Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5ÇUBUK SİSTEMİ <>5NACİBABA İMALATIDIR (TM) yani TÜRK malıdır %100 --ÇUBUK S
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

NACİBABA İMALATI VE YAPISI OLAN ÇUBUK SİSTEMİ

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 5859606162 91>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
hazo7272 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 24/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 24
  Alıntı hazo7272 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24/Temmuz 2017/2012 Saat 10:23
naci usta bu senin cubuklara güvenim cok ama hata bende bir türlü tam konsantre olamıyorum saygılar sabır iyidir baba
gecmişine sahip cıkmayan geleceğini göremez
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24/Temmuz 2017/2012 Saat 19:30

Mesaj%20Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap%20YazCevapla Mesajın%20Direkt%20Linki Konu: DFX---XLT PROGRAM YAPTIRANLARIN ANLATIKLARI
    Gönderim Zamanı: Dün Saat 17:27 - IP: 94.122.22.194
Doğanay Açılır%20Kutu%20Gör
Yeni Üye
Yeni%20Üye
Simge

Son Giriş: 30.Mayıs.2012
Durum:
Gönderilenler: 13
Mesaj%20Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı Doğanay Alıntı  Cevap%20YazCevapla Mesajın%20Direkt%20Linki Gönderim Zamanı: 07.Nisan.2012 Saat 02:20 - IP: 88.244.70.100
SELAMLAR,SAYGILAR,
Sn nacibaba bu durumda yapılması gereken konuları misafirlere kapamak bazı bölümler sanırım misafirlere açık ve sizin çubukları kullanma şansım olmadı lakin kullanan arkadaşlardan çok iyi iş yaptığını duyup gördüm Kendi çapımcada bir çubuk yaptım bundan 10 yıl kadar önce ve hala onu kullanıyorum bazı boşluk bulmalarda çubuklar dedektörler kadar önemlidir bunu idrak edemeyen de olacaktır bugün Whites XLT,olsun DFX olsun attığınız  programlarla derinlikler artmaktadır bunu sizden gelen bir xlt yi kullanınca anladım normal fabrika programıyla sizin programınız arasında çok fark var program atılmadanda zati derine dalması mümkün olmuyor cihazın herkez bişeyler konuşur yazar bu sanal alemde nacibaba bu tür saldırılara sebat göstererek sabrınızı zorlayınız bizlerde arada bu tür saldırı yapan arkadaşları uyaralım Kime hizmet ettiği belirsiz bu şahısların üç beş msj la bir koca çınarı yıkmaz yıkamazda bu tür saldırıları yapanları eshefle kınıyoruz layığını bulur inşallah kimse .Allah yar ve yardımcınız olsun sn Nacibaba sağlık ve sağlıcakla kalınız .saygılar..
kaçak kazı yapmayınız
Yukarı Dön
karabey Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 21/Mayıs 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 256
  Alıntı karabey Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27/Temmuz 2017/2012 Saat 05:08
SELAMLAR NACİ BEY ÖNCELİKLE GEÇMİŞ OLSUN AMELİYATINIZIN İYİ GEÇTİĞİNE SEVİNDİM .BU MESAJI BAŞKA BİLGİSAYARDAN YAZIYORUM .VİRÜS FİLAN YOK.NACİ BEY BİLİYORSUNUZ BEN ÇOK ESKİ ÜYELERDENİM SİZİ SEVER VE SAYARIM .ANCAK BEŞ PAMAĞIN BEŞİ BİR OLMADIĞI GİBİ ZAMAN ZAMAN FARKLI DÜŞÜNCELERİMİZ DE OLUYOR.BUNU DA ANLAYIŞLA KARŞILAMANIZ GEREKİR.SİZDEN ŞUNU ÇOK İYİ ANLAMIŞ OLMANIZI BEKLERDİM.BENİM AMACIM DEYİM YERİNDEYSE "ÜZÜM YEMEK, BAĞCIYI DÖVMEK DEĞİL" KİŞİLERİ YIPRATARAK HAKLI ÇIKMAYA ÇALIŞMAK GİBİ BASİT DAVRANIŞLARDA BULUNMAK ,KİMSEYE YAKIŞMAZ VE FAYDA DA SAĞLAMAZ.BİLGİLERİNİZDEN BU GÜNE KADAR ÇOK YARALANDIM.SAĞOLUN  EKSİK OLMAYIN .ANCAK İNSAN HERŞEYİ BİLEMEZ. SİZ DE BİLEMEZSİNİZ BİLMEDİĞİNİN BİLMEK DE BİR ERDEMDİR.ZAMAN ZAMAN SİZİ ELEŞTİRİYORUM.BUNA KATLANACAK VE BENİ AYRICA TÜM SİTE TAKİPÇİLERİNİ İKNA ETME YOLUNU SEÇECEKSİNİZ.BU İŞ HEMEN KARŞI SALDIRIYA GEÇEREK OLMAZ.BURADA SİZİ ELEŞTİREN BAŞKA ARKADAŞLA DA OLDU HEMEN BİRİLERİNİN ADAMI OLMAKLA SUÇLADDINIZ BUTARZ YAKLAŞIM ÇOK YANLIŞ.ADAM FİKRİNİ SÖYLÜYOR.SÖYLESİN.SİZ DE AKSİNİ YAZARSINIZ ALAN ALIR. ALMAYAN ALMAZ.DEĞİL Mİ?SON SÖZ OLARAK DİYORUM Kİ KİMSEYİ KIRMADAN HERKESİ İKNA YOLUNA GİDİN ...EN DOĞRUSU DA BU DEĞİL Mİ
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27/Temmuz 2017/2012 Saat 08:26

KARABEY MERHABA SELAM

ARKADAŞIM 2 SEFER KENDİ BİLGİSAYARINIZLAN YAZDINIZ BURDA  ÇIKAN YAZDIĞINIZ YAZI BİR SÜRÜ  ANLAMSIZ VEYA BENİM TANIMLAMADAĞIM YAZILAR İŞARETLER SAYILARIN ARASINDA YAZINIZ GÖZÜKÜYOR  BU VİRÜSLÜ BİR BİLGİSAYARDAN GELEN YAZILARLAN AYNIDIR EVVELDEN DE OLDU DAHA GEÇENLERDE TÜM SİSTEMİ ÇÖKERTİLLER ZOR TOPARLANDI  SİTE  HALEN DE AYIKLAMALAR DEVAM EDİYOR BU İŞ BÖYLE..

İKİNCİ İŞ DE YAZDIĞINIZ GİBİ OLUMLU OLUMSUZ SONUÇLAR  MEVCUTTUR DA GELENLERİN YAZILANLARIN ARASINDA %90  BALTALAMA ÇALIŞMALARI MEVCUTTUR  BUNLARI SİLİYORUM VE SİTEDEN DE ÇIKARIYORUM SİZİN BURDA GÖREMEDEN BENİM ÇIKARDIĞIM YAZISINI SİLDİĞİM BİR SÜRÜ ŞAHIS MEVCUTT EĞERKİ ONLARIN YAZILARINI BIRAKSAYDIM VE SİZ DE OKUSAYDINIZ BANA HAK VERİRDİNİZ HER NEYSE BEN BENCE DOĞRU OLANI YAPTIĞIMI  ZANNEDİYORUM  AMA BU FARKLI ANLAM VE YORUMLARA SEBEB OLABİLİR OLSUN FARKETMEZ
HERKEZİN BİR ANLAYIŞI VARDIR SAYGI DUYMAK GEREK...

BEN KENDİMCE HAKLI BULDUĞUM HER SEBEBE MÜDAHELE EDECEĞİM  SİZLERCE YANLIŞ OLAN BU TAVIRLARIMIN  SİTENİN GİDİŞATI İÇİN ÇOK ELZEMLİDİR BUNU YAPMIYA DA MECBURUM.
ADAMLAR 4--5 KİŞİ BİRDEN ÜYE OLUYOR 1 HAFTA KADAR UYUYORLAR SONRA BİRİSİ BİR KILÇIK ATIYORKİ TAMAMEN ASILSIZ ŞEYLER YAZIYOR ARKASI SIRA ÖBÜRLERİ DE PEYDAH OLUP BAŞLIYORLAR O KILÇIK ATANI DESTEKLEMİYE AL SANA BİR CURCİNA OKUYANLARIN DA KAFASI KARIŞIYOR TABİ  SONUÇTA BEN MAĞDUR OLACAĞIMA TÜMÜNÜ SİTEDEN ÇIKARIYORUM YAZDIKLARINI DA SİLİYORUM BENİM YAPTIĞIM BU VE BUNA DA DEVAM EDECEĞİM  KİM BU KONUDA BENİ ELEŞTİRİRSE ELEŞTİRSİN  NE YAPAYIM BAŞKA SONRA DA SONUÇ HEPSİ  BİR HACKER AYARLAYIP SONUÇTA SİTEYE BÜYÜK ZARAR VERİYORLAR..

ŞU ANDA MEVCUT ÜYELERLEN SİTE DEVAM EDİYOR  VE ARTIK ÜYE DE ALMIYORUZ  KAPADIK O KISMI DA BİR SÜRELİĞİNE VE HALEN SİTE TAMİR EDİLİYOR NERDEYSE 1 AYA YAKLAŞIYORUZ HER TARAFA BULAŞTIRMIŞLAR  E BİZE DE YAZIK GÜNAH DEĞİLMİ  HER NEYSE ..
VAZYET DURUM BÖYLE DAHA NELER DE VAR DA YAZMIYORUM..

SAYGILARIMLAN..................................................................NACİBABA.......................ONK.....
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28/Temmuz 2017/2012 Saat 21:17

DİKKAT  ÇUBUK İŞİNDE YENİ GELİŞMELER YENİ BULUNAN SİSTEMLERİN AÇIKLAMALARI..................................................................nacibaba...............................onk.

BAZI DEĞİL DE %85--90 KİŞİLERDE GÖRÜLEN BİR DURUM SAPTANMIŞTIR VE OLUMSUZ ŞEKİLLERDE ETKENLİKLER YAPMAKTADIR ÇUBUK SİSTEMİ ÜSTÜNDE  BU DA BAZEN İSTENMİYEN DURUMLARA YOL AÇMAKTADIR  (( BU DURUM KESİNLİKLEN ÇUBUK SİSTEMİNDEN VE YAPISINDAN KAYNAKLANMAMAKTADIR  DİREKT KULLANICILARDA SAPTANAN DURUMLARDIR
BU DURUMUN ÜSTÜNDE YAPILAN AYLARDIR ÇALIŞMALAR SONUÇ VERMİŞ VE AÇIKLANMASINDA TARAFIMDAN HERHANGİ BİR MAHSURU DA GÖRÜLMEMİŞTİR  BUNA GÖRE DE  DURUM VE ÇARELERİ AŞAĞIDA GÖRÜLMEKTEDİR DİKKATLİCE OKUYUP TATBİKİNİ YAPINIZ

NOT> BURDA NE ANLATILIYORSA AYNISINI TATBİK EDİNİZ KENDİNİZDEN VEYA EVVELCENE ÇALIŞMIZ OLDUĞUNUZ BAŞKA SİSTEMLERDEKİ ALIŞKANLIKLARINIZI KESİNLİKLEN BU SİSTEM ÜSTÜNDE DENEMEYİNİZ ,, KENDİNİZCE Bİ İCATLAR YAPMIYA ÇALIŞMAYINIZ,,ŞÖYLE YAPSAM NE OLUR BÖYLE YAPSAM NE OLUR ŞUNU BUNU DENEYEYİM GİBİ İŞLERDEN UZAK DURUNUZ..
BU İŞE BİR 55 SENE EMEK VERİLMİŞ VE EN SON ŞEKLİ ORTAYA ÇIKMIŞTIR BİLİNMELİDİRKİ DÜNYA YÜZÜNDE NE KADAR AKIL VAR TÜMÜNDEN FAZLASI DENENMİŞTİR  YANİ BURDA BU İŞTE ( AKIL AKILDAN ÜSTÜN FİLAN DEĞİLDİR ) EN SONU VE ŞEKLİ BUDUR BUNDAN NE ÖTESİ NE DE GERİSİ NEDE EVVELİYATI YOKTUR  KATALOGLARINDA NE YAZIYORSA SADECE ONLARI KULLANACAKSINIZ ........................................................NACİBABA.............................ONK.....

1>KİŞİLERİN  %90 NA VARANLARINDA   HER İNSANDA MEVCUT VAR OLAN GÖRÜNMEZ (AURA ) NIN KUWETİ ,,ORTA KUWETİ,,VE ZAYIF KUWETİ MEVCUTTUR MAAŞAALLAH  MİLLETİMİZİN BU AURA SİSTEMİ ÇOK FAZLA VE GÜÇLÜ ÇIKIYOR  ZAYIFI VE ORTASI ÇOK DÜŞÜK  NEREDE İSE ENDER  GÖRÜLÜYOR  BU FAZLALIK  ÇUBUK YÜZEYLERİNDE 5 DAKKA GİBİ BİR ZAMAN ZARFINDA KISA DEVRE OLMASINA SEBEB VERİYOR VE  ÇALIŞMA GÜCÜ DE ÇOK DÜŞÜYOR  BUNUN İÇİN HEMEN TEMİZLEYİP PARLATMAK GEREKİYOR HATTA ÇALIŞMA TAMAMEN DURMA NOKTASINA DA GELİYOR AMA TEMİZLEYİP PARLATIKTAN SONRA  HİÇBİR SORUN YOK DA İŞTE BU DURUM KISA SÜRÜYOR  BUNUN ÇARESİ DE ŞÖYLE DİR ..
HERHANGİ BİR ECZANEYE GİDİYORUZ  ( BEYBİ ) LASTİK ELDİVENLERİN EN İNCELERİNDEN Kİ BUNLAR 100 LÜK KUTULARDA VE UCUZDUR  ALIP EVE GELİYORUZ  KENDİ AURANIZI GÖZÜNÜZLEN GÖRMEK İÇİN İLK ÖNCE ÇUBUK TUTMADAN BİR DENEME YAPIYORUZ ŞÖYLEKİ

2 ELİNİZE DE BU ELDİVENİ GEÇİRİN BİR 5 DAKKA İLEN 10 DAKKA BEKLEME YAPIN  RENK SARI-KOYU SARI-KOYU YEŞİL-KOYU KAHVERENGİ  GİBİ ELDİVEN RENKTEN RENGE GİRİCEKTİR
 %60  SARI KOYU RENGİN KİRLİSİ OLUŞUR VE ELDİVENİ ELİNİZDEN ÇIKARDIĞINIZDA DA BU RENK ELDİVENDE KALIR KALICIDIR YANİ  İŞTE İNSANDAN ÇIKAN GÖRÜNMEZ AURA DEDİĞİMİZ İŞ BUDUR BUNU DA ANCAK BU ŞEKİLDE GÖRÜRSÜNÜZ  ŞİMDİ>>>>>>>>>>>

5 DAKKA İÇİNDE ELDİVENİN AVUÇ İÇİ VE ÜSTÜ PARMAKLAR  HEMEN BU RENK KİRLEMESİNE MARUZ KALDIYSA VE GİTTİKÇE DE ARTIYORSA BU DURUM DEMEKKİ SİZDE ANORMAL BİR AURA ÇIKIŞI VARDIR  VE ÇUBUKLARI  ÇIPLAK ELLE TUTUĞUNUZDA  VE YENİ TEMİZLENMİŞ PARLATILMIŞ OLDUĞUNU KABUL EDELİM SORDUNUZ VAR DENDİ GÖTÜR ÜSTÜNE GÖTÜRÜRKEN  İSTİKAMETE TABİİKİ HALİYLE AYIRIYORSUNUZ SERBEST GİTMEK İÇİN İLERDE YİNE TUTUYORSUNUZ BU BİRKAÇ KERRE TEKRARLANDIMI ÇIPLAK ELLE TUTULAN AURASI YÜKSEK KİŞİDE ÇUBUKLAR ÇOK KISA BİR SÜREDE KISA DEVRE YAPIYOR VE YANLIŞLAR BAŞLIYOR  BU DURUM OLURKEN  DE %50 YE VARAN KİŞİDE DE BAŞ AĞRISI BAŞLAMIŞTIR BUNUN SEBEBİ DE ŞÖYLE AÇIKLANABİLİNİR..
ÇIPLAK ELLE TUTULAN TEK KİŞİDE ÇALIŞAN BİR ÇUBUK SİSTEMİ
YENİ TEMİZLENMİŞ PARLATILMIŞ ŞEKİLDE
TUTUYORSUNUZ SORUNUZU SORUYORSUNUZ
SORU DİREKT BEYİNDEKİ BU VAR OLAN MERKEZLEN İRTİBAT KURUYOR VE ÇUBUKLAR ÜZERİNDEN HEDEFE DOĞRU GÖNDERME YAPILIYOR  VE TARAMA BAŞLIYOR TARAMA SONUCU GERİ DÖNÜYOR  ÇUBUKLAR ÜSTÜNDEN BEYİNDEKİ MERKEZE GELİYOR MERKEZ DEĞERLENDİRMESİNİ YAPIP SON NİHAYİ KARARINI YİNE ÇUBUKLARA YOLLUYOR VE ÇUBUKLARDA BELLİ BASİT ŞEKİL VE HAREKETLEN NE OLDUĞUNU ANLIYORUZ
BU İŞ GÖZ AÇIP KAPAMA SÜRESİNDEN DAHA HIZLI BİR ŞEKİLDE OLUYOR
ŞİMDİ BURAYA KADAR ANLATILAN HADİSE GAYET NORMAL OLAN İŞLEMDİR
BUNDAN SONRASI DA ŞÖYLE GERÇEKLEŞİYOR>>>>>>>>>>>

BU SİSTEMDE  DEVAMLI SORULARLAN İŞ YÜRÜR  SORU+ CEVAP DEVAMLI  ŞEKİLDEDİR
AURASI YÜKSEK OLANDA ÇUBUKLAR HIZLAN İŞ GÖREMEZ ŞEKİLDE KAPLANDIĞINDAN DOLAYI
BEYİNDEN GELEN EMİRLER ÇUBUKLARDAN ARTIK ÇIKAMAZ HALE GELİYOR  VE GERİ TEPİYOR BU DURUMDA ISRARCI OLURSAK  MERKEZDE SIKIŞMA OLUŞUYOR BU DA BAŞAĞRISINA SEBEBİYET VERİYOR VE ARKASINDAN VUCUTTA YORGUNLUK BİTKİNLİK GİBİ HALLER BAŞLIYOR  BU DURUM HASIL OLURSA DERHAL ÇALIŞMA DURDURULMALIDIR  BİR YERE OTURUP DİNLENMELİ VE İKİ ELİN AVUÇLARI TOPRAĞA GELİCEK ŞEKİLDE BİR 5 DAKKA BEKLENİP BU BİRİKEN YÜKÜN DEŞARJ OLMASI SAĞLANMALIDIR  VE AKABİNDE BAŞ AĞRISININ DA GEÇTİĞİ GÖRÜLECEKTİR  İŞTE BU DURUMLARIN OLMAMSI İÇİN BU FAZLA AURANIN HAPSEDİLMESİ GEREKİYOR BU DA ELDİVENLEN OLUYOR  ELDİVEN İNCE AMELİYAT ELDİVENİ
GİBİDİR  AMA AMELİYAT ELDİVENİNİN BİR ALTI OLANIDIR HER ECZANEDE KUTU İÇİNDE 100 LÜK ADETTE BULUNUR VE ÇOK DA UCUZDUR ÖYLE PAHALLI BİŞİ DE DEĞİLDİR .

ELDİVEN KISA SÜREDE ÇOK AŞIRI RENK KİRLENMESİ GÖZLENİRSE DERHAL YENİSİ İLEN DEĞİŞTİRİLMELİDİR  .YAKLAŞIK 50 KİŞİYE BU DURUM ANLATILMIŞ TARİF EDİLMİŞ OLUP BU 50 KİŞİ BUNU DENEMİŞLER  VE HEPSİ DE ÇOK OLUMLU SONUÇ ALDIKLARINI SÖYLEMİŞLERDİR  BU İŞİN DENEME AŞAMASI BİTMİŞ OLUP BU AÇIKLAMA DA BUNUN ÜZERİNE YAPILMIŞTIR..

NOTLAR > A -VE- B- GURUPLARINDAKİ KANA SAHİP OLANLARIN  ÇOĞUNDA ( TEK BAŞLARINA 2 ÇUBUKLAN ) ÇALIŞMALAR OLMAMIŞ KARŞILARINA BİR KİŞİ ALDIKLARINDA SORUN ÇIKMADAN İŞLERİNİ YAPMIŞLARDIR..
A-B   GRUPTAKİLERİN ÇIPLAK ELLE DAHİ ÇOĞU TEK BAŞLARINA ÇALIŞAMAMAKTADIRLAR BU KİŞİLER 4 ÇUBUK VE 2 KİŞİ OLARAK İŞ YAPMALARI TAVSİYE OLUNUR

BAZI KİŞİLERİN VUCUDU ÇOK KURUDUR  DİRENÇ  OHM  SIFIRA YAKINDIR
YANİ İLETKENLİK ORANINDAN BAHSEDİYORUM  BU KİŞİLERİN ÇOK ENDER OLARAK GÖZÜKENLERİNDE ÇUBUK SİSTEMİ HİÇ ÇALIŞMAMAKTADIR HATTA KARŞILARINA BİR KİŞİ ALDIKLARINDA DAHİ ÇALIŞMAMAKTADIR   BU KİŞİLER SIFIR OHM DİRENÇLİDİRLER

BAZI KİŞİLER Kİ BUNLAR ÇOĞUNLUKTA  NEMLİ VE ISLAK TÜR TERLİYEN KİŞİLER OLUYORLAR BUNLARDA DİRENÇ OHM ÇOK YÜKSEKTİR BU KİŞİLER İŞ YAPARLAR TEK BAŞLARINA DA YAPARLAR ..

BU İŞİ DE MERAK EDİP KENDİ VUCUDUNDAKİ DİRENCİ ANLAMAK GÖRMEK İSTEYENLER VARSA YAPACAKLARI İŞ ŞÖYLEDİR ..
MUHİTİNİZDEKİ BİR ELEKTRONİK TAMİRCİ DÜKKANINA GİDİNİZ
EĞERKİ TAMİRCİDE ( İBRELİ ) BİR OHMETRE VARSA ÇOK DAHA İYİ GÖZLEMLENİR BU İŞ
OHMETREYİ OHM KISMININ EN YÜKSEK SON KADEMESİNE ALIP SIFIR BALANSINI DA YAPSIN  SONRA OHMETRENİN İKİ KABLOSU UCU MADENİ PROP YERLERİNDEN TUTUNUZ BİRİ BİR ELİNİZDE ÖBÜRÜ DE ÖBÜR ELİNİZDE BU UÇLARI PARMAK GÜCÜNLEN SIKABİLDİĞİNİZ KADAR SIKIN OHMETRENİN İBRESİNİN  KALKTIĞINI GÖRÜCEKSİNİZ NE KADAR ÇOK İBRE GİDERSE  SAĞA DOĞRU DEMEKKİ O KADAR DİRENCİNİZ YÜKSEKTİR SİZ ANLAMASSINIZ TAMİRCİYE SORUN KAÇ OHM GÖSTERİYOR DİYE O SÖYLER SİZE BUNU BİRDE DİGİTAL SAYISAL EKRANLI BİR OHMETRE İLEN DENEYİNİZ O ZAMAN EKRANDA KENDİNİZ DE KAÇ OHM OLDUĞUNU GÖRÜRSÜNÜZ  DİRENÇ NE KADAR YÜKSEKSE VUCUT GEÇİRGENLİĞİ O KADAR YÜKSEKTİR VE KİŞİ DE ÇOK İYİ BİR ÇUBUKÇU OLUR..

ŞİMDİLİK DURUM BUKADAR  HERHANGİ BİR YENİ GELİŞME OLURSA BURDAN SİZLERE BİLDİRİRİM

SAYGILARIMLAN...................................................................NACİBABA.......................ONK..... 

Düzenleyen nacibaba - 28/Temmuz 2017/2012 Saat 21:27
Yukarı Dön
fakabas Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 18/Ekim 2017/2012
Durum:
Gönderilenler: 176
  Alıntı fakabas Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13/Ağustos 2017/2012 Saat 17:23
Sayın GOLd arkadaşa, derinlik ölçümü deneyimin tüm sorgulamlar (Gömü,Lahit,Mezar,Oda,,vb)içinmi geçerli derinliği veriyor yoksa sadece boşluk ,oda ,mahzen,,gibi boşluk durumları içinmi  geçerli bir yöntemdir.saygılarımla.
Yukarı Dön
yusuf öztürk Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 02/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 104
  Alıntı yusuf öztürk Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14/Ağustos 2017/2012 Saat 10:46
merhaba nacibaba
Çubuklar elime ulaştı,çok teşekkürler
Kullanma klavuzunu tamamen okudum ve sitedeki çubuk hakkındaki soru ve cevapları şimdiye kadar okuyamamışım,kullanma klavuzunda yön değiştirmekle ilgili bir şey bulamadım veya bana gelen kitapcıkta 2 sayfa doğru düzgün okunmuyor ve ondan olabilir.
Şimdi mesela bir tarlada gömü arayan kişinin 50 metre ilerisinden 10 metre sağda olursa ve gömü nerde sorduğumuz zaman ileriyi gösterdikten sonra 50 metre ileri gidersek ve gömü sağ tarafımızda kalırsa çubuklar bizi nasıl uyarıyor?
Teşekkürler
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14/Ağustos 2017/2012 Saat 16:22

YUSUF ÖZTÜRK ARKADAŞA // İLK BAŞ KANDİLİNİZ MUBAREK OLSUN TÜM AİLECEK

ŞİMDİ UZUN UZUN ZATEN BU KISMI İNCELESEN SORDUKLARININ HEPSİNİ BİR BİR BULACAK-
SINDA SENİN YERİNE BEN BULAYIM BUNLARI DA BURAYA YAPIŞTIRAYIM BURDAN OKURSUN
ŞİMDİ TEK BAŞINA 2 İ ÇUBUĞU ALIP TA DENEDİNMİ SENDE ÇALIŞIYORMU ÇALIŞIYORSA ÇOK İYİ GÜZELDİR MESELE DE YOKTUR  AŞAĞIDAKİ YAZILARI DİKKATLİCE OKUYUVER.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

NOT>SORDUN VAR DEDİ  YİNE KURDUN DÜZ HALE GETİRDİN GÖTÜR BENİ ÜSTÜNE DEDİNMİ O UÇLARDAN BİR ÇEKİM ALANI NYAPAR DOOĞRUCA SENİ O YERİN ÜSTÜNE GÖTÜRÜR ( YANINDAN SAĞINDAN SOLUNDAN GEÇMEZ YOK ÖYLE ŞEYLER ) ÜSTÜNE GELİNCE DE BAŞLAR ÇUBUK UÇLARI AŞAĞI DOĞRU MEYİLLENMİYE EĞİLİRLER YANİ TAM ÜSTÜNE DE GELİNCE HER İKİ ÇUBUK TA TAM AŞAĞI BİR NOKTAYI GÖSTERİR SEN DE EĞİL YERE BİR YERE TAM HEDEF YAPARLAR YER ORASIDIR .. OLAY BU ŞEKİLDE SENİN DEDİĞİN GİBİ DEĞİL

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR
SORU 1>>>>
ŞİMDİ DURDUN BİR YERDE  TUTTUN VE SORDUN BU YERDE ALTIN VARMI DİYE DEDİ VAR VE SORDUN  NERDE GÖTÜR BENİ  GÖTÜRDÜ SENİ BİR NOKTAYA BURASI DEDİ ..
BURAYA KADAR SENİN DEDİĞİN AYNIMIDIR BU ŞEKİLDE Mİ YAPIYORSUN  BUNU ANLAT Bİ GENİŞÇE  VE YAZ BAŞINA SORU 1.İN CEVABIDIR DİYE ..

SORU 2> YUKARDA SON KALDIĞIMIZ YERDEN DEVAM EDİYORUZ ...
ÇUBUKLAR  ALTIN SORDUN SENİ GÖTÜRDÜ BİR NOKTAYA BURASI DEDİ . İŞTE BURASINI BAŞTAN KAZMIYACAKSIN BURAYA BİR MAKİNE TUITUCAKSIN MAKİNE CEVAP VERMEZSSE HİÇ ÖTME  YAPMASSA ANLA Kİ ORASININ TOPRAĞI ALTIN MİNERALİDİR  VE ORAYLAN HİÇ UĞRAŞMIYACAKSIN KAZMAYA  İŞÇİLİK YAPMA ORDA  ORDAN BAŞKA BİR SAHAYA YÖNEL YENİ BİR YER BULMAYA BAK ORASI DA AYNEN ÖYLE ÇIKARSA YANİ MAKİNE HİÇ ÖTMESSE BAŞKA TARAFA  YÖNEL BU İŞ BÖYLE ..

NOT>BU ÇUBUKLARDA KABAHAT YOKTA İNSAN BEYNİNDEKİ BU İŞE YATKIN OLAN MERKEZDE BAZI ŞEYLER VARDIR BUNLARIN BİLİNMESİNDE DE FAYDA VARDIR ŞİMDİYE DEK YAZMADIM AMA KİMİN BAŞINA GELDİYSE ÖĞRENSİN DİYE YAZIYORUM  BU ÇUBUK SİSTEMİ HER İNSANIN BEYNİNDE VAR OLAN BİR SİSTEMLEN ÇALIŞIYOR ÇUBUKLAR SADECE   BEYİNDEN GELEN EMİRLERİ KAN SİNİR SİSTEMİNLEN  PARMAK UÇLARINA İLETİR  VE ÇUBUKLARDA İÇİNDEKİ MADDELERİN DE OLGUSUNLAN BİR REAKSİYON OLUŞUR VE GÖNDERMEYİ ÇUBUKLAR YAPAR HEDEFE DOĞRU HEDEF SAHASI YOKLANIR VARSA SÖYLENEN ŞEYE RASTLANILIRSA  DA BU GİDEN SİNYAL GERİ GELİR VE AYNI YOLLA BEYİNDEKİ BU MERKEZDE DEĞERLENDİRMEYE ALINIR  BEYİN ANALİZİNİ YAPIP BU SEFER ÇUBUKLARA BUNUN NE OLDUĞUNU BİLDİRİR VE ÇUBUKLARIN DA BASİT BİR HAREKET DİLİYLEN KULLANICIYA BİŞİLER SÖYLER  SÖYLEMESİ DE ÇUBUKLARIN HAREKETLERİNE BAKILARAK ANLAŞILIR  BURDA BEYİN DE DURUR ÇUBUK DA DURUR SON CEVAP VERİLMİŞTİR ÇÜNKİ .. BU SEFER VAR CEVABI ALINMIŞSSA ÇUBUKLAR YİNE DÜZ ŞEKLE GETİRİLİP BENİ BU YERE GÖTÜR KOMUTU VERİLİR VE SİZİ ORAYA RESMEN GÖTÜRÜR NOKTA BURASI DER . BURDA  İŞTE BUNU ANLAMADA MAKİNE KULLANILIYOR  ŞAYET BURDA BİR GÖMÜ VARSA ALET TUTULDUĞUNDA SES ACAİP ÇIKACAKTIR İŞTE O ZAMAN BURDAN İŞİ ALDINIZ DEMEKTİR ...AMAAA SES ÇIKMADI MAKİNEDEN ANLAYIN Kİ BURANIN TOPRAĞINDA ALTIN MİNERALLERİ VARDIR  BU  SADECE ALTIN FABRİKALARININ İŞİDİR BİZİM DEĞİLDİR  MAKİNE CEVAP VERMESSE YENİ BİR YER İÇİN BAŞKA TARAFA GEÇİLİR..

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

SIRASINLAN
1> GELDİN ARAZİDESİN TUTTUN ÇUBUKLARI İLERİ YÖNÜNE DOĞRU SORUYORSUN
<> BEN BU TARLADA VEYA BU İSTİKAMETTE ALTIN BİR GÖMÜ ARIYORUM VARMIDIR YOKMUDUR VARSA (İLERİ DOĞRU ) HAREKET YAP YOKSA DA ( GERİYE DOĞRU ) HAREKETLEN BANA BİLDİR  _____________SORU BU SORDUN BEKLEDİN GELDİ CEVAP
2>İLERİ HAREKET YAPTI >>BUNU 3 KERRE TEKRARLA HEPSİNDE İLERİ GÖSTERİYORSA------->
<>YENİDEN KUR VE DE Kİ BENİ BUNUN ÜSTÜNE GÖTÜR (KOMUTUNU VER )
3> UÇLARDAN BİR ÇEKİM ALANI OLUR VE SENİ O YERİN ÜSTÜNE GÖTÜRÜR VE BAŞLAR YAVAŞ YAVAŞ AŞAĞI DOĞRU EĞİLMİYE VE TAM EĞİLİMDE DE TOPRAKTA HANGİ NOKTAYA KONUYORSA YER ORASIDIR .
4> İŞTE BU DURUMDA HEMEN  ORASINI İLKÖNCE KAZMA HEYECANLANMA DOĞAL OL
     MAKİNENİ ÇIKAR KUR ÇALIŞTIR VE BU GÖSTERİLEN YERİN ÜSTÜNDE BAŞLIĞI
     DOLAŞTIR  ŞAYET ÇOK KUWETLİ BİR ALAN YAPARSA  SES DE KIYAMETİ  KOPARIRSA İŞİ ALDIN DEMEKTİR.
<> MAKİNEYİ DOLAŞTIRDIN HİÇBİR SES İŞARET YOKSA MAKİNEDE  
><ANLA Kİ ORDA SADECE ALTINA AİT MİNERİLİZASYON  SERPİNTİSİ VARDIR  BU 
     DA ALTIN FABRİKALARI  NIN İŞİDİR BU TOPRAKLARDA ŞAYET ÇOKSA BU ALTIN SERPİNTİLERİ  BUNU SEN GÖZLE GÖREMESSİN MAKİNE DE ALGILAMAZ BUNU  
    (( AMA ÇUBUKLAR SADECE ALGILARLAR BU DURUMU )) BU KADAR HASSASDIRLAR 
     ÇÜNKÜ BU ÇUBUK SİSTEMİNLEN HER TÜRLÜ MADEN YATAKLARINI DA TESPİT EDİYORSUN  ( YER ALTINDA NE ÇEŞİT ŞEY ARIYORSAN TÜMÜNÜ TESPİT EDEBİLİRSİN  )    

GELELİM  SADETE  BURDA HİKAYE --HURAFE--YOK BENİM YAPTIĞIM DA AYNI İŞİ YAPIYORMUŞ  BİRİ DE KABLO İÇİ TELİNDEN YAPMIŞ SORMUŞMUŞTA  BİLMEMNEYMİŞ FALAN FİLAN  BUNLARI BİR KERRE HERKES GEÇSİN  BEN NEYİN NE OLDUĞUNU GAYET İYİ BİLİYORUM GERİSİ BENİ HİÇ İLGİLENDİRMİYOR ..

BAŞINDAN SÖYLÜYORUM ZATEN KILAVUZLARINDA DA YAZIYOR  ALTINI SORDUN VAR DEDİ GİTTİN MAKİNE YOK DEDİ MANASI BU İŞTE  BURDA HERHANGİ BİR YANLIŞLIK YOKKİ İŞİ ZATEN BAŞINDAN DOĞRU OLARAK ANLATIYORUM   AMA SİZLER BAŞKA TÜRLÜ ANLIYORSANIZ ORASINI BEN BİLMEM ..

EFENDİM MAKİNE İLEN DE BAKTIM O GÖSTERİLEN YERE  MAKİNE DE ÖTTÜ AÇTIM BAKTIM BİR TAŞ ÇIKTI BUNA ÖTÜYOR   BU TAŞ ZATEN ANLASAN SANA ALTINDAN FAZLA KAZANDIRACAK ( METEOR ) TAŞI ANLAMAZSSAN  SIPITIR ATARSIN GİDER SONRA DA BOL BOL SİTEM EDERSİNİZ ..

VEYA MAKİNE ÖTTÜ DE DEMİR ÇIKMIŞ  TENEKE PARÇASI ÇIKMIŞ  ....
MAKİNE ÖTTÜYSE O YERDE  SOR BAKALIM ÇUBUKLARA BU ALTIN MI DEMİR Mİ  DİYE  SONRA AÇMAYA BAKASINIZ.
BAKSAN ZATEN ALTIN VARMI VAR  DEDİ 
SOR DEMİR VEYA BAŞKA ŞEY VARMI  VAR DEDİ 
SOR METEOR TAŞIMI BU 
DEDİ SADECE DEMİR AKSAM İLEN ALTIN  HAAA BU DURUMDA  YAPILACAK İŞ ----->

AÇ BİRAZ  BAKTIN ALTIN YOK ANLA ALTIN MİNERALİDİR O AZ SONRA DA DEMİRLERİ VEYA METEOR TAŞINI BULDUN   BEN NE YAPAYIM  SİZLER DOĞRU DÜRÜST ARAMIYORSANIZ  BANA NİYE ÇATARSINIZ DEĞİLMİ..  
BEN DEMİYORMUYUM İYİ CE SORGULAYIN ÇEŞİTLİ ŞEYLERİ DE İLERİ SÜRÜP GENİŞ BİR SORGULAMA YAPIN  HERYERDE DİYORUM AMA DİNLEYEN KİMKİ...

ONDAN SONRA ALTIN DEDİ YA BOŞ ÇIKTI YA DEMİR ÇIKTI YA TENEKE ÇIKTI YA DA TAŞ ÇIKTI TAŞA BİLE ÖTÜYOR VS VS ....

VEYA HİÇBİŞİ ÇIKMADI  BUNLARI BEN KABUL ETMİYORUM  BU SİSTEMİN HER TÜRLÜ HALİ DENENMİŞTİR ONDAN SONRA PİYASAYA SÜRÜLMÜŞTÜR  SİZLERİN TEK KABAHATİ EKSİK İŞLER YAPMANIZDAN KAY NAKLANIYOR BUNU ANLAYIN LÜTFEN  VE BU ELEŞTİRİLERE DE ARTIK BİR SON VERELİM..

O KADAR ÇIK KİŞİLER VARDIRKİ ARADIKLARINI BULANLAR BEN BUNLARI GÖRMESSEM DUYMASSAM  ZATEN ÇIKARMAM BIRAKIRIM BU İŞİ  BEN BİLE %90 KENDİ İŞLERİMDE KULLANIYORUM  BEN KENDİME Mİ  İNANAYIM YOKSA KARŞI TARAFTAKİLERİN SÖYLEDİKLERİNE Mİ ELBETTE KENDİME İNANIRIM ÇÜNKÜ KENDİM YAPIYORUM OLUYOR 
ONUN İÇİN TÜM OLUMSUZ HER SÖYLENEN BENİ HİÇBİR SURETTE İLGİLENDİRMİYOR  BEN MÜSTERİHİM RAHATIM KONUDA ...
YAPAN ALAN NASIL YAPIP ALIYOR  DEMEKKİ TAM EĞİLİYOR İŞİNE BAKIYOR ALIYOR..

BAZI MİSALLER...........................................................................................................ONK..

ÖYLE YERLER ARAZİLER VARKİ BURA BİR KÖY DE OLABİLİR --ÇİFTLİK DE OLABİLİR--UFAK YERLEŞİM DE VEYA YAZLIK DA VS VS .......
SENELERCE ÇEŞİTLİ TEKNİKLERLER GETİRİLİLMİŞ BU YERLERE KONU ( SU ) KONUSU MESELA  BU BAHSİ GEÇEN TÜM BU YERLERDE HİÇ BOŞUNA MASRAF YAPMAYIN YOK SU DENMİŞ  TAMAMMI BURAYA KADAR ..

BİRİ DE BU İŞE BAKIYOR VE BENDEN ALDIĞI ÇUBUKLARI BU İŞE KULLANIYOR GELİYOR TAK BURDA DİYOR BİR SONDAJ GÜRÜL GÜRÜL SU ÇIKIYOR  BUNLAR ÇOKTUR..

BİRİLERİ DE BİR KUYUNUN AÇILMASI MİLYARLARA MAAL OLAN BİR İŞ SONUNDA DA YA ÇIKAR YA DA ÇIKMAZ ŞANSA  İŞ PETROL ARAMASI SONDAJCILIĞI ..
BENİM BU ÇUBUKALN DENEMİŞLER  AÇILAN O KUYUDA ACAİP BİR PETROL REZERVİ ÇIKMIŞ VAY BE BELKİ BU ŞANSTI BİR YER DAHA BAKALIM DİYORLAR ORDA DA SONUÇ AYNI SONRASINDAKİLERDE DE HEP AYNI ..
BUNLAR BÜYÜK RİSKLİ İŞLERDİR  DİKKAT EDİNİZ

HADDİNDEN FAZLA KİŞİLER DE ARADIKLARINA KAVUŞMUŞTUR YİNE BU SİSTEMLEN 
ÇÜNKİ İNSANLAR DURDUKLARI YERLERDE DURMUYORLARKİ  ACABA BİR BAKSAM ŞU İŞİ DE YAPIYORMU BUNU DA YAPIYORMU DERKEN HERKES YENİ BİŞİLER BULUP BANA HABER VERİYORLAR BEN DE BAKIYORUM HAKKETEN O DEDİĞİNİ DE YAPIYOR BUNLARI KILAVUZLARA EK BÜLTENLER OLARAK EKLİYORUM ONUN İÇİNDİR Kİ KILAVUZLARI KARIŞIKTIR BİR SIRA TAKİP ETMEZ ...
GEÇENLERDE BAŞBAKAN DA DEDİ NİYE KAÇAKÇI ARTIK HİÇ MAYINA BASMAZ OLDU SEBEBİ NEDİR ACEP DEMEDİMİ SEBEBİ DE HEPSİ NİN BU SİSTEMİ KULLANIYOR OLMASINDANDIR
BEN DE DİYORUM KENDİ KENDİME ACABA BU SINIR BAYLARINDA BUKADAR YERLEŞİM YERİMİ VAR TARİHİ ESERLERMİ VAR DİYE DÜŞÜNDÜM GOOGLE EARTH DAN BİR TARADIM SİTEDE DE BURNUMUZUN DİBİNDEKİ TARİHİ ESERLERDE TOPLUYORUM BU YERLERİ  HERHALDE SINNIRI AŞIP BU YERLERDE ÇALIŞIYORLAR KELLE KOLTUKTA DEDİMDİ AMA İŞ BAŞKAYMIŞ  BU İŞİ DE BAŞBAKANIN DEMECİNDEN SONRA SIKI BİR ARAŞTIRMA SONUCUNDA BULDUM  BU SINIR BÖLGELERİNDE AŞAĞU YUKARI 300 E YAKIN ÇUBUK VARDIR  GİTMİŞ YANİ DEKONTLARI İNCELEDİM SONUNDA DA TÜM DEKONTLARI YAKTIM HİÇBİRKİMSEYE AİT HİÇBİR BİLGİ ADRES TEL NOSU BIRAKMADIM NE OLUR NE OLMAZ ..
BİZİM ASKER DE KULLANIYOR DA KOMUTANLARINA GÖSTERMEDEN YAPIYORLAR BU İŞİ  YOKSA KOMUTANLARIN İNANÇLARI YOK BU İŞE ŞİDDETLEN KARŞI ÇIKIYORLAR HALBUKİ BENİSELERSE İDİLER OLUR RIZA GÖSTERSELERDİ KAÇAKÇI NASIL BASMIYORSA ASKERDE  BASMAZDI KURTULURDU BEN NE YAPAYIM  BU İŞİ DE BURDA GELİBOLUDA İKEN ORALARA TAYİN OLAN AST SUBAY ARKADAŞLAR TAŞIDI GÖTÜRDÜLER ALIŞTIRDILAR  ONLARDA HİÇBİSİ YOK  OLMUYANLAR SAKADA GİRİYORLAR  BEN ASKERİYEDEN PARA PUL DA TALEP ETMEDİM ORDAKİ TÜM ASKERLER BENİM BİRER EVLADIM SAYILIRLAR HERKES  BEN BU ZİYNİYETTEYİM BAŞKALARINI BİLMEM ..

BİR ARA BAKTIM YOĞUN ŞEKİLDE TÜRKİYENİN HER TARAFINDAN HOCALAR BAKIMCILAR GELMİYE BAŞLADI  BU ÇUBUKLARIN 10 CM İLEN 6--7 CM LERİNİ YAPTIRMAYA BAŞLADILAR NE İÇİNMİŞ İŞTE EVLERDE ORDA BURDA KONAN SAKLANAN MUSKALARI BULMAK İÇİN ALLAH ALLAH  ÇIKARIYORMU DİYORUM HEM DE NASIL DİYORLAR  NE DİYEYİM  ALLAH İŞLERİNİ GÜÇLERİNİ RAST GETİRSİN

BEN MESELA YOLLARDA KULLANIYORUM İLERDE TRAFİK JANDARMA TRAFİK VARMI DİYE VAR VEYA YOK ÇOK DA DOĞRU HİÇ ŞAŞMAZ
İKİNCİSİ GECE TEKTEKTE İKEN TAKİP EDEN GÖZETLEYEN VEYA ŞİKAYET ÜZERİ ÜSTÜME GELEN JANDARMA VEYA KÖYLÜ VS VARMI YOKMU  %100 DOĞRU OLARAK ÇIKIYOR 
Bir gün motorsikletlen gece kovalama yedim arazi içindeyim önüme çıktı 2 ayrı yol gibi yer sağa baktım ay ışığı da var ya 300 metrelik gece görüş cihazı da var sağ tarafı ilerde kayalıklar ilen yükselme şekli var sol tarafı daha münasip tam sola sarkacakken  hemen çubuklan baktım sağa gir dedi girdim ve öyle bir yere geldimki sadece insan at bir de arazi motoru gider  burda iyice rahatladım yavaşladım da çünkü arkam sıra gelen araç 4 tekerli  giremez buralkara sonra bayır yaptı patenaj lan filan zorlan kaya kaya çıktım o patikayı sonra düzeldi tam tepeye çıkmışım aşağılar o geldiğim taraf da olduğu gibi gözüküyor arkam sıra takipçileri de gördüm geri dönmüş gidiyorlardı  gittiler asfalta çıkış yerini tutup ışıkları da söndürdüler meğerse bu yerin bir girişi bir çıkışı varmış ama ben buldum başka bir kaçış yolu sonra yine çubukların yardımı gece görüşünlen beraber buranın arka tarafalara giden bir inişini de buldum inerken de 4 sefer yanladım bir keresinde de ayağım eksozlan toprak arasında kaldı çok fena da yandımdı eksozdan  eksozlar bende aşağıdan itibaren doğru arkaya kadar yukarı tam bagaj yerine doğru çıkıyor alttan düz gidenlerden değil ..neyse burdan indim aşağı devrilmeler yanlamaların sonucu düzlüğe çıkınca bir tam kontrol yaptım eksik gedik düşen bişiler varmı diye yok bereket gene burdan bir buğday tarlası içine girip asfalta kadar çıktım  onlar nerde bekliyor benb nerdeyim belki 1.5 km ötesinden çıktım tam gaz ileri  ertesi günü boş olarak geldim bu yere bu tarlanın kimin olduğunu öğrendim sahibini buldum dedim arkadaş akşam beni jandarma kovaladı mecburi senin tarlandan geçtim gel gidip bakalım zarar neyse ödeyeyim küfür bedua et me arkamdan diye  o da dedi ki bak hemşehrim biz de bu adama gıcığız  farkındayız akşamdan sabaha kadar nöbette kaldılar orda gizlendiler benim çocuk da geçmiş ödü patlamış korkudan adam traktörü de çektiriyor karakol yanına bir gece de nezerathane ertesi günü mahkemeye çıkarıyor sonuç para cezası serbest te  traktarü vermez sakalı almazssa öyle cins bir adam madem akşam seni kovaladı sen sebebsin benim oğlan da bu yüzden kurtuldu var git yoluna benden helal olsun o zarar zaten motosiklet o yatanları biz düzeltiriz bişi olmaz dedi tamam dedim ayrıldım  şimdi o yok gitti çok cinsin biriydi kafaya taktımı sonuna kadar işi götürürdü ...

ARKADAŞLAR BİR KÖYDE TRAKYA KRALIĞININ  LAHİŞT MEZARLARINI BULDULAR Kİ BABALARI ONDAN ÖNCEKİLERİ BULAMAMIŞ HER YER ARANDIĞI HALDE BU LAHİTLİ MEZARLIK KRAL AİLESİ SÜLALERİNE AİT HER YAŞTA HER CİNSTE APAYRI BİR MEZARLIK VE KOMPLE HAYATTAKİ TÜM MÜCEVHERLERİ EŞYALARI PARALARI İLEN GÖMÜLMÜŞLER BUNLAR SIRASINLAN BULDULAR  VE BENDEN EMANET OLARAK BENİM ÇUBUKLARI ALIP TA BULDULAR
Aynı köyden bir başka defineci grubu bunları izliyorlar bunlar farkında değiller ve tesadüfe bakın ki bu rakadaşın sülalesindeki onların olan bir tarlada bu işler ve bunlar işe ara verince  bu sefer  bu takip edenler gelip rastgele bir mezarı açarlar ve 2 tane de taç çıkar gerisi meçhuldedir ne olduğu bu ona buna gösterince nadem bu bu fiyatı verdi diyelim misal 5 ver miş buda diyorki bu 10 eder  böyleliklen kısa sürede araklandı bu taç bugün çanakkale müzesinde ve paha biçilemiyen bir eserdir  ..
yine benden alınan  ilk 40 ıncı çubuğun hikayesidir bu aşağıdaki anlatığım
Bir başka ları da başka bir yerde yine bu köye yakın sırtlar dizisinde şahane 2 tane lahit içi hiç açılmadan mafyaya kaptırıyorlar  ve gelen bir gemiden çıkan sadece pervanenin rüzgarı hiç motor sesi yok eksoz sesi yok gelip bunu burdan alıp geminin anbarına koymuşlar gidiş o gidiş bu 2 arkadaş fazlaca da diretince 2 si de iş adamıydı yoldaki bir benzinlikte kurşunlanarak öldürüldüler  gelen haber böyle 2 sinin de öldürüldüğü doğrudur ama iş bu şekildemi başkamı orasını bilemem  ama bu 2 arkadaş bu antik işin tam içindelerdi ve özel de müzeleri de vardı her neyse allash gani gani rah met eylesin ..

YA ŞİMDİ BEN BURDA HANGİSİNİ ANLATAYIM  DAHA BÖYLE YÜZLERCE VAKKA VAR ÇUBUKLAN BULUNAN  VE KONUDA BUKADAR DOĞRU İŞLER VARKEN BUKADAR BULUNANLAR VARKEN BAZI ARKADAŞLAR DA  BAŞKA TÜRLÜ ŞEYLER KONUŞUYORLAR  EĞERKİ BU KONUŞMALAR BENİ BALTALAMAK DEĞİLSE SUÇU TAMAMİYLEN KENDİLERİNDE ARAMALADIRLAR  BEN BUNU BİLİR BUNU SÖYLERİM BU SAATEN SONRA KİMSE DE KUSURA BAKMASIN ..

DÜNYANIN HER İŞİNİ YAPAN BİR SİSTEME HİÇKİMSE HİÇBİŞİ SÖYLEME HAKKI YOKTUR..

SAYGILARIMLAN..............................OSMAN NACİ KANAT...........NACİBABA...................ONK...

Düzenleyen nacibaba - 14/Ağustos 2017/2012 Saat 16:33
Yukarı Dön
yusuf öztürk Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 02/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 104
  Alıntı yusuf öztürk Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15/Ağustos 2017/2012 Saat 16:04
merhaba nacibaba
Çok teşeklürler ama kutladığınızın ne olduğunu anlamadım (kandil?)
Ben şimdiye kadar çubuklarla araziye çıkamamışım ama evde birşeyler sorduğum zaman cevaplar veriyor.
Birşey söyleyecem ama lütfen kızma,ben diyorum ki şimdi tutalim gömü 300 metre benden uzaklıkta ve tam karşımdadır ama ben direk gömüye doğru değil de bir az sağa doğru durmuşum ve çubuklardan soruyorum ki gömü nerde? Bu durumda çubuklar tabiki ileriyi göstermek zorundalar ve ben de ileri gidiyorum ve gömü benim sol tarafımda kalıyor,bu durumda ne yapmam lazım?
İki elde tutulan tek kişilik çubuklar ki bir birlerine temas etmeden alan taraması yapıyorlar onlarda durum başkadır ve eğer biraz yanlış gidersen çubuklar gömüye doğru dönerek insanı uyarıyor,şimdi bu tür çubukların iş yapıp yapamadıklarını boş verelim ama bence eğer sizin çubuklarınız da tek kişilik kullanımda birbirine temas etmeseydi daha iyi yön gösterebiliridi.
Teşekkürler
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15/Ağustos 2017/2012 Saat 18:44
YUSUF ARKADAŞ MERHABA  SELAMLAR

oğlum bak kılavuzlarda da açıkça anlatılıyor çizili resimleri var varoğlu varda okuyamıyormusun yazıları onu anlıyamıyorum herneyse.

o dediğin l çubuklar hikayedir ben bu işe 55 senemi verdim ve en mükemmel en son şekli budur diğer herkimin yapısı beni ilgilendirmiyor esası budur azıcık dikkat et çözersin işi bak şimdi

durdun bir yerde kurdun çubukları çatal uçları da birbirine soktun ve sorunu soruyorsun ben şunu arıyorum burda bu aradığım varmı yokmu varsa ileri hareket yap yoksa geri hareket yap  yani evet---hayır şekli
evey dedi ileri gitti yine düz yap kur yeniden ve deki beni bunun üstüne götür işte o anda belki hisseder farkedersin belki de farketmiyebilirsin çubuk uçları ileri doğru bir çekim alanı yapar seni bir istikamete götürür yere de çok yaklaşınca da her iki çubuk hafif hafif toprağa doğru eğim başlar yapmıya tam yerin üstüne de gelince her iki çubuk tam aşağısını gösterir yer orasıdır  senişn dediğin gibi yok yanından geçmişim  ordan burdan geçmişim bunlar hikaye  yok öyle şeyler nerde olursa olsun seni tam üstüne götürür burası der ...

dededededededede

bak bu resimlerin üstüne tıkla büyüt incele  ...

bir noktada durdun önün istikametine sordun bişi yoksa yan dön o istikamete de aynısını sor orda da bişi yoksa dön yine bu şekilde her yöne dönerekten o aradığını devamlı sor eğer ki bu 4 ayrı istikamette de bişi yoksa o havalide senin aradığın yoktur o zaman altın gömü arıyorsan değiştir gümüş den yapılmış şeyler varmı sor o yoksa bakır-- bronz -- mezar--yerleşim yeri çok eski sor ille birinden birine bir cevap alıcaksın bir sırf altın aramaklan bu iş olmaz her şeyi deniyicen o olmaz başkası olur bu iş böyle ..

kayalardaki büyük taşlar üstündeki işaretin şeklin--resmin varsa geç karşısına bunun parasını sor  kimseye sormassın bu işaretin manası nedir diye ..

son söz olarak öyle yanda kalmış geçtik gittik gibi şeyler bu çubuk sisteminde olmaz öyle şeyler arazinin hangi noktasındaysa seni üstüne götürür burası der tamammı

saygılar.........................................nacibaba...................onk......
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 5859606162 91>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50