yani çubuklar her soruma hayır karşılığı veriyor .bunu birgün içinde değil, değişik günlerde de denedim hep hayır cevabı çıkıyor.sizce bunun sebebi ne olabilir.saygı ve selamlar
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19/Eylül 2017/2012 Saat 08:53

SAYIN KARABEY ARKADAŞIM

İLK ÖNCE PARLAT TEMİZLE  VE EN FAZLA ÜST ÜSTE 2 SEFER SOR AYNI ŞEYİ DAHA FAZLA SORMA  ÇÜNKÜ BİRİSİ SİZE İSMİNİZLEN HİTAP ETSE SİZ DE EFENDİM DESENİZ O KİŞİ YİNE AYNI ŞEYİ SORSA ÜST ÜSTE SİNİRLENİRSİNİZ  VE BOŞ VERİRSİNİZ GİDERSİNİZ ORDAN .. BU İŞİ DE BEYNİNİZ YAPTIĞI İÇİN AYNI OLGU BURDA DA GEÇERLİ ÇIKIYOR .. YANİ SİSTEM DİYORKİ SORDUN GÖSTERDİK Bİ DA SORDUN GENE GÖSTERDİ SONRAKİLER İÇİN  EEE YETER ARTIK DİYOR O DA SİNİRLENİYOR  BUNA BENZİYOR İŞ ..

TEMİZLEYİN VE PARLATIN DENEYİNİZ SONUCU DA YAZINIZ BURDAN

SAYGILAR.............................................................................NACİBABA.....................ONK....
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 6061626364 91>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50