Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5ÇUBUK SİSTEMİ <>5NACİBABA İMALATIDIR (TM) yani TÜRK malıdır %100 --ÇUBUK S
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

NACİBABA İMALATI VE YAPISI OLAN ÇUBUK SİSTEMİ

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 5354555657 91>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
analiz Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 21/Mart 2017/2012
Durum:
Gönderilenler: 17
  Alıntı analiz Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01/Mart 2017/2012 Saat 19:56

Merhaba karabey.Radyestezi aslında nacibaba'nın bahsettiği olayla aynı şey radyestezi bildiğiniz gibi ışınım duyarlılığı anlamına geliyor burada maksat ışınımı olan her şeyi yakalamak inanması güç ama zihninizden geçirdiğiniz herşeyin yerini bulmak olası madenler gazlar kayıp kişiler herşey ama her şey sınır yok yıllarca birçok yardımcı alet denedim bana uygun iletkenliği en yüksek malzemelerden biri olan  gümüş çubuklarda karar kıldım sarkaçtan randıman almak biraz zor radyestezi ile uğraşanlar nacibabanın bahsettiği gibi aslında zihninde tasarladıkları şeyleri kolayca bulabiliyorlar ilk başlarda hayal kırıklıkları yaşansada ilerlemiş safhalarda şaşırtıcı ve heyecan verici sonuçlar alınmaktadır kendinizi şartlandırmadan ısrarla çalışmak gerekiyor saygılar karabey.

Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01/Mart 2017/2012 Saat 22:47

ANALİZ  KODLU ARKADAŞA
ARKADAŞIM MERHABA SELAM VE SAYGILAR

ŞİMDİ BU BENİM YAPTIĞIM ÇUBUK SİSTEMİNDE SENİN BAHSETİĞİN HERŞEY TAMAMİYLEN GEÇERSİZDİR  VE DE DİĞER NE VARSA TÜMÜ  TÜM İNSANLAR TARAFINDAN BULUNMUŞ DENENMİŞ HER ŞEY DE DAHİLDİR ..
BU İŞ TAMAMEN BAŞKA BİŞİDİR  ZATEN İNSANIN BUNU BULABİLMESİ DE ÇOK ZORDUR BELKİ BEN BİLE TESADÜFİ OLARAK BULDUM DİYEBİLİRİM TAM 55 SENE UĞRAŞTIKTAN SONRA  YOKSA İMKANSIZ BİR ŞEYDİR BENİM AÇIMDAN BAKILIRSA ...
ALLAH İNSANIN BEYNİNE HER ŞEYİ KOYMUŞ AMA BAZILARINI KAPALI TUTMUŞ BUNLARIN ZATEN KAPALI OLMASI ŞARTTIR  AÇIK OLSA İNSANLIK DİYE BİŞİ KALMAZDI  ÖYLE BÜYÜK GÜÇLER VAR . MESELA SEN BİŞİ AKLINDAN GEÇİRİYORSUN VE BEN BİLİYORUM BEN GEÇİRİYORUM SEN BİLİYORSUN  BEN BURDAN VASITASIZ GÖZ AÇIP KAPAYANA KADAR AMERİKADAKİ BİR ADRESE KENDİMİ IŞINLIYORUM  BU DA MÜMKÜN  VEYA ORDAKİ 2 KİŞİNİN KONUŞMASINI ONLARA GÖRÜNMEDEN DİNLİYORUM  BUNUN GİBİ AKLA HAYALE GELEBİLEN TÜM İŞLER VARDIR  SUDA DA YÜRÜRSÜN HAVADA DA UÇARSIN BUNLARIN DANİSKALARI DA VARDIR  HADİ BE SENDE ORDAN KİMSE DİYEMEZ ALIN İŞTE CİNLER BUNLARIN ALASINI YAPIYOR  ONLAR DA ALLAHIN YARATTIKLARIDIR AMA FREKANSLARIMIZ AYRIDIR ONLARIN ALEMİNİ BİZLER GÖREMİYORUZ ONLARIN FREKANSINA GEÇEBİLİRSEN GÖRÜRSÜN  AMA ONLAR BİZİ HER DAİM GÖRÜYORLAR TEKNİK TEKNOLIJİ SON SAFHADA  ONLAR İÇİN ENGEL YOK  BİZLER İÇİN VARDIR  ZATEN BÖYLESİNE BİR YAŞAM DA DÜŞÜNÜLEMEZ DEĞİLMİ ONUN İÇİN BAZI ÇOK MÜHİM ELZEM ŞEYLERİN İNSANLARCA BİLİNMEMESİ LAZIMDIR YASAKLANDIRILMIŞTIR YANİ BEYİNDEKİ BU ODALAR KİTLİDİR KAPALIDIR  AÇARSAN O İŞ OLDUĞU GİBİ HAZIR HALDE SENİ BEKLER OLUR NASIL ADINI BİLİYORSAN ÖYLE Bİ,LİRSİN YAPACAĞINI  ..
SEN ARABANLAN DİYELİM OTOYOLDA GİDİYORSUN  İLERİ BAKIYORSUN YOLDA HİÇKİMSE YOK İSTERSEN 200 LEN GİT  AMA İLERDE  BİR CİN TAKIMININ DÜĞÜN ALAYI VARDIR VE YOLU GEÇİYORLAR  EVET AYNI İNSANLAR GİBİ  VE SEN GÖRMÜYORSUN AMA ONLAR GÖRÜYORLAR DA KILLARINI BİLE KIPIRDATMAZLAR YOLLARINA DEVAM EDERLER  SEN GELİP BUNLARIN İÇİNDEN GEÇERSİN  ÇÜNKÜ ONLAR MADDE DEĞİL İNSAN GİBİ  . ŞEFFAK  DUMANDAN İMALAT 
BU CİNLER TOPRAĞIN ALTINI DA ÜSTÜNÜ DE AVUÇLARININ İÇİ GİBİ BİLİRLER GÖRÜRLER  YAŞAM ENERJİLERİNİ BEN DİYORUM Kİ GÜNEŞTEN ALIYORLAR ÇÜNKÜ ÇOK BÜYÜK BENİM DE UĞRAŞILARIM BİLGİLERİM VAR KONUDA   VE 40 SENE BU ÇUBUK İŞİNLEN UĞRAŞIRKEN BANA ETMEDİKLERİ EZYET KALMADI  BULAMIYAYIM YAPAMIYAYIM AKLIMI YİTİREYİM  GİBİ ŞEYLERLEN UĞRAŞTILAR BEN DE DİNİNİMİZİN  ÇOK DERİNLERİNE DALARAKTAN KONULARI ÇOK İYİ ARAŞTIRIP KENDİMİ KORUMA ZIRHINA ALDIM  ANCAK ÇALIŞMALARIMA DEVAM EDEBİLDİM  GELİBOLUDA DURMAMIN SEBEBİ DE GELİBOLUNUN  HER YANI HER EVİN HER BAHÇENİN BİR KÖŞESİNDE EVLİYA KABİRLERİ VARDIR ŞU AN BİLE BENİM ETRAFIMDA SAYILMAYACAK KADAR ÇOK VARDIR BUNLARIN DA KORUMASINDAYIM BANA 5 METRE ÖTEMDE BİLE O KADAR YAKINDIRLAR  VE SONUÇTA BULDUM MEYDANA ÇIKARDIM  SONRALARI DA YAVAŞ YAVAŞ UZAKLAŞMALAR BAŞLADI ALLAHA ŞÜKÜR ŞU ANDA HİÇBİRİNİN RAHATSIZLIĞINI DUYMUYORUM  AMA 40 SENE BOYUINCA BANA KAN KUSTURDULAR NEYSE GELDİ GEÇTİ.

ŞİMDİ BU OLAY CİNLİ MİNLİ DEĞİLDİR İNSANIN TAMAMİYLEN KENDİ BEDENİ VE KENDİ BEYİN GÜCÜDÜR . BU SİSTEMİN İÇİNDE HER OLAY VARDIR AMERİKADAKİ BİR ŞAHSI DA SORABİLİRSİN  UZAKLARDAKİ BİLDİĞİN BİR TARLAYI DA VEYA UZMANLAŞTIĞINDA  DİREKT HİÇ BİLMEDİĞİN YERİ DE SORABİLİRSİN İNSANLARI DA SORGULAYABİLİRSİN BU ADAM YARAR MI YARAMAZ MI BUNUN ÜSTÜNDE SİLAH VARMI BANA ZARARI DOKUNURMU GİBİ VE EN BARİZİ DE EVDE KONULMUŞ MUSKA BÜYÜLERİ DE BULUYOR İŞTE BUNLAR CİNCİ HOCALARLAN YAPILDIĞI İÇİN CİNLERİN KARŞI GELMELERİ UĞRAŞMALARI BENLEN BU YÜZDEN Dİ AMA BEN BİLMİYORDUM Kİ BU KADAR ÇOK İŞE YARADIĞINI BU  ÇUBUKLARIN BEN SIRF DEFİNE BULMAK İÇİN UĞRAŞTIĞIMI SANARKEN ALANLARIN BANA BİLDİRMELERİ ÜZERİNE BİR SÜRÜ ŞEYLER ÇIKTI MEYDANA .. DENEDİĞİMDE DE HAKKATEN DOĞRU SÖYLEDİKLERİNİ GÖRÜP BUNLARI DA KULLANIM KILAVUZLARINA İLAVE ETTİM  DAHA HALEN DE BİLMEDİĞİM ŞEYLERİ BANA BİLDİRİYORLAR....///(( YALNIZ ŞUNLAR TAMAMİYLEN YANLIŞ ÇIKIYOR ŞANS OYUNLARINI BUNLAN OYNAYANLAR Bİ DE KENDİ AİLESİNİ SORGULAYANLARDA  YANİ KENDİ KANINDAN OLAN VE EVLİ OLANLAR ÇOCUKLAR GİBİ BUNLARI SORGULAMIYACAKSIN  DİĞER HER KONU MÜBAH ..
ADAMIN BİRİ SIRF EVLERDE KAYIP OLANI ARIYOR VE BULUP GÜNLÜK EKMEĞİNİ BU YOLDAN ÇIKARIYOR ONA KAFAYI TAKMIŞ ONU YAPIYOR ..
ADAMIN BİRİ SIRF ARTEZYEN SUYLAN UĞRAŞIYOR 1 SENEDE SONDAJ MAKİNESİ KAMYONUNLAN ALDI ŞİMDİLERDE DAHA DA BÜYÜTMÜŞ İŞİ 
HOCALAR BUNLAN EVLERDE MUSKA ARARLAR  VE DE NERDE İSE BULURLAR..
KAÇAKÇILAR SINIRDAKİ MAYINLARI TESPİT EDİYORLAR ARTIK HİÇ HAVAYA UÇAN YOKTUR.. BİZİMKİLER HURAFE SAYIP KULLANMAZLAR  AMA GİZLİDEN KULLANAN BİRLİKLER DE VARDIR HEM DE ÇOKTUR..
GÜMRÜKLERDE KULLANANLAR VAR KAÇAKÇILIKTA KULLANIYORLAR  
HATTA DOKTORLAR DA ÇOĞUNLUKTA HASTALIĞIN TAM MERKEZİNİ BULMADA  VE KANSERLİ BÖLGEYİ AMELİYATLAN ALMIŞLAR DAHA DA NERELERE SİRAYET ET MİŞ ONU DA BULUYORLAR 
TÜM BUNLAR MANTIKLARA ZOR GELİR AMA MAALESEF OLUYOR 
HA PETROLCÜLERİ ATLADIK BAK  KAÇBİN METREDE PETROLÜ GAZI DA BULUYOR

VALLA ONU BUNU BİLMEM BİŞİ ÇIKARDIK BU KADAR İŞE YARIYOR ALAN KULLANSIN BAKSIN İŞİNE GÜLEN DE AÇSIN BİRTARAFINA GÜLSÜN DİYORUM 

TEKRAR EDİYORUM BU İŞ BENLEN BAŞLADI VE BENLEN DE MEZARA GİRİCEK ÇÜNKÜ ÖĞRETİLİCEK GÜVENLİ KİMSE YOKTUR  ÇOCUK TA 12 YAŞINDA O BÜYÜYENE DEK BEN DE ÖLÜR GİDERİM BAŞKA DA KİMSE YOKTUR ..
BAZILARI DA GIRGIRINA DİYOR SEN ÖL GECE GELİP MEZARINI AÇICAZ İŞKENCE İLEN SENİ SÖYLETİCEZ DİYORLAR BUYRUN GELİN DİYORUM KAFAMI BOZMAYIN O ŞEKL SONRA KOVALARIM SİZİ DİYORUM TABİ GÜLÜŞÜYORUZ ..

BAKIN ARKADAŞLAR ŞUNU DA SAMİMİ OLARAK SÖYLÜYORUM BU İLMİ BENDEN ALMAK İÇİN 
ÖNÜME DÖKÜLEN PARALARIN HADDİ HESABI YOKTUR  NELER NELER HER KESİMDEN EN SON KABADAYILIKLAR FİLAN BUNLARDA SÖKMEZ ANLADILAR ARTIK  HİÇBİRİNİ KABUL ETMİYORUM AÇLIĞIMDAN ÖLSEM BURDA GENE DE KABUL ETMEM  TAMAM DEVRETSEM TRİLYONER OLUCAM DA  BU KADAR ARKADAŞ MAĞDUR OLACAK BEN BUNU DÜŞÜNÜYORUM KENDİMİ ZERRE KADAR DÜŞÜNMÜYORUM SİZLERİ DÜŞÜNDÜĞÜM KADAR  BELKİ DELİ DİYEBİLİRSİNİZ AMA ŞÖYLE AKLI SELİM DÜŞÜNÜRSENİZ BELKİ BANA HAK VERİRSİNİZ ..
BAŞKALARINA GEÇSE VAR YA  100--200 BİN TL DEN AŞAĞI BİR TAKIMINI SATMAZLAR  AMA ÇOĞU KESİMDEKİ ARKADAŞLAR BUNA 4 ADET BASİT ÇUBUK İŞTE NE OLUCAK GÖZÜNLEN BAKARLAR  HERKES ALIŞMIŞ ANLI ŞANLI ÜSTÜNDE BİR SÜRÜ YOK RADARLAR BİLMEM NELERİ OLAN MAKİNELERE KOY YANINA 4 TANE ÇUBUĞU TABİKİ SIRITIR GÜLERLER  AMA SEN 100 DÖNÜM BİR YERİ O MAKİNEYLEN KAÇ YILDA TARAYABİLİRSİN  BİLEMESSİNKİ O TARLANIN NERESİNDE O PARA  GEL BENİM O SIRITAN ÇUBUKLAN BU TARLAYA SORGULA GÖZ AÇIP KAPAYANA KADAR ZAMANDA CEVABINI AL BUKADAR HIZ HER KONUDA SENİN ALETİN NE YAPARKİ  BAŞLIĞIN ALTINA GELİRSE ALIRSIN CEVABINI NE KADAR ZAMAN SONRA O DA BELLİ DEĞİL ..

ONUN İÇİN HİÇ KİMSE BUNU KÜÇÜMSEMESİN BİR DÜŞÜNSÜN  CEVABINI SALİM DÜŞÜNEN HEMEN BULUR ŞİMDİLİK BUKADAR 

SAYGILARIMLAN...................................................................NACİBABA......................ONK.....   
Yukarı Dön
analiz Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı analiz Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02/Mart 2017/2012 Saat 04:59

Selam ve Saygılar Nacibaba Gerçektende tecrübelerinizin ve ilminizin bir ürünü bu çubuklar,bu büyük buluşunuz karşısında inanın hayranlğımı gizleyemiyorum dahice, bunları doğru şekilde kullanacak birisi için ulaşamayacağı şey yok gibi insanların zamanla ön yargılarından tamamen arınıp bu dahice buluşunuzu hak ettiği platformlara oturtacağından hiç şüphem yok sizin makinalar ve çubuklar konusundaki üstün deneyimleriniz insanlığa ne derece ışık tuttuğu bir çok merci tarafından elbet kabul görecektir. Saygılarımı Sunarım NACİBABA.........                 

Yukarı Dön
karabey Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 21/Mayıs 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 256
  Alıntı karabey Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03/Mart 2017/2012 Saat 11:02
SELAMLAR TÜM ARKADAŞLARA ARKADAŞLAR SİTENİN ESKİ ÜYELERİNDEN BİRİ OLARAK SİZLERE İLGİNÇ BİR TECRÜBEMİ AKTARMAK İSTİYORUM.TELEVİZYONDA "KİM BİR MİLYON İSTER" PROGRAMINDA BİR SORU VARDI BELKİ HATIRLARSINIZ. SORUYA BAKTIM .CEVABINI BEN DE BİLMİYORUM YARIŞMACI DA BİLMİYOR.SORU 250 BİN LİRALIK AKLIMA HEMEN ÇUBUKLAR GELDİ.SONRA DUR BİR DE ŞU BENİM ÖZEL YAPTIRDIĞIM SARKAÇ İŞE YARAYACAK MI DİYEREK SARKACI ALDIM ELİME SIRA İLE BAŞLADIM SORMAYA SORA SORA SON ŞIK OLAN  D ŞIKKINA EVET CEVABI ALDIM.SORU :DÜNYADA SOKAK AYDINLATMASIMIN İLK YAPILDIĞI YER NERESİDİR ŞEKLİNDEYDİ SORU.D ŞIKKI DA ANTAKYA DİYORDU SONRA DUR BAKALIM BU CEVAP DOĞRU MU DİYEREK BİLGİSAYARDA ARAŞTIRMAYA BAŞLADIM .ARARKEN BİR DE BAKTIM Kİ GERÇEKTEN DOĞRU CEVAP D ŞIKKI.TABİİ BİRAZ ŞAŞKINLIKLA BİRLİTE SEVİNDİM DE .YUKARIDA NACİBABANIN VE ANALİZ KODLU ARKADAŞIN DEDİĞİ GİBİ GALİBA BUNLARIN SINIRI YOK HERKESE SELAMLAR
Yukarı Dön
karagün Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 02/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 57
  Alıntı karagün Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03/Mart 2017/2012 Saat 11:29
karabey arkadaşım aklıma çubuklar geldi diyorsun ardından sarkaçtan bahsediyorsun anlamadım bişi
Yukarı Dön
karabey Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Durum:
  Alıntı karabey Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05/Mart 2017/2012 Saat 04:46
Karagün Arkadaşım anlamayacak birşey yok aynı zamanda sarkaç da kullanıyorum.Ogün  çubuklar yerine sarkacımı kullandım  bu kadar basit Ancak AYNI DOĞRU SONUCU ÇUBUKLARLA DA BULABİLİRSİN
Yukarı Dön
analiz Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı analiz Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05/Mart 2017/2012 Saat 11:26
merhaba karabey.evet bu tip şaşırtıcı sonuçlar alınabiliyor gerçekten sınır yok karabey bu white's dedektöre biraz meraklısınız galiba arkadaşımda bu cihazın aynısı xlt vardı birlikte kullanıyorduk ne varki bu cihaz ve benzerleri bir oyuncaktan farksız 1 dönümlük arazide 1000 tane kazı yaptıracak gibi insana toprak altındaki üstündeki herşeyi çok seviyor onun için duyularımız ve çubuklarımız bizlere fazlasıyla tatminkar sonuçlar sunuyor kanısındayım saygılar.........
Yukarı Dön
karabey Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Durum:
  Alıntı karabey Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06/Mart 2017/2012 Saat 05:24
selamlar analiz kodlu arkadaşım .evet whites makine hoşuma gidiyor garet kullandım .bounty hunter kullandım yine en iyisi whites .sanırım sizin probleminiz makinenizin ayarsız olması.nasılki bir bilgisayara bir yazıcıyı tanıtmazsanız onu algılamazsa. xlt ve yukarısı makinalarda programlatmak şart oluyor.bende eagle 2 var gayet memnunum.toprak içine gömülü el kadar demir parçasını 1 metreden çekiyor ve cinsini de belirtiyor.çubuklarla beraber çokiyi bir ikili oluşturuyor.siz çubuklar yeterli diyorsunuz ancak yeterli değil .makine şart.maden mineral olası durumunda makine devreye giriyorve boşa kazdırmıyor.size tavsiyem makinenizi naci beye gönderin TÜRKİYE şartlarına uygun program atsın .bol şans
Yukarı Dön
darbaz Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 15/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 45
  Alıntı darbaz Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13/Mart 2017/2012 Saat 12:27
Orjinalini yazan: analiz

Merhaba karabey.Radyestezi aslında nacibaba'nın bahsettiği olayla aynı şey radyestezi bildiğiniz gibi ışınım duyarlılığı anlamına geliyor burada maksat ışınımı olan her şeyi yakalamak inanması güç ama zihninizden geçirdiğiniz herşeyin yerini bulmak olası madenler gazlar kayıp kişiler herşey ama her şey sınır yok yıllarca birçok yardımcı alet denedim bana uygun iletkenliği en yüksek malzemelerden biri olan  gümüş çubuklarda karar kıldım sarkaçtan randıman almak biraz zor radyestezi ile uğraşanlar nacibabanın bahsettiği gibi aslında zihninde tasarladıkları şeyleri kolayca bulabiliyorlar ilk başlarda hayal kırıklıkları yaşansada ilerlemiş safhalarda şaşırtıcı ve heyecan verici sonuçlar alınmaktadır kendinizi şartlandırmadan ısrarla çalışmak gerekiyor saygılar karabey.

Sayın Analiz yazdıklarınızı ilgiyle izliyorum. sadece bu yazınızı altıntı yaptım.
Işınım duyarlılığı demişsiniz.(Kayıp Kişilerin) nasıl bir ışınımı oluyor açıklarmısınız. Sakın kirlian falan demeyin  o başka bir şeydir.Merak ettim cevabınız bekliyorum

arzu edenler için bir link vereyim arzu eden bir zahmet bakıversin  http://tr.wikipedia.org/wiki/Kirlian_foto%C4%9Fraf%C3%A7%C4%B1l%C4%B1%C4%9F%C4%B1

Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13/Mart 2017/2012 Saat 13:03

ANALİZ ARKADAŞA.........................1.Cİ KONU 

ÇOK ŞEYLERİ BİRBİRİNE KARIŞTIRIYORSUN BUNA DİKKAT ET  VE BİLMEDİĞİN KONULARDA  BİŞİLER İDAA ETME  BENİM SİSTEMİMİN  NE RADYESTEZİ NE DE BAŞKA BİRŞEYLERLEN İLGİSİ DE YOK ALAKASI DA YOKTUR  BU İŞİ BEN DÜNYAA YÜZÜNDE HERŞEYDEN AMA HERŞEYDEN AYRI OLARAK TÜM BİLİNENLERDEN TAMAMEN AYRI OLARAK  YAKALADIM ..DÜNYAA YÜZÜNDE BU KONULARDA NE VARSA NE KEŞFEDİLMİŞSSE  NELER BİLİNİYORSA BENİM SİSTEMİMİN KARŞISINDA HİÇBİRİNİN YERİ YOKTUR BU TAMAMİYLEN YENİ BİR BULUNTUDUR  LÜTFEN HİÇKİMSE BENİM BU BULDUĞUM SİSTEMİ  BİR BAŞKA ŞEYLERLEN BERABER ANMASIN  İHTİMALLER OLASIKLAR DAHİL HİÇBİR ŞEY ÜRETMEYİNİZ ..LÜTFEN BUNU HERKESE SÖYLÜYORUM BU VESİLEYLEN..

SAYGILAR ............................................................NACİBABA.....................................ONK.....
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 5354555657 91>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50